Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τα Ζουζουνοπαιδα 6ου-7ου-8ου '12 τρωνε ολο το φαγακι ν15!!!!


Recommended Posts

Έλενα το 1ο μπρελόκ μου αρέσει περισσότερο. Το 2ο μου θυμίζει αυτά που μοιράζουν στα τραπέζια οι κωφάλαλοι. Το πρωί δουλεύει ο σύζυξ γι'αυτό κλείνω απόγευμα.

Άντε κανόνισε κι εσύ να έρθεις Αθήνα να σε γνωρίσουμε.

Βιβή για δοκίμασε κι εσύ να της βάλεις τζελ πριν τον ύπνο.

Αντωνία καλό ταξίδιιιιι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ελενα δεν μπορω να το δω με τιποτα ουτε εγω!!!Ακουγεται λιγο καπως...αλλα μου φαινεται αστειο!

Ο Τουλης ειχε παρει το τηλεκοντρολ,εβαλε μουσικη και ανεβασε και το volume!!Μου λετε πως το εκανε???? :shock::lol:

Ασχετο!Ο αντρας με εχει φαει απο το καλοκαιρι να παμε depeche mode.Θελω!!Αλλα αφου δεν εχουμε παρει ακομα εισιτηριο σιγα μην παμε...

Βιβη ειδα σε ξενα σαιτ προσκλητηριο τουλιπα,υπαρχουν διάφορα.Αν το δειξεις σε καποιον τυπογραφο μπορει να σου το φτιαξει.Επισης εχει και μπομπονιερες τουλιπ γλαστρακια.Ωραια ειναι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σταυρουλα ναι εχεις δικιο τετοια μυραζουν κ οι κινεζοι :lol::lol: το πρωτο Ελενα μαρεσει πιο πολυ!

Λελα για τον Τουλη κ το volume :lol::lol::lol::lol:

Ελενα καλα θα ηταν να μπορουσες να ρθεις κ συ!!!!!

κοριτσια κ εγω δυσκολευτηκα στην αρχη με το βαλς αλλα η εξελιξη του ειναι πολυ καλη! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα τησ βαλω αν ειναι τζελ το βραδυ,να δουμε....

Λια δεν εχω ξεκινησει ακομα το ψαξιμο,γιατι μαλλον για Σεπτεμβρη θα το παμε για την βαπτιση.Το καθυστερω γιατι κ καλα δεν ειμαστε οικονομικα αλλα θελω να καταφερω να την κανω στο χωριο μου.Περιμενω να μου πειτε τελικο ποσο τησ βαπτισησ :D ,για να ξερω τι με περιμενει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια.

Σημερα ειχαμε δυσκολη νυχτα και μερα. Το Μαρακιμου ειχε πυρετο και εκανε και εναν ωραιοτατο εμετο το πρωι. Πανω που συνηλθαν απο τις μυτουλες αυτο...Δεν εχω χρονο να σας σχολιασω, μπορει να το κανω αργοτερα. /προκαλουν τα δοντακια πυρετο?

Αντωνια ευχομαι να εχετε ενα καλο και ασφαλες ταξιδι. Μην ανησυχεις για τιποτα, Αν δουν οι συνοδοι τον Ανασταση θα πεσουν στα ποδια του. ;) καλη ανταμωση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφακι περαστικα στο Μαρακι σου!ναι απο δοντακια μπορει να κανουν και πυρετο..αλλα οχι κ εμετο!!ελπιζω να μην ειναι τιποτα!κουραγιο μανουλα!

Βιβη :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια εχει δοκιμασει καμια τα pampers easy up?

Ο Στραταρας με πιλατευει καθε φορα για να αλλαξουμε πανα,κουνιεται,φευγει,τραβαει το πουλι του κ.α!!! :lol:

Τις εχει ο Βασιλοπουλος μιση τιμη και λεω να δοκιμασω.

Αλλιως θα παρω active fit ,καλες οι baby dry αλλα μου βρεχεται πανω στην κοιλια.Δεν κανει διαρροη απλα μουσκευει πολυ το δερματακι του μεσα στη νυχτα.Οι active fit εχουν εξτρα απορροφητικο σ'εκεινο το σημειο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λιακι εμενα στην κορη μου με βολεψαν αλλα σε μεγαλυτερη ηλικια!οταν ηταν τοσο μικρη δεν με ειχαν βολεψει ειδικα οταν εκανε τα κακα της μεχρι να βγαλω την πανα τα κακα πασαλειβονται παντου!τωρα αν θες παρε να δοκιμασεις..

Ο Στραστος τραβαει το πουλι του :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia euxaristw gia tis gnwmeeess!! Me boithisate polu! Kai emena mou aresei to prwto, apla elega oti to deutero einai kati diaforetiko!

Stauro :lol::lol: gia auta pou dinoun oi kofalaloi! Exeis dikio! Resu apo tous kinezous les na ta pairnoun?? :lol:

Tony kalo taksidi aurio!

Egw re koritsia den ginetai na erthw Athina giati den exw kamia sxesi me Athina kai oute kanenan suggeni tipota!

Oute na kinithw den kserw stin Athina, eimai asxeti entelws.

Twra to apogeuma piga gia psonia kai pswnisa gia mena epitelous! Pira mia polu wraia fousta apo to attrativo, einai asimetri kai etsi ena stul pou mou aresei para polu...o suzuks otan tin eide mou leei, ti pirane skismena pania kai ta mpalosane gia na ti ftiaksoun? :lol: Kai pira kai ena forema apo to for you! Kai itan kai ta 2 50% ekptwsi!!

Exw kai ena neoooooo twra pou eixame paei boltoula o suzuks eixe katsei se mia kafeteria me Ebelina kai perimene emena kai ti fili mou na gurisoume apta magazia kai anakalipse oti h Ebelina mallon bgazei to prwto tis dontakiiii!! Exei mia aspri koukida alla den me afinei na tin dw....prospathisa na dw an gratzounaei alla akoma den gratzounaei...isa isa fainetai..einai sta katw to ena apo ta duo mprostina...tha deiksei tis epomenes meres!

Mallon giauto den etrwge autes tis meres!

Sofaki perastika sti mikri...nai apo ta dontia exw akousei oti mporei kai pureto na kanei kai diarria akoma...gia emeto den kserw alla polu pithano na einai kai auto mes ta sumptwmata...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το τραβαει και γελαει!!Και τσατιζεται αν παω να κλεισω την πανα!!

Να πασαλειβεται δε νομιζω μαλλον θα κυνηγαμε τα κουραδακια στο πατωμα! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωραια η φουστα!Λαικ!

Μπορει να μεινει αρκετες μερες ως κουκιδα αν ειναι δοντακι.Μπορει να ειναι και αφθα αλλα δε νομιζω.Θυμαμαι ο Στρατος ειχε μια ασπρη κουκιδα απο 2μιση μηνων,κι ελεγε η παιδιατρος αποκλειεται να ειναι δοντι,αφθα ειναι,μην περιμενεις να δεις δοντι πριν τον 6ο!ΑΧΑ ΚΑΛΟ Ε?? :D

Σιγα σιγα θα το νοιωθεις απο μεσα πιο σκληρο οταν το πιανεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολυ πριν βγαλει ο Αναστασης δοντι ειχε μια ασπρη κουκιδα στο πλαι κατω.η παιδιατρος ειχε πει οτι ειναι κυστη κ ειναι φυσιολογικο για τα ουλα ενος μωρου!μπορει της Εβελινας να ειναι δοντι θα φανει της επομενες μερες!κ εμενα δυσκολα μαφηνει να δω τι γινετε μεσα στο στομα του!νευριαζει πολυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον κοριτσακια σας φιλω για σημερα..κ ευχομαι αυριο με το καλο να μπορεσω να σας γραψω απο Αθηνα!!!! :-*:-*:-*:-*:-*

εχουμε πρωινο ξυπνημα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

to allo den to briskw na sas to deiksw...tha balw ena apta duo aurio pou tha pame se ena trapezi....prwti fora tha epidiwksw na paw se trapezi bradu....kai me agxwnei kiolas oti mporei na exei parapanw gkrinia me to donti an telika einai donti...simera pantws eixe arketi gkrinia mes ti mera...

Tony kali ksekourasi kai kalo taksidi!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντωνία μου καλό ταξίδι και να περάσεις πολύ πολύ όμορφα!

Έλενα μεγειά!!!Εμένα το στυλ του attrativo μου αρέσει πάρα πολύ!!Και η φούστα μου άρεσε!

Και γω ψώνισα σήμερα...φόρμες για τη ζούμπα ;):lol:

Λές να έχουμε δοντάκι?!

Και μένα σήμερα είχε γκρίνια το απογευμα φοβερή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας γεια σας είχαμε ένα ήρεμο απογευμα, ο Νικόλας έφαγε όλο το μεσημεριανο του δεν τον προλαβαινα λέμε, αυριο θα του πολτοποιησω περισσότερο, και την κρέμα δημητριακών επίσης οπότε καταληγω οτι μαλλον τα φρούτα δεν του πολυαρέσουν για την ωρα :P

Βιβη χαίρομαι που ξεκουραστηκες χθες :D

Σταυρουλα θύμησε μου τι ώρα του δίνεις κρέμα και μετα τι ώρα θηλαζεις? εύχομαι να συνεχίζει έτσι ο Στρατουλης και στον ύπνο και στο φαγητο!!!!Σφυριζει ο Στρατουλης πως το κάνει αυτο ? Για το καρεκλακι που ρωτησες εμεις που είμαστε στα ιδια κυβικά βλέπω ότι καλα ειναι ακομα ποιο έχεις παρει? τα πρώτα ειναι μέχρι 13 κιλα ή μέχρι 9-10 μηνών το βασικό ομως ειναι να μην ξεπερνά το κεφαλακι του την πλάτη του καθίσματος.

Έλενα συμφωνω με τα κορίτσια το πρώτο μπρελοκ καλύτερο το δεύτερο δείχνει πολυ κινεζικο :lol::lol::lol: .απο το ρόδι ήταν τελικα πάλι καλα που το βρηκες αμέσως απο τι ήταν!

Βικακι αν συνεχιστεί αυτο που σε πιάνει με τον υπολογιστη να το κοιτάξεις απο ματιά πως είσαι??

Αντωνία σε περιμένουμε, τέλεια που θα γνωριστούμε και οι υπόλοιπες επιτέλους αυτη τη φορα, και εγω αυριο το μεσημέρι θα πάω για καφεδάκι με την Ανθη και την Καρολινα.

Αμαλία :lol::lol::lol: για το τηλεκοντρολ και που είσαι ακομα σε λίγο καιρο να δεις πως θα τα χειρίζεται όλα!!!!θυμαμαι στην κόρη μου όταν άρχισε να μου κάνει τετοια κόλπα αμέσως της έβαλα πανα βρακακι, δεν θυμάμαι ποτε ήταν ακριβώς μπορει 9-10 μηνων αλλα σίγουρα ξεκινήσαμε με το νο 4. Θα σε βολεψουν και για τα κακά που λεει η Αντωνια δεν την βγάζεις σαν βρακακι για να σου λερώνει απλα την σκιζεις στο πλάι, ειναι πολυ εύκολο.

Σοφάκι περαστικα στη μικρη, μαλλον απο τα δοντακια ειναι έσκασε κανονικα το πρώτο?

Έλενα μεγεια τη φούστα και με το καλο να βγει το πρώτο σας δοντακι τωρα που εγραψες ότι απο τα δόντια κάνουν πυρετο και διαρροια ίσως με αυτο να συνδέεται το συγκαμα που σου είχα γράψει και δεν θυμομουν πως συνδέονται δόντια και ερεθισμος στο πιπι τους.

Καλο βραδυ σε όλες να εχουμε μια ήρεμη νυχτα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλά είμαι 😊 Στη ρουτίνα μας. Καλά τα πάει η μικρή με την γυναίκα, έχουν βρει κι αυτές την ρουτίνα τους. Έχει προσαρμοστεί και δεν κλαίει όταν την αφήνουμε.  Είμαι στο στάδιο του αποθηλασμου. Τώρα της δίνω μόνο πρωί βράδυ και έχει ξεκινήσει και πίνει τώρα και αρκετό αγελαδινό γάλα, οπότε αυτό το μήνα σκέφτομαι να κόψω και τον πρωινό θηλασμό και τον επόμενο μήνα τον βραδινό. Για να δούμε... Θα σε συμβούλευα να κάνεις έστω και με βιντεοκλήση μία συνάντηση με σύμβουλο θηλασμού μπας και βρει τι φταίει. Είναι κρίμα τώρα να πονάς 😕
    • Κι εμείς έτσι ακριβώς...όλη μέρα κοιμόταν κάτι μισαωρα ένα τέταρτο και πάει λέγοντας και τ απόγευμα δεν άντεξε κοιμήθηκε απ' τις 6 μέχρι τις 9..μετά κοιμήθηκε κάνα τέταρτο και τώρα προσπαθώ να τον βάλω μπας και κοιμηθεί κάνα τετράωρο...εντάξει παρηγοριεμαι τουλάχιστον δεν είναι μόνο ο δικός μου
    • Τα άλματα ουσιαστικά θα καταλαβαίνεις γιατί το μωράκι φέρεται κάπως διαφορετικά..Εμείς ας πούμε περάσαμε τα 2 πρώτα και τα καταλάβαμε καλά 😂..Εμένα στηρίζει κεφαλάκι και έχουμε και οπτική επαφή αρκετή θα έλεγα...Μη σε αγχώνει αυτό,κάθε μωράκι θέλει τον χρόνο του 🙂🙂..Αχ και εμάς τα βράδια μας είναι λίγο περίεργα λόγω κολικών αλλά θα περάσουν που θα πάει..
    • Εγώ κοριτσάκι μου είχα από την 5η βδομάδα αίμα και καφέ μέχρι τον 4ο μήνα.. Αποκολλησουλες ήταν κ όλα πήγανε καλά!! Ή που το έχασες κ έγινε κάπου εκεί ανάμεσα ή που άλλαξε ο κύκλος σου αυτό το μήνα. Εγώ πχ τους 4-5 τελευταίους μήνες είχα ωορρηξία 11η μέρα βάσει τεστ κ αυτό το μήνα είχα θετικό 14η..  Καλούς διπλασιασμούς κοριτσάρα μου!!! Με το καλοοοοοοο
    • Κορίτσια εγώ δεν ήξερα για τα άλματα ανάπτυξης τι είναι.. πρέπει να δώσω σημασία σε αυτό; Εγώ βλέπω ότι εχει αρχίσει να στηρίζει το κεφαλάκι του και να γραπώνει πράγματα! Άλμα ανάπτυξης δεν είναι αυτό; Να ρωτήσω εσάς σας κοιτάνε πολύ ωρα στα μάτια; Εμενα μου φαίνεται με κοιτάζει λίγο.. Κατά τα άλλα οι κολικοί μας συνεχίζονται.. και δυσκολευόμαστε λίγο το βράδυ.. αλλά κάνουμε υπομονή..  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...