Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΧΕΙΜΩΝΙΑΤΙΚΑ ΑΛΑΝΑΚΙΑ 2012


Recommended Posts

σπαστο το εκανα πολλα χρονια πριν τωρα με τπτ δεν παιζει...εκει που δουλευω ειμαι πολλα χρονια και εχω πρωινη βαρδια 7 με 3 το ξεκαθαρησα απο την αρχη και ετυχε να φυγει και μια κοπελα απο εκει και μπηκα στην θεση της...το απογευμα το θελω ελευθερο για δουλειες βολτες και μπανακι θαλασσα με τα μικρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σωστη εισαι...εμεις εφιαλτικο βραδυ..πολυ μτξα και βηχας..εκανε εμετο..παρα πολυ..ατυριο θα την παω παιδιατρο..αυτη φοβαται για ωτιτιδα..

η ακοραστικα!

κ τι ποστο εισαι πρωινο;;

ο αντρας μου σερβοτορος στο σουσι μπαρ!εστιατοριο μεσα στο ξενοδοχειο..και πολλα σπαστα σε αλλα ποστα!

πως πηγε η μεγαλη παιδικο;;οκ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

την πηγες στο παιδιατρο τι σου ειπε???η μεγαλη μια χαρα στο παιδικο δυο μερες την πηγαινα λιγη ωρα για να συνηθισει παλι απο αυριο κανονικα στο προγραμμα της γιατι σε λιγες μερες ξεκιναω δουλεια και πρεπει να ειμαι ενταξει να μην γκρινιαζει και δεν θελει να πηγαινει...

υποδοχη στην ρεσεψιον ειμαι...εχω περασει απο πολλα ποστα πριν φτασω εδω οποτε εχω αρκετη εμπειρια :D:D στην δουλεια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαλιστα..η παιδιατρος ειπε προληπτικα να δωσω αντιβιωση..κ δε το δεχτηκα..αλλα ισως κανει ωτιτιδα τωρα..δε ξερω..αυριο θα ξανα παω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...