Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο 81-Los coloteroritas!!!!


Recommended Posts

Ρε Θου..ο Χ που ειναι διδυμος γιατι ειναι σαν τον Νικολα ενα πραμα ε;;;;;

πΑΝΑΓΙΩΤΑ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ Ο χ..

ΣΥΝΤΟΥ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ ΕΥΑΙΣΘΗΤΟ...

ΧΤΕς ΕΙΧ ΑΤΗΨΕΙς...

ΑΦΟΥ ΚΛΟΤΣΗΘΗΚΑΝ ΜΕ ΤΟΝ γ..ΤΟΝ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΤΟΥ ξαπλωσα μαζι του αρχισε αυτος να γυρναει σαν αρνι στη σουβλα....

ε αφου μου εσασε τα νευρα τον μαλωσα και μουτρωσ εμου γυρησ ετην πλατη και κλαψουρηζε ο μπαμπακα ςμου θελω τον μπαμπα μου- που τον Ο ουτε να τον φτυσει..αλαλ πως..κλαψιαρικα..αφου ειπα..Θεε μου θα με μισισει το παιδι μου...

προχτες παλη ολη μερα ανοιγε το ψυγειο..μαμα θελω κατι και ορθανηχτο ωρες το ψηγειο...

τον κατσαδιασα παλη - κοινως ουρλιαζα- πηγε το καημενο στον καναπε και ειχε τοσο δυστιχησμενη φατσα που σηγουρα θα σκεφτοταν πως αυτο το τερας δεν ειναι η μαμ αμου εγω ειμαι ηιοθετημενο και θα ερθει η αληθεινη μου μαμα να με σωσει

Εμεις εχουμε ραντεου με τον απαντηξιολογο την αλλη βδομαδα...και αν δε μας πληρωσουν..να δω πως θα παω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 956
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Για τον Χ μιλάς οτι έλεγε θέλω τον μπαμπά μου?

Ο Π που είναι ταύροδιδυμακι είναι πολύ ήρεμος ...βουδας!!! Μόνο που θέλει να έχει πολύ κόσμο ...ολυ κοινωνικός!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aφρο Μπηλιου :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μια χαρα ο Πανουλης....παιδι να το παρεις σε δεξιωση!!!Λορδος!!!! :lol::lol::lol::x:x:x:x

Χρυσα..τα ιδια ακριβως και εμεις... :roll::roll::roll:

Και αυτο με το ψυγειο.... :twisted::twisted::twisted: και να λεει οτι βλακεια του κατεβει..Και στο τελος "θελω γαλοπουλα" ...Γκρρρρρρρρρρρρρρρρρρ

Αντε να δουμε τι θα σας πει και εσας ο αναπτ...Σε ιδιωτη θα πας;;;;

Κοριτσαρες μου σας αφηνω...καλο μεσημερι!!!! :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Θου..ο Χ που ειναι διδυμος γιατι ειναι σαν τον Νικολα ενα πραμα ε;;;;;..

οι δίδυμοι είμαστε ανήσυχα πνεύματα χρυσή μου :D;);) ....και τα καλύτερα παιδιά!!! ;);):D:D

ρε Παναγιώτααααα πλάκα μας κάνεις? θα τρέχεις από ψυχολόγο σε ψυχολόγο μέχρι να ακούσεις αυτό που εσύ θέλεις? :o:o:o:o:o:o:o

μια χαρά παιδάκι είναι!!! ;)

διάβασα μια έρευνα για τα παιδάκια που έχουν στρες σε μικρή ηλικία, τι γίνεται όταν είναι ενήλικες, αλλά δεν θα σου την πω!!! :roll::roll:

Ιουλία εγώ είμαι κατά της σωματικής βίας γενικότερα.....η καλύτερη τιμωρία για κάποιον είναι η αδιαφορία και είμαι υπέρ της λεκτικής "βίας"......γυρίζεις και απαντάς όμορφα, ευγενικά κάτι που θα πειράξει τον άλλον......βέβαια δεν συμβαίνει σε όλους να ξέρουν τι απάντηση να δώσουν εκείνη την στιγμή.....ευτυχώς σε μένα συμβαίνει :lol::lol::lol::lol::lol: ....δλδ με το που διάβασα τι έγραψες κατευθείαν σκέφτηκα αυτό!!!......το ίδιο συμβουλεύω και τον άντρα μου, αλλά εκέινος είναι της σωματικής βίας δλδ εννοώ σε ενήλικα όχι σε παιδί.... αλλά τα παιδιά δεν ξέρουν τι να απαντήσουν για αυτό και τους λέω να ..... χτυπήσουν πίσω :lol::lol::lol::lol::lol:

Χρύσα αυτό που έγραψες με κεφαλαία δεν κατάλαβα τι έγραψες :oops::oops::oops: σου "έφυγαν" πολλά γράμματα :oops::oops::oops:

L-)L-)L-)L-)L-)L-)L-) και για να είμαι δίκαιη με τα πεθερικά θα σας πω ότι μου έφεραν δώρο το άρωμά μου :D:D:D:D:D:D:D;) και στον άντρα μου επίσης!! :D:D;)

τώρα πήραν τα παιδιά και πήγαν βόλτα στον πεζόδρομο για να τους αγοράσουν τις κάρτες που συλλέγει ο Λ. και αυτοκόλλητα της Ρ.!!! ;)

λέω να βάλω σκούπα γιατί.......έχουμε σκόνη στο πάτωμα!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

α! Αφρο το ταεκβοντο είναι για μεγαλύτερα παιδιά δλδ να πηγαίνουν ήπιο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο Π που είναι ταύροδιδυμακι είναι πολύ ήρεμος ...βουδας!!! Μόνο που θέλει να έχει πολύ κόσμο ...ολυ κοινωνικός!!!

:-bd:-bd να κρατήσω μόνο το διδυμάκι!!! :D:D:D;);):lol::lol::lol:

αμέσως τον ξεχώρησα εγώ!!! ;);):P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιωτα κατι τετοιο κανει και ο Χ

Συν του οτι ειναι υπερβολικα ευαισθητο

χτες ειχα τυψεις

αφου κλωτσηθηκαν με τον Γ τον πηγα στο κρεβατι του

ΟΚ με τη μεταφραση;;;

Παναγιωτα σε ιδιωτη συμβεβλιμενο με τον ΕΟΠΥ παω ο οποιος θα κρινει μονο εαν χρειαζετε να κανει καποις εργοθεραπιες για να μαθει να συγκεντρωνετε . ΕΑΝ χρειαζετε θα ψαξω ενα κεντρο..

αλλο θεμα δενε χουμε η ομιλια του ειναι παρα πολυ καλη και οι δεξιοτητες του οι μικροκινητικες..

οταν κιλησα με τη δασκαλα του μου ειπε πως εαν εχει θεμα ειναι αυτο και μπορει να μη χρειαστε ΚΑΝ εργοθεραπιες.

Αν και η αληθεια ειναι πως και εγω οπως εσυ σκεφτομαι..

οτι κατι εχει και πως κατι μου ξεφευγει..

βασικα τελευτααι φορα που μιλησα με την παιδιατρο μου ειπε πως ο Χ ειναι ευαισθητο..εχει πολυ ανεπτηγμενη συναισθηματικη νουμοσυνη και πως πρεπει να του δινω απεριοριστη αγαπη και προσοχη- του δινω ουτως η αλλως-

απλα ο ερχομος του Γιαννη τον ταραξε..θα ηταν πολυ πιο ευκολα τα πραγματα αν ηταν το μοναχοπαιδι η το μικροτερο παιδι

σε αντιθεση με τον Γιαννη που ειναι πιο ευκολο παιδι..λιονταρι γαρ..

οταν τον κατσαδιαζω νευριαζει τσατιζετε..μπορει να πεταξει καποια πραγματ ακατω αλλα δε θυμωνει ουτε αμεσως πεφτει σε καταθληψη

ναι Αφρο ο Χ το ελεγε αυτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο Π όταν τον μαλώνω η δεν του επιτρέπω κατι αμέσως κανει το κατωχειλακι πρός τα έξω, κατεβάζει κεφάλι. Αν τον πάρω αμέσως μια αγκαλιά τα ξεχνάει ολα και γελάει! Λιώνω!!!!!!

Ο Μ ...τι να πω ...θα σκάσει να χτυπιέται σε κάποιες περιπτώσεις και μετα αφού γίνουμε χειρωτερα που θα αντιμιλάει και θα γίνεται ολο και χειρότερος (μέχρι και χερι σιμώνει στον Κ ,οχι σε μένα αλλα στον Κ) θα τον βαλω τιμωρία, θα κλαίει γι αρκετή ωρα και αφού πάω θα μιλήσουμε και θα τον πάρω αγκαλιά να ηρεμισει .....γενικά ο κακός χαμός ....

Άλλες φορές που ξέρει οτι έκανε λάθος κατεβάζει μούρη και ζητάει συγνώμη αμέσως και λέει να μην τον μαλώσω ....

Το πρώτο γίνεται όταν θέλει κατι και δεν του το κάνουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα :lol::lol::lol::lol: το ξαναδιάβασα καλέ και το κατάλαβα μετά, δεν χρειαζόταν μετάφραση :-*

Αφρο είδες τι καλά παιδιά που είμαστε??? ;):x:x

έβαλα σκούπα, πάω στην τράπεζα τώρα να πληρώσω τον παιδικό! :roll::roll:

Ιουλία καλώς να τους δεχτείς τους φίλους σου από τα ..... ξένα!!! :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πού πήγατε? έγραψα εγώ και κανείς άλλος? :roll::roll::roll:

Γιώτα καλύτερα να πας από κοντά να δοκιμάσεις φορέματα, να δεις πώς σου πέφτουν πάνω σου ;)

εγώ, ψιλοδιαφωνώ με την λύση του κορσέ....δλδ οκ για μια φορά π.χ τώρα στην βάφτηση, αλλά να μην γίνεται συνήθεια γιατί μετά σταματούμε την προσπάθεια της απώλειας κιλών ;)

ο Λ. γίνεται πολύ κακομαθημένος όταν συναντιέται με την γιαγιά-παππού!!!! :evil::evil::evil: σε βαθμό να ΜΗΝ μας ακούει εμάς τους γονείς :evil::evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε?

εμεις καλα..ολα καλα..

καλε ακομα για ζωδια μιλατε..πφφφ..εμενα κ τα 2 μου παιδια ειναι υδροοχοι..ε και?καμια σχεση..

μηπως πολυ το ψαχνετε/?δηλ ολα προβλημα τα βγαζετε οτι εχουν :twisted::twisted::twisted::twisted:

μια χαρα παιδια εχετε

ιουλια κ γω δε θα μιλουσα νομιζω αλλα ενα βλεμα στη μανα περιποιημενο θα εδινα..ε μα :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

το παιδι δε φταει..

λες να εχεις προσθιο κ συ κ να μη νιωθεις πολυ το μωρο?

γωγωκα αντε ακομα 2 μερουλες ρεεεεεε

αργυ σε καταλαβαινω..στους παππουδες παντα ετσι ειναι..εσυ ξεκουρασου οσο μπορεις..

καλε τι ωραια νεαααα..για τη κουμπαρια λεω καλεεεε..τελειααααααααααααααα :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

ερη με το καλο να μας ερθεις..

φιλια σε ολες 8-)8-)8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θούλη εξαρτάται από τον ωροσκόπο που έχουν και από το αν γεννήθηκαν το πρώτο δεκαήμερο ή του δεύετρο!!! ;)

συμπεθέρα Καναδή σε βλέπω :D:D

για πες κανένα νέο από τον αξιοθαύμαστο γαμπρούλη μου!!! :D:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!!!! :D:D:D:D

Τί κάνετε;;;; Εμείς είμαστε καλά! Τρέχουμε λίγο αλλά οκ! Στήνουμε το καινούργιο μαγαζί μας !!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Ο Δ όλη μέρα λείπει ο καημένος και γω έχω επωμισθεί όλο το βαρός των κοριτσίων. Είναι μέχρι να βρούμε τους ρυθμούς μας!!!!

Χάρηκα πολύ με τα νέα της κουμπαριάς!!!!!!Ευχομαι και ελπίζω να δέσει το γλυκό, να κυλήσει ο τέντζερης και να βρει το καπάκι, να βρει ο γύφτος τη γενιά του κτλ κτλ κτλ!!!! :lol::lol::lol::lol:

Γωγώ μην σκας με τον πλακούντα! Εφόσον είναι ψηλά δεν έχει σημασία αν είναι πρόσθιος ή οπίσθιος! Όλα καλά να πένα και να κάτσεις επιτέλους να ξεκουραστείς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατάσα τι κάνατε τελικά με τις σκάλες και την μπάρα????

καλή τύχη σας εύχομαι με το μαγαζάκι σας :);) ...περί τίνος πρόκειται? τι θα πουλάτε??? :)

Αφρο ο Κ. είναι ο πατέρας όμως......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τίποτα δεν έγινε. Δεν ήταν πρόβλημα απλά το ανέφερα σαν κουλό της υπόθεσης. Θα εμπορευόμαστε κότες , γαλοπούλες και ότι οικόσιτο πτηνό υπάρχει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι!

με ενα κεφαλι καζανι!

αχ μακαρι να παρω λιγ αδεια...

εχουμε νεο περιστατικο και μια υποτροπη και γινεται χαμος...

στο νοσοκομειο μια συγχηση...

γιατροι -νοσηλευτες στα μαχαιρια!

ουφ!

λεω να παω τη Μ-Ι να δει την μπαρμπι με τις μαγικες πουεντ!

χμ σχετικα με το παρτακι της...

θα κανει το πρωι με τα παιδακια απο το σχολειο της(μεχρι τωρα εχει αποφασισει για 17απο 25)χαχχαχα

και

το βραδυ με παπουδιγιαγιαδες και νονο!

λιγα και καλα!

ποσο χαρηκε που θα κοψει 2 τουρτες!

Παναγιωτα θα σου τηλ πιο μετα!

καλε τιποτα δνε εχει ο Νικολας...

γραψε τον σε ενα αθλημα...οσο κι αν ακουγεται χαζο τα αθληματα αμυνας βοηθουν!

χμ για το σχολειο...δεν ξερω...

κι αν πας σε δημοτικο θα σε στειλουν πιο κοντα στο σπιτι σου?

πιο πολυ φασαρια δεν εχει?

οι ωρες ιδιες?

καλε τι εχουν οι κριοι?

μονο που μιλουν πολυ...βλ. Μ-Ι!

Αφρο...και ο Κ. τι κανει που σηκωνει χερι ο Μ.

ποσο μου αρεσει αυτο το χειλακι οταν σουφρωνει...το κανει κα ο Λεο!

Θου...πως εισαι?

θα μαθεις φυλο?

Νατασα...τι μαγαζι?

συγνωμη αν εχεις πει και δεν θυμαμαι!

τι εμπιστοσυνη μπορεις να δειξεις σε μια κοτα?χαχαχ

εγω αγοραζα κατι που θα ηξερα που εκτρεφεται κα σε τι συνθηκες κι ας κοστιζε και λιγο παραπανω...λιγο εεεε?

Ερη,...ερχεσαι?

τελεια!

συμπεθερα....λιγα γι ατον γαμπρο μου!

τον χαλαει ο Παπ?

εδιωξες τη σκονη?

χαχαχα

κουμπαρα...παιζει και να μην σας πληρωσουν?

μεσω κυπρου πληρωνεστε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βίκυ τί εννοείς;;;; :lol::lol::lol:

Τί τρώωε γώ στο σπίτι μου ή τι θα πουλάω;;;;

Στο μαγαζί θα τα πουλάμε (όλα τα παραπάνω ) ζωντανά. Θα τα παίρνει οποιος θέλει να κάνει κοτέτσι πχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας...Τι κάνετε;;Σας διάβασα... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Είχα πάει πάλι σε συνέντευξη τύπου του Υπουργού μου και κολάστηκα η γυναίκα με τον διευθυντή του.. :oops::oops::oops::oops: Μα τι παιδί είναι αυτό... :ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Και μου έλεγε..."Κυρία Τάδε είστε έτοιμη να γεννήσετε ε;;;;Πότε με το καλό;;;;"

Και του λέω... "Μπορεί και τώρα κατά τη διάρκεια της συνέντευξης... :oops::oops: Ελπίζω ο υπουργός να εκτελεί και χρέη μαμής..." :lol::lol::lol:

Μα τι χαμόγελο έχει αυτός ο άντρας... :oops::oops::oops: Τον έχω δει άλλη μια φορά..Και τον φανταζόμουν γέρο... :roll::roll::roll::roll: που να 'ξερα τι τεκνό είναι... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δλδ Νατάσα θα μυρίζετε πουλερικό :o:o:o:roll::roll::roll::roll::lol::lol::lol:

Παναγιώτα δεν ξέρω να σου πω για το δημοτικό.....απλά σκέφτομαι ότι θα είναι πιο εύκολο με μικρά παιδάκια.....δεν έχουν και πολλές απαιτήσεις :roll::roll::roll: και θα δείχνουν πιο πολύ ενδιαφέρον από τα μεγάλα....επίσης άλλο αντικείμενο θα διδάσκεις στο δημοτικό και άλλο στο άλλο....δλδ διαλέγεις και από τον βαθμό δυσκολίας!!! :?:roll::roll::roll:

Γωγώωωω σεμνάαααα :lol::lol::lol::lol::lol:

αλλά δεν πειράζει ρε αν του αρέσουν οι έγκυες :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::lol::lol::lol:

για βρες μια φωτό του να κρίνουμε :roll::roll::roll:

post-9441-13873940190904_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι να κανει ο Κ του λέει αυστηρά να μην χτυπάει τον μπαμπά. Δεν γελάει δεν το βρησκει στείλει, ούτε το προσπερνάει.

Ο Μ μου λέει ψέματα και έχω θυμώσει πολύ. Μου ειπαι πριν καιρό οτι τρώει φρούτα στον παιδικό ...ψέμα!! Μου ειπαι τωρα οτι τρώει πατάτες φούρνου ...του έκανα σήμερα και δεν τις θέλει ..... εγω φταίω αν δεν του δώσω ούτε ψωμί μέχρι αύριο? :twisted:

post-9441-13873940193187_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο :lol::lol::lol::lol: που δεν θα του δώσεις ούτε ψωμί του παιδιού!!! :lol::lol:

μήπως δεν τις κάνεις καλά??? :roll::roll::roll: λέω τώρα.....μήπως στον παιδικό βάζουν και κάποιο άλλο υλικό και του αρέσει???......επίσης εκεί μπορεί να τις τρώει γιατί τρώνε και τα άλλα παιδιά και παρασύρεται...μπορεί να μην είναι και ψέμα.....βασικά πρέπει να ρωτήσεις την δασκάλα, να προσέξει αν τρώει ή όχι!! :?

εγώ σήμερα έκανα πατάτες φούρνου, είδα μια συνταγή από τις "συνταγές της παρέας" και βγήκαν πολύ νόστιμες...η πεθερά έβαλε δύο φορές, ο πεθερός μία....μάλλον δεν τους πολυάρεσαν :roll::roll::roll: εμένα μου αρεσαν πάντως!!! :D:D:D:D.......

περίμενε να βρω την συνταγή..........

http://www.sintagespareas.gr/sintages/n ... ourno.html

αυτή είναι....εγώ δεν έβαλα πορτοκάλι, έβαλα όμως σκορδάκι και λίιιγο μοσχοκάρυδο, και βγήκαν πολύ νόστιμες!!! ;)

επίσης πρόσεξα ότι ο Λ. τρώει πιο πολύ όταν είναι στη μέση τα φαγητά και βάζει στο πιάτο του, από όταν του βάζω εγώ στο πιάτο αυτό που πρέπει να φάει :? ....δλδ αυτές τις μέρες που είναι εδώ τα πεθερικά, τα βάζω όλα στην μέση και ο καθένας παίρνει όσο θέλει, και σήμερα έφαγε πιο πολύ ........

γενικώς Αφρο και ο Μανωλάκης σου και τα δικά μου είναι μαλωμένα με το φαγητό!!! :lol::lol::lol::lol:

αυτό με το χέρι το κάνει και ο Λ. μερικές φορές, αλλά το έχιε δει από τον μπαμπά του που το κάνει και πολύ πολύ παλιά το ειχα κάνει και εγώ.....αντιγράφουν κινήσεις :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά ρε σεις δεν το πιστέυω ότι έφυγα κ αφησα την Γωγώ με ένα παιδι και τώρα αθ έρθω και θα έχει 3! :D

Με το καλό Γωγουλίνι μου!

Χρυσα μου πότε είναι η βάφτιση?

Συμπεθέρα I love you κάργα.

Νατασσάκι καλή φάση το μαγαζί το θυμάμαι ότι θα το κάνατε.

Παναγιώτα relaaaax! Τα παιδιά μας θα αλλάξουν και θα αλλάξουν κ θα αλλάξουν...

Βικάκι σας βλέπω στο facebook με τα παιδάκια σου τι ωραία!

Ο Κώστας είναι πολύ καλά παιδιά, έχει φίλους, τρελαίνεται για το σχολείο και γενικά τα πάει πολύ καλά, είναι γλυκούλης :oops:

Αγωνιώ για την Ελλάδα γιατι ξέρω ότι θα περάσουμε πολύ καλά...

Φιλάκια σε όλες κορίτσια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασα παιζει να πουλατε κανα αυγο;;;;..

η να σου κανω παραγγελια κοτα - σφαγμενη και μαδημενη ενενωειται;;;;

γιατι τωρα ετσι κανω παραγγελιες...στα κοτοπουλα και αυγα απο εναν κρεοπωλη που εχει δικα του κοτοπουλα κουνελια αγριογουρουνα..αλλα φερνει μονο επι περαγγελιας για να παρουμε εμεις λεφτα πρεπει οι κυπριακες εταιριες τις οποιες εξυπηρετουμε, να μας δωσουν τη μηνηαια αμοιβη με αυτα θα πληρωθουν μισθοι ενοικιο ΙΚΑ κλπ

αν δε μας πληρωσουν...τι θα μας δωσει η εταιρια

Ερη ..18 η 19 μαιου ειναι η βαφτηση του Λεο..

Γωγω οχι σεμνα..εγω σαν Χρυσα σου επιτρεπω να σου τρεχουν ανετα τα σαλια..αμα προκειτε για κανα τεκνο ειδικα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Βικηθα μα ςπληρωσουν ρε απλα το θεμα ειναι πω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηρθα!

πηηγαμε σινεμα...ειδαμε μπαρμπι...εμεις και μιασ μαμα με ενα κοριτσακι ηταν μονο!

μετα πηγα τζαμπο και μετα γκουντις...εεεεεεεε και τωρα μου το βγαζει ξυνο...τοοοοοοοοοοοοση γκρινια που την βρισκει...

της λεω να βαλει πυτζαμες και ενω δεν προσπαθει κλαψουριζει οτι δεν μπορει....

αλλα αυτο το ψευτικοσπαστικο κλαψουρισμα!

Ερη...τι ωραι που θα ερθεις...αντε και την επομενη που θα ξαναερθεις θα δεις τη Γωγω με ομαδα μπασκετ!

Γωγω...και εγω σου επιτρεπω!

καλο?

εεεεε εεεε?

κουμπαρα το ακουγα αυτο το πρωι...

αχ και ποσο το φοβαμαι ολο αυτο

μακαρι να μην γινει εδω...αλλα...

Νατασα...εγω θελω το αυγο που εκανε η κοτα και οχι την κοτα που βγηκε απο το αυγο!

παντως; δεν σε ειχα για το μικρο σπιτι στο λιβαδι!

μπραβο σου!

συμπεθερα...μπραβο στο γαμπρουλι μου που τρωει!

Αφρο...μικροψεματαΚΙΑ ΕΙΝΑΙ αυτα που σου λεει!

δεν σας γραφουν αν εφαγε?

η Μ-Ι δεν τρωει την μερεντα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλά μπανια κορίτσια (έστω και από εξω 😂)
    • Και δεν πηγαίνεις ιπποκράτειο ή Παπαγεωργιου ; Ότι εφημερεύει.. Βρες μια δικαιολογία κ θα σε δούνε..
    • Είναι ακριβώς αυτό όμως, όπως το περιγράφεις.. μακάρι να μπορούσα να κάνω κάτι, να ήταν δηλαδή στο χέρι μου το όποιο στάδιο της εγκυμοσύνης.. δυστυχώς όμως δεν είναι και το μόνο που μπορώ να κάνω είναι να προσεύχομαι και να πιστεύω στο σπορακι και πως "κάποιος" θα φροντίσει και για εμάς να καταφέρουμε να το πάρουμε στην αγκαλιά μας τελειόμηνο και υγιές.. Άσε κοριτσάκι μου!!! Γίνομαι έξαλλη, πιάνω από 0-100 σε 1"..!!! Ή συγκινούμαι και πάνε να με πιάσουν τα κλάματα επίσης σε δευτερόλεπτα με το πιο άσχετο.. πχ χθες είδα μια ταινία οικογενειακή ιστορική για την ανθρωπιά και τη καλοσύνη και βουρκωνα/δακρυζα κάθε τρεις και λίγο.. που είμαι άνθρωπος σκληρός και δεν συγκινούμαι καθόλου εύκολα.. by the way η ταινία λέγεται white bird.. αξίζει να τη δείτε αν σας ενδιαφέρει.. Ήθελα να σε ρωτήσω εντωμεταξυ.. και όποια άλλη κοπέλα δηλαδή που μπορεί να απαντήσει, αλλά επειδή θυμάμαι διάβασα δικό σου σχόλιο για το συμπλήρωμα σιδήρου ρωτάω εσένα.. τι ακριβώς σου είπαν οι γιατροί σου σχετικά; Σε ρωτάω γιατί ο δικός μου το απογοήτευσε στο πρώτο τρίμηνο γιατί υπάρχουν έρευνες λέει που δείχνουν ότι ο σίδηρος συνδέεται με υψηλές πιθανότητες τερατογενεσεων στο έμβρυο και υπάρχει γενική οδηγία η λήψη του να γίνεται μετά το πρώτο τρίμηνο, το έψαξα και όντως το απαγορεύουν γενικά.. τώρα διάβαζα ξεκίνησαν (το 2013) στην Δανία να δίνουν ως γενική οδηγία την έναρξη του σιδήρου στην 10η εβδομάδα αλλά ακόμα δεν έχουν καταλήξει αν είναι ασφαλές και συστήνεται να αποφεύγεται.. το ίδιο μου είπε και η αιματολογος προχθές που ρώτησα για διασταύρωση.. σκέψου ότι έχω και στίγμα μεσογειακής αναιμίας με αιματοκρίτη πάντα χαμηλό και στην εγκυμοσύνη πέρσι είχε φτάσει 32 πριν χάσω το μωράκι.. και πάλι ο γιατρός λέει όχι.. είδα εσένα στο ξεκίνησαν πολύ νωρίς.. σου το αιτιολογησαν; Ήθελα να στο πω όταν σε διάβασα αλλά δεν ήμουν έτοιμη ακόμα να γράψω..
    • Και να την καμαρώνεις για μια ολόκληρη ζωή υγιή και ευτυχισμένη πάντα!!! Για την απόφαση του δεύτερου παιδιού είναι καθαρά δική σας επιλογή και απόφαση! Δεν χρειάζεται να δικαιολογήσεις τίποτα και δη σε εμάς!! Δεν το είπα για αυτό δηλαδή.. Παρόλα αυτά, με τις συνθήκες που περιγράφεις το καταλαβαίνω, θα ήταν δύσκολα τώρα στο νησί με ότι συνεπάγεται αυτό.. αν και δεν έχω ακόμα παιδάκι για να ξέρω από πρώτο χέρι τη γλυκιά κούραση που περιγράφεις γλαφυρά (🤣) αλλά έτσι όπως το έχω στο μυαλό μου τουλάχιστον, δεν ξέρω αν θα είχα την ενέργεια να τα ξαναπεράσω όλα τόσο σύντομα.. θα ήθελα να "ευχαριστηθω" λίγο το παιδί, να "απορροφησω" δηλαδή τη κάθε μαγική στιγμή του... τουλάχιστον μέχρι να ξεκινήσει δημοτικό.. μη σου πω να το τελειώσει κιόλας!! 🤣🤣🤣 Βλέπεις κουραστηκαμε τόσο πολύ για να έρθει η εγκυμοσύνη (κλεισμένα 6 κοντά σχεδόν 7 χρόνια προσπαθειών με εξωσωματική και ακόμα χωρίς να είμαστε σίγουροι ότι θα γεννηθεί υγιέστατο μωράκι στο τέλος αυτής) οπότε δεν βιάζομαι να το ξαναπεράσω όλο αυτό.. δεν σου κρύβω ότι πάντα ήθελα μεγάλη οικογένεια αλλά έτσι όπως ήρθαν τα πράγματα στη ζωή, θα είμαι ειλικρινά τρισευτυχισμένη και με ένα υγιές παιδάκι στην αγκαλιά μου...!
    • Νομίζω υπάρχει πάντα κάποιος εφημερεύον γιατρός! Εγώ είχα πάει σε αργία σκέψου…πάρε ένα τηλέφωνο κορίτσι μου κ δες αν συνεχίσεις να αγχώνεσαι, να πας για να σου φύγει!! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...