Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τα Ζουζουνοπαιδα 6ου-7ου-8ου '12 τρωνε ολο το φαγακι ν15!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Koritsia an thelete na gumnasetai tous mues tou kolpou...alla kai na apolausete ton eauto sas...uparxei se diafora sximata kai megethi alla kai xrwmata!!! http://www.aliexpress.com/wholesale?Sea ... 0&manual=y

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Gia plirofories apostolis rwtiste emena....

Gia plirofories xrisis apeuthintheite sti LIa....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εισαστε θεες κοριτσια,πραγματικα εχετε πολυ γελιο!! :lol:

σας διαβαζω κ χαμογελαω σαν χαζο μονη μου! :lol:

νανσουλι μου θα ξεκινησω απο σενα κ θα σου πω οτι επεσες εξω στο οτι πιστεψες οτι δε σε συμπαθησα..καμια σχεση..απλα σκεφτομαι κ αυτο που ειπαν τα κοριτσια(κατερινακι κ λιακι )κ επειδη ξενυχταω το πρωι μπορει να κοιμαμαι λιγο παραπανω,μετα οταν ξυπνησω τρεχω κ δε φτανω με τις φρουτοκρεμες τα μαγειρεματα κ τις δουλειες.εσυ ξυπνας πολυ πρωι κ μπορει να μην το καταλαβαινεις αλλα δεν μπορω να κοιμαμαι 1 η κ 1.30>(οπως χθες π.χ.)ξυπναω τη νυχτα για θηλασμο κ γενικα ταλαιοωρουμαι στον υπνο μου,αφου σας το λεω συνεχεια κ ετσι δε γινεται να ξυπνησω πολυ πρωι να τελειωσω με τις δουλειες κ να ερθω.ομως οποτε θελεις μπορεις να ερθεις εσυ,μεχρι να ξεκινησω δουλεια ειναι ευκαιρια να βρεθουμε ξανα κ ξανα. ;) ισα ισα που εισαι χαμογελαστη κ εισαι πολυ ευχαριστη πραγματικα στο λεω. :D κ επειδη ουτε εσυ μου ειχες προτεινει να βρεθουμε θα μπορουσα κ εγω να το εχω σκεφτει οτι δε με συμπαθησες!ολα αυτα τα λεω καλοπροαιρετα κ το διευκρινιζω γιατι αλλιως φαινονται τα λογια στον γραπτο λογο,μη παρεξηγηθουμε απο αυτο.οποτε αντε να κανονισουμε κ μακαρι να βρεθουμε κ με τα κοριτσια!

σταυρουλι ναι δεν εισαι μακρια,ουσιαστικα μια ευθεια ειμαστε,το ξερω απο τους κουμπαρους που μενουν κοντα σου.καλα δεν ειναι κ κοντα αλλα με καλο καιρο κ χωρις τον χθεσινο καιρο ερχεσαι πιο ευκολα.πολυ θελω να βρεθουμε κ η λια μαζι κ οποια αλλη θελει παλι απλα πιο πολυ ωρα.κ απογευμα νωρις θα βολευε.δηλ 5.30 με 6,τι λετε;να εχουμε μονο κρεμα να δωσουμε.

αριαδνη μου το μπισκτακι σιγουρα κατι εχει.κ εγω το παθαινω με τη μπεμπα κ το παθαινα με τον αντωνη εισης κ τρομαζα σαν τον αντρα σου.πανικος με επιανε.ειδικα στο πρωτο.τωρα οχι.

μαρακι αρρωστησες κ εσυ;α μωρε κ η αννουλα ταλαιπωρειται,περαστικουλια κ στις δυο κ ειδικα στο μωρο γιατι ξερω οτι το λυπαται η ψυχη σου να ταλαιπωρειται.

πασχαλιτσακι μου σε ευχαριστω πολυ πολυ που με σκεφτηκες για το βισμα! :D αλλα παει αεροπορια,εχει προσβαση ο στρατηγος σου;οσο για τις προετοιιμασιες θα δυσκολευτουμε λιγο,δηλ εκεινος αν κ επειδη ειναι μικρος (19 ετων)θα πηγαινε η με τις αδελφες του η με τη μαμα του γιατι μονος δε θα ξερει.παντως το εχει παρεει τοσο σοβαρα που ειμαι σιγουρη οτι θα τη βρουμε τη λυση,εχει τη διαθεση κ αγαπαει πολυ την αναστασια.αχ μου αρεσει το ονομα κ ολο θελω να το λεω αλλα θα τη λεω κ μπεμπα γιατι λιγοι μηνες εμειναν κ μου αρεσει κ αυτο :D

εγινε κ κατι σημερα κ νευριασα πολυ,θα σας γραψω στην ομαδα.. :|:twisted: οχι τωρα αλλη ωρα,που θα ειμαι μονη.. ;) δεν εχει σχεση με τον αντρα μου παντως.

α να ευχηθω χρονια πολλα εγω δηλωνω ερωτευμενη με την οικογενεια ολη κ γιο κ κορη κ συζηγο :lol: κ ευχομαι να εχουμε υγεια κ αγαπη,τιποτα αλλο.

κατι μου ετοιμαζει σημερα ο αντρας μου αν κ δε πιστευουμε κ πολυ στη μερα,αλλα επειδη εχει ρεπο κ δεν εχουμε βγει μονοι εδω κ καιρο ισως το συνδυασει ετσι.θα δουμε κ τον καιρο ομως κ επειδη η κουνιαδα μου ελειπε ταξιδι κ θα πρεπει να αφησω τα παιδια σπιτι τους καπου δε θελω να τη φερω σε δυσκολη θεση γιατι θα πει ναι αλλα μπορει να θελει να ξεκουραστει γιατι καπακι πηγε για δουλεια.αριαδνη ηταν στην πατρα η κουνιαδα μου ;) !

κατερινακι νομιζω θα δυσκολευτουμε στη πιπιλα,αλλα πιστευω σε σενα οτι θα του τη μαθεις του νικολα,εμενα να δω τι θα γινει με τη δικια μου.τωρα ουτε απο τον μπαμπα της την παιρνει. :? κ σκαω στη σκεψη πως θα μαθει νανακια χωρις στηθος!

αυτα προς το παρον.παω να ξαπλωσω λιγο,δε θα κοιμηθω αλλα να απλωσω το κορμι τωρα που κοιμουνται ολοι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kοριτσάκια μου...απο την έρευνα για βαπτιστικά, θα περάσουμε στην έρευνα για σεξουαλικά βοηθήματα??Φοβερή μετάβαση :lol::lol:

Κατερινάκι σε ευχαριστώ για αυτό που έβαλες με τα cupcakes, αν και αυτά θα τα αναλάβει η κουμπάρα που φτιάχνει η αδερφή της χειροποιήτα πράγματα, αυτή μου είχε κάνει μπομπονιέρες και διακόσμηση στο γάμο. Εμένα το μπισκοτάκι δεν πολυκάνει βαρελάκια, να ανησυχήσω?Την λέω επιστήμονα γιατί τώρα έχω αρχίσει να της δίνω πάνινα βιβλία και κάθεται ανάσκελα και το κρατάει λες και διαβάζει :lol::lol: Επίσης και μπρούμυτα να γυρίσει, μελετάει τα σχέδια του παπλώματος :lol::lol::lol:

Κατερίνα καλή επιτυχία με την πιπίλα!

Κορίτσια και μεις το μπισκοτάκι θα το φωνάζουμε Εβίτα αλλά ακόμα δεν την λέμε έτσι.Μάλλον δεν το έχουμε συνειδητοποιήσει.

Ναι ρε Λία κάτι την απασχολεί την μπέμπα αλλά δεν ξέρω τι.Πάντως νερό έχει αρχίσει να πίνει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξαπλωσα αλλα που να ηρεμησω.ηθελα να ξερα δε νυσταζει;;ξυπνησε 9 το πρωι κ απο εκεινη την ωρα συνολικα να εχει κοιμηθει κανενα μισαωρο κ αυτα στο στηθος.με πιανουν τα νευρα μου.κατι την ενοχλει σιγουρα.γιατι παει να κοιμηθει αλλα ξυπναει.ωραια η μωρουδιακη ηλικια αλλα αυτα τα ανωμαλα δεν τα αντεχω αλλο.

αριαδνη :lol: για την εβιτα-μπισκοτουλα κ το παρατσουκλι του επιστημονα,τι ωραιο ονομα κ εσεις παντως,στον αντωνη ποτε δε τον φωναζα αντωνη πριν τη βαπτιση δε μου εβγαινε,κ τωρα το αναστασια καπως μου φαινεται αλλα μου βγαινει πιο ευκολα απ'οτι στο πρωτο παιδι.

καλα κοριτσια γραψατε με τις ατακες σας (λια,ελενα,κατερινα)πολυ γελιο :lol:

α σημερα η μπεμπα ειπε μπαμπα,καλα εννοειται ασυνειδητα αλλα λεμε.ολο της λεω μπαμπα κ μαμα κ της κανω κ κουπεπε κ κανει κ εκεινη τη κινηση με το χερακι της.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικάκι :lol::lol: για τα ανώμαλα της μωρουδιακής ηλικίας :) Και μεις μπορεί να έχουμε εντάσεις για το όνομα γιατί θα στενοχωρηθεί η μαμά μου γι αυτό ακόμα δεν την φωνάζουμε.Καλά το Αναστασία είναι πολύ ωραίο, το Παρασκευή χάλια αλλά εντάξει με το Εβίτα φτιάχνουν τα πράγματα ;)

Mα να μην έχετε πει για τις μπάλες νωρίτερα να τις παραγγείλουμε για του Αγίου Βαλεντίνου :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια δεν ξέρω τι λέτε εσείς για τις μπάλες, εγώ πάντως ψώνισα απο Κινεζία.

Τα 2 τζακετ και τα σουτιεν. Για να δούμε. Επίσης, δείτε πόσο έχουν οι στολές. Εγώ λέω να μην τον ντύσω τελικά ζωάκι αλλά χαρακτήρα. Σουπερμαν, σπαιντερμαν κάτι τέτοιο. http://www.aliexpress.com/item/spider-m ... 58761.html

Μου αρέσει όμως και το λιονταράκι και δείτε τιμή.http://www.aliexpress.com/item/Free-Shi ... 44651.html

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωραίες οι στολές Σταυρούλα αλλά μήπως αργήσουν να έρθουν?Και επιπλέον τις πουλάνε χονδρική απο ό,τι βλέπω,6 μαζί κλπ..Εκτος και θέλεις να μας δώσεις και μας :lol::lol: Θα ντύσω το μπισκοτάκι spiderman :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρι έχεις δίκιο δεν το πρόσεξα. Χάνεσαι σε αυτό το σαιτ.

Αχ κορίτσια μην μιλάτε για έρωτα με τους γιους...τρελαίνομαι για τον γιόκα μου τον ξεμαλλιάρη :lol::lol::x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Bikaki kai mena stin arxi den mou ebgaine to onoma...twra to sunithisa giati arxisame na tin leme kai twra to katalabainei kai gurizei otan tin fwnazoume!

Kai emas arxise prin liges meres na leei mpa mpa mpa alla kserw oti to leei asinidita giati den tis exoume mathei ti leksi mpampa...ton mpampa ton kserei daddy....opote ti sullabi mpa den tin leme...moni tis to eipe :lol:

Stauro pswnises paliiii!!! Ante me geia...to mono einai oti kanoun kairo na erthoun...oi stoles wraies alla einai polla kommatia resu...an breis gia ton spiderman alles 5 aksizei...einai tzampa stin ousia.... :lol: 60 :lol: dollaria einai ligotero apo 50 eurw gia 6 stoles tha sas bgei ligotero apo 9 eurw h stoli...tipota diladi!

Ari :lol::lol: swsto gia ton Balentino oi mpales!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia lew na balw ena apo auta ta 2 sti baftisi....gia peite gnwmi, pio apta duo sas aresei??

Teinw ligo pros to deutero giati sigoura tha to foresw kai allou!

http://www.aliexpress.com/item/Min-orde ... 27964.html

http://www.aliexpress.com/item/Child-sw ... 73257.html

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Stauro auta einai stoles mono 1 kommati gia des...mporeis na breis mono 1 alla prepei na psakseis polles selides.

http://www.aliexpress.com/item/New-3-24 ... 97385.html

http://www.aliexpress.com/item/Free-Shi ... 58153.html

http://www.aliexpress.com/item/New-Arri ... 18800.html

http://www.aliexpress.com/item/New-Arri ... 07596.html

polu ftina re mamwto eprepe na to skeftoume omws pio nwris...den tha prolaboun na erthoun!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου!!!!ποσα γραψατε καλε :roll::roll::roll:

εχω πεθανει στα γελια!!!Λια πολυ ενδιαφερον οι ασκησεις που προτεινεις :lol::lol: πρεπει να τις δοκιμασω!!

βλεπω ξεκινησαν κ οι στολες!!ολες ειναι πολυ ομορφες κ εχουν κ πολυ καλες τιμες!

εγω Κυριακη φευγω κ δεν θελω καθολου..μια χαρα βολταρω εδω κ παιζει κ το Δεσποινακι μου με τον ξαδερφουλη της πολυ καλα!

Μαρακι μου περαστικα σε σενα κ στην Αννουλα κ γρηγορα να γινετε καλα!

Νανσυ θελουμε φωτο απο τις δημιουργιες σου..μακαρι να εμενα κ αλλη βδομαδα κ θα ρχομουν σιγουρα για καφε να σε γνωρισω... ;)

Χαρηκα πολυ που σας γνωρισα κοριτσακια μου!!κ εσας κ τα μωρακια σας μακαρι να ειμασταν ολες πιο κοντα κ να το καναμε αυτο συνεχεια!!

Ανθη εισαι πολυ γλυκια κ η φραουλιτσα μοιαζει την μανουλα!!η Βικη με τα ωραια χαρακτηριστικα οπως κ η μικρη της..η Λια φρεσκια κ γλυκια με το αντρακι της..η Κατερινα με την ηρεμια της το χαμογελο της κ τον ομορφο Νικολα κ η κουκλα Σταυρουλα με τον κουκλο γιο της!!!

Βικακη μου ολα καλα θα πανε κ με το νονο κ με το καλο θα βαφτιστει κ η μικρουλα σου!

Αρι σευχαριστω πολυ πολυ για την προσκληση θελω πολυ να σε γνωρισω..κ ευχομαι το μπισκοτακι να στρωσει παλι στον υπνο!

Ελενα κ σενα θελω να γνωρισω οπωσδηποτε!!!ποσο χαιρομαι που το Εβελινακι κοιμαται πια ηρεμα!

Κατερινακι μπραβο τη νεραιδουλα για τα καινιουργια της κατωρθωματα!κ εσενα πρεπει να γνωρισω :D

Κατερινακι κανγκ..ηρεμει ψυχη..ευχομαι να τα καταφερεις με τον Νικολα σου κ την πιπιλα!

κοριτσακια μου συγνωμη αν ξεχασα καποια..σας φιλω γλυκα ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...