Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τα Ζουζουνοπαιδα 6ου-7ου-8ου '12 τρωνε ολο το φαγακι ν15!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας κοριτσαρες μου, είμαστε για καινούριο θεματακι βλέπω.

Ποια θα το ανοίξει θελουμε σούπερ τίτλο :lol::lol:

Εγω σημερα ξύπνησα στις 10 και μπορω να πω ότι το ευχαριστηθηκε και ξεκουραστηκα λιγάκι, ξύπνησα στις 8 τον θηλασα και μετα κοιμήθηκα αγκαλια με το μικρο μου αντρακι μέχρι τις 10! Κάναμε και την βόλτα μας μέχρι τις κούνιες το πρωι και γεμίσαμε τις μπαταρίες μας.

Μαρακι περαστικα στην Αννουλα με την μασκουλα θα δεις διαφορα και θα ειναι πολυ καλυτερα σύντομα. Τα παπούτσια τα βρίσκω λίγο φορτωμένα δεν θες κάτι πιο απλό που να το φορεσεις άνετα και άλλες φορές.

Αριαδνη μια χαρα τα πήγε το μπισκοτακι για πρώτη μερα στο καινούριο της δωμάτιο.

Σοφια καλα λοιπόν ήταν μια βδομάδα διάλειμμα :P για αργότερα που θα ξεκινήσεις κανονικα δουλεια καλα θα ήταν μια γυναίκα αλλα να ειναι και η μαμα σου μαζι, εγω δεν θα ένιωθα ασφάλεια να ήταν τελείως μονη με τα παιδια. Για παιδικο καλύτερα να κλείσουν τα δυο οι μικρές.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Pou eiste oles simera boltarete??

Emeis pigame bolta to prwi-mesimeri gia kafedaki...

twra to apogeuma eixe erthei h nona mas...alla twra niwthw mia kourasi...leme me suzuks na baloume ti mikri gia upno

kai meta na doume kamia tainia me potaki...alla nomizw oti molis pio 2 goulies tha thelw na koimithw opws xtes :lol:

Lela fagate loukanikofasoles? :D

Ari piges boltoula?

Katerina mia xara pou boltarate kai eseis!

Sofia exeis xasei polla nea! Pigaine na diabaseis...min sokaristeis! :D Oi mikres tis pareas mas mathainei na gumnazoume tous mues mas! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μηπως πρεπει να αλλαξουμε θεματακι???? μολις γυρισα απο το καφε μου ο μικρος κοβει βολτες και ειπα να σας κανω ενα καινουργιο χωρο να συνεχισουμε τα κινεζικα :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...