Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΚΤΩΒΡΙΑΝΕΣ 2009-ΕΤΟΙΜΟΓΕΝΝΕΣ,ΛΕΧΩΝΕΣ Κ ΠΟΛΥΤΕΚΝΕΣ-ΝΟ39


Recommended Posts

καλησπερα

καλε ποσα γραψατε;

εκανε ο κως την απολυμανση , ελπιζω να μη δω αλλη κατσαριδα για 5 χρονια χαχα

το μωρο ηταν αγιο να πω 3 μερες στο εξοχικο , δεν ακουστηκε να πω , κατι πονακια εχει

ετρωγε και κοιμοταν να πω ,κοιμοταν τη μια μερα 2 4ωρα το βραδυ σερι με 10λεπτο ταισμα και 6ωρο σερι με 10λεπτο ταισμα και 3ωρο μετα

και γυρισαμε εδω και σεληνιαστκαν και τα 3

εδω μες στην γκρινια και δεν κοιμαται ολη την ωρα μουρμουραει

αχ ευχαριστω κοριτσια για τη βυζοσυσπαρασταση

γεμισε παλι ο βυζος

να στε καλα πραγματικα ετοιμη ημουν να πιασ αγκαζε τη ζυγαρια και να παρω τον ντοκ

ευτυχως και ο ανθρωποςαφου τον ειδε οτι πηρε υπερβολικο βαρος μου ειπε να τον ταιζω οποτε θελει ας ειναι και 5 λεπτα ανα 2 ωρεςή οποτε θελει

τι να πρωτοσχολιασω

σωσω μπραβο ρε συ γιατα κιλα πραγματικα χαιρομαι πολυ για σενα , να σου φυγει και ενα βαρος αν και δεν ειχες τοσο τρομερο θεμα σου μιλαω πραγματικα

εγω θα παω φουστανο χαχαχα

χρυσουλα σας ηρθε η ορεξη ε;

αχ και εμας τι να πω

φτου φτου τρωνε τον αμπακουλα , μεχρι και βραδυνο φτιαχνω καθε μερα κοτοσουπα γιατι το τοστ δε κανει τιποτα και τους κυνγαω μια ωρα

ο νικος πηρε σε ενα μηνα ενα κιλο εφτασε τα 16

ο στελιος ψιλοσταθερος

νανα μου πολυ καλα εκανες και λλαξες παιδιατρο

καποιοι ειναι λες και το κανουν επιτηδες βρε παιδι μου

και μετα θελω και εγω οδηγιες γιατι δεν θελω να δωσω κρεμες

να μου πειτε τι θα κανετε

μαρακι πλησιαζεις ρε συ

πωπω θυμαμαι τις συζητησεις με τη χρυσουλα

και εμεςι ολο πονουσαμε θυμαμαι τοτε

αχ βαγκ περαστηκα ρε συ

πωπω και κατι αλλο ηθελα να σχολιασω αλλα θα σε ξαναδιαβασω

μαρντ ναι τους αφηνε και παιζανε και δεν ελεγε και οχι

εγω εφτιαχνα φαι καισυμαζευα σαν την παλαβη , φοναζα να μην παιζουν και αντι να βοηθησει να σταματησουν τους λεγε παιζεται κατω και δεν τα προσεχε κιολας.

δε λεω οτι το εκανε επίτηδες αλλα βαριεται αυτο με τσαντιζει

ντομακι απο οσο ξερω μπορεις να κανει ελεγχω για το αλτζ , αλλα και να το ξερεις τι θα κανεις;

σου ευχομαι πραγματικα να μην το περασει κανεις αλλος στην οικογενεια σου

γιατι ολα αυτα του μυαλου ειναι κωλοκληρονομικα ρε γμτ

ολες οι οικογενειες εχουν τα δικα τους

απο τη μια λεω ο θεουλης ειναι λες και ξερει σε εμας εδωσε αγορια και στο σοι της πεθερες ολες οι γυναικες εχουν παθει καρκινο του μαστου - ολες ομως , το μονο που σεφτομαι ειναι οτι τα αα 4 ειναι κοριτσια τα ανηψακια.

αυτο το μουλινεδες δεν το ξερω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 905
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

βαγκ θα συμφωνησω με τη χρυ

να κανεςι τις ασκησεις με φυσικοθεραευτη , θα δεις μεγαλη διαφορα

καλα καετε με την παιδιατρο , ο κως εχει αντιθετη αποψη οτι ειναι δουλεια τους και πρεπει αν προσεχουν και να αγαπανε τα παιδια μας αλλα εγω ντρεπομαι, γιατι οπω εσας και εμας δεν παιρνει πια , ερχεται στο σπιτι και παιρνει 20ε για εξεταση , οσο και στο γιατρειο. εγω ντρεπομαι παντως

και αρχιζει τα εμεις τους μαθαινουνεμ και θα μας λεει κουβαρνταδες και οτι εχουμε. αλλα ο ανθρωπς δεν δεχεται ε παραπανω

σωσω το 7 μου φαινεται νορμαλ ωρα ρε συ

αν και τωρα με το μπεμπε και εγ νιωθω κουραση που σηκωνομαι τετοια ωρα αλλα πρωτα που κοιμομαστα σερι μου ηταν αρκετο το 12:30 -7:00

θα μου εξηγησει καμια τι ειναι το σπαθολαδο;

σωσω το αντικουνουπικο ειναι πολυ καλο θα ελεγα , κοριτσια να παρετε αληθεια.

εμενα παντως δεν με πολυτσιμπυσαν τα κουνουπια και ειχε ενα εκατομ θα ελεγα στο εξοχ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο δρισκας ειναι συτος που μιλαει σαν να ειμαστε καθιστεριμενοι;

αν ναι τοτε ναι ειναι πολυ καλος μαγειρα αλλα με τσαντιζει πραγματικα γιατι νιωω σαν να ειναι παιδακι νηπιου οταν μιλαει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρκερ ποσο συμφωνω για το δρισκα..αληθεια..και γω ηθελα να το σχολιασω..αληθεια σου λεω..πραγματικα λες και ειναι αμεα..χαχα...

μου φαινεται λιγο γκεουλας αλλα οκ..

δεν ιναι κακο..αλλα θα επαρει ο υπνος οσο μιλαει..και ειναι κ μονο τονος..απαπαππα..

χαιρομαι για το αντικουνουπικο...αλλα αμλλον δεν κανω αλλο μαρεκρ..οποιος πηρε πηρε..χαχα..

βαγκ θα σου ανεβαδωβ πανω 1 λαδακι για τον πονο..αλλο πραγμα..

χθες το ξανα εφτιαξα..εφυγε η πρωτη δοση..

κατσαριδες;;τοσες πολλες;;

10 κιλα σχεδον αλλα σταματαω ρε παιιδα..δε μπορω αλλο..73,7 ειμαι..

συντηρηση προς το παρον..

μουλινεδες σα σακουληκια..χρυσουλα δε κανω εγω τιποτα με αυτα..απλα ελεγε η αδερφη οτι οτυς βρηκε τους πιο φτηνους 80 λεπτα και απο το ιμπει ουτςε 20 λεπτα ο ενας..

ειναι σα χοντρη κλωστη..

νανα εσυ ποιους λες;;μηπως σου βρουμε κ σενα φτηνους;;βαλε φωτο..λινκ κ αν μπορει θα το ψαξει ο λευτ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρκερ ποσο συμφωνω για το δρισκα..αληθεια..και γω ηθελα να το σχολιασω..αληθεια σου λεω..πραγματικα λες και ειναι αμεα..χαχα...

μου φαινεται λιγο γκεουλας αλλα οκ..

δεν ιναι κακο..αλλα θα επαρει ο υπνος οσο μιλαει..και ειναι κ μονο τονος..απαπαππα..

χαιρομαι για το αντικουνουπικο...αλλα αμλλον δεν κανω αλλο μαρεκρ..οποιος πηρε πηρε..χαχα..

βαγκ θα σου ανεβαδωβ πανω 1 λαδακι για τον πονο..αλλο πραγμα..

χθες το ξανα εφτιαξα..εφυγε η πρωτη δοση..

κατσαριδες;;τοσες πολλες;;

10 κιλα σχεδον αλλα σταματαω ρε παιιδα..δε μπορω αλλο..73,7 ειμαι..

συντηρηση προς το παρον..

μουλινεδες σα σακουληκια..χρυσουλα δε κανω εγω τιποτα με αυτα..απλα ελεγε η αδερφη οτι οτυς βρηκε τους πιο φτηνους 80 λεπτα και απο το ιμπει ουτςε 20 λεπτα ο ενας..

ειναι σα χοντρη κλωστη..

νανα εσυ ποιους λες;;μηπως σου βρουμε κ σενα φτηνους;;βαλε φωτο..λινκ κ αν μπορει θα το ψαξει ο λευτ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πωπω ρε συ... ποσα χρονια ειχα ν'ακουσω τις λεξεις μουλινες και κουβαριστρα!!!!!!

απο τοτε που εφυγα απο το πατρικο μου!!!!!!

που μαζευονταν οι φιλεσ της μαναςμου για καφε και μιλουσαν για εργοχειρα!

Μαρκερ θα αρχισω μονη τις ασκησεις. δεν ειμαι και ασχετη.... εχουμε και λαστιχα για την αρχη, αλτηρακια τα παντα... θα δω τι διαφορα θα εχω στις 3 επομενες βδομαδες μεχρι να ξαναπαω και βλεπουμε.

ν'αρχισουν να δυναμωνουν οι μυς, να αποκτω και ευρος κινησης...

βασικα ειναι και ο φοβος πιο πολυ οχι πονος... πιστευω θα το ξεπερασω...

Ντομ απ'οτι ξερω η εξεταση dna για τις αρρωστιες κανει κανενα 2χιλιαρο...

το ειπαν στη γυναικα ενος συναδελφου να την κανει γιατι με το που εμεινε εγκυος στο 2ο, εμαθε οτι εχει ογκο στο στηθος, αναγκαστηκα το εριξε, εκανε μαστεκρτομη, χημειοθεραπειες κλπ και ενω ολα ηταν οκ τωρα μαθαινουν οτι το παπ που εκανε δεν ηταν καλο... φακ.

και την ειπαν να κανει το τεστ αυτο και αν δειξει κατι κακο να τα βγαλει ολα για να μη ξεκινησει και κανει μετα μετεστασεις αλλου. σαν τη Τζολη δηλαδη.

Μαρακι τελεια περασατε, ε;;; πολλες ετοιμασιες εκανες... λες γι'αυτο να εχεις πονακια;;

αντε και καλο καλοκαιρι αφου οι αντρες ασου αρχισαν τις βουτιες...

παντως οντως... προπερσυ που ειχαμε τελη Ιουνιου αδεια και πηγαμε για μπανιο Καβαλα το νερο ηταν δροσερο ακομα αλλα αυτα ενω μελανιαζαν τα χειλια τους ουρλιαζαν να μη βγουν απο τη θαλλασα! τι ξεροκεφαλα!

Νανα ωραια με τον παιδικο. και εγω σκεφτηκα να κανουμε αιτηση εκτος απο εκει που παμε και στο νηπιαγωγειο του χωριου. μη φαμε καμια πατατα και δε μας παρουν εκει και μετα τρεχουμε. αυριο η γιαγια των διπλανων που παει τη μικρη στα νηπια θα μου φερει αιτησεις.

ρε ΜΑρντιο... κοτζαμ Κρητη και θα ερθει εδω η Σωσω να παει για μπανιο Χαλκιδικη;;;;

σαν το ανεκδοτο με τους Θεσσαλονικιους....

ενω εισαι αραχτος σε παραλια εξωτικου νησιου ,πως καταλαβαινεις οτι οι διπλανοι σου ειναι απο Θεσσαλονικη...

λενε, ε, ενταξυ... καλη παραλια.... αλλα σαν τη Χλκιδικη οχι!

εδω το απογευμα παλι καταιγιδα! χαμος! μαυριλα!

ολο τα ιδια...

τα λεμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα πουρνοι πουρνοι σημερα

επιτιδες το κανουν ετσι

ξυπνιο απο τι; 5 και δεν κοιμαται ουτε τωρα

στο εξοχικο δεν ακουστηκε και εδω μες στην γκρινια

σωσω ειχαμε πολλες πραγματικα - ρισκαμε καμια 10αρια μικρες την ημερα μπορει και παραπανω

κανε συντηρηση μεχρι να σου ερθει η ορεξη παλι για κοτοπουλιδι χαχα

η αδερφη ου πως τα παει ρε συ, ιουλιο γενναει;

βαγκ μια χαρα θα παει το χερι ρε συ σιγουρα

στα προνηπια δεν θα κανετε αιτηση;

αν και σιγουρα θα σας τα παρουν κοριτσια , τις επανεγραφες τις παιρνουν παντα ολες εκτος πχ εαν εχετε ενα παιδι και σταματησατε τη δουλεια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!

Βαγκ ακουγα τον αντρα χτες βραδυ που ειχε μιαμιση ωρα καθυστερηση το αεροπλανο στη Θεσ/κη γιατι δεν προσγειωθει ουτε να απογειωθει τιποτα εκει λογω καταιγιδας!

Ωστε διχιλιαρο ε;τελικα με τη φιλη σου καταλαβα οτι ειχε δικιο η τζολι που εκανε και αφαιρεση ωοθηκων γιατι λενε αυτα πανε πακετο!

Το Δρισκα λετε εσεις ή τον αλλον που μαγειρευει οικονομικα;γιατι εμενα αυτος δε μου αρεσει!

εφτασες 73 κιλα Σωσω;;μπραβο σου βρε!Ζηλευω οσο δε φανταζεσαι!

Μαρκερ μπραβο για την παραγωγη γαλακτος!

Αν μαθω για το γονιδιο που λες, και το ξερω οτι ειναι κληρονομικο γιατι και η αδερφη της μαμας μου απο αυτο πεθανε, θα προσπαθησω να κανω ο,τι μπορω να το εξασκω το ρημαδι το μυαλο για να το τρεναρω...δε ξερω τι αλλο...

παντως ολοι τελικα κατι εχουμε στο σοι, δηλ αν αρχισω του σογιου μας, η μια γιαγια καρκινο του μαστου, η αλλη καρκινο του παγκρεατος, ο θειος καρκινο του εντερου, η μανα μου πολλους πολυποδες και μπρος και πισω(μου χαν πει κωλονοσκοπηση απο τα 45 να ξεκινησω, 5 χρονια νωριτερα απο την ηλικια εμφανισης της μανας μου), ζαχαρο, καρδιες, δηλ. δεν εχουν αφησει και τιποτα γαμω το κερατακι μου...χεχε

Νανουκα εσενα εγραψα αντι για τη Χρυσουλα; χεχε...εσυ πας για την 5οη εβδ. τωρα...ρεκορ Γκινες!

Χρυσουλακι να τον χαιρεσαι τον μπεμπουλη σου!!!

Εμεις ειμαστε εδω και μερες μπουκωμενοι, εγω και τα παιδια, εγω πολλη μυξα ευτυχως φροντιζω να τη βγαζω γιατι ετοιμη ειναι να μου το κανει ιγμοριτιδα, αλλα τα παιδια βηχουν κι ο μικρος ασχημα τη νυχτα, μου θυμισε οταν πηγαινε για λαρυγγιτιδα, κι ο μεγαλος χαλια φοβαμαι για ωτιτιδα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι τον οικονομικα λεμε μαλλον

αρα ο δρισκας ειναι του σκ , αν και κανει λιγο περιπτοκες συναγες οντως φαινονται τελειες

ετσι σας ειπαν οι γιατροι; να κανις ασκησεις για το μυαλο;

αντε παι κιλα θα τους χαλασετε τους ορους ε;

ειναι και κωλοκαιρος ρε γμτ

και ο νικο; ειχ πρασινη μυξα σημερα αλλα τιποτα το ιδιαιτερο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χα χα Ντομ γελάω με το Tickeraki του τρίτου υιού!Δε το χα παρατηρήσει τόσο καιρό ή τώρα το άλλαξες μάλλον....Ακου κει Valide έρχεται ο τρίτος ηγεμόνας!!!χα χα........................................................Εγώ πάλι για τα μουλινέ και τις κουβαρίστρες δε θα ρωτήσω κάπου τα χει πάρει το αυτί μου από τη συγχωρεμένη τη γιαγιά μου................................Αυτός ο "γκέουλας" όμως που είπες ρε Σωσώ απορία θα μου μείνει;;;;Σαλονικιώτικο είναι;;;............................................................................Και η μάνα μου που η μάνα της έπαθε άνοια θα ήθελε να ξέρει αν έχει το γονίδιο ή προδιάθεση.Και όταν της λέω μα και να το ξέρεις τι θα κάνεις;;;Η απάντηση είναι όσο έχω τα καλά μου και νιώθω ότι το παθαίνω να σας πω να μου κανετε ευθανασία για να μη σας ταλαιπωρήσω!!!!Ναι λέω και θα δεχθεί γιατρός να σου κάνει ευθανασία επειδή θα το ζητήσεις!!!!........................Καλή η πρόληψη σε σημείο να μη τρελαινόμαστε και φορτωνόμαστε με άγχος.Να ζούμε τις στιγμές!......................................................................Σωσώ μπράβο για τα κιλά,εντυπωσιακό το δεκάρι!Κάνε συντήρηση γιατί η γρήγορη απώλεια λένε δεν είναι και το καλύτερο................................................................................................................................Εγω είχαμε το μωρό από κάτω χθες το απόγευμα αυτό που έλεγε η Ντομ μα καλά έτσι απρόσκλητο σας το φεραν να το κρατήσετε;;;Αχ παιδιά είναι τόσο καλόβολο μωρό.Οι δικές μου και σε αυτή την ηλικία 1 έτους είναι δε καθόντουσαν να περιεργαστούν και να παίξουν.Αστε που δίπλα του οι δικές μου μου φαίνονται τεράστιες!Φυσικά η Δήμητρα έκρυβε όλα τα παιχνίδια της μη τα πιάσει το μωρό και η Χρυσάνθη απομονώθηκε σε μια γωνιά με τα τουβλάκια της και έριχνε κλεφτές ματιές..........................................Θα μας το αφήσουν και τη Παρασκευή.Σήμερα έχουμε γενέθλια να πάμε τρίχρονου σε σπίτι εδώ mammylandezas που γνωριστήκαμε και κάνουμε παρέα...............................................................................Vag γέλασα με τη Χαλκιδική.....καλέ Σαλωνικιά η Σωσώ σίγουρα θα την εκτιμάει περισσότερο τη Χαλκιδική από τη Κρήτη,όλοι οι Σαλονικείς έχουν μεγάλη ιδέα για τις παραλίες της Χαλκιδικής.Εχω πάει μόνο στου πρώτου ποδιού και απογοητεύτηκα με αυτά που άκουγα αλλά μου χουν πει ότι δεύτερο πόδι έχει φανταστικά νερά.......................................................................................................................Με το εσπα δε θα κάνετε αιτήσεις κορίτσια αν βγει;Όλο εξαγγελίες είναι και τίποτα...αλλά να μου πεις αν τα πάρουν στο νηπιαγωγείο ως προνήπια έτσι κι αλλιώς δε θα πληρωνετε,μεγαλώσατε εσείς...................Marker μετακομίστε στο εξοχικό αφού εκεί όλοι είναι ήρεμοι.Είναι μακρυά από Αθήνα;Οποτε έχω το μωρό πάντως εσένα μελετάω......πως θα είναι με τα τρια...χα χα......Μαράκι Ζακυνθινό λαχταριστή η συνταγή και η παρουσίαση των ποτηράτων τζιζ κεηκ!Ξεκουράσου όμως γιατί τον έφαγες το γάιδαρο μη κολλήσεις στην ουρά.Φυσικό να μη τη νιώθεις τόσο συχνά τη μπουμπού πλέον.Μεγάλωσε δεν έχει χώρο για πολλά πολλά.....θα στα πει μια και καλή από κοντα πια!Αλήθεια σκεφτήκατε όνομα ή να γεννηθεί πρώτα;.....................................................................Βρε το Διονυσάκη που του αρέσε η παγωμένη θάλασσα......εμείς ακόμα και ας είμαστε και νοτιότερα....αν δε μπει Ιούλιος παιδί στη θάλασσα δε βάζω.......όταν ήμασταν μόνοι ξεκινούσαμε Πρωτομαγιά!χα χα.........Τη Παρασκευή σταματάω από τη δουλειά.Δε με κάλεσαν ακόμα στο δήμο αλλά επειδή βιάστηκα να το πω και ήρθε αντικαταστάτης ο εργοδότης μου δε μπορεί να ασφαλίζει και να πληρώνει και τους δυο.Οπότε bye bye.....Στο δήμο αργούν πολύ οι διαδικασίες για να μας καλέσουν.Για αρχή έχω αρκετά πράγματα να κάνω,θα πάμε και τις διακοπές τον άλλο μήνα εύχομαι να περάσει γρήγορα ο καιρός και να μη με πιάνουν τα νεύρα στο σπίτι.Τα κορίτσια δε τα σταματάω από το σταθμό μη βγουν από το ρυθμό τους και τις παρέες τους........Νανά σε συγχαίρω για την απόφαση για το τρίτο!!!Και γω ήθελα αλλά τα κουράγια με εγκαταλείπουν ώρες ώρες.....Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mardio εσυ που φωναζεις ολο το μωρο των απο κατω στο σπιτι σου και δεν εχεις κουραγιο; μια χαρα εισαι!Ετοιμη για το 3ο!

Μαρκερ ξεχασα να σου πω οτι συμφωνω με τα χιλια για της μουστελα τα καλλυντικα...ειδικα το αφρολουτρο εχει θεϊκη μυρωδια!Αν δεν τσιγκουνευομουν τα λεφτα θα το παιρνα για μενα...

υπαρχει κι ενα μωρουδιακο αρωμα, της κλοραν που μου το κανε δωρο η φαρμακοποιος της γειτονιας οταν γεννησα που ειναι απιθανο, σαν να μυριζω γαρδενια!αφου κανα δυο φορες το χω βαλει κι εγω!

Οταν λες οτι εκανε ο Κωστας απολυμανση τι εννοεις;κανει απολυμανση ο αντρας;επαγγελματικη;

ηθυελα κι εγω το σ/κ που περασε και τοακυρωσα λογω καιρου, δεν πρεπει να βραχει για 4-5 μερες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalημερα κ απο μας..παιδια εχω ακουσει πολλυς εδω για ιωση με πυρετο κ εμμετο..ελεος αρχες ιουνη..

σιγα να μη παω χαλκιδικη ρε παιδια..να φαω ην ταλαιπωρια του δρομου ενω εδω στο 15λεπτο εχει 1 χαρα παπαλιες..θα παρουμε μαγιω μηπως κ παμε στη ξαδερφη στα φλογητα..

θα δειξει..αλαλ 1 γκαστρωμενη κ 4 παιδια με 1 αυτοκ δυσκολα..αυγουστο γενναει..

μαμα λευχαιμια μπαμπας λεμφωμα..μη μιλατε καθολου..

και οι δυο αρρωστιες αιματος..καρκινο θα ελεγα..

τεσπα..γεροι να μαστε..

ο κωστας εκανε απολυμανση η φωναξατε συνεργειο;;

παιδια αν βρω ατομ ονα ερθει αθηνα μαζι μου θα ερθω κ απο κει 1 βολτα..απλα θελω βοηθεια με τα παιδια τοσες ωρες στο πλοιο..

η τζολι εκανε αφαιρεση μαστου κ οωθηκων;;

ιδεα δεν ειχα..

τελικα ποσα παιδια εχει συνολικα;

φασολαδα κανω για σημερα..απο χθες ξεκινησα κ κοιμαμαι 12 η ωρα..

αντε να ξεκουραστεις μαντρ..εννοειται δε σταματας ταπ αιδια απο παιδικο..

να απολαυσεις καφεδεςς κ ηρεμια..

πραγματικα παιδια και γω βλεπω μερικα παιδια..

μεχρι 11 μηνων δεν κουνανε απο τη θεση τους..απιστευτο..καθονται εκει που τα βαζεις..

τι να πω!!

απιστευτο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω δεν το καταλαβαινω γιατι στο μπαστακωνουν ενω εχουν μονο ενα παιδι και εσυ 2

πραγματικα οση ανεση και να ειχα και οση καλη διαθεση και εαν ειχες δεν θα στα αφηνα , αντε για 1-2 σε παρτυ να πω ναι αλλα να βγω εγω βολτα και να τα αφησω αλλου ; τι να πω; μπορει να ειμαι και παραξενη

χαχα ντομ λες το πρωι να κανει φυσ/πειες και το βραδυ απολυμνσεις χαχα

να σου πω θα εβγαζε και κανα μεροκαματο

οχι μωρε κανει απολυμανσεις αυτος που νοικιαζουμε το φυσ.ριο χρονια ερασιτεχνικα και αυτος αλλα με αριστα αποτελεσματα

εδωσε στον κως τα συνεργα , του εφτιαξε το φαρμακο , του εξηγησε που πρεπει να ρηξει φαρμακο και τι πρεπει να κανει μετα και αυτο ηταν

τιποτα 1 ωρα δουλεια

και πληρωνουμε ενα σορο λεφτα τσαμπα

γενικα απο γνωστο μας εχει πει οτι δεν βαζει την απαραιτητη ποσοτητα φαρμακου για να βγαινουν και την επομενη χρονια

κακονικα με το σωστο φαρμακο μπορει να κανουν και 2-3 χρονια να βγουν

ασχετως εαν κανουμε καθε χρονια

σωσω εαν πατε και για μπανιο

τι να πω μπραβο σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

προλαβα να μπω και πρωι λιγο...

ΜΑρντιο καλη και η ξεκουραση... αλλα να τους ενοχλεις στο Δημο μην το τραβηξουν πολυ...

Μαρκερ δεν πατε στο εξοχικο να βρεις την υγεια σου;;; ποτε θα πατε για διακοπες;;;

αρκει βεβαια να μη μαζευτει ολο το σόι...

Σωσω παιδια σε καραβι τοσες ωρες κωλωνω.... εδω στη στερια και σε βγαζουν την ψυχη... ασε που δεν ξερουμε αν τα πιανει η θαλασσα... αν αρχισουν και να ξερνανε.... ελεος!

Ντομ... ηταν ο αντρας στα λιμερια μας;;;;

ασε απο βροχη μας μουλιασε!

και απ'οτι ειδα ολη τη βδομαδα καθε απογευμα θα βρεχει!

εμ, αρχισε και η Εκθεση Βιβλιου... στη πλ. αρχαιας αγορας, Σωσω, αυτη τη φορα, πανω απο την Αριστοτελους... λογω των εργων στην παραλια...

ειναι καθεστος. καθε φορα στην εκθεση βιβλιου βρεχει συνεχεια! αφου μια γνωστη μου κανονισε το γαμο της με γνωμονα αυτο για σιγουρια!

οσο για τι αρρωστιες... τι να κανουμε... ας ελπισουμε οτι ειμαστε εξεληγμενα μοντελα και θα τη σκαπουλαρουμε!

εκανα και γυμναστηκη το πρωι... ψωφισα!

στα 10λ ελειπτικο τα ειδα ολα!

μετα τις ασκησεις για το χερι και μετα αλλα 5λ...

αντε με την ευκαιρια να σφιξουμε και λιγο...

παω να βαλω τα χαρια στο φουρνο....

μιαμ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εφτιαξε η πεθρα ενα καεικ

πραγματικα παρα πολυ ωραιο - ενω γενικα δεν τα πετυχαινει καθολου - τακανει στουπια

και εχθες ερχεται ο κως το βραδυ και παει να φαει

και του λεω

"τη μανας σου τα κεικ τα τρως ες και τα δικα μου τα πεταω οποτε φτιαχνω"

"ποτε εφαγε μωρε" μου λεει

"εγω ξερω οτι μονο της μανας σου τρως"

και δεν εφαγε τελικα

χαχαχαχα

τωρα το εχω ολο δικο μου χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σου πω βαγκ το σκεφτμαι

κωλωνω γιατι δεν εχει ιντερνετι και το 3g δεν παινει καλα

και βαριεμαι τη ζωη μου εκει

ειμαστε εμεςι και οι λυκοι που λεμε

καλα βαλθηκατε να γιενται κορμαρες

η μια με το ελειπτικο , οι αλλες με τις διαιτες , τα μποτε

και εγω θα μεινω μπακατελο χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θεα μαρκερ η συζητηση για τι κεικ...χαααα,,..πεθαινω λεμε,,

ωστε ετσι οι απολυμανσεις,ς;;κ ντυθηκε σαν τους γκοστ μπαστερ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πραγματικα μαντριο εχει δικιο η μαρκερ..γιατι συο φορτωνουν;;εκτος κ αν τους εχεις τρελη υποχρεωση..

φυσαει εδω..

βαγκ επιβαλεται η γυμναστικη;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσάκιαμου.

σωσώ λέω τις κουβαρίστρες που είναι για ηελονάκι.

δεν ξερω πώς τα λένε...

πήγαμε παιδίατρο.

5330 & 61,5.

σε δυο βδομάδες έβαλε 560 & 4,5.

το μόνο κακόπου βρήκε είναι ο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι ρε συ απλα φορεσε παλια ρουχα και εβαλε μασκα

κοιτα να δεις αυτοι που το κανουν επαγγελματικα και καθε μερα γι αυτο ντυνονται ετσι

τωρα με 1 ωρα δεν θα παιθανεις κιολας

μετα εκανε μπανιο αμεσως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έχει αλλάξει το σχήμα του καφαλιού του από τη κια κεριά.

μου έδειξε μια γυμναστική να του κάνω και ν δε δούμε βελτίωση στις δυο βδομάδε, να ξεκινήσουμε φυσιοθεραπείες.

στενοχωρήθηκα λίγο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φτου φτου το μαναρακι μωρε

2 μηνων δεν ειστε τωρα εσεις;

δεν καταλαβα τι εχει το κεφαλακι του παντως νανα μου

ευχομαι αν μην ειναι τιποτα αληθεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι, δύο μηνών είναι.

γυρνάει το κεφάλι του πιο πολύ από την αριστερή μεριά.

είναι πιο σφηκτή η δεξιά πλευρά κ το κεφαλάκι του έχει αλλάξει σχήμα λογω του ότι ξαπλώνει από τη μία μεριά.

δεν είναι κάτι σοβαρό απλά πρέπει να το προσέξουμε.

μου εδειξε κ μία ασκησούλα.

να βάζω το μαγουλάκι του στο δικό μου κ να το σπρώχνω , κρατώντας τον ώμο του.

μετά την παιδίατρο πήγαμε στο κέντρο υγείας για το εμβόλιο.

ήρθε μία με τη μαμά της κ τα παιδάκια της.

ήταν μυγάκια.

το μεγάλο ήταν κορίτσι κ το μικρό αγόρι.

το αγοράκι ήταν είκοσι μηνών κ ήταν πολύ ζωηρό.

τα είχε ρημάξει όλα.

αυτή δεν κουνούσε ούτε το δαχτυλάκι της.

καμάρωνε κι όλας για τον γιο της.

η κόρη της ήταν γύρω στα έξι κ συνεχώς τη μάλωνε ενώ ήταν ήσυχη κ της μιλούσε άσχημα..

σε κάποια φάση της είπε "σε βαρέθηκα".

το καημένο ντράπηκε που την ακούσαμε όλοι...

πώς μου τη δίνουν αυτεςς οι μαμάδες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ήταν μυγάκια.το μεγάλο ήταν κορίτσι κ το μικρό αγόρι...
χα χα διόρθωσε το Νανούκα γιατί θα μας δει η Χρυσούλα και θα ψάχνει τα μυγάκια και τα κουνουπάκια!!!!.................................................................................Μωρέ τι κάθονται και ψάχνουν οι παιδίατροι αν το κεφαλάκι λέει γυρίζει αριστερά΄τόσο όσο και δεξιά.Τραβηγμένο μου φαίνεται ποτέ τουλάχιστον δε παρατήρησα να το κάνει στις κόρες μου ο παιδίατρος.Κάνε τις ασκησούλες και όλα οκ θα ναι......................................................Κοιτάξτε το μωρό είναι σπάνιες οι φορές που μου το αφήνουν.Δεν είναι από Ρόδο οι γονείς,δεν έχουν εδώ κανέναν,ο μπαμπάς στρατιωτικός η μαμά δασκάλα και οι δυο με αποσπάσεις.Τη Παρασκευή πχ που θα μου το αφήσουν το απόγευμα ο μπαμπάς έχει υπηρεσία και η μαμά δίνουν ελέγχους στο σχολείο.Και μου λέει αν δε μπορείς θα το πάρω μαζί στο σχολείο δε πειράζει.Φυσικά και δέχθηκα να μου το αφήσει γιατί είναι σε φάση τώρα τρέχει πιάνει εδώ εκεί δεν είναι βρέφος να το βάλει στο ρηλάξ να το πάρει μαζί.Και γενικά σας λέω είναι τόσο βολικό μωρό που άνετα το κρατάς μαζί με τις δικές μου.....Χθες ήρθε να μου το ζητήσει και εγώ είπα άστην λίγο.Τρελαίνομαι να βλέπω και τις αντιδράσεις των κοριτσιών μου...χα χα...ζήλειαααααααααααααα........................................Vag όπως ήρθαν τα πράγματα που φεύγω πριν ξεκινήσω αλλού αναγκαστικά θα τους πιέζω στο δήμο.Αν και κατέθεσα χαρτιά 15/5 και ακόμα προχθες με πήραν ναμε ρωτήσουν αφμ και αμκα για να με ανοίξουν στο σύστημα.Λέω εντάξει,φύγαν τα χαρτιά Αθήνα;όχι λέει ακόμα δε βγήκε απόφαση δημάρχου. καν!να πάει μετά περιφέρεια μετά εθνικό τυπογραφείο να δημοσιευτεί κλπ κλπ....Ντομ θα τα χω υπόψη σαμπουάν και αρωματάκι.Εγώ τους παίρνω της aderma το σαμπουάν από τότε που γεννήθηκαν,πολύ ευχαριστημένη.Τα παραγγέλνω από το φθηνό ιντερνετικό φαρμακείο.Την επόμενη φορά θα πάρω και τη κολώνια που λες,γιατί έχουμε της proderm και δε κρατάει το αρωματάκι.Α ρε μαρκερ με το μπακατέλο γέλασα!Σωσω δε μου πες τι σημαίνει η λέξη!!!!!!!!!!!!!!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

puppeta's blogspot: ΒΡΑΧΙΟΛΙ ΑΠΟ ΠΑΡΑΜΑΝΕΣ Κ ΧΑΝΤΡΕΣ

poia me rvthse an κανω κοσμημα;;

ε να λοιπον...

νανα τι γυμναστικη;;τι εχει το κεφαλακι του;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...