Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τα Ζουζουνοπαιδα 6ου-7ου-8ου '12 τρωνε ολο το φαγακι ν15!!!!


Recommended Posts

κοριτσια ολη μερα με την μικρη ειμαι..δεν θελει με τιποτα να ειναι μονη της κατω..πρεπει να ειμαι κ εγω απικο εκει..το κακο ειναι σημερα το πρωι εκει που εκανε κακα κ την αλλαξα μεσα σε 10 λεπτα ειχε ξανακανει αλλα τσιρλα..αυτα τα 10 λεπτα τα επομενα που δεν την πηρα χαμπαρι που εκανε,συγκαηκε η καημενουλα απιστευτα πολυ..μα λεω ειναι δυνατον μεσα σε 10 λεπτα?πηρα ντακταρον κ φασκολαδο νομιζω λεγεται που τραβαει το καψιμο..η καημενουλα κατουραει κ κλαιει κ τιναζει τα ποδια..εχει κανει μεχρι τωρα 6 φορες κακα κ τωρα το βραδυ μαλλον εκλασε κ λερωσε την πανα της κ την αλλαξα κ την ξαναεβαλα αλοιφη..δεν μπορουσε να κοιμηθη απο την μυτη κ παλι κ δεν μας εφτανε αυτο τωρα φοβαται κ να κατουρησει για να μην την τσουξει.. :cry: ολη μερα με εναν ορο ειμαστε..μολις το βλεπει την πιανει το παραπονο,χωρις να κλαψει το γιαβρακι μου.. :(

κοριτσια καλα να περασετε αυριο!!!!να πιειτε κ ενα καφε κ για μας τις μακρινες!!!εμεις οι υπολοιπες η μεσω σκυπε η εδω ραντεβου!!γιατι θα ερημωσει πολυ αυριο εδω περα!! :D

κατερινα κασκολ?μπραβο!!νανσυ κ κατερινα μηπως να κανετε-ουμε οπως ειπε κ η σοφια μπιζνες?συνεχεια τετοια ψαχνω,αν κ εχω την πεθερα να μου πλεκει!!θα την βαλω κ αυτην στο μπιζνες! :D

κατερινακι οπως ειπε κ η σοφια κ παλι ολη μερα ασχολουμαστε με κατι στο σπιτι αλλα εδω που τα λεμε ειναι πιο κουραστικο στο σπιτι παρα οταν πας στην δουλεια..αλλαζεις παραστασεις!οσο για το σιδερο εγω να δεις πως τα προσπερναω!! :lol:

αριαδνη μποτε σημερα?το εκανες τελικα?

σοφια αντε μεγια κ το 2ο δοντακι..κ εμας μας ειπε οτι εχει σκασει το κατω δεξι αλλα μονο αυτη μου φαινεται το βλεπει..μου λεει το ειδες?κ εγω εψαχνα να το δω κ απο ντροπη ειπα ναι ναι το βλεπω.. :lol: οτι να ναι..θα λεει αυτη μαλλον μου το παιζει χαζη η ειναι χαζη! :lol: αφου δεν το βλεπω..3ις μηνες εχει που μου ειπε οτι εχει σκασει..δεν θα φαινοταν? :?

ελενα τελικα δεν ειναι δοντακι ε?οσο για το συνολο ειναι φοβερο..εχουν τελικα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρααα κοριτσάκια για 2η φορά. Σας είχα γράψει ένα κατεβατό και φυσικά με ένα κουμπί που πατήθηκε καταλάθος χάθηκαν όλα. Δεν έχουμε που δεν έχουμε χρόνο γίνονται και τέτοια για να μας την σπάσουν τελείως. :evil:

Εγώ χτες δεν πρόλαβα καθόλου να μπω να σας πω τα καλά νέα. Πήγα να βάψω μαλλί μετά είχα την γυναίκα που μου καθαρίζει και το μεσημέρι κοιμήθηκα! Ναι πρωτοφανές. Έχουμε μάθει και κοιμόμαστε καλά πλέον και κοιμάται και η μανούλα. Συνεχίζω με τα καλά νέα...Προχτές το βράδυ ήπιαμε με τον μπαμπά μας 60ml και φάγαμε και κρεμούλα και θηλάσαμε. Κοιμηθήκαμε 9 ώρες σερί!!! Τι ευτυχία Θεούλη μουυυ. :D:D:D Χτες φάγαμε 100ml συμπλήρωμα δεν είχαμε όρεξη για κρέμα και θηλάσαμε. Το βράδυ ξυπνήσαμε μόνο 2 φορές όπου κοιμηθήκαμε αμέσως χωρίς πολλά κουνήματα και θηλασμούς. Στις 6μιση το πρωι θηλάσαμε και ξανακοιμηθήκαμε μέχρι τώρα που ακόμα κοιμάται.

Τα συμπεράσματά μου για το βιβλίο είναι τα εξής: Πριν ξεκινήσει κανείς την μέθοδο πρέπει πρώτα να έχει απογαλακτίσει και πέρα από αυτό να έχει κάνει όλα τα άλλα βήματα που λέει ότι πρέπει να κάνεις το βιβλίο πριν ξεκινήσεις την μέθοδο. Όπως το να έχει ένα σταθερό πρόγραμμα ύπνου-φαγητού το οποίο είναι 2-3 σιεστες την ημέρα οι οποίες θα γίνοντε μετά το φαγητό. Εγώ συνήθως τον κοίμηζα πριν το φαγητό. Επίσης, όταν ξυπνούσε με κλάμματα τον σήκωνα. Μέγα λάθος... τώρα τον ξαναπροσπαθώ να τον κοιμήσω και έχει μάθει και κοιμάται πιο πολύ ώρα και δεν έχει τόση γκρίνια μέσα στην μέρα (εκτός αν έχουμε τα δόντια). Επίσης, πρέπει να έχετε προσθέσει κάποιους εξωτερικούς παράγωντες όπως ένα κουκλάκι, πιπίλα, μουσική απαλή, σκοτάδι το βράδυ απαλό φως ημέρας την ημέρα όταν κοιμάται κλπ. Εμάς η μουσική παίζει όλο το βράδυ και μας έχει βοηθήσει και στο κοίμησμα πολύ. Έχω αυτό το cd το οποίο το πήρα από τα ELC και έχει πολλά όμορφα νανουρίσματα http://www.mothercare.com/ELC-Hush-A-By ... lt,pd.html . Αυτά είναι τα ευχάριστα νέα μου.

Όντως εγώ για κάποια θεματάκια που γράψατε οι κοπέλες που θα συναντηθούμε έχω σκοπό να σας μιλήσω από κοντά. Για τις υπόλοιπες που θα μας λείψουν σήμερα δυστυχώς δεν προλαβαίνω να διαβάσω. Το μόνο που πρόλαβα να διαβάσω μέσω κινητού και χάρηκα πααααρα πολύ είναι της Κατερίνας μας τα ευχάριστα νέα για την μανούλα της. Κατερινάκι μουυυυ είδες???Το έχω πει κι εγώ ότι οι ευχές εδώ μέσα πιάνουν. Πολλά φιλάκια χαράς σου στέλνω. :D:D:D

Έλενα πως πάνε τα δόντια? Βγαίνουν. Να ξέρετε ότι το ότι κάνει μία ή δύο νύχτες καλές δεν σημαίνει ότι δεν την πονάνε τα δόντια της. Κι εμένα έτσι μου έκανε άλλοτε ξύπναγε πολλές φορές και άλλοτε είχε καλές μέρες. Τα σημάδια δεν είναι ο ύπνος τους. Τα σημάδια για τα δόντια είναι τα πολλά σάλια να μην προλαβαίνεις να αλλάζεις σαλιάρες και να δαγκώνουν ότι βρουν. Εμένα δαγκώνει από το τραπεζάκι που είναι στο καρεκλάκι φαγητού μέχρι το προστατευτικό του καροτσιού. Βάζει ότι σκληρό βρει μέσα στο στόμα και το δαγκώνει με μανία. Δαγκώνει ακόμα και εμένα συνεχώς. Α! Ξέχασα να σας πω να γελάσετε. Προχτες τον είχε ο σύζυγος πάνω στο στέρνο του και του δίνει μία δαγκωνιά στο βυζίιιι :lol::lol::lol: Πέθανε στον πόνο κι εγώ γελούσα η κακούργα :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!!!!!σταυρουλα χαιρομαι που πατε καλα κ με το φαγητουλη κ με τον υπνο!ναι εχεις δικιο για τον θηλασμο..πρεπει να εχει τελειωσει τελειως για να μπορεσεις να κανεις οτι λεει το βιβλιο!φανταζομαι τον συζηγο πως εκανε εκεινη την στιγμη του δαγκωματος!! :lol::lol: εδω χωρις δοντια κ οταν δαγκωνει ποναει!!αληθεια στον θηλασμο δεν σε δαγκωνει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου

θα βρεθειτε για καφε ε;μακαρι να μπορουσα κ εγω αλλα τα 3 παιδια σε κλεινουν για τα καλα στο σπιτι..

πασχαλιτσακι μου μπηκες στο κλαμπ;μπραβο τωρα θα δεις ποσο θα κολλησεις!κ το μαλλι που πηρες θα βγει πολυ ωραιο οσο που λες να φτιαχνεις στους αλλους κ εγω ετσι ελεγα αλλα οτι παιρνω τα φτιαχνω για εμενα γιατι μου αρεσουν πολυ :lol::lol: εχω φτιαξει βεβαια κ στη μαμα μου 2 κασκολ κ στην νυφη μου εναν γουνινο γιακα να τον βαζει πανω απο ις μπλουζες..τωρα φτιαχνω παραλληλα ενα μπλουζοφορεμα μαυρο κ δυο ζακετες.τα κανω παραλληλα γιατι δεν ξερω ακομα λαιμοκοψη κ φτανω μεχρι εκει που ξερω κ παω στο μαθημα μαθαινω κ συνεχιζω.οταν τελειωσω αυτα θα κανω ζακετακια για τα παιδια για την ανοιξη.

να ξερεις οτι στο ιντερνετ στο youtube exei polλα που μπορεις να μαθεις.

κοριτσακια τι γινεται με την δεη;;;;μας ηρθε 714 ευρω κ τα πεντακοσια ειναι χαρατσι κ χρεωσεις κοινης ωφελειας!!τρελαθηκαμε!!που θα φτασουμε ρε γαμωτο!!!ποσο πατο θελουν να μας ριξουν;;;;εχω πεσει παρα πολυ με αυτα τα θεματα!!δεν μπορουμενα ησυχασουμε λιγο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου καλημερα,τι κανετε;

οσες ειναι να συναντηθουμε μπειτε ομαδα να συντονιστουμε. :D

αστα νανσουλι με το ρευμα,εγω ελεγα χθες του μπιλακου οτι θα κοβουμε ρευμα να τρωμε σε λιγες μερες.γιατι μας ηρθε 470 μαζι με χαρατσι.ε δουλευουμε για τη δεη κ τη τραπεζα εμεις,αστα. :twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες καλημέρα!Χτες ξινό μου βγήκε το κομμωτήριο, βαριόμουν έτσι κι αλλιώς αλλά με το που πήγα άρχισαν να με πονάνε τα κοκαλά μου και ένιωθα ότι μου ανέβαινε πυρετός.Τελοσπάντων, γύρισα στο σπίτι και όντως είχα 38 :( Μιλάμε ήμουν χαλια...Ευτυχώς η μπέμπα με λυπήθηκε και κοιμήθηκε 9 με 9 , κατά το παλιό σύνηθες πρόγραμμα.

Εγώ σήμερα δεν έχω πυρετό αλλά γενικά με γρατζουνάει λιγάκι ο λαιμός μου...Ελπίζω να είναι ένα απλό κρυολόγημα και να το προλάβω και όχι ίωση.Δεν θα την παλέψω να κολλήσει η μπέμπα.

Α!Χτες φάγαμε και αχλάδι, όχι οτι τρελλάθηκε όπως με τα άλλα φαγητά αλλά η κακομοίρα το έφαγε όλο χωρίς πίεση αν και ξινιζόταν λίγο.

Μαράκι εγώ της έβαλα τελικά dactarin για το σύγκαμα και έχει πάρα πολύ μεγάλη βελτίωση.

Σταυρούλα και συ έβαψες μαλλί?Θα είσαι σουπερ στη συναντηση ;)

Για τη Δεη μην μιλάτε...εμας δεν ήρθε μεν τόσο πολύ αλλα μας έρχεται 3-4 φορές απο 300 οπότε πάλι πολλά είναι.

Καλά να περάσετε σήμερα και να μπείτε να μας πείτε τα νέα σας το απόγευμα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimeroudia!!!

Ti kanete manoules?

Emeis kala...exei ilio kai thelw epitelous na bgw mia bolta...mpouxtisa mes to spiti, sikwthika nwris ekana tis douleies mou eftiaksa fagaki, tha perimenw na fame froutaki kai na fugw....den paleuete pia h kleisoura!

Maraki duskolo na exei kai sugkama h mikroula...prospathise na tin allazeis amesws kai baze kremoula se kathe allagma alla min tin bazeis apla tin krema...kane kai masaz na tin pinei to derma kai tha deis pou tha fugei grigora.

Stauro mprabo pou paei o Stratoulis mia xara kai me ton upno kai me to mpoukali!!! Eides...kai egw den sas eixa pei oti gia na kanete to biblio prepei na exete kanei polla apo auta pou grafei prwta alliws einai duskolo....thumasai pou sou elega oti an den kaneis ola ta alla einai fusiko na sou fainetai polu skliro to biblio giati einai polu duskolo gia to mwro na paei apo to stadio 1 pou einai sto stadio 5 pou einai to teliko apotelesma....enw an kaneis ola ta endiamesa stadia prin efarmwseis to 5, meta to 5 tha erthei polu omala!! Emas giauto mas itan mallon toso eukolo...sxedon den xreiastike to 5 giati irthe apo mono tou! Den kserw an katalabe kaneis ti lew :lol:

Ax koritsakia simera einai h sunantisi sas!!! Polla filakia se oles sas kai kalo kafeeee...perimenoume na mas pite pws perasate na zilepsoume ki allooooo!!!!

Kala ase egw den milaw gia to reumaaaa, emas Ari den thes na sou pw posa arxetai apo 3-4 fores :lol: !!! Tha trwme petres sto telos!!

Ari arrwstises?? Euxomai na min einai kati!!! Perastikoulia!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρι περαστικούλια. Καλά κουράγια. Ευτυχώς μπορείς να πάρεις φάρμακα να σου περάσει. Εμένα ακόμα με ταλαιπωρεί ο βήχας.

Κορίτσια τι θα κάνουμε? Έχει κωλόκαιρο έξω. Θα συναντηθούμε? Να ξέρω να φτιάξω και το μεσημεριανό του.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ασε βρε βικακι..μα οση κ οικονομια να κανεις ετσι οπως αυξηθηκε η χρεωση του μαζι με τα χαρατσια κ λοιπα παντα θα ερχεται αστα να πανε..βλεπω να βαζουμε γεννητριες :lol::lol: δεν μπορω να καταλαβω τι πιστευουν πως θα καταφερουν με ολο αυτο..προχθες σταματησαν τον αντρα μου στον δρομο κ τον ρωτησαν εαν χρωσταει πουθενα κ πως εαν χρωσταγε σε καποιο ταμειο θα επρεπε να τον συλλαβουν..ακουσατε;;;ελεος!!!δεν ξερω τι θα γινει κ τι θα κανουμε;;;εχθες μου ελεγε ο αντρας μου να κοψουμε τα περιττα..πια περιττα του λεω πες μου κατι περιττο που κανουμε;;κ μου ειπε για το ιντερνετ..κ του λεω ναι τρελο εξοδο αυτο θα μας σωσει..δεν βγαινουμε δεν ψωνιζουμε κ παραολα αυτα με τρια παιδια τα βασικα μας εξοδα ειναι απλησιαστα..μου πεταει να σταματησω κ την γυναικα που παιρνω μια φορα την εβδομαδα κ ποιος θα τα κανει ολα αυτα που για να σιδερωσω μονο θελω οπωσδηποτε ενα ατομα στο σπιτι να μου κραταει τα παιδια..εχθες ετρεχα πανικοβλητη σιδερωνα αφηνα σιδερωνα αφηνα μεχρι που ηρθε η νυφη μου.πως να κανω το σπιτι οταν ειμαι μονη μου ολη μερα κ ο αντρας μου δουλευει 7 μερες την εβδομαδα κ δεν μπορει να με βοηθαει καθολου;;κ δεν μιλαω για ενα σκουπισμα κ σφουγγαρισμα λεω για τα υπολοιπα.που δεν μπορω να κατεβω ουτε σκουπιδια να πεταξω..να μην δουλευε τοσο κ να μου τα κραταγε να κανω το σπιτι να πω οκ.δεν εχω αλλη βοηθεια εδω θελω ποση ωρα το πρωι να συμμαζεψω ξεκιναω πρωι κ μεχρι ν α τελειωσω παει μεσημερι μετα να μαγειρεψω να κανω..δεν ξερω τι θα γινει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kala Nancy to suzitas? Egw an eixa 3 paidia nomizw pws tha xreiazomoun toulaxiston 2 gunaikes :lol:

Edw me 1 kai den prolabainw oute ta basika sxedon na kanw!!! To spiti lew apo tin proigoumeni ebdomada na kanw geniko alla pws??

Prepei na einai o suzuks spiti na blepei ti mikri gia na kanw ola ta alla...alliws exw agxos den mporw na mpainwbgainw sta dwmatia kai na tin afinw moni. Kai mono ta mageiremata na upologiseis mou trwne ti misi mera!!!!

Kala ase, oloi leme na kopsoume ta peritta...alla nomizw oti den exoume polla peritta pleon....mono ta basika kanoume!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα μανουλες!Τι εγινε ολεσ μαζι μασ πιανουν τα ψψυχολογικα μασ?

Κατερινακι υπεροχα νεα για την μαμα σου.Πολυ χαρηκα!Ολα θετικα να πανε στο εξησ και απλα να ναι σαν ενα κακο ονειρο που περασε

Αριαδνη περαστικα σου κουκλα μου!Ελπιζω να μην ειναι ιωση και να σου φυγει γρηγορα! :ympray:

Α πολυ μου αρεσουν οι ευαισθητοι μπαμπαδεσ,με συγκινουνε ,φαινεται ο αντρασ σου οτι θα ειναι πολυ καλοσ μπαμπασ αλλα και συζυγοσ:x:x!

Αλλα γενικωσ δεν μπορω καθολου την αυστηροτητα ή το μαλωμα στα παιδακια.Πολυ χαλιεμαι.Ειμαι τησ συζητησησ

Τελικα κανενασ παιδιατρος δεν πεφτει μεσα για τα δοντια.Και η μπουμπου μου κανενα ακομα και μασ το χε πει απο τον 5ο :roll:

Μπραβο βρε σταυρουλα που τρωτε και κοιμαστε!Οντωσ ονταν κοιμουνται καλα δεν εχουν πολυ γκρινια στην διαρκεια τησ μερασ.Και εμενα τισ 3 τελευταιεσ μερεσ εχει ηρεμησει αρκετα και ξυπναει μια φορα το βραδυ οπως πριν.

Εγω βρε κοριτσια δεν εχω προβλημα να αφηνω την μπεμπα το απογευμα και να παω για μια ωρα να ασχολουμαι με κατι αλλα με πιανει η αναβλητικοτητα συνεχεια.Ελεγα να ξεκινησω λιγο περπατημα το απογευματακι για να ξεσκουριασω πριν παω γυμναστηριο αλλα ειμαι τοσο πτωμα το απογευμα που το ακυρωνω :( . Η μεση με ποναει πολυ και μου χει μπει η ιδεα οτι ειναι απο την επισκληρηδιο γιατι πριν την γεννα δεν πονουσα ποτε.Κομμωτηριο εχω να παω απο την γεννα :oops: .Οχι οτι εκανα ποτε κατι ιδιαιτερο μονο ψαλιδα κ κανενα καρεδακι.Ευτυχωσ βαψιμο μαλλιων δεν χρειαζομαι ακομα

Μαρακι ειναι καλυτερα το νινι σου!Μαλλον απο τα πολλα κακα συγκαηκε. :roll: Η καημενουλα τυρρανιεται και ειδικα αυτουσ τουσ ορουσ τουσ εχω μισησει.

Και η δικια απο τισ στερεεσ τροφεσ ζοριζεται κ κανει κακα πολλεσ φορεσ την ημερα και κοκκινιζει λιγο ο πωπουλησ τησ.

:lol::lol: με την γιατρο για το δοντι

Πασχαλιτσακι μπραβο κ στο νινι σου που εφαγε καλα!Καλε δεν ανοιγεται κανενα ον λαιν καταστημα με πλεκτα κτλ?Εσυ με την Νανσυ να πλεκετε!Η Ελενα να σαρωνει τα εργοστασια για να βρισκει τα καλυτερα υλικα η Σταυρουλα στην στυλιστικη δημιουργια και εμασ τισ υπολοιπεσ να μασ εχετε μετοχουσ να παιρνουμε και μεισ κανα χαρτζιλικι!Για την φουκαριαρα την μανα μασ! :lol:

Βικακι-Μπεμπουλα-Ανθη-Κοκονα-Λιακι-Σονια-Αλεκα.....Καλο μεσημερι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol: Bibi...kali idea! Tha analabw kai tis eksagoges...stin Kina! :lol::lol:

Ta koritsia den gurisan akoma apti sunantisi??

Pwpw erimwse to postaki!!!!

Kai emeis pigame boltoula alla kathe fora pou paw re paidi mou niwthw oti kanw agwna dromou...apto prwi etoimazw fagita kai mpempa gia na pame bolta stis 1 kai na gurisoume stis 2!!! Kai eimai etoimi aptis 11:30! Mia xtupaei to thl, mia xezetai h mikri, mia psaxnw to papoutsi, mia ta kleidia...meta sunantaw kai ti geitonisa sto parkin! E pige 1 mexri na fugw!

Telos pantwn, kai h mikri boltoula pou kaname kati itan...toulaxiston bgikame ligo.

Bibi kai emas apo 5 minwn mas leei oti exoun pristei ta oula kai etoimazetai kai akoma tipota....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eρήμωσε το ποστάκι όντως.Ευτυχώς εγώ είμαι καλύτερα, δεν έχω πυρετό οπότε πιστεύω να την γλυτώσω.

Έλενα θέλει οργάνωση για να βγεις έξω.Έτσι νιώθω και γω όταν είμαι Πάτρα που οι αποστάσεις είναι μεγαλύτερες και θέλουμε οπωσδήποτε αυτοκίνητο.Ευτυχώς εδώ όλα είναι πιο εύκολα.

Πιστεύω όταν μεγαλώσουν λίγο ότι θα είναι πιο εύκολα τα πράγματα,ας πουμε αν μπει το γιαουρτι, μπορεις να το πάρεις μαζί σου.Τουλάχιστον θέλω να ελπίζω, η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου τι κανετε;

στη συναντηση τα περασαμε πολυ ωραια,απλα μας τα χαλασε η βροχη κ ενω ειχαμε ραντεβου 12 καποιες κοπελες ερχονταν απο πολυ μακρια κ αναγκαστικα καθυστερησαν..εριξε πολυ βροχη,εδω εγω που μενω 10 λεπτα απο το σημειο συναντησης την ωρα που κατεβηκαμε να φυγουμε κ ενω ειχε κοψει ξαναρχισε παλι κ πηγαιναμε σιγα.εν τω μεταξυ επειδη ηταν ετσι ο καιρος δε γυρισε πισω ο αντρας μου κ πηγαν βολτα με τον αντωνη διπλα που εχει ικεα κ ετσι εφυγα 2.15,πειναγαν κιολας κ μεχρι να επιστρεψουμε θα πηγαινε 3 παρα.

κ ετσι δεν τα χαρηκα πολυ τα κοριτσια,οπως κ η αντωνιτσα τη περιμενε ο αδελφος της κ εφυγε λιγο πιο νωρις απο μενα.κ εμειναν η ανθη,η αμαλια,η κατερινα κ η σταυρουλα.

τα κοριτσια ολα συμπαθεστατα,η ανθη ολο χαμογελο η φραουλιτσα πολυ ομορφουλα εβγαζε ολο κραυγουλες δυνατες :D ,η αντωνια γλυκα κ με τον αναστασακο αγκαλιτσα συνεχεια κ η δεσποινουλα κουκλιτσα,η σταυρουλα κουκλα διμετρη κοπελαρα με τον κουκλο στρστουλη της,αμαλια πολυ γλυκεια με τον αντρακλα στρατουλη,κατερινακι ηρεμη δυναμη με τον γλυκο κ ησυχο νικολακη πολυ γλυκεια κ εσυ κατερινα κ με χαμογελο.

χαρηκα πολυ που σας γνωρισα πραγματικα αν κ δεν τα πολυειπαμε,δε προλαβαμε. :( αλλα σιγουρα θα υπαρξει κ επομενη φορα,εδω συναντηθηκαμε σε αυτο τον παλιοκαιρο,αλλη φορα θα κολωσουμε; :lol:

οσο για φωτογραφικο υλικο,εχουν η σταυρουλα η κατερινα κ δε θυμαμαι αν εχει αλλη κοπελα,νομιζω κ η αμαλια.οποτε αναμενετε στο ακουστικο σας,ερχονται πιο μετα οι φωτο.

κοριτσια εγω οταν εφυγα πηγα για μια πολυ γρηγορη ματια στο νεξτ επειδη ψαχνω σαλιαρες κ ειχε καλοκαιρινα μπλουζακια για τημπεμπα με 2 ευρω!τριαδα μακο μπλουζακια μακρυμανικα 12 ευρω κ φορμακια τα 3 τα ειχε 14 ευρω!εριξα πολυ γρηγορη ματια,θα επαιρνα κατι αλλα περιμενε ο αντρας μου στο παρκινγκ κ ετσι ειπα να παμε ενα απογευμα κ να χαζεψω.

αριαδνη όταν μεγαλωσουν θα ειμαστε σιγουρα πιο ανεξαρτητες,θα δεις.καμια σχεση με τωρα που το μπισκοτακι ειναι πολυ μωρο.ακομα κ καποιες δουλειες θα τις κανεις πιο ανετα τωρα που μπουσούλανε κ μετα αρχιζουν να περπατανε εχεις το νου σου.λιγο υπομονη κοριτσακια μου,ελενακι κ για σενα που λες οτι δε μπορεις ευκολα να κανεις δουλειες.ετσι ημουν κ εγω,επρεπε να μου κρατησουν τον αντωνη κ τωρα τημπεμπα που μπορει να μη μπουσουλαει αλλα ολο κατι θελει.μια αγκαλια,μια γαλα,μια κακα..

αριαδνη μου ευχομαι τελειως περαστικα κ εγω πριν λιγο καιρο ετσι ημουν αλλα τη γλυτωσα σαν εσενα ;)

α χθες βραδυ ο αντωνης κοιμηθηκε πρωτη νυχτα χωρις πιπιλα.παλι μασαγε παπλωμα κ σεντονια,τη ζητησε μια φορα κ του λει ο μπαμπας του ''μα δε τη πεταξαμε στα σκουπιδια;''κ το ψυχουλακι μου δεν ειπε κατι ε κ κοιμηθηκε.

σας αφηνω για λιγο γιατι κοιμηθηκε η μπεμπα κ θελω να μαζεψω το τραπεζι.δε μπορω να νιωθω οτι ειναι ετσι με τα πιατα πανω,λογικα θα ξαναρθω να συνεχισω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενα σε βλεπω με τις γιαγιαδες να αφηνεις το εβελινακι κ να απλωνεσαι στις ξαπλωστρες με το καφεδακι σου κ να λιωνεις κατω απο τον καυτο ηλιο του καλοκαιριου! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε θηρία τα καταφέρατε παρά τον καιρό!!!Ζηλεύουμε!Περιμένουμε φώτο!

Βικάκι είχα ξεχάσει να σας πω και γω ότι το next στην Πάτρα είχε βγάλει καλοκαιρινά περσινά στη μισή τιμή αλλά και γω τα είδα την τελευταία μέρα και δεν μπορούσα να αποφασίσω τί χρειάζομαι!Σίγουρα όμως θα στείλω την μαμά μου τώρα που ξέρω.

Όσο για το θέμα των δουλειών και της βοήθειας, εγώ το έχω πάρει απόφαση ότι γενικά δεν θα έχω πολύ βοήθεια,απλά εύχομαι τουλάχιστον για του χρόνου να τα καταφέρει η πεθερά μου με τη μπέμπα για να μπορώ να πηγαίνω στη δουλειά.Εκτός και δεν έχει πια πρωινή δουλειά ο άντρας μου έτσι όπως πάνε τα πράγματα και την κρατάει αυτός.Μερικές φορές με πιάνει το παράπονο αλλά τί να γίνει, όλα μέσα στο πρόγραμμα είναι.

Βικάκι μακάρι να την σκαπουλάρω και γω, μόνο ο χτεσινός πυρετός με προβλημάτισε.Μπράβο τον Αντωνάκη, πρέπει να είναι πολύ συνεργάσιμο παιδάκι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ελενα μου αρεσε παααρα που το φορεματακι που θελεισ να τησ βαλεισ πριν την βαπτιση.Πολυ ζουζουνιαρικο

Θελω και εγω να ξεκινησω να κανω αγορεσ απο εξωτερικο,αλλα δεν σκαμπαζω.Ασε που τα αγγλικα μου ειναι αθλια.Οι πληρωμεσ γινονται με πιστωτικη-pay pal κτλ????? Με αντικαταβολη δεν γινεται?

Επισησ υπαρχει ελαχιστο ποσο για παραγγελιεσ ???Και ποσο περιπου ειναι τα εξοδα αποστολησ???

Πεσ μου βρε ελενακι,σορι για τισ πολλεσ ερωτησεισ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας! Σήμερα χαρηκα πολύ που συναντηθηκα με τα κοριτσια!!! Μπορει να εκανα 40 λεπτα να παω και μια ωρα να γυρίσω (απο βλακεια δεν πήρα αττικη οδο) αλλα πέρασα πολύ όμορφα και αξιζε τον κόπο. Η φραουλίτσα και η μπεμπουλα της Βασούλας ηταν τα μόνα κοριτσακια της παρεας! Βασω η κορουλα σου ειναι μια κουκλιτσα(σαν τη μαμά της ;) ) με χειλαρες και ματαρες! Ηταν κυρια και δεν κραυγαζε σαν τη δικη μου :lol::lol::lol::lol: Σταυρούλα εκανες κι εσυ "ταξιδι" για να ερθεις με τον κλωνο σου! Απίστευτο φατσονι ο Στρατουλης.Κουκλί! Όσο για σενα...κούκλα! Αντωνιτσα σε τρεχει ο Αναστασακος. Είναι όμως ζουζουνοφατσα και αυτός και η Δεσποινούλα! Εσυ αδυνατισμένη πολύ! Ούτε που φαινεται πως εχεις 2 παιδιά.Φτου! Λιακι η φραουλίτσα εκανε τα γλυκα ματια στο γιο σου :lol::lol::lol: Είναι όμως και πολύ αντράκι! Μοιάζετε πολύ! Εσύ πάλι μια όμορφη μικρή μανουλίτσα! Κατερινάκι μου με σένα τα λέω συχνότερα. Ήρεμη δύναμη όπως λέει και η Βασω! Ο Νικόλας σήμερα αγκάλιασε τη φράουλα για τη φωτογραφία! Το είχαμε παράπονο :lol::lol::lol: Έδειξε πάντως σαφή προτίμηση στην άλλη μπεμπούλα της παρέας :lol::lol::lol: Είπαμε, δεν κλέβει τις γυναίκες των φίλων του :lol::lol::lol::lol:

Πολύ τη χάρηκα τη συνάντησή μας! Κορίτσια στις φωτό είμαι λίγο χάλια αλλά δεν πειράζει :lol::lol::lol::lol:

Φιλάκια πολλά! Πάω να ετοιμαστώ για το μάθημα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ax koritsakia polu polu polu xairomai pou brethikame kai allo toso stenaxwriemai pou eimai toso makruaaaaaaa :(

Polu thelw kai egw na sas gnwrisw!!

Bikaki kai Anthi mou etsi akribws opws perigrapsate ta koritsia sas fantazomai kai egw oles!!!

Bibi sta site auta apo ekswteriko me pistwtiki....sta ellinika site thelei kai ekei sta perissotera pistwtiki alla exei kai polla pou den thelei h pou mporeis na kaneis sunenoisi kai apo thl kai na pas se mia trapeza na baleis lefta an theleis kati na paraggeileis....

oti theleis lege mas na se boithame! Eksoda apostolis den einai standar...alla exoun, alla oxi, alla ligotera, alla perissotera...alla min fantasteis kanena trelo poso...egw pou menw kai Kriti ta perissotera einai 3-4 eurw, analoga kai me to baros kai to paketo bebaia...

Paw na dw fwtooooo!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα ζουζουνες :P . Σημερα γνωριστηκαν τα κοριτσια μας....... φανταζομαι οτι θα συγκινηθηκαν πολυ βλεποντας τα λουλουδακια-μωρακια μας!!!!! Εγω και μονο που το σκεφτομαι μου ερχεται να κλαψω, αληθεια λεω. Αφου οταν πηγα στο σπιτι της ΜΑριας και την αντικρυσα απο το αυτοκινητο ακομη μου ανεβαινε ο κομπος στο λαιμο αλλα κρατηθηκα γιατι αμα αρχιζα να κλαιω θα ελεγε η κοπελα "προβληματικη ειναι αυτη καλε :o:o, τι επαθε και κλαιει στα καλα καθουμενα!!!!!".

Θελουμε φωτογραφικο ρεπορταζ!!!!!!

Σας ευχαριστω ολες για τις ευχες σας οσον αφορα τη μανουλα μου :D . Ειναι ταλαιπωρημενη ψυχη και της αξιζει απο εδω και στο εξης να ζησει αμετρητες χαρες γερη και δυνατη.

Κρεμα δινω δημητριακων με γευση μπανανα της νουνου και της αρεσει πολυ :). Και στον πριγκιπα αυτη εδινα. Απ' οτι φαινεται δεν θα δωσω καθολου ρυζαλευρο.....

Ερωτηση :

Απευθυνομαι στις μανουλες που ακομη θηλαζουν αλλα ας μου απαντησουν και οι υπολοιπες.... Δινετε νερακι στα μωρακια σας μετα την κρεμα και το φαγητο ή τα βαζετε να θηλασουν? Αν δινετε νερακι δινετε βρασμενο ή εμφιαλωμενο?

****************************************************************************************************************************

Αριακι πως ειναι το μπισκοτο με τον υπνο?

Η δικια μου η σουπια ειχε λιγες μερες που με ειχε ξετιναξει. Ξυπνουσε κατα τις 1-2 τη νυχτα και δεν ηθελε πιπιλα παρα μονο στηθος και καταλαβαινα οτι δεν ηταν πεινα. Απο εκεινη την ωρα και περα την ειχα διπλα μου στο κρεββατι να πιπιλαει ανα τακτα διαστηματα και εγω να κανω μαυρο υπνο. Ε χθες ειπα τον στρατηγο να κοιμηθει στο δωματιο της να ξεκουραστω λιγακι και η τσουπρα δεν ξυπνησε!!!! Με μυριζει το λαγωνικο, τι αλλο να υποθεσω :shock::shock::shock::shock:

Ελπιζω να νη σας τριγυριζει καμια ιωση..

Με γεια το μαλλι ;)

Ρε Βικουλι......και εγω που νομιζα οτι ειμαι η τελευταια μανιακη με τα μικροβια και την καθαριοτητα!!! Εσυ εισαι χειροτερη ρε παιδι :o . Κοιτα να ξεκουραζεσαι και ασε τα ντουβαρια, εμεις θα βλεπουμε τα ραδικια αναποδα και αυτα θα ειναι ακομη εκει!

Γιατι τοσο πολυ ρευμα βρε κοριτσια? Τι αναβετε και τρωτε τοσο πολλα βατ?????

Με το σημαδακι στα χειλακια πως ειναι η μικρη?

Κοιμηθηκε ο τονυ χωρις πιπιλα? Μπραβο σας. Εμεις να δουμε ποτε θα αρχισει να κοιμαται μονος...... και να βγαλουμε και την πανα επιτελους!!!!!

Αυτο που ειπες για την Ελενα......μαχαιρια στην καρδια :shock: Εεεεεεελιωσααααααααααααααααα και μονο στην ιδεα.....

Λιουμπιτσα αφου αγοραστηκε ο σταυρος εσεις ξεκινησατε ετοιμασιες. Ολα με το καλο. Τον ειδες? Σου αρεσε?

Βλεπω τον Στραταρα σε κανενα χρονο να σε φερνει βολτα για τα καλα :D

Ελενακο καλα τα ειπε ο συζυγος :lol::lol::lol::lol:

Μου αρεσε πολυ το φραουλοαουτφιτ!!!!!!! Το παρηγγειλες?

Πεινας ειπες???? Αν πεινας .....πηδα (λενε)!

Ανθουλι μουτσ μουτσ :)

Κατερινουλα ο νικολας προσαρμοστηκε με τα φρουτα, μπραβο το γιαβρι μου :) Τελικα οπως λεει και η Ελενα για ολα θελει υπομονη και να ερθει ο σωστος χρονος που το παιδι θα ειναι ετοιμο για καθε επομενο βημα ή αλλαγη.

Χρονο δεν εχω και πολυ ελευθερο μη νομιζεις.....απλα επειδη ειμαι ολη μερα στο σπιτι και δεν εχουμε και επισκεψεις καποια στιγμη χρειαζομαι κατι για να αδειαζει ο εγκεφαλος, να προσηλωνομαι σε αυτο και να νοιωθω οτι ξεφευγω......Αν με εννοεις ;);)

Σονια ωραια που ηρθαν οι παππουδες. Τα μωρα μεγαλωνουν πιο γρηγορα απ΄οσο νομιζουμε.... περαστικα σου. Φανταζομαι ποσο θα σου ελειψαν οι κουκλες σου....... θυμισε μου τι δουλεια κανει ο συζυγος?

Ειμαι μεσα για τη μπιζνα ;););););)

ΜΑρακι τι επαθε η Αννουλα? Περαστικα σας. Συνεχιζει ακαθεκτη στο βαρος βλεπω!!! Μπραβο σας.

Εμενα μου αρεσε πιο πολυ το πρωτο μπαουλο με την πεταλουδα, γιατι ειναι πιο ζουζουνιαρικο. Το δευτερο δεν θα μου αρεσει να το δω πανω στο τραπεζι στην εκκλησια, ογκωδες μου φαινεται.

Το σπαθολαδο εννοεις? Εγω σας ειπα οτι η μικρη ειχε κανει πολυ συγκαμα μετα την αμοξιλ επειδη εκανε παρα πολλες φορες κακακια. Εβαλα διαφορε κρεμες φαρμακευτικες, καλλυντικες, μελανη.....ειδα καποια βελτιωση αλλα οχι και τιποτα θεαματικο. Αυτο που τη βοηθησε ηταν το ελαιολαδο και μετα αγορασα κεραλοιφη και εγινε καλα ο πωπος και το πουλακι της :)

ΝΑνσουιτα μας λειπει πολυ το οτι δεν μπαινεις καθε μερα. ΚΑποτε δεν προλαβαινε να ποσταρει κατι καποια και αμεσως σχολιαζες. Τωρα πρεπει να κανουμε ταμα για να σε "δουμε". Λογικο κοπελα μου...που να προλαβεις και εσυ......

ΝΑι ρε σε τρελο κολλημα λεμε !!!!!! Αργοτερα θα μαθω να κανω και τιρλικακια και γιλεκα και ζακετακια και κασκολ........ να περναει η ωρα δημιουργικα βρε αδερφε!

Τονινο περνας ωραια ε? Πολυ χαιρομαι. Οσο μπορεις κατσε!!!!!

Σταυρουκο πολυ ευχαριστα ολα οσα μας γραφεις :). Μπραβο σας και ευχομαι ετσι να πατε απο εδω και στο εξης, για να ηρεμησεις και εσυ και να ξεκουραστεις.

Βιβικα καλη η ιδεα για το σαιτ. Ολες θα βαλουμε το χερακι μας και οτι βγαλουμε κερδος θα ειναι ;););) Εννοειται οτι τα κερδη θα τα μοιραστουμε η ακομη καλυτερα θα κανονισουμε συναντηση διαρκειας με ολα τα εξοδα πληρωμενα σε σπα!!!!!!

Ειδα φωτο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Τονινο σου παει πολυ το μαλλι, τωρα εκανες ανταυγειες?

Το μαλλι του παιδαρου της σταυρουλας κλεβει την παρασταση :lol:

Βικυ, Κατερινουλα, συμπεθερα και ποια ειναι βρε κοριτσια η αλλη???????

Τα μωρακια μας μεγαλωσαν πολυ και ειναι πανεμορφα :)

ΜΑρη λιουμπα πως αντεχεις με το μαλλο κατω? Εγω εχω να το αφησω 3 χρονια :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

A Bikaki, etsi opws akribws me periergrapses to kalokairi, etsi me fantazomai kai egw :lol::lol: Bebaia thelw na pernw kai to Ebelinaki paralia mazi mou na paizei stin ammo....ta apogeumata omws....extes etsi opws kathotan sto xali kathisti kai epaize me ta paixnidia mou leei o suzuks, koita tin, etsi tha kathete kai to kalokairi kai tha paizei me tin ammo! :D

Katerinaki :lol::lol: pws to ennoeis to pida? Etsi opws kanw stin Ebelina gia na faei? H kati allo? :lol::lol: Pantws oute me to ena oute me to allo mou pernaei h peinaaaaaa! Polu exei anoiksei h oreksi re mamwto.

Katerina auto pou les gia ti sugkinisi to exw kai gw :lol::lol: fantazesai se sunantisi kai na klaigame oles mazi :lol::lol:

Koritsiaaaaa eida fwtoooooooo!!! Ti na pw.....oles eisaste kouklessss!!!

Ti na prwto sxoliasw!!! Kala ta paidia einai kouklakia ola!! kai megalwsan polu!!!

Anthi kai esu eisai dimetri....gia pia kila milouses toso kairo????????????????

Lioumpa kouklitsa!

Katerinaki kompsi kai omorfi!

Tony koukla! Ekanes antabies?? Sou paei kai anoixto to malli!

Stauro koukla kai ontws dimetri!! Kala o STrataras exei trelo malli!! San na foraei perouka einai! :lol::lol:

Biki koukla kai esu kai h mpempoula megalwse!!

ksexasa kamia???

Ti wraia re koritsiaaaa!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κοριτσάκι μου!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Τι χαρά είναι αυτή!!! Αχχ Μπράβο!!! Όχι να σου πω ότι στα έλεγα αλλά είδες ότι δεν πρέπει να χάνεις την πίστη στο σπορακι σου!;!;! Δεν ήθελα να επιμείνω τις προάλλες γιατί καμιά φορά και το ένστικτο είναι ισχυρό και εγώ στη θέση σου δεν θα άκουγα κανέναν.. Δεν σου λέω να χαρείς, λογικό να κρατάμε μικρό καλάθι, απλά σου λέω να έχεις πίστη στο σπορακι και να μην το καταδικάζεις, η φύση είναι απρόβλεπτη και θαυμαστή και όσο και να προσπαθούμε να την βάλουμε σε κουτάκια και σε βιβλιογραφίες και να προσπαθήσουμε να την εξηγήσουμε ακόμα και οι γιατροί παραδέχονται ότι δεν μπορούν να τα εξηγήσουν όλα!! Πέρσι στην εγκυμοσύνη είδα έμβρυο με χοριακη 500, άκουσα καρδούλα με χοριακη 900!!! Σκέψου ότι βάση βιβλιογραφίας συνήθως μεταξύ 5680-13660mIU/ml εμφανίζεται ο αμνιακος σάκκος και μεταξύ 11230-25640mIU/ml εμφανίζεται ο καρδιακός χτύπος..! Δεν υπήρχε καμία απολύτως λογική εξήγηση!! Και όμως αυτό μέχρι και τη 12η εβδομάδα αναπτυσσόταν κανονικά!! Άσχετα που μετά σταμάτησε η καρδούλα του για άλλο λόγο.. σε άλλες γυναίκες που διάβαζα τότε παρόμοιες περιπτώσεις είχαν κρατήσει τα μωράκια τους υγιέστατα! Κάποια πράγματα δεν μπορεί να τα εξηγήσει η επιστήμη και το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι να μην χάνουμε τη πίστη μας και να κάνουμε υπομονή.. ότι είναι να γίνει θα γίνει άλλωστε και θα το αντιμετωπίσουμε όταν έρθει..! Μέχρι τότε συνέχισε να πιστεύεις στο θαύμα που συντελείται μέσα σου και μακάρι Παναγίτσα μου να πάνε όλα κατ'ευχήν!!! 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏 Άντλησε δύναμη από τα παιδάκια σου και στείλε θετική σκέψη και ενέργεια στο μικρό σπορακι!! ❤️❤️❤️❤️ Καλά το σκέφτεσαι πάντως, δώστου λίγο χρόνο παραπάνω..! Το κάθε εμβρυακι έχει το δικό του ρυθμό ανάπτυξης..! Εγώ μαζί σου πάντως ότι και αν αποφασίσεις! 😘😘😘 Τα ultro να συνεχίσεις να τα παίρνεις!! Εννοείτε ότι έχει νόημα!! Αν ήταν το δικό του το μωρό θα σου έλεγα εγώ..!!! Πόσα σου δίνει;;; Να ρωτήσεις μήπως και έναν άλλον γιατρό;;
    • Καλημέρα κοριτσάκι μου!!! Τι ωραία το σπορακι γιγαντώνεται!!! 😍😍😍😍😍😍. Με το καλό υγιέστατο να είναι πάνω από όλα!!! 🙏🙏🙏🙏🙏🙏 Καλά έκανες και πήγες να το δείς! Ούτε εγώ θα άντεχα και για να είμαι απόλυτα ειλικρινής ήθελα να το γράψω κιόλας... Με τα άσχημα γεγονότα των προηγούμενων ημερών επιρρεαστηκα πολύ όσο και αν προσπάθησα να είμαι αισιόδοξη.. και την Παρασκευή που μας πέρασε δεν άντεξα και πήγα να το δω και εγώ μόνο που αυτή τη φορά ήταν ακίνητο και πέρασα αστραπιαία 2 μικρά εγκεφαλικά μέχρι να μου εξηγήσει ο γιατρός ότι το βλέπουμε να κοιμάται και μάλιστα με το δάχτυλο στο στόμα!!! 😅😅😅 Εκεί που είσαι δεν κάνουν την Papp-A μαζί με την αυχενική; Κανονικά λένε πρέπει να γίνεται ταυτόχρονα ή έστω 1-2 μέρες διαφορά για να συμβαδίζουν οι μετρήσεις χρονικά.. 
    • Δυστυχώς εδώ μου είπαν ότι είναι επικίνδυνο να το γυρίσει ο γιατρός.. για να δούμε σε δύο βδομάδες που θα πάμε πώς θα μάστε και θα ξαναρωτήσω..γτ κι εγώ αυτό έχω ακούσει! Ότι υπάρχει τρόπος..
    • Δλδ κι εσένα σε ένα σημείο πετρώνει δηλαδή στνήθως η κοιλιά σου ασχέτως με το πού είναι το μωρό; Με βοηθάς πολύ να καταλάβω!
    • Ευχαριστω πολυ Ελισσαβετ μου για τις ευχες!!!❣️❣️❣️ Μακαρι να πανε ολα καλα αυτη τη φορα κ να ερθει/ουν τ@ θαυματακι@ μας γερ@ στην αγκαλια μας!!!!🙏🥹✨️🧿 Κ να γεμισει η ομαδα μας απο δακρυα ευτυχιας κ τελειομηνες εγκυμοσυνες!!🙏🙏🙏🌈
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...