Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ8ου-9ου-10ου2010:Μαμά πότε θα μου κάνεις αδερφάκι;;


Recommended Posts

Καλέ τι έπαθε το πουλάκι μου;; Ελπίζω όντως να ήταν επειδή μπουχτισε και όχι τιποτα σοβαρό.

Παώ να δω Greys anatomy τώρα. Καλά με 9 κυκλους που έχω δει μπρόστα στη Χαρά εγώ είμαι καθηγητρια Ιατρικής :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 984
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεια σας κοριτσακια!!!

Φωτεινακι μην χασομερας και σχολιαζε ,καραδοκει η Χαρα που βαθμολογει και καηκαμε... :lol::lol: τελεια θα ειναι η Δαναη φραουλιτσα!!!

Α ρε Μαγδουλι,μα τι παιδι εχεις μωρε...και ο αντρας μου τα ιδια ελεγε,εγω βεβαια την πιεζα :? !!τελικα πηγαμε βολτουλα το πρωι,και το βραδυ θελει να με βγαλει ανευ τεκνου...

Χαρα τα ειπαμε για την στολη...πολυ ωραια!!!κατι σε μινυ φτιαχνεις και για μας;;

φιλακια γιατι λυσσαξεεεεεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσακια μου! Συγνώμη που χαθηκα πάλι, αλλά ανέβηκα Αθήνα για να δει ο γιατρός τον Τασουλη μετά την επέμβαση, όλα τέλεια!Ηταν να κάτσω ένα απόγευμα μόνο, αλλά πέθανε ο μπαμπάς του νονου του Τασουλη και κατσαμε παραπάνω,ήρθε και ο άντρας μου να συμπαρασταθουμε στον φίλο μας, αύριο είναι η κηδεία και θα ξανανεβουμε Αθήνα, λυπηθηκα παρά πολυ. Σε λίγο θα πάω να πάρω τα παιδάκια τους που είναι εδώ και θα τα πάω μαζί με τον Τασουλη στον παιδοτοπο, αν και δεν ξέρουν τι έχει γίνει, αλλά θα τους λείπουν οι γονείς τους και οι γονείς της κουμπαρας μου είναι στεναχωρημενοι και τα παιδιά τα καταλαβαίνουν όλα. Να δείτε πως καθόταν κλαρίνο ο Τασουλης που του έλεγα ότι όταν θα δεις τον νονο θα τον πάρεις μια μεγάλη αγκαλιά γιατί είναι πολυ στεναχωρημενος επειδή ο μπαμπάς του πήγε στον ουρανό.

Φιλακια πολλά σε όλες σας και θα τα πούμε από Τρίτη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια τσουπρες μου!!

Ρουλιτσα μου συληπητηρια αγαπη να ζησετε να τον θυμαστε

Κ βεβαια καταλαβαινουν τα παιδακια καλο θα κανει μια βολτιτσα

Μπραβω κ για το εργαλειο του τασουλη τελος καλο ολα καλα

Χτες γιορταζε ο πολυς της ινας κ ειχαν πολυ κοσμο ηταν κ το αγορακι της κολητης της

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το οποιο αμοιαζε πολυ με τον τασουλη σου στη φατσουλα δυο μηνες διαφορα ο γιαννης πιο μεγος παιξανε τελεια

Αχωριστα οταν φευγαμε ειχαμε θρηνους ντουετο κ τα δυο

Ο β εντωμεταξυ πολυ γιγαντακος κοντα στον γιαννη κ τον προσεχε κιολας

Αλλα παιδια κ το Αλλο παρλαπιπακι τελειο κ πολυ ανθεκτικο κουτουλαωε δυνατα απο δω κ κει κ ελεγε παλαλιγο να χτυπησω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεξουνι αναμενω εντυπωσεις απο την εξοδο χωρις το πετιτακι σου!!

Εμεις χτες ηταν τελεια ειχε καμια 20αρια ατομα φιλοι μας κοινοι κ ηταν αψογα

Φραουλιτσα φωτεινη θα ναι για φαγωμα!!!

Προχθες ειχε γεννεθλια κ το πεθερουσκι μου της πηρα πιτζΑμες κ νυχτικακι

Πολυ το χαρηκε θα της δωσω κ μια καρτα που θα την αυχαριστω για ολα αυτα τα χρονια που

Ειναι η δευτερη μανουλα μου τη λατρευω την ατιμη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αδιαθετησα πεντε νωριτερα νομιζω οτι να ναι!!!

ΑρΑ φωτεινουλα μονο η κριστη εχει μωρα χΑχα αν κ με τις εντυπωσεις σου εχω αρχισει κ αναθεωρω χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθερα η στολη απαιχτη!!!!!! Αλλα το μοντελο ακομα καλυτερο

Ακουστε πλακα χτες στη γιορτη φερνει η νονα του β γλειφιτζουρι κ του δινει

Κ της λεει οχι νονα ληφιτζουρια χαλανε τα ζοντια πατο χαχαχα φυσικα μετα το πηρε

Εκανε το δυσκολο μονο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι πως πανε τα τσουπρακια;; Εγω με τα φαρμακα ειμαι μαλωμενη μονο φυτικα η ομοιοπαθητικα πινω στο β παλι δεν εχει χρειαστει περα απο ντεπον αλλα τα αποφευγω πολυ..

Η μαμα σας ειπα πηγε για χειρουργειο κ το χερι ειχε γινει καλα ο γιατρος εμεινε

Η δυναμη της θελησης χιχι θα το κοιταει κ βλεπουμε

Χτες ηρθε μια κυρια στη δουλεια με ελαφρυ παρκινσον κ μετα επαθε μια κριση πανικου ξαφνικα

Κ την γιατροπορευα πολυ στεναχωρεθηκα εξαρτιοταν ξαφνικα απο μενα μια αγνωστη επαθε πληρη ακαμψια

Την πηγα εγω τουαλετα σκεφτειτε

Κ την κρατΑγα αγκαλια με το στεφανο μετα χαλαρωσε την ηρεμησα κ εγινε καλυτερα

Κατατρομαξα μη μου μεινει στον οτε

Μου λεει ανοιξε τη τσαντα κ παρε λεφτα ενιωσα τοσο αβολα λεω ο καθενας θα φεροταν ανθρωπινα μου λεει δυστυχως κανενας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδω είμαι εδώ είμαι!!!Κοιμούνται τα τσουπριά μικρά και μεγάλο αντρί και διάβασα και τώρα μπήκα πριν τους ξυπνήσω να δω νέα σας...

Φωτο της ΄κοκκινοσκουφίτσας προφανώς είδατε στα mail θα μπω μετά να προωθήσω και της Μήτσης στη Φωτεινή.

Εμείς παιδότοπο χθες με νονούς κάηκε το πελεκούδι και σήμερα καφεδάκι και κούνιες καιρός όνειρο...

Μάγκυ για να καταλάβω τη γράφεις βλέπω και παθαίνω!!!Το ότι μας λες ονόματα συναδέλφων,συγγενών και λοιπών αγνώστων και ψάχνομαι κανα λεπτό να βρω ποιοι είναι όλοι αυτοί με κάνει να γελάω μόνη μου!!!Είσαι άπαιχτη...

Περαστικά στη μανούλα...

Το αυτί ακόμα κουφαμάρα,γιατρό και η μανούλα επειγόντως αύριο γιατί αυτό μάλλον μάζεψε υγρό μια βδομάδα το παράφησα...

Κανονίσαμε μπαρότσαρκα με νονούς τη Παρασκευή να μπει καλά ο μήνας....χα χα...Για να δούμε θα μας κάτσει;;;;;

Ρουλάκι σιδερένιος ο Τασούλης μας και ζωή σε σας...

Φωτεινή για φάγωμα το φραουλάκι...Εγώ τους έβαλα τα ρούχα που διάλεξε η αδερφή σου σήμερα...Πολύ γέλιο!!!χα χα μπαλαρίνες...

Σας φιλώ...

Χάθηκε η Χαρά....παρακέντησε και τις βγήκαν τα μάτια...Μάγκυ μου μη στεναχωριέσαι και γω σκράπας με τα χειροτεχνικά,ίσια γραμμή μόνο με χάρακα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε που ειστε ολες παλι εξαφανισμενες;; Ρεπαρω κ απο το πρωι γυρναω πηγαμε τζαμπο κ μαγαζια ειχα κ τα δυο αντρακι μιας κ ο β ειναι βραδυ σνιφ!!!

Μαρουσκακι εστειλες κ συ φωτο η για τη συμπεθερα λες καλε;;

Μπαροτσαρκα ακουω σουπερ

Κ εσυ αλεξ θεατρο τελεια!!!

Κ μεις χτες πολυ ομορφα περασαμε ηρθε ο κολητος του αντρα μου με τη φιλεναδα

Παραγγειλαμε κ σουβλακακια στο τζακι παιξαν κ με το β σουπερ

Μου χαν λειψει κιολας φεραν σπαιντερμαν πιτζαμα κ ειχαμε χαρες απλυτες ηθελε να τις βαλει!!

Αυτα τα δικα μου τωρα απολαμβανω μιας κ το ζουζουνι τετοια ωρα ειναι ξερο!!

Αλεξ ξελιγωθηκε με το πρωινο τι ειναι αυτα τα παν κεικς;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρουσκακι σε πΙδευω με τις περιγραφες ε σας νιωθω τοσο κοντα που ξεχνω καποιες φορες οτι δεν ειστε της οικογενειας η της παρεας που ολοι ξερουν ολους συγνωμη που θα παει θα βρεθουμε κ θα στους γνωρισω καποτε ολους!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Που εισαστε εσεις καλε :-w:-w:-w:-w Δυο μερες σας αφησα λιγο χαλαρες και χασατε ρυθμο!!!!!Για να μαζευομαστε :!!:!!:!!

Εγω εφημερια σημερα!!!Επεστρεψα στο καθηκον.Κατα τ'αλλα καλυτερα ειμαι,αυριο τελειωνω και την αντιβιωση.Την Πεμπτη οπως καταλαβατε,ειχα επιδωθει στη στολη οποτε με χασατε.Την Παρασκευη το απογευμα,πηγαμε στο παρτυ...εγινε χαμος!!!!Καναμε θραυση,ολοι θαυμαζανε την κοκκινοσκουφιτσα μου :D:D Αφου την βγαζανε ασχετες μαμαδες φωτο ,γιατι τους αρεσε!!!Φουσκωσα η μανα σαν το παγωνι που λεει και η Μαρια.

Το Σαββατο πηγαμε στο mall,να δουμε τη μινι :!: Βεβαια γινοτανε χαμος και φωτο βγαζανε μονο 50 παιδακια,εμεις πηγαμε και αργα,αλλα μετα πηγαμε στο σταντ της μινι ντυθηκαμε ,καναμε πασαρελα,face painting,κτσαμε και για ενα καφεδακι ;)

Κυριακη πρωι,πηγαμε θεατρο,εγω εφυγα και εμεινε με την αδελφη μου και την ανηψια μου.Βγαλανε στο τελος φωτο με μινι και μικυ.Και φυσικα με την κακια μητρια που εδινε το μηλο(ηταν η αγπημενη της :o:o:o )τους αλλους τους φοβοτανε :shock::shock::shock: Με την μητρια ,λατρεια!!!!Ο,τι να 'ναι!!!!

Το βραδακι την πηγα στη μανα μου και εμεις βγηκαμε για φαγητο με τις φιλες μου και τους αντρες τους,πολυ καλα ηταν,ειχαμε καιρο να μαζευτουμε.

Εχει ελθει η αλλα μας κολλητη(η μονη ξενιτεμενη της παρεας) για να ξαναπρογραμματισει εξωσωματικη.Ο γιος της ειναι 2 μηνες μικροτερος απο τη δικια μου ,παλι εξωσωματικη.Τα ακουσε και ο δικος μου μετα!!!!Ο κοσμος κανει τα παντα για παιδι και εμεις πεταμε αετο!!!Και πραγματικα τη θαυμαζω!!!Δεν εχει βοηθεια απο πουθενα!!!!Οι γονεις της ειναι εδω και η πεθερα της στον κοσμο της!!!Μακαρι να πανε ολα καλα!!!

Τωρα που ειπα πεθερα...(Εμπειρικος εχω γινει σαν την συμπεθερα μου!!!Η μεθοδος των ελευθερων συνειρμων!!!),την Κυριακη ερχονται τα πεθερικα μου για 15ημ!!!! :D:D:D Σουπερ,θα γλυτωσω τα πανω -κατω!!!!

Αυτα τα νεα μας μεσα στις ακρες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ας σχολιασω λοιπον!!!Τι να σχολιασω τρομαρα σας,αφου μουγκα 3 ημερες εισασταν!!!

Ρουλα,μπραβο ρε εσυ για τον Τασουλη και αλλο κακο να μην μας βρει :-*:-*:-* Συλληπητηρια και για τον μπαμπα του κουμπαρου σας :( Εφυγε αιφνιδια ή επασχε απο κατι :?:

Συμπεθερα,βλεπω φουλ προγραμμα και εσεις!!Ωραια ομως με την παρεα,αλλαζει η διαθεση σου,ρε παιδι μου!!!

Τελεια ,με τη μανουλα,αφου γλυτωσε το χειρουργειο :D

Καλα μαρη τρελλη,στη Ρουλα ελπιζεις για ακαματα,που διοργανωνει μονη της βαφτισεις-υπερπαραγωγη :lol::lol:

Μαρια,πηγες γιατρο τελικα?Τι εγινε?

Να το δω και να μην το πιστεψω οτι θα πας μπαροτσαρκα :o:o:o:lol::lol::lol::lol:

Και μενα το σκουφακι δεν μου πολυαρεσε αλλα δεν ειχα χρονο για βελτιωση μεχρι το παρτυ,θα το βελτιωσω ομως και θα σας το ξαναστειλω ;)

Αλεξ,που χαθηκες καλε????Τις αλλες λες και εγινες η χειροτερη στις απουσιες :!::!::!: Τοσο πολυ ξεφαντωσες,που δεν μπορεις να συνελθεις :?: Αντε δωσε σημεια ζωης και πες μας νεα ;)

Φουφουκι,εσυ θα μεινεις μεταξεταστεα!!!!!Ενα ολοκληρο Σ/Κ ουτε φωνη,ουτε ακροαση :o:o

Φωτεινη,ακομα αυτα τα κεφτεδακια :?::?::?:

Κοπελια και εγω εχω τρελλα με gray's,αλλα τις ωρες που κοιμαται εκεινο το παιδι μου,το χανω!!!!Αφου στις 9 το εχει στη nova :evil::evil::evil: Βεβαια αν τα καταφερνεις ,να σου δωσω το προγραμμα εφημεριων ,να ελθεις για βοηθεια,καθε προσφορα,δεκτη :lol::lol::lol:

Αντε σας καληνυχτω :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια,όντως αδράνησε το παρεάκι γιατί;;;;;;;;;;Για να βάλω τη φωνή!!!

Χθες πήγα ωρυλά που λέτε γιατί η κουφαμάρα δε παλεύεται άλλο 10 μέρες σήμερα!Μου είπε ότι ξεκίνησε για κρύωμα αλλά δε προχώρησε και παγιδεύτηκε αέρας μέσα στο αυτί για αυτό δεν ακούω.Ούτε πύο,ούτε υγρό είδε.Στη συνταγή λοιπόν μου έγραψε να μασάω τσίχλες να γλύφω καραμέλες και να φουσκώνω μπαλόνια!!!Μπορεί λέει να κρατήσει και 20 μέρες ακόμα αυτή η δουλειά....Σπαστικό!!!Οπότε όπως καταλαβαίνετε πέρασα το απόγευμα μασώντας Trident κα παίζωντας μπαλονοπόλεμο με τα κορίτσια!!!

Έκανα ένα διάλειμμα πήγα γυμναστήριο.Αρχίσαμε εντατικά aerobik ,ειπε ο γυμναστής είμαστε στο 3ο όροφο 4όροφης πολυκατοικίας μέχρι το καλοκαίρι πρέπει να φτάσουμε στο ρετιρέ από αντοχές και φυσική κατάσταση!!

Τα βραδινά να ελλατώναμε λίγο...το έχουμε βρει σα διέξοδο το να φάμε μια λιχουδιά ή Junk food και όχι τόσο πείνα.Χθες πάλι έφτιαξα το ρολό πίτσα της Αργυρώς εκεί που θα πρεπε να φάω γιαούρτι με Corn flakes πχ.Και η ζυγαριά φυσικά θα ανέβει,αμ τι θα μου χαριστεί;;;!!Μπορεί να μη πεινάω αλλά άμα κοιμηθούν οι μικρές θέλω να αράξω στο καναπέ να τσιμπολογάμε με τον άντρα μου και να μιλάμε,το βρίσκω σαν η χαλαρή στιγμή της μέρας...Να μου πείτε δε γίνεται να τσιμπολογάτε tost και μηλαράκια;;;Τέλος πάντων θα μπούμε σε μια γραμμή γιατί γυμναστική μόνο δε φτάνει χωρίς σωστή διατροφή.Η ζυγαριά το πρωί έδειξε 65....μετά τη διαιτολόγο είχα φθάσει 62.Τσιμπολογάω και τα απογεύματα ότι αφήσουν οι μικρές,ε πολύ θέλει...Πως θα βγούμε παραλία οεο;;;χα χα

Μάγκυ για τη φωτο της Χαράς έλεγα δεν έστειλα άλλες εγώ.Αντε να δω πότε θα γνωριστούμε εμείς για να μου γνωρίσεις και το σόι σου...21 με 27 Μάρτη πάντως θα ανεβούμε ΑΘήνα για όσες ενδιαφέρονται...Δε σας λέω πάλι γιατί τίποτα δε θα γίνει από συνάντηση...

Χαρά από τώρα την έντυσες καρναβάλι καλέ την μικρή;Μασκέ ήταν το πάρτυ ή είπες μια που την έφτιαξα τη στολή να της την βάλω να ευχαριστηθεί;Εμας Τσικνοπέμπτη 7/3 είναι αργία ενσωμάτωση των Δωδεκανήσων και λέω να τις πάω στη παρέλαση καρναβαλάκια.Αντε και άλλη μια στη γιορτή του ΄σχολείου και μια τη Καθαροδευτέρα και άιντε και του χρόνου.Τώρα ετοιμάζουν κατασκευή στο σχολείο αλλά είναι έκπληξη λέει η δασκάλα...Κάτι αποκριάτικο μυρίζομαι...

Η Χρυσάνθη(που λέει και η Χαρά ότι δε μιλάω για αυτή τόσο όσο για την άλλη) ξύπνησε το πρωί την άφησα στο σαλόνι να συμμαζέψω και πήγε πήρε τη κουβερτούλα της άραξε στο καναπέ με το ένα πόδι πάνω στο άλλο πήρε και ένα βιβλίο και έλεγε:πα πα παπάκι!!μπε μπε και έδειχνε το πρόβατο..μιαου μιαου (ναζιάρικα) και έδειχνε τη γάτα..τα υπόλοιπα ήταν μπεμπεδίστικα...Κάντε εικόνα τώρα...είναι να το φας αυτό το μωρό!!!Α χορεύει και το μπιμπόγιο τώρα από τα ζουζούνια σε στυλ τσιφτετελέ με τα χέρια ψηλά...Είχε το Tvmagazine cd-dvd τη Κυριακή με τα ζουζούνια και τους το πήρα και το βάζουν μόνες τους στο dvd και χορεύουν λολίστικα!

Φιλάκια γιατί άρχησα να μονολογώ πάλι για τα τσουπριά μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια!!!τι κανετε;;εμεις εδώ κλασικα!!το βραδυ ξυπνησε 2 φορες για γαλα και ηπιε παλι και το πρωι!!τι ορεξη είναι αυτή;;κατά τα αλλα το Σαββατο πηγαμε θεατρο τελικα,πολύ ωραια ηταν!!ειδαμε την Αγρια Δυση,με Αθεριδη και Λουιζιδου,μετα καναμε και μια βολτα στου Ψυρρη,μου ελεγε ο αντρας μου ότι είναι ολο νεολαια,εγω γιατι αισθανομαι γρια στα 28 μου;;τελοσπαντων…την άλλη μερα η Κωνσταντινα ξυπνησε από τις 7 αφου η πεθερα μου που την κραταγε το προηγουμενο βραδυ αργησε να την βαλει για υπνο και βρηκα ευκαιρια και εφτιαξα ένα πρωινο εκπληξη στον συζυγο,εφτιαξα pancakes,εστυψα χυμο ,εστρωσα τραπεζι και εστειλα την μικρη βοηθο μου να ξυπνησει τον μπαμπα!ειχα φτιαξει κ της Κωνσταντινας με τα δικα της προιοντα και τα τσακισε!!μετα πηγαμε βολτα στον Φλοισβο,ειχε λιγο αερα αλλα καναμε ωραια βολτουλα.Οταν γυρισαμε βεβαια με νευριασε ο αντρας μου και μετανοιωσα οσα εκανα!!τελοσπαντων…

Συμπεθερα μου συλληπητηρια για τον ανθρωπο!!εννοειται πως τα καταλαβαινουν όλα τα παιδια…!!ευτυχως όλα καλα με τον Τασουλη,να μην ταλαιπωρηθει άλλο!!θα ξαναπατε κ άλλη φορα να τον δουν;

Μαγδουλα να χαιρεσαι τον γαμπρο και τηνπεθερα!!της εδωσες την καρτα;θα συγκινηθηκε ε;μουτρο ο Βασιλακης ε;κανει τον δυσκολο με τα γλυφυτζουρια!εμ τι,σαν την δικια μου που τα αρπαζει με την μια η γλυκατζου!!η μαμα στο δηλ δεν θα κανει χειρουργείο; Τελεια!!!να μην το κουραζει όμως και ξανα παλι τα ιδια!!!τι σου ετυχε καλε στη δουλεια;κι εγω ετσι πιστευω ότι ο καθενας θα βοηθουσε χωρις να εκμεταλλευτει…βεβαια πια στην εποχη μας,ποτε δεν ξερεις!!pancakes είναι σαν τηγανιτες,όχι όμως σε λαδι,να δες εδώ http://www.argiro.gr/recipes/pancakes.Να το δοκιμασεις!!!

Μαρακι κι εγω ψαχνομαι λιγο με τα ονοματα που γραφει η Μαγδα,αλλα πια τους εμαθα χαχα!!το Σαββατο εμαθα και την συναδελφο Κελυ!!χαχα ωραιο σκ περασατε ε;τι εγινε με τον γιατρο;αντε βρε,κανονισατε εξοδο;τελεια!!θα σας κατσει ,γιατι να μην σας κατσει;μην το πολυσκεφτεστε!!που εισαι εσυ καλε και δεν μπηκες χθες,ουτε σημερα ακομα;

Χαρουλιτα καλε τι παραπονιεσαι;από το Σαββατο ειχα να γραψω…θες να αναμετρηθουμε στις απουσιες;;; παλι δουλεια ε;εγινες καλα ή θα πεσεις ξερη παλι;επιτυχια η στολη !!αφου ηταν πολύ ωραια!!βλεπω το θεατρο το εχετε καθιερωσει ε;μια χαρα,εμεις ειχαμε κερδισει προσκλησεις για τον Πινοκιο την Κυριακη αλλα επειδη με ειχε νευριασει ο συζυγος δεν πηγα.ολα καλα να πανε με την φιλη σου!!

φιλακια πολλα σε ολες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα βρε Μαρακι,μαζι γραφαμε..με το αυτι παλι καλα δεν ειναι κατι σοβαρο,ουτε φαρμακα χρειαζεται...φουσκωνε μπαλονια τωρα!! :lol::lol: Εγω το βραδυ πια δεν τρωω,εκτος αν εχουμε παει καπου,αν εχω κανει καμια πιτσα αλλα δεν τα κανω και συνεχεια..λιγη γυμναστικη θα ηθελανα κανω αλλα ολο τολεωκαι δεν το παιρνω αποφαση...πλακα εχει το Χρυσανθακι...αραξε και εκανε επαναληψη τα ζωακια!! :lol::lol:

αντε παω να συνεχισω τις δουλιτσες ,να παμε και καμια βολτα!φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ αυτοί οι σύζυγοι πως μας διαολίζουν ώρες ώρες...Εμένα δείχνει καλή διαγωγή μετά τη κουβεντούλα της προηγούμενης εβδομάδας.Ξυπνάει μαζί μου το πρωί και ετοιμάζει γάλατα,βγάζει σκουπίδια και είναι ντυμένος από τις 07,30 και δε τον παρακαλώ 07,40 να σηκωθεί.Χθες του άφησα τις μικρές να πάω γιατρό,super και φαρμακείο και ήρθα ήταν τα πιάτα πλυμένα,τα παιχνίδια τους μαζεμένα έτριβα τα μάτια μου.Αμα μπει και μια φωνή που και που,ξινιστεί και κανα μούτρο δε βλάπτει!!!

Να πάτε Αλεξάνδρα μου στο πινόκιο να μας πείτε εντυπώσεις γιατί θέλουμε και μεις να τις πάμε κανα παιδικό θέατρο όταν ανεβούμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και μην ακούω βλακείες ότι νιώθεις γριά 28 χρονών πιπίνι!!!Η ρουτίνα είναι που μας τρώει...Κάθε φάση έχει τα καλά της...Δε μπορούμε δυστυχώς να μαστε αιώνια έφηβοι ή φοιτητές και να γυρνοβολάμε ανέμελα στου Ψυρρή!!Όχι όμως ότι δε "χωράμε" σε αυτές τις δραστηριότητες λόγω ηλικίας...μην ακούω κουλά...Εγω μπήκα και στα 32 σου ρίχνω και 4 δηλαδή..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ,οσο θυμουνται την κουβεντα καλα ειναι,μετα που τα ξεχνανε ξανα παλι τα ιδια!!γι αυτο κανω κι εγω απεργια για να του μεινει καλα στο μυαλο!!ειδες ο δικος σου παντως;μια χαρα τα καταφερε με 2 παιδια και εκανε κ καμια δουλεια,εμεις τι ειμαστε δηλ σουπερ ηρωες;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα μανουλακια μου τι εγινε ρε μαρακι φουσκωνεις κ μασας κατανοω αλλα κ να γλυφεις;;;

Χα χα επρεπε να τα λεγα στον αντρα μου αυτα με τους πονηρους συνειρμους του χαχα

Αχ μωρε διαβαζε το ψυχακι βιβλιο εμενα παλι χτες μετρησε ως το δεκα στα αγγλικα ακομα δεν εχω βρει το δασκαλο

Αυτο το παιδι ολο εκπληξεις κρυβει..

Εχει τελειο καιρο κ εχω χαρα!!

Αλεξ τι εκανε καλε κ σε νευριασε το τερας;;

Καλα κ εγω ειναι μερες που νιωθω εκατο χρονων φιλεναδα

Μαρακι εμεις 20 κατι θα φυγουμε κ 25 θα γυρησουμε για που δε ξερω πειτε ιδεες θελει ταξιδι ο συζηξ

26-27 πολυ ευχαριστως για συναντηση!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κολαει το παλιο μαμυ

Κ εγω μαρακι παχυνα πολυ χαιρομαι που πας γυμναστηριο κ εγω θελω αλλα που χρονος

Η πεθερουσκα φταει δε τολμω να πω ενα φαγητο μου λειψε την αλλη μερα το φτιαχνει

Χωρια τα γλυκα συνεχεια!!!

Αλεξ για την καρτα δακρυσε η καλη μου..

Συμπεθερα εδωσε ρεσιταλ η ζουζουνα με τη στολη σουπερ!!

Εισαι καλυτερα τωρα θα χεις κ τα πεθερονια ποιος σε πιανει

Η κριστη ο σκυλος μου μερα σε μερα θα γεννησει ανυπομονω !

Θα σας βαζω κ στοιχεια διπλα στα ονοματα χιχι να μη μπερδευεστε

Που στε καλε οι αλλες απωλωτα;;θα ξαναμπω μαλλον πιο μετα απο δουλεια αν καταφερω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να' μαι, να'μαι. :D

Σήμερα παιδίατρο. Η μικρή εμβόλιο, 8.5 κιλά και 74 πόντους. Ο Άλεξ πρωτη φορά μετά από καιρό που δεν έκλαιγε όταν ήρθε ο γιατρός. Μάλιστα χτυπάει το κινητό του γιατρού και ρωτάει " ποιος είναι στο τηεφωνο σου;" ο κουτσομπόλης μου όλα θέλει να τα ξέρει. :lol:

Ήρθε η στολή της Δανάης, τέλεια, της την δοκίμασα, έβγαλα και φωτο με κινητο αλλά δεν ξέρω να σας στειλω από εκεί. Αυτήν πήρα http://www.ebay.co.uk/itm/261163787907? ... 1439.l2649. Ρωταω άλεξ " να πάμε να πάρουμε και σ' εσενα; " "ΟΧΙ" :evil:

Ρούλα συλλυπητήρια για τον μπαμπα του νονου. Μπράβο για τον Τασουλη.

Μάγδα πολύ σε χαίρομαι που έχεις τόσο καλή σχέση με πεθερά. Μην αναθεωρείς όταν με ακούς για 2ο. Βάλε μπρος και μέχρι να βγει ο Βασιλάκης θα είναι ο καλύτερος βοηθός. Ο δικος μου ο άτιμος οποτε θέλει βοηθάει και όποτε θέλει κάνει τον κόσμο χάλια. Τον καταλαβαίνω. Ψάχνει ευκαιρια για αποκλειστικότητα. Όλο λέει "ασε τη Ναναη στο καοτσι της" :cry: Πάλι καλά που δεν σου έμεινε η κυριούλα στον οτε. :o Το ταξίδι σκέφτεστε μακρυα ή κοντά;

Χαρά ώστε θράυση η κοκκινοσκουφίτσα; :lol: Καλή επιτυχία στη φιλη με εξωσωματική. Που θα πάει θα σου κάτσει και εσένα ο δικός σου, εννοώ για μωρό. :lol: άλλη από εδώ που χαιρεται με πεθερικά, καλώς να τους δεχθείς, μακάρι να χαιρόμουν και εγώ έτσι με την αγαπητή μου πεθερούλα. :evil: Σιγά μην έβλεπα greys στις 9 χαχαχα, εννοείται το κατεβάζω ιντερνετ και το βλεπω κυριακή που είναι εδώ η σιστερ μου. Στο νοβα έχει τελευταιο κύκλο;

Αλεξάνδρα κάθε σαββατο βραδυ να είναι έτσι :D Άκου γρια στα 28, ε τότε τι να πει και η Χαρά;;;;; :lol::lol:

Μαρία μην τυχόν και δεν βγεις τελικά την Παρασκεύη, σ'έφαγα!!!! Περαστικά στο αυτί. Δες μηπως έχει και καμια αγγελία να ζητουν άτομα που φουσκώνουν μπαλόνια :lol::lol::lol::lol: Από τώρα θα ακούω για δίαιτες :evil::evil: Καλέ εγώ είχα διαλέξει τα ρουχαλάκια, στην αδελφή μου δεν άρεσαν καθόλου και με κοροϊδευε. Όχι πείτε μου ρε κορίτσια τόσο χάλια είναι αυτά τα σετακια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαιρετε χαιρετε!!!μολις κοιμηθηκε το παιδακι μου και τωρα χαλαρωνω..με επιασε πριν και εκανα ολη την κουζινα,ετριψα και την κεραμικη και εχω κουλαθει…να σας πω και ένα ευχαριστο;;ζυγισα το Κωνσταντινι και είναι 9,5 κιλα!!το τσιμπησε το κιλακι!!τι καλα!!αμα την ειχα ακομα στο καροτσι στις βολτες θα ηταν παραπανω..να σας πω κι ένα δυσαρεστο;ζυγιστηκα κι εγω!!55,μα καλα ηθελα να ηξερα γιατι καθομαι και πειναω τα βραδια αν είναι να παιρνω αντι να χανω,εχω σταματησει να φτιαχνω και γλυκακια,αφηστε τα,χαλια!!!…πρεπει να βαλω την γυμναστικη στο προγραμμα…!!!θα σας στειλω και φωτο μετα να δειτε κ το κοριτσι μου που σημερα αποφασισε να βαφτει…με μασκαρα,λιπ γκλος και όλα!!!την προλαβα πριν φτιαξει κ το μαλλι με την λακ!!!το πρωι πηγα και για στολη σε 2 μαγαζια ,στο ένα ειχε μινυ αλλα δεν μου αρεσε καθολου…τζαμπο θα εχει;

Μαγδα μου θελω κι εγω ταξιδακιιιι!!!θα με παρετε μαζι;;χαχα καλε εσυ ολο τρεχεις ,που παχυνες; Που τα εμαθε ο Βασιλης τα αγγλικα;μηπως βλεπει Ντορα;;

Φωτεινη μια χαρα μεγαλωνει η Δαναη,θα περασει σε λιγο στα κιλα την δικια μου…χαχαχα ουτε εσενα θελει να ντυθει;μα τι επαθαν τα αγορια της παρεας;πολύ γελασα με την ηλικια και την Χαρα!!χαχαχα,δεν είναι θεμα ηλικιας ,αλλα διαθεσης..και εχει πεσει πολύ μετα το παιδι…λγιο η κουραση ,λιγο μην την αφησω…τελοσπαντων!τα σετακια είναι τελεια..τι ομορφα φουστακια είναι αυτά!!απο που;

Σας καληνυχτω!!παω να σας στειλω και τος φωτο!!φιλακιααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεξουκω μου πολυ χαιρομαι που παχυνε το μουτρακι που θελει κ κοκεταριες

Κ μασκαρα εβαλε καλε!

Αυριο θα κανω τα πανκεικς δειχνουν πολυ λιγουρευτα κ εγω 54 κιλα πηγα εμενα δε με νοιαζει καθολου

Ο β γκρινιαζει προσεχε κ προσεχε εγω παλι σκασιλα μου απλα θελω γυμναστικη νιωθω οτι εχω πολυ αγυμνασια σνιφ

Φωτεινακι ρε τα σετακια πολυ ομορφα ειναι κ ζεστα κ girly!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...