Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τα πολύτιμα στολίδια μας!Μωράκια 6ου-7ου-8ου '12!!v14


Recommended Posts

A Katerina ti wraia pou gnwrizeste apo palia! Den to iksera!

Emena ksupnise 8:30 kai tis edwsa ligo gala kai meta efage krema stis 11. Den thelw na tin afinw me adeio stomaxaki to prwi giati fobamai min tin piraksoun ta froutakia epidi einai ligo pio oksina apo auto pou exei sunithisei to stomaxaki giauto pio polu tis dinw gala gia na exei mia epikalupsi prin to frouto!

Tony mou koita den nomizw oti einai nwris na tis kopsw to braduno gala giati trwei plewn ola ta geumata kai pinei to gala pou prepei sunithos...twra den thelw na eimai kai uperboliki kai na tin kanw na koimatai 10 wres xwris gala, oxi, auto einai uperboli ektos kai an to kanei apo mono tou opws tis Arias as poume pou tote les ok....egw an perasoun 6-7 wres kai ksupnisei tote tis dinw gala, apla prospathw na tis kopsw to na pinei gala ana 3-4 wres mes ti nuxta...to eixa kopsei ton proigoumeno mina pou ti thilaza kai den tis edina gala oli nuxta! Giauto mou kanei entipwsi oti to ksanarxise twra...ase...mallon allazei sunitheies twra pali giati oute to mesimeri koimatai opws tin koimiza prin,twra 3-4 meres to kanei auto, tin ebaza sto relax me pipila kai koimotan...twra thelei ston kanape kai na ksaplwsw kai egw dipla tis kai na tin agkaliasw gia 1-2 lepta kai koimatai etsi...sto relax an ti balw gurnaei mproumita kai prospathei na sikwthei orthia! Ase pou kanei kai to allo twra....ti bazw stin kounia na koimithei kai mou sikwnetai orthia kai krataei ta kagkela kai fobamai kai ekei min pesei kai xtupisei sta kagkela!

Stauro pia diaita?? :lol: Egw xtes perasa apo mia theia mou na mas dei ligo kai ksafnika me koitaei kai mou leei...eisai egkuos???

:shock::?:twisted: Ti na pw?? Apo ekei pou itan mia xara h koilia mou twra 1 mina einai prismeni...den kserw giati...fusika meta to mpalwse kai mou leei, oxi rwtaw giati foras rixto forema :lol:

Kai giauto kai gw lew, as zugistw simera na dw pou briskomai....3 kila exw parei apo ton Noembrio!!!!!! Alla kai pali...an eperna 3 kila palia den prizotan etsi...kai simera elega tou suzuks...de ginetai prepei na plakwthw stous koiliakous...alla re koritsia pou energeia gia koiliakous me toso ksenuxti???

Egw den ta petaw...tin froutokrema tin trww egw :lol: kai to mesimeriano o suzuks :lol:

Stauro thes kai esu to biblio? Egw den tha to eperna alla epeidi mia gnwsti mou mou eipe oti tin boithise polu kai meta sto kapaki alli mia mou to elege....lew den xanw kai tipota na to dokimasw....kai to epsaksa ligo kai autoi pou to exoun grapsei einai kai oi 2 giatroi kai giauto skeftika oti isws na einai xrisimo.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 998
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αχ πολυ εχω στεναχωρηθει με αυτο το μωρακι..οσο το σκεφτομαι με πληγες κ απλυτο κτλ,πολυ λυπαμαι πραγματικα..οσο για τη μαμα κ εγω πιστευω πως δεν υπαρχει καπνος χωρις φωτια κ δε μπορει να μην εφταιγε πουθενα..αχ ψυχουλα μου τρεις μερες σε αφαγια..

σας διαβασα φιλες μου,ευτυχως καποιες σελιδες ηταν μονο μια προταση κ ετσι σας ''ξεπεταξα'' γρηγορα.

μαρακι μου να χαιρεσαι τον αντωνη σου κ απο εδω στα λεω!

αχ εβγαλε μεγαλη γουλια η μπεμπα σας αφηνω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα εγώ δεν σε θεωρώ τρελλή και γενικώς και γω προσπαθώ να της έχω ένα προγραμμα και να μην της συντηρώ κακές συνήθειες.Απλά αυτό δεν γίνεται να το πετύχεις πάντα γιατί υπάρχουν και αστάθμητοι παράγοντες που μπορεί να μην τους αντιλαμβανόμαστε όπως πόνοι στα ούλα, στομαχικα κλπ

Πάντως λένε ότι η εκπαιδευση ύπνου μπορεί να αρχίσει απο 6 μηνών.Όπως επίσης είχα διαβάσει ότι τα μωρά που κατορθώονυν νέα επιτεύγματα, να σηκωθούν, να μπουσουλήσουν κλπ, ξυπνάνε με υπερένταση γιατί θέλουν να "εξασκηθούν".Δεν το γράφω και πολύ επιστημονικά αλλά αυτό είναι το νόημα.

Όσο για το "κοιμήσου παιδί μου"κάποιοι θεωρούν τις μεθόδους του πολύ σκληρές, κάποιοι έχουν δει βελτίωση.Πάντως απο τότε που έιχε πει αυτό η Λία, διάβασα όντως πολλους που υποστηρίζουν το cosleeping και γνωστό παιδίατρο.Εγώ πάλι δεν συμφωνώ αλλά υποθέτω ότι αν είχα δοκιμάσει τα πάντα, μπορεί και να το έκανα και γω.

Βίκακι ναι έχει χοληστερίνη και γι αυτό αρχίσαμε και οι 2 δίαιτα. Του κάνω συμπαράσταση γιατί κατα τ΄αλλα εγώ έιμαι κορμάρα :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναμαι και έγω.... Εμείς πρόβλημα με το φαι δεν έχουμε απλώς θελει συνεχεια να τρώει. Εδω πλέον και το απόγευμα του φτιάχνω τη φαρίνα τη τρώει, τρώει και το γιαούρτι καπάκι και κατά τις 8:30 ξανατρωει μεσημεριανό και στις 10 ξεκινάμε το γάλα 200μλ εβαπορέ και ξερενεται. Απλώς τώρα με τις μύξες ξυπνάει αλλά ξανακοιμαται αμέσως μέχρι στις 9:30 το πρωί.

Το βιβλίο που λέτε το είχα πάρει στη κόρη μου και το ακολούθησα κατά γράμμα και έπιασε όπως και τώρα στο μικρό απλώς πρέπει να έχετε επιμονή και γερά νευρα.

Αχ βρε Νάνσυ τι να πω για τη κοπέλα και για τα παιδάκια που αφήνει πίσω....

Τώρα ο κύριος γκρίνιαζε στη κούνια και τον έχω στο καρεκλακι του και κοιμάται διπλα μου

Εγώ ρε κορίτσια μόνο το μεσημέρι τρώω και όλη την υπόλοιπη μέρα είμαι νυστικια γιατί δεν λέω να χασω κιλο οέο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντωνία μου εσένα από την αρχή ήταν έτσι. Εμένα με ξεγέλασε :lol: Μου έδειχνε στην αρχή ότι έτρωγε. Μάλιστα είχαμε ενθουσιαστεί όλοι ότι το παιδί βγήκε φαγανό :lol:

Βικάκι δεν νομίζω να είναι από το ρυζάλευρο αφού δεν έχει τίποτα μέσα. Είναι πολύ αγνό. Ή αυτό που έφαγες ή πολύ πιθανό και η αντιβίωση.

Έλενα επειδή η Εβελίνα θήλαζε γι'αυτό ξυπνάει και θέλει γάλα το βράδυ. Είχε μάθει που ξύπναγε και θήλαζε. Το είχα διαβάσει αυτό για τα μωρά που θηλάζουν που παρόλο που όταν ξεκινάνε τροφές δεν πεινάνε ξυπνάνε το βράδυ γιατί έτσι έχουν συνηθίσει με τον θηλασμό. Τελικά κι ο θηλασμός τις δυσκολίες του τις έχει δεν μπορώ να πω. :lol:

Αλέκα πρέπει να προσέχεις και το μεσημέρι τι τρως μάλλον.

Α έτσι όπως τα λέτε θα το πάρω σίγουρα το βιβλίο. Καλά εγώ δεν πρόκειται να τον αφήσω να κλαίει οπότε δύσκολο το βλέπω να πετυχαίνει το βιβλίο σε μένα. :lol:

Έλενα από που το πήρες το βιβλίο? Μέσω ιντερνετ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια!Διαβασα τις τελευταιες σελιδες μονο γιατι που να βρω χρονο....

Νανσυ πολυ λυπαμαι για την κοπελα :(

εγω γι αυτο το βιβλιο εχω ακουσει οτι ειναι πολυ σκληρο,η αληθεια ειναι οτι δεν με πειραζει να με ταλαιπωρησει και λιγο ωστε να της τα λεω οταν μεγαλωσει :D .Μιασ φιλης μου,η κορη,ξυπναει τα βραδυα,παιρνει μανο και παει κ βαφει τα νυχια της μαμας της

Για το βραδυνο γαλα ,μου εχουν πει αν δωσω 2-3 φορες χαμομηλι οτι το παιδι θα το κοψει μετα το βραδυνο :roll: ,δεν το εχω δοκιμασει

Βικακι περαστικα στο μικρουλη,μακαρι να ειχα μια γνωμη να σου πω

Κατερινακι,εμεις ηταν να ξεκινησουμε χτεσ λαχανικα αλλα το φοβηθηκα που ηταν αδιαθετη.Εσεισ ποτε ξεκινατε λαχανικα?εστω να μαστε κοντα στην διατροφη μας

Delphine και εγω ανυπομονω να μου κανει τα σκερτσα της δικιας σου.

Σταυρουλα κ εγω το χρησιμοποιω πολυ το καροτσι μες στο σπιτι.Της εχω βαλει κ το στρωματακι απο την καλαθουνα και ειναι βασιλισσα ;)

Τα νεα μασ απο την γιατρο,η μπουμπου μου εχει κοκκινα λαιμα και μυξουλες που της προκαλουν βηχα.Μας εδωσε σιροπακι και να της δινω πολλα υγρα και ορους και ειπε οτι πρεπει να προσεχουμε μην εξελιχθει σε βρογχιολιτιδα(καπως ετσι το πε) και αλλες φορες οτι κανουν τα παιδια ωτιτιδα!Αχ Θεουλη μου μακαρι να μην εξελιχθει σε τπτ και να γιατρευτει το ψυχουλι μου,δεν εχω καθολου τσαμπουκα σε αυτα γαμωτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε Βιβή που αρρώστησε η μικρούλα?Περαστικά σας.

Εμεις έχουμε αρχίσει υποτίθεται λαχανικα,2 φορές δηλαδη της έχω δώσει, αλλά αηδιάζει και τα φτύνει.Εντωμεταξύ σαν να το ξερε η παιδίατρος και μου πε να της δώσω πρωτα τα λαχανικά για να μην συνηθίσει στις γλυκιες γεύσεις,αν και αυτό που μου κάνει εντύπωση είναι ότι το σκετο ρυζάλευρο που της δίνω το τρώει παρόλο που στην αρχει είχε φάει το κρεμα βανιλια που ήταν πιο γλυκό.Άβυσσος οι ορέξεις του μπισκοτακίου.

Αλέκα παίζει ρόλο και τί τρως το μεσημέρι αν και κοινώς αποδεκτό και αποτελεσματικό είναι μικρά και συχνα γεύματα, πολύ νερο και φρούτα(για απώλεια πόντων).

Σταυρούλα σίγουρα δεν θα πετύχει σε σένα γιατί ένα απο αυτά που λέει είναι να μπαίνεις να το καθησυχάζεις όταν κλαίει ανα 5 λεπτά , μετά ανα 10 δηλαδή να αυξάνεις τους χρόνους, απ ότι θυμάμαι απο αυτα που έχω διαβάσει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

129 ευρώ πανακρίβου το καθισματάκι του Νικόλα. :D:D

Βιβάκι πάρε της frezyderm το frezymar για να μην παιδεύεσαι με τους ορούς που δεν κάνουν και τίποτα. Εγώ του έβαζα το frezymar και βγαίναν οι μυξούλες μόνες τους.

Αρι σίγουραααααα :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σταυρούλα το βιβλίο είναι σκληρο. Εγώ το είχα πάρει από βιβλιοπωλείο αλλά να ξέρεις πρέπει να τον αφήσεις να κλαίει. Αν προσέχω και το μεσημέρι θα λιμοκτονω....

τσεβουλα περαστικά στη ζουζουνιτσα σου. Άφθονους όρους είναι η λύση. Πολύ γέλασα με το μανό,θυμηθκα τη κόρη μου που για να μάθει το γιογιο της βαφαμε τα νύχια.

Είτε χαμόμηλι είτε γάλα είτε νερο είναι το ιδιο δηλαδή συνδιαζουν τον ύπνο με κάτι που πινουν

Αριαδνη όπως είπες άβυσσος οι ορέξεις των παιδιών μας. Πάντως ένα κολπλ να τα ταιζετε τα μπισκοτακια σας είναι DVD με τα ζουζουνια,πιάνει πάντα!!

Σραυρουλα τι είναι το frezymar? Πιο αποτελεσματικό?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φάγαμε τη φαρίνα τον άφησα να παίξει και θα του δώσω και το γιαούρτι

Δε θελει να κάθεται στο καρεκλακι του φαγητού άσε που οταν είναι εδω η Σάντυ δεν τον αφήνει να καθήσει και έτσι τρώει βλέποντας χριστουγεννιάτικα ζουζουνια στο Σίντι. Η κόρη μου τρώει με το YouTube!!

και μέχρι πόσες φορές την ημέρα το κανείς με το φρεζυμαε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ari kai egw diabasa diafores kritikes gia auto to biblio kai giauto eipa oti thelw na dw ti leei prwta...kai meta tha dw an tha to efarmosw...pantws pisteuw oti kai to na to efarmoseis epituximena h oxi pali eksartatai apo to paidi...sigoura uparxoun kai alloi paragontes kai panta ta skeftomai...

A! Twra pou to les auto me to na sikwnetai orthio kai tin uperentasi...pragmatika etsi einai! Den to exw diabasei pouthena alla opws sas eipa molis arxise na mpousoulaei kai eidika tis teleutaies meres pou arxise na steketai exei allaksei sunitheies me to pws koimatai kai ontws exei polu uperentasi!

Aleka epiase to biblio e?? Ante na erthei na dw kai egw an tha me boithisei....

Oso gia ti diatrofi pou les...to eixa ksanagrapsei...an afineis ton organismo nustiko polles wres tin imera pairnei mpros enas mixanismos amina o opoios gia na boithisei ton organismo na epibiwsei se katastasi peinas krataei to lupos pio polu kai den to afinei na kaei....pio eukola diladi tha adunatiseis an trws kati ana 3-4 wres para an trws mia fora ti mera!! Apla prepei na trws tis swstes trofes ana 3-4 wres oxi san emena pou thelw na trww kai kati gluko! :D

Toso polu trwei o Petran?? Emena to apogeuma mono ti farina kai meta to gala...den mou eixe ksanapei na tis dinw pali mesimeriano :shock:

Nai Stauroula mou to eipe kai h paidiatros oti epidi thilaze tosous mines twra exei sunithisei na ksupnaei!

Nai apo to e-shop, 9.80 ekane, an exeis katastima konta sto spiti sou to stelnoun ekei xwris metaforika kai pas kai to perneis!

Eixa grapsei kai alla kai pidikse h mikri panw mou kai esbisan!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο γιατρός μου έχει πει για το φαγητό όσο πεινάει δως του αρκεί να τρώει ώστε να μη ζητάει γαλα εεε αφού πεινάει να μη του δίνω?

Για τη δίαιτα εχεις απόλυτο δίκιο αλλά το θέμα είναι ότι δεν προλαβαίνω να τρώω ανά 4ωρες αφού να φανταστείς μεσημεριανό τρωω στις τεσσερις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια,γυρισαμε απο παιδιατρο.πλανταξαμε!!

8750γρ και 70 ποντους ο Τουλης.Το τρωει το φαι του!

Εδωσε ζιρτεκ για ενα μηνα γιατι μαλλον του γυριζει σε αλλεργικη ρινιτιδα.

Και μας ειπε ΣΟΣ για το Φεβρουαριο,ερχεται εξαρση ιωσης πολυ προσοχη με τα μωρα,πλενουμε χερια προσωπο οταν γυρναμε σπιτι,οχι επαφες με αλλα παιδακια κι αν κανενας μεγαλος αρχισει να τρεχει μυτουλα κτλ μακρια!!

Γι το κατσικισιο ειπε οχι με τιποτα,και κανενα γιαουρτι ενηλικων μεχρι τα 8.Ειναι πολυ βαρια για το πεπτικο των παιδιων,και κατι αλλο ειπε αλλα δεν θυμαμαι.

Δε διαβασα πολλα,θα επανελθω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με πέταξε έξω το μπουρδ....!

Ελενα μου δεν μου έχει πει ποσο πρέπει να πίνει,εγώ του φτιάχνω 200 και αν δω ότι θελει κιαλλο του φτιάχνω και άλλο. Το πρωί το πίνει πάντα ένα μισάωρο αφού σηκωθεί και στις 11 φρούτο ενώ το βράδυ ξεκινάμε από τις 10 και το πίνει με δοσεις αφού παίζει μέσα στη κουνια

Μια χαρά ο στρατουλης σου λία στρουμπουλουλης!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

2 λινκ με τη βαρβαρη μεθοδο.. :D

http://mamalydia.wordpress.com/2008/04/ ... ies_sleep/

http://www.paidiatre.gr/index.php?id=62,294,0,0,1,0

Κι ενα που με βρισκει συμφωνη..

http://mamalydia.wordpress.com/2012/01/ ... ai-my-way/

Παρεμπιπτοντως η παιδιατρος μου ειναι της αποψης αστο να κλαψει.. :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλέκα το γράφει και στη συσκευασία μέχρι 3 φορές τη μέρα.

Τέλεια η ιδέα με τα ζουζούνια την έφαγε όλη την κρέμα. Γιουπιιι. Ελπίζω να δουλέψει και με την φρουτόκρεμα αλλά και με τα λαχανικά αν και αύριο θα τον ταισει η πεθερά μου γιατί έχουμε να πάμε σε μια κηδεία. :?

Λέλα μέχρι 8 τι? μηνών ή χρονών? :lol:

Θέλω κι εγώ να ρωτήσω την παιδίατρο για γιαούρτι μήπως πρέπει να δώσω.

Έλενα εσύ δίνεις γιαούρτι? :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βουλι ειπε οτι παλιοτερα λεγαν οι ερευνες μεχρι τα 3 παιδικο γιαουρτι(τυπου advance,οχι η ψευτια το juniors που ειναι ολο ζαχαρη).Μετα λεγανε μεχρι 5 χρονων και τωρα λενε μεχρι 8ΧΡΟΝΩΝ. :lol:

Καγκουρο εσυ που εισαι γειτονισσα,που ειναι ο/η παιδιατρος σας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωραία τα άρθρα και πολύ επεξηγηματικά. Κορίτσια είναι απλό αφήστε τα παιδια σας να σας οδηγήσουν είτε με την βάρβαρη είτε με τη πιο τρυφερή καμία μεθοδος δεν σε κάνει λιγοτερο μαμά.

Είδες? Εμείς ζουζουνια ανελειπως! Ετσι και αλλιώς ποτέ δεν λείπουν από το σπίτι και από το σπίτι της γιαγιάς! Πρόβλημα με το μεσημεριανό δεν έχω, λίγο με το φρούτο με παιδεύει αλλά στο τέλος το τρώει όλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλέκα από το στόμα σου και στου Θεού τ'αυτί (για τους ύπνους).

Εγώ τον κοίμισα ήδη.

Λέλα αυτό που σου είπε για το κατσικίσιο πάντως δεν στέκει γιατί τα μωρά που έχουν δυσανεξία στην λακτόζη κατσικίσιο τους δίνουν. Η χημική δομή του κατσικίσιου γάλακτος μοιάζει πολύ μ’αυτήν του μητρικού γάλακτος, ενώ θεωρείται το Νο1 υποκατάστατο του αγελαδινού γαλακτος σε άτομα που είναι αλλεργικά σ’αυτό. Αν το παιδί σου ήταν αλλεργικό τι γάλα θα του έδινες μέχρι να κλείσει τα 8? :roll:;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ μενα η δικια μου παιδιατρος λεει ακομα οχι στο γιαουρτι.την ρωτησα κ για κατσικισιο κ για προβειο κ μου ειπε οχι ακομα αργοτερα!!στο τελος του μηνα μου ειπε γλυκο τραχανα αφου στον 8 κανουμε εισαγωγη γλουτενης!

Μπαραβο τον Τουλη μας μεγαλωσε!

Αλεκα φαγανος ο Πετραν ε??ωραια που να φαει εμενα τοσο με τιποτα!

Βρηκες κολπο τα ζουζουνιζ σταυρουλα κ εφαγε??πρεπει κ γω να το δοκιμασω μου φαινεται!

Ενδιαφερον τα αρθρα Λιακι!

Ελενα μπορει να ξυπανει η μικρη απο υπερενταση οντως..κανει πολλα καινουργια πραγματα κ αυτο συμβαινει στα παιδακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικακη περαστικα στην μικρουλα σου ελπιζω να μην ειναι τιποτα σοβαρο κ να ειναι απο κατι που εφαγες!!

Η κορη σου ειναι κουκλα!!!!!πολυ ομορφη!!!

Βιβη περαστικα κ στην μικρουλα σου..ευχομαι γρηγορα να γινει καλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...