Μετάβαση σε περιεχόμενο

Επιτελους ολα τα μπεμπακια 6ου-7ου-8ου '12 θα κοιμηθουν! ν16


Recommended Posts

H Σταυρουλα ειναι στην μαμα της.σημερα θα γυρισει! :D

Κατερινακι μπραβο την νεραιδουλα σου μεγαλωσε αρκετα!καλο ξεκινημα με το κοτοπουλακι!!!

Ελενα παλι καλα που ηπιε το Εβελινακι το γαλα της!τελικα δοκιμασες το μεσημεριανο σε κομματακια???μπορει να της αρεσει πιο πολυ..χαχα γουσταρω που πινει απο καλαμακι!

Αρι μακαρι να σε βλεπαμε αν ερθετε θεσσαλονικη.αλλα καταλαβαινω οτι σε 2 μερες δεν προλαβαινεις να κανεις κ πολλα!

Κατερινακι μαμακιας κ ο Νικολας???για κανε το τεστακι το βραδυ κ πες μας....

Μαρακι τι φτιαχνεις παλι??περιμενουμε φωτο..

α Ελενα τωρα ειδα οτι της εδωσες..να δεις ειναι φαση που περναει μαζι με τα δοντια που βγαινουν..τραβανε μεγαλο ζορι..αντε ευτυχως εφαγε λιγο καλυτερα για να ηρεμησεις κ συ λιγακι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

τι νευρα εχω... :evil::evil: εγραφα γρηγορα για να προλαβω πριν ερθει η μικρη κ εσβησαν ολα κ μολις πατησα υποβολη εσβησαν ολα.. :evil::evil:

κατερινα η νεραιδα ειναι παρα πολυ καλη!!!καλη ερχη με το κοτοπουλο!ασε για τον χρονο μηδεν πλεον..συνεχεια ειμαι με την μικρη γιατι παει σε τρελα μεροι..τωρα π.χ προσπαθει να μπει μεσα στο σκρινιο!!! :lol:

ελενα κ ο αντωνης 10 μηνων ετρωγε τα καονικα..τον ειχα δωσει να δοκιμασει ολοκληρα κ του ειχε αρεσει του κυριου κ απο τοτες σταματησαμε τα αλεσμενα!εδω που τα λεμε ειναι απαισια τα αλεσμενα..

αριαδνη θα χαρουμε πολυ να βρεθουμε για ενα καφε!! :)

κατερινα λες να γινει μαμακιας? :D εδω που τα λεμε κ εγω την παιρνω στο κρεβατι για να την μυριζω κ να την ακουω πως αναπνεει!!θα μου λειψει αυτο το αγγιγμα που κανει τωρα οταν κοιμαται..αν ξυπνησει στο ενδιαμεσιο την βαζω στο κρεβατι της γιατι φοβαμαι να μην κολλησει να ειναι συνεχεια μαζι μας.. ;)

αντωνια αλλαξε τιποτα με το φαγητο ο Αναστασης?

σας βαζω φωτο..θα βαλω κ περλες στο τουλι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι μπραβο ρε συ εκανες πολυ καλη δουλεια!!!μια χαρακ ποσο σου βγηκε η λαμπαδα!

Μπα Μαρια απο το κακο στο χειροτερο παμε με το φαγητο!!!καμμια βελτιωση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν μπορεσα να σκεφτω κατι αλλο σε σχεδιο!! αντωνια μου βγηκε η μια λαμπαδα 30ε..δλδ εδωσα κ για τα 2 να γινουν υλικα που πηρα 60ε..αλλα δεν μου εφτασε το τουλι για την αλλη βασει..θελω αλλα 6 μετρα ακομα για να κανω 2 φιογκους ακομη..

πωπωωωω σοβαρα?δεν τρωει?αν κοψεις λιγο τα μεμε κ τον αφησεις να πεινασει παραπανω?δλδ οταν θα ερθει η ωρα της πεινας να τον βαλεις στο καροτσι για κανα μισαωρο για βολτα κ μετα να τον ταισεις..ειναι λιγο βαρετο να νγαινεις βολτα σε ασχετες ωρες αλλα λεω μηπως μπας και...γιατι η δικια μου ετυχε ετσι με την βολτα κ μετα σαν λυσασμενη ετρωγε..(οχι οτι δεν ετρωγε)αλλα εφαγε με ορεξη κ εκανε αυτα μμμμμμμμμμμμμμ ευχαριστησεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χθες τον αφησα χωρις μεμε οπως λες απο τις 1.30 μεχρι της εννια παρα κ δεν εφαγε τιποτα!!!δοκιμασα γιαουρτι κρεμε κ φαγητο κ δεν εφαγε ουτε μια κουταλια!!!τελικα εφαγε μεμε γιατι ηθελα να τον κοιμησω.τι να πω δεν ξερω τι θα γινει με το φαι.αν φτιαξει ο καιρος θα τον βγαζω εξω να δω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια!

Εμεις εδω καλα , ζουζουνευουμε. Το πρωι εφτιαχνα φρουτοκρεμα με την Παναγιωτα στην κουζινα και ακουω τη Μαρια να φωναζει , παω στο σαλονι δεν την βλεπω πουθενα και ειχε χωθει αναμεσα στον καναπε και στο επιπλακι της τηλεορασης, οταν με ειδε ηρεμησει, γιατι ειχε σφηνωθει εκει και εβαλα κατι γελια οπως ηταν χωμενη σαν γατακι, αφοθ ηθελα να τη φωτογραφισω , αλλα δεν ηθελα να φυγω απο το οπτικο της πεδιο γιατι θα φοβοταν παλι! Σκεφτομαι τωρα πατεντα να κλεισω την προσβαση του χωρου γυρω απο τους καναπεδες. Οι πορτες ασφαλειας δεν μου κανουν αλλα θα πατενταρω κατι.

Αντωνια μου κανει εντυπωση το κεικ χωρις ζαχαρη. Θα το φτιαξω να δψ τι γευση εχει.Στο μεταξυ δεν ηξερα οτι επιτρεποταν οι σταφιδες, τις ειχα ξια ξηρους καρπους , αλλα ειναι φρουτο. Θα ναι λιγο στοκε το κεικ, αλλα θα το κανω και θα σας πω.

Αριαδνη ωραια τριημερα, ν αχεις και κατι να περιμενεις΅.

Ελενα υπομονη με την Εβελινα, κατι μεταβατικο θα ειναιΕχεις δικιο να στεναχωριεσαι, δεν ειναι οτι δεν εφαγε μια μερα το κανει συνεχομενα, αλλα καποιος λογος θα υπαρχει, εχει περιθωρια μην ανυσυχεις, η Παναγιωτα ειναι πολυ πιο αδυνατη και ειναι μες στις καμπυλες. επισης δνε θυμαμαι αν σας εχω πει , οτι η Παναγιωτα καποια στιγμη χωρις προφανη λόγο δεν επαιρνα μπιμπερο, για καμια βδομαδα αυτη η δουλεια και μετα ξαφνικα το πηρε... Επισης προσπαθησε να τρωτε ολοι μαζι. Δηλαδη μεσημεριανο ειδικα ολοι γυαρω απο το τραπεζι να τρωει ο μπαμπας εσυ ν ατσιμπας καμια μπουκια και να ταιζεις την εβελινα στο καθισματακι της. Θα επανελθει και μπορει ν ατρωει και κανονικα απο το φαι σας να ξεμπλεξεις με το θεμα του μαγειρεματος.

Κατερινακι ωραια τα πειραματα μονο που επειδη καθε νυχτα δεν εχουμε τις ιδες συνθηκες δεν ξερω κατα ποσο ειναι ασφαλη τα αποτελεσματα. ;)

κατερινα μπραβο η νεραιδουλα , μια χαρα. Εντυπωση μου κανει αυτο με το αχλαδι. Τεσπα και αυτοι οι γιατροι δεν ειναι Θεοι, ας μην τους τα καταλογιζουμε ολα. Κατερινα εφτιαξα προχθες σοκολατιενια cupcakes αυτα http://www.megatv.com/proinomou/default ... 55#toppage και ειπε ο Ακης οτι γινονται και κεικ. Βγηκαν πολυ νοστιμα ειδικα το τοπινγκ. Θα βαλω φωτο στην ομαδα να τα δεις.

Αυτο που λετε με το αγελαδινο, μια μερα η μανα μου εδωσε στην Μαρια καταλαθος αγελαδινο γιαουρτι, αλλα ευτυχως δεν επαθε τιποτα, ο καλος ο μυλος... :lol::lol:

Μαρία πολυ ωραιες οι λαμπαδες. Εμενα μου αρεσουν χωρις στρας, αν θες ντε και καλα ν αβαλεις κατι εμενα θα μου αρεσε ενα κορδονακι η κορδελα στο ιδιο χρωμα με τη ζωνη του νυφικου σου, χρυσαφι και να φτιαξεις διπλο φιογκο. ΜΕ καταλαβες?

Αντωνια μου υπομονη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σημερα ολες την κοπανησαν!!!!!

Αλιμονο σε εμενα που ο στρατηγος εχει νυχτερινη...... και ειχε τοσο καλη μερα σημερα.... :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου ήρεμα τα πράγματα βλέπω....

Κατερίνα μου δεν είσαι η μονη που αισθάνεσαι έτσι, όσες είμαστε σπιτι με τα παιδια έτσι νιώθουμε. Μια χαρα ειναι η νεραιδουλα σου πολυ καλη, θα της αρεσει και το κοτοπουλακι σίγουρα. Ποτε θα κανεις την βάπτιση, καλές ετοιμασίες θα τα οργανώσεις μια χαρα και απο απόσταση.

Έλενα έφαγε η Εβελινα, λες το κορίτσι να ήθελε κανονικο πιάτο και κουταλι!!!!!! Να συνεχίσει έτσι και καλυτερα για να ηρεμησεις και εσυ.

Μαρακι πολυ ωραία αυτα που εφτιαξες γνώμη μου μη τα φορτώσεις περισσότερο. Το πρώτο με την πεταλούδα για τα παιδια τι ειναι?

Αντωνία σίγουρα ο Αναστάσης γνωρίζει ότι εχει το μεμε μετα και γιαυτο δεν τον πειράζει να μην φάει, μου φαίνεται όταν αποθηλασεις θα αρχίσει να τρώει κανονικα.

Σοφια Αριαδνη :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μουυυ.

Ήμουν στην μαμα μου και περνούσαμε τέλεια. Όλο βόλτες και παιχνίδι. Μέχρι και κούνιες πήγαμε θα σας βάλω photo αύριο.

Φυσικά δεν προλαβαίνω να σας διαβάσω είναι πολλές οι σελίδες. Έχω και την μαμά μου εδώ για σήμερα το βράδυ. Αύριο θα φύγει.

Κάπου πήρε το μάτι μου για θερμός κι εμένα με ενδιαφέρει αλλά μου φαίνονται ακριβά.

Έλενα διάβασα που είπες ότι θα αυξήσουν την ποσότητα. Δεν αυξάνεται η ποσότητα απλά αργότερα θα τσιμπολογάνε όλη την ημέρα. Μία φίλη μου που ο γιος της κοντεύει τα 2 μου είπε ότι αργότερα δεν θα τρώει συγκεκριμένη ποσότητα μία φορά. Θα τρώει διάφορα σνακ μέσα στη μέρα. Αφού είχε μαζί της και του έδινε συνέχεια λίγο τόστ, μπισκοτάκια, μπανάνα κλπ κλπ. Οπότε αυτά τα θερμός πιστεύω για τώρα να σε βολέψουν. Αργότερα ίσως χρειαστούμε αυτό που έχει πολλά μέσα για να βάζουμε διάφορα σνακ ζεστά ή κρύα.

Για το advance μου είπανε ότι έχουν βρει πολλές φορές τρίχα μέσα στο γιαούρτι και σκέφτομαι κι εγώ να το αλλάξω αλλά ποιο να πάρω? Το noulac? Πρέπει να είναι επιδόρπιο γιαουρτιού γιατί ο δικός μου δοκιμάσαμε να του δώσουμε το στραγγιστό και μόνο που δεν έκανε εμετό. Τεσπα, θα δω δεν χρειάζεται να τον πιέζω να φάει γιαούρτι.

Τα νέα μου είναι ότι ο μικρούλης έχει βελτιωθεί κατα πολύ. Ακόμα ξυπνάει την νύχτα αλλά όχι όπως παλιά. Από 1-3 φορές θα ξυπνήσει. Επίσης, καταφέραμε και πάλι να πάρει πιπίλα και τώρα προσπαθούμε να του την δίνουμε και μέσα στη μέρα και την κρατάει και την πιπιλάει. Προς το παρόν τον κοιμίζω πάλι στην αγκαλιά μου αλλά καθιστή και κρατόντας την πιπίλα στην αρχή για να μην του φύγει μετά την συνήθισε και τώρα δεν την βγάζει πια.

Έλενα πήρες χάπια για να σου σταματήσει τελείως το γάλα? Το στήθος μου είναι πολύ μαλακό και τον θηλάζω μόνο αν ξυπνήσει μέσα στην νύχτα. Περισσότερο για παρηγοριά γιατί άλλωστε όπου να'ναι θα απογαλακτιστεί τελείως.

Αυτά τα νέα μου εύχομαι να είστε όλες καλά και να έχουμε ένα ήρεμο βράδυ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia ti kanete?

Emeis opws sas eipa to mesimeri efage ligo...oxi polu alla perissotero apo oti eixe faei tis teleutaies 5 meres....

to apogeuma den ithele oute na ti dei tin kremoula omws....kai etsi tis edwsa 1 mpiskotaki tis noutricia pou pira xtes apo to super.

kai to masoulouse mexri pou to efage. Alla mexri to bradu eixe pinasei kai ipie olo tis to gala! 260ml. Euxaristw gia tis sumboules sas giati pragmatika me boithisan...otan agxwnomaste gia kati nomizw oti stamatame na skeftomaste logika! Giauto boithise polu pou sas akousa! Den kserw ti akribws exei pathei pantos pisteuw oti einai fasi opws lete kai tha perasei!

Maria teleies oi lampades! Ola polu omorfa fainontai! Mprabo sou!

Tony mou diabasa to arthro :( polu stenaxwro auto...pragmatika...den to pisteuw oti ginetai auto! Einai tragiko...

Sofia mas kaneis na peiname me ta cupcakes! Re mamwto kai olo lew pws kanw diaita kai olo aurio arxizw! :lol:

Ksexasa na sou pw oti gia ta amanika formakia pou mas aresan o sugkekrimenos politis den se afinei na dialekseis oute xrwma oute noumero! Alla gia ta alla me ta manikia pou ta poulaei kai ena ena mporeis na dialekseis kai egw mallon tha paraggeilw auto. Fainetai polu wraio, an theleis na paraggeileis gia ta koritsia sou pes mou na sou ksanasteilw to site.

Bouli oxi den pira xapia...to ekana opws sou eipa...siga siga kai meta piga kai sto giatro kai mou eipe na to stamatisw kai na min dinw giati tha exw gala gia kapoio diastima alla tha aporofithei apo ton organismo.

Nai exeis dikio gia tin posotita tou fagitou....apla to elega giati auto to thermo pou ebale h Lela itan polu mikro an den kanw lathos xorage mono 270ml.

Parepiptontos piga jumbo simera kai exei ena megalo thermo fagitou me 2 mpolakia mesa kai 1 koutali kai leei oti einai 1.2litra.

Htan polu wraio para ligo na to parw, 5 eurw ekane...alla meta lew afou den to xreiazomai...pote den leipw apto spiti mesimeri.

Isws argotera den kserw. Twra pantws imaste panta spiti.

Pira ena thermo gia ugra giati to allo pou exw einai 1 litro kai einai terastios den boleuei na ton koubalaw, pira ena gia 500ml.

Episis pirame kainouria stoli!!! Telika brikame mia sto jumbo pou einai petalouda kai mas arese perissotero...kai mallon tha epistrepsoume tin alli tou Lidl...se poses meres prepei na epistrepsw kati sto Lidl?

Kai auti pou pirame ekane 8 eurw kai mpainei apo panw san mplouzaki beloudino! Tha sas balw fwto aurio!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αριαδνη φτιαχτα, ειναι πολθ ωραια και γινονται γρηγορα!

Καλωςηρθες Σταυρουλα, ωραια ξεσκασατε λιγο και ειχε και ωραιο καιρο. Περιμενουμε φωτο.Μπραβο για το Στρατο και για τον υπνο και για την πιπιλα. Το στραγγιστο δεν ειναι αγελαδινο το γιαουρτι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα μεσα σε 30 μερες μπορεις να το επιστρεψεις...μεγεια την στολη θα περιμενουμε φωτο..

Σταυρουλα καλωσηρθες..τι καλα που εχεις την μανουλα σπιτι...ολο ευχαριστα νεα εισαι..

μπραβο τον Στρατουλη σου κ για τον υπνο κ για την πιπιλιτσα :D κ γω θελω ενα θερμος..πραγματι μεγαλο ειναι αυτο...ποιο μικρο δεν εχει στα τζαμπο????

Σοφια κουκλες οι κορες σου..τσαχπινογαργαλιαρες φαινονται!!!!!καλα κ τα cupcakeς ωραια φαινονται ...

Κατερινακι υπομονη για σημερα θα περασει κ αυτη η νυχτα!

Κτερινακι ευχομαι να εχετε ενα καλο βραδυ με τον Νικολα.θα περιμενουμε νεα απο το τεστακι σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σταυρουλα πολυ χαίρομαι που έφτιαξε ο Στρατουλης στον ύπνο και που άρχισε να παίρνει και την πιπιλα, μερα με την μερα θα την κρατάει και περισσότερο, σαν τον φίλο του τον Νικολα :D , περιμένουμε τις φωτο απο τις κούνιες

Έλενα μεγεια τη στολη της πεταλυδιτσας!!!! Για αυτο είμαστε εδω για να βοηθάει η μια την άλλη με τις εμπειρίες της ;)

Αντωνία θα δουμε πως θα παει το τεστ :roll::roll: προς το παρών κοιμάται στην κούνια.

Κοριτσια βλέπω τόσες μερες που λέτε για τους θερμούς την εναλλακτικη της ισοθερμικης τσάντας την έχετε σκεφτει? Δεν ξέρω απο οικονομικής άποψης αν συμφέρει δεν το έχω ψάξει δηλαδη, αλλα εγω έχω μια και με εχει βολέψει και για μεταφορά ζεστου και κρυου φαγητού! Επίσης για αργότερα που λέτε όταν θα ειναι λίγο μεγαλύτερα συνήθως θα θέλετε να κάνετε την ζωη σας πιο εύκολη οπότε έξω για φαγητο θα τους παίρνετε ή γιαούρτι ή κανα φρούτο όπως μπανάνα ή φρούτα κομμένα σε κομματάκια.

Ο ζουζουνος μου με καλεί....καλο βραδυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι ξέχασα να σου πω ότι μου άρεσαν πολύ οι λαμπάδες!

Σοφία, θέλω πάρα πολύ να φτιάξω τα cupcakes αλλα ΔΕΝ πρέπει!!! :twisted:

Έλενα και γω θα αγχωνόμουν αλλά τελικά και γω πιστεύω ότι είναι φάση που συνδέεται και με τα δόντια.Μεγειά η στολή σας!

Έχω ξεχάσει να σας πω οτι όλα πάνε καλά στον ύπνο.Και δεν ήταν ούτε δόντια, ούτε τίποτα...

Σταυρούλα πολύ ωραία περάσατε, μπράβο!

Αύριο έχουμε παιδίατρο, θα τα πούμε το μεσημέρι.

Φιλάκια,καλό βράδυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!!

Αρι θα περιμενουμε τα νεα σας απο παιδιατρο..μπραβο το μπισκοτακι μας που κοιμαται καλα!!!!

Κατερινακι πως πηγε το βραδυ σας :?::?: Κατερινακι πως ειναι η ισοθερμικη τσαντα που λες :?: μεγαλη ειναι :?:

ελπιζω να ειχατε ολες ενα καλο βραδυ!!!

τα λεμε αργοτερα παω να κανω δουλειες τωρα που ειναι νωρις!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera κοριτσακια

ειδα δεν γραψατε πολλες σελιδες..

τελικα αλλαξαμε παιδιατρο..ελπιζω να μην το μετανοιωσω..βασικα ο αντρας μου ηθελε περισσοτερο γιατι αυτος τρεχει για τα εμβολια.η αληθεια ειναι οτι οποτε χρειαζομαι την παιδιατρο ή δεν σηκωνει το τηλ ή δεν μπορει να ερθει αλλα ειχα παντα εναλλακτικη την εθνικη.τωρα ομως που ειναι τρια την εχω χρειαστει περισσοτερες φορες κ η δευτερη σηκωνει παντα το τηλ κ δεν μου εχει πει ποτε παρε με σε λιγο ή δεν μπορω..τωρα θα δειξει..κ θα μας παιρνει κ 20 ευρω λιγοτερα.μεχρι στιγμης φαινεται πολυ καλη κ ελπιζω να μην αλλαξει κατι γιατι ειπα του αντρα μου οτι θα ντρεπομαι να ξαναγυρισω στην αλλη.

μαρακι μου μπραβο πολυ ωραια αυτα που εφτιαξες

εμενα βρε κοριτσια δεν μου ειχε πει ποτε να κοψω τις κρεμες στην σαντυ απο μονη της τις εκοψε καποια στιγμη βασικα δεν ειχα ακουσει ποτε για ριζαλευρο κεικ τουλαχιστον σε τοσο μωρα θα δω τι θα μου πει κ η καινουργια.

πασχαλιτσακι ειτε βρεχει ειτε χιονιζει ειτε λιακαδα εγω σπιτι με τα παιδια ειμαι :lol::lol: κ οπως ειπες νοιωθω οτι ολη μερα κανω τα ιδια κ παλι καλα που εχω το πλεξιμο γιατι αλλιως θα μου την ειχε δωσει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια.

Εδω ειμαστε καλα. Η μαρία κοιμάται καλα το βράδυ , η Παναγιωτα ομως κανει αστατο υπνο. Ξυπνα στανταρ γυτω στις 1-2 τη θηλαζω. ΑΝ την παω στο κραβατι της πεταγεται και ξυπνα και αρχιζει το δυνατο κλαμμα και μετα ηρεμει μονο με θηλασμο, αντε παλι. Την αφηνω λοιπον στο κρεβατι μας. Οποως και να χει ξαναξυπνα στις 4 και στις 6 παρα και θελει βυζι απαραιτητως. Και ο αντρας μου να την παρει αυτη κλαιει σπαρακτικα που δεν την εχω εγω, οταν με βλεπει να πλησιαζω κ;αι οτι θα την παρω ηρεμει και περιμενει το ζιζι. ΑΝ δεν το δωσω ξανα μανα κλαματα. Ειναι γενικως ευαισθητι στον υπνο, μπορει να την εχει ο μπαμπα μου αγκαλια και να αποκοιμηθει , οταν την παω στην κουμια, τσουπ ανοιγει τα ματια και αρχιζει να χτυπα ποδια...

ελενα μεγεια η καινουρια στολη. Περιμενουμε φωτο. Το λιντλ επιστρεφεις μεχρι και 20 μερες μετα, αλλα φροντισε να πας εγκαιρως μαις και ειναι εποχιακι το προιον, μηπως παιζει κατι αλλο. Τα φορμακαι να σου πω ουτως η αλλως με το μανικακι μου αρεσουν πιο πολυ, οποτε μπορουμε να παραγγειλουμε ακομα και ενα κομματι ε? Ωραια! Το θερμος αυτο εχω και με εχει βολεψει πολυ, αλλα κατανοω οτι οταν εχεις ενα παιδι θες να κουβαλας λιγοτερα, εγω δεν εχω τετοιες απαιτησεις, παμε με την προικα μας παντου! Εξαλλου το καροτσακι εχει αρκετους χωρους. Εχει δικιο η Κατερινα παντως για την ισοθερμικη τσαντουλα, χρησιμη θα ναι τωρα που μεγαλωνουν. Και οι δυο τοι τσουπες εχουν ανοικτα ματια και ανοικτα χρωματα γενικως, πηραν απο το μπαμπα. Η Μαρια μου μοιαζει λιγακι, η Παναγιωτα λες και βλεπεις τον αντρα μου. Αφου οταν καθονται μαζι και χασμουριονται κατουριεμαι στα γελια! μεχρι ιδιο χασμουρητο εχουν. Πως παει η εβελινα σημερα με το φαγητο?

Αντωνία ειναι τσαχνπινογαργαλριαρες, πολυ επιτυχης προσδιορισμος :lol::lol: Θα σας βαλω κατι cookies Που ειχα φτιαξει επισης, ειναι πιο διαιτητικα παο τα cupcakes :P

Κατερινα για δψσε ρεπορτο απο Νικολα τη νυχτα.

Μπραβο Αριαδνη, ευτυχως με τον υπνο του μπισκοτακιο. Σου αφιερωνω τα μπισκοτακια! :D Γινονται πιο ωραια απο του εμποριου

Νανσυ ελπιζω να πανε ολα καλα με τη νεα παιδιατρο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααα.

Πως κοιμηθήκανε μαμάδες και μωρά? :D

Εγώ σχετικά καλά. Ξυπνούσε συνέχεια αλλά είχα και την μαμά εδώ οπότε δεν αγχώθηκα και πολύ.

Μπήκα για λίγο γιατί έχω δουλειές με φούντες. Είπα να μαγειρέψω σήμερα και θα κάνω τους γίγαντες, έχω και το φαγητό του μικρού, έχω και την γυναίκα, θέλω να πάω και jumbo να πάρω αυτούς του κρίκους που μου είπε η Ναταλία κ.α.

Αν προλάβω θα σας βάλω αργότερα φωτογραφίες. Στο facebook σας έβαλα τον Στρατούλη με την πιπίλα του. :D:D

Αααα ήρθαν τα πράγματα από next και εντάξει έχω να πω ότι στα hm βρήκα ολόσωμα φορμάκια με 15 ευρώ τα 2 αλλά με 21 ευρώ τα 3 στα Next και με πολύ καλύτερη ποιότητα και σχέδια.

Έλενα ήρθε και το τζάκετ δεν το φόρεσα όμως θέλω να το πλύνω πρώτα γιατί σκυλοβρωμάει και φοβάμαι μην κολλήσω καμια κινέζικη αρρώστια :lol::lol::lol:

Θα σας πω όταν το δοκιμάσω. Θα σας βγάλω και Photo

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μανουλες!Το κρυο ειναι τσουχτερο και μας εχει φαει η κλεισουρα!

Αυτες τις μερες δεν ξερω τι εχει γινει αλλα εχω χασει την μπαλα :? Νιωθω οτι δεν προλαβαινω τιποτα και οτι η ενεργεια μου δεν ειναι αρκετη για να διασκεδαζω κ να ψυχαγωγω την μπουμπου μου.

Εχει αρχισει να μην ξυπναει το βραδυ για γαλα παρα μονο για πιπιλα ;) Στην διαρκεια της μερας βεβαια κοιμαται μονο 2-3 τεταρτακια.

Αυριο λεγαμε να τσικνισουμε με τους κουμπαρους αλλα ο κυρης μου δουλευει και θα τους κανουμε το τραπεζι μαλλον Κυριακη.

Πλεον χρησιμοποιουμε το μεγαλυτερο καροτσι με τρεις ροδες και με βολευει απιστευτα εχει και αναρτησεις και ειναι πολυ ανετο για πεζοδρομια και γενικα στην οδηγηση,καμια σχεση με το προηγουμενο,αντε σε κανα μηνα θα την βαλω και στο σμαρτακι της.

Στο φαγητο συνεχιζουμε μια χαρα αν και δειχνει την προτιμηση στο κρεασ!Απο την αλλη βδομαδα λεω να της ξεκινησω και τραχανα κατσικακι.Την εχω καθυστερησει σε αρκετα τροφιμα απο φοβια :roll: αλλα το πιο δυσκολο ειναι το απογευματινο που δεν εχω πολλες επιλογες ακομα

Εχω τοσο αναγκη να φτιαξει ο καιρος και να λιωσω στις καροτσοβολτες ;)

Εσεις τι κανετε?σας βλεπω λιγομιλητες αυτες τις μερες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...