Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τα Ζουζουνοπαιδα 6ου-7ου-8ου '12 τρωνε ολο το φαγακι ν15!!!!


Recommended Posts

Καλημέρα φιλεναδίτσες. :D

Βάσω σιγά καλέ την απόσταση. Αν έχει καλό καιρό και δεν έχει κίνηση μια χαρά κοντά είναι το ριβερ. Άσε που και οι τιμές του next είναι δελεαστικές. Να κανονίσουμε να πάμε μόλις φτιάξει ο καιρός.

Μαράκι ευχαριστούμε. Άντε κανόνισε να κατέβεις κι εσύ και η Κατερίνα μας. Τόσο δυνατό βήχα έχεις που σου φεύγουν? :roll: Μήπως μετά την γέννα είχες χαλάρωση? Με φ.τ. δεν γέννησες εσύ? :roll:

Μήπως έχει και ουρολοίμωξη η μικρή και κάνει έτσι? (δαγκώνω και την γλώσσα μου :( ) :roll:

Αριάδνη και μένα μου το έκανε αυτό με τα ουρλιαχτά. Δεν ξέρω τι είναι. Η αλοιφή μπορεί να μην της έκανε τίποτα αν πονούσε πολύ το καημένο. Σκέψου τι πόνο τραβάνε με τα δόντια. Καλή αρχή με τις συλλαβές έχουν πολύ πλάκα.

Ξέχασα να σας πω ...στις φωτογραφίες που βγάλαμε φαίνεται σε μία που ο Στράτος σφυρίζει :lol: Επίσης, γέλασα χτες πολύ με μία κυρία στις κυλιόμενες που μας είδε όλες μαζί με τα καρότσια να ανεβαίνουμε και μου λέει "Με τι ήρθατε?" και της απαντάω "Με πούλμαν" γελόντας και αυτή το πήρε στα σοβαρά και μου λέει "Ααα ναι?" :lol::lol: Μια άλλη άκουσα να λέει "βγήκαν ποδηλατάδα" χαχαχαχααα καροτσάδα ήθελε να πει...ότι να'ναι :lol::lol:

Νάνσυ περαστικά στον μπέμπη σου. Να μας βάλεις τις δημιουργίες να πάρουμε μάτι. Φυσικά και θα έρθουμε. Είναι δυνατόν να απορρίψουμε τέτοια πρόσκληση? :D Εγώ όμως αυτή τη φορά θα πάρω και gps γιατί παρόλο που ήταν εύκολο το ριβερ χάθηκα. Και η ώρα να είναι κατάλληλη για να μην βγουν τα μικρούλια από το πρόγραμμά τους.

Έλενα ναι πρέπει να έχει αλλάξει η Εβελίνα γιατί και μένα ο δικός μου παρόλο που χτες περίμενα να ξυπνάει συνέχεια όπως παλιά γιατί χάλασε το πρόγραμμά του και είχε γκρίνια πολύ παρόλαυτά ξύπνησε μόνο 2 φορές. Πιστεύω το πρόγραμμα σε συνδυασμό με το ότι χορταίνουν τώρα. Τα δόντια δεν θα είναι κάθε βράδυ να το ξέρεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα!!!Γραφω βιαστικα,εχει ερθει η μαμα μου κι επειδη δεν θα κατσει πολλες ωρες πρεπει να βγω για κανενα ψωνιο.Εχει παλιοκαιρο παλι!

Νανσυ καλα θα κανεις και θα εκμεταλλευτεις το ταλεντο σου!Θα νοιωσεις πολυ καλα που θ αμκερδισεις το χαρτζιλικι σου.Και που ξερεις...μπορει να ανοιξουν οι δουλειες!!

Το Βικακι πιστευω πως δεν σου εχει προτεινει γιατι τρεχεις με τα πιτσιρικια και δεν ξερει αν θες και κοσμο μεσα στο σπιτι.Κι εγω ηθελα να σου προτεινω τοτε που μεναμε και πιο κοντα αλλα ντρεπομουν να αυτοπροσκληθω :lol: ,γιατι μπορει να σε βαλει σε κοπο κατι τετοιο.

Αυτο σκεφτομουν χτες που γυρισαμε οτι θα ηταν πολυ ωραια να βρισκομασταν σε καποιο σπιτι.Στο δικο μου δεν χωραμε δυστυχως..και δεν εχει και να παρκαρετε!!

Ελενα :lol:

Μηπως να παρατησουμε τους αντρες μας και να φτιαξουμε αδελφοτητα?? :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

A nai Maraki, ithela na sou pw auto pou sou eipe h Stauroula....otan ekana mathimata anodinou toketou mas eipan oti meta ton fusiologiko toketo auto einai ena sumptwma xalarwtitas kai mporei na exeis kai akrateia....mporeis na to beltiwseis kai na beltiwseis genikotera tin autosugkratisi me kati askiseis...pou ksexasa pws tis lene alla tis eixame ksana anaferei kai thumamai oti polla apo ta koritsia tis kseroun...exoun mia onomasia...as mas pei kapoia pou gnwrizei....

Lioumpa esu logika tha ksereis...afou exei sxesi me to sex :lol::lol::lol: beltiwnei kai auto :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Bουλι το ακουσα κ κιεγω με την ποδηλαταδα!Που να ημασταν και ολες δηλαδη! :lol:

Αν βρεθειτε με Βικακι να μου πειτε κι εμενα!!!!

Και οποτε βαριεστε και θελετε βολτα να μου πειτε!! :lol: Ειμαι μεσα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οι ασκησεις kegel τονωνουν τους μυες του κολπου.Η ασκηση ειναι σαν τη συσπαση που κανεις για να σταματησεις τη ροη απο τα τσισα σου.Απλα το κρατας για καποια δευτερολεπτα οσο μπορεις.

Υπαρχουν οι μπιλιες εκγυμνασης,ξεκινας απο πιο μεγαλες και ελαφριες και το επομενο σταδιο ειναι πιο μικρες και πιο βαριες.Ναι...τις βαζεις μεσα και προσπαθεις να μη σου πεσουν... ;);)

Εχουν ωραια αισθηση,και πωλουνται στα sex shop.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Stauro kai ithela na sas rwtisw...den eipe tipota kanenas pou sas eide oles mazi me ta mwra?? :lol::lol:

Pantws pisteuw oti otan arxiseis na dineis kseno kai trwei kanoniki posotita to bradu tha deis diafora megali ston upno...emena den to arxise to seri amesws otan arxisa to kseno...meta apo kamia duo ebdomades....eprepe na sunithisei kai o organismos mallon na min ksupnaei giati meta apo tosous mines pou ksupnane den mporei ksafnika na to kanei me tin prwti...

Lia :lol::lol::lol: gia tin adelfotita!!

Egw ksereis ti skeftika...mipws na anoiksoume ena groupaki sto postaki gia tous antres mas na ta lene kai autoi??? :lol::lol::lol::lol: pisteuw pws tha exoun kai autoi polla koina kai tha ta broune!!!

Liaaaaa :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: gia tis mpilies!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λία :lol::lol: γνώστης για τα πάντα!

Σταυρούλα :lol::lol: για το πούλμαν!Ναι ρε ξέχασα να σου πώ ότι έχει πολύ πλάκα ο Στρατούλης στη φώτο που σφυρίζει!So cute :)

Έλενα εμένα δεν με πειράζει που δεν κοιμήθηκα, αν και σίγουρα έχω καλομάθει,απλά στενοχωρήθηκα πάρα πολύ γιατί αυτό που έκανε επι 2 ώρες δεν ήταν κλάμα, ήταν ουρλιαχτά...Ο άντρας μου που είναι και χέστης :lol::lol: ήθελε να πάμε στο νοσοκομείο :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ari den se peirazei giati den to pernas kathe bradu gia 6 mines kai exeis dunamis na ksenuxtiseis ligaki!!! :lol:

Kala nai sigoura to na to blepeis na sparazei sto klama einai polu stenaxwro...exoun tuxei kai se mas 2-3 fores kati tetoies nuxtes kai den kserame ti exei...mporei na itan kai tuxaio...an den epanalifthei min agxwnesai...

gia ton antra sou :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά Έλενα έπρεπε να τον φωτογραφίσω τον άντρα μου, τον είχε λούσει κρύος ιδρώτας :lol::lol:

Ναι, ήμουν πολύ τυχερή στο θέμα του ύπνου αλλά αν συνεχιστεί αυτό ή προκύψει και με τα δόντια, θα είναι πολύ χειρότερο για μένα που δεν το έχω πολυζήσει και προσπαθήσει να το διαχειριστώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λέλα αυτή που το είπε για την ποδηλατάδα μας είχε δει πιο πριν όλες μαζί. :D Θα σου πουμε θα σου πουμε. Καλά χτες τι το θέλαμε και μπήκαμε στο ασανσερ χτες συνέχεια σκεφτόμουν μην μας έχουν κολλήσει τίποτα. :lol: Χτες ήθελα να σε ρωτήσω τα λαχανικά τα βράζεις? ή τα κάνεις στον ατμό? Ίσως αν τα βράζεις γι'αυτό σου γίνονται αλοιφή γιατί στον ατμό δεν γίνονται τελείως μαλακά κρατάνε.

Πωπω Αρι πως σε καταλαβαίνω με τους άντρες μας. Κι εμένα έτσι κάνει. Έχω βαρέθει να ακούω συνέχεια την ατάκα "πάρε την παιδίατρο τηλέφωνο!" :evil::evil: Δεν βοηθάνε ρε γαμώτο έτσι δεν το καταλαβαίνουν? :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βουλί να μας εβλεπαν οοοολες μαζι εννοουσα!! :lol:

Αλλη φορα αν ερχονται ''θειες'' και πλησιαζουν τα μωρα θα φτερνιζομαστε πανω τους!!!Θα κανουμε οτι εχουμε και μυξες,να δω μετα θα πλησιασουν?? :evil::lol:

Τα βραζω και τα αλεθω με το ζουμι.Εσυ βαζεις ζουμι ή νερο?ή τα αλεθεις σκετα?Οταν βαζω λιγοτερο ζουμακι μου βγαινουν κι εμενα σαν τα δικα σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λέλα αυτό έχεις το μουλτι? http://www.katsifas.gr/media/catalog/pr ... 177_28.jpg

Εγώ δεν τα βράζω ίσως γι'αυτό. Θα το βάζω 2 φορές στην λειτουργία του ατμού μήπως δεν μαλακώνουν αρκετά. Καμιά φορά το βάζω όλο το ζουμί άλλες φορές όχι γιατί γίνεται πολύ σαν σούπα νερουλό όχι βελουτέ. Έχω και ένα άλλο με χερούλι πολύ καλό θα το δοκιμάσω και αυτό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑλημερα αγαπουλες μου :)

Ααααααααααααχχχχχχχχχχχχχ.....ποσο ζηλεψα βρε κοριτσια.....κοιταω και ξανακοιταω τις φωτογραφιες σας και μου ερχεται να κλαψω αληθεια..... :x Μου φαινεται απιστευτο ποσο πολυ σας νοιωθω κοντα μου ολες, ποσο χαιρομαι με τα κατορθωματα των μωρων μας και ποσο στεναχωριεμαι οταν καποια απο εμας ή τα μωρακια μας ταλαιπωρειται..... πολλοι που θα διαβαζουν το ποστακι θα λενε "καλα αυτες ποιος ξερει τι μπουρουχες και ακοινωνητες θα ειναι....δεν θα εχουν κοινωνικη ζωη και φιλες γι αυτο και επεσαν με τα μουτρα στο τσατ, γιατι ετσι νοιωθουν οτι εχουν καποιο γυρω τους". Αλλα ολες ειμαι σιγουρη οτι και φιλες εχουμε (ή νομιζαμε οτι εχουμε) και κοινωνικη ζωη εχουμε και οικογενεια εχουμε, απλα με ενα μαγικο τροπο συναντηθηκαμε εδω και δεθηκαμε πολυ. Ευχομαι να κρατησει αυτο το δεσιμο και σιγα σιγα να μπορεσουμε να κανονιζουμε πιο συχνα συναντησεις με ολο περισσοτερες απο εμας :YMHUG::YMHUG:

Βρε Ανθουλι εσυ εισαι εκει το διμετρο μελαχροινακι????? Ειλικρινα σε σενα επεσα εξω :o:o:o Σε φανταζομουνα ξανθουλα, μικροκαμωμενη αλλα εσυ μου βγηκες Λαρα Κροφτ :lol::lol::lol::lol: Αντε σε ειδαμε και σενα ;)

ΜΑρη Λιουμπα τοσο πολυ εμπασες με τον Τακο και γι αυτο δεν σηκωθηκες για ποζα διπλα στα ντερεκια :lol::lol:=))=))=))=))=))=))=)) Δεν ημουνα και εγω να σου κανω παρεα με το 1,63 (αν δεν εμπασα και εγω χαχαχχααχαχ).

ΚΑλα η νεραιδουλα εχει ξεφυγει! Εσας θα σας φαινεται αστειο αλλα εμενα μου ειναι καινουργιο...εχει καμια εβδομαδα που ειχε ξεκινησει να γυριζει απο ανασκελα μπρουμυτα και να βγαζει σιγα σιγα και το χερακι απο κατω. Εχθες το απογευμα εκει που την ειχα στο πατωμα (Στρωνω ενα παπλωμα καλοκαιρινο που το εχω γι αυτη τη δουλεια) γυρισε με ευκολια και αυτο ηταν! Απο εκεινη την ωρα ολο κανει κουτρουβαλες :lol: .Δηλαδη ξεκιναει απο τη μια ακρη του παπλωματος και παει ανασκελα-μπρουμυτα-ανασκελα κ.ο.κ. μεχρι την αλλη ακρη και σαν να τη βλεπω προσπαθει να μπουσουλησει και ειμαι πολυ χαρουμενη. Επισης ξεκινησε και βαζει τα ποδια στο στομα και σαν να λεει και οταν κλαιει " μαμα-α-α-α-α-α-α-α".

Ελεγα και εγω....μονο η δικια μου η τεμπελω δεν κανει τιποτα????

*************************************************************************************************************************

Σταυρο με τον σκατζοχοιρο :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Αν μεναμε κοντα και σας εβλεπα συχνα θα τον ειχα μουρλανει στα φιλια τον παιδαρο :). ειναι τοσο γλυκας.....και τοσο ιδιος με σενα :)

Πως ηταν το βραδυ σας?

Τονινο ψηφιζω ΞΑΝΘΟ ΔΑΓΚΩΤΟ!!!!!

Βικουλι μην αγχωνεσαι με τον νονο...ειμαι σιγουρη οτι θα μπορεσετε να κανετε τη βαφτιση. Τωρα για το ποιος θα αναλαβει τις ετοιμασιες δεν ξερω αν θα μπορεσει ο νονος αλλα για τη βαφτιση θα μπορει σιγουρα. Ρωτησα και το στρατηγο. Ειπε οτι αν τη ζητησει την αδεια εγκαιρως σιγουρα θα παρει, αρκει βεβαια να μην πεσει σε κανενα μουτρο-διοικητη που βγαζει τα απωθημενα του στους στρατιωτες. Οταν ερθει εκεινη η ωρα αν κατι γινει θα μας πεις σε ποια μοναδα υπηρετει το παλικαρι και κατι θα κανουμε, που ξερεις μπορει να ειναι και εδω στην ΚΑστορια και να παρει αδεια απο τη σημαια :lol::lol::lol:

Εγω εχω στο προγραμμα απο Σεπτεμβρη που ο στρατηγος θα ειναι στη Χαλκιδα για ενα τριμηνο σχεδον γιατι θα περναει ενα σχολειο να ερθω κανα 2-3 φορες Αθηνα με το στρατηγο οταν θα παιρνει αδειες, χωρις τα παιδια για να "ανανεωσουμε τους ορκους μας" αν με πιανετε :ymblushing::ymblushing::ymblushing::ymblushing: Τοτε σιγουρα θα βρεθουμε ε κοριτσια?

Και εμενα με την αμμο τα ιδια ο Παναης :shock:

Βρε ΜΑρακι μου...περαστικα σας γλυκουλες μου. Αχ το πουλακι μου η Αννα ταλαιπωρειται :(:( ΠΑρε κηραλοιφη και θα με θυμηθεις, εμενα ειχε κανει παρα πολυ συγκαμα η μικρη σε ολο τον πωπο και το πουλακι και στις διπλες απο τα μπουτακια και μαλιστα ειχε και πληγες που καμια φορα ματωναν ακομη και με το σκουπισμα με την πετσετα. Φαντασου το παιδι ποσο χαλια ηταν και με την κηραλοιφη κα το ελαιολαδο εγινε καλα η μπεμπουλα μου. Οσο για σενα, η ακρατεια ισως ειναι λογω της γεννας, να χαλαρωσε ο σφιγκτηρας που ελεγχει την κυστη. Καλα ειναι να το ελεγξεις καποια στιγμη.

Αριακι το μπισκοτο βλεπω εξελισεται σε νυχτοπουλι :o:o:o Καποιο ζορι θα εχει το μωρο, δεν γινεται να αλλαξε ξαφνικα.....δοντακια ειναι η αιτια πιστευω.

Τα επαιξε ο συζυγος ε? Ετσι ειναι, εισασταν τυχεροι που το μπισκοτο ειναι ησυχο......για εμενα αυτο που περιγραφεις οταν ειχα τον Παναη ηταν μια ηρεμη νυχτα :shock:

ΝΑνσουιτα περαστικα σε σας. Γιατι εδωσες πονσταν σε τοσο λιγο πυρετο?

Καλη ιδεα η μπιζνα, βαλε σχεδιακια γιατι μπορει να ενδιαφερομαστε και εμεις, εγω τουλαχιστον αγαπω πολυ το χειροποιητο :)

Και καλη ιδεα και η συναντηση στο σπιτι σου. Ετσι και θα ειστε ανετα και δεν θα εχετε θεμα με τον καιρο και θα ειστε ανετα, θα αμολησετε τα γυναικοπαιδα στο πατωμα και εσεις θα γκοσιπαρετε!!!

Αυτο που λες για το Βικακι δεν πιστευω οτι ισχυει....απλα το κοριτσι μας εχει πολυ ευαισθητη ψυχουλα και δεν θα νοιωθει καλα να ταλαιπωρηθεις με τα 3 παιδια και να κουραστεις.

Ελενακο η Εβελινα εστρωσε και το κουκι χαλασε. Τι γινεται βρε κοριτσια :o:o:o ??

:lol::lol::lol::lol::lol: για το αντροποστακι.

Λιουμπα τι να το κανω εγω που ΚΑΙ χωρατε ολες, ακομη και για υπνο ΚΑΙ εχω απειρο χωρο για παρκινγκ? Και καπνιστηριο με θεα τη λιμνη? Τιιιιιιιι?????????

Εισαι απιστευτη με τις μπιλιες :lol::lol::lol::lol::lol: και με τις μυξες :lol::lol:

************************************************************************************************************************

Παω να ταισω τον πριγκιπα σπανακορυζο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πασχαλιτσακι η παιδιατρος μου το πε γιατι δεν επεφτε καθολου με το ντεπον.ηρθε σπιτι κολλησε απο την μπεμπα μετα απο ενα μηνα! :shock::shock::shock: αυτη η παιδικη αρρωστια του αιφνιδιου εξανθηματος εχει μεγαλο χρονο επωασης..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κουκλες

σημερα μου εχουν μαζευτει πολλες δουλειες και ξεκινησα και εκπαιδευση πιπιλας στον Νικολα, δεν παει αλλο το πηρα αποφαση γιατι ολο με το δαχτυλο στο στομα ειναι....για πειτε κανα κολπο Ελενα help!!!!!

Απο εκει που κοιμοταν μονος του, με το δαχτυλο φυσικα, σημερα εκανα τριανταπεντε σαραντα λεπτα να τον κοιμησω νυσταζε γκρινιαζε του εβαζα την πιπιλα, την εβγαζε την κραταγε στο χερι και την εβαζε μαζι με το δαχτυλο και ξανα τα ιδια......

παω να τον ταισω και θα ξαναμπω και για τα δικα σας :YMHUG:

α και χρονια πολλα στις ερωτευμενες :x:x με αντρες, γιους ξερετε εσεις :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Den mporoume diladi na eimaste erwteumenes kai me tis kores maaaaas!!! :D

Katerinaki na prospatheis na ton nanourizeis tis prwtes meres h me kounima h oti tropo ksereis kratontas tin pipila sto stoma....an katafereis na ton koimiseis etsi 4-5 fores pistreuw na to mathei...siga siga tha to ksexasei to daxtulo....edw emena ksexase to stithos teleiws, pou to pipilaei apo tote pou gennithike...esena den tha ksexasei to daxtulo? Boithaei episis na to dokimasei auto o suzuks ektos apo esena giati thilazeis akoma kai isws mperdeuetai! :D Good luck!

Katerina mprabo sti Stelina pou to kanei...kala an to kanei 1-2 fores teleiwse twra den tha stamataei...

:lol::lol::lol: gia ti Lioumpa pou empase me ton Tako :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχετε πολυ πλακα! :lol::lol:

Ασε συμπεθερα θα ημουν σαν μικρο παιδακι διπλα στις ψηλες!!Ασε που δεν θα φαινομουν και καθολου γιατι ο Στρατος με καλυπτει!!

Αρι μηπως η μικρη διψαει???Κουλη ερωτηση αλλα παιζει.Κατι ετοιμαζει το μπισκοτακι μωλε...καινουριο κατορθωμα!

Καγκουριτσα μου δεν την πηρε με καλο ματι την πιπιλα ο Νικολιος?

Χρονια πολλες βρε ερωτευμενες!Εγω γιορταζω διπλα δηλαδη??? :D

Για τα love balls :lol::lol::lol: Οτι αποριες εχετε στη διαθεση σας! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ρε Ελενα!!Δεν ηθελα να δωσω εκταση στο θεμα αλλα με τρωει...!

Ben wa balls λεγονται και ειναι κινεζικες!! :lol:

Δεν κανεις καμια μπιζνα??? :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...