Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τα Ζουζουνοπαιδα 6ου-7ου-8ου '12 τρωνε ολο το φαγακι ν15!!!!


Recommended Posts

Ari kai mena mou aresei to stul tou attrativo polu...panta briskw polla rouxa pou mou aresoun ekei...

nai nomizw pws to bgazoume kai emeis to prwto donti...etsi eksigitai kai to oti den trwei tis teleutaies meres...

Katerina to skeftika kai auto pou eixes pei gia to sugkama kai ta dontia...mporei na einai kai auto den kserw....

Wraia pou trwei o Nikolas olo to fagito tou! Kai emas kapws etsi einai otan einai sta kala tis trwei fagito kai krema aneta mono to frouto apo tin arxi den to polu goustare....kai oso skeftomai ta posa frouta efaga egw otan imoun egkuos kai upotithetai oti tis geuseis pou exei sunithisei aptin koilia to mwro meta tis thelei...! Sigoura den isxuei stin diki mas periptwsi!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεια σας κοριτσακια!!!

αντωνια καλο ταξιδι αυριο κ να περασετε τελεια!!!! :)

λια κανετε ελευθερα κ εκανες τεστ? :D

ελενα το πρωτο μπρελοκ μου αρεσε πολυ!οσο για την εβελινα δοκιμασε διαφορετικα φρουτα..δλδ αλλη μιξη..λες να βγαζετε δοντακι? :) μεγια κ την φουστα!πολυ ομορφη!!ο αντρας σου μπαλωματα σε ειπε? :lol::lol::lol:

σοφακι περαστικα στην μαρια σου...

κατερινα-πασχαλ καθε μια ωρα θηλαζεις?αυτο που σου ειπαν τα κοριτσια απσχολησε την με κατι για να παρατεινεις τον χρονο..

κατερινα κανγ μπραβο στον νικολα!!του αρεσε το φαγακι!!καλο καφε αυριο κ να στειλεις τα φιλια μας στα κοριτσια!!

βιβι :lol::lol::lol: για το τσιφτετελη κ τον αντρα σου!!!

αριαδνη πως παει το διαβασμα?μεγια τα ρουχα!!!ζουμπα ε?αχ τι ωραια..ειδικα η βασω που εχει κ τον αντρα της να της μαθαινει!!

σημερα μου ηρθε το φορεμα!!!!!!!!!! :):) ειναι παρα πολυ ωραιο κ επαθα πλακα με το ποσο καλη δουλεια εχουν κανει!!αλλα..........ειναι πολυ μακρυ κ πρεπει να το κοντυνω λιγο(20ποντους) :lol: κ επισης μου ειναι λιγο στενο στην μεση κ πρεπει να το ανοιξουμε λιγο ισα ισα 3 ποντους.. ;) το θεμα ειναι που θα βρω καλη μοδιστρα..

post-12935-13873940067702_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα και εγω δεν ξέρω αν συνδέονται γιατι και εγω πολλα φρούτα κατα την εγκυμοσύνη και απο τοτε που γεννησα καθε πρωι φτιάχνω ανάμεικτο χυμο στον αποχυμωτη με όλα τα φρούτα που έχω στο ψυγείο οπότε και μέσω του θηλασμου εχει γευτεί τα παντα .......

Μαρακι 20 πόντους !!!!!!!!! Μα καλα τι μοντέλο έχουν οι κινέζοι, σίγουρα οχι δικο τους :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα ξέχασα να σου πω ότι το πρώτο μπρελόκ μου αρέσει πιο πολυ.

Μαράκι καλορίζικο το φόρεμα!!

Κατερινουλα :x Οπότε εγώ που δεν πολυέτρωγα φρούτα, μάλλον θα τα τρώει η μπέμπα!

Και μεις αύριο έχουμε ταξίδι.και χαίρομαι και στενοχωριέμαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Katerina :lol::lol::lol: gia to modelo twn kinezwn!!

Delphina den se rwtisan upsos? Mou kanei entupwsi! nai kai egw eixa brei mia modistra kai mou eixe ftiaksei to nufiko ligo...emena ithele stenema....otan to ftiakseis bale mas fwto!! Me takounia to dokimases?

Eides kanoun kali douleia, kanenas den fantazetai apo pou to pires...kai esu min tous peis...pes psemata ena allo magazi giati molis tous peis kineziko tha broun ena swro elatwmata! ETsi ekana egw kai otan tous elega ena magazi edw pera mou elegan....nai ma fainetai pws einai akribw kai poiotiko! :lol: pou na kserane!

Ari pou pas? Patra? Giati stenaxwriesai?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξεχασα να σας πω..θα παρω τις σαπουνοφουσκες με την μακετα της σοφιας που εκανε κ θα παραγγειλω απο το σιτε που ειχε στειλει η ελενα 100 τουλια σαν πουγκι που εχει κ δεσιμο μαζι..0,20 λεπτα το εχει ..ροζ κ εκρου..θα βαλω κ στις παιδικες απο αυτες.γιατι εχει με τουλι οι σαπουνοφουσκες κ κουφετα 1.30. σας ευχαριστω κοριτσια!!το εβαλα με 13 ποντους τακουνι κ το γελιο ειναι μολις με ειδε ο αντρας μου μου λεει καλε τι φορεσες κ εισαι τοσο ψηλη?μολις του δειχνω το τακουνι ξεκαρδιστηκε να γελαει :lol::lol: του λεω καλε γιατι γελας?σαν να με λες κοντη τωρα!!! :lol: κατερινα αυτο ειπα κ εγω για τις κινεζες..υποτιθετε οτι ειναι κοντες αυτες..ελενα εκανα την βλακεια εγω στο υψος ..δεν εβαλα γιατι φοβηθηκα να μην γινει καμια βλακει κ βγει κοντο μετα..θα το κοντυνω λιγο μπροστα κ θα αφησω πισω το μακρος να φαινεται κ σαν ουρα..

αριαδνη γυρνας στα πατρια εδαφη?καλο ταξιδι για αυριο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στον άντρα μου γυρίζω Έλενα.Κάθησα 2 βδομάδες σχεδόν Πάτρα ;) Ε, συνήθισα εδώ, δεν είχα και δουλειές, μαγειρέματα κλπ, καλόμαθα :lol:

Μαρία :lol::lol: με τους 13 πόντους...Έπρεπε να βάλεις ύψος!

Ωραία τα τούλια και οι σαπουνοφουσκες ξέρεις με ξετρελλαίνουν με αυτή τη μακέτα, όλα τέλεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kοριτσάκια καλημέρα.

Σας διάβασα χτες στις 2μιση γιατί είχαμε ξενύχτι με το εμβόλιο. Ο μικρός δεν κοιμόταν ώσπου του έδωσα ντεπον και ξεράθηκε.

Θα σας σχολιάσω σε λίγο. Πρώτα ήθελα να ρωτήσω ποια φαρίνα δίνεται και ποιο ρυζάλευρο βανίλια είπαμε είναι αυτό που δεν έχει πολύ ζάχαρη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera agapes, den exei polu kinisi simera, boltarete boltarete?? kala kanete :D

tony kalo taksidi na exete :D

ari kali epistrofi, ante perimenei o suzuks meta apo toses meres :D

bouli ego pairno to ryzaleuro banilia tis nestle, den einai glukia ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα νέα από την παιδίατρο είναι ότι είμαστε 8450γρ. και 76εκ.ύψος. Πήραμε 3 πόντους μέσα σε ένα μήνα. Ευτυχώς δεν έκλαψε πολύ στο εμβολιάκι.

Λέλα έχουμε να δούμε πολλά ακόμα από τα μωράκια μας. Εύχομαι να πάτε στην συναυλία και να περάσετε τέλεια. Εγώ του βάζω τα baby dry. Πήρα να δοκιμάσω τις πάνες του Lidl γιατί είχα ακούσει καλά λόγια οι οποίες είναι πάνες βρακάκι και εκτός του ότι δεν με βόλεψαν καθόλου με την πρώτη πάνα βράχηκε αμέσως. Τα Active fit τα είχα δοκιμάσει παλιότερα και είχα διαρροές. Τότε όμως τα κακά μας ήταν νερουλά ακόμα. Άστα κι εμένα το τραβάει από πολύ μικρός μπορεί και πριν κλείσει τους 6 μήνες. Αφού χτες μας είπε η παιδίατρος να του το κατεβάζουμε και της λέω τόσο που το πειράζει στο τέλος θα το κατεβάσει μόνος του.

Έλενα έχεις εμάς παιδί μου να σε φιλοξενήσουμε μην ανησυχείς. Θα δούμε κι εμείς μήπως κατέβουμε καθόλου Κρήτη φέτος το καλοκαίρι αν και η Κρήτη δεν μου αρέσει για καλοκαιρινές διακοπές γιατί είναι τεράστια και κουράζομαι να γυρίζω από το ένα μέρος στο άλλο. Επίσης, έχω καλομάθει στις διακοπές να βρίσκομαι κοντά σε παραλία αμμουδιά με γαλαζοπράσινα νερά και όχι άβαθη βλέπε Μπάλο. Αν δεν το έχω αυτό δεν περνάω καλά. Τέλεια η φούστα. Εγώ από τότε που αποφάσισα να αδυνατίσω δεν ψωνίζω τίποτα. Με το καλό να βγει το πρώτο σας δοντάκι. Να ξέρεις τα πρώτα δόντια πονάνε λένε πιο πολύ από τα υπόλοιπα. Καλή επιτυχία με το τραπέζι.

Σοφία περαστικά στο Μαράκι σου. Κουράγιο.

Κατερίνα την απογευματινή κρέμα την δίνω κατά τις 6 κατά τις 8μιση με 9 κάνουμε μπάνιο και του δίνω λίγο ρυζάλευρο μέχρι να αρχίσουμε να πίνουμε κανονικά το ξένο γάλα. Το γάλα το προσπαθώ φυσικά πριν του δώσω ρυζάλευρο για να πεινάει αλλά ας πούμε χτες έβαλα μισό μητρικό μισό ξένο (όπου το ξένο το είχα κάνει πιο ελαφρύ αντί για 2 μεζούρες στα 60ml έβαλα 1 μεζούρα) και έφαγε με τον μπαμπά του μόνο 20ml βέβαια κάτι είναι κι αυτό αλλά του έδωσα και λίγη κρέμα για να τον πιάσει να μην ξυπνάει μόνο που τελικά ξυπνούσε για άλλο λόγο. Ευτυχώς σήμερα έφαγε όλη την φρουτόκρεμα και τώρα κοιμάται το γλυκό μου. Κατερίνα θα το δεις και από κοντά πως σφυρίζει. Σουφρώνει τα χίλια και τραβάει αέρα μέσα και βγαίνει σφύριγμα. Έχει πλάκα. Να δώσεις φιλιά στην Ανθή και την Καρολίνα.

Μαράκι καλορίζικο το φόρεμα. Πρέπει να πας σε μοδίστρα που να έχει εμπειρία σε νυφικά.

Ευχαριστώ Χριστινάκι. Θα το κοιτάξω.

Καλέ που είστε οι υπόλοιπες? Κοιμάστε ακόμα? :lol::lol:

Σοφία ευλογία δεν λες τίποτα. Αν είχα βοήθεια 100 παιδιά θα έκανα :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια!γραφω απο το κιν μου!2.30 πεταμε για Αθηνα.

Αρι καλη επιστροφη!Μαρακι μεγεια το φορεμα.

Σοφια πραγματι ευλογια.

Σταυρουλα τελικα θα αλλαξεις γαλα?

Ελενα καλα να περασετε σημερα.

Φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!!

Φαγαμε τα φρούτα μας μικροί μεγάλοι και θα ετοιμαστουμε να πάμε στη μαμα μου για να κρατήσει και την Αγγελική αφου μετα θα πάω για καφεδάκι ;)

Η νύχτα ήταν έτσι και έτσι μετα τις τέσσερις ειχε λίγο γκρίνια ο μικρός και τον πήρα και κοιμήθηκε μαζι μας, στις 8 ζήτησε γάλα και παιδικο η μικρη και να ναι καλα η Ντορα :lol::lol: κοιμήθηκα μέχρι τις εννια παρα :lol::lol: .

Αριαδνη καλη επιστροφή!!!

Μαρακι :lol::lol::lol: για τον διάλογο με τον άντρα σου για τους 13 πόντους!

Σταυρουλα ρυζαλευρο βανιλια η nestle νομίζω ειναι αυτη που λεει χωρις προσθήκη ζάχαρης, για φαρινα δεν ξέρω πήρα την βιολογική κρέμα δημητριακών της hipp. Μια χαρα ειναι ο Στρατουλης πηρε υψος πολυ αυτη τη φορα, Ανυπομονω να τον δω να σφυρίζει!

Σοφια όντως ευλογία ευτυχία όλα τα ευ......Πως ειναι η Μαρία σου?

Αντωνία καλο ταξιδι :D

Φιλία σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia!

Ti kanete! Twra mono prolaba na mpw pio nwris eixa parea mia gitonisa gia kafe...

Ari to eixa ksexasei oti isoun patra akoma!!! Kalo dromo!

Stauro s'euxaristw pou les oti exw esas! :)

H Kriti ontws einai polu megali kai omws mporeis na kaneis auto pou les oti thes ena meros me paralia thalassa galazoprasina nera, exei polla tetoia meri edw...apla prepei na meineis se ena meros h na exeis kanonisei na pas mono se sugkekrimena meri giati ontws den ginetai na ti guriseis oli einai kourastiko! Emeis auto kanoume kathe kalokairi an den pame ektos, kanonizoume kai pame se ena meros, kathe fora prospathoume se diaforetiko an kai exoume kai 2-3 standar meri pou mas aresoun kai pame kai kleinoume na meinoume akribws apenanti apo paralia kai na eimaste oli mera paralia, dwmatio, taberna, kanena potaki...etsi mou aresei kai mena...kai fetos an pame den to suzitw auto tha kanw, mono ksekourasi thelw kai oxi na trigurnaw!

Mou kanei entupwsi oti sfurizei o Stratoulis! Pws to katafere auto??

Egw dinw farina tis Giotis kai ruzaleuro banilia edina tis Nestle.

Sofia exeis dikio! Einai eulogia ta paidakia mas! :D

Tony perimenoume na mas grapseis apo AThina! Kalo taksidi kai pali!!

Koritsia me pire h Aria apo to dromo pros tin epistrofi giati eide mia tampela pou egrafe FRAOULES! :lol::lol::lol:

Sas egine emoni idea h fraoula eee? Kai mena! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειααααα!!!!!

Αρια καλη επιστροφη!!Φραουλες παντου!!! [smilie=headbang.gif]

Mαρια με γεια το νυφικο!!!Καλοφορετο!Αφηνουν και απο μονοι τους μπολικο απο κατω,εβαλες κι εσυ πιο πολυ γι'αυτο! :D Φωτο θα βαλεις ή το εχεις γρουσουζια??

Βουλι ψηλος ειναι ο Στρατουλης!Στυλακι θα γινει!Το καθισματακι θα το αλλα ξω κι εγω σιγα σιγα.Δεν εχει φτασει ακομα πανω πανω το κεφαλι αλλα τα ποδια του στριμωχνονται τα μαλα!Μαλλον θα μας το κανει δωρο ο μπαμπας μου αυτο!

Εστειλα το συζυξ και πηρε τις easy up!Θα τις δοκιμασουμε today!Πιστευω θα με βολεψουν πολυ.Καλο κολπακι καγκουρακι,ετσι θα τις βγαζω!

Η Αντωνια θα εχει φτασει τωρα ε??Μακαρι να μπορεσει να μπει συντομα να μας πει πως ηταν το ταξιδι με τα πιτσιρικια!

Εμεις σημερα θα παμε στο μαιευτηριο που γενναει η συνυφαδα μου!Στο μηνα της ειναι αλλα δεν ειχε παρει βαρος το παιδι τις τελευταιες μερεες και την εβαλαν με προκληση.Εχει ενα θεματακι με τα νεφρα το μωρακι,κανει παλινδρομηση.Ανυπομονω να μαθω νεα και να παω να τη δω!

Αγγαρεψα τους γονεις μου να ερθουν να κρατησουν και το Στρατο.Επιτελους μετα απο καιρο θα κατσω στη θεση του συνοδηγου!!! :lol::lol::lol:

Σαν να ειμαι σε πουλμαν θα μου φαινεται! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λελα γιαυτο θελω να αλλαξω καθισματακι γιατι ειναι ψηλος κ δεν χωραει.

Ολα καλα να πανε με την συνυφαδα σου.

Σας γραφω απο το καινουριο κινητο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου εφτασα Αθηνα!επιτελους θα γνωρισω τις Αθηναιες :D

το ταξιδι μας ηταν λιγο σαν να χτυπας τον φραπε αλλα ευτυχως με βοηθησαν κ μου εδωσαν προτεραιοτητα σε ολα επειδη ειχα τα μωρα!κ οταν εφτασα η Ηβη Αδαμου με βοηθησε να βαλω τις βαλιτσες μου σε καροτσι.

Μετα πηγα κ γω Σκλαβενιτη!Βικη ακους?ωραιο σουπερ κ μεγαλο!τωρα προσπαθω να κοιμησω τον μικρο να δουμε πως θα κοιμηθει στο καινιουργιο περιβαλλον :roll::roll: στο αεροπλανο τον θηλασα αρκετα κ ηταν καλος!

αυτα κοριτσακια μου να εχουμε ενα ομορφο σκ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τονυ ολα καλα! Τι ωραια!!

Εγω μπορω και αυριο αν θελετε να παμε για κανενα καφε.

Η συνυφαδα γεννησε πανευκολα ,σε λιγη ωρα.Εκανε επισκληριδιο και δεν πονεσε γενικα.

Η μικρη ειναι κουκλιτσα!Ροζουλι μωρακι,με πολλα πολλα μαλλακια και μοιαζει στο μπαμπα της!

3 κιλα γεννηθηκε,και θηλαζει.Μια σταλιτσα μου φανηκαν ρε κοριτσια τα μωρακια εκει μεσα!!Μπροστα τους ο Στρατος ειναι τεραστιος ,και καποτε ηταν τοσο μικρουλης κι αυτος...

ΑΧ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες...home sweet home.Επιστρέψαμε και η μπέμπα ήταν μέσα στην τρελλη χαρά που είδε τον μπαμπά της και γω επίσης γιατί την ανέλαβε ολοκληρωτικά και έτσι τακτοποίησα βαλίτσες κλπ και ολοκλήρωσα την εργασία μου!Τώρα κάτι τελευταίες διορθώσεις μου έμειναν και γιούπι!!!τελείωνω!Υποσχέθηκα όμως στον εαυτό μου ότι την επόμενη δεν θα την αφήσω τελευταία στιγμή :?

Λία...Να σας ζήσει η μπεμπούλα!Ο Στρατούλης κάθισε καλά με τον παππου και τη γιαγιά? :lol::lol: για το πούλμαν!

Αντωνία, ώραια ταξίδεψες μπράβο!!!Ελπίζω να περάσετε πολύ πολύ ωραία!

Κορίτσια, το πρωι όπως ταξίδευα, έβλεπα σε ένα σημείο του δρόμου, συνέχεια πινακίδες που έλεγαν "ΦΡΑΟΥΛΕΣ" και νόμιζα ότι τρελλάθηκα και έχω παραίσθήσεις παο τις πολλές φράουλες της Έλενας!Μου φάνηκε πολύ νωρίς για να έχουν βγεί φράουλες!Κι όμως μετα απο λίγο, είδα κάποιους που πουλούσαν!!

Εδώ προβλέπεται πολύ παλιόκαιρος όλη την επόμενη εβδομάδα :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λέλα να την χαίρεστε την μπουμπούκα. Είδες πως περνάει ο καιρός και που είσαι ακόμα. Θα γεράσουμε και ακόμα εδώ θα γράφουμε για τα παιδιά μας και θα αναπολούμε αυτές τις μέρες ήταν μωράκια.

Αντωνία καλωσήρθεςςς. Άντε άντε να γνωριστούμε επιτέλους. Εγώ Δευτέρα θα πάω γιατρό να δω και τι γίνεται με τον βήχα μου που πάνε 4 μήνες τώρα που τον έχω και αρχίζω και ανησυχώ. Θα τον ρωτήσω κιόλας αν κολάει για να το επιβεβαιώσω να είμαι σίγουρη αν είναι να μην έρθω στην συνάντηση.

Άρι μπράβο που όλα πήγαν καλά με την επιστροφή στο σπίτι.

Εμένα άργησε να κοιμηθεί ο μικρός σήμερα μας έβγαλε την πίστη. Πριν λίγο κοιμηθήκαμε. Ίσως επειδή αλλάζει σιγά σιγά συνήθειες. Σήμερα δεν έφαγε κρέμα γιατί ήπιε 70ml ξένο+μητρικό από το μπιμπερό με την μαμά μου.

Πάω να τον βάλω στην κούνια γιατί κοιμήθηκε στο καρότσι και ο Θεός βοηθός. :?:?

Κοριτσάκια για όσες δεν είδανε τα βίντεο εγώ τα έκανα unlisted δουλεύουν τα λινκ απλά δεν τα βάζουν τα βίντεο στην λίστα αναζήτησης.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia epistrepsame kai emeis...polu kourastika kai genika perasame metria giati h Ebelina mourmourize olo to bradu!

Den kserw an itan epidi nustaze h epidi bgazei donti alla mas kourase polu kai den to euxaristithikame....nomizw pws den tha ksanaepidiwksoume na bgoume toso bradu :( polu duskolo mou fanike, aposuntonistike to kaimeno...

Ari ti kala pou ftasate kala! Mprabo pou se boithise h kopela...wraia pou tha gnwriseis ta koritsia!!

Makari na einai kalos o Anastasis na pareis kai esu mia anasa!!

STauro gia to kareklaki autokinitou les e? Kai emeis skeftomaste na to allaksoume...pio les na pareis??

Lioumpa na sas zisei h anipsoula! Ti kala pou gennise eukola...eides poso mikroskopika fainontai auta twra?? Kai egw otan eida tis koumparas mou elega ma etsi itan kai h Ebelina prin ligous mines??

Ari :lol::lol: to elega tou suzuks kai gelousame me tis fraoules!!!

Xarike h koukena me ton mpampa tis e? Fantazomai pws tha kane, edw h Ebelina den ton blepei to diko tis liges wres pou feugei gia douleia kai meta kanei san treli otan ton dei les kai eleipe ena mina! Apo twra fainontai oi adunamiessss!

A! Stauro ithela na se rwtisw...egw thelw na ta bgalw ta video, pws bgainoun? Kanena Delete den exei??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου τι κάνετε;; Εμείς ειμαστε καλα! Αρχισαμε και κρεμούλα! Δεν τρελαινεται..Τα φρουτα ούτε να τα δει.Παρολ'αυτα το παλευουμε!Οσο για το θηλασμό που ελεγα οτι θα τον σταματησω στους 6 μηνες..δεν ειμαι ετοιμη. Δεν το περιμενα πως θα ειναι τοσο δυσκολο..

Φραουλες ακούω...Εχω αδυναμια στις φραουλες..Το ξερετε και απο τη φραουλιτσα μου αλλωστε :):):)

Αντωνια ηρθες Αθήνα;;;Καλώς μας ήρθες!!!!!!Αντε να γνωριστουμε και από κοντα!!!!

Ελενα ειδα στο βιντεακι την Εβελίνα και εμεινα! Ειναι πολυυυυ μπροστα! Θα περπατησει πολυ γρηγορα! Αψογη!

Μαρακι πότε παντρευεσαι;;;Εχω χασει πολλα επεισοδια βλεπεις :oops::oops::oops::oops:

Σταυρουλα και Λια τι κανουν οι ομορφοι Στρατουληδες;;

Αριαδνη τι κανει το μπισκοτακι σου;;

Βικακι πώς τα πατε εσεις με τις στερεες τροφες;;

Πασχαλιτσακι μου τι κάνεις;;Τα βλασταρακια σου;;

Σημερα συναντηθηκα με την Κατερινα μας και την Καρολινα!Περασα πολύ όμορφα με τα κοριτσια αν και ο μικρός Νικόλας δεν ανταποκριθηκε στα χαδια της φραουλιτσας :lol::lol::lol::lol: Και της ειπα να μην ειναι λυσσαρα :lol::lol::lol::lol:

Εκλεισα ημερομηνια και για τη βαφτιση. Σαββατο 6 Ιουλιου. Τωρα μενει να σκεφτω τα υπόλοιπα!

Σας αφηνω γιατι γκρινιαζει η μικρη.

Καλο βραδυ! Φιλιά σε όλες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου!!!

αντωνια χαιρομαι που φτασατε καλα στην αθηνα!!!η αδαμου ε?μπραβο!!σας βοηθησε!να περασετε τελεια εκει κ θα βρεθειτε κ για καφε με τα κοριτσια!!τι καλα!!!!!!!!! :)

αρι καλη ξεκουραση πλεον αφου τελειωσες την εργασια!!!η μικρη φανταζομαι οταν θα ειδε τον μπαμπα της πως εκανε!!! :) γελασα με τις φραουλες του δρομου! :lol::lol::lol::lol: παραισθησεις θα εχουμε απο δω κ περα..κ εγω με τοσες πεταλουδες που εχω δει ολες ιδιες μου φαινοντε!!

σταυρουλα 76 ποντους ο στρατος?ψηλος ειναι!!μπραβο!!!!!!!!! :) εγω εχω το καθισμα το κανονικο εδω κ 5 μηνες σχεδον στο αμαξι..το πορτ μπεμπε δεν μας χωρουσε..μια χαρα καθεται εκει!

λια να σας ζησει η ανιψια!!!!!!!ναι ρε συ τι μικρουτσικα που ειναι ..κ εγω βλεπω λεχουδακι που ηταν στην φωτο κ λεω πωπωωωωω ποσο μεγαλωσε!!!ειναι γεματη η αγκαλια πια! :) εβγαλα φωτο αλλα δεν μου αρεσω εγω!! :lol::lol: οσο για την γρουσουζια το εβαλα το φορεμα κ ο ανδρεας γελουσε(για το θεμα κοντης)! :lol: που λενε δεν κανει να βλεπει ο γαμπρος ντυμενη την νυφη πριν το γαμο..μπουρδες..ηδη παντρεμενοι ειμαστε! :lol: λετε να με χωρισει? :lol:

ανθη περασατε καλα με τα κοριτσια ε?χαιρομαι που βρισκεστε συχνα!!με το καλο η βαφτιση!!καλοκαιρακι θα την κανετε!εμεις 11 μαιου θα κανουμε γαμο-βαφτιση!!αρχισατε κρεμουλα?οταν λες δεν τρωει τι δεν τρωει..το ρυζαλευρο?για τα φρουτα ολα μας τα μωρα ψιλοξινιζαν στην αρχη..τωρα η δικια μου τρωει ολα τα γευματα με ορεξη κ κανει μμμμμμμμμμ...οτι το ευχαριστιεται κ της αρεσει!εχει πολυ πλακα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κοριτσακια μου..

πω πω εδω στην Αθηνα εχει τελειως διαφορετικο καιρο!ειναι πολυ καλος!σημερα ταπογευμα θα κανουμε γεννεθλια στα ανηψακια μου!ο ενας κλεινει τα 4 κ ο αλλος γινετε ενα χρονων!

Βουλιτσα θα περιμενουμε νεα σου για να κανονισουμε συναντηση αν κ πιστευω δεν θα εχεις θεμα μετε απο τοσο καιρο!

Μαρακι το φορεμα ειναι πολυ ωραιο!κ δεν σε δειχνει τοσο αδυνατη! ;)

Ανθη τι καλα που συναντηθηκατε με τα κοριτσια!να ρθεις κ σαυτην την συναντηση να σε γνωρισουμε!δεν αρεσει στην φαουλιτσα σου η κρεμα ουτε τα φρουτα τα ιδια εχω κ γω!

Αρι τι καλα που επεστρεψες κ τακτοποιηθηκες κ το πιο σημαντικο τελειωσες την εργασια!

Ελενα κ γω γιαυτο δεν επιχειρω καθολου να παω καπου βραδυ γιατι αποσυντονιζονται τα μικρουλια μας!

Λιακι να σου ζησει η ανηψουλα.ευτυχως μια χαρα ολα!ειδες τι μικρουλικα που φαινονται :?: ετσι ηταν κ τα δικα μας κ μεγαλωσαν.περναει ο καιρος.γερα να ειναι ολα τα μωρακια...

σας φιλω για την ωρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ναι ναι...έχω κάτι μικρές ενοχλήσεις πολύ χαμηλά από το κεφαλάκι θεωρώ και πιο πάνω γίνεται πάρτυ με τα ποδαράκια να χτυπάνε όπου βρουν 😁😁🧿🧿
    • Μακάρι μακάρι μακάρι...αν κ δύσκολο!! Είχαμε δύο επαφές μόνο 😭 που να φανταστώ ότι αποφάσισε να κάνει στην ώρα του ωορρηξία 🤣🤣🤣 ήταν κ λίγο άκυρες!! Δλδ  φαντάσου 8η και 11η ημέρα κύκλου...πφφφφ
    • Ναι μακάρι γτ όντως είναι πολύ δύσκολο... Χμμμμμ δεν ξέρω κατά πόσο ήταν καλές οι επαφές γτ λόγω δουλειάς καταφέραμε μόνο δύο και ίσως άκυρες μέρες!! Με λίγη βοήθεια όμως 🙏🏼 και ελπίδα....αυτή πεθαίνει τελευταία δεν λένε;; Χαχα  Μου είπε η γυναικολόγος πως λογικά σε 10 με 12 ημέρες θα πρέπει να έρθω περίοδο αν όντως έγινε η ωορρηξία!!   Για να δούμε;;!!!!
    • Αγαπη μου καλη επιτυχια ευχομαι κ το μικρακι σας να φωλιασει στην κοιλιτσα σου για 9 μηνες!!! 🙏🙏 Εγω δν ειχα καθολου συμπτωματα... ισως μια καποια συχνοουρια αλλα δν ξερω αν ηταν απ την εμφυτευση ή λογω του νερου π επινα... λιγο τα φατμακα, λιγο υο οτι πινω αρκετο νερο κ με τοση ζεστη επινα τλχ 2-3 λιτρα νερο τη μερα. Κ νομιζω καπου ειχα διαβασει οτι συστηνεται μετα την ετ αρκετο νερο γ να ενυδατωνεται η μητρα... Αλλα ουτε στηθος, ουτε κτ αλλο... α! Κι 1-2 βραδια ειχα εξαψεις.. εκει κοντα στη χοριακη... αλλα ισως φταινε κ τα φαρμακα.. μ τοση προγεστερονη.. Κι εγω προτεινω ν μεινεις σπιτι ν ξεκουραστεις!! Κι εγω πηρα την αδεια ειδικου σκοπου κ ξρκουραστηκα!! Βεβαια ολο ξυπνητηρια ειχα το πρωι γ τα φαρμακα αλλα τλχ ημουν ηρεμη...
    • Κοίτα η μπανάνα μυρίζει και "περίεργα". Η δικιά μου τους πρώτους μήνες της σιχαινόταν 😅 Νομίζω το ψωμί και τα μπισκότα τα λατρεύουν. Τουλάχιστον η δικιά μου τρελένεται. Οπότε αν θες άσε της ένα κομμάτι ψωμί κόρα ή ένα μπισκότο και άσε να δεις αν θα το φάει. Επίσης φροντίσε να πεινάει λίγο όταν θα της τα δώσεις. Να δεις αν θες δείξει περισσότερο ενδιαφέρον ετσι.  Μπράβο για την υπομονή και την ψυχραιμία 💪💪💪 Έτσι θέλει! Το χεις μανούλα!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...