Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΚΤΩΒΡΙΑΝΕΣ 2009-ΕΤΟΙΜΟΓΕΝΝΕΣ,ΛΕΧΩΝΕΣ Κ ΠΟΛΥΤΕΚΝΕΣ-ΝΟ39


Recommended Posts

γκεουλας...γκει..

χαχα..

μη σακας για το κεφαλι..αν εβλεπες πωε ηταν της μπουμπους;...μιλαμε πατικωμενο..ακομα κ τωρα..

μου λεγανε να το γυρισεις αριστερα κ δεξια..ελεγα τι λετε μωρε..οπου θελει το παιδι..

τετοια χαζα μου λργανε κ στη μαρθα..

μη τρελαθουμε..

κανω κολοκυθοπιτα μ πρασινο κολοκυθι και φετα κα σφολιατα..

ελπιζω να κρατηθω κ να μη φαω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 905
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

νανα μου και του κωστα του φαινεται τραβηγμενο

πρωτη φορα ακουει φυσικοθεραπεια για κατι τετοιο , παρα μονο εαν ειναι απο νευρολογικο προβλημα

το οποιο δεν υπαρχει σε καμια περιπτωση στην περιπτωση σας γιατι θα σας το ειχε πει

εμας ο παιδιατρος μου ειπε να τον βαζω οπως να ναι να κοιμαται

οχι μπρουμυτα βεβαια αλλα ανασκελα μια χαρα ειναι

ωραιο σωσω

μα καλα δε βαρεθηκες να περνας χαντρουλες καλε εσυ χαχα

εγχ εχω αλλεργεια στα μεταλλα εκτος απο καθαρο ασημι - το οποιο το μαυριζω

και καθαρο χρυσο ή τιτανιο , οποτε ρε γμτ δεν μπορω να φοραω κοσμηματα και μου αρεσουν πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι να σας πω ρε κορίτσια... εγώ το έχω ξανακούσει.

όντως έχει διαφορά το νκεφαλάκι του που την προηγούμενη φορά δεν το είχε.

επίσης, όταν του γυρνάς το κεφαλάκι στα αριστερά γυρίζει ενενήντα μοίρες...

όταν το γυρνάς στα δεξιά, δεν πάει ενενήντα μοίρες κ παίρνει μαζί κ τον ώμο του.

μάρκερ, ο κώστας ασχολείται κ με βρέφη;

δεν του έχει τύχει καμία φορά;

σήμερα ήταν λίγο ανησυχος μετά το εμβόλιο.

από το κλάμα κ την ένταση κοιμάται από τις έξι..

το πουλάκι μου τρόμαξε από το εμβόλιο...

μαρντ, από την πολλή χρήση του υπολογιστή έχω ξεχάσει την ορθογραφία...

αλλά αυτό ήταν πολύ αστείο. χαχαχα...

το απόγευμα το βγάλαμε στην πεθερά γιατί ο π πήγε σε κηδεία από τη λεμεσό.

τι να σας λέω πάλι... 22 χρονών από καρκίνο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι νανα έχει πάνω απο 7 χρόνια να δει περιστατικό. Αλλα δεν το έχει ακουσει μου είπε. Έχω όμως πολύ φίλη που δουλευει αποκλειστικα με παιδιά με πολύ σοβαρά προβλήματα. Εαν θες μια γνώμη να σου δωσω τηλ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το πρώτο εμβόλιο ήταν της γαστρεντερίτιδας.

αυτό που κάναμε σήμερα ήταν το εξαπλό αλλά στο κέντρο υγείας το κάνουν σε δύο δόσεις κ θα ξαναπάμε σε δυο βδομάδες.

εδώ είναι πολύ ακριβά τα εμβόλια

στην ελλάδα τι τιμές παίζουν;

μαρντ δώσε καμιά παραπάνω πληροφορία για το ιντερνετικό φαρμακείο μπας κ βρω τα σακουλάκια πιο φθηνά...

ήθελα να σχολιάσω κ ολο το ξεχνάω...

εσείς που θέλετα να δείτε τις προηγούμενες ζωές κ σκέφτεστε πώς θα δικαιολογήσετε την τρίωρη απουσία, σας έχω τη λύση..

θα το κάνετε όταν θα επιστρέψετε στη δουλειά.

θα πάρετε μια μέρα άδεια κ θα πάτε.

κ αν ο σύζυξ μετράει κ τις άδειες σας... ζητήστε κ μία μερα αναρρωτική από τον γιατρό..

σε ψυχίατρο δε θα πατε;

αχαχαχα

σε καλό μου... γελαω μόνη μου... αχαχαχα..

μαρκερ, άσε να δω τι θα γίνει κι αν είναι θα σου οω..

κοριτσάκια μου, πάω για ύπνο.

ακόμη δεν πήγε εννιά αλλά νιώθω πολύ κουρασμένη...

σας φιλώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμείς τα κάνουμε τσάμπα εδώ πέρα

φαρμακεία online υπάρχουν 800 γκουγλαρε το και θα. Δεις. Και εγώ καλλυντικά απο συτα αγοράζω. Θέλει και εκεί. Έρευνα. Αγορας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γαστρεντεριτιδας εννοεις το ποσιμο ετσι; γιατι ενεσιμο δεν υπαρχει κατι τετοιο απο οσο θυμαμαι

εμας δεν το κανει , ουτε στα αγορια το ειχαμε κανει

πωπω σημερα συμπερηφερθηκα ασχημα στα αγορια , τους φωναξα παρα πολυ και ουσιαστηκα χωρις λογω ρε γμτ

ετρωγε το μικρο και κοιμοταν και ηθελαν να το δουν και ερχονταν μεσα και εκαναν φασαρια και το ξυπνησαν

8:00 το ταισα ,

ξυπνιο αυτο -εκει τα πηρα γιαι μια ωρα τους ελεγα υσηχια να κοιμηθει

8:30 τους βαζω για υπνο

αυτο νυσταζε και ουρλιαζε μεσα στο δωματειο των αγοριων

το ξανα βαζω βυζι - εβγαλε γουλια - λογικο αφου 8:40 ξαναεφαγε

μπαινω για μπανιο μετα

και ξαναταιζω 9:30 κανονικα

με τα πολλα 10:00 κοιμηθηκε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε παιδια..εκλεισε η ερτ;;παμε καλα;;και δε λυπαμαι καμια σταη ...τα δημοσιογραφακια ρε γαμωτο που καλυπταν ρεπορταζ για το μεροκαματο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

της μουρλης!

συμφωνω Σωσω για τους μπροστα στις καμερες δε στεναχωριεμαι...

αλλα κατι τεχνικους, καμεραμαν κλπ....

το χοντριναν το παιχνιδι... κατι πολυ κακο ετοιμαζουν...

αλλα να δουμε... θα συνεχισουμε να πληρωνουμε ερτ στη δεη;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ, ρε Μαρκερ... σιγουρα ολοι τα εχουμε φωναξει καποια στιγμη αδικα... μεσα στο παιχνιδι ειναι αυτα...

οσο για την απολυμανση, και στο τμημα κανουμε συχνα, κυριως στα κρατητηρια.

για την απλη απολυμανση δε χρειαζεται καν να ειναι κενος ανθρωπων ο χωρος. εκει που καθομαι στο γραφειο ερχεται ο τυπος και ψεκαζει γυρω γυρω, γωνιες επιπλα κλπ.

οταν ειναι πιο βαρβατη, τους βγαζουμε ολους εξω. η εταιρια λεει οτι δεν εχει προβλημα μετα απο μιση ωρα, εμεις τους κραταμε εξω 1ωρα για σιγουρια.

Σωσω και εγω ειχα κανει μια φορα πιτα με κολοκυθακια και τυρι αλλα δε με πολυαρεσε...

Νανα και η Μαριαννα επιδη δε βολευοταν στο πλαι, γυρνουσε αμεσως ανασκελα και ειχε γινει πλακα απο πισω το κεφαλι της. ακομα ειναι, αλλα με τα μαλλια δε φαινεται.

Μαρντιο μπραβο που βοηθας τους ανθρωπους... ειναι δυσκολο να εισαι σε ξενο τοπο χωρις μια βοηθεια...

καλα, βλεπουμε ερτ μεσω νοβα και μολις ειπαν οτι παντα τα θεματα των πανελληνιων εξετασεων στελνονται στα εξεταστκα κεντρα μεσω του δικτυου της ερτ! και οι εξετασεις τελειωνουν το Σαββατο! λενε οτι ΑΝ αυριο εχει το κτιριο της ερτ ρευμα, αυτοι θα στειλουν κανονικα τα θεματα... τοκακο ειναι οτι με κλειστους τους κατα τοπους πομπους... δε θα το παρει κανεις!

δεν εχει ιδεα τι να κανει αυριο ακομα και ο υπευθυνος του Υπ.Παιδειας που στελενει τα θεματα!

23:53 εκοψαν την ερτ και μεσω νοβα....

και μη χειροτερα λεμε....

ο Θεος βοηθος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα.

μάρκερ σε όλες μας έχει τύχει.

απλά σε πονάει περισσότερο οοταν γίμεται εξαιτίας του πιο μικροί παιδιού.

νιώθεις ότι τους πληγώνεις περισσότερο...

ο μικρούληςμου ξαναξεκίνησε τα τρία ξυπνήματα μέσα στη νύχτα..

ευτχώς, στο δεκάλεπτο έχει ξανακοιμηθεί...

η γιατρός μου είπε ότι αν τον αφήσουμε έτσι, όταν θα αρχίσει να κάθεται, θα δυσκολεύεται.

θα γέρνει από τη μια μεριά...

άντε ρε... έκλεισε η ερτ;

απίστευτο...

εδώ είναι πολύ ακριβά τα εμβόλια.

το πιο φθηνό 80 & το πιο ακριβό 200 και...

μας κατακλέβουν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera

και απο εμας

παλι πολυ ποο το μικρο μας

απο της 5 χαζοκοιμαται βογκαει κλαιει

πτωμα εγω ρε γμτ νυσταζω πολυ

μπορει να τον πηραξε ο αρακας τι να πω

και τωρα δεν κοιμαται

εκλεισε η ερτ ναι

αν και εγω θα συφωνησω με το κλεισιμο , δεν θα συμφωνισω με τον τροπο

θα ξαναανοιξει καλε απλα θα περασουν ολοι απο ασεπ

θα ξαναπροσπηφουν ολοι μην αγχωνεστε , παλι να καλυψουν καμια μλκ θα ειναι που ειχαν κανει

απλως την πληρωνουν οπως λετε και αυτοι που φταινε

για να στο λεει μαλλον θα το εχει ξαναδει νανα μου

ξυπναει τοσο ε; παλι καλα που κοιμαται μετα

γιατι καλε τοσο ακριβα; δεν τα καλυπτει η ασφαλεια; ή εκει τα κανεται υποχρεωτικα σε δημοσιο φορεα;

βλκ παντως

οσα εχει χρειατει να αγορασουμε - γιατι πχ βαριεμαι να τα γραψω δεν ηταν τοσο ακριβα 23ε νομιζω ειχα δωσει

μπραβο βρε μαρντ

αλλα μπραβο και σε αυτους που σας εμπιστευονται

οκ μωρε για λιγες ωρες που και που ειναι και δεν ειναι για βολτα

βαγκ θα κανουν την απλη απολυνση ρε συ εκει - αυτο που ειναι σαν το αροξολ γιατι ολοι οσοι ρωτησαμε και επαγγελματιες μας ειπαν τουλαχιστον 2 μερες εκτος σπιτιου να φυγει το αεριο που δημιουργει και μετα καλο αερισμο και σφουγγαρισμα.

χαχα και εμας αυτος γυριζει αμεσως ανασκελα απο μονος του

πωπω τωρα εδω εχουμε μια νυφη μονο ποιος θα την καπαρωσει;

μαρακι την ζημαμε εμεις χαχα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια....Σοκαρίστηκα και γω με τα της ΕΡΤ με το τρόπο που έγινε.Χθες αποφασίσθηκε βγήκε φεκ κατάργησης και αμέσως κατεβάσαν τους πομπούς απίστευτο!Όσο όμως απίστευτο ήταν όταν στελέχη έπαιρνάν τα τετραχίλιαρα και δε πατούσαν καν στο μέγαρο!Κρίμα για τους απλούς υπαλλήλους.Ακουσα και γω ότι θα ξαναγίνει δημόσιο κανάλι και δε θα χει σχέση με κομματικά ρουσφέτια,δύσκολο για την Ελλάδα αλλά θα δούμε...................................Και γω marker έχω αλλεργία στα φω μπιζού και στο ασήμι.Μόνο λευκόχρυσο και χρυσό,ακριβή με έλεγε η μάνα μου!Αφού το πρώτο πράγμα μόλις πάρω τζην είναι να ράψω πανάκι στο κουμπί από μέσα γιατί μου κάνει αλλεργία............................................................................................................................Και δω τα εμβόλια αν δεν έχεις ασφάλεια είναι ακριβά Νανά.Ειδικά τα πρώτα θυμάμαι έκαναν και 250€ το ένα αλλά τα καλύπτει η ασφάλεια και είναι μηδενικής συμμετοχής.Στη Κύπρο όχι;......................................Εγω θα λεγα να μην ανησυχείς με το Μαριούλη δεν έχω πείρα βεβαια στο θέμα και λογικό σα μάνα να βλέπεις κάποια διαφορά στο κεφαλάκι του και να το ψάχνεις αλλά και μας όταν γεννήθηκε η Δήμητρα στο νοσοκομείο μας έλεγαν ότι έχει θέμα με τα ισχύα,ότι και καλά αν της τέντωνες τα πόδια οι πτυχώσεις από πίσω δε ταίριαζαν ακριβώς στο δεξί με το αριστερό.Εμείς δε βλέπαμε κάτι τέτοιο αλλά αφού το έλεγε ο παιδίατρος του νοσοκομείου έπρεπε να το ψάξουμε.Τρέξαμε το λεχούδι έξω σε γιατρό που μας στείλαν από μέσα για υπέρηχο.Σε πληροφορώ τη μέρα που πήγαμε ήταν και ο γιατρός του νοσοκομείου εκεί στο εξωτερικό ιατρείο.Λέγαμε και μεις μωρέ μπράβο ενδιαφέρον ο νοσοκομειακός γιατρός άφησε το πόστο του για να ρθει για το δικό μας παιδί.....Κάνουμε τον υπέρηχο σκάμε 150€ τα οποία από ότι μάθαμε αργότερα τα μοιράζονταν παιδίατρος και ορθοπεδικός χωρίς απόδειξη και φυσικά δεν έδειξε κάτι.Στους επόμενους μήνες μάθαμε για 3-4 ακόμα ζευγάρια που ο ίδιος παιδίατρος τους έλεγε το ίδιο πόρισμα και τα έστελνε στον ίδιο έξω ορθοπεδικό με την ίδια τακτική να παρίσταται αυτός εκεί.Από τότε έγινα καχύποπτη.....Επρεπε να τραβήξουμε το θέμα στα κανάλια αλλά είναι μικρή η κοινωνία και όλα θα κουκουλώνονταν.........Προς Θεού δε λέω ότι συμβαίνει κάτι τέτοιο και με σας αλλά κράτα και μια πισινή...μη χαλιέσαι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρντ μου, είναικάτι που φαινεται.

αλλα κ η συγκεκριμένη παιδίατρος καμία σχέση με αυτό που περιγράφεις...

μάρκερ μου, συγνώμη αλλά... το μικρό μαρακι το έχω καπαρωμένο εδώ κ πολύκαιρό... χαχαχα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα,

Νανα μην αγχωνεσαι..μαλλον κοιμοταν πιο πολυ απο τη μια πλευρα...βαλτον εναλλαξ...

Ντομ γιατι να ξερεις αν εχεις προδιαθεση???σιγα να μην αγχωνομαστε...δεν ειναι μονο κληρονομικο...ξερεις ποιοι δεν παθαινουν αλτσ??οσοι μελετουν αρχαια ελληνικα...

Μαρια πολυ καλη κινηση η απολυμανση..

στο εξοχικο αν εχετε ηρεμια μια χαρα μου ακουγεται...

Μαρδιο εννοειται καλα κανεις και το κρατας το παιδακι...ειναι σημαντικο και αυτοι να νιωθουν οτι εχουν εστω μια μικρη βοηθεια...

αυτο με τα ισχια μας το ειχε πει η πρωτη παιδιατρος που ειχε ερθει να τον δει εδω...(μετα την αλλαξαμε) και ειχε συστησει να του φοραω διπλη πανα για να ανοιξουν καλυτερα..δεν εκανα τιποτα και το αγορακι μου εχει μια χαρα ποδια...

Βαγκ αντε ρε που εχες αναγκη εσυ το σφιξιμο ..ολη μερα στην κινηση!!!!

αυτη την απορια με τον λογαριασμο την ειχα και εγω..χαχχααχα

Σωσω χαρα στην υπομονη σου με τις χαντρες,..ωραιο μεν αλλα ουτε 5 λεπτα δε θα αντεχα να περναω τα χαντρονια

οι μισθοι που δινονταν στην ερτ τα τελευταια 20 χρονια στους περισσοτερους τουλαχιστον και πισω απο τις καμερες ηταν αξιοκατακριτοι..μην το συζητατε...επρεπε να εχει γιενι ξεκαθαρισμα καιρο τωρα...μονο οσοι την πληρωνουν και ειναι με ενα μισθο ειναι το κακο...

εμεις τα εχουμε σταθερα τα 2 ξυπνηματα...πιστευα οτι επειδη το τελευατιο γαλα το πινει στις 12 οτι θα το πηγαινει σερι αλλα δεν...'

ξυπνησε στις 3 και μετα ηθελε κακα και σφιγγοταν απιστευτα...τον ξαπλωσα αλλαξιερα και ευτυχως εκανε πολλα...αργησε ομως να ξανακοιμηθει...στις 7 παρα παλι ξυπνησε...ηπιε ξανακοιμηθηκε...

ενω οι πρωινοι του υπνοι διαρκουν και τα γευματα του εχουν αποσταση μεταξυ τους, το βραδυ ολα αλλαζουν..γιατι??????

Ο Θ ολα καλα...μερικες μερες ειναι πολυ καλο παιδακι...ξαφνικα μου φαινεται οτι μεγαλωσε πολυ...

χθες εφαγε ο,τι και να του εδωσα...και γενικα συμπεριφορα αψογη..και στον παιδικο τα καλυτερα..να τον φτυσω να μην τον ματιασω...

σας ειπα οτι Δευτερα ξεκιναμε καλοκαιρινα μαθηματα????μεχρι 19 ιουλιου..??? 9-1 καθε πρωι...οσο θα εινα ο Θ παιδικο...το μωρο η μαμα μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα...

μαλλον χει κανει τη νυχτα μερα...θα στρωσει χρυσουλα..

που αρεσει ου το εκανες μπολτ!!χαχ...

αληθεια αυτοι παθαινουν αλτσχαιμερ;;

ρε χρυσουλα ποτε κλεινει το ρημαδι;;με το μπαρδον..

για τη δουλεια λεω..

ρε παιδια η μπουμπου κ μας θα φαει στο τελος..μου ειπαν να μην της δινω παραπανω απο 180 φρουτα και 180 φαγητο..αλλα στο 2,5 ωρο ουρλιαζει..τι λετε;;

σαββ ανεβαινουμε..σας το πα;;

η μαρθα ειναι λιγο μεταλλαγμενη..φτου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσω καλημερα!!!

αυτοι εινα που δενπαθαινουν

κλεινουμε 19 /7 για ενα μηνα....σκατουλες....

Να της δινεις να τρωει...το πολυ πολυ να παρει κιλα -και μετα υψος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυς το πιστεύεις ότι κι εγώ το νιώθω αυρό;

νιώθω ότι μεγάλωσε απότομα ρο παιδάκι μουη συμπεριφορά του, οι κουβέντες του...

χαρά στην υπομονή σου με τα μαθήματα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυς μάλλον έχειμπερδέψει τη μέτα με τη νύχτα..τ

ην ημέρα φρόντισε να έχει φως κ φασαρία.

τη νύχτα να έχρι ηρεμία κ να μην του μιλάς ή τον παίζεις τη μύχτα που ξυπνάει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχα οποτε χρυσουλα εσυ δεν εχεις φοβο κανενα

οριστε ντομ ξεκινα και κατι θα μαθεις και περιοριζεις το αλτζ

αν και ουτε εγω θα ηθελα να ξερω

γιατι και στα παιδια σου να πεις να σε κλεισουν μεσα αυτα μπορει να μην θελουν και το αντιθετο

ελα ρε χρυς

μωρε εγω λεω οτι ειναι μικρακι ακομα

κοιτα να δεις εαν εχει πονακια μετα πω να ξανακοιμηθει ρε συ;

και εμας ετσι κανει

5ηωρα που τον πιανουν τωρα 3 ημερες μετα δεν κοιμαται και εχει γκρινια μπορει απλα να θελει παρεα

κανε και αυτο που λενε τα κοριτσια

να του βαζεις φασαρια το πρωι

εγω στο ρηλαξ τον εχω και τη μουσικη στα αυτια του και τωρα κοιμαται σαν πουλακι

αχ βρε σωσω εχεις δικιο ειχες ρωτησει ρε συ

κοιτα να δεις 1ος ετους θυμαμαι πρεπει να τρωνε γυρω στα 250γρ

οποτε μια χαρα τρωει και φυσικα να της δεινεις οσο θελει εαν δε χορταινει το παιδι

παλι καλα που εχεις τη δουλιτσα χρυς , βγαινεις λιγακι ξεσκας

ωραιο το μωρο δε λεω αλλα βαριεμα ολη μερα σπιτι

θελω να τσακωθω με κανα κακομαθημενο στη σχολη χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σωσω ετοιμαζω μια λιστα με μερικα παιδικα

οποτε μπορεσει ο λευτ και αν μπορει δλδ θα τις βρει; στα σαιτ που ξερω δεν τις βρισκω εγω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξεκίνησα κ γυμναστικούλα στο σπίτι.

για αρχή έκανα είκοσι λεπτά διάδρομο.

τα βάρη τα φοβάμαι λίγο μήπως κ δημιουργήσουν πρόβλημα στο γάλα.

ρε μάρκερ... γιατί δεν ξεκινάς αποκλεισμό από γαλακτοκομικά;

είναι δύσκολο δε λέω αλλά δοκίμασε λίγες μέρες κ βλέπεις.

αν εκεί ειναι το πρόβλημα, είναι κρίμα να ταλαιπωρείται τομωρό.

στο εξοχικό μπορεί να ήταν ήρεμος γιατί εκεί ήταν πιο ήρεμα κ τα μεγάλα.

φαντάζομαι ότι δεν τον ενοχλούσαν τόσο πολύ όσο τον ενοχλούν στο διαμέρισμα..

βαριέμαι τη γυμναστική αλλά μετά νιώθεις πολύ όμορφα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι νανα σιγουρα

εκει τα μεγαλα επαιζαν ολη την ωρα και δεν του εδιναν σημασια

καλα να παμε εκει δεν γινεται ειναι πολλα τα εξοδα στα περα δωθε

συν οτι μεχρι τον ιουλιο εχουμε παιδικο

το εκανα μια εβδ μπορει και πραπαανω νανα με τα γαλακτοκομικα δεν ειναι αυτο

συν οτι εκεινη την εβδ εγινε και δυσκοιλιο εκανε με το ζορι μια φορα κακα του με το ζορι

κατι αλλο τον πειραζει δεν ξερω

ισως ο χαλβας που τρωω

εφαγα και σπανακοπιτα 2 κομματια προχθες

μαλλον τα πρασινα ολα.

δεν ξερω λεω τωρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...