Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τα Ζουζουνοπαιδα 6ου-7ου-8ου '12 τρωνε ολο το φαγακι ν15!!!!


Recommended Posts

Den to pire omws apto idio site Bouli....koita oti kai na paraggeileis mporeis na steileis minima ston seller....se kathe proion pou mpaineis panw deksia kapou exei contact seller...kai sou apantane polu grigora...mporeis na rwtiseis poso kairo tha kanei.

To kathe proion exei allo xrono ekartatai an to exoun etoimoparadoto mallon...grafei panw sunithos poso kairo...nomizw grafei apo 10 ews 60 imeres se merika...se alla leei pio grigora...den auta pou pires esu h steile tous minima kai rwta

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Πολλες σελιδες βλέπω για να δω τι θέμα εχουμε πιάσει....

Ξεκινάω απο τα πρωινά

Μαρακι περαστικα και σε σένα και στην Αννουλα, απο την διαρροια πρεπει να την τσουζει :( πως την λυπάμαι, μακάρι να ανακουφιστεί γρήγορα.

Νανσυ περαστικα στον μπεμπη

Αριαδνη τι την έπιασε την μπισκοτενια σου, μαλλον δοντακι. Φαντάζομαι τον άντρα σου πανικό που θα έπαθε, οι περισσότεροι έτσι ειναι δεν έχουν την υπομονη την δικια μας και όπως ειπε και η Σταυρουλα και ο δικός μου με το παραμικρό " ε, να πάρεις και την παιδιατρο..."

Σταυρουλα και Βάσω να υπολογίζεται και μένα για τα νnext μου αρέσουν τόσο πολυ τα ρούχα του. Αυτο με την ποδηλαταδα και εγω το άκουσα και άκουσα και το αλλο, βγήκε βόλτα ο παιδικός σταθμός.

Λια γειτόνισσα :D μας βλέπω να ξανασυναντιομαστε πολυ σύντομα, και νιώθω λίγο άσχημα που σε στριμωξα στο πίσω καθισμα :( αναμεσα στα καρεκλακια, είσαι ομως μινιον.

Αμαλία και Σταυρουλα για το φαγητο νομίζω εχει να κάνει η ποσότητα του υγρού που προσθετεις περισσότερο και οχι τόσο με πόσες ελπίδες κόβεις ή τι ταχύτητα χρησιμοποιείς.

Κατερινακι πηρε φορα η νεραιδουλα έτσι μολις το κάνουν πρώτη φορα μετα τελείωσε το κάνουν συνεχεια. Μου έδωσες ιδέα με το καλοκαιρινό πάπλωμα, εγω βάζω μια κουβερτουλα αλλα την τραβάει και την ξεστωνει οπότε θα το δοκιμάσω σαν πιο βαρύ.

Έλενα είσαι μεγάλο ψαχτιρι :lol::lol::lol: βλέπω το κινέζικο σάιτ το παίζεις στα δαχτυλα :lol::lol::lol:

Είστε απίστευτες με τα υπονοούμενα σας :P

Βάσω νομίζω ότι δεν θα εχει πρόβλημα και θα παρει την άδεια του ο νονός σας, όσο για τις ετοιμασίες τα πιο πολλα θα τα ψάξεις εσυ με την μαμα και την αδερφη του οπότε πάλι μην αγχωνεσαι.

Αριαδνη μου αρεσει πολυ το Εβιτα και παει πολυ στο μπισκοτακι.

Σταυρουλα πόσες στολές θα πάρεις λες να ντυσουμε όλα τα αγοράκια της παρέας λιοντάρια ή Spider-Man και να εκδραμουμε ξανά όλες μαζι :lol::lol: εκει να δεις σχόλια που θα ακούσουμε

Έλενα το δεύτερο σίγουρα :lol::lol::lol::lol:

Όλες οι στολές πολυ όμορφες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι το ξερω. Αφου κανεις την παραγγελια σου γραφει ποσες μερες μενουν για την αποστολη. Οταν γραφει αποστολη με china post ειναι πιοφθηνα αλλα αργει ενω με EMS κανει πιο γρηγορα αλλα ειναι πιο ακριβη η αποστολη.

Σημερα ο Στρατος ηπιε 100 ml μονο ξενο. Καλα παμε κ συνεχιζουμε.

Κατερινα καλα λες πρεπει να τα ντυσουμε κ να κανονισουμε παλι συναντηση.

Οσο για τα nextμολις καλυτερεψει ο καιρος βουρ για να βρουμε κ τιποτα

Παντως στο σαιτ του νεξτ δεν βαλανε καθολου εκπτωσεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: μαρη ασκησεις θα κανω?η θα κανω κ σεξ μαζι?τι ειναι αυτα τα μπαλακια κ πως τα δουλευετε? :lol::lol::lol::lol:

ελενα να σε δω με τετοιο ντυσιμο στην βαφτιση κ τι αλλο στον κοσμο!!!

κοριτσια σας χαιρετω τετοια ωρα..εχω να κοιμηθω απο προχτες το βραδυ..η χθεσινη νυχτα ηταν δραμα..ολη νυχτα το μωρο γκρινιαζε κ εκλαιγε..την ειχα βαλει στην μεση για να την παρακολουθω γιατι δεν αναπνεει καλα κ ποσο μαλλον κ με την πιπιλα που θελει κ επειδη δεν μπορουσε να παρει αναπνοη πετουσε την πιπιλα κ εκλσιγε..κ αν δεν την εδινα σημασια π.χ λεω θα κοιμηθη κ χωρις,την ειχα γυρισει την πλατη μου κ περριτο να σας πω τετοιο μαλλιοτραβηγμα που με κανε δεν το εχω ξαναζησει στην ζωη μου..σηκωθηκα απο το κρεβατι κατα της 5 το πρωι,παω στον αντρα μου με το μωρο κ του λεω παρτην εστω για 10 λεπτα να παω να ηρεμησω..ολη μερα κ ολη νυχτα σε μια αγκαλια με κλαμα..σημερα δεν ηθελε να την αφηνω μονη κατω..ολο αγκαλια ..με ψοφησε κ δεν ειναι αυτο αρρωστησα παλι κ εχω βηχα κ μπουκωμα..βαρεθηκα πια με τις κολοαρρωστιες..την εδωσα ενα φαρμακο το σελντοσανολ λεγεται κ εχει κορτιζονη για τον βηχα..ειναι απαισιο που το δοκιμασα,της εδωσα κ μου εκανε εμετο αλλα της ξανα εδσα κ το καταπιε..αυριο θα παμε το πρωι παιδιατρο να την δει γιατι χειροτερευει κ δεν γινετε καλυτερα..το πιπι μας παει καλυτερα ,ειναι ακομα κοκκινο βεβαια αλλα οχι τοσο οσο χτες.αφου καναμε διαιτα στο θεμα φαγητου..ρυζι κ το γαλα με ρυζονερο..1 φορα μου εκανε σημερα..ευτυχως..

βλεπω κοριτσια τα μωρα μας καλα πανε!!χαιρομαι πολυ!

βικακι θα βρεθει λυση με τον νονο..αφου την ηθελε πολυ δεν θα την αφησει!!αναστασια ειναι υπεροχο ονομα..κ την αδερφη μου ετσι την λενε! ;):D

ελενα καλα μιλαμε οι φραουλες εχουν κανει παταγο στην παρεα μας!!κ εγω ολο φραουλες εβλεπα στα σιτε! :lol:

σταυρουλα χαιρομαι που πινει το ξενο τωρα πια ευκολα!το φορεμα εκανε ακριβως 10 μερες να ερθει με ΕΜΣ κ οπως σου ειπε η ελενα αν στειλεις μνμ οτι το βιαζεσαι π.χ ημερομηνια 10 μαρτιου εσυ βαλε 1 μαρτιου..εγω ετσι εκανα κ ετσι μου το εστειλαν πολυ γρηγορα..παθαμε πλακα ομως για την γρηγοραδα κ την δουλεια που εχουν κανει σαν φορεμα!!οντως γραφει ποσες μερες θα κανει περιπου..απο το alixpress παραγγειλα μπαλονια 150 τμχ 19ε 2 διαφορετικα σχεδια κ χωρις εξοδα αποστολης αλλα εγραφε οτι θα κανει απο 10-60 μερες αποστολη..πιστευω μεχρι τον μαρτη τελη να ερθουν! ;) την προηγουμενη βδομαδα τα παρηγγειλα.

κατερινες-αντωνια-λια-ανθη-αλεκα-βιβι-σοφια-νανσυ-αριαδνη σας φιλω ολες γλυκα γλυκα!σας σκεφτομαι παντως ολη μερα!! :-*:-*:-*:-*:x:x:x παω για υπνο γιατι εχω κλεισει 52 ωρες ξυπνια..

α παρεπιπτοντως σημερα η ναταλια εγραφε σημερα!!ναταλια καλη επιτυχια να εχεις!!!θα περιμενουμε νεα σου!! :):-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia mou egrapsa teleiwsa k mallon perasa apotelesmata meta to pasxa exoume... katarxin xronia polla gia xthes se oles tis erwteumenes psixes apo dw k pera tha me exete stin parea sas tha exw pisteuw perissotero xrono.. mou leipsate para polu k apoti eida exw xasei polla epeisodeia den mporw na ta diavasw ola tha prospathisw ta poio prosfata ligo... sas filw polu k euxaristw gia tis euxes sas

eida fwto k eistw katapliktikes fantazomai ginotan xamos me ta mikroulia...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου..πολυ βροχη δεν λεει ναλλαξει ο καιρος!

Ναταλακι τι καλα που εγραψες καλα!!!ευχομαι τα καλυτερα αποτελεσματα να εχεις!ο Στρατουλης σου καλα ειναι?

Μαρακι μου περαστικα κ παλι στην Αννουλα σου..η καημενη τι ταλαιπωρια τραβαει..ξου ξου παλιοιωσςεις!!

Σταυρουλα μια χαρα ο Στρατος με το γαλα!κοιμαται καλυτερα :?::?:

Ελενα εχεις γινει ειδικος με τους κινεζους!να δω τι αλλο θα παραγγειλετε!

Αρι μαρεσει το Εβιτα ;)

σημερα θα παμε τα παιδια στα jumbo k αυριο θα παμε στο athenς heart.Κυριακη πρωι πεταω για θεσσαλονικη!

σας φιλω για την ωρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia!!

Ti kanete? Hrthe kai edw katw o broxeros kairos telika den ti glitwsame...

Apo xtes rixnei karekles...oli nuxta ebrexe.

Emeis kala eimaste...

Katerina diabaza ena biblio pou exw parei apo ekswteriko gia mwra...sto thema dontiwn...kai leei kai auto oti sumprwmata einai kai to sugkama!! Kai emena sugkaike pali kai twra den bazw rodi...den exw balei kati kainourio sta fagita opote lew mipws einai auto?

Natalia kali epituxia na exeis stis eksetaseis, kalws irthes kai pali...ama diabaseis ta pio prosfata tha sokaristeis me ta themata suzitiseis pou anoiksame :lol::lol:

Maraki perastika stin Annoula alla kai se sena...to kaimenaki talaipwreitai...ante na perasei kanenas duo mines na anoiksei o kairos na min arrwstainoun ta mwrakia...emeis ws twra doksa to theo tin exoume glutwsei.

Poia mpalonia pires telika?? Auta me tis boules? Hthela kai egw tetoia alla mono kokkina kai aspra...telika den pira....

Nai to kserw oti kanoun polu kali douleia sta foremata genikotera giati kserw kai alles pou pirane kai nufika kai foremata...kai an tous zitiseis kati sto kanoun einai polu kaloi kai mou aresei pou epikoinwnoun mazi sou kiolas gia oti thes...emena o enas me eixe parei kai tilefwno giati den tou eixa dieukrinisei diastaseis se ena simeio....

Tony kala na perasete mexri na fugeis!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elena euxaristw... diavasa liga kala eiste apisteutes polu gelio eriksa..

maraki mou perastikoulia sas elpizw na ginete kala grigora.... polu talaipwrithikate apoti katalava...

katerinaki mpavo gia ta katorthomata tis neraidoulas twra tha to kanei sunexeia...

ari ti exei to mpiskotaki mipws etoimazei tpt?

bikaki pisteuw den tha exei provlima tha tou dwsoun adeia

tony mou kala na perasete mexri na fugeis...se euxaristw....

katerinaki den pisteuw na exei provlima me tin pipila tha tin mathei kane auta pou sou eiep i elena den exw diavasei alla koritisa mou sorry

tha epanelfw na sas pw ta nea mas....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia molis pswnisa! Pira auto gia ti mikri http://www.aliexpress.com/item/Children ... 65643.html

den kserw omws an ekana kala me to noumero...to pira 10-12 minwn...to epomeno noumero itan 13-18 minwn...emeis edw forame kalokairina full apo Maio pou auti tha einai 10-11 minwn...kai den einai kai idiaitera megalwswmi, an tis kanw mexri kai ton Iounio tha eimai euxaristimeni!

An mas pesei mikro tha to steiloume sti fili mas tin Koukena! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναταλάκι καλά αποτελέσματα. Ο συνονόματος τι κάνει? Άντε να μας γράφεις πιο συχνά τώρα.

Είδα ότι μέχρι την Δευτέρα έτσι θα είναι ο καιρός. Χάλιαααα.

Αντωνία ναι κοιμάται σχεδόν σερι. Χτες ξύπνησε μόνο κατα τι 1 με ουρλιαχτά το καημένο ή δόντια έχει ή κακό όνειρο είδε. Λένε ότι τα μωρά βλέπουν όλο εφιάλτες. :? Μετά ξύπνησε 7μιση το πρωι και ξανακοιμήθηκα μαζί του το πρωι οπότε είμαι επιτέλους ξεκούραστη.

Σήμερα σκέφτηκα να του βάλω το μισό γιαούρτι στα φρούτα και κορίτσια έγινε θαύμα. Το έφαγε όλο!!!

Τι καλά έτσι θα παίρνουμε και έξτρα ασβέστιο και το απόγευμα θα του δίνω την κρέμα του.

Πωπω Μαράκι χάλια τα πράγματα. Υπομονή που θα πάει θα περάσει εύχομαι γρήγορα.

Έλενα κουλό πάντως αυτό. Άκου σύγκαμα από τα δόντια? :roll:

Οι κινέζοι έχουν διακοπές μέχρι τις 20 Φεβρουαρίου. Είναι η κινέζικη Πρωτοχρονιά. Οπότε θα καθυστερήσουν έτσι κι αλλιώς.

Τέλειο το σαλοπετάκι. Και φτηνό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια

πολυ γελασα με αυτα που γραψατε!βλεπω απεκτησε πολυ ενδιαφερον το ποστακι :lol::lol::lol: ελενα να ανοιξεις σελιδα κ να βαλεις βιντεακι με την λια κ να λεει τις εντυπωσεις της απο τις δοκιμες :lol::lol::lol: θα κανετε τρελες πωλησεις..αλλα για να βοηθεισετε κ εμενα την ωρα της δοκιμης να φοραει κ τα κασκολ μου!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

εμενα ο μπεμπης ακομα κανει πυρετο..ο καημενουλης μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nai re Stauro eides...to leei kai to biblio sta sumptwmata pigaine na diabaseis...diaper rush...

Nai polu oikonomiko mwre kai siga poso forane ta mwra ena rouxo gia na dwseis polla lefta den leei...na to foresoun 2 mines meta den tous kanei...mou aresei kai auto gia pes gnwmi http://www.aliexpress.com/item/free-shi ... 49985.html

Nancy :lol::lol::lol: kali h idea sou....gia na kanei omws tis dokimes tis prepei na foraei h Lia MONO to kaskol sou...giauto kanto me mpoliko ufasma na kaluptei :lol::lol:

Perastika ston mpempi...poso pireto kanei? Mipws prepei na ton pas giatrouli?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου!

μπηκα βιαστικα γιατι εχω ταισματα τωρα..

μαρακι μου πολυ ταλαιπωρηθηκατε κ οι δυο..θα περασει μωρε,υπομονη ευχομαι κ [παλι περαστικα κ στις δυο σας!

ελενα κ εγω το εχω ακουσει για σχεση μεταξυ συγκαμα κ δοντια.η εμφανιση για την βαπτιση καταπληκτικη!θα μεινεις αξεχαστη σε ολους! :lol:

ναταλακι καλη επιτυχια κ να μας μπαινεις πιο συχνα τωρα!το μωρο σου καλα;

σταυρουλακι ποιο γιαουρτι του δινεις;

κοριτσια εγω δινω του αντωνη το advance το φαριν λακτε κ χθες του εβαλα μεσα κ κορν φλεικς που του αρεσουν κ εφαγα κ εγω κ τρελαθηκα.πολυ ωραιο κ υγιεινο σνακ!

αντωνια μου καλα να περασετε σημερα κ μεχρι να γυρισεις σπιτακι σου!

ωραιες στολες βαλατε κ πολυ οικονομικες. ;)

το μενου εχει σημερα γιουβαρλακια.πεινασα λεμεεε!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα τρελοκοριτσα!!

Μαρακι και Νανσουμπα περαστικα στα πιτσιρικακια μας..

Αυτος ο χειμωνας μας αλλαξε τα φωτα πια...αντε να περασει!!

Ναταλι τελειωσες με τα διαβασματα!Μπραβο που εγραψες καλα,μας ελειψες αλλα αξιζε τον κοπο!!Ο Στρατουλης σου τι κανει??

Βουλα ψωνισες τελικα?Πολυ ωραια αυτα που πηρες!Τρομαξε στον υπνο του ο φιλος μου?Μπορει να εβλεπε φραουλες! :lol: Ηπιε και το γαλα του πολυ ωραια!

Κι εμεις βαζουμε το γιαουρτακι με τα φρουτα πολλες φορες,γιατι το απογευμα δεν το τρωμε παντα.Αυριο του ξεκιναω δημητριακα.Πηρα την κρεμα δημητριακων Γιωτης.Τις διαβασα ολες απο πισω και αυτη μου φανηκε λιγοτερο χημεια απ'ολες!Η νουνου εχει και κρυσταλλικη ζαχαρη μεσα.

Ελπιζω να του αρεσει.Τη βαζω κι εγω στα κορν φλεικς μου! :D

Οι μπαλες ειναι πολυ καλες να τις παρετε!Σε μερικες εβδομαδες θα καταλαβει και ο συζυξ σας τη διαφορα εκει κατω.

Τις φορας και κανεις τις δουλειες στο σπιτι.Ή κανεις και τη ζουμπα σου!!! :lol: Αυτες οταν ακουμπαει η μια την αλλη κανουν κι ενα βιμπραρισμα :lol::lol::lol::lol:

Αρκετα!!Κοκκινισα! :lol::lol::lol::lol:

Νανσυ!!Θα εισαγει η Ελενα το εμπορευμα και θα δινουμε και κασκολ σου μαζι για προμο!

Βρηκα κατι βιντεακια στο youtube που λεγονται baby einstein.Τα εβαλα χτες στο Στρατο και ΞΕΤΡΕΛΑΘΗΚΕ!!Πρωτη φορα ενθουσιαστηκε ετσι με κατι παιδικο.Τσιριζε δυνατα ,γελουσε ,χαμος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elenara efera gιατρο τον κολλησε η μπεμπα μετα απο εναν μηνα :shock::shock::shock:μου ειπε οτι αυτο που ειχε η μπεμπα εχει μεγαλο χρονο επωασης μου κανει μονιμα 38.6-38.9 αλλα δεν πεφτει μονο με ποσταν κ αυτο εαν πεσει μετα απο 2 ωρες..κ μετα ξαναανεβαινει σημερα ειναι η τριτη μερα ελπιζω αυριο να ναι καλυτερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βικη ξαναπηρα την νικολαιδου κ μου πηρε 60 ευρω χωρις αποδειξη κ οταν της ζητησα μου ειπε 80 ευρω :shock::shock::shock: κ η δικη μου παιρνει κ για τα τρια 80 με αποδειξη..ξενερωσα παρα πολυ κ ολο αυτο για 10 λεπτα υποθεση..ευτυχως που δεν αλλαξα παιδιατρο.την πηρα μονο κ μονο γιατι ξερω οτι ερχεται αμεσως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Pwpw polla lefta re....gia na erthei sto spiti toso na upothesw? Emeis pame ekei kai dinoume 30.

Lela otan eipes oti brikes ena videaki sto youtube..nomiza oti tha mas peis oti einai gia na mas mathei pws na xrisimopoioume ta mpalakia :lol::lol:

Katse kollisa twra....ta bazeis auta kai perpatas kiolas?? Egw nomiza oti ksaplwneis kaneis tis askiseis kai meta sunexizeis ti zwh sou xwris auta....kala esu eisai kai polu proxorimeni milame e? :lol:

To baby Einstine egw tis to bazw kairo...exw kai dvd mou ta eferan dwro apo to ekswteriko...einai polu kalo giati einai ekpedeutika kai mou aresoun para polu...esu exeis brei sta ellinika kai tou bazeis h agglika? Egw mono agglika tis bazw.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα εννοείται. Καλέ κι εγώ θα παραγγείλω σίγουρα τα καλοκαιρίνα του μπέμπη από εκεί. :lol:

Τέλειο αυτό που έβαλες μου αρέσει που είναι σετ με την κορδελομπαντάνα :lol: Το χρωματάκι με χαλάει λίγο. Πολύ σκούρο μου φαίνεται για καλοκαίρι.

Καλά ο δικός μου κοιμήθηκε μόνος του τώρα το μεσημέρι. Έπεσε ξερός. Τελικά όταν τον ξεματιάζει η πεθερά μου ηρεμεί το παιδί. Κοίτα που από κει που δεν πίστευα στο μάτι θα αρχίσω να πιστεύω :lol::lol:

Εγώ έφτιαξα μπεργκεράκια σήμερα. Πάω να φάω άλλο ένα.

Βάσω το σκέτο γιαούρτι το advance. Θέλω να συνηθίζει την γεύση του γιαουρτιού αυτούσια.

Σήμερα το απόγευμα θα του δώσω οπωσδήποτε βρώμη γιατί ζοριζόμαστε αρκετά στα κακά.

Εγώ δίνω 20 ευρώ με την εθνική.

Λέλα μας ξεσηκώνεις με τις μπάλες :lol::lol:

Καλά εγώ ακόμα δεν έχω καταλάβει πως τα χρησιμοποιείς :lol: Που τα βάζεις καλέ και περπατάς??

Πήρα το μπλεντερ σου Λέλα για να δούμε γιατί το μπλεντερ του babycook είναι πολύ μάπα. αφήνει μεγάλα κομμάτια και σήμερα μου φαίνεται γι'αυτό το λόγο έφαγε λιγότερο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι Έλενα όταν δεν σας πάει το σετάκι,στείλτε το σε μας :lol::lol:

Και γω Σταυρούλα όταν έβαζα στο μπλέντερ το ένα κοπίδι, δεν γινόταν καλό και δεν έτρωγε.Τωρα που βάζω τα 2, γίνεται αλοιφή και μια χαρά.

Κορίτσια πάλι βούλωσαν τα αυτιά μου όπως πέρισυ, υποψιάζομαι ωτίτιδα, βάζω τώρα το φρεζυμαρ(για ενηλικες)που μου είχε δώσει τότε ο ωριλά μπάς και γλυτώσω την αντιβίωση.

Μεταφέραμε και την κούνια στο δωμάτιο της επιτέλους και την έχει καταβρεί η μπέμπα.Υποψιάζομαι ότι και η πολλή γκρίνια όταν ξυπνούσε τη νύχτα ήταν επειδη ήξερε πια ότι είμασταν δίπλα και θα πάμε κατευθείαν. Θα δείξει.

Το μήλο-αχλάδι δεν της πολυαρεσει τελικά, σήμερα αποτυχία.

Μα και γω δεν έχω καταλάβει που και πως τις βάζουμε τις μπάλες :oops::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρι απορώ που είναι για μωρά και έχει μόνο 3 λεπίδες.

Καλέ μπείτε και καθόλου skype τώρα που έβαλα και το απλικεσιο στο κινητο μου :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα

Δουλειές δουλειές δουλειές έκανα σημερα μια μίνι γενικη γιατι την χρειαζόταν το σπιτι, ευτυχώς ήρθε η μαμα μου και ειχε αναλάβει τον μικρο γιατι αλλιώς ουτε τα μισα δεν θα έκανα. Το βραδυ ο μικρός ήταν λίγο ζεστός που ξύπνησε στις 4:30 ειχε 38.1 και του έδωσα λίγο depon, σημερα απο το πρωι ομως ειναι μια χαρα.

Μαρακι πως είστε σημερα εσυ και η Αννουλα?

Ναταλιτσα καλα αποτελέσματα ξεμπερδεψες με αυτο! Θα σε εχουμε πιο συχνα λοιπόν!

Αντωνία καλα να περάσετε και εσείς τις τελευταίες μερες εδω στην Αθήνα.

Έλενα τέλεια η σαλοπετα μια χαρα θα ειναι το νούμερο και θα μπορείς να προσαρμοζεις και τις τιραντες, το 13-18 θα ήταν μεγάλο. Πιο πολυ μου αρεσει το πρώτο που έβαλες. Είδες για το συγκαμα δεν λεει ουτε το βιβλίο πως συνδέονται, να μας λυθεί η απορία?

Σταυρουλα τι καλα που έστρωσε στον ύπνο, αχ και εγω θέλω να κοιμηθω μαζι του μέχρι τις 9-9μιση που συνήθως ξυπνάει αλλα έχω την άλλη ξυπνητήρι καθε μερα στις 8. Χθες το βραδυ μάλιστα πριν ξυπνήσει ο μικρός ξύπνησε ηΑγγελικη στις 4 και μου λεει μαμα ξεκουραστηκα θέλω να σηκωθουμεω :o:o . Ποιο γιαούρτι του έδωσες, ωραία η ιδέα με τα φρουτα ;)

Νανσυ περαστικα σου ειπε πόσες μερες μπορει να κάνει έτσι πυρετο. Πολλα λεφτα πάντως, περνεις τίποτα πίσω απο την ασφαλεια σας τουλάχιστον. Εγω σας το έχω ξαναπεί νομίζω, παλιά μας επερνε 40 ευρώ στο ιατρείο και 60 στο σπιτι και απο το καλοκαίρι λόγω κρίσης μας το έκανε 30 στο ιατρείο και 20 μια φορα μου ειχε παρει για την Αγγελική. Απο το Νοέμβριο που μπήκε και το ταμείο μας στο ΕΟΠΥΥ δεν πληρώνω καθολου επίσκεψη μονο ένα χαρτί μου δίνει και συμπληρώνω.

Λια :oops::oops: να χαρώ εγω περιγραφη για τις μπάλες :lol::lol: . Οι μικροι αινσταιν ειναι πολυ ωραίο παιδικο και εκπαιδευτικο όπως ειπε η Έλενα, το έβαζε και η ΕΤ1 πιο παλιά.

Αριαδνη υπομονη για τα φρούτα έτσι ειναι στην αρχη. Μπραβο για την κουνια, καλη αρχη και στον βραδινο υπνο. Περαστικα και σε σένα.

Φιλακια ζουζουνες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλησπέρα! Ούτε κι εγώ βλέπω κάτι ούτε σε αυτήν ούτε στην έγχρωμη. Αλλά αυτό είπαν και τα κορίτσια. Εγώ σου γράφω για να σου πω ότι την συγκεκριμένη εταιρεία δεν την εμπιστεύομαι ΚΑΘΌΛΟΥ, μιας και αρκετά χρόνια πριν μου είχε βγάλει θετικό τεστ σχεδόν αμέσως, ενώ δεν ήμουν έγκυος κ απλά είχα μια κύστη (για αυτό είχα κ καθυστέρηση). Αν δεν αντέχεις κάνε αύριο ένα, αλλά άλλης εταιρείας, κατά τη γνώμη μου! Ωστόσο εύχομαι να είσαι, αν το θες!❤️
    • Νομίζω σε επόμενη φορά (αν υπάρξει) θα πρέπει να πεις ότι επειδή είμαι έγκυος/έχω νεογέννητο δεν μπορώ!! Γιατί τελικά το πρώτο άτομο που θα πρέπει να μας φροντίσει/προστατέψει είναι ο εαυτός μας!  Κι εγώ απογοητεύτηκα σε αντίστοιχες περιπτώσεις και έλεγα "μα καλά δεν σκέφτονται ότι είμαι έγκυος;;" αλλά κατάλαβα ότι δυστυχώς δεν το σκέφτονται όλοι και πρέπει να μάθω να λέω όχι για να με φροντίσω ή να με γλιτώσω από αχρειαστη ταλαιπωρία. Μην νομίζεις κι εγώ το δουλεύω μέσα μου γιατί όταν στο ζητάνε και δεν το σκέφτονται οι άλλοι μπορεί να αισθάνεσαι άσχημα να βάλεις εσύ το όριο. Αλλά σκέφτομαι ότι αφού δεν με σκέφτονται άλλοι πρέπει να με σκεφτώ εγώ!
    • Σε καταλαβαίνω κορίτσι μου. Εγώ δεν κοιμάμαι λόγω ΓΟΠ αλλά νυστάζω όλη μέρα. Αν τους έλεγες όχι τι θα σου έλεγαν δηλαδή;;; Τι κάνατε τελικά;
    • Έλα ρε έπρεπε να το σκεφτόμουν δεν είναι τώρα να έρχεσαι με τέτοιες ηλικίες σε επαφή εδώ ακόμα κοξάκι κυκλοφορεί είναι ότι χειρότερο για μια εγκυο τώρα να κολλήσει τίποτα ειδικά κάτι τέτοιο έπρεπε με ευγενικό τρόπο να αρνηθείς  και σήμερα κιολας που είναι η γιορτή του πατέρα έπρεπε να κάνουν κάτι όλοι μαζί οικογενειακά 😊
    • 6 χρόνων είναι δίδυμα.. μωρέ σε λίγο καιρό μου φαίνεται θα το πω κι εγώ σε όλους ότι πια δεν πολύ δέχομαι επισκέψεις..γτ από μόνοι τους δεν! Άντε τώρα θα τηγανίσω πατάτες και αυγά γτ δε θα θέλουν να φάνε φακιές που έχω.. αχ αχ ελπίζω να μην έρθουν 2 το βράδυ να τα πάρουν.. τώρα νευριάζω κι εγώ δε μου φταίνε τα μικρούλια, αλλά οι γονείς τους οι αναίσθητοι..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...