Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τα Ζουζουνοπαιδα 6ου-7ου-8ου '12 τρωνε ολο το φαγακι ν15!!!!


Recommended Posts

Kalimera koritsia!

Anthouliiii pou eisai esu toso kairo! Mas eleipses! H mpoumpou sou ti kanei? Wraia pou dialeksate imerominia,dialekses thema? kserw oti exeis adunamia stis fraoules...kai emena mou aresoun alla twra pou exw dei toses fraoules mazemenes exei fraouliasei to mualo mou!!!

Kai an diabaseis exw epireasei kai ta koritsia kai exoun paraisthiseis! :lol:

Oute emena den trwei kai polu to frouto...oti faei me to zori...alla ksereis ti, stin arxi emena den ithele oute krema kai twra tin katabroxthizei...kai to mesimeriano stin arxi den to ithele kai twra anoigei to stoma diaplata! :D Euxaristw gia ta kala sou logia gia to videaki mas!

Maria :lol::lol: gia to konti!

paw na dw fwto den exw dei tipota akoma!

Tony mou nai kai egw toso kairo giauto den pigaina pouthena bradu...alla epidi einai sunithws kali skeftika oti tha einai ok kai simera....tis kratousa kai to gala gia na min pinasei...alla oxi...aposuntonistike...exei mathei sto xali tis pou tis exw balei ta paixnidia kai mpousoulaei kai twra ekei tin kratousame kai mallon eniwthe periorismeni...alla ti na kanw na tin afisw katw me 20 atoma na perpatane? Den ginetai! Tha argisw na ksanabgw bradu pantws!

Kala na perasete sta gennethlia! Na ta xaireste!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Maraki mou aresei para polu to forema!! Kai auti h leptomereia sto plai kai h zoni! Fobero! Kai sou paei para polu!

An sto ftiaksei ligo h modistra sto makros kai fiakseis kai malli tha eisai teleia! Kai exei dikio h Tony den se deixnei polu adunati! Ante koritsi me to kalo!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε Έλενα πόσο σε καταλαβαίνω. Εγώ δεν τολμάω όχι μόνο να πάω πουθενά αλλά να καλέσω και κόσμο στο σπίτι για να μην χαλάσω το πρόγραμμά του και το πληρώσω ακριβά.

Σκέτη τρομοκρατία τα μωράκια μας :lol::lol:

Ειδικά τώρα που ξεκινήσαμε ξένο γάλα έχω τρελό άγχος γιατί δεν συμμετέχω σε αυτό αφού πρέπει να του το δίνει άλλος. Σήμερα περιμένουμε τον νονό μας και αγχώνομαι γιατί δεν φεύγουν την ώρα που είναι να φάει και να κοιμηθεί και φυσικά δεν μπορώ να τους διώξω. Να δω αν θα πιει το γάλα σήμερα. :?

Για το καρεκλάκι θα μας δώσεις κάποιος.

Για τα βίντεο πήγαινε εκεί που είναι λογαριασμός σου που λέει video manager και όταν σου βγάλει τα βιντεάκια θα δεις δίπλα από κάθε βιντεάκι έχει ένα κουτάκι το τικάρεις και πατάς επάνω που λέει Actions εκεί έχει επιλογή delete.

Ανθή ελπίζω να σε δούμε στην συνάντηση.

Αντωνία μου καλά να περάσετε στα γενέθλια να τα χαίρεσαι τα ανηψάκια σου.

Μαρία τέλειοοοοοο το φόρεμα και μου αρέσει που δεν είναι φορτωμένο. Καλά έκανες και πείρες φόρεμα με σούρες γι'αυτό δεν σε αδυνατίζει τόσο. Άντε με το καλό και οι υπόλοιπες ετοιμασίες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι μου φαίνεται πολύ περίεργο που υπάρχει ανθρωπος που ψαχνει ρουχο να ΜΗΝ τον αδυνατίζει :roll::roll: Είσαι κουκλίτσα! Τελειο το φόρεμα.Σου πάει πάρα πολύ! Οσο για τη φραουλίτσα, τα φρούτα ούτε να τα δει αλλά και για την κρεμα δεν τρελαίνεται..Ασε που ακόμα δεν εχει μαθει καλά και το κουταλι..Το σπρωχνει με τη γλώσσα..

Σταυρούλα πρωτα ο Θεός θα ερθω.Θελω πάρα πολύ να σας γνωρίσω και ειχα στεναχωρηθεί που δεν τα καταφεραμε το Δεκέμβρη..Πολύ ψηλός ο Στρατούλης! Το δικό σου βιντεακι δεν καταφερα να το δω :(

Αντωνία τα ίδια κι εσυ με τα φαγητά;;Τι θα τα κάνουμε τα τζαναμπέτικα;;;

Ελενακι φραουλες το θέμα σας;;;; Τελειο! Θα φερω και τη φραουλίτσα για το ντεκόρ :lol::lol::lol: Οσο για το Εβελινακι εμεινα με το βιντεακι! Αν δεν το εβλεπα ισως και να μην πίστευα ότι τα κάνει όλα αυτά! Είναι τελεια η τσαχπίνα σου και κούκλα!

Πάω να φαω.Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας αγαπημενες!

Ωραια Κυριακη εχει!!

Πασχαλιτσακι να χαιρεσαι τον αντρα!

Θα βρεθουμε τελικα?Τέλεια!Ανυπομονω!

Οι πανες easy up με αφησαν πολυ ικανοποιημενη!Αυτες θα περνουμε απο εδω και περα(εχουμε βεβαια και μια πακεταρα απο τις baby dry)

Σε λιγο θα φαει και ο Τατος τα λαχανικα του.

Ξεκινησαμε πορτοκαλι σας το ειπα?Του αρεσε,δεν αντεδρασε ασχημα! :D

Τωρα εχω απορια,μπορω να του βαλω κατευθειαν λιγο λεμονακι στο φαι μιας και μπηκε το πορτοκαλι?Ή να περιμενω κανενα 3ημερο καλυτερα???

Η Αλεκα μας εχει γραψει κατι στην ομαδα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

agapes mou ti kanete??? ego edo ta idia kai ta idia! den pigame pouthena to sk, den pirazei exo sunithisei pia :? koritsia polu suxna me pianoun ta psuxologika mou, kai prospatho na anebo alla duskolo!!! exo kourastei arketa.. tespa! simera proti fora efage o manolis oli ti kremoula tou :D ryzaleuro banilia ;) o tonis panta troei olo to mpol tou :lol:

boulitsa teleia ta nea sas :D psilos lebentis o stratoulis mas :D kai ego tis baby dry pairno kai eimai polu euxaristimeni. kapoies fores pairno kai babylino (otan exoun prosfora) alla einai pio mikres oi panes...

helen apo to dromo se pire i aria :lol::lol::lol::lol: fraoules pantou pantou :lol::lol:

loumpa na sas zisei i anipsoula :D:ymparty::D

tony oraia pou eixes proteraiotita, ola kala mprabo ;)

auta pros to paron... :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Chris se katalabainw...kai gw polles fores peftw...alla prospathw na min me afinw gia ti mikroula mou...exeis ta kouklakia sou giauto na prospatheis na eisai kala...egw prospathw na skeftomai oti se ligo kairo tha anoiksei kai o kairos kai tha bgainoume me ta mwra boltoula kai tha eimaste kalitera pou tha einai kai pio megala!!! Ante an anoiksei kai o kairos na prospathisoume na brethoume!

Lioumpa mprabo gia to portokali...nai resu egw bazw apo tin arxi lemoni...alla ligo mono liges stagones! Den nomizw na uparxei problima...

telika koritsia egw ekopsa to rodi kai tis efuge to sugkama...auto tis to prokalouse!

Koritsia oi goneis mou exoun apoklistei me ta xionia!! Polu prama leme pwpw eida fwto kai epatha plaka!

Anthi nai fere fraoulitsa gia decor!! :D Nai kai egw twra pou ti blepw na ta kanei ola auta den to pisteuw...apo ti stigmi pou ksekinise h ekseliksi itan polu grigori! Kai steketai kai magkiorika me to ena xeri na deiksei oti einai aneti! :lol::lol:

Twra kanei kai bimata plagia kratontas ton kanape!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια γεια σας!

Χριστίνα και γω νιώθω πολλές φορές έτσι και πιστεύω όλες μας αλλά προσπαθώ να ανέβω και γω για την μπεμπούλα αλλά και γιατί πρέπει να είμαστε δυνατές γενικώς...

Έλενα και μένα έχει ένα φοβερό σύγκαμα το μπισκοτάκι πάνω στο πιπί και στον πωπό κ αι άρχισε απο τότε που έβαλα το κολοκύθι!Θα το δείξω αύριο και στην παιδίατρο που έχουμε εμβόλιο.

Εντωμεταξύ απο γκρίνια έχει λυσσάξει, το καλό που της θέλω να είναι απο δόντια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Egw den exw katalabei an auto pou eida xtes kai proxtes itan donti...den me afinei kai na dw!!

Logika Ari gia na exei polu gkrinia donti tha einai...exei kai polla salia?? Emena pote den eixe salia kai twra ksafnika olo salia!

Alla to bradu den exw problima akoma mia xara koimatai....

Stauro ksexasa na sou pw oti mia xara o Stratouli pou pinei toso! Emena stin arxi oute 10ml den epine!! Polu kali arxi kanate...kai egw etsi eniwtha pou den tin taiza egw alla min agxwnesai tha molis arxisei na pinei oli tin posotita pou prepei apto mpoukali meta tha to pinei kai apo esena...emena mono kamia ebdomada den to epine apo emena sto mpoukali...meta omws to sunithise kai epine kai apo mena.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλησπερα κοριτσια!

Πασχαλιτσακι να τον χαιρεσαι!να στε παντα μαζι κι αγαπημενοι

Μαρια σου παει παααρα πολυ το φορεμα!!!!Με το καλο κουκλα μου.

Αριαδνη μου και μενα πολυ γκρινια και ουτε μετο τζελ ηρεμει.Ολο με πονοκεφαλο ειμαι

Λιακι και εγω βαζω σταγονιτσεσ λεμονι

Χριστινακι μπραβο στον λεβεντακο που εφαγε.Και εγω πιστευω οτι ευθυνεται κ ο καιροσ,θα ανεβει ελπιζω η ψυχολογια μολισ καλυτερεψει κ θα βγαινουμε περισσοτερο ;) .

Ανθη μασ ελειψεσ :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σταυρουλα ειδα τα βιντεο.Πω πω ειναι πανεμορφη φατσουλα!!!!! :x:x .

Εμεισ δεν εχουμε τετοιο προβλημα γιατι πολυ απλα η μπουμπου μασ δεν εχει απολυτωσ κανενα προγραμμα :? Μασ χειριζεται κανονικα

Κοκονα μου,καλωσηρθεσ!!!!Υποσχομαι οτι στην επομενη συναντηση θα μαι παρουσα κ εγω ;) Ευχομαι να περασετε τελεια!!!!

post-4025-13873940073132_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ax ξέχασα!Μαράκι το νυφικό-φόρεμα είναι απλά τέλειο!Σου πάει πάρα πολύ!!Με το καλό!

Κατερινάκι να χαίρεσαι τον αντρούλη σου και να είστε ευτυχισμένοι!

Έλενα και μένα το βράδυ καλά κοιμάται εκτος απο κάποια ξυπνήματα για πιπίλα και πάλι όχι όλα τα βράδυα αλλά ΜΕΧΡΙ να κοιμηθεί, περνάμε χάλια.Γενικά απο την κρέμα και μετά αρχίζει η γκρίνια.Και όταν την βάζω για ύπνο, ενώ νυστάζει και γέρνει το κεφάλι και κλείνει τα μάτια, ξαφνικά τα ανοίγει και αρχίζει τα ουρλιαχτα.Έτσι συμπεραίνω ότι πονάει μάλλον.Απο σάλια είχαμε πολλά εδώ και καιρό ,απλά τώρα έχει φτάσει στο απροχώρητο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κούκλες?

Εμεις όλο το ΣΚ βολταραμε. Χθες συναντηθήκαμε και με την Ανθη και το Καρολινακι και είχαμε και τα δυο απο τα τρία μπεμπακια μας μαζι. Η φραουλιτσα πολυ κουκλιτσα εχει γινει, εχει κάτι ματακια πολυ εκφραστικά την ειχε η Ανθη μας στα ροζ και εκανε και τα γλυκα ματια στον Νικόλα :lol::lol: αλλα ο δικός μου πολυ μαμακιας δεν ξεκολαγε απο πανω μου και εκανε τον δύσκολο, βασικα νυσταζαμε αλλιώς και εμεις όλο χαμογελα ειμαστε :P

Ποσο χαίρομαι που θα τα πούμε και απο κοντα την Τετάρτη ανυπομονω να σας γνωρίσω και σας και τα ζουζουνια σας.

Αντωνία μια χαρα λοιπόν ήταν το ταξιδι σου ε ήταν δυνατόν να μη σε βοηθήσουν μονη με δυο παιδια!

Αμαλία να σας ζήσει η μπεμπουλα γερη και τυχερη να ειναι! Για το λεμόνι φυσικα και μπορείς λίγες σταγόνες εμεις το βάζουμε απο τοτε που αρχίσαμε κρεατοχορτοσουπα.

Αριαδνη φράουλες παντού :lol::lol: έχουν ήδη βγάλει στη λαϊκή τις είδα την προηγούμενη δευτερα και μου φάνηκαν και μένα πολυ νωρις απο τωρα!!!!!

Ανθουλι μου :D:D ε οχι και λυσσαρα η φραουλιτσα :lol::lol: για το φαγητο μην απογοητευτεις όλα έτσι δυσκολεύονται στην αρχη στην πορεία στρωνουν. Αν αποφασίσεις να κάνεις θέμα φράουλες θα βρεις πολυυυυ υλικό στις προηγούμενες σελιδες :lol::lol:

Έλενα αποσυντονιστηκε η Εβελινα ειναι δύσκολο η αλήθεια ειναι το βραδυ, ενω τη μερα και να χάσει λίγο ύπνο κάπως θα τον αναπληρώσει. Άρχισε και πλάγια βηματακια μπράβο μπράβο όπου να ναι θα περπατήσει κανονικα!

Κατερινακι να χαίρεσαι τον στρατηγό!!!

Χριστινακι χαμογελα έχεις δυο αντρακια μικρα που σε κοιτάνε και λιώνουν.

Μαρακι το φόρεμα τέλειο πανω σου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια!Γραφω απο κινητο και μου τη δινει λιγο αλλα το λαπτοπ ειναι στο δωματιο που κοιμαται ο Πανουλης και βαριεμαι να το φερω.

Τσεβουλα μου και σε μενα λειψατε πολυ και αναπολω τις μερες που μπορουσα να διαβαζω τα νεα σας καθημερινα..

Αριαδνη λογικα απο τα δοντακια ειναι η γκρινια.Αφου κοιμαται το βραδυ παλι καλα να λες.

Ελενακι θα περπατησει τοσο γρηγορα που δεν θα το πιστευεις!

Χριστινα μου ειναι λογικο να πεφτει η ψυχολογια σου.Ειναι πολυ δυσκολο να μεγαλωνεις δυο μωρακια.Κανε υπομονη και ο καιρος περνα γρηγορα!

Κατερινακι δε νομιζω να εχω θεμα.Ουτε στον Πανουλη ειχα.Εβαζα ο,τι μου αρεσε και ο,τι να ναι...Απλα τα χρωματα ηταν το μπλε και το λαχανι.Μεχρι εκει.Τα πιο πολλα τα βαριεμαι.Εσυ θα εχεις θεματακι?

Κατερινα να χαιρεσαι τον αντρα σου!!!

Ανυπομονω να σας γνωρισω!!!!

Παω να κανω μπανιο τη φραουλα!

ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!!!!!!!πηγε 1:30 κ κουτουλαω!!!!!!!!!σημερα κααθαριζαμε το λεωφορειο γιατι ηταν αστα να πανε απο σκονη..τα ειδα ολα σημερα!πολυ κουραστικο...

κατερινα να σου ευχηθω κ απο δω χρονια πολλα,να χαιρεσαι τον αντρουλα σου!!καλα να περασετε με τα μουσαφιρια!!κ πολυ χαρηκα με την νονα σας !θα περιμενουμε νεα σας!!

κοριτσια χαιρομαι που σας αρεσε το φορεμα..η αληθεια ειναι οτι αν το ανοιξω λιγο στην μεση θα πεσει πολυ ομορφα στους ωμους,γιατι τωρα σηκωνεται πανω γιατι ειναι στενο!ο συζιξ με λεει σαν γκεισα ειμαι! :lol:

ανθη μονο ρουχα που δεν με δειχνουν αδυνατη πλεον παιρνω..οχι τιποτα,αλλα για τον κοσμο γιατι συνεχεια με πρηζουν οτι πολυ αδυνατησα κ γιατι κ δεξερω τι..ενω πριν ουτε που με ενοιαζε κ φορουσα τα μινια με καμαρη! ;) η φραουλιτσα σου ορμουσε στον νικολα? :lol: κ η δικια μου τον ανασταση οταν βρεθηκαμε στην παιδιατρο!!εκανε ντροπες ο αντρουλης μας κ αυτη τον ορμουσε στον καναπε!!εχουν πολυ πλακα παντως τα μωρα!

εμεις ξεκινισαμε παλαμακια,γεια,bye bye k me το δαχτυλο κανουμε μπιπ!!α επισης βαζει τα χερια στο κεφαλι της κ κανει κ καλα οπως κανουμε εμεις καμια φορα δεν λεμε (τρελενομαι)με τα χερια στο κεφαλι?ετσι αρχισε κ αυτη κ τραβαει κ τα μαλλια της! :lol: απο μπουσουλημα τι να πω?σαν το φιδι σερνεται..ενω με τα χερια κανει βηματα,μολις την αφηνω ολο το σωμα σερνεται κατω..αχ κοιτουσα τις φωτο που ηταν λεχουδακι..ελιωνα που την εβλεπα τοσο μικρουλα..ποσο αλλαξε το ψυχουλακι ελεγα!!

κατερινα μου φαινεται οι αντρες της παρεας μας ειναι λιγο μαμακιδες!! :lol::lol: με την καλη εννοια!!! ;) τα κοριτσια παρολο που κανενα ακομη δεν εβγαλε δοντι βλεπω τσαμπουκαληδες ειναι ολες! :lol: τι στο καλο?αλλαξαν οι ρολοι? :D της καρολινας το μωρο πως ειναι?φανταζομαι ποσο μεγαλωσε!ηταν κ ο πρωτος της παρεας μας!!

ελενα κανει κ τα πλαγια βηματα?πρωτη πρωτη η εβελινα μας!!!μπραβο το κοριτσι!αν θυμαμαι καλα ο αναστασης κ η εβελινα μπουσουλανε κ σηκωνοντε!εχουμε αλλο?α κ της σοφιας!

σοφια πως ειναι το μαρακι σου?ειναι καλυτερα?

χριστινουλα ασε απο κλεισουρα αλλο τιποτα!υπομονη μεχρι αλλους 2 μηνες,ολο βολτες θα'μαστε,αν κ εσεις εκει απο τον αλλο μηνα θα απολαμβανετε βολτες!εμεις εδω μαιο θα εχουμε ανοιξη!!

βιβι :-*

αληθεια απο το κινητο πως μπαινεται στο μαμμυ?εγω πηγα να μπω μια μερα κ δεν καταλαβα τιποτα..που πρπει να μπω κ να μου ανοιξει την σελιδα,δεν μου την ανοιγε ασε που με βγηκαν τα ματια απ'εξω :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μια ερωτηση..τα στεφανα θα πρεπει να ειναι χρυσο μπεζ?η ασπρα ασημι?π.χ θα βαλω 2 να μου πειτε γνωμη για χρωμα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια καλημερα!δεν προλαβα να διαβασω τιποτα..

μαρακι μηπως μπορεις να ξαναβαλεις το φορεμα;

πες μου τιμη για στεφανα εχω ξεχασει να σας πω πουλαει κ ο αδερφος μου στεφανα κ γενικα εκκλησιαστικα παραλληλη δουλεια με την βασικη του που ειναι επιμεταλλωσεις.μπες δες στο site christo στεφανα μηπως δεις τα ιδια κ θα ρωτησω ποσο τα πουλαει κ ο αδερφος μου.κατι ακουσα που ελεγε οτι ξεκινανε οι τιμες του απο 70 ευρω.δεν ξερω εαν ειναι φθηνος ή ακριβος :lol::lol: γιατι περασαν κ 3 χρονια που εκανα τον θρησκευτικο.θυμαμαι βεβαια τα δικα μου ειχαν 150 αλλα ηταν πορσελανη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!

α ωραια νανσυ θα μπω να δω!αυτα τα στεφανα τα εχει περιπου 40ε.η αληθεια ειναι οτι στα στεφανα 150ε δεν εδινα με τιποτα γιατι ειναι κατι που θα μεινουν στο συρταρι! ;) το φορεμα ειναι στις φωτογραφιες(οχι ομαδα)λαμπαδες ψαχνω συνεχεια τωρα..

σημερα ξυπνησε με βηχα η μικρη..χτες δεν ειχαμε ρευμα απο τις 8 το πρωι μεχρι της 2,30 κ οπως την ειχα στο καροτσι για κανα μισαωρο φυσουσε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να ξερεις οτι αυτα τα στεφανα δεν ειναι ασημι ουτε χρυσο ειναι επαργυρα κ το χρυσο δεν ειναι χρυσο αυτη ειναι η δουλεια του πατερα μου κ του αδερφου μου βεβαια απο οτι ξερω δεν παθαινουν κατι με τα χρονια ομως μαλλον χαλανε εαν σε ενδιαφερει θα ρωτησω για την αντοχη τους απο τοτε που πηγε στα υψη ο χρυσος αρχησαν να χρησιμοποιουν αυτο το χρωμα που πολλοι ομως το πουλανε για χρυσο.κοριτσακι κ εγω αυτη την εποχη κ εγω δεν θα εδινα λεφτα για στεφανα πριν 3 χρονια ηταν εντελως διαφορετικα τα πραγματα..

πουτανα κριση..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι πολυ ωραιο το φορεμα σου!εισαι κ κορμι βεβαια κ σου παει!!τα χρυσα πανε περισσοτερο πιστευω λογω ζωνης

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsiaaa! Ti kanete?

Re koritsia den perimena pote oti tha sas to lew auto...alla h mikri koimithike toso pou tin ksupnisa moni mou meta apo 12.5 wres kai den eixe ksupnisei :shock:

Kai telika den kserw an itan donti auto pou nomizame...giati apo extes to bradu den to blepw...den me afinei bebaia kai h mikri na dw, alla oso mporesa den blepw kati!

Maraki emena itan se asumi ta stefana kai panw ta louloudakia eixan ligo roz....ta stefana omws emas oi koumpari ta piran kai den thumamai timi akribws...alla apoti thumamai auta pou koitaza ola apnw apo 120 prepei na ekanan...kai egw twra den tha edina polla se tetoia! Oti s'aresei pare kai oti einai oikonomiko...na eisai sigouri oti den tha koitaei kaneis ta stefana...isws exei dikio h Nancy oti afou h zwni sou exei xruso na pareis ta xrusafi...papoutsia xrusafi tha baleis?

Nansouita pou eisai, xathikes!

Pou eiste oles simera??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα αγαπουλες μου και καλη εβδομαδα να εχουμε :)

Σας ευχαριστουμε πολυ ο στρατηγος και εγω για τις ευχες μας και ανταποδιδουμε τις καλυτερες για εσας και τις οικογενειες σας :x:-*:-*

Σας διαβαζα απο το κινητο μου και μαθαινα τα νεα σας. Δεν εμπαινα απο το πισι ή το λαπτοπ γιατι τα εχουμε στο σαλονι και δεν ηθελα τα πεθερικα να με βλεπουν να τσαταρω!!!!!!

Καποια στιγμη με την ησυχια μου θα σας σχολιασω. Σας εχω και νεα, ευχαριστα :D:D:D:D

Για την ωρα σας φιλω οοοοοοοολες αγαπουλες μου γλυκες και ομορφες :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

eleναρα μου μωλις με δει η σαντυ να καθομαι θελει να βλεπει παιδικα..για αυτο δεν μπαινω..κ μετα δεν φευγει με τιποτα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tρομοκρατια σκετη τα πιτσιρικια!!

Κολιτσιδες!! :lol:

Πασχαλακι περασατε ωραια?Περιμενουμε τα καλα νεα!

Ρε μαμωτη μου,ακομα δεν μου εχει ερθει περιοδος,και ομως ειμαι με πονακια περιοδου συχνα.Τι να πω,αφου δεν ειμαι εγκυος μαλλον θα ειναι λογω θηλασμου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα

Ερημιες βλέπω που είστε όλες?

Ανθη στον Νικόλα θα ήθελα να έχω θέμα τον Μικρο Νικόλα βασικα να ταιριαξω προσκλητήριο και μπομπονιερες, στην Αγγελική και εγω δεν είχα συγκεκριμένο θέμα αλλα μου άρεσαν κάτι μπομπονιερες και μετα τυχαία συνδυάστηκαν και τα προσκλητηρια και τα υπόλοιπα χρώματα.

Μαρακι εμένα μου αρέσουν περισσότερο τα ασημένια, δεν νομίζω ότι πρέπει να ταιριάζουν με το φόρεμα απαραίτητα.

Έλενα υπναρου η Εβελινα :lol::lol: ειναι πολυ δραστήρια και χρειάζεται τον ύπνο για να ξεκουράζεται.

Κατερίνα περιμένουμε να μας πεις τα ευχάριστα νεα, εχει σχέση με το θέμα του νονου που λεει το Μαρακι ή κατι αλλο?

Αμαλία δεν κανεις αλλο ένα τεστακι, μήπως ήταν νωρις το αλλο :P

Πάω να ταισω το ζουζουνι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλά είμαι 😊 Στη ρουτίνα μας. Καλά τα πάει η μικρή με την γυναίκα, έχουν βρει κι αυτές την ρουτίνα τους. Έχει προσαρμοστεί και δεν κλαίει όταν την αφήνουμε.  Είμαι στο στάδιο του αποθηλασμου. Τώρα της δίνω μόνο πρωί βράδυ και έχει ξεκινήσει και πίνει τώρα και αρκετό αγελαδινό γάλα, οπότε αυτό το μήνα σκέφτομαι να κόψω και τον πρωινό θηλασμό και τον επόμενο μήνα τον βραδινό. Για να δούμε... Θα σε συμβούλευα να κάνεις έστω και με βιντεοκλήση μία συνάντηση με σύμβουλο θηλασμού μπας και βρει τι φταίει. Είναι κρίμα τώρα να πονάς 😕
    • Κι εμείς έτσι ακριβώς...όλη μέρα κοιμόταν κάτι μισαωρα ένα τέταρτο και πάει λέγοντας και τ απόγευμα δεν άντεξε κοιμήθηκε απ' τις 6 μέχρι τις 9..μετά κοιμήθηκε κάνα τέταρτο και τώρα προσπαθώ να τον βάλω μπας και κοιμηθεί κάνα τετράωρο...εντάξει παρηγοριεμαι τουλάχιστον δεν είναι μόνο ο δικός μου
    • Τα άλματα ουσιαστικά θα καταλαβαίνεις γιατί το μωράκι φέρεται κάπως διαφορετικά..Εμείς ας πούμε περάσαμε τα 2 πρώτα και τα καταλάβαμε καλά 😂..Εμένα στηρίζει κεφαλάκι και έχουμε και οπτική επαφή αρκετή θα έλεγα...Μη σε αγχώνει αυτό,κάθε μωράκι θέλει τον χρόνο του 🙂🙂..Αχ και εμάς τα βράδια μας είναι λίγο περίεργα λόγω κολικών αλλά θα περάσουν που θα πάει..
    • Εγώ κοριτσάκι μου είχα από την 5η βδομάδα αίμα και καφέ μέχρι τον 4ο μήνα.. Αποκολλησουλες ήταν κ όλα πήγανε καλά!! Ή που το έχασες κ έγινε κάπου εκεί ανάμεσα ή που άλλαξε ο κύκλος σου αυτό το μήνα. Εγώ πχ τους 4-5 τελευταίους μήνες είχα ωορρηξία 11η μέρα βάσει τεστ κ αυτό το μήνα είχα θετικό 14η..  Καλούς διπλασιασμούς κοριτσάρα μου!!! Με το καλοοοοοοο
    • Κορίτσια εγώ δεν ήξερα για τα άλματα ανάπτυξης τι είναι.. πρέπει να δώσω σημασία σε αυτό; Εγώ βλέπω ότι εχει αρχίσει να στηρίζει το κεφαλάκι του και να γραπώνει πράγματα! Άλμα ανάπτυξης δεν είναι αυτό; Να ρωτήσω εσάς σας κοιτάνε πολύ ωρα στα μάτια; Εμενα μου φαίνεται με κοιτάζει λίγο.. Κατά τα άλλα οι κολικοί μας συνεχίζονται.. και δυσκολευόμαστε λίγο το βράδυ.. αλλά κάνουμε υπομονή..  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...