Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τα Ζουζουνοπαιδα 6ου-7ου-8ου '12 τρωνε ολο το φαγακι ν15!!!!


Recommended Posts

Γεια σας όμορφες, περάσαμε όμορφα πολυ το πρωι τα καταφέραμε και βγήκαμε οι τρελές με τον παλιοκαιρο.

Χάρηκα πολυ που σας γνώρισα όλες είστε όλες πολυ πολυ γλυκιες μανουλες και τα μικρακια σας απίστευτα!Μπορει να συναντιομασταν πρώτη φορα αλλα έτσι όπως εχουμε ανοιξει εδω τις καρδιές μας ήταν σα να γνωριζομασταν χρονια.

η μια πιο κούκλα απο την άλλη γι αυτο και τα μωρα ειναι άλλωστε κουκλια όπως φαίνεται και απο τις φωτογραφίες.

Τα υπόλοιπα το βραδυ γιατι δεν με αφήνει η Αγγελικη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κορίτσια, είδα φώτο!!!Κούκλες, κουκλιά και γώ πραγματικά συγκινήθηκα, μακάρι να ήμουν και γω εκεί!

Ανθή, και σύ δίμετρη και η φραουλίτσα σου κουκλίτσα στα ρόζ!

Σταυρούλα, κούκλα και ο Στράτος τέλειο μαλλί!Και δεν μπορώ να παραλέιψω τί πλάκα είχε που όλα τα μωρά στις φώτο ήταν αγκαλία και ο Στρατούλης κύριος παρατηρούσε απο το καρότσι του!

Κατερίνα πολύ γλυκιά και με τρελλαίνει η σαλοπέτα του Νικόλα!

Βικάκι, ξανθιές, γαλανοματες, μάνα και κόρη, τί τέλεια!

Αντωνία τα μαλλία σου με τις αντάυγειες μου αρέσουν πολύ!!!Και ο μικρός μας Αναστάσης κοινωνικότατος φαίνετια!

Λίααα, τί τέλειο μαλλί έχεις και τί φρεσκαδούρα!!Εύγε!Και ο Στρατούλης κύριος!

Έλενα, μην μας λες πως φαντάζεσαι το καλοκαίρι γιατι ΖΗΛΕΥΟΥΜΕ!!!Εμένα με φαντάζομαι να τρέχω στην παραλία να κυνηγάω το μπισκοτάκι πρωί απόγευμα.Γι αυτό πρέπει να αδυνατίσω επειγόντως, για να τρέχω τουλάχιστον με χάρη :lol::lol:

Και τώρα που λέμε για δίαιτα, πρίν λίγο γυρίσαμε απο την κρεπερί που πήγαμε με την κουμπάρα μου για γλυκιά κρέπα!Η μπέμπα μας κοίταζε στο στόμα...και γλυφόταν!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ari kai egw prepei na kanw diaita epigontoooos! Resu den mou kanoun ta rouxa mou giauto piga kai pswnisa proxtes....3 kila pira alla egw ta pairnw sunithws ola perifereia kai twra exei petaxtei kai h koilia :twisted:

Kala esu ti zileueis kale afou kai esu tha paraliazese me tin koukena!! xaxa

A ksexasa na pw...se mia fwto pou eida gelousa me tous swsies pou koitazontai! Mipws nomizan oti koitousan se kathrefti?? :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα χαχαχαχαααααααα για τους σωσίες.

Καλά εγώ τώρα είδα στις φωτογραφίες ότι κάτι πέχτηκε μεταξύ Νικόλα-δικού μου Στράτου. :lol::lol:

Τι έγινε καλέ και κλαίει ο Νικόλας? Δεν πιστεύω να τον πείραξε ο δικός μου γιατί βλέπω την χερούκλα του απλωμένη. :?:? Εκείνη την ώρα ήμουν από πίσω και δεν έβλεπα. Κατερίνα γι'αυτό άλλαξες θέση μετά? :lol::lol:

Να δείτε πλάκα που μας δώσανε κάτι μπαλόνια και το μαλλί του Στράτου άρχισε να ηλεκτρίζεται. :lol::lol: Μιλάμε για τρελό σκαντζόχοιρο. :D:D

Κι εγώ όπως είπα πέρασα τέλεια αν και Έλενα σε καταλαβαίνω απόλυτα όταν λες ότι το μετανιώνεις όταν πρέπει λόγω προγράμματος να γυρνάς σπίτι νωρίτερα. Εγώ δεν γύρισα όταν έπρεπε για να κοιμηθεί και το πλήρωσα με γκρίνια. Τώρα κοιμάται μετά από χίιιιλια ζόρια.

Τελικά κορίτσια είχε κίνηση γυρνώντας προς τα πάνω.

Αααα Βάσω θέλω κι εγώ next. Πες μου όταν πας να πάμε μαζί.

Κατερίνα τελικά η Βάσω έγραψε πρώτη για την συνάντηση :D:D

Πως πήγε το κολυμβητήριο?

Έλενα ξέχασα να σου πω ότι ενθουσιάστηκα κι εγώ με το κινεζοσαιτ αλλά απογοητεύτηκα όταν είδα ότι δεν έχει paypal και φοβάμαι να δώσω τον αριθμό της κάρτας γιατί εσύ μπορεί να μην είχες πρόβλημα αλλά δεν έχεις να κάνεις πάντα με τον ίδιο πωλητή και δεν ξέρεις που μπορεί να πέσεις.

Κρίμα και μου άρεσε τρελά αυτόοοοο http://www.aliexpress.com/item/Fashion- ... 74375.html αλλά και αυτό http://www.aliexpress.com/item/2012-NEW ... 74453.html

Να σχολιάσω τα κορίτσια? Τι να πω? Είμασταν όλες πραγματικά σαν να γνωριζόμασταν καιρό αφού έλεγα ότι τόσα που έχουμε μοιραστεί εδώ μέσα δεν θα προλαβαίναμε ούτε σε 100 καφέδες να τα μοιραστούμε.

Τα μωράκια τα γνωστά. Οι ματάρες της μπέμπας της Βάσως καλέ δεν θυμάμαι πως θα την πεις, κόλλησε το μυαλό μου και της Ανθής η Αλεξάνδρα η οποία ξέρει από τώρα πως να κρατάει ένα γυναικείο πορτοφόλι. :lol:

Αντωνία όντως σου πάνε έτσι τα μαλλιά μην τα αλλάξεις. Τελικά η μόνη που δεν θήλασε στην συνάντηση ήμουν εγώ? :roll: ή μου φαίνεται? Κατερίνα κι εσύ? Καλά ο Νικόλας φαίνεται και στις φωτογραφίες ότι του αρέσει πολύ το δάχτυλό του. :lol: Ελπίζω να κάνουν τίποτα οι πιπίλες. Εμένα τις πιπιλάει λίγο και μετά τις αφήνει. :evil:

Σας αφήνω ξύπνησε κιόλας. Υποψιάζομαι ότι θα καλοπεράσω το βράδυ. :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου μπηκα για λιγο να σας πω οτι περασα τελεια!!!χαιρομαι τοσο πολυ που γνωριστηκαμε!!!μακαρι να μπορουσα να κατσω κ αλλο!!!ολα τα μωρακια τελεια!!κριμα που μενουμε τοσο μακρια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγαπεεες!!!

Ηταν πολυ ωραια σημερα,αλλα τοσο λιγο!!Θελω κι αλο,τι να μας κανουν 2 ωριτσες :lol::lol:

Πολυ ανετα ενιωσα με τα κοριτσια,πραγματικα σα να γνωριζομαστε χρονια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Stauro nai giauto den thelw na xalaw to programma giati aposuntonizetai entelws...den kserw an kanw kala h oxi...den thelw kai na tin kalomathw kiolas...alla entaksei pisteuw to kalokairi oti tha eimaste pio xalara me to thema programma pou tha einai kai pio megala....

To tzaket pou ebales mou aresei polu!!! Ksereis ti, auta ta duo site einai POLU megala kai polu egkura...den mporoun na kanoun kapoia apati giati exoun oloklira magazia autoi oi polites kai einai grammena ta stoixeia tous kai elegxontai...alla sou lew me sigouria oti na min ta fobasai...egw oti exw parw ta pira me pistwtiki kai twra kai sto gamo...diaforetikoi polites kai oloi poloi entaksei...kai kserw kai allous pou exoun pswnisei apta site kai einai polu euxaristimenoi...den exei akoustei pote kati periergo.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σταυρούλα αυτά που έβαλες...φοβερά!!Πιστεύω ότι μπορεί να είναι όπως τα λέει η Έλενα σχετικά με την εγκυρότητα!Καλά βέβαια και μένα ο άντρας μου θα με κράξει απο το φόβο του αμα του πω να παραγγείλω απο κινέζικα μήπως γινει τίποτα με την πιστωτίκη :lol::lol:

Ναι Έλενα όπως τα είπες είναι, θα παραλιάζομαι αλλά πάντα με τη μπέμπα μαζί :?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα θα παίζει αλλά και θα τρώει την άμμο. Θα περάσουμε ωραίες στιγμές ουρλιάζοντας στην παραλία :lol::lol: Με έψησες δεν χρειαζόταν να πεις τίποτα άλλο. Ψήνομαι πολύ γι'αυτό το τζάκετ και έχω βάλει στο μάτι και κάτι μικρά βραδυνά τσαντάκια σε πολύ καλή κατάσταση που γιάυτά δεν δίνω πολλά λεφτά αφού δεν πάω και πουθενά για να τα βάλω.

Καλά ο Στράτος μου έχει βγάλει το λάδι, όλο γκρίνια. Καμία σχέση με τον Στράτο που γνωρίσατε κορίτσια :lol: Τον θήλασα λίγο μπας και ηρεμήσει αλλά τίποτα. :evil: Πάω να τον κάνω μπάνιο να κοιμηθούμε μπας και ησυχάσουμε.

Κατερίνα έβαλα του Στράτου την αλυσίδα με την πιπίλα και τραβάει συνέχεια την αλυσίδα και την βάζει στο στόμα. Την πιπίλα ούτε να την φτύσει.

Λέλα όντως πρέπει να ξαναβρεθούμε αλλά νωρίτερα νομίζω. 12 είναι αργά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lia exeis dikio, edw exoume kanei suzitiseis me tis wreeeees pou na ftasoun 2 writses!!

Stauro :lol::lol: den itheles kai polu gia na pisteis! Pantos polu wraio...egw apo rouxa den exw koitaksei apo auto pou sas ebala tis mikris...alla auta pou ebales mou arese polu to tzaket....kali idea tha koitaksw kai tsantakia!

Nai resu auto legame me ton suzuks...den tha trwei tin ammo?? Ksereis ti, tis exw mathei molis paei na kanei kati kai tis lew oxi auto einai kako kai den to bazei sto stoma...stamataei kai me koitaei....pisteuw an tis pw 2-3 fores etsi kai gia tin ammo na to mathei...an kai tha dei oti den exei geusi kai den tha tin protimisi :lol:

Twra pou eipes gia to ourliazontas....ax kathe xrono stin paralia katigorousa tis ellinides manes oti xalane ton kosmo apo tis fwnes kai sugkrina me tis ksenes pou den akougetai katholou oi fwni tous...twra na dw ti tha kanw egw!! Ma pws sto kalo exoun ekpedeusei autes ta paidia tous kai den akougontai katholou oute autes oute ta paidia???

paw na dw bideo

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα εννοειται οτι τα σουτιεν τα φερνει ο αλλος απο Κινα και τα πουλαει για δικα του.

Ολοι πια αυτο κανουν.

Ελενα φερε εμπορευμα!!Δεχομαι να γινουμε και συνεταιροι! :lol::lol:

Α Ελενα ειδαμε στα prenatal στολη για μωρακι ΦΡΑΟΥΛΑ!!!Ηταν πολυ ωραια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ari :lol::lol::lol: gia ta soutien!!!! Kala apisteuto! Ta 3 kanoun 7 dollaria diladi oute 5 eurw!!!

mporoume na paroume merika kai na ta moirastoume oles mazi :lol::lol::lol:

Lioumpa :lol::lol::lol: gia ti stoli! Kala apo dw kai pera opou blepete fraoules tha skefteste emena :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα καλα μην το λες για την γευση γιατι και ο σπαγκος δεν εχει γευση αλλα ο δικός μου τον προτιμάει. :lol:

Ωχ όντως σιγά μην δώσουμε 20 ευρώ για τα 3. Πολλά είναι. :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια τωρα μπορω να σας γράψω ήρεμα,

Λοιπόν τι να πω περισσότερο απ όσα ήδη γράψατε,σας ευχαριστω όλες για τα καλα σας λογια :D όλες κούκλες γλυκιες η Αμαλία φρεσκοτατη, η Βάσω μια κούκλα, η Σταυρουλα πολυ γλυκια και τρυφερή μανούλα, η Αντωνία με τον αυτοκόλλητο Ανασταση πανω της και η Φραουλομανα γελαστη με την φραουλιτσα να κάνει αισθητή την αυτούσια της. Δεν γράφω περισσότερα με έχετε καλύψει!!!!

Μαρακι περαστικα στην Αννουλα!

Σταυρουλα μια χαρα που έφτιαξε ο ύπνος και τα καταφέρνει και με το γάλα είσαι σε καλο δρόμο και συμφωνω έτσι όπως τα εγραψες αν και δεν έχω διαβάσει το βιβλίο ότι για να μπορέσεις να εφαρμοσεις κάτι θα πρέπει να εχει αποθηλασει.

Αριαδνη περαστικα και κυρίως μη κολλήσει το μπισκοτακι σου.

Έλενα είχατε ήλιο εσείς, εδω η μερα ήταν σαν να μη ειχε ξημερώσει τετοια μαυρίλα πορολα αυτα δεν μας σταμάτησε τίποτα και συναντηθηκαμε :D την κάνατε την βόλτα σας ομως,το ίδιο λέγαμε με τα κορίτσια ότι μέχρι να ετοιμασεις να φύγεις βγαίνεις και τσουπ ήρθε η ώρα να γυρίσεις. Τουλάχιστον όταν μεγαλώσει η μερα έχεις και το απογευμα για βόλτα.

Νανσυ έχεις δίκιο οι περισσότεροι τα περιττά τα έχουν κόψει και το σπιτι δεν μπορει να γινει όπως πρεπει και με τα τρία παιδια μέσα, εδω και εγω που την μικρη την στέλνω παιδικο όταν θέλω να κάνω γενική απο δω και πέρα θα πηγαίνω τον μικρο στη μαμα μου αλλιώς δεν γινεται.

Κατερινακι για την ερώτηση στην αρχη θηλαζε τωρα ομως του δίνω νεράκι,γω απο τη βρύση, στην αρχη δεν έπινε τίποτα τωρα κανα δυο μερες κάτι πίνει, μη φανταστεις καμια τρελη ποσότητα ομως. Σιγα σιγα ομως θελει και αυτο τον χρονο του.

Εφτασα μέχρι την σελίδα 86 κάνω υποβολη γιατι έχω να μάζεψω και ένα σπιτι και τα υπόλοιπα αργότερα, χλωμο το βλέπω ή αυριο....

Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και συνεχίζω

Καλε μη λέτε απο τωρα για παραλίες και αμμουδιές....θέλω απίστευτα να καλοκαιριασει. Α Έλενα ξέχασα στο τέλος είχαμε μεινει η Σταυρουλα η Αμαλια και εγω και μπήκαμε στο prenatal για να πάρουμε πιπιλες με το που μπαίνουμε ειχε βάλει κάτι πολυ ομορφες αποκριάτικες στολές μια εκ των οποίων ήταν φράουλα και είπαμε και οι τρεις αυτη ειναι για σένα!!!!!! Πραγματικα ήταν πολυ ομορφες οι στολες ειχε μελισσουλα προβατακι τιγρακι λιονταρακι αλλα η τιμή τους τσουχτερη :oops: .

Σταυρουλα μπα απλα ο ενας άγγιζε τον αλλο και ο δικός μου άρχισε την γκρίνια. Ασε με το δάχτυλο όλο στο στόμα, το πήρα απόφαση θα προσπαθήσω πολυ να του μάθω την πιπιλα γιατι θα έχω θέμα μεγάλο στο μέλλον. Του την δοκίμασα που λες την καινουρια και όλο την έβγαζε απο το στόμα και την κράταγε και έβαζε το χέρι με την πιπιλα μαζι στο στομα :lol::lol: ελπίζω να έχεις ένα ήρεμο βραδυ :)

Φωτογραφίες θα σας βάλω αυριο δεν έχω πολλες τρεις τέσσερις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια κ εγω ετσι ενιωσα σαν να σας ξερω χρονια..μου φαινεται περιεργο που σας γνωωρισα,θελω πολυ να ξαναβρεθουμε κ συμφωνω με τη σταυρουλα οτι 12 ειναι αργα..ενταξει ετυχε κ ο κωλοκαιρος αλλα ναι 12 ειναι αργα.

σταυρουλακι θα ρθεις ξανα μεχρι ριβερ για να παμε μαζι νεξτ; :D αχ γιατι να μη μενουμε πιο κοντα να πηγαινοερχομαστε η μια στην αλλη κ θα βοηθουσαμε η μια την αλλη.ειδατε σημερα με τον δισκο σερβιρισματος κ τα καροτσια;λαμπρο παραδειγμα εγω! :lol::lol: ετσι θα ειμασταν,θα κραταγαμε η μια το μωρο της αλλης για να κοιμομασταν κ λιγο..σταυρουλα κ ανθουλι σας σκεφτομουν που ειστε τοσο μακρια κ αναποδα,ολο το ελεγα στον αντρα μου.αναστασια θα τη βγαλουμε ;)

εν τω μεταξυ ηρθε χαρτι του νονου μας να παρουσιαστει τον μαρτιο για το στρατιωτικο του..ο αντρας μου λεει θα μπορει να παρει αδεια,ετσι κ αλλιως για σεπτεμβρη υπολογιζουμε οποτε θα θεωρειται κ σχετικα ''παλιος''..αγχωθηκα λιγακι με αυτο :roll:

ξεχασα κοριρτσια να σας ευχαριστησω πολυ πολυ για τα σχολια σας για οσες μας ειδατε απο φωτο κ με οσες βρεθηκαμε!ειμαστε το πιο ομορφο γκρουπακι με τα ομορφοτερα μωρακια! :D κ μακαρι να μπορουσαμε ολες μα ολες να βρεθουμε..αριαδνη,ελενα,μαρακι,κατερινακι-πασχαλιτσακι κ οσες ξεχναω μακαρι να βρεθουμε καποια στιγμη.. :) που ξερετε,μπορει να τυχει,αλλωστε με την αντωνια δε περιμεναμε οτι θα βρεθουμε!

ελενα τι ομορφη εικονα αυτη που περιεγραψες που ο αντρας σου κοιτουσε το εβελινακι κ σκεφτοταν οτι ετσι θα ειναι στην αμμο..αχ ανυπομονω κ εγω για καλοκαιρι αν κ πρωτα ο θεος θα ειμαι πιο απασχολημενη κ πιεσμενη απ'οτι τωρα.λογω εργασιας.

αριαδνη κ εμας η μπεμπα μας κοιταει καλα καλα οταν τρωμε σαν να λιγουρευεται,εχει πολυ πλακα κ με προκαλει να της δωσω καθε φορα! :lol: δε δινω η τρελη απλα ετοιμη ειμαι,εχε χαρη που φοβαμαι καμια αλεργεια.αχ λιγουρευτηκα τη κρεπα :D

τωρα ο αντρας μου κοιμηζει τον τονι διαβαζοντας του παραμυθι κ εγω θηλαζα την αναστασια κ κοιμηθηκε.καλα οταν την αφησω θα ξυπνησει,αλλα ετσι κ αλλιως παω μεσα να χαζεψω λιγη τι βι κ καλες 1 θα κοιμηθουμε.αχ κ νυσταζω το μεσημερι δε κοιμηθηκα κ εχω σηκωθει πρωι σημερα κ εκανα κ χαλια υπνο χθες.

θα τα πουμε πρωτα ο θεος αυριο κοριτσια μου,χαρηκα που σας γνωρισα κ ευχομαι να μην αργησει η επομενη συναντηση!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οσο για την αμμο,εμενα ο γιος μου δεν την εφαγε ποτε αλλα ανατριχιαζε οταν περπατουσε κ εκανε σαν μεγαλος,πολυ γελιο.πρωτομανουλες θα τρελαθειτε με τα μωρακια σας στη θαλασσα,ειναι απο τις πιο ωραιες στιγμες νομιζω μιας οικογενειας,οταν δηλ τα παιδια ειναι μικρα.ειναι κ οι γονεις χαλαροι κ ολα ειναι ωραια.θελω καλοκαιριιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου!!ειδα φωτο κ ειστε τελειες πανεμορφες ολες σας κ εννοειτε τα μωρα μας!!!πολυ χαρηκα που βρεθηκατε κ ειλικρινα συγκινιθηκα που σας ειδα ετσι χαμογελαστες με τα μωρα!!μακαρι να βρεθουμε καποτε ολες μαζι!!! :)

κ εγω αρρωστησα.. :( εχω βηχα κ συναχι κ συχνοουρια.. :( βασικα βηχω κ μου φευγουν τσισακια..σερβιετα φοραω..τι σκατα ειναι παλι αυτο>? η αννουλα εχει ξεσκιστει στην δοιαρια κ στο συγκαμα..η καημενη φοβαται να κατουρησει κ οταν το αφηνει παει μπρος πισω τον κολο απο το τσουξιμο κ φωναζει δυνατα αουουουουουουουυ...η καρδια με ποναει οταν την βλεπω ετσι..

σας αφηνω..σας διαβασα κ γελασα με καποια που ειπατε.. :lol::lol: δεν παιζεστε :lol::lol: τα λεμε αυριο!!φιλακια πολλα!

αριαδνη περαστικα!για τα σουτιεν μαλλον την πατησα εγω!! :lol::lol::lol: αλλα 9 θα επαιρνα :lol::lol: με 5ε !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια.

Μαράκι μου περαστικά και σε σένα και στην Αννούλα!

Εμείς χθες είχαμε μια εφιαλτική νύχτα.Την έβαλα για ύπνο στις 9, ξύπνησε γιατί δεν μπορούσε να κάνει κακά της, έκανε τελικά και μετά ξανακοιμήθηκε.Μέχρι εδώ καλά.Στις 12μιση ξύπνησε με ουρλιαχτά.Κορίτσια όχι κλάμα, ουρλιαχτό ήταν αυτό.Και τί δεν έκανα.Της έβαλα αλοιφή για τα δόντια, τίποτα, της έδωσα ντεπον τίποτα, μέχρι και γάλα της έδωσα :cry: Το ήπιε μεν αλλά δεν ηρεμούσε με τίποτα.3παρά κοιμήθηκε πάλι. Δεν ξέρω τί έγινε :cry:

Εντωμεταξύ ανακάλυψε τις συλλαβές τώρα και συνέχεια μας λεει τατατατα, θα είναι απο το πολύ κου κου τα που της έχω κάνει :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια

ζηλεψα που συναντηθηκατε..τωρα θα δω τις φωτο..

εμενα ο μπεμπης εκανε εχτες πυρετο απο τις 6 μεχρι τις 2 38.6 τωρα ειναι απυρετος μονο με το ποσταν του επεσε μετα απο τοσες ωρες..ευτυχως ομως γιατι εαν δεν επεφτε κ αυτο θα καναμε την βολτουλα μας στο νοσοκομειο..

βικακι μαλλον εμενα δεν με συμπαθησες γιατι μενουμε τοσο κοντα κ βλεπω οτι δεν υπαρχει επιθυμεια για να βρεθουμε ξανα..σορυ που το εκφραζω αλλα το ειχα νοιωσει αυτο καιρο τωρα..

κοριτσακια ξεκιναω μπιζνα!! :lol::lol: εφοδιαστηκα με διαφορα χρωματα μαλλια κ θα φτιαξω κασκολακια τα λεγομενα φανταζι κ θα τα πουλαω..βασικα θα τα παρει η φιλη μου στην δουλεια κ οτι πουληθει..προσπαθουσα να σκεφτω κατι να κανω απο το σπιτι κ να μου αρεσει κιολας.ενταξη δεν προκειται να οικονομισω αλλα εστω κ 10 ευρω να βγαλω θα χαρω πολυ..το συζηταμε κ με την κουμπαρα μου με την καινουρια σεζον του χειμωνα να βαλουμε κ στο μαγαζι της βεβαια εκει θα ναι πολυ λιγοτερο το κερδος γιατι θα πρεπει να βγαζει κ εκεινη κατι αλλα 2 ευρω 2 ευρω.

οταν τα τελειωσω θα σας βαλω κ φωτο να δειτε τις δημιουργιες μου.ρουχα δεν θα ναι ευκολο γιατι εχει κοπο κ ο αλλος δεν θα μπορει να πληρωσει το χειροποιητο.σημερα εαν ο μπεμπης δεν κανει πυρετο θα τελειωσω μπλουζοφορεμα.ειμαι ενθουσιασμενη κ τιποτα να μην βγαλω δεν με νοιαζει η προσπαθεια κ μονο με χαροποιει..

παω να δω φωτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ειστε ολες κουκλες!!!!!!!ζηλευω!!!ρε κοριτσια δεν κανονιζετε να ερθετε σπιτι μου;;;;;;;;δεν υπαρχει αλλος τροπος να σας δω.....εκτος απο καμια κυριακη με τους αντρες μας γιατι μονη μου δεν μπορω να κουμανταρω τρια παιδια...please θελω κ εγω να σας γνωρισω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νάνσυ να μας βάλεις φώτο απο τις δημιουργίες σου!Μπορεί να αποκτήσεις και τους πρώτους πελάτες απο δω ;)

Πολύ ωραία η πρότασή σου να καλέσεις τα κορίτσια :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsiaaa ti kanete?

Emeis kala...simera to bradu h mikri den ksupnise oute gia pipila...entupwsi mou kanei oti apla etsi allakse o upnos alla entaksei den thelw na enthousiazomai polu giati kserw oti mporei pali na allaksei! Bebaia twra exoume mpei se ena programma genikotera kai me ta fagita kai pou kopsame to thilasmo kai pinei standar posotita galaktos kai pisteuw oti mporei kai na min allaksei, ektos an arxisoun ta dontakia pou ekei den kserw ti tha ginei...

Ari giati etsi h Koukena??? Les na einai apta dontakia?? Pantws sigoura kati einai den mporei, esena pote den ta ekane auta oute mwro....twra mporeis na katalabeis ti pernousan merikes apo emas kathe bradu!! Euxomai na perasei grigora oti einai pou tin enoxlei pantos....

Nancy kali h idea sou gia tis biznes! Afou ta ftiaxneis giati na min ta poulas! Etsi ksekinise kai h Miraraki! :lol: Apo ena xali exei ginei diasimi kai plousia! xixixi

Bikaki makari na mporousame oles mazi....pote den ksereis...kapoia stigmi mporei na to kataferoume...isws oxi twra pou einai polu mwra...alla otan tha einai ligo pio megala...tha kanoume ena Reunion meta apo kapoia xronia...mporei na einai mazi kai ta aggonia mas :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κοριτσάκι μου!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Τι χαρά είναι αυτή!!! Αχχ Μπράβο!!! Όχι να σου πω ότι στα έλεγα αλλά είδες ότι δεν πρέπει να χάνεις την πίστη στο σπορακι σου!;!;! Δεν ήθελα να επιμείνω τις προάλλες γιατί καμιά φορά και το ένστικτο είναι ισχυρό και εγώ στη θέση σου δεν θα άκουγα κανέναν.. Δεν σου λέω να χαρείς, λογικό να κρατάμε μικρό καλάθι, απλά σου λέω να έχεις πίστη στο σπορακι και να μην το καταδικάζεις, η φύση είναι απρόβλεπτη και θαυμαστή και όσο και να προσπαθούμε να την βάλουμε σε κουτάκια και σε βιβλιογραφίες και να προσπαθήσουμε να την εξηγήσουμε ακόμα και οι γιατροί παραδέχονται ότι δεν μπορούν να τα εξηγήσουν όλα!! Πέρσι στην εγκυμοσύνη είδα έμβρυο με χοριακη 500, άκουσα καρδούλα με χοριακη 900!!! Σκέψου ότι βάση βιβλιογραφίας συνήθως μεταξύ 5680-13660mIU/ml εμφανίζεται ο αμνιακος σάκκος και μεταξύ 11230-25640mIU/ml εμφανίζεται ο καρδιακός χτύπος..! Δεν υπήρχε καμία απολύτως λογική εξήγηση!! Και όμως αυτό μέχρι και τη 12η εβδομάδα αναπτυσσόταν κανονικά!! Άσχετα που μετά σταμάτησε η καρδούλα του για άλλο λόγο.. σε άλλες γυναίκες που διάβαζα τότε παρόμοιες περιπτώσεις είχαν κρατήσει τα μωράκια τους υγιέστατα! Κάποια πράγματα δεν μπορεί να τα εξηγήσει η επιστήμη και το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι να μην χάνουμε τη πίστη μας και να κάνουμε υπομονή.. ότι είναι να γίνει θα γίνει άλλωστε και θα το αντιμετωπίσουμε όταν έρθει..! Μέχρι τότε συνέχισε να πιστεύεις στο θαύμα που συντελείται μέσα σου και μακάρι Παναγίτσα μου να πάνε όλα κατ'ευχήν!!! 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏 Άντλησε δύναμη από τα παιδάκια σου και στείλε θετική σκέψη και ενέργεια στο μικρό σπορακι!! ❤️❤️❤️❤️ Καλά το σκέφτεσαι πάντως, δώστου λίγο χρόνο παραπάνω..! Το κάθε εμβρυακι έχει το δικό του ρυθμό ανάπτυξης..! Εγώ μαζί σου πάντως ότι και αν αποφασίσεις! 😘😘😘 Τα ultro να συνεχίσεις να τα παίρνεις!! Εννοείτε ότι έχει νόημα!! Αν ήταν το δικό του το μωρό θα σου έλεγα εγώ..!!! Πόσα σου δίνει;;; Να ρωτήσεις μήπως και έναν άλλον γιατρό;;
    • Καλημέρα κοριτσάκι μου!!! Τι ωραία το σπορακι γιγαντώνεται!!! 😍😍😍😍😍😍. Με το καλό υγιέστατο να είναι πάνω από όλα!!! 🙏🙏🙏🙏🙏🙏 Καλά έκανες και πήγες να το δείς! Ούτε εγώ θα άντεχα και για να είμαι απόλυτα ειλικρινής ήθελα να το γράψω κιόλας... Με τα άσχημα γεγονότα των προηγούμενων ημερών επιρρεαστηκα πολύ όσο και αν προσπάθησα να είμαι αισιόδοξη.. και την Παρασκευή που μας πέρασε δεν άντεξα και πήγα να το δω και εγώ μόνο που αυτή τη φορά ήταν ακίνητο και πέρασα αστραπιαία 2 μικρά εγκεφαλικά μέχρι να μου εξηγήσει ο γιατρός ότι το βλέπουμε να κοιμάται και μάλιστα με το δάχτυλο στο στόμα!!! 😅😅😅 Εκεί που είσαι δεν κάνουν την Papp-A μαζί με την αυχενική; Κανονικά λένε πρέπει να γίνεται ταυτόχρονα ή έστω 1-2 μέρες διαφορά για να συμβαδίζουν οι μετρήσεις χρονικά.. 
    • Δυστυχώς εδώ μου είπαν ότι είναι επικίνδυνο να το γυρίσει ο γιατρός.. για να δούμε σε δύο βδομάδες που θα πάμε πώς θα μάστε και θα ξαναρωτήσω..γτ κι εγώ αυτό έχω ακούσει! Ότι υπάρχει τρόπος..
    • Δλδ κι εσένα σε ένα σημείο πετρώνει δηλαδή στνήθως η κοιλιά σου ασχέτως με το πού είναι το μωρό; Με βοηθάς πολύ να καταλάβω!
    • Ευχαριστω πολυ Ελισσαβετ μου για τις ευχες!!!❣️❣️❣️ Μακαρι να πανε ολα καλα αυτη τη φορα κ να ερθει/ουν τ@ θαυματακι@ μας γερ@ στην αγκαλια μας!!!!🙏🥹✨️🧿 Κ να γεμισει η ομαδα μας απο δακρυα ευτυχιας κ τελειομηνες εγκυμοσυνες!!🙏🙏🙏🌈
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...