Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΚΤΩΒΡΙΑΝΕΣ ΓΕΝΝΑΤΕ Ή ΑΕΤΟ ΠΕΤΑΤΕ;;; Νο38


Recommended Posts

Καλημερα!

Σωσωκα μην αγχωνεσαι...και ατασθαλιες να κανεις, μεταξυ μας, δεν ανεβαινει η ζυγαρια...ε ενταξει μην περιμενεις να κατεβει κιολας, αντε να ειναι σταθερη οταν τις κανεις, και πιο χοντρες μπορεις να κανεις, χεχε, οχι να νιωθεις τυψεις για ενα τοστ ρε, με μενα μιλας οχι με καμια ανορεξικη, δε θα στην προτεινα αλλιως...απλως θελει την αλλη μερα να κανεις σκετη πρωτεϊνη.

Δευτερον, στο σαιτ παρεαντουκαν εχει και πολλες συνταγες, εσυ που εισαι της μαγειρικης πειραματισου, εδω πειραματιστηκα εγω.Δε θα σου πω ψεμματα οι πιο πολλες που εκανα ηταν μετριοτατες, αλλα υπηρχαν και 2-3 καλουτσικες, και σου ελυναν τα χερια να τρως τα πιτουρα.

Μπιφτεκι κοτοπουλο που αντι για ψωμι ή φρυγανια τριμμενη βαζεις τις 3 κουτ.πιτουρο βρωμης ειναι γευστικοτατο.

Μοσχαρι κοκκινιστο μια χαρα

γαλα βρασμενο με πιτουρο ωραιοτατο πρωινο

μια συνταγη για τυροπιτα που εχει μεσα και τυρι αρλα ειναι καλη...ριξε μια ματια στις συνταγες...αληθεια...

Μαρκερ εγω δεν εχω καμια ιδιοφυια ωριλα που νομιζε η Νανουκα, εναν ξαδερφο εχω που ο κοσμος τον θεωρει καλο, αλλα ειναι και Γλυφαδα το ιατρειο του...αν δε βαριεσαι απο Ιλιον να ρθεις αν χρειαστεις τα στοιχεια του στα στελνω...εχει και διδυμα κοριτσακια 1,5 χρονων...εχετε κοινα χεχε

την ειδα και γω τη φωτο αλλα αναθεμα κι αν καταλαβαινω...

ρε συ Χρυσουλα τι ασκηση αναπνοης ηταν αυτο που ειπες στη Μαρκερ...πώς γινεται τετοια αναπνοη;

χαρα στο κουραγιο σου φιλεναδα τοσες ωρες εργασιας...εισαι παλληκαρι αλλα...οκ...σταματα το...δε θα χεις κουραγιο για τη γεννα και εσυ και η Μαρκερ...

υποθετω και οι 2 καισαρικη θα κανετε;δε θυμαμαι τι ειπατε σορυ...

αλλα επειδη θυμαμαι τον εαυτο μου τοσο μα τοσο κουρασμενο που δεν ειχα κουραγιο να σπρωξω στη 2η γεννα, σας παρακαλω θερμα...ξεκουραστειτε οσο και οπως μπορειτε...

ξερω ειναι δυσκολο με τα παιδια αλλα ξεκουραστε το σωμα σας, κρατατε δυναμεις...κι ασε την κουνια εσυ μανταμ μαρκερ που την κοιτας...και θα γεμισει συντομα...

εγω παντως σας προτεινω, τη νυχτα που ειναι να τα φερνουν για θηλασμο, δε θυμαμαι την ωρα ακριβως, στις 2 νομιζω, να τους πειτε να τα κρατανε, μόνο για κεινο το γευμα, ας δινουν ξενο, για να κοιμηθειτε λιγο.

Δεν παθαινει τιποτα το βυζι για ενα γευμα...εγω παιδια στο πρωτο δεν ηξερα, στο δευτερο ομως δεν ειχα κουραγιο κι ελεγα ας ξεκουραστω λιγο εδω, γιατι θα τον πιω στο σπιτι...και τους ειχα πει τη νυχτα να μην το φερνουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 919
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Βαγκ τι τραβας ρε θηριο!

Δεν μπορουσες να παρεις αναρρωτικη 3 μερουλες;με πυρετο να πηγαινεις δουλεια;

μου θυμησες τον δικο μας παιδικο που τους τον πηγα μια βδομαδα μετα την γαστρεντεριτιδα και επειδη τους εκανε ευκοιλια με πηραν να μου την πουν που τον πηγα!Μα ειναι πανω απο εβδομαδα που τον κρατησα σπιτι!προφανως δεν εχει αναρρωσει τελειως μου την ειπαν και θα κολλησει και τα αλλα...και ηθελα να τους πω οτι θα τα κολλησει μονο αν δεν απολυμαινουν τις λεκανες...

εγω παιδια ακομα να τον παω...τσαμπα πληρωνω αλλα ειπαμε μετα το Πασχα να τον ξαναπαμε και τους πηγα και χαρτι νοσοκομειου που ειχε νοσηλευτει γιατι υπηρχε κινδυνος διαγραφης του οπως μου ειπαν...

καταλαβες!τη μία γιατι το φερνεις την αλλη γιατι δεν το φερνεις!

αλλα τον βλεπω και τον χαιρομαι...

κοριτσια ο αδυνατουλης μου εχει μπουλουκεψει!Να ειναι καλα η θεια μου!

δεν τον εχω δει αλλοτε τοσο τσουπωμενο και τον απολαμβανω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι κοιτας τα κοριτσιστικα ρουχαλακια και λιωνεις ε;ααααααααααααααααααααχ................................

ατιμη κοινωνια που αλλους τους ανεβαζεις κι αλλους τους κατεβαζεις........................

να σε ρωτησω...επιτρεπεται κατσικισιο γαλα και γιαουρτι ή ειναι γενικοτερο το απαγορευτικο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

A!Σωσω

μπες στη ιστοσελ. DukanDiet.co.uk και καπου δεν θυμαμαι ακριβως πού, εχει να κανεις τεστ πόσα κιλα πρεπει να χασεις με βαση τον γιατρο ντουκαν, και σου βγαζει ενα μινι προγραμματακι απώλειας κιλων, αφου του εχεις απαντησει σε αρκετες ερωτησεις.

Θα εκπλαγεις απο το ποσο απεχει ο δικος σου στοχος απο τον δικο του(εννοω θα πρεπει να χασεις λιγοτερα αποσο νομιζεις εσυ γιατι βαζει μεσα πολλους παραγοντες)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ντομ εγραψες τα απιστευτα χαχα

Οταν γεννησω με το καλο σιγουρα θα παω να με δει και ο δικος σου - ας ειναι στη γλυφαδα τι να κανουμε τωρα απο το να παω και σε ασχετο τελειως

ναι αυτες τις ασκησεις μου τις ειπε και ο δικος μου αλλα θελει φωνιατρο δεν ξερει να μου τις κανει ο ιδιος

απλα πρεπει πρωτα να κανω ολη την αγωγη ρε γμτ και δεν γινεται - η κορτιζονη που θελει ειναι πολυ μεγαλη η δοση και να θηλαζω παραλληλα.

θα τα πουμε και απο κοντα -δλδ θα τα λετε και εγω θα μουγκριζω χαχα

καλα καλε δεν τρωτε τιποτα απο ψωμοειδες; ωωωωωωωωωωωωωωω -καταπληκτικο

μιλαμε σωσω εαν το κανεις αυτο σε προσκυνω -πως τα καταφερνεις βρε θηριο;

μπιφτεκια με πιτουρο; ουουου

πηρα τη σιμ- παραληγο να τσακωθω και με μια -εκανα 30 λεπτα να παρκαρω το βαζω σε μια χωματερη και μου λεει - κουκλιτσα μου θα αργησεις; - με το που ακουω το κουκλιτσα μου -λεω εχε χαρη που δεν μπορω να ουρλιαξω (το παιδι δεν μας νοιαζει χαχα) - αλλιως θα σε επιανα απο την τουφα βλαμμενη - της απαντησα βεβαια καταλληλως - οχι βριζοντας και χαμηλοφωνα και δεν απαντησε ευτυχως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια το κιν ειναι ολα τα λεφτα -πραγματικα εαν καποια στιγμη σας περισεψουν χρηματα και θελετε να διαθεσετε σε κατι -πιστευω οτι αξιζει --στο ιντερνετι μπαινει με φουλ σημα -μπορει και καλυτερο του σπιτιου - και εχει οτι και ενας υπολογιστης. για εξω που δεν μπορεις να εχεις πσιι δλδ ειναι τελειο.

Χρυσουλα ασχετο ρε συ

η λεξη Καλλιτερα , την ιδια ακριβως χρηση με το Καλυτερα δεν εχει; γιατι στη γραφη μου παει περισσοτερο το 1ο απο το 2ο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα,

εχω μεταφερει τα μαθηματα το πρωι και διαβαζω κλεφτα...

Μαρια σου εστειλα μην με τηλ και ονομα..και εγω θελω κρεβατι στο παραθυρο..ετσι ημουν την αλλη φορα και ειναι καλα...

τα υπολοιπα θα τα σχολιασω βραδυ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μάρκερ, πόσο στοίχισε το κινητό;

το δικό μου έχει αρχίσει κ τα παιζει...

έφτιαξα κριθαράκι με κοτόπουλο, πίτσα με κοτόπουλο κ ρυζόγαλο που θέλει ο λεβέντης μου...

χθες περίσσεψε αρκετο κοτόπουλο από την πεθερά.

δε θα μπορούσα να καννω τεμετοιου τύπου δίαιτα...

α ρε μαράκι... σε ζηλεύω... για τα ροζ.

ευαιλπιστώ για το τρίτο...

αλλά,ο π είναι ανένδοτος... δε θέλει τρίτο...

φτου φτου... ο δικός μου μόνο μία μέρα έχει χάσει παιδικό.

μακάρι κο μαριούλης μου να έχει τόσο δυνατό οργανισμό.

μάρκερ, αυτό το κουκλίτσα τσίτωσε κι εμένα... χαχαχα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxa που εισαι σωσω να φας τα κοτοπουλια της Νανας - 280ε πηγε Νανα χωρι συνδεση και με 3 δοσεις - αλλιως ντουκου το βρισκεις γυρω στα 220 απο το skroutz - υπαρχουν φυσικα και πιο φτηνα τυπου αντροιντ - αλλα ηθελα να εχει και office για τη δουλεια οποτε πηρα με λειτουργηκο windows - ελπιζω να βγει καλο και αυτο οπως το προηγουμενο που ειχα. το κυριοτερο που κοιταξα ειναι να ειναι 3G και να πιανει σε wifi τα 21mpps εαν το γραφω καλα δλδ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε συ ντομ.....ωραια τα λες..δοκιμασα συνταγες..απαπαπα..εγω πςεταξει πολυ πραγμα σου λεω..ανοστες μεχρι ρκρι που δε παει..

τελος παντων..ευχαριστω παρα πολυ για τις πληροφιοριες..

κοριτσιστικα ντομ;;

αληθεια θα κανεις τεταρτο;;κ δεν κοροιδευω;;

αληθεια νανα δε θελειε τριτο ο π;;

δε το περιμενα..νομιζα οτι ηθελε..

μαρκερ..εκλεισες κ δωματιο;;σουπερ!!

κολησαμε σας λεω με τη σειρα με τα ζομπυ!

εκασνα μερικες κεραλοιφες κ αρωματα παραγγελια!!

η χαρα κανενα νεο ντομ;;

αλεκα που εισα ικαλε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι ωραια να δουλευεις πρωι!!!!!

τα χερια μου τωρα πρηστηκαν...ποδα οχι...

Μαρια το καλλιτερα που το βρηκες??? αχρησιμοποιητο εδω και δεκαετιες...

Σωσω γιατι δεν παιρνεις σημερα??/

Βαγκ οντως μια αδειουλα επρεπε να τη χτυπησεις αν εχες περιθωριο ή να κανεις καμια αλλαγη. με κανεναν συναδελφο..

αν κολλησουν τα πεθερια καηκες...

Ντομ ο αντρας μολις μελετησε διεξοδκα τη ντουκαν φρικαρε...μη φανταστεις οτι εχει γνωσεις διατολογιας απλως προσεχει πολυ διατροφη λογω κιλων...δε δεχεται λεει μονο την καταναλωση ενοε ειδους επι μακρον...

Μαρακι νομιζω οτι σου ταιριαζει πολυ η κορη...

εχει στο ζαρα κατι απιστευτα μπεμπε....

και χειμωνα να της παρεις ugg !!!!!!

Νανα οταν σε αγαπανε και το νιωθεις ειναι σημαντικο....μπραβο σας που περασατε καλα...

τωρα ο

Π δε θελει 3..θα τον δω σε εναν χρονο αν θα θελει...

εδω τα ιδια..

ο θ σημερα ειναι με 3 κουταλιες ψαροσουπα και 2 φρυγανιες...ευτυχως το γαλα το πρωι και το βραδυ το πινει κανονικα...

α χθες κατα τις 11 το βραδυ θυμηθηκε οτι θελει να φαει ενα μηλο κοκκινο...

εχει στρωσει πολυ ο υπνος του που φοβαμαι μηπως χαλασει με τον ερχομο του μωρου...

βλεποντας και κανοντας...

Μαρια ευτυχως που στειλαμε πμ..

εθναι ορατο για ολους χαχαχχαχαχχααχχα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σιγα μην κανει 4ο η ντομ -τρελλη ειναι; αλλιως να το κανεις με εξωσωματικη να σιγουρεψεις το φυλο - αν και απαγορευεται νομιζω θα κανουν μια εξαιρεση χαχαχα Σωσω και εγω θα τον ειχα παρει απο ημερα -τι σημερα τι αυριο αφου δεν καλυτερευει το παιδι το χρησιμοποιω πολυ συχνα το καλλιτερα - δεν ξερω μου αρεσει - αλλα δεν ξερω εαν εχει καταργηθει -δλδ θα μου το εκαβαν στις εξετασεις; τοτε τι πμ ειναι το πμ αφου το βλεπουν ολοι; εισαι σιγουρη; βαριεμαι εστειλα τα παιδια στα πεθερικα τωρα το απογευμα μπας και καταφερω και κανω 5 μερες αφωνιας οσο το δυνατον περισοοτερο - αλλα μου φαινεται οτι πριστηκε ρε γμτ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xryosουλα σου ειπα ποσο χαιρομαι που εμεινες εγκυος,ε;;

δε ξερω..μου ρθς φλασια..δλδ δε χαρηκα για καμια αλλη εδω μεσα..παρα για σενα!!

δε ξερω..ισως κ συ κ γω λεγαμε δε θα κανουμε αλλο κ τετοια!!

ε αυριο θα παρω τηλ τη γιατρο..

βαριεμαι σημερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιατι δεν τρωει καλε; παλι αφαγιες τον επιασαν; τα δαχτυλα μου πριζονται τη νυχτα εμενα -οποτε βγαζω τη βερα γιατι με ενοχλει οταν ξυπναω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kale pote eixe pei η Χρυσουλ οτι δε θελει αλλο; - σας βλεπω και για 3ο μετα - ειναι κολητικο χαχα - τη φοραω ολη μερα τη βερα και τη βγαζω το βραδυ. τρωω σα φοραδο - τρω τρω τρω ολη την ωρα ρε γμτ - 10,5 εφτασα στακ μπαμ στα κιλα - 1 κιλο πηρα αυτη τη εβδ και αλλο 1 μεχρι να γενησω οπως με κοβω. - ποιους βρικολακες βλεπεις σωσω δεν καταλαβα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τον α τον πηγρε η πεθερά από το σχολείο.

σχόλασε ο π κ πήγα εγώ να τον πάρω.

πήγαμε στο πάρκο, πήγαμε στο σούπερ.

ήταν μια χαρά.

μόλις ήρθαμε σπίτι τον έπιασε ιδιοτροπία.

κοιμήθηκε τσιρίζοντας.

του είπα ότι αύριο δε θα πάει στη γιαγιά να παίξει με τα ξαδερφάκια του.

τον λυπάμαι, αλλα θα το τηρήσω.

το άλλο το καημένο κοιμήθηκε με τις φωνές του αδερφού του.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μάρκερ, δεν είναι πολλα τα δέκα κιλά.

με τέσσερις άνδρεα μέσα στο σπιιτι στο πι κ φι θα τα χασεις.

εγώ τρώ σα μοσχάρο.

ευτυχώς θηλαζω κ δεν παχαίνω

χρυσούπα, όταν θα γέννηθεί ομπέμπης να δεις ςφαγίες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nana μη λες αφαγιες για το παιδι της χρυσουλας....γιατι θα παθει καταθλιψη!!χαχα...

σε κατι προσωπικα μην μαρκερ λεγαμε για δευτερα και δεν θελαμε!!ετσι λςγαμε τουλαχισοτν!!

τετ πρωι ξεκιναει ο λευτ δουλεια..τερμα τα ψεμματα!!

αλλα δε μασαμε!!

το walking dead...σειρα ειναι..ειδαμε 2 κυκλους σε 1 βδομαδα περιπου..κολημα σου λεω!!

ρε μαρκερ δεν εβαλες πολλα!πλακα μου κναεις;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πωπω βρε Νανα γι αυτο δεν πολυθελω τους παπουδες γιατι τα καλομαθαινουν - δεν λενε οχι και μετα στο σπιτι κανουν σαν παλαβα - παντως να ναι καλα οι ανθρωποι αυτη τη εβδ θα το τηρησω θα τους παω ολα τα απογευματα μπας και βελτιωθω αλλα δε βλεπω ρε γμτ κριμα - θα με εχει μουγκη το μωρο και στεναχωριεμαι παρα πολυ - σωσω οχι ρε συ ευτυχως δεν εχω παρει πολλα αληθεια απλα επειδη μου ειχαν μεινει αλλα 7 απο τα αγορια ειχα το οριο να μην ξεπερασω τα 70 και δειχνει ηδη παραπανω. με πηρε απο κατω αυτο με τη φωνη μιλαω σοβαρα παρα πολυ και το εριξα στο φαι αυτες τις 2 εβδ. ευτυχως νανα τα μωρα τοσο μικρουλια ειναι πιο βολικα με τον υπνο και τις φωνες. ωχ αρχιζει και ο αντρας δουλεια σωσω; εσυ τελικα ποτε ξενινας οριστηκα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανα θα δει κανενας το τικερ σου και θα νομιζει οτι εισαι ελεφαντίνα χαχα - αλλαξε καλε το τικερ οποτε μπορεσεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε συ στο μπλογκ οπου λεει σερτς βαζεις οτι θελεις να ψαξεις..πανω αριστερα..αλλαα θα τη βαλω..μαρκερ θα παθεις πλακα σου λεω..στιλ ρεσιντεντ ιβιλ!!

http://spider-puppeta.blogspot.gr/search?q=%CE%BA%CE%BF%CF%85%CE%BB%CE%BF%CF%85%CF%81%CE%B9%CE%B1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...