Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΤΟ ΘΑΥΜΑ,ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

Κοριτσια μου οπως πολλες θα ξερετε μετα απο πολλα χρονια προσπαθειας ειμαι επιτελους και εγω στην θεση να ανακοινωσω οτι ειμαι εγκυος!!!!αν και το γραφω δειλα δειλα γιατι ακομα ειναι νωρις και φοβαμαι μην χαθει στην πορεια το σπορακι μου αλλα περιμενα αυτη την στιγμη τοσα χρονια...ελπιζω ο Θεος και η Παναγιτσα να εχουν καλα το μικρουλι μου και ολα τα μωρακια του κοσμου!!!Πραγματικα ακομα δεν το εχω συνηδητοποιησει απολυτα γιατι εχω καποια ψιλο προβληματα με την υπερδιεγερση που εχω παθει που μου αποσπουν την προσοχη...ευχομαι ομως να περασει αυτο γρηγορα να ειναι καλα το μωρακι μου και να μπορω να απολαυσω επιτελους την εγκυμοσυνη μου!!!αχ τι ωραια που ακουγεται ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!!

Ευχομαι σε ολες που προσπαθουν συντομα να εχουν πολυ θετικα αποτελεσματα,στις εγκυουλες καλη τελειομηνη εγκυμοσυνη και στις ηδη μαννουλες

να χαιρονται τα αγγελουδια τους!!

Πιστη,Υπομονη και Επιμονη κοριτσια ολες θα τα καταφερουμε!!!!Σας ευχαριστω μεσα απο την καρδια μου για την στηριξη,βοηθεια και αγαπη που εισεπραξα ολα αυτα τα χρονια που ειμαι μαζι σας και φυσικα ακομα εισπρατω!!!!Να ειστε ολες καλα:x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 61
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γλυκιά μου rose25 και πάλι θα δηλώσω πόσο χαρούμενη είμαι που είσαι εγκυούλα!!! Όλα, μα όλα να κυλήσουν τόσο όμορφα και ήρεμα κ να απολαύσεις κάθε μοναδικό λεπτό αυτής της πορείας! Η Παναγίτσα μας να προστατεύει το σποράκι σου και να έρθει τελειόμηνο και στρουμπουλό στην αγκαλιά σου! πολλά φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

demie μου σε ευχαριστω παρα πολυ για αλλη μια φορα!με συγκινησες ειναι και οι ορμονες τωρα καταλαβαινεις =p~ Να εισαι καλα και εσυ και να χαιρεσαι τον μικρο σου πριγκηπα:x:x
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σου πω κ απο εδω τις ευχες μου να ειναι καλοριζικο το σπορακι σας να εχεις μια πολυ καλη κ τελειομηνη εγκυμοσυνηκ να κρατησεις στην αγκαλια σου ενα πολυ γερο μωρακι...............αααααααααα κ απο εδω κ περα παρα πολλα χαδακια στην κοιλιτσα σου ..............φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ροζακι μου γλυκο ηρθε κ η δικη σου στιγμη!! Εφτασε!! Εισαι κ επισημως εγκυουλα και χαιρομαι τοοοοσο πολυ για σενα!! Να ειναι τελειομηνη η εγκυμοσυνη σου κοριτσι μου και σε 8 μηνες να κρατησεις ενα υυγιέστατο μωρακι!! Το δικο σου το μωρακι!! Φιλακια στη κοιλιτσαααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μασρορακι μου ευχαριστω παρα πολυ και φυσικα ανταποδιδω ολες τις ευχουλες ;) φιλια πολλα!!!

erica σε ευχαριστω πολυ και εσυ οτι επιθυμεις!

jannolino μου να σαι καλα ευχαριστω παρα πολυ και σε σενα μια υπεροχη και ηρεμη εγκυμοσυνη,ακους?ηρεμη ;) μην ταραζεις τον μπεμπη γιατι θα σε μαλωσω :P φιλακια σας πολλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολλά συγχαρητήρια!!!!!!!!!!! Χάρηκα πάρα πολύ όταν είδα το όνομά σου στις ανακοινώσεις εγκυμοσύνης!!!

Εύχομαι να πάνε όλα καλά και να αγκαλιάσεις σε εννιά μήνες ένα γλυκό και ζουμπουρλούδικο μωράκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

... ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑ... Πριν 2 μερες μιλησαμε για το προβλημα της πολυχρονης αναμονης και εισαι εγκυουλα..Ειμαι γουρλου τελικα δεν χωραει αμφιβολια.. χε χε[smilie=occasion5.g:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θέλω να γίνω μαμά! σε ευχαριστω παρα πολυ να χαιρεσαι και εσυ το αντρακι σου...1,5 χρονων βλεπω ειναι ε?ποτε μεγαλωσε να σου ζησει!!!!

gejen ευχαριστω πολυ και στα δικα σου γρηγορα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΤΗΝ ΑΚΟΥΣ ΤΗΝ ΠΑΛΙΑ............ΤΙ ΣΟΥ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ????????????????????????ΘΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΕΓΚΥΟΣ ΦΕΤΟΣ ΔΕΝ ΣΤΟ ΕΙΠΑ, ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΕΣ?????????? ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ...με το καλο ενα γερο παιδακι, δυνατο σαν τα ψηλα βουνα και ανικητο μπροστα σε ολες τις κακοτοπιες!!!!! ΗΝΗΚΕΝ Η ΩΡΑ ΦΙΛΕΝΑΔΑ....ηρεμια και προσευχη μικρη μου, καλο ταξιδι λοιπον στο υπεροχο αυτο 9μηνο..θα ειναι δυσκολο μην νομιζεις αλλα πολυ πολυ ευλογημενο με δωρο το παιδι σου στο τελος.....ολα δεξια.....(τωρα να σου πω οτι δεν το περιμενα θα σου πω ψεματα χιχιχιχιιχιχι.....) ποσο ακριβως εισαι τωρα???? φτιαξε ενα τικερακι να ξερουμε τι μας γινεται.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ροζακι μου συγχαρητηρια!με ενα γερο και υγιες μωρο κοπελα μου!δυσκολευτηκες αρκετα σιγουρα αλλα ανταμειφθηκες!να χεις πιστη ΣΤΟ ΘΕΟ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΠΑΝΑΓΙΑ και θα σε βοηθησουν να πιασεις στα χερακια σου το μωρακι σου!να σκεφτεσαι θετικα κοριτσι μου!καλο υπολοιπο να χεις και να προσπαθεις να σαι οσο πιο ηρεμη γινεται γιατι το σπορακι νιωθει τα παντα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EYAKI1234 μου ευχαριστω πολυ!εσυ το ελεγες αλλα εγω δεν ακουγα :P μακαρι να πανε ολα καλα μεχρι τελος!!!προσπαθησα να φτιαξω τικερακι αλλα δεν μπαινει με τιποτα...θα ξανα προσπαθησω ομως!μου ειπε η μαια οτι αυριο ειμαι 5 εβδομαδων αλλα σε ενα σιτε που μπηκα και ειδα στην 34 μερα που ειμαι σημερα ειμαι ηδη 5..δεν ξερω εχω μπερδευτει.εσυ πως πας?ποτε γεννας?

girl84! μου ευχαριστω πολυυυυυ!!!!!ειμαι αρκετα ηρεμη μπορω να πω απλα εχω μια αγωνια να ειναι ολα καλα και να εξελιχθουν καλα.οταν μετα απο τοσα χρονια ερχεται αυτο το θαυμα τοτε δυσκολευεσαι να το πιστεψεις οτι θα μεινει κιολας...Πιστη στον ΘΕΟ και την Παναγιτσα εχω και θελω να ελπιζω οτι μου το εστειλε και θα μεινει...ειναι στα χερια Του το μωρακι μου και φυσικα απο την πλευρα μου κανω οτι μπορω για να ειναι καλα!

αχ συγκινουμε μου φαινεται απιστευτο!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα φιλεναδα....ειμαι 33 και 4 ημερων...με την ευλογια του Θεου, εχω ΠΗΤ 30/07/2013, αλλα επειδη ειμαι 2η καισαρικη στα κοντά, στις 17/07/2013, Τεταρτη, 09.30 μπαινω για τοκετο πρωτα ο Θεος, εκτος αν ο μπεμπης εχει αλλα σχεδια με τον Θεουλη...αυτοι ξερουν.....

ποσοοοοοοοοοοοο εχω χαρει για σενα δεν φανταζεσαι!!!!!! ολα δεξια κουκλα μου.... και εγω προσπαθησα να βαλω τικερακι αλλα δεν σκαμπαζω γρι απο το καινουριο το μαμμυ ακομη......δεν πειραζει θα σε ρωταμε και θα μας λες ποσο εισαι......χαχαχχαχαχαχαχχα......αντε με το καλο, να δεις σε καμια μιαμιση εβδομαδα το πιο ομορφο ''φλας'' στον υπερηχο να αναβοσβηνει και γιατι οχι να αναβοσβηνουν!!!!!! διδυμα παιζει??????????????? αντε βρε με ενα σμπαρο δυο τριγωνακια μην σου πω και τρια.....ειπα τριγωνα και μου ηρθαν του πανοραματος χαχχαχαχα....γρηγορα ολες οι γκαστρωμενες για γλυκο μην μου παθετε και τιποτα.....φιλια!!!!!! πιστη και ηρεμια μικρη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

erica εχεις ηδη δυο παιδακια?να σου ζησουν γερα να ειναι και αφου το θελεις ευχομαι και συντομα με τριτο...ε φουυυυυυυυυυυυ λοιπον για να ερθει :)

EYAKI1234 μου με το καλο ο μπεμπακος σας!θα βαλω τικερακι δεν μου γλιτωνει ;) θα παω Τεταρτη για υπερηχο και μακαρι να ειναι ολα καλα!τριδυμα με τιποτα γιατι δυο βαλαμε...διδυμα δεν νομιζω να παιζει απο την αρχη φανηκε για ενα αλλα δεν ξερω κιολας τι να πω....θα δειξει! φιλια πολλα στην κοιλιτσα :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπράβο κοριτσάκι...

εύχομαι να πάει καλά η εγκυμοσύνη σου κ να κρατήσεις στην αγκαλίτσα σου το θαυματάκι σου.

να σκέφτεσαι θετικά κ να προσεύχεσαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rose μου δεν μπορεις να φανταστεις ποσο χαρηκα......ολα θα πανε καλα και σε λιγους μηνες θα το κρατας αγκαλιτσα το μπεμπακι σας...νομιζω κοριτσακι θα κανεις!!φιλακια πολλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια τι κανεις βρε ψυχη?χαθηκαμε!αληθεια με τις αλλες εχεις μιλησει?ειναι καλα?

ευχαριστω πολυ ας ειναι γερο και οτι να ναι δεν με νοιαζει!φιλακια στην φραουλιτσσα σου :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koπελα μου καληηη ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!Ειχα παρα πολυ καιρο να μπω,γιατι και εγω ειμαι ακομα στην αναμονη με πολλα προβληματα και δεν μπαινω πολυ συχνα πια εδω,.......Χαρηκα παρα πολυ για σενα,μιας και τα λεγαμε,μιλαγαμε και ηξερα τι τραβας.......Ολα καλα θα πανε κοριτσακι μου και σε 35εβδομαδες περιπου θα κρατησεις με το καλο το θαυματακι σου!!Μια υπεροχη και τελειομηνη εγκυμοσυνη ευχομαι!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tonia P-M σε ευχαριστω παρα πολυ.συγνωμη δεν θυμαμαι την ιστορια σου αλλα θυμαμαι οτι μιλουσαμε!ευχομαι να περασουν ολα τα προβληματα που εχεις και συντομα να ερθεις στην θεση μου φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ'ευχαριστω παρα πολυ κοριτσακι μου.........εμεις εχουμε πολλα προβληματα και οι δυο πλεον.......αλλα ελπιζω να τα καταφερουμε καποια στιγμη[smilie=happy8.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στο ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να τα ξεπερασετε ολα και συντομα να ζησετε αυτο το θαυμα!!!μην το βαζετε κατω για ολους εχει ο Θεος.θα ερθει και σε εσας μια μερα αρκει να εχετε πιστη και υπομονη!Να εισαι καλα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια Rose25!!!!!Είχα πολύ καιρό να μπω στο φόρουμ και χάρηκα πολύ με τα νέα σου!!Εύχομαι όλα να πάνε καλά και να έχεις μία ήρεμη κ τελειόμηνη εγκυμοσύνη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...