Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ8ου-9ου-10ου2010:Μαμά πότε θα μου κάνεις αδερφάκι;;


Recommended Posts

Αλεξουκο,μεγαλη γαιδουρια αυτοπου θα πω,αλλα οταν διαβαζω τα νεα σου παρηγοριεμαι οτι υπρχουν και αλλοι που ζουν τα ιδια μενα!!!Σκεψου οτι τωρα προσπαθω να γραψω και εχει σηκωθει αλλες δυο φορες!!!Οσο για τις βολτες,η ιδια γευση!!Στο καροτσι δεν μπαινει,μετα θελει αγκαλια....αυτο που θυμωνει και καθεται μονη της το εκανε και στην αδελφη μου,της πετουσε κατω τα πραματα και δεν περπατουσε και η αλλη η χαζη η αδελφη μου ειχε πεθανει στα γελια,αυτη δεν ειχε ζησει παρομοια πραματα με την ανηψια μου!!!

Ωραια εχθες,ε?Πεθαινω για παρεα στο σπιτι!!!Οσο για τα παιδια,εννοειται οτι θα τα κανουν ολα αυτα που λες,αλλα αυτο ακριβως εννουσα οτι οι γονεις πρεπει να βαζουν τα ορια οταν καποιο παρεκτρεπεται!!Εχω ακουσει την απιστευτη ατακα απο καποιν:τι κανουμε τωρα αν τα αλλα ειναι κοιμισμενα???Το δικο μου φταει!!!!

Καλη επιτυχια με τη δουλεια!!Απο τις αλλες κανενα νεο?Απορια:με την Κων πηγες για συνεντευξη????

Εκανες τελικα στολη μινι??Οι φωτο που εστειλα εγω και ηταν ντυμενη μινι ηταν απο event σε mall,δεν ειχαμε στολη μινι(απορια της Φωτεινης ηταν,αλλα μου λθε τωρα!!!)

Συμπεθερα,με μπερδεψες!!!Δηλ τωρα που σου βαλε τον μεγαλυτερο βαθμο,εγινες προισταμενη???Τελεια που δεν δουλευεις αυριο,ελπιζω να περασετε τελεια!!

Καλα μαρι,την χελωνα που την πετυχες να γενναει,να με τρελλανεις θες???

Οι φωτο πολυ ωραιες,τι τελειος ο σκυλος σας,αν καταλαβα καλα ειναι γερμανικος ποιμενικος?Αχ ,ζηλευω θελω και εγω!!!Θα βγαλω και εγω τη Μιμη με την Μπουμπου και θ ασας στειλω.Η Μπομπυ ειναι ενα σκυλι που ειχε εγκατασταθει στο συγκροτημα απο οταν ηταν γιαπι και την εχουμε υιοθετησει ολοι μαζι,οποτε μοιραζομαστε ολοι μαζι την ευθυνη και την αγαπαμε ολοι πολυ!!Ειναι πολυ καλο σκυλι,προσεχει πολυ τα παιδια!!Εγω οταν εφημερευει ο ανδρας μου την βαζω μεσα στη δικια μας αυλη και λες και το ξερει,μολις παει 8 η ωρα περιμενει να της ανοιξω και να την βαλω μεσα!!

Εσυ μην μιλας με αυτο το αγιοπαιδο το Βασ!!!Ειναι μια κατηγορια μονος του!!!Σιγα μην καθοταν η δικια μου μονο με την ζωνη!!!!

Μεγαλωνει η μπουμπου,ε???Αντε να κολλησεις και εσυ που λεει και η Μαρια και συντομα με μια μπεμπα!!!

Κλεισατε τελικα για την εκδρομη?

Δεν εχετε παραπονο,αργω αλλα....τα καλυψα ολα!!!

Αυριο δεν θα χω λαπτοπ,θα το παρει μαζι ο αντρας μου που εφημερευει!!!Το πρωι θα παω με πεθερικα,σε ΙΚΕΑ και LEROU!!ΞΥΠΝΗΣΕ ΠΑΛΙΙΙΙΙ!!!!ΕΛΕΟΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 984
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Την εβαλα στο μεγαλο με το μπαμπα της και ηρεμησαμε!!!

Αλεξ,μολις μπηκα στο μπλοκ!!!!Τι τελειες οι κατασκευες!!!!Οι θηκες για την κουνια,απαιχτες!!!!

Ειμαι λιγο ξανθια ομως και δεν εχω καταλαβει που πρεπει να απανταω!!!Ειδα και κατι με 11 σημεια που πρεπει να απαντησω??????

Παω να την πεσω οριστικα!!!Φιλιααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια…ειχα σχεδια για βολτουλα σημερα αλλα ο μπαμπας μας αρρωστησε…γαστρεντεριτιδα μαλλον,φτιαχνω τωρα σουπιτσα να φαει και ελπιζω να μην κολλησουμε!!!!

Μαγδουλα εφτιαξε η ορεξη του Βασιλη;ασε κι εμενα πολλα κολπα μου κανει ακομα και στο φρουτο που το ετρωγε σε δευτερολεπτα..της λεω να βαλουμε μινυ που είναι η αγαπημενη της και δεν θελει γιατι ξερει ότι παει πακετο με το φρουτο..δεν την αφηνω βεβαια,το τρωει με αρκετη γκρινια…λες και καταλαβε ότι χαρηκα που παχυνε λιγο και θελει να το χασει!!!!οταν λες σου εκανε πορτοκαλι το μαλλι;;;μπραβο για το δοντακι της μικρουλας!!πως τα πανε;τρωει;(ο καημος μου..χαχα)

Φωτεινακι ωραια βλεπω περασατε με την Μαρια..χαχα πρεπει να το παρουμε αποφαση πως μεχρι να μεγαλωσουν δεν θα πινουμε με ηρεμια ένα ρημαδοκαφε!!πολυ γελασα με τις ατακες του Αλεξ!!και καλα να ηταν πορδη,μην ειχε και τιποτα άλλο…χαχαχα η Δαναη δεν θελει να κοιμηθει την μερα;αρχισατε από τωρα τα κολπα στον υπνο…;;;τουλαχιστον είναι ηρεμη ή γκρινιαζει;εγω στο ευχομαι παντως να μην σου κανει πεισματα η Δαναη,αλλα κ η δικια μου το πιο ησυχο παιδακι ηταν…αντε να περασει αυτή η ηλικια των 2,να ηρεμησουμε λιγακι!!δεν μπορεις να φανταστεις τι κουραση νιωθω μονο από αυτό το πεισμα…

Χαρα εσυ παρηγοριεσαι με τα δικα μου,κι εγω με τα δικα σου!!χαχα ευτυχως δεν εχω τετοιο σιριαλ το βραδυ με τον υπνο..αφου είναι πτωμα δεν εχει αντοχες.αλλα να θελει να κλαινε κ οι πεταλουδες;;χαχαχα βαλτην κατευθειαν με την μπαμπα της να ηρεμγσεις κι εσυ!!το μεσημρι κοιμαται;δεν την το ελαττωνεις μπας κ ηρεμησετε;κι εσενα στο αμαξι τοσο φρονιμη είναι;ωχ αρχιζω να ανησυχω ότι οπου να ναι θα τα αρχισει και η δικια μου,αφου είναι μελος της συμμοριας…για τα πεισματα στον δρομο δεν πιανει κ τιποτα,ουτε τιμωριες,ουτε εκβιασμοι,ουτε δωροδοκιες…καμια φορα θα την αφησω εκει ,σιγα μην την παρει κανεις ετσι που θα τσιριζει…Με την Κωνσταντινα μαρη θα πηγαινα στην συνεντευξη;;;όχι πως δεν το προτεινε κ ο συζυγος…αλλα τοτε θα ειχα χασει την θεση σιγουρα!!ηρθε κ με πηρε ο πεθερος μου,καθισε με την μικρη στο αμαξι,πηγα εγω και μετα μας ξαναεφερε σπιτι!! Για την ατακα ότι τα αλλα φταινε που είναι κοιμισμενα τι να πω;;;ενταξει κι εμενα δεν δαγκωνει ή δεν είναι επιθετικη αλλα δεν την λες και κοιμισμενη… και δηλ τι πρεπει να γινει;επειδη ένα είναι επιθετικο μετα να πιανονται όλα μαλλι με μαλλι και να παιζουν ξυλο;;;ελεος…σε ευχαριστω για τις κατασκευες!!σχολια εννοεις που να αφησεις;όταν μπεις σε μια αναρτηση θα δεις κατω κατω το κουτακι να γραψεις.τα 11 πραγματα που λες ,μαλλον θα ειδες που εγραφα Χαρα αλλα είναι για άλλο μπλογκ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αα ειδα και τις φωτο του γαμπρουλη μου του cowboy!!!αυτα τα κατακοκκινα μαγουλακια στα χιονια φοβερα!!!πηρε και λουλουδια στην γιαγια;θα συγκινηθηκε φανταζομαι!!!και με την φρατζολαρα τι γελιο.. :lol::lol:

φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μαι κ εγω χτες ο συζηξ δουλεια κ πηγα στη μαμα κ βγηκαμε βολτα ελευσινα για καφε κουνιες κ θαλασσα σουπερ ηταν το χα αναγκη με τον αντρουλη μαλωμενοι παλι γκκρρρτ αμαν αυτοι οι αντρες η ζηλεια κ η ξεροκεφαλια τους!!!

Αχ βρε αλεξ μου ζορικο το κων.νι που θα παει θα στρωσει.

Εμενα ειναι τρελα ζωηρος παιζει μεχρι τελικης πτωσεως αλλα ειναι καλοψυχος χτες στις κουνιες πηγαινε στην τσουληθρα κ τα βοηθαγε να κατεβαινουν ο ψυχοπονιαρης μου κ εκει που ειχα αγχωθει για την κοινωνικοτητα του

Χτες γνωρισε ολη την παιδικη χαρα γιατι μια φορα δεν πηγαινε στα παιδακια κ ειχα αγχωθει λιγο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περαστικα στον αντρουλη ξουτ αυτος ο παλιοχειμωνας μας αποδεκατισε πια!!!

Καλα χτες πεθανα στα γελια συμπεθερς να κλαιν οι πεταλουδες δεν τα πιανεις πουθενα καλε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεξ κ μενα ακομα νερα στο φαι ανοιγει το στονα βαζω τις μπουκιες κ δε μασαει τις αποθηκευει σαν τα ποντικια εκει πολυ ωρα γκκρρρ εχει περιοδο χαριτος μπας κ του μεινε απο τον πυρετο ως τεταρτη μετα δεν εχει τετοια...

Καλα τερατακι ο αλεξ φωτεινη ακου τι σου πε μπρος στα μουτρα σου

Εμενα βηχει κ του κανω πλακα ουστ ψωφογερε κ εβηξε ο πεθερος μου κ του κανει ουστ ψωφογερε κατα ντραπηκα κ αυτος ελεγε να τι του μαθαινει η νυφαδια μου κ ξεκαρδιζοταν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναλαμπη οταν ειπα πορτοκαλι μαλλι εννοω πριν κανα μηνα δε εβρισκα ραντεβου στη δικια μου

Κ πηγα σε μια αλλη στην αρχη ηταν καλα τωρα με τα λουσιματα εχουν ενα κιτρινο πορτοκαλι νομιζω ευτυχως τεταρτη θα μου κανει η δικια μου τα μαγικα της κ θα στρωσουν τερμα τα πειραματα ξανα με αλλες χιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθερα οντως σαν τα σκυλια τιποτα στον κοσμο κ εγω δεν ανησυχω κουνουπι δεν παταει χωρις να το παρουν γραμμη κατευθειαν λυσανε που να πλησιασει ανθρωπος ετσι κ τα δει κ τα δυο με τις δονταρες εξω

Προισταμενη δεν εγινα καλε για υπευθυνη εργου προσπαθω αλλα ακομα κανενα νεο

Ο προισταμενος ειπε θα παιξει μεσο τοσο που αργουν να μας πουν ποιος θα γινει

Δε με πειραζει καλα να μαστε εμενα το ηθικο μου ανεβηκε παντως που ειχα μεγαλο βαθμο

Σημαινει οτι εκτιμαει τη δουλεια μου αυτο ηθελα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για εκδρομη ακομα ψαχνω μπορει ευβοια δε θελουμε πολυ μακρια 25 θα γυρησουμε γιορταζει ο βαγγελης κ θα χουμε κοσμο πολυ..

Γερμανικος ποιμενικος ειναι καλα τον καταλαβες..

Η στολη της μινι της πηγαινε τρελα καταλαβα οτι ηταν για λιγο μιας κ φοραγε μποτα uug απο κατω σιγα μη σε ταιριαζες εσυ κ το παπουτσι χαχα

Το ροζ της παει πολυ παρολο που εσενα απο οσι εχω καταλαβει σου αρεσει το κοκκινο

Επισης δε προσπαθουμε ακομα για δευτερο πηραμε παραταση με τα ωραρια η πεθερα οφ η μαμα μακρια ζορικα ακομα για αλλο ενα εδω δυσκολα βλεπω το βασιλη κ με το β πλεον ανταλλαζουμε post it

Στο ψυγειο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ φωτεινουλα μου σου τυχε πεθερα λαχειο με λιγα λογια εδω σηκωνω τα χερια ψιλα

Λοιπον η χελωνα ακου πως την ειδα παλια ειχα βρει στο δρομο μια μεγαλη με σπασμενο καβουκι την πηρα για περιθαλψη κ την κρατησα κατα καιρους μας τρωει τα λαχανικα κ ο οεθερος γκρινιαζει

Το καβουκι αναπλαστηκε πληρως με τα χρονια καποια στιγμη εσκαβε μια τρυπα νομιζα θα μπει για ναρκη

Κ τσουκ γυρναι κωλο κ εκσφενδονιζει ενα αυγο κ μετα κι Αλλα στην τρυπα τραβηξα βιντεο αν το βρω θα σας το στειλω να σας φυγει η απορια χιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα μαρια θελω να τις φαω με τα κοτσιδια κ τα ρουχα τα οποια ειναι παρα παρα πολυ χαριτωμενα

Ειναι για φωτογραφηση σε περιοδικο πανεμορφες!!!!

Φωτο πως θα μπω να παρω κ για δην μαρια της ινας στειλε μου το σαιτ please!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μονο ένα θα γράψω γιατί έχω αγκαλιά τη Δήμητρα που μολις ξυπνησε.Βλέπουμε φώτο Τασούλη και στέλνει φιλάκια κάνει ματάκια,ανοιγει χέρια για αγκαλιά...Βρε Κωνσταντινί και στους άνδρες τα ίδια γούστα έχετε;;;;

Αυριο τα υπόλοιπα τα διάβασα όλα σας....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικά πρόλαβα και σήμερα να γράψω.Κοιμήθηκαν οι ζουζούνες ύστερα από απίστευτη γκρίνια.Ειδικά η μια(ονόματα δε λέμε ,οικογένειες δε θίγουμε).

Σήμερα συνειδητοποίησα πως μπορεί το ζευγάρι να τσακωθεί εξαιτίας των παιδιών.Την ώρα της έντασης,της γκρίνιας πόσο υπομονή πρέπει να υπάρχει για να μη μιλήσεις εκείνη τη στιγμή και λογοφέρεις και το βράδι καταλάβεις ότι τσάμπα μάλωσες.Δεν έγινε κάτι συγκεκριμένα αλλά υπήρχε τέτοια ένταση γενικά όλο το ΣΚ που πολλές φορές θέλησα να ξεσπάσω στον άντρα μου.Γενικά βέβαια έχω νεύρα αυτό το καιρό,το νιώθω.Έχω βέβαια πάλι μεγάλους κύκλους περιόδου και ίσως είναι και ορμονικό.

Ρουλίστα ο υιος κούκλος,σου πα τον ερωτευτήκαμε...Αν και σαν πεθερά θα προτιμούσα το Κατακουζηνάκι να πω την αλήθεια.Μια που έκανα άντρα τσαπατσούλη ας κάνω η έρμη γαμπρό Κατακουζήνα!!!χα χα...

Μάγκυ το ματι μου καστανόπράσινο το κόβω.Είναι της μάνας μου πράσινα και χουμε πάρει μια δόση και γω και η αδερφή μου.Μπράβο που είναι καλύτερα ο Βασιλάκης να πάτε και την Ευβοια σας με το καλό!

Φωτεινή όπως σου πα περιμέναμε τους νονούς σήμερα που φυσικά μας έστησαν,ήρθαν απόγευμα τελικά αντί μεσημέρι.Εσεις πήγατε τελικά καρναβάλι;Το πρωί πήγαμε Ακταιον που σας έστειλα και φωτο και τους έβαλα τα ρούχα σου.Μας ρώτησαν 4-5 μαμάδες τι ντυθήκαμε;;;Η μια συμπέρανε και μόνη της "Πεταλουδίτσα και Μηλαράκι".Δε φταίω εγώ η κοινή γνώμη μίλησε!!!

Αλεξ πως είναι το μεγάλο σου μωρό;Τον αποδεκάτισε η γαστρεντερίτιδα;Αχ τι ωραία που τη Τσικνοπέμπτη είχε παρεούλα το Κωνσταντινί και όλα συνομίληκα,τα φαντάζομαι το ένα να κόβει το άλλο να ράβει.

Εμένα όταν πια η Δήμητρα κάνει ταρζανιές( του στυλ πάω κόντρα τη τσουλήθρα,χοροπηδάω πολύ ψηλά στο τραμπολίνο,ακροβατώ στο κεφαλάρι του καναπέ,μπαινωβγαίνω από τα κάγκελα του κρεβατιού κλπ κλπ κλπ)όσο δεν ενοχλεί άλλον έπαψα να της λέω μη και μη.Λέω κάποια στιγμή θα χαμπαριάσει είναι και το στυλ της υπερκινητικό,ίσως είναι και φάση.

Αυτό που δε μπορώ να δεχθώ και δε κάνω πίσω στη τιμωρία είναι τα θέματα παραξενιάς πχ θέλω να φαω από αυτό το πιάτο και αν δε το κάνεις θα πέσω να χτυπιέμαι,θέλω χυμό στο δωμάτιο μου και δε με νοιάζει να τα μπλάσω,δε δένομαι στο καρεκλάκι και χοροπηδάω στο αυτοκίνητο και εκεί που γίνομαι Τούρκος είναι όταν ζητάς κάτι παράλογο,δε στο κάνω και πας και μου χτυπάς το Χρυσανθάκι.Ε εκεί ποιος είδε το Χάρο και δε το φοβήθηκε...Και φυσικά κάτι ισχυρισμούς παππουδογιαγιάδων ότι το παιδί έχει ισχυρή προσωπικότητα και να το αφήσω ήσυχο τους ακούω βερεσέ...Ο χαρακτήρας πλάθεται...Δε θα την αφήσω να μας καβαλήσει....Όπως καταλάβατε θέματα με τη Δήμητρα έχω...χα χα..

Καλέ τόσα διάβασα το μεσημέρι και δε θυμάμαι τίποτα τώρα...αμνησία...

Αυριο πάλι...Καληνύχτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φιλεναδούλες μου!!!!!

μπήκα γιαλίγο σαν το φάντασμα του φόρουμ έχω καταντήσει.Τα νέα μου είναι τα ίδια,δεν έχουν αλλάξει και πολλά.εσβησα πριν λίγες μέρες τα 35 κεράκια της τούρτας μου και άρχισα να ανησυχώ για το πότε θα ξαναγίνω μάνα.ή μαλλον για το πότε θα ηρεμήσω και θα τακτοποιήσω όλα όσα με αγχώνουν για να βάλουμε μπρος για δεύτερο.Κανένα ευχάριστο νέο από εσας?

Το εμμελάκι πραγματικά θα με τρελάνει αφου δε με ακούει καθόλου και εχω γίνει πολύ αυστηρή μαζί της.Τετάρτη αρχίζουμε παιδικό και έχω και για εκεί την αγωνία μου.τουλάχιστον θα εχω τα πρωινά ελεύθερα και θα μπάινω για ψυχοθεραπεία. :D:D:D

Τωρα θα πάμε παιδ'ιατρο για εμβόλιο.αχ τι με περιμένει και εκει!!!!!!

φιλάκια τσουπρες μου,ελπίζω να είστε όλες καλά.(μόλις έριξε κατω ενα πιάτο με ψιχουλα και μόλις είχα σκουπίσει) :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Που εισαι βρε ψυχή εσύ;;;;

Σωπα καλέ μάγκεψε και το Εμμελειάκι;;Και το χα για παιδί των γραμμάτων!!!Και μεις εμβόλιο αυτό το μήνα έχουμε και μετά το 2015!

Ευχαριστώ για το τηλέφωνο.

Καλή αρχή στον παιδικό.Η προσαρμογή θα ναι λίγο ζόρι από την αγκαλιά της μανούλας σε ένα άγνωστο περιβάλλον,αλλά θα συνηθίσει γρήγορα και μετά θα δεις θα περνάει ωραία.Δε περιμένατε κανά μήνα ακόμα να σταματήσουν οι ιώσεις.

Αντε αφου υποσχέθηκες αυτόψυχοθεραπείες θα μπαίνεις να μας λές όσα νέα σου χάσαμε.

Πολύχρονη!Να και μια μαμά της παρέας που άρχισε να αγωνιά για το πότε θα ξαναγίνει μάνα!Εύγε παιδί μου,παράδειγμα προς μίμηση είσαι!Στο εύχομαι σύντομα....Να μη περιμένεις να τακτοποιηθεί τίποτα γιατί πάντα κάτι θα υπάρχει που θα πρέπει να τακτοποιηθεί....

Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kι ειμαστε ακομα ζωντανοι…τι ηταν αυτό ρε κοριτσια χθες..δεν την γλυτωσα κι εγω,χθες από το πρωι ειχα ατονια,με ειχε πιασει και ο πονοκεφαλος με την γκρινιαρουλα, από το μεσημερι αρχισα να ανακατευομαι ,να εχω κομμαρες,δεκατα ωσπου αρχιζα να βγαζω τα σωθικα μου....ο συζυγος από καναπε σε κρεβατι με πονοκοιλο και πυρετο,να εχω να του φτιαχνω χαμομηλια και να ασχολουμαι και με την μικρη παρα τα χαλια μου..πηγα να ξαπλωσω λιγακι κ ειχα την Κωνσταντινα να μου κανει σχεδια,’’θα κανουμε μαμ και θα παμε βολτα και …’’μιλαμε δεν σταματαγε!!ειπα να της πω καμια ιστοριουλα μπας και ηρεμησει λιγακι αλλα εκανε και τις παρεμβολες της και ειχε ολο αποριες!!το απογευμα παρεδωσα όμως και ξεραθηκαμε στον καναπε με την μικρη αναμεσα,που να την απομακρυνω;το βραδυ πεταγομουν ολο στο μπανιο..χαλια σας λεω…Σημερα ξυπνησα με έναν πονοκεφαλο τρομερο,για κανα 2ωρο ημουν στον καναπε μια κοιμομουν ,μια ξυπναγα και διπλα η Κωνσταντινα να βλεπει παιδικα και να με χαιδευει…τωρα νομιζω πως εχω συνελθει.Το μεσημερι όμως εβλεπα καπως την μικρη ωσπου εκανε κ εκεινη έναν εμετο και κακακια λιγο πριν την διαρροια!φαγαμε ρυζακι και τωρα κοιμαται…

Μαγδα μου τα βρηκατε με τον αντρουλη;τι του λερωσες και θυμωσε;χαχα μα τι ζηλευει μωρε κι εκεινος;αφου εχεις και το αντρακι σου μαζι στις βολτες..εκανε παρεουλες ο Βασιλης στις κουνιες;θελουν τον χρονο τους κι αυτά!

Μαρακι κουκλακια τα κοριτσια και με τα σετακια !!αντε καλε που τα περασαν για καρναβαλιστικα..τοσα ξερουν!!αα όλα κι όλα…η Δημητρουλα να κοιταει τον Αντωνακη και να αφησει τα κολπα στον Τασουλη…χαχα καλα ,λιγες φορες νομιζεις με εχει φερει η γκρινια της Κωνσταντινας να τα βαλω και με τον πατερα;τουλαχιστον όταν ηρεμουμε τα βρισκουμε..κι εγω την αφηνω να κανει τις ταρζανιες της αλλα αυτά τα πεισματα..σημερα ευτυχως που την πηρα και βγηκαμε μια βολτα να παρουμε λιγο αερα δεν μου εκανε κολπα,άλλο παιδι!!ουτε καν στο φουρνο που λυσσαει να παρει σοκολατα,γλυφυτζουρια και κάθε φορα που δεν την αφηνω κλαιει μεχρι το σπιτι. Α και η δικια μας η γιαγια (του αντρα μου)λεει πως η Κωνσταντινα εχει προσωπικοτητα από μωρο που ηταν…άλλο να εχει ισχυρη προσωπικοτητα και άλλο να μας κανει ότι θελει.

Σταυρουλιτσα επιτελους βρε συ!!Πολυχρονη να εισαι και με ένα μωρακι ακομα συντομα!!!!Καλη αρχη με τον παιδικο!!!καλα κι εγω συνεχεια με μια σκουπα ειμαι..εφαγε το μεσημερι ρυζι και το υπολοιπο ειπε να το βαλει στα κουζινικα της…παντου ρυζια!!!οποτε θα σε περιμενουμε σε καθημερινη βαση τωρα που θα εισαι χαλαρη!!!

φιλακια!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε κουκλες?Εγω εφημερευω :twisted::twisted::twisted:

Το Σ/Κ,πολυ κουραση.Το Σαβ εφημερευε ο αντρας μου και πηγαμε το πρωι με τα πεθερικα μου στο ΙΚΕΑ,μας πηρε δωρα ο πεθερος καποια πραματα που θελαμε για να ανανεωσουμε το κατω καθιστικο,τραπεζι,πολυθρονα...Το απογευμα παιδοτοπο και Σ/Μ.

Την Κυριακη μιλαμε πεθανα στις δουλειες,εκανα εκκαθαριση,πεταξα ενα σωρο πραματα,ανεβασα αλλα στη σοφιτα,μετα καθαριοτητα,πλυντηρια!!!!Μ'αρεσει που δεν εχω πολλες εφημεριες για να ξεκουραστω και ψοφησα στο σπιτι!!!

τΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΠΗΓΑΜΕ ΣΕ ΑΠΟΚΡΙΑΤΙΚΟ ΠΑΡΤΥ,ΕΙΧΕ ΧΟΡΟ για τα παιδια η δουλεια της αδελφης μου.Ηλθαν και οι γιαγιαδες μαζι,καλα ηταν.Ξεσαλωσαν τα μικρα,ειχε και ενα χορο σαν ντισκο ,με μπαλα και dj και χορεψαν μεχρι τελικης πτωσης.Η δικια μου η Ουρσουλα χορευε και κοιτιοταν στους καθρεφτες!!!Τι ψωνιο θεε μου!!!

Λοιπον σας αφηνω γιατι εχω δουλιτσα.Αν τα καταφερω θα μπω το βραδυ για σχολια!!!!

Φιλιαααααα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα,κοριτσάκια μου!Τι κάνετε;Κρατιέμαι με το ζόρι εδώ και μέρες για να σας πω.Έχω να μπω πάρα πολύ καιρό.Η τελευταία εβδομάδα οφείλεται στη μία εβδομάδα καθυστέρησης που έχω.Έχω αγχωθεί πολύ.Έχω κάνει δύο τεστ,είναι αρνητικά,αλλά η περίοδος πού είναι;Οεο;Όλο έλεγα δε θα μπω να σας πω,για να μη σας αγχώσω κι εσάς.Άλλα δεν άντεξα.Μόλις έχω νεότερα θα σας ενημερώσω.Φιλιά πολλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλοχα τσουπριτσες με το συζηξ τα βρηκα ζητησε ταπεινα συγνωμη αλλιως θα τον επνιγα

Παρεξηγηση ηταν οποτε περασε οσο για το στρες με το παιδι να τσακωνομαστε οι μεγαλοι μα εμας οι τσακωμοι μονο γιαυτα ειναι γκρρρ

Μαρια το κατακουζινακι οντως με σενα θα περναωε χαρμα αορατο θα ταν το σπιτι αλλα με πια δεν ξερω

Με τη ζορικια φοβαμαι θα τρωγαμα κ ξυλο χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φουφουκακι μου μην αγχωνεσαι νομιζω λογω αγχους κ κουρασης αργησε με δυο τεστ αρνητικα χλωμο το βλεπω!

Μας λειπεις παντως!!

Σταυρουλακι μου παιδικο πως κ ετσι ξαφνικα καλε;;;

Τι καλα να μπαινεις κ εγω θελω ψυχοθεραπεια!!!

Την θεση δεν την πηρα εγινε η αλλη κοπελα στεναχωρηθηκα λιγο αλλα δε βαριεσαι καθε εμποδιο για κΑλο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθερα κ μενα ψ ναρα χορευει κ λεει μαμα βλεπε με κ αμΑ κοιταω αλλου λεει το χασες λε μαμα βλεπε σου πα!!!!

Μαρακι αντε μωρο θα δεις απο τη σταυρουλα απο μας προκοψες χαχα

Αλεξ περαστικα μαναρακι μου τι τραβας κ εσυ κουκλιτσα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε μαρια σουπερ αρα το ντυσιμο !!με ενα σμπαρο ρουχο κ στολη οι κουκλες χαχα

Χτες ξεσαλωσα ηρθανε τα κουνιαδια ο β δουλεια ο γιωργος αδερφος αντρα μου τεζα πηραμε μωρα με βανα κ γεια σας βολτα στη θαλασσα ονειρο ηταν το σκ του δωσα κ καταλαβε χιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...