Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλώς σας βρήκα!Με λένε Βέρα και είμαι νέο μέλος!


vera194

Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια!

vasoula, η αλήθεια είναι πως θα είχα γραφτεί νωρίτερα, απλά η σύνδεσή μου στο ίντερνετ ώρες-ώρες σέεεεεεερνεται με αποτέλεσμα να αξιοποιώ τις καλές συνδέσεις για σερφάρισμα στην τόσο ενδιαφέρουσα θεματολογία που έχετε αναπτύξει. Δεν πειράζει όμως γιατί όπως λέει και το σοφό γνωμικο:" Κάλιο αυγά παρά πουρε!" χι!χι!:P:lol::blink:

Σίσυ να χαίρεσαι την μπεμπούλα σου! Φαντάζομαι πόσο η ζωή σας θα έχει αλλάξει με τον ερχομό της ε? Εύχομαι τα πολλά ξενύχτια να πέρασαν πια!

Πολλά φιλιά 4 now!

Υ.Γ.: Φαντάζομαι θα έχει αναφερθεί μέχρι τώρα, αλλά για όσες μέλλουσες μανούλες δεν το γνωρίζουν και θέλουν να μάθουν τα βασικά περί Ψυχοπροφυλακτικής και να θέσουν τις ερωτήσεις που τις απασχολούν, τα περισσότερα παιδικά καταστήμα Μothercare, ΗΡΑ κλπ διοργανώνουν Σεμινάρια Μητρικής Τέχνης από ειδικευμένες μαίες ανά 15 θήμερο.

Πάντως αν σας δοθεί η ευκαιρία, αξίζει να πάτε μια βολτούλα μόνες ή ακόμα καλύτερα με τον σύντροφό σας.

Τουλάχιστον και στα 2 καταστήματα που πήγα οι μαίες ήταν πολύ καλές και δεν ένοιωσα στιγμή ότι έχανα τον χρόνο μου.

;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!

vasoula, η αλήθεια είναι πως θα είχα γραφτεί νωρίτερα, απλά η σύνδεσή μου στο ίντερνετ ώρες-ώρες σέεεεεεερνεται με αποτέλεσμα να αξιοποιώ τις καλές συνδέσεις για σερφάρισμα στην τόσο ενδιαφέρουσα θεματολογία που έχετε αναπτύξει. Δεν πειράζει όμως γιατί όπως λέει και το σοφό γνωμικο:" Κάλιο αυγά παρά πουρε!" χι!χι!:P:lol::blink:

Σίσυ να χαίρεσαι την μπεμπούλα σου! Φαντάζομαι πόσο η ζωή σας θα έχει αλλάξει με τον ερχομό της ε? Εύχομαι τα πολλά ξενύχτια να πέρασαν πια!

Πολλά φιλιά 4 now!

Υ.Γ.: Φαντάζομαι θα έχει αναφερθεί μέχρι τώρα, αλλά για όσες μέλλουσες μανούλες δεν το γνωρίζουν και θέλουν να μάθουν τα βασικά περί Ψυχοπροφυλακτικής και να θέσουν τις ερωτήσεις που τις απασχολούν, τα περισσότερα παιδικά καταστήμα Μothercare, ΗΡΑ κλπ διοργανώνουν Σεμινάρια Μητρικής Τέχνης από ειδικευμένες μαίες ανά 15 θήμερο.

Πάντως αν σας δοθεί η ευκαιρία, αξίζει να πάτε μια βολτούλα μόνες ή ακόμα καλύτερα με τον σύντροφό σας.

Τουλάχιστον και στα 2 καταστήματα που πήγα οι μαίες ήταν πολύ καλές και δεν ένοιωσα στιγμή ότι έχανα τον χρόνο μου.

;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως μας ηρθες Βερα.

Με το καλο να ερθει το μωρακι σας.:silly: Εγω ειμαι η Παναγιωτα 27 χρονων και εχω μια κορη απο εξωσωματικη 8 μηνων.:woohoo: Φιλακια πολλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως μας ηρθες Βερα.

Με το καλο να ερθει το μωρακι σας.:silly: Εγω ειμαι η Παναγιωτα 27 χρονων και εχω μια κορη απο εξωσωματικη 8 μηνων.:woohoo: Φιλακια πολλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! Μου δίνει ιδιαίτερη χαρά αυτή η επικοινωνία μέσα από το site και σας ευχαριστώ θερμά για τις ευχές σας!

Εύχομαι και σε σας τα καλυτερότερα!

Αννούλα η ώρα η καλή, με δυο-τρία ή και περισσότερα ζουζουνάκια σαν κι αυτά τα υπέροχα που έχεις στο προφίλ σου!

Παναγιώτα-manoyla(το πιο γλυκό όνομα στην γη)να σας ζήσει η Ρουμπιάννα σας και δυο φορές συγχαρητήρια για την προσπάθεια που καταβάλλατε για ν'αποκτήσετε το αγγελούδι σας!

Εύχομαι καλή επιτυχία και στις υπόλοιπες κοπέλες που το προσπαθούν!

Α!και μια ερώτηση για το site:μήπως ξέρετε πώς ακριβώς λειτουργούν οι επαφές στο προφίλ μας? Και 2ον, πώς βάζουμε το ticker? Δοκίμασα να αντιγράψω τον κώδικα από το αντίστοιχο site και τον μάρκαρα σαν URL αλλά τζίφος! Anyway είμαι ακόμα σε πειραματικό στάδιο...:P !Πού θα μου πάει όμως θα το βρω!!

Νά' χετε ένα όμορφο ΠΣΚ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...