Μετάβαση σε περιεχόμενο

Επιτελους ολα τα μπεμπακια 6ου-7ου-8ου '12 θα κοιμηθουν! ν16


Recommended Posts

Bikaki :lol::lol::lol: gia tous antres...genikotera exw akousei apo pollous oti ta koritsia exoun pio grigori ekseliksi se kapoia pragmata...sigoura den isxuei me olous kai uparxoun kai eksereseis...nai polu megali ekseliksei re koritsia exw pathei plaka. Den thumamai an sas eipa afinei kai ta xeria kai steketai xwris na krataei kapoia deuterolepta...mia stalia tsilibithroni kai kanei ola auta!

Bikaki mou min agxwnesai, alitheia mou thumizeis emena kai pws agxwnomoun...tha se boithisei polu otan mpoun oi trofes oles opws eipes siga siga tha kobetai apo mono tou...den tha peinaei giati tha trwei kai fagito kai tha sou einai pio eukolo!

Lela etsi opws to perigrafeis tote ontws to xreiazesai auto to marafeti! :)

Makari na se boithisei!

Katerina to ksepsaxnises to kinezosait?? :lol:

Gia ta ekzemata den kserw...an dineis axladi polles meres den nomizw na einai apo auto.

Ari :lol::lol::lol::lol: mpore apla na to fantastw!!!! Ton kaimeno ton antra sou!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κατερίνα να σου πω την δικη μου εμπειρια η Αγγελικη ειχε αλλεργία στο αγελαδινο γάλα και εμφανιζόταν σαν κοκκινιλες στο δέρμα γινόταν το κορμακι της όλο μπαλώματα, εμφανιζοντουσαν μέσα σε λίγα λεπτα απ την κατανάλωση της τροφής και αφου δεν της δίναμε αλλο μέσα σε μιση ώρα τρία τέταρτα είχαν εξασθενήσει μη σου πω είχαν εξαφανιστεί.

Λες να ειναι απο το αχλαδι τελικα, όπως βλέπεις οι αλλεργίες αντιδράσεις ποικίλλουν απο οργανισμό σε οργανισμό, τουλάχιστον να δεις απο τι ειναι...

Αχ βρε Αριαδνη :lol::lol: γελαω αλλα δεν θα ήθελα να ήμουν στη θεση σου. :o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kατερινακι ευχομαι να μην ειναι τιποτα αλλα παρακολουθησε το να δεις!μπορει να ειναι απο το αχλαδι τελικα!εγω θηλαζω απο ενα καθε φορα!την επομενη το αλλο!

Λιακι πραγματι ετσι που περιγραφεις την ολη κατασταση θα σε βοηθησει πολυ αυτο που παραγγειλες!

Κατερινακι ναι θα του πηγαινε του Νικολα το κουνελακι!

Αρι γελαω μαυτο που εκανε ο αντρας σου!!αλλα φανταζομαι την εκφραση την δικη σου! :lol::lol::lol::lol:

πως τυχαινει ρε παιδι μου καμμια φορα!

σημερα ελαβα δεμα απο την γιαγια μου στην Κρητη!λαδακι..μελι κ πολλα αλλα καλουδια κ πολυ χαρηκα.

το απογευμα μου εφερε το δεμα ο αντρας μου.μεχρι να τακτοποιησω τα πραγματα ο μικρος ερχοταν στα ποδια μου κ γκρινιαζε..ε λεω ενταξει συνεχεια το κανει..μετα οταν τον σηκωσα να τον παιξω κ να τον αγκαλιασω..τι να δω ψηνοταν ο καημενος στον πυρετο..κ πολυ στεναχωρηθηκα!δεν ξερω γιατι ολη μερα ηταν μια χαρα κ ξαφνικα το βραδυ ανεβασε 38.7 πυρετο.τι ειναι παλι τουτο???πηρα την παιδιατρο κ μου ειπε να δω πως θα παει το βραδυ κ αν συνεχισει ο πυρετος θελει να τον δει!φυσικα ακυρο το εμβολιο που θα καναμε αυριο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον πηρε τηλ ο γιατρος...

Για τη δυσκοιλιοτητα ειπε να μη δωδω για λιγες μερες καθολου μπανανα. Ολα τα αλλα συνεχιζω κανονικα και ειπε στη φρουτοκρεμα να βαλω ακτινιδιο αλλα εγω επειδη το φοβαμαι ρωτησα να μπορω να βαλω ζεματισμενο σε νερακι αποξηραμενο δαμασκηνο και ειπε οκ.

Για τα σπυρακια ειπε να μη δωσω αχλαδι και μαλλον ειναι αλλεργικη σε αυτο. Αλλα βρε κοριτσια τοσες μερες τρωει αχλαδι, σημερα την πειραξε????

Την καημενουλα αυριο μονο μηλο θα δωσω........ θα της βαλω ενα ολοκληρο και το απογευμα θα παει να παρει ο στρατηγος δαμασκηνο.

Τωρα το βραδυ ομως εκανε κακακια μονη της αρκετα. Και σκεφτομαι.....μηπως να της δωσω αυριο μπανανα για να ειναι πιο νοστιμη η κρεμα? Μ@λ@κιες λεω ε???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ρε Κατερινακι,να ειναι το αχλαδι τελικα?

Μπορεις να βαλεις αβοκαντο.

Το δαμασκηνο θα το βαλεις μεσα στην κρεμα δηλ??

Αριακι αν σας πιασει η γκαντεμια σας πιανει οικογενειακως ε...??

Εχει πλακα οπως το περιγραφεις,αλλα σιγουρα δεν ειχε πλακα οταν το ζουσες! :D

Οποια εχει face ας μου στειλει πμ να την κανω φιλεναδα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερίνα εμένα πιο πολυ μου κάνει εντύπωση που το τρώει πολλες μερες τωρα το αχλαδι, σου ειπε κάτι γι αυτο? έχω την εντύπωση ότι οι αλλεργίες εμφανίζονται αμέσως γι αυτο βάζουμε και τα φρούτα ανα τρεις τέσσερις μερες γιατι αν ειναι α εμφανιστεί θα εμφανιστεί αμέσως.

Και ο δικός μου δυσκολεύεται μερικές μερες με τα κακα του, γιατι το φοβάσαι το ακτινιδιο μη βάλεις τα σπορακια, σε μένα εκανε καλη δουλεια.Α και το αβοκαντο καλη ιδέα σε σουπερμάρκετ μεγάλο θα βρεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σημερα κοιμηθηκα κι εγω το μεσημερι με τις μικρες και τωρα εχω αυπνιες! Εχει να μου τυχει αυτο κι εγω δεν ξερω ποσο. Και ετσι αποφασισα να κανω κατι κουκις. Εκανα μαλιστα διαφορους συνδυασμους σοκολατιενια με λευκη σοκολατα, ασπρα με μαυρη σοκολατα και αναμικτα. Αν βγουν καλα θα τα κανω γλυκο βαφτισης ;)

Μιλαμε ενθουσιαστηκα με την παιδικη χαρα. :) Δεν ειχα συνειδητοποιησει οτι μπορουν να πηγαινουν τοσο μικρες, δεν ηξερα για τις κουνιες που εχουν για τα μωρακια. Και πηγαμε τυχαια ισια ισα να τις δει λιγο ο ηλιος. Επισης ο μπαμπας μας ειχε παρει το αμαξι που εχουμε το καροτσι μας μονιμα μεσα και δεν ειχαμε ουτε καροτσι και ετσι παιρνω εγω τη μια η μαμα μου την αλλη και της πηγαμε αγκαλιτσα. Καλα η ΜΑρια ειχε στριμωχτει στη κουνια κι δεν εβγαζε αχνα, της φαινοταν περιεργο μαλλον, η Παναγιωτα κοιτουσε γυρω γυρω τα αυτοκινητα και τον κοσμο, η καλυτερη της. Εκανα και αλογκι :D Κατερινα το γυρω γυρω ειμασταν και εμεις μεσα και τους κρατουσαμε. Λία ηταν εντελως ξαφνικη η αποφαση και δεν πηρα μαζι τη μηχανη που συνηθως την παιρνω και για κατουρημα. Αυριο ομως θα παρω!

Κατερινα κι εγω πλεον δεν παω πουθενα με μικρα παιδια η ρωτω αν ειναι κανα δυο αν ειναι αρρωστα. Μετα ειναι τετοια η ταλαιπωρια που δεν αξιζει τον κοπο. Δεν σε θεωρω υπερβολικη! Την κολλητη μου που εχει δυο παιδακια μεγαλυτερα εχω να τη δω κανα τριμηνο. Οσο για τα σπιθουρακαι δνε ξερω τι να σου πω, αλλα να σε ρωτησω το εξης. Αν υποψιαζεται ο γιατρος αλλεργια μηπως δεν ειναι φρονιμο να της δωσεις δαμασκηνο, γιατι αν σε αυτο εχει αλλεργια πως θα το καταλαβεις, ΘΑ της το δωσεις πρωτη φορα ετσι δεν ειναι?

Αριαδνη και συ ζουμπαρησες? Μπραβο κοριτσι!!! Με κινητοποιειται και πηγα και ρωτησα κι εγω αλλα θελουν χαρτι καρδιολογου και να δω ποτε θα παω.

Ελενα με ρωτησες αλλα τωρα το δα για τις μικρες. Ναι στεκονται και μαλιστα θελουν να τις εχεις ορθιες να περπατουν, αλλα δεν μπουσουλανε. Ως προς το βαρος, εχουν μεγαλη διαφορα και ναι η μαρια φαινεται λιγο μεγαλυτερη, αν και ειναι η μικροτερη! Θεωρω οτι της Παναγιωτας ειναι το σκαρι τετοιο. Και στη κοιλια μεσα ετσι ηταν και μας ανησυχουσε. Αλλα τωρα τελευταια μια με τις αρρωστιες μια με τα δοντακια μου χει γινει κακοφαγη. Το παρακολουθω. Τα παπουτσαικια τα δοκιμασες στην Εβελινα, της κανουν? Τι νουμερο πηρες? Δεν προσεξα αν το ανεφερες.

Λια μου κανει εντυπωση αυτο που σου ειπε ο γιατρος για το Στρατο γιατι δεν εχει ξεπερασει τις καμπυλες και γιατι ο δικος μου λεει οτι ταπαιδια σε αυτην την ηλικια δεν παχαινουνε. Βρε λες να αρχιζω να προσεχω τη ΜΑρια? Τα γιαουρτακια που του δινεις τα παιδικα δνε εχουν μεσα ζαχαρη? Μηπως πρεπει ναπροσεξεις και αυτα τοτε?

Ελενα καλαμακι η Εβελινα? Σε λιγο θα σου κλεβει γουλιες απο το φραπε!

Αχ Ανθη κι εγω τους δινω μπιμπερο αλλα παρολαθτα ξυπνανε, εισαι τυχερη που τουλαχιστον σε ξεκουραζει το βραδυ.

Κατερινα ωραιο το ταξιδακι αλαλ σου λειψαν τα παιδακια ετσι? Λογικο. Θα το δοκιμασω αυτο με οτ ορθιες για την πανα και θα σου πω. Οσο για στολες πηγα στο jumbo και δεν μου αρεσαν και ειχαν μικρη διαφορα στην τιμη με αυτες του πρεναταλ. Μου αρεσε απο στολες αυτη με το σμοκιν που εβαλε η Λια. Α Λια μου αρεσε ο πιγκοθινος που ειπες και ο πρωτογονος που μας εδειξες.

Αριαδνη , :lol::lol::lol: για τον αντρα σου. Βεβαια εκεινη την ωρα να ανοιξει η γη να σε καταπιει.

Βικυ κι εγω ηλπιζα στην αλλαγη με τις τροφες, αλλα αυτο οτι εχουν μαθει το βραδυ να αποκοιμιουνται με το στηθος, νομιζω πως απο εκει ξεκινανε ολα.

Αντωνια, δωσε κατι να πεσει ο πυρετος και παρακολουθα το. Ετσι ηταν και η ΠΑναγιωτα χωρις συμπτωμα...βεβαια μετα ειχε λιγο στη μυτουλα της ρουθουνισμα. Ελπιζω να μην ειναι τιποτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινιω τελικα μαλλον το αχλαδι ε;για να της το κοψεις να δουμε πως θα παει..ποσες μερες της το δινεις;το αβοκαντο θελω κ εγω να της το βαλω.κ στον αντωνη.αλλα ενταξει η μπεμπα με προβληματιζει αν κανει,θα ρωτησω τη γιατρο αν υπαρχει περιπτωση αλεργειας.

αριαδνη μου πολυ πλακα ειχατε,οπως λεει η κατερινα γελαμε εμεις αλλα εκεινη την ωρα θες να κλαις! :lol:

κ εμενα η μπεμπα μου βγαζει πολυ πολυ μικρα κομματακια καροτου στα κακα.τι να πω..ξανασυναρμολογουνται μεσα τους;; :lol:

αντωνια μου κ εμενα ο αντωνης ξαφνικα ανεβασε τον πυρετο την παρασκευη,ηταν το μεσημερι αν θυμασαι που εγραφα οτι μου εχει σπασει τα νευρα επειδη δε κοιμαται κ γενικα τον ειχε πιασει κ ειχα γινει τρελη.ηταν ολο ζωντανια λοιπον ωσπου ξαφνκα το βραδυ τον εκανε μπανιο ο αντρας μου κ ελεγε κρυωνω.ε κ μετα που ξαπλωσε ηταν ζεστος,ειχε πυρετο.καμια ιωσουλα μηπως ειναι.

παντως σημερα ειχε τελειο καιρο,στεναχωριεμαι που δε μπορω να βγω ευκολα εξω,ειναι αυτο που λες ελενα οτι μετα τρεχεις για τα φαγητα να φανε στην ωρα τους κ εγω επειδη το πρωι εχω κ τον αντωνη ειμαι λες κ δουλευω σε εστιατοριο,ετοιμασε φρουτοκρεμα κ για τα δυο,βαλε δυο ξεχωριστα η κ τρια φαγητα,ταισε τα,αυγο μερα παρα μερα ο αντωνης μετα να τα πλυνεις συν ολα τα αλλα..ε που να πας με ησυχια ετσι..γι'αυτο δεν τον θελω τον χειμωνα,μετα που να βγεις μεσα στη νυχτα κ το κρυο.

σημερα η μπεμπα μου ειχε λιγη γκρινια,κατι την ενοχλουσε γιατι μαζευε τα ποδια της.κ σαν να σφιγγοταν.

σοφια οπως λες το στηθος ειναι το θεμα κ ας μπουν πιο πολλες τροφες..

σημερα παλι εκανα εκπαιδευση πιπιλας αλλα ακομα τιποτα.. :cry: νευριαζε κιολας κ ηθελε στηθος.αλλα δεν εδινα παντα,επεμενα πιπιλα.

ανθουλι μου πολυ δυσκολα κ εσυ με δουλεια,εχεις να περιμενεις το καλοκαιρι να ξεκουραστεις λιγο κ να χαρεις τα παιδακια σου.δεν εχω θηλαστρο να δωσω δικο μου γαλα απο μπουκαλι,δυστυχως..

σας αφηνω γιατι ηρθε ο αντρας μου,καλο βραδυ σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινα εχει δικιο η κατερινα που σου ειπε αυτα για το αχλαδι..τοσες μερες θα εδειχνε αν εχει αλλεργια σε αυτο..τα ειδε ο γιατρος?

λια Ο ΜΟΝ ΝΤΙΕ! :lol::lol:

σοφια κ εγω δεν παω πουθενα χωρις την μηχανη!! :lol: μεχρι κ στο μπανιο την βγαζω συνεχεια κ ο αντρας μου με κοροιδευει!!εντωμεταξυ βλεπει τις φωτο η μικρη κ κανει σαν να μας βλεπει ζωντανα απο την χαρα της..καθεται κ μιλαει με τις φωτο γελαει!!ε λεω ας μοιασει κ κατι σε μενα!! ;):D θα εχω κ ενα κοριτσι που θα λατρευει την μηχανη!!

αχ αντωνια περαστικα...τι στο καλο εγινε?μηπως η αλλαγη κλιματος?

α δεν σας ειπα..ειχα γεννετουρια στο ενυδρειο!!γεννησε 10 προλαβα να δω αλλα...τα πρωτα 5 τα εφαγαν τα μεγαλα κ μεχρι κ η μανα εφαγε 1..μετα την πηρα κ την εβαλα σε κουτι με τρυπες να γεννησει εκει μεσα για να μη μου τα φανε κ μολις σταματησε να γενναει την εβγαλα την κακουργα..μου φαγε τα μικρα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια

βικακι :lol::lol::lol::lol::lol: για την συναρμολογηση :lol::lol::lol:

βρε πασχαλιτσακι αφου πλεκεις κ εσυ κασκολ γιατι να αγορασεις απο εμενα;;;ευχαριστως να το κοιταξω αλλα αφου μπορεις κ εσυ να το κανεις

κοριτσακια καντε μια μαζικη ευχη τα πουλησω σημερα κανενα κασκολ..θα ερθει η παιδοψυχολογος κ μου χε πει να μη δωσω τιποτα εαν δε τα δει εκεινη πρωτα.

ο μπεμπης εβγαλε 2 δοντακια μαζι!!!κοφτερα κοφτερα!!η μπεμπα ακομα τιποτα!

εχτες πηγαμε για καφε μονοι μας με τους κουμπαρους τα παιδια η γιαγια κ η νυφη μου.καλα ηταν ειχα να παω ουτε κ εγω ξερω απο ποτε..βεβαια ολη την διαρκεια συζητουσαμε το κλασσικο περι κρισης..τι να κανεις αφου ολο τον κοσμο αυτο απασχολει

κ εγω δινω γιαουρτακι οχι καθε μερα αλλα μονο η μπεμπα το θελει

τρωει παρα πολυ κ δεν της φαινεται καθολου..εφαγε ποση φρουτοκρεμα ποσο φαγητο ολη την κρεμα την αφησα κ επειδη ειχε κανει πολυ για τον μπεμπη η μανα μου τησ ξαναεδωσε κ μετα ηπιε κ γαλα στο καπακι :lol::lol::lol: γυρευε τι χεσιμο θα μου κανει :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η μπεμπα 7150 κ ο μπεμπης 8900 κ κλεινουμε τον εβδομο στις 28

πιστευω οτι ειμαστε καλα αν συγκρινω την μπεμπα με τη σαντυ που η σαντυ ηταν λιγοτερο σε αυτη την ηλικια.η σαντυ ηταν πολυ κακοφαγη κ φυσικα η σαντυ θηλαζε ενω τα μωρα τα θηλασα μονο 40 μερες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σονια δε σε εχω ρωτησει εσενα μοιαζουν τα μωρα;εμενα καθολου ειναι λες κ τα εχω γεννησει με 2 μηνες διαφορα.. :lol::lol: παντως απο πισω στα χρωματα μοιαζουν εμενα ουτε σε αυτο η μπεμπα καστανη ο μπεμπης καστανοξανθος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νανσυ κι εμενα εχουν διαφορα. Ειχαν εκ γενετης ενα 20% η μια απο την αλλη και την εχουν διατηρησει. 7060 η μια και 8700 η αλλη στον ενατο, τωρα δεν ξερω. Ειναι μεσα στις καμπυλες μεν, αλλα μανι μανι βλεπεις οτι ειναι σαν τα δικα σου που ειναι 7 μηνων. Βεβαια γεννησα στις 30 εβδομαδες.

Οσο για την εμφανιση εχουν τα ιδια χρωματα, ασπρουδες και πρασινοματες και το ιδιο σχημα κεφαλιου. Μοιαζουν στο μπαμπα τους και οι δυο , ειδικα η Παναγιωτα φτυστη! Οχι οτι η αλλη μοιαζει σε μενα. Εγω περιμενω για το γιο :lol::lol::lol: Μονο στο σωματωτυπο διαφερουν και στο χαρακτηρα., Η παναγιωτα ειναι λεπτη , ντελικατη και τρωει και δνε παιρνει , ενω το μαριω ειναι νταρντανα και καμπυλωτη και πολυ εξωστρεφης

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από το κλικλικοσπιτο.... Η Σάντυ σχολείο και ο Πέτρος μολις ήπιε γάλα και ακομη δεν τον έχω αλλάξει!

Μια ερώτηση βρε κοριτσαρες το θέμα βαφτισης ιπποτης-καστρο-δρακος-ασπισα πως σαες φαίνεται για το κοκοβιο μου? Είναι πιο ωραίο από τη βέσπα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σταυρουλα τι εγινε με το κομματι απο το τηλεκονττρολ? πες του αντρα σου πως υπαρχουν και χειροτερα

http://www.thebest.gr/news/index/viewStory/179581

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Έλα ρε έπρεπε να το σκεφτόμουν δεν είναι τώρα να έρχεσαι με τέτοιες ηλικίες σε επαφή εδώ ακόμα κοξάκι κυκλοφορεί είναι ότι χειρότερο για μια εγκυο τώρα να κολλήσει τίποτα ειδικά κάτι τέτοιο έπρεπε με ευγενικό τρόπο να αρνηθείς  και σήμερα κιολας που είναι η γιορτή του πατέρα έπρεπε να κάνουν κάτι όλοι μαζί οικογενειακά 😊
    • 6 χρόνων είναι δίδυμα.. μωρέ σε λίγο καιρό μου φαίνεται θα το πω κι εγώ σε όλους ότι πια δεν πολύ δέχομαι επισκέψεις..γτ από μόνοι τους δεν! Άντε τώρα θα τηγανίσω πατάτες και αυγά γτ δε θα θέλουν να φάνε φακιές που έχω.. αχ αχ ελπίζω να μην έρθουν 2 το βράδυ να τα πάρουν.. τώρα νευριάζω κι εγώ δε μου φταίνε τα μικρούλια, αλλά οι γονείς τους οι αναίσθητοι..
    • Ααα ωραία ποσο χρόνων είναι τα μικρά σου αδερφού σου; Εγω να σου πω την αλήθεια αποφεύγω να έρχομαι σε επαφή με παιδεία ειδικά αυτά που πάνε και σχολείο μόνο σε εξωτερικό χώρο πχ καμία παιδική χαρά και αυτο μια στο τόσο λογο του παιδιού  
    • Τι κάνετε ρε κορίτσια; Εμένα με έχει φάει η αϋπνία τις τελευταίες μέρες από τους πόνους στη λεκάνη..δεν ξέρω πώς να κάτσω πια..και δε φτάνει αυτό θέλουν να μου φέρουν τώρα να κρατήσω και τα μικρά του αδερφού μου για πόσες ώρες για να πάνε για φαγητό. Μα καμία ενσυναίσθηση; Γκρρρ τα νεύρα μου..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...