Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΚΤΩΒΡΙΑΝΕΣ ΓΕΝΝΑΤΕ Ή ΑΕΤΟ ΠΕΤΑΤΕ;;; Νο38


Recommended Posts

Γεια!!!!

αυτο με το εντερ με εκνευριζει.

γελαγα χρυσουλα με τις ουγκ! Χαχα φάση θα εχει!

σημερα πήγα γιατρο. Όλα καλα. Του πήγα με πλάνο τοκετού και ετσι... Πολυ γέλιο.

του λέω... Δε θέλω επισκληριδιο, δε θέλω να μου βάζετε χέρι, θέλω να κάνω βόλτες και να κάθομαι όπως μου αρέσει και με βολεύει και όχι να είμαι κολλημένη σα τον βουδα με τον καρδιοτοκογραφο για ώρες.

συμφωνησε και τον πάω!!!!!

Ατε να δούμε.

βεβαια ειναι ισχιακη ακόμη. Η σκατουλα!

Λοιπον ξέρετε με τι εχει κολλήσει ο μικρός και γουστάρει να βλέπει; Μικρό Νικόλα! Μ´ αρέσει και μένα!

θα αρχίσω και μαθήματα για τον τοκετο. Έχω βρει μια μαια πολλη καλη!

Νυσταζω.... Ασχετο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 919
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

παλι κουλουρια;;;; και ειπα να μη φαω αποψε και παλι για φαγητα λετε...

ρε σεις βγαλατε τις βερες σας οταν εισασταν εγκυες;;;; εγω μονο την ωρα της καισαρικης...

ο λαιμος καλυτερα Μαρκερακο;;

Σωσω την πηγες τι μικρη σου στο γιατρο;;;

Νανα και εμενα μ'αρεσει να μενουμε πολλα σόγια μαζι σε 1 σπιτι...

αν και τωρα με τα παιδια δεν το εχω δοκιμασει... αλλα θυμαμαι μικρη να κοιμομαστε 5 ξαδερφια στο καθηστικο στο πατρικο μου... η αδερφη μου που ηταν μεγαλυτερη στον καναπε και οι λοιποι στρωματσαδα κατω! τελειες εποχες... μακαρι να μπορεσουν να τις ζησουν και τα παιδια μας...

Χρυσουλα το'ριξε στη διαιτα ο δικος σου...

και εγω λεω αντε επιτελους να πανε αυριο σχολειο να φανε κανονικα γιατι παλι σημερα με τη γιαγια... απο μισο μπιφτεκι φαγανε τα μακαρονια ελεγαν ειναι σκληρα... και ειχαν δικιο... αφου για να τα ζεστανει τα καβουρντισε!

ωρες ωρες απορω με τι φαγητα μεγαλωσε ο αντρας μου!

Ντομ αδειαδεν παιρνω αλλη γιατι αρκετα εχωσα τη συναδεφισσα 1 βδομαδα που δεν πηγα στη δουλεια...

οσο για τον παιδικο, θα τους πηγαινα απο σημερα αφου απο Πεμπτη ο ενας, Παρασκευη η αλλη δεν ειχαν συμπτωματα της ιωσης. αρα δε θα κολουσαν τα παιδακια. αλλα τα πεθερικα ηθελαν να τα κρατησουν και σημερα.

στον παιδικο ειμαι ευχαριστημενη με την καθαριοτητα παντως. οποτε εχει τυχει να μπω σε τουαλετα λαμπει και μυριζει χλωρινη. και ειναι η πρωτη φορα που κολανε γαστρεντεριτιδα. για πρωτη χρονια σε παιδικο ειμαστε μια χαρα νομιζω...

ενος συναδελφου που μιλουσαμε σημερα, απο τον Νοεμβριο μεχρι τωρα ειναι συνεχεια αρρωστος με αποκορυφωση τη μονοπυρινωση που ειχε το Φεβρουαριο...

αντε του χρονου καλυτερα!

εγω τους πηγα και στη γιατρο για τσεκαρισμα. ολα καλα. του Σπυρου το αφτι και ο λαιμος ειναι ελαφρα ερεθυσμενα αλλα οχι κατι ανησυχητικο.

ελπιζω να μην κολησαμε τιποτα καινουριο οσο περιμεναμε να μπουμε...

σας καληνυχτω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περαστικά βρε βαγκ.

θα περάσουν οι ιωσεις. Που θα παει....

Ποια ρώτησε αν ζοριζεται που δε παει σχολείο ο μικρός; Μπαααα σκασιλα του. Του άρεσε να πηγαίνει αλλα και δω καλα περνάει. Παίζει πολυ ήρθαν και οι δικοι μου τώρα... Απο βδομάδα θα βρισκόμαστε και με τα φιλαράκια του!

Αναγουλα έχω. Εχουν ξεκινήσει παλι εδω και λίγες μέρες. Με το που άλλαξα μηνα. Το πρωι άνετα μπορω να ξερασω...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα...

Σωσω να σα καλα...δικιο εχεις και καλα κανεις και χαιρεαι..ηταν σωστη αποφαση..

Μαρια ναι δε θελαμε αλλο παιδι και με τη Σωσω το ειχαμε συζητησει..χαχχαχα!!!

μας αρεσει λιγο το αραλικι , πολυ τα ταξιδια αλλα ολα γινονται...

Μαρακι εχεις χρονο να γυρισει η μπεμπα...εινα πολυ νωρις...

μικρος Νικολας ασυζητητι....και εμεις τον βλεπουμε μαζι...μου αρεσει γιατι εχει καθαρες εικονες απλες και στρωτο λογο...

Βαγκ και εγω εχω την ιδια απορια...και ο δικος μου αντρας ηταν παντα και παχουλος...χαχχαχαχαα!!!

εχω παλι μαθημα πρωι πρωι μολις φυγει ο μικρος για παιδικο κια ο Νικος για σχολειο...

ξαναεχω ομως το απογευμα ..ολα εδω στο σπιτι...τελευταια μερα...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα

όλοι καλά εδώ εκτός απο, εμένα φυσικά .ο λαιμός χάλια .δυστηχως δεν βγαινει φωνή παρά σε πολύ χαμηλές συχνότητες. Ενι γουει.

σώσω σήμερα θα κατέβει κατέβασα 2 κύκλους ταυτόχρονα.

στην αναζήτηση δεν μου εβγαζε τίποτα.λογικα κάτι λάθος κάνω.

Χρυσούλα δεν την θυμόμουν καθόλου τη συζήτηση με τη σωσω αυτη για τα παιδιά. Ορίστε πολύτεκνες σας κόβω σε λίγο. Χαχα

Μαράκι απο τώρα να γυρίσει;είναι μικρούλα ακομα και βολτάρει.μπραβο που είστε καλά. Στο σπίτι δε βαριέται τόσες ώρες;μπράβο. Μια χαρά με τη μαία , αφου δε βαριέσαι βρε μαρια χαχα

η πεθερά εμένα μαγειευει ωραία με τη διαφορα ότι βαζει πρασινάδες στο φαΐ.τις οποίες σιχαίνομαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

προλαβαμε και γιναμε μπαχαλο με τον αντρα πρωι πρωι για τα μαθηματα..το θεωρει αδιανοητο να δουλευω και πρωι και απογευμα...να πω οτι δεν εχει δικιο..το εχω παραχεσει αλλα ειναι πολυ απαιτητικα μερικα...

την ειχαμε κανει επι προσωπικου τη συζητηση και γι αυτο δεν τη θυμασαι...χαχχαχαχαχαχαχα!!!

Μαρια μην το σκεφτεσαι με το λαιμο..καλα δεν καταλαβα πως προεκυψε ξαφνικα ολο αυτο...

κατεβαινω για μαθημα...πιστεψτε με υποφερω !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κ απο μενα..εγω ρωτησα μαρακι για τον νιονιοκ τον παιδικο..

κ εσενα δε θα ζορισει;;

τελικα το ρυζονερο δεν εκανε δουλεια..παλι χθες 4 διαρροιες...4 μερες κλεισμενες ..θα παρω τη γιατρο πιο μετα..

βαγκ καλα τα παιδια,ε;;μπραβο ρε!!

πινω καφε κ θα παω τζαμπο σε λιγο..

η μαντριο κ η αλεκα που εινα ικαλε;;

χρυσουλα ολα αυτα που λες θα τα κανεις κ με τα παιδια..θα δεις..εμεις τοσα ταξιδια που πηγαμε με τα παιδια τα καναμε..

πριν μουχλιαζαμε μεσα στο σπιτι..

πασχα τι θα κανετε;;δε ρωταω για τις..λεχωνες..χαα..

εμεις εδω..αθ ερθει η αδερφη μου απο σαντορινη!

ηλιο εχει εδω..την ελενη εχω καιρο να παρω!

δες μαρκερ τη σειρα και θα παθεις κολημα σου λεω!!

αυριο ξεκιναει ο λευτ δουλεια..αντε να δουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα.

χαχαμάρκερ.

κι εγώ το πρόσεξα το τικεράκι αλλαβαριέμαι να το αλλάξω.

χρυσούλα τι ναπω....

χαρά στο κιυράγιο σου που αντέχεις ακόμη.

τα παιδιά πού τα βριισκεις τα πρωινά;

δεν έχουν σχολείο;

μαράκιμου, οι εισηγήσεις στο γιατρό ήταν πολύ καλές.

όταν περπατάς πινάς λιγότερο.

εγώ ξάπλωσα μισήώρα στην αρχή για τον καρδιοτοκογράφο κ μετά την ώρα των εξωθήσεων

αλλά, μου εεβαζε τον καρδιοτοκογράφο, καθώς ήμουν όρθια, απλά για να ακούσουμε το μωρό.

αλλά... το χέρι δεν ξέρω πώς μοιρείς να το γλιτώσεις... χαχαχα

σου εύχομαι κε τον πρώτο πόνο ναβγει η κοράκλα.

βαγκ, έχεις δίκιο.

καλοκαίρια στο χωριό, τσούρμο το σόι μέσα στο σπίτι...

τι όμορφες εποχές...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα βρε Χρυσουλα καλα κανεις και πας δουλεια- εγω πολυ θα ηθελα πραματικα να ξεχαστω λιγακι. αφου νιωθεις καλα - καλα οσο μπορεις δλδ. εαν ηταν να συμβει κατι κακο θα σταμαουσες απο μονη σου. - αυτο με τη φωνη δεν μπορω να το καταλαβω και εγω. λιγο λιγο μαλλον- απο κρυωμα που περασα πρπεει να τη ζορισα πολυ για να μιλησω φωναξω κλπ και εγινε ετσι. - δεν ξεχνιται ρε γμτ μου ομως - καταλαβινω τους καφαλαλους τωρα πια -μιλαω σοβαρα ΔΕΝ μιλαω. - ενι γουει σε 4 μερουλες γεννας -ποτε θα κατεβετε; -------------------- σωσω οπως καθε χρονια θα πηγαιναμε στο εξοχικο τα πεθερια. φετος θα παραγγειλουμε και θα την βγαλουμε στο σπιτι. οι δικοι μου θα δουλευουν σιγουρα οποτε μονοι μας. ο κως θα τους παει Ανασταση το βραδυ και παλι πισω. ---------------------------- δεν εχει κατεβει ακομα 8 γιγα ηταν. ποσο ειχε μπει ταμειο ο αντρας σωσω; της φιλης μου που κανουν την ιδια δουλεια με τον δικο σου 5 μηνες τον εβαλαν μονο και εχουν 3 παιδια - με πηρε και ειναι χαλια οικονομικα αυτοι. ------------------------------------------------- καποια στιμη θα βρεις χρονο Νανα μου να το φτιαξεις ---------------------------------------------------------

Επεξεργάστηκε από marker
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πηρα παιδιατρο..χαλαρα ρε παιδια..καλα τα λεω εγω!!αχαχ

..ασχετο αλλα ο λευτ θα αναρτυησει μικρο νικολα αυτες τις μερες στο μπλογκ του..

τα ετοιμαζει..

να αλλαξω το γαλα σε σανιλακ φρι λατοζι!

και να ξεκινησω κρεμες..δε θεςλω να ξεκινησω ρυζαλευρο με τιποτα ομως..πειραζει;;εγω λεω να συνεχιζω με ρυζονερο κ σημερα και αυριο να παρω το γαλα!!

ολ ευτ μπηκε κανονικα ταμειο γιατι δουλεψε 6 μηνες τη προηγουμενη χρονια..

παιδια αν το κοψουν φετος το επιδομα ετσι πως λενε...καηκαμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανα, κρατανε απουσιες ολη τη χρονια και δεν πανε σχολειο για να διαβασουν ή να κανουν φροντιστηρια πρωινα εξτρα...

Μαρια θα κατεβουμε την Παρασκευη το πρωι, να μου κανει εναν υπερηχο...πω πω πως περασαν οι μερες????ρε ψιλοαγχωνομαι λιγο...

Σωσω να βαλει μικρο νικολα..ειναι φανταστικο...ειναι γαλλικο για αυτο χαχαχχαχαχα...

ο δικος μου δεν ειχε φαει ποτε κρεμες..εκανε εμετο και μονο που τις εβλεπε...

και στον 2ο δε νομιζω οτι θα δωσω....

εμεις Πασχα θα ερθουν οι γονεις μου και θα ψησουμε μπαρμπεκιου..εγω πανω με το μωρο και ολα ησυχα...τωρα στο 2ο ολα μου φανονται πιο ευκολα ..λετε να μην ειναι????

σελιγο θα ερθει η γυναικα να κανει λιγο κουζινα και μπανιο και αυλη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι χαλαρα βρε σωσω - σας αλαξε γαλα χαχα - τι τρομερο περιμενες διαφορετικα χαχα - ..................................................................... δεν ξερω αν θα μου αρεσε ο Νικολας θα το κατεβασω αν και γενικα εγω ολα τα βλεπω απο το απεξω χαχα .......................................... μακα ρι να μην ισχυσει να κοπει το επιδομα των εποχικων γιατι πραγματικα καηκαμε - ουτε εγω θα εδινα κρεμα στη θεση σου - μου φαινεται πραγματικα νωρις - αφου το παιδακι ειναι μια χαρα ουτε αναγωγες κανει -ουτε κολικους εχει γιατι να το μπουκωσεις απο τωρα - εαν παει καλα ο θηλασμος τουλαχιστον αυτο που εχω σκοπο ειναι να παρει γαλα μεχρι 6 μηνων και μετα κατευθειαν φρουτα -φαγητο - εμεις ειχαμε αρχισει κρεμα γιατι ειχαν παλινδρομηση ξαθ 4 μηνων δεν μπορουσαν να φανε κατι αλλο ................................................................................................................................... γιατινα αγχωνεσαι Χρυσουλα μου -ολα μια χαρα θα πανε - πιστευω οτι πιο πολυ αγωνια ειναι να το δεις παρα αγχος ..................... και στα σχολεια ειναι πιο ελαστικοι τετοιο καιρο - δεν πολυβαζουν απουσιες γιατι το ξερουν οτι πανε στα φροντηστηρια τα παιδια ..... οι συσπασεις μου εχουν ενταθει αρκετα (σωστο δεν ειναι το ενταθει;) - ειναι με πονο χαμηλα και περιπου 8-10 σε συχνοτητα καθημερινα. .................................................................................................................................................................... φτιανω τα ψωμακια τωρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρια συσπασεις δεν εχω καθολου...!!!!

λιγα πονακια περιοδου εχω ειδικα το βραδυ...

μιλαμε βαρεθηκα πολυ...βαζω ασκησεις και τις τσεκαρω...

ευτυχως εχω φταξει γιουβαρλακια στον μικρο απο χθες..σιγα να μη τα φαει δηλαδη...χθες το βραδυ πηρα να φαω μια σοκολατα υγιειας και μου την τσακισε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυσούλα μου,να είσαι σίγουρη ότι όλα θα είναι πιο εύκολα.

το μόνο που θα σε αγχώνει θα είναι η συμπεριφορά του θ. σου.

αλλά, σου εύχομαι να μη ζηλεύει...

μάρκερ, ευτυχώς που σε εμάς δε χρειάζεται να μιλάς.

κάνε υπομονή κ θα φτιάξει κ η φωνούλα.

ο άνδρας μου πολύ με εκνευρίζει.

θελει να φέρει σκύλο στο σπίτι.

είμαστε για σκύλο τώρα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxaxa πες το ψεματα Νανα παλι καλα ------------------------ για το σκυλο διαφωνω καθετα ------------ οο και εαν τα αγαπαω --------ειχα σκυλι και μεσα το σπιτι και εχει η αδερφη μου τωρα αλλα και στον κηπο να ειναι θελει υπερβολικα πολυ φροντιδα εαν το θες για συντροφο ------------------------ εαν το θες απλα για φυλακα ------------------------ το δενεις καπου και τελος μια ζωη ετσι --------------το λυπαμαι ομως μια ζωη δεμενο----------------------------------- εαν μεγαλωσουν τα παιδια και μπορουν να βοηθανε στην φροντιδα δεν θα παω οχι -δλδ 12-13 χρονων -------τωρα με μωρα απαπα.............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εννοείται πως δε θαμπαίνει μέσα στο σπίτι.

στην αυλή θα είναι.

αλλά, η αυλή μας σεν είναι καμιατεράστια.

θα πρέπε να φτιάξουμε κ ειδικό χώρο.

δεν μπορεί το καλοκαίρι να αφήσεις το ζώο στην υπερβολική ζέστη της κύπρουχωρίς κάποια προστασία...

συμφωνώ με σένα μάρκερ.

κι εγώ αυτό του λέω

ξέρω ότι στο τέλιςεγώ θα τον φροντίζω.

άσε που τα φοβάμαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχω φάει 4 κουλούρια , εμμετο θα κάνω. Κατέβηκε σώσω , το βραδυ θα το αρχισω. Για να κατεβάσω και το νικολα.

πες του να σκεφτεί το οικονομικό αρχικα. Γενικα το κόστος είναι όσο ένα μωρου. Θέλει ειδικά φαγητά , εμβόλια κλπ. Δεν ξέρω , εσύ πάντως δεν είσαι σε θέση να το αναλάβεις .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σωσω δε ρωτας τον λευ μηπως εχει το τορεντ να μου δωσει το λινκ για το νικολα; γιατι δεν μπορω να τα κατεβασω - ζηταει κινητα ή να κατεβασω κατι αλλα προγραμματα και δεν παιρνει το πισι να γεμισει αλλο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν εχει τορεντ ο νικολας...λεει ο λευτ..

αυτα ειναι διαφημιστικα και κλειστα...μπορει να σου ανοιξει χαζες σελιδες...κλειστες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε Χρυσουλα τελος η δουλεια!!!

για 20 μερες..... σνιφ......

με τοκαλο τωρα...

Μαρκερκαι εμενα οταν με κοβεται η φωνη μερικες φορες νιωθω περιεργα. κυριως τωρα με τα παιδια... μια φορα που ετυχε δε μπορεουσα να μιλησω και δε με δινανε σιμασια και γινοταν της μουρλησ! λες και το διασκεδαζαν!

Σωσω τι λεει η μικρουλα...

το Πασχα με την αδερφη, ε;;; ολο και τιποτα φιλοι θα μαζευτιτε εσεις...

τι καλα θα τους μαγειρεψεις, σκεφτηκες;

αληθεια που ειναι οι αλλες;;;

Νανα και εγω διαγωνω με το σκυλο, αν και θα κρατουσε απασχολημενο τον μεγαλο σου τωρα που πρπει να εισαι πολυ με το μικρο.

εμεις εδω καλα. πηγαν σχολειο το πρωι, ολοι ρωτουσαν που ειμασταν κλπ...

αρχισαν σημερα και μπαζαρ στον παιδικο με κατι πραγματακια για τα αρρωστα παιδακια που βρισκονται στο Ιποκκρατιειο νοσοκομειο και το συλογο που τα βοηθαει... πηραμε το κατιτις μας.

ευτυχως ο παιδικος θα ειναι ανοιχτος εως και Μ.Τριτη. αρα η μαμα μου θα τα εχει λιγοτερερς μερες μονη της...

το καλοκαιρι κλεινουν τον Αυγουστο. εμεις θα εχουμε αδεια μετα το 15Αυγουστο οποτε και παλι λιγο καιρο θα τα εχει η μαμα μου. μια χαρα μας παει...

Αχ! μονο καλα να ειμαστε!

Αυριο πηρα ρεπο και θα παω με την κουμπαρα να κανω τα ψωνια για το βαφτηστιρι μου. εχω να παω ετσι βολτα μονη..... αιωνες!

πρωτα θα κατεβω κεντρο μονη για να παρω βιβλια απο ενα μπαζαρ που εχουν σε ενα εμπορικο με γνωστους εκδ οικους και ξεκινανε απο 1Ε!

καλο βραδυ να εχουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!

χτες σας διαβασα, δεν εγραψα γιατι ημουν τηλ.κεντρο

χαλαστηκα και με μια ειδηση που διαβασα στα σαιτ για μια τροχονομο στα φαναρια της Κηφισιας που τη σκοτωσε μια καριολα οδηγος-ειμαστε ομως ωρες ωρες-και ηταν και μανα 2 παιδιων...

Εγω θυμαμαι πολυ καλα οτι Χρυσουλα και Σωσω ηταν ανενδοτες για 2ο παιδι...α ρε πώς τα φερνει η ζωή...

αχ μωρε Χρυσουλα την πιεση μεχρι τελευταια στιγμη...

Μαρκερ τα κουλουρια που εφαγες ηταν η συνταγη της Σωσως;

παιδια τα κουλουρια της Σωσως ειναι απλα τελεια...

επειδη εψαχνα χρονια συνταγη για κουλουρια Θεσ/κης που λατρευω, σχετικα ευκολη, βρηκα την υγεια μου με αυτα.

αντε τωρα μου μενει το τσουρεκι...μια ωραια ευκολη-για τσουρεκι-συνταγη κι αν ηταν κλασσικη πολιτικη συνταγη ακομα καλυτερα...

α και παγωτο χωρις παγωτομηχανη να κανουμε στα παιδακια μας...σε λαθος φορουμ εισαι μεγαλη...θα μου πειτε...

τα νιου εντρυ κοριτσια που χαθηκαν;μαρντιο και μαριλου;

ωστε αλλαξατε γαλα Σωσω ε;καλα εγω του ειχα αλλαξει του Φανη 4 γαλατα, λογω δυσκοιλιοτητας, αλλα το γαλα θελει λεει η παιδιατρος τουλαχιστο 10 μερες για να δεις αν του παει ή οχι...

Μαρακι ωραια του τα πες εσυ να μη σου βαλει χερι αλλα δεν ειχα χειροτερο στου Φανη τη γεννα...εμενα ο δικος μου βγαζει την ουρα του απεξω...α δεν τα κανω εγω αυτα λεει...η μαια τα κανει...

και πραγματι η μαια 2-3 φορες να δει τη διαστολη, 2 φορες να προσπαθει να σπασει τα νερα...με πεθανε...αφου της ειπα σε παρακαλω δε μπορω αλλο και παραδεχτηκε οτι ειχα δικιο...

Μαρκερ τι εννοεις οτι ανα 8-10 λεπτα εχεις συσπασεις!!!

ρε συ μου θυμιζεις τη Νανουκα...πώς τα κανετε αυτα τα πραγματα και δε γεννατε!

Νανουκα πες του Π ΄΄εγω δε θελω σκυλι...παιδι θελω΄΄ χιχι...και κατα προτιμηση κοριτσι...

κι εγω οπως ειπαμε...εκεινο τον καιρο δε θα μπαινω στο μαμυ να μην το γκαντεμιασω...

ωρε μανα μου πλησιαζει ο καιρος για τα 2 μας κοριτσια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Έκανα κοριτσάκι Και Έκλεισε τα 2 τέλη Ιουνίου.  Είμαστε μια χαρά κ ετοιμαζόμαστε  με τον ερχομό της περιόδου Για ετ ενος κρυοσυντηρημένου που έχω. Χάρηκα πολύ για τα νέα σου! Να τον χαίρεσαι τον κούκλο σου
    • Φυσικά και βοηθάει και στους κολικούς καθώς το ηρεμεί το μωράκι...     Ακριβώς κορίτσι μου...Από 4+1 θεωρείται 5 εβδομάδα καθώς έχεις κλείσει τις 4 και βαδίζεις προς την 5η....
    • Άντε μαζί στην αναμονή! Καλή επιτυχία!! Αυτό το πράγμα όταν αρρωσταίνουν, μπορεί να με τρελάνει 😂😂😂
    • Ευχαριστούμε πολύ κορίτσι μου💕💕💕 ελπίζω σύντομα να βρεθεί το θεματάκι σας κ να διαβάσουμε τα ευχάριστα για εσένα!! Η μικρή μου να σου φέρει γούρι    Ελκ μου σε ευχαριστούμε πολύ 💕💕💕 ήρθε στην κλινικη κ μολις το είδε όλη την ώρα άρχισε τούτο τούτο τούτο κ παρολιγο να μπει μέσα στο κάλαθι π την έχουν 😂😂 εννοείται το πήρα κ το έβαλα μαζί με τα αλλά μωρά γιατί είναι επικίνδυνος! Πρέπει να έχουμε τα μάτια μας 14 όταν πάμε σπίτι μας!!!    ευχομαι πάντα ολες οι κοπελες να έχουν τους τοκετούς που είχα!! Πραγματικά μαζί μου  είχε 5 γέννες ήμουν η μόνη π περπατουσα π έκανα αστεία με τον άντρα μου με τις μαίες! Επισκληρίδειο έβαλα στα 7 εκ κ μ λέει η μαία θα σε πάω μέσα γιατί γεννάμε κιολας!! Μετά το σπάσιμο των νερών προχώρησε πολύ γρήγορα η όλη κατάσταση!! Ούτε π κατάλαβα πως προχώρησε!    Ευχαριστούμε πολύ κορίτσι μου!!! Σύντομα να κρατήσεις το μωράκι σου αγκαλιά 💕
    • Κορίτσια απο βδομάδα στο ΑΒ Βασιλόπουλος αν παρεις δυο συσκευασίες babylino σου δινουν 6€ ευρω δώρο επιταγή...ετσι μου ειπε μια υπάλληλος..(δεν ηταν σίγουρη αν ισχυει σε ολα μου ειπε να πάω Δευτέρα να ρωτήσω) απλά ενημερώνω οποία ψωνίζει απο εκεί να ξέρει να πατε να ρωτήσετε και εσείς!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...