Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΚΤΩΒΡΙΑΝΕΣ ΜΑΝΕΣ ΓΕΝΝΟΒΟΛΟΥΝ ΞΑΝΑ ΜΕ ΜΑΝΙΑ.. ΕΠ37


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια....

Σας διαβάζω ειλικρινά και ανακουφίζομαι...Μουρμουράω που δεν έχουν κόψει τη πιπίλα,τη πάνα,τα νυχτερινά ξυπνήματα αλλά βλέπω ότι και τα 3+ ακόμα έχουν θεματάκια οπότε λέω εντάξει δώσε τους χρόνο...

Νανά άντε και του το κοψες τώρα το μπιμπερό,άμα δει τον αδερφό του σε λίγο καιρό με μπιμπερό δε θα το ξαναζητήσει λες;Ο άντρας μου 5 χρόνια διαφορά με τον αδερφό του,έχει φώτο που πίνει γάλα από το μπιμπερό με κομμένη τη θηλή 5 χρονών μαζί με το νεογέννητο.Μου λέει η πεθερά μου παρά να το κοβε το γάλα ή να μουρμουρούσε του βαζα στο μπιμπερό.

Ντομ άντε τέλειωσε με τη δουλειά και ξάπλαααα να περάσει και αυτό...Αλήθεια σε μια ενδεχόμενη εγκυμοσύνη η πιθανότητα να πρέπει να μαι ξάπλα όταν έχω 2 νήπια που περιμένουν από μένα είναι το μοναδικό που με φοβίζει.Για αυτό σας βγάζω το καπέλο marker και ντομ.Εχω και το κουσούρι να θέλω όλα να περνάνε από τα χέρια μου για να ναι όπως τα θέλω εγώ.Αλλα σκέφτομαι πχ εδω κάθε μέρα με τραβολογάνε θέλω αυτό και φέρε μου αυτό και έλα να παίξουμε.Αμα΄έπρεπε να μουν καθηλωμένη πως θα την πάλεβα;;;Και η μάνα μου να ναι σπίτι πάλι εμένα θέλουν.Δύσκολα αλλά είναι για καλό σκοπό...

Α μαρκερ σε ΙΕΚ δουλεύεις;Είχα ξαναρωτήσει αλλά δε μου απάντησες.Τι ειδικότητα έχεις;Έκανα και γω μάθημα στα δημόσια Ιεκ ένα χρόνο λογιστικά αλλά σταμάτησα όταν έμεινα έγκυος γιατί από τη μια δε πληρωνόμασταν πήγαινα δυο τετράωρα την εβδομάδα απογεύματα συν η προετοιμασία στο σπίτι οπότε ένιωσα ότι δεν άξιζε αν και μου άρεσε η επαφή με τα "παιδιά".Νιώθεις ότι μπορούν να πάρουν κάτι από σένα,είναι σημαντικό.Ειχε τύχει να χω και συνεργάσιμους μαθητές όμως,δε με κούραζαν με φωνές.Τώρα είμαι στην επιτροπή για τις πιστοποιήσεις και φέτος έτυχε να δω μερικούς από αυτούς να δίνουν για πιστοποίηση και συγκινήθηκα η αλήθεια είναι.Θα σταματήσεις λόγω εγκυμοσύνης και ήρθε αντικαταστάτης;

Χθες ο Βαλεντίνος μου μου φερε λουλούδια...ξέρω θα ξενερώσετε αφού δε σας λέει τίποτα η γιορτή στις περισσότερες από ότι είδα αλλά με άγγιξε σαν κίνηση,δεν το σύνηθίζει κιόλας εμένα με τις εκπλήξεις και τα λουλουδικά οπότε μέτρησε διπλά...χα χα

Αντε σας φιλώ...

post-15892-13873940091327_thumb.jpg

post-15892-13873940091434_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 940
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα

ντομ Περαστικα χειροτερεψε η αποκολληση; δεν σου εδωσε μεγαλυτερη αγωγη προληπτικα να παιρνεις και μποσκοπαν και ουτροζεστανκαι ακτι για το βήχα;μην κολωσεις παρε ον παλι τηλ.

Με το θεμα μπιμπερο και πιπιλα δεν ειχαμε ποτε εμα - ισως επειδη ειναι 2 και ελουν και οι 2 να υπερεχουν - οποτε τους ελεγα οτι κατι ειναι για μωρα - ο πετουσαν απο μονοι τους - αφου ωρα που λεμε για μπιμπερο και πιπιλες - κοραοιδευουν και λενε χαχα αυτα θα ειναι για το μπεμπη που ειναι μωρο!!!!

Καλα εκανες και της ειπες να το πεταξει παντως νανα - θα το ξεχασει συντομα.

Ελενη μου πως τα πας; Βολικος ο μπομπιρας α; ΚΑταφερε να πιασει θηλη; για πες κανα νεο οταν προλαβεις φυσικα γιαι σε κοβω σε κανα 2 μηνο να μπαινις παλι. Σου στελνω φιλια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρντ ναι σε ΙΕΚ ιδιωτικο ειμαι εδω και 8 χρονια - ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενη αν και οικονομικα ειναι το μισο απο οτι στο δημοσιο αλλα τα παιρνεις καθε μηνα.

Ειδικοτητα Μικροβιολογιας εχω (τεχνολογος Ιατριων εργαστηριων ειμαι) και επειδη ολα αυτα τα χρονια α εργαστηριακα τα κανω εγω δεν μπορει καποιος αλλος συναδελφος να με καλυψει οποτε ψαχνουμε.

Μια φορα σταματησα με τα αγορια και με καλυψε συνεδελφος απο το τει που ωρα δεν μπορε και ωρα δυσκολα. ενι γουει λυση θα βρεθει.

Θα σταματησω αυο ο εξαμηνο σιγουρα και σκεφομαι να γυρισω ου χρονου ο φεβρουαριο. ή το σεπτεβρη να παω για κανα 4ωρο μονο ισα να μαθω α παιδια.

ωρα οσο για ην επαφη με α παιδια τι να σου πω -οντως ειναι πολυ ωραιο - σε βλεπουν σαν δεν ξερω τι αλλα ο επιπεδο τους πλεον ειναι σε τραγικη κατασταση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!

Ντομ εμενα με τον βηχα με βοηθουσε να τρωω καραμελες...οποιαδηποτε καραμελα..δεν μου αφηνε το λαιμο στεγνο...ψυχραιμια και θα περασει και αυτο...

Μαρδιο ο δικος μου πινει ακομα το γαλα απο το μπιμπερο και δεν εχω σκοπο να του το κοψω αμεσα γιατι πρωτον του αρεσει δευτερον τον βολευει και τριτον ειμαι σιγουρη οτι αν του το κοψω θα μειωσει το γαλα...νερα χυμους πορτοκαλαδες τα πινει απο ποτηρι ουτε καλαμακι ..

τα ανιψια μου το εκοψαν οταν πηγαν 1η δημοτικου και κανενα προβλημα..ο αντρας μου επισης... :lol::lol:

εννοειται πως ακομα εχουν θεματα και συνεχεια προκυπτουν και αλλα...μη βιαζεσαι ολα γινονται στην ωρα τους για το καθε παιδι... :D:D

Νανα ευκαιρια ειναι να το παρατησει το μπουκαλι ετσι...και ο Θ ετσι...στα περιπτερα θα ζητησει τα ιδια μπισκοτα :lol::lol:

στο σουπερ μαρκετ μικρα σοκολατακια ιον

Σωσω ζηλευω τον ηλιο σας..εδω βροχη...απιστευτη υγρασια και κρυο :(:(

Μαρια ποτε θα βγεις αδεια???

μην αγχωνεσαι με την αφαγια και εσυ...περνανε φασεις γμτ...

εμεις τιποτα το ιδιαιτερο αν εξαιρεσετε οτι χθες στη δουλεια εκνευριστηκα παρα πολυ και φωναξα υπερβολικα :evil::evil:

σε τμημα γ λυκειου με εβγαλαν απο τα ρουχα μου γιατι προσπαθουν να γραψουν 500 διαγωνισματα την εβδομαδα, χωρις να εχουν κανει ουσιαστικη επαναληψη και εχουν και τη απαιτηση να γραφει η καθεμια σε οποιο μαθημα και κεφαλαιο θελει , ο΄,τι ωρα θέλει και να τα εχω και διορθωμενα την επομενη μερα..

αφηνιασα...μετα εκλαιγαν απαρηγορητες αλλα τι να το κανω..συγχυστηκα απο τις 2 το μεσημερι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσούλα δεν μπορώ να σε φανταστώ θυμωμένη... χαχαχα!!!

Είδες ρε σωσώ;

δεν μπόρεσα να του κόψω το μπιμπερό.

πίνει πολύ νερό και το αγαπάει πολύ!

όταν πρωτοπήγε στο σχολείο ήταν η παρηγοριά του...

τον λυπόμουν...

τώρα, όμως, είναι η ευκαιρία μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανα πραγματικα δε θα ηθελες να με δεις θυμωμενη...

θυμωνω ευκολα αλλα το δουλευω στο μυαλο μου και ανακτω ψυχραιμια...

οταν, οσο και να το δουλεψω ,δεν ειναι δυνατο να ηρεμησω ,ξεσπαω... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

μη τρελαινομαστε κιολας...ολα κοβονται σιγα σιγα... :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κόβονται, απλά πρέπει να έχεις υπομονή για την γκρίνια... χαχαχα!!!

Μαρντ, του μπέπεμπη του αγόρσα ένα μπιμπερό εντελώς διαφορετικό από αυτά που χρησιμοποιύσε ο Α.

άσε που θα θυλάσω αποκλειστικά... οπότε δε θα έχω το θέμα με τα μπιμπερό...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κορες...

εμεις καλα...

ο γιωργακης πολυ βολικος.. φτου φτου....

τον ξυπναω ανα τριωρο και θηλαζει...

3 μερες ειμαστε σπιτι και δεν εχει ακουστει κλαμα..

ο μιχαλακης ακομα στο νοσοκομειο...

εχασε κιαλο βαρος.. του αλλαξανε το προγραμμα ταισματος.. το βαλανε ανα διωρο...

παω 3 φορες την μερα και τον θηλαζω...

εγω χανω ενα κιλο καθε μερα....

το στομαχι μου με εχει πεθανει.. ναυτια στο φουλ και να μην μπορω να φαω τιποτα...

σημερα πηγα σε γαστρεντερολογο... βρηκαμε τι μου το προκαλει αυτο..

η παυσιπονη ενεση βολταρεν που κανω..

μου ειπε να την σταματησω γιατι θα μου κανει γαστροραγια...

η ειρηνη της εχει κοστισει...

εχει γινει πολυ γκρινιαρα και συνεχεια κλαιει..

νομιζω οτι το κανει λογω μωρου...

αυτα...

παω να θηλασω και φευγω σφαιρα για το νοσοκομειο...

φιλια...

και πιστευω να προλαβω να σας διαβασω καποια στιγμη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου ελενη...σε πηρα τηλ καλο μου αλλα δεν ησουν εκει..δε πειραζει..χαιρομαι που ειστε καλα..θα παρει μωρε κ ο μιχαλακος βαρος..που θα παει!!

το σκασμενο!!χαχα..

ναι ρε νανα..αφου θα θηλασεις..δεν θα εχεις μπιμπερο..ξεχαστηκα..αλλα πρπει να το κοψεις σιγα σιγα..

ετσι λεω εγω..κ εγω πρει να βγαλζω την υχτερινη πανα σιγα σιγα..

ποια παιδακια φορανε ακομα πανσ το βραδυ;ς;εμεινε κανενα η οχι;;

το απογ παιδικο παρτυ!

σας ειπα οτι εφτιαξα και στεκες για παιδια και μπουτονιερες;;αν το λεω καλα..δεν τις ηξερα..καποιος μου το ειπε.θα σας βαλω φωτο!!

θα τα βαλω στο μπλογκ κ αυτα!!

χρυσουλα..εγω σε εχω νευριασμενη!!

εισαι αποτους ανθρωπουε..που μη τυχον κ τα παρουν κρανιο..απαπαπα!!

νυσταζω..απιστευα..κονρυνα 1 παντελονι..ραβω κ 1 ζακετακι..μακρυθ..

η φακλανα θελει κ μακρυα ζακετα..χαχα...

νομιζω οτι τζαμπα το ραβω..γιαστι ειναι χοντρο φλις..κ σε εμας δε πανε τετοιες..

ασε που ολο σπαει η βελονα της μηχανης..

τι σας λεω τωρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε τσούπρες?

Λενακι με το καλό να πάρετε και τον μιχαλακη σπίτι.

Η μικρή εντάξει τι να λέμε τώρα... Όλα θα γίνουν... Ξέρεις εσύ υπομονή.

Της ήρθε νταμπλ κατακέφαλα.

Καλή λοχεία και πάλι και πολλά φιλάκια!

Καλά έχω έναν στομαχόπονο.... Γμτ

Γενικά το στομάχι μου από την 7η εβδομάδα και μετά κουκουρουκου.

Κατά τ'αλλα καλά. Την ακούω τη μπουμπού τώρα και τα λέμε χαχαχα

Αχ ποτέ θα πάρω λαπτοπ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας

Χρυσουλα είδες ώρες ωρες; Πραγμαικα νομιζουν οι κανομε για ολες ις δουλειες και εχουμε χρονο μονο για αυτους

Μεχρι την Παρασκευη πρεπει να εχουμε βρει λυση γιατι λήγει η συμβαση μου ορισικα -οποε το πολυ μεχρι και 22 πιστευω οτι θα εχω σταματησει

λογικα κουστοστραβα βρηκαμε 3 ατομα αλλα ΔΕΝ (τους κοβω) -ελπιζω να μην μου διαλυσουν το μαγαζι. αλλα τι να κανεις

εμαθα και ενα δυσαρεσο νεοδεν μου ο λεγανε για να μην σεναχωρηθω αλλα δεν μενουν κρυφα αυτα -μια πολυ παλια συναδελφος χρονια ση σχολη με ενα παιδακι 2 χρονων περιπου και πιο μικρο χειρουργειτε σημερα με ογκο σον εγ κεφαλο και ηδη εχει παθει τρομερη ζημια εχει χασει οσφρηση - εχει μειωθει η οραση της 50% και καποιο ποσοστο της ακοης της. Ευχομαι να πανε ολα καλα πραγματικα.

Ελενη βαλε υποθετα εαν σε πειραζει η ενεση και εμενα μου ελεγε οχι στην ενεση αν και δεν ειχα ρωτησει γιατι - υποθετο μπουσκοπν και βολταρεν μαζι

Με την τομη πως τα πας;

Αχ το μιρκουλη σας - σαμιαμιδακος ε; Σαν τον Νικολα μου θα ειναι > Να δεις και οτι θα παραμεινει σαμιαμιδακος.

Οποτε ο μεγαλος σας και θηλαζει καλα και φτανει το γαλατακι σου ε; μπραβο μπραβο.

Στο νοσοκομειο πιο γαλα του δίνουν;

Και εσυ τον ξυπνας για να φαει; Και εμας ανα 3ωρο μας ειχαν πει ολοι. Να ξερεις οτι δεν κοβεται ευκολα αυτο το συνηθειο - και οταν πλεον δεν θα το εχουν αναγκη θα ξυπνανε διαρκως. εμας στα 3 το εκοψαν το ξυπνημα ανα 3-4 ωρες. Αλλα τωρα που ειναι μικρουλια το χρειαζονται.

Εμενα ο αντρας αυτοπηρε δωρο υπολογιστη σταθερο :lol::lol:

Αντε βρε να ο χαίρεαι

Μαραια εχουν βαλει πολυ καλες προσφορες ο πλαισιο και ο παμπλικ ψαξε το. δεν ειναι πολυ ακριβοι πλεον. Οσο για το σομαχι λογικα ετσι θα παραμεινει μεχρι ο τελος. Εγω με τα γιαουρακια αντι για βραδυνο εχω ψιλοσωθει.

Μπραβο βρε Σωσω χρυσοχερα

οτι θες για μηχανες πες μου να ρωτησω την πεθερα ειναι ραφτρα με πτυχιο.

Πανα ο βραδυ φοραει ο Νικολας ακομα - ενω με παρακαλαει αν του βγαλω γιατι βλεει το Στελιο και νιωθει μειωνεκτικα κανει μπολικα τσισα το βραδυ - οποτε την αφηνω ακομα -μιλαμε πολυ πλυσιμο αλλιως.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα ρε μαρκερ..σταθερο σε πηρε υπολοξ;;αληθεια;;;χαχαχ..

στενασχωρο αυτο με τη σθυναδερφο...συτα ειναι τασ δραματα..

πηγαμε στο παρτυ..πολυ ανησηχη η μπουμπου..βγασζει γουλιες γσλα μετα απο 3 ωρες περιπου..κ βρωμσει κομμενο γαλα..σα γισουρτι..εχουμε αλαξει πανω απο 6 φορμακια..τι νσ πω..περασσαμε ωραια στο παρτυ..σκασαμε..μαρακι αξομα ο υπολ;;σορυ ποτ γραφω ετσι..αλλα ταιζω κιολας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xaxa σωσω δεν μου ον πηρε δωρο εμενα

στην παρτη του τον πηρε -ειχε γενεθλια χθες :lol:

ευυχως τον εβαλε σε δοσεις.

Ασε με η συναδελφο -αυτα πρεπει να βλεπουμε και να μην παραπονιομαστε για τιποτε -υγεια πανω απο ολα.Εοιμαζανε ερανο στη δουλεια - ολη η νοσηλεια της και ο χειρουργειο θα παει πανω απο 50000 αλλα θα τα βαλει τα περισσοτερα λεφτα το αφεντικο μου. Αυτα πρεπει να λεγονται . Να ειναι καλα η γυναικα η αφεντικινα μας που σε τετοιες καταστασεις ποε δεν σκεφεται τα λεφτα και παντα βοηθαει.Εμμεσως ο καταλαβανε γιαι οταν μαθανε για ον ερανα μας ειπαν να μην να κανουμε οτι νομιζουμε αλλα να μην αυσηχουμε για το οικονομικο κομματι.

Μηπως κανει παλινδρομηση; μου θυμιζει τα δικα μας πολυ. Ρωτα ντοκ σας και μπορεις να της κανεις και υπερηχο για να το εξακριβωσεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ τον χαβά μου κλασσικά.

Αφού η αδελφή της ήταν αλλεργική στο γάλα σχεδόν σίγουρα θα είναι και η μικρή. Μη περιμένεις να δεις αίμα στα καλά όπως στη μάρθα.

πεστο στη γιατρό γιατί οι γιατροί είναι 3λαλούν και 2 χορεύουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera....ρε συ μαρακι η μαρθα δεν ειχε αλλεργια στο αγελαδινο..εκανε κακα στο αιμα αλλα ηταν μαλλον ραγαδα..κ βαλε επιτελους κανενα τικερακι!!!κοτζαμαν κοριτσαρος θα κανεις...

λετε να μου κανει παλινδρομηση;;ρε παιδια μετα απο 3-4 ωρες βγαζει γουλιες..

παλι τη νυχτα πυο εφαγε παλι τα ιδια..κ τι κανουμε σε αυτες τις περιπτωσεις;;

αλλαζεις γαλα;;μη μου πεις...βαριεμαι τοσο πολυ..την διαδικασια..οχι της κανει οχσι δεν της κανει..καλα παλινδρομηση μπορει να κανει 3 μηνες μετα;;λες γι αυτο να ζοριζοταν χθες κ δεν κοιμηθηκε καθολου;;οσο λειπαμε στο απρτυ εννοω..

α ναι ρε μαρκερ..να τον χαιρεσαι..

καλα δεν ειχατε σταθερο υπολογ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα

Σωσω δεν χανεις τιποτα να ο ψαξεις παντως και αν τη ρωτησεις - εαν ειναι κατι τετοιο ειναι πολυ απλο -ενα σιροπακι παιρνει - εμεις δεν ειχαμε αλλαξει γαλα απο οτι θυμαμαι

γουλιες δεν εβγαζαν αλλα μετα απο καποια ωρα αρχιζαν να ουρλιαζουν ολη την ωρα και να κλαινε και γενικα σαματας κυριου -ωσπου σταματησαν να πεινουν γαλα και οποτε εβλεπαν μπουκαλι εκλαιγαν

ο ντοκ ελεγε οτι αποκλειεται να ειναι παλινδρομηση αλλα ο υπερηχος αλλα εδειξε

οχι σταθερο δεν εχουμε

πηρε στο φυσικοθεραπευτηριο για το λαπτοπ τα εχει παιξει.

εμεις καλα -τιποτα το τρομερο

κοτοπουλο με πατατες στο φουρνο σημερα

εαν φανε - γραψτε μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α οκ! Είχα διαβάσει παλιά δημοσίευση και δύο συγκράτησα λάθος. Παρόλα αυτά να το τσεκάρετε στη μπεμπούλα πριν αλλάξετε γάλα.

Η παλινδρόμηση είναι συχνή οπότε δεν μου κάνει εντύπωση. Το θέμα είναι αν κρύβεται κάτι πίσω από αυτή.

Πάντως είναι συχνές οι αναγωγές. Οπότε πήγαινε τη να τη δει.

Τικερακι.. Να βάλω αλλά από το κίν δυσκολεύομαι. Θα προσπαθήσω! :-)

Να χαιρέας το στεφάνι μαρ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα παμε τη δευτερα γιατρο!!να την δει αν ειναι..τι να πω!!

δεν εχω κ πολλες σαλιαρες11!!χαχαχ..εμεις πηγαμε βολτα με μπυομπου..η μαρθα δε θελει να ερχεται οταν ειναι η μπεμπουα ...οποτε εμεινε σπιτι..σκασιλα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έβαλα! Έβαλα! :-p

Δε θέλει? Πλάκα έχει! Ε ρε γλέντια που θα πέσουν όταν έρθει το 2o!!!!

Έλεγα για δώρο και καλα που θα του φέρει η μπέμπα να είναι πατίνι αλλά τώρα που το σκέφτομαι μάλλον σκουτερακι! Χαχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγωδε ξερω καλο μου...γιατι δε το κρατας εσυ;;

καλυτερα να του φεριε...τρακτερ...αληθινο..πολυ αμυσηχη η μικρη..πολυ κλαμα!!τι να πω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας...σας διάβασα αλλά πρέπει να ξυπνήσω τις κόρες μου από το μεσημεριανό τους ύπνο και δε προλαβαίνω να σχολιάσω πολλά...

Σωσω μπορεί να κρύωσε το στομαχάκι της νομίζω αν ήταν παλινδρόμηση θα το κανε νωρίτερα αλλά καλού κακού ας τη δει και ο γιατρός...

Ελένη βάστα μάνα....νερά να πίνεις και να τρως καλά για να χεις αρκετό και θρεπτικό γάλα...και μενα μου τα λεγαν αλλά δε προλάβαινα στις αρχές ούτε τουαλέτα να πάω...Με το καλό και ο μικρός σπιτάκια σας και εύχομαι να στρώσει και το Ρηνιώ...είναι τόσο νωρίς ακόμα...θέλει χρόνο.

Σας φιλώ πέρασε η ώρα...δε θα κοιμούνται για βράδι μετά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε άφησε να δεις Πάνια; :lol::lol:

Και σου ξαναλεω κατι σοφο που μου ειχε πει ο παιδιατρος μας αφου πειναμε και ο σιροπι και κλπ αυοι συνεχιζαν το κλαμα:

"Σκέψου το οτι μπορεί να μην πονάνε απλα οτι μαλλον ειναι ΓΚΡΙΝΙΑΡΙΚΑ" :D

εφαγα τον κωλο μου

φτιαχνω τσουρεκι και τυροπιτα

βλεπω μαστερσεφ

τα μικρα κοιμουνται

ο αντρας -που ευχαριστω για τις ευχες βλεπει μπαλα

και γενικα μια χαρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...