Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καταθεση της προσωπικης σας αποψης


triantafilakia

Recommended Posts

οκ τις αλλαξαν τις λαμπες τωρα μπορω να απαντησω ανετα:P

φιλιω μου ωραιο το ποστ σου.για ναμαι ειλικρινης,εγω δεν πιστευω στις διαδυκτιακες φιλιες διοτι δεν ξεριες με ποιον μιλα;ς κ τι μπορει να κρυβει ο αλλος ειναι απροσωπη η επαφη.κ οπως ειπε κ η φιλιω μπορει ο αλλος να ξερει πολλα για σενα-αφου βεβαια ταχει μαθει απο σενα-κ να τα χρησιμοποιησει εναντιον σου.μου εχει τυχει κ μενα κοπελα να πουλαει φουμαρα εδω στο μαμμυ αλλα ευτυχως εγω ειμαι ατομο που δεν ανοιγομαι ευκολα.παρολαυτα εχω κανει φιλιες απο δω ειναι 2-3 πολυ γλυκες,συμπαθητικες κ ειλικρινεις που εχω επαφη μαζι τους γιατι πιστευω οτι αξιζουν.:) να ειστε ολες καλα..

φιλακιαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οκ τις αλλαξαν τις λαμπες τωρα μπορω να απαντησω ανετα:P

φιλιω μου ωραιο το ποστ σου.για ναμαι ειλικρινης,εγω δεν πιστευω στις διαδυκτιακες φιλιες διοτι δεν ξεριες με ποιον μιλα;ς κ τι μπορει να κρυβει ο αλλος ειναι απροσωπη η επαφη.κ οπως ειπε κ η φιλιω μπορει ο αλλος να ξερει πολλα για σενα-αφου βεβαια ταχει μαθει απο σενα-κ να τα χρησιμοποιησει εναντιον σου.μου εχει τυχει κ μενα κοπελα να πουλαει φουμαρα εδω στο μαμμυ αλλα ευτυχως εγω ειμαι ατομο που δεν ανοιγομαι ευκολα.παρολαυτα εχω κανει φιλιες απο δω ειναι 2-3 πολυ γλυκες,συμπαθητικες κ ειλικρινεις που εχω επαφη μαζι τους γιατι πιστευω οτι αξιζουν.:) να ειστε ολες καλα..

φιλακιαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστουμε ευχαριστουμε:laugh: μα ρε συ αφροδιτη ειχαν σπασει τα νευρα μου δε μπορεισ να φανταστεις πανω που πηγαινα να πατησω αποστολη εκανε διακοπη.κ λεω στον ηλεκτρολογο κακομοιρη μου κανε γρηγορα γιατι βαρεθηκα να γραφω κ απαντα.δε φταιω εγω κ του λεω ποιοσ φταει τοτε ο φουφουτος?μα κατι νευρα..αλλα ευτυχως ολα οκ τωρα:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστουμε ευχαριστουμε:laugh: μα ρε συ αφροδιτη ειχαν σπασει τα νευρα μου δε μπορεισ να φανταστεις πανω που πηγαινα να πατησω αποστολη εκανε διακοπη.κ λεω στον ηλεκτρολογο κακομοιρη μου κανε γρηγορα γιατι βαρεθηκα να γραφω κ απαντα.δε φταιω εγω κ του λεω ποιοσ φταει τοτε ο φουφουτος?μα κατι νευρα..αλλα ευτυχως ολα οκ τωρα:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EPREPE NA TO ESOZES KAI NA TO ESTELNES ME TO POU ERXOTANE MPAM MPAM :laugh: :laugh: :laugh: MHN SE PAREI KAI WRA NA TO KSANAGRAPSEIS .KATALABENW TA NEYRA POU THA EIXAIS .PROXTHES EPAIZA OLH MERA ENA PAIXNIDI KAI EKANE DIAKOPH GIA TRIA DEUTEROLEPTA AUTO HTAN TA EXASA OLA AFOU DEN EIXA SOSEI TIPOTA NA DEIS EKEI NEURA .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EPREPE NA TO ESOZES KAI NA TO ESTELNES ME TO POU ERXOTANE MPAM MPAM :laugh: :laugh: :laugh: MHN SE PAREI KAI WRA NA TO KSANAGRAPSEIS .KATALABENW TA NEYRA POU THA EIXAIS .PROXTHES EPAIZA OLH MERA ENA PAIXNIDI KAI EKANE DIAKOPH GIA TRIA DEUTEROLEPTA AUTO HTAN TA EXASA OLA AFOU DEN EIXA SOSEI TIPOTA NA DEIS EKEI NEURA .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Και γω ποτέ δε το προτιμούσα, ας ελπίσουμε οι υπόλοιπες επαφές να είναι καλές και να έρθει το σπορακι🤞 Εμένα υπάρχουν διάφορες καταστάσεις που είχαν τύχει και είχαν συνδεθεί με την εγκυμοσύνη αυτή, που νομίζω συνεχώς θα μου περνάει από το μυαλό, τουλάχιστον όσο περνάει ο καιρός λίγο λίγο απαλύνουν, Συνέχεια βλέπω πεταλουδιτσες να με περιτριγυριζουν και σκέφτομαι πως αυτές οι πεταλουδιτσες είναι τόσο μικρές όσο και αυτό το μωρακι όταν έφυγε και πέταξε ψηλά στον ουρανό, είναι στιγμές που περνάει από το μυαλό μου έντονα και σκέφτομαι πωπω πως μπορεί να αλλάξει η ζωή έτσι....πως να μην είναι δύσκολο ψυχολογικά μετά; πραγματικά έχουμε τόση δύναμη μέσα μας 
    • Κοριτσια μ πως είστε; Εγω εισαγωγή νοσοκομειο λόγω συσπάσεων. Εχθες το βραδυ εκανα μια μεγαλη πέτρωσε ολη η κοιλιά κ κράτησε καποια λεπτα. Σημερα πρωι μιλησα με την γιατρό μ κ μ ζήτησε να με δει. Οντως μ ειπε κανω συσπασούλες κ με κράτησε μεσα για ενδοφλέβιο μαγνήσιο. Εχω απο τις 5:30 το απογευμα να κανω, θελω μα πιστευω πως εκανε δουλεια το Mg κ δεν θα ξανακάνω. Κοριτσια εσεις παίρνετε μαγνήσιο; Εμενα δεν μ είχε ξεκινήσει
    • Γλυκούλα μου!! 🥹🥹🥹   Καλό μήνα κορίτσια!!! Καλό καλοκαίρι!! Σήμερα πήγαμε σε ένα παραλιακό μαγαζί με τον άντρα μου και τους κουμπάρους μας και τα παιδιά μας και ήταν μαγικά!! Μου ρθε επιθυμία για μπύρα βαρελίσια, πήρα μια μεγάλη το ευχαριστήθηκε η ψυχή μου!! Και μετά σκεφτόμουν λες αυτή να ήταν η τελευταία μπύρα του καλοκαιριού;; Να μην μπορέσω να πιω άλλη;; Χάχαχα του τρελού!! 
    • Ρένα μου κ η μεγάλη μου η κόρη από τη μια στιγμή στην άλλη άλλαξε από αλεσμένα σε κομμάτια! Οπότε μην ανησυχείς! Λίγο προσοχή μόνο, μην την αφήνεις μόνη της να τρώει! Κάποιος να είναι συνέχεια μαζί της!    Εμείς τρώμε και φρούτα κ μεσημεριανό σαν μεγαλύτερες 😂😂😂😂😂  Τώρα που πάμε κούνιες η δικιά μου είναι από τις μεγαλύτερες! Ενώ πριν 1 χρόνο ήταν από τα μικρότερα κ φοβόμουν μην την πάρει κανένας αμπαριζα καθώς έτρεχε 😂😂 πως αλλάζουν οι καιροί 😂😂
    • Πόσο γλυκιά κίνηση αυτή που έκανες κορίτσι μου..... Δεν θα ξεχάσω όσο ακόμα πενθουσα το μωρό μου και ανάρρωνα από την αποξεση, σε μια βόλτα με τον καλό μου είδα ένα μικρό κοριτσάκι με την μαμά του. Το κοίταξα στιγμιαία, γιατί με πονούσε πολύ η εικόνα, ήταν σαν να μου έστριβαν το μαχαίρι στην πληγή, αλλά ο άντρας μου το κατάλαβε. Μην στεναχωριέσαι μου είπε, σύντομα θα έχεις και εσύ το παιδάκι μας. Μου φάνηκαν τόσο κενά λόγια, λόγια παρηγοριάς, αλλά είχε δίκιο. Η υπέροχη κορούλα μου ήταν πολύ κοντά, το μόνο που χρειάστηκε ήταν να μην το βάλω κάτω 🫶🌈🌈
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...