Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΙΟΥ '11 ΚΑΙ ΤΑ ΑΔΕΛΦΑΚΙΑ ΜΑΣ


Recommended Posts

Αχ Αναστασια και λεγαμε για τα φαρμακα αυτες τις μερες!!!! Περαστικα σας!!!!! μακαρι να γινει γρηγορα καλα η ζουζουνα!

Σαμανθα εχεις πολυ πλακα οπως τα γραφεις. Εμενα η μαμακα μου ειναι λιγακι πιο μακρυα απο την δικια σας :lol::lol::lol::lol: της εχω αδυναμια απο μικρη αλλα ειμαστε τωρα αγαπημενες επειδη ειμαστε μακρυα!!! οταν ηταν εδω και μεναμε μαζι και εγω εβγαζα λιγακι γλωσσα!!! ΠΑΝΤΑ τα παιδια μας ειναι μικρα για οτιδηποτε ή θα το παρουμε χαμπαρι οτι μεγαλωσανε λιγο παραπανω χρονο απο το κανονικο. εγω τον Αλεξανδρο τωρα συνηδητοποιησα οτι ειναι 9 ετων και οτι μπορει να φαει μια σκληρη καραμελα χωρις φοβο οτι θα πνιγει. παραλιγο να μου πνηγει σε ηλικια 4 ετων και του ειχα απαγορευσει να τρωει εστω μπροστα μου.

Η μανουλα μου παντα θα μου βαλει το κατι τις χωρις να το γνωριζει κανεις στο δεμα!! αφου γελαω οταν με ρωταει ψυθιριστα εαν βρηκα κατι επιπλεον :lol::lol: και εννοει $. ξερετε ομως οτι δεν της εχω πει οτι την αγαπαω; δεν μας εχουν μαθει να το λεμε στην οικογενεια μεταξυ μας. εγω ομως το μαθαινω στα παιδια μου και τους το λεω οποτε μου δινετε η ευκαιρια. στην μαμα μου και στην αδελφη μου δεν μπορω να το πω με πιανουν τα κλαματα.

Λοιπον φτανουν οι συγκινησεις!!!!!!!!!!!!!!!

Ανδρια υπομονη οι πρωτοι 3 μηνες ειναι δυσκολοι :lol::lol::lol: μασαζακι στην κοιλιτσα να φυγουν τα αερια να ηρεμησει. και εμενα ο Διονυσης ειναι υπναρας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 697
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Mallon tin matia3a tin mikroula mou x8es pou elega pws einai ipnarou, den elege na koimi8ei x8es to vradi tis epefte ka8e 1 lepto :o i pipila k eklaige (den i8ela na ma8ei pipila alla tis edwsan to 1o vradi sto nosokomeio pou den tin eixa plai mou k twra tin "zita" :twisted: ) eixe pistevw k ponakia, iremouse sto sti8os k stin aggalia mou alla poses wres na tin kratw koutoulousa k fovomoun mipws mou pesei, den koimotan me tipota parolo pou evlepa pws i8ele.. Prepei na egine 6 to prwi na koimi8ei gia na koimi8w k egw kanonika k stis 9 pali panw gia 8ilasmo..

Stis 10 ir8e o mpampas mou k epiase tin Victoria k tin pire stin mama mou, etoimastika k egw me to mwro k ir8a meta apo kammia writsa k tin evala edw gia ipno k twra 8a 3ipnisw tin mikroula gia na tin 8ilasw..

Axxx parolo pou einai to 2o mou mwro wres wres spazw to kefali mou na katalavw ti exei..San tin prwtara kanw :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hello!! Aναστασία μου περαστικά στη μπουμπούκα σου! Σαφώς κουράαααααααααγιοοοοοοο σε εσένα!!

Αντριάκι μου μασαζάκι με λαδάκι στη κοιλίτσα κάντης κ απέφευγε τα γαλακτοκομικά μή τυχόν κ την πειράζουν περισσότερο.. Άν κ είναι λογικό να έχει κολικούς ούτως ή άλλως σε αυτή την "ηλικία". Η δικιά μου ακόμα ταλαιπωρείτε παρόλο που έχω κόψει τα περισσότερα! Γενικά όμως τον ύπνο της δν τον χαλάει για κανένα λόγο! Τις τελευταίες μέρες "κλείνει" 1-ωρα συνεχόμενου ύπνου! [smilie=blob6.gif] κ 12ωρο καθημερινά ο Ζοζεδάκος(εκτός όταν είναι αρρωστούλης) είμαστε κομπλέ απο ύπνο! Ευτυχώς δηλαδή γιατί οι ταρζανιές μέσα στη μέρα δν παλεύονται. :? Ο πόνος απο κάτω πώς πάει?? πήγες στον γιατρό τελικά?

Έφυγα!Πάω να φτιάξω ένα κεκάκι! μουάτς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο Φλεβάρης κι αν φλεβίσει, καλοκαίρι θα μυρίσει! Καλό μας μήνα κορίτσια!

Αναστασία περαστικά στη Γεωργία και υπομονή σε σένα!

Άντρια να ξέρεις πως με την πιπίλα μπορεί να σαμποτάρεις το θηλασμό... πρόσεξέ το λίγο, μπορεί να χάνει γεύματα έτσι κι επίσης το πιπίλισμα του στήθους αντί της πιπίλας είναι πολύ χρήσιμο για την παραγωγή σου αυτή τη στιγμή, είναι πολύ αρχή ακόμα.

Έλενα 12ωρο σερί κοιμάται ο Ζοζεδάκος? Κάτι τέτοια ακούω και ζηλεύωωω. Είμαστε σε εξαιρετικά ανήσυχη φάση και ξυπνάμε 8746 φορές τη νύχτα! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Oυπς!! Να μη τα λέω τότε αυτά.. :D Πραγματικά δε ξέρω πώς θα την πάλευα άν ξυπνούσαν τη νύχτα! Θα σερνόμουν όλη μέρα γιατί είμαι κ εγώ υπναρού!χιχι Πήραν κ απο μένα κ'ατι τα παιδιά μου! :D Υπομονή Δαφνούλα! Άντε να ηρεμήσει κ ο Αρούλης πρίν έρθει νέο νινάκι να ταράξει τα νερά σας πάλι!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elenaki mou mallon kolikoi 8a einai :(.. Simera oooolloooo koimate tin 3ipnw egw k me xilia zoria na 8ilasei, olo apokoimietai, tin enoxlw patousaki, autaki ktl alla milame poli ipno k fovame pws apo4e 8a me 3ezoumisei :shock::D Tin eperne k o mpampas mou agkalia tis milage, tin xaideve anoige gia ligo ta matia tis k 3anakoimotan, agxw8ika mipws k epa8e tipota giati poli ligo 8ilaze sto ka8e geuma :? Giatro den piga giati mera me tin mera vlepw diafora!!

Daphne mou to 3erw k gi'auto 8imwsa poli pou tis edwsan pipila xwris na me rwtisoun :twisted: prospa8w oso ginete na min tis dinw alla wres wres klaiei goera tin pernw agkalia dinw sti8os k agkalia irema alla eidika to vradi den tin palevw na tin krataw toses wres.. Kali dinami k se sena :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera!!

Koimi8ikame kala yioupi :ymparty::lol: den 8a pw tipota perissotero mipws mas matia3w :D

Eseis ti kanete?

Afrodite mou ir8e o androulis sou? Na perasete omorfa!!!

Simera einai ta gene8lia tou kouniadou mou k mas eipe i pe8era mou na pame na mas kerasei alla elate pou 8eloume olokliro fortigo na pame kapou :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Μπράβο Άντρια κι εμείς είχαμε μια καλούτσικη νύχτα... αλλά εγώ ξύπνησα συναχωμένη...

Βλέπω βγαίνει ο ήλιος, μάλλον θα πάω το μικρό καμιά βόλτα προς τον εθνικό κήπο.

Μουτς μουτς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!

ΔΕ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ..... ΑΛΛΑ ΑΣ ΤΟ ΕΥΧΗΘΩ!!!!

ΜΕΤΑ ΤΗ ΛΑΡΥΓΓΙΤΙΔΑ, ΗΡΘΕ ΚΑΙ ΓΑΣΤΡΕΝΤΕΡΙΤΙΔΑ ΟΠΩΣ ΒΛΕΠΩ... Η ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΒΡΑΔΥ ΚΑΝΕΙ ΔΙΑΡΡΟΙΕΣ. ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΞΥΠΝΗΣΕ ΑΛΛΑ "ΑΚΟΥΩ" ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΤΗΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΘΟΡΥΒΟ, ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΠΑΛΙ....

ΤΟ ΖΗΤΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΚΟΛΛΗΣΑ ΚΙ ΕΓΩ... ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΑΚΟΜΗ ΤΟ "ΠΑΝΗΓΥΡΙ" ΑΛΛΑ ΚΑΙ Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΑΕΙ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια!περαστικα στη γεωργια μας!ανασταδια ελπιζω να την περασεις ελαφρια!κουραγο σου ευχομαι!εχεις κ το δυσκολο ωφαριο δουλειας...

ανδρια,ο μικρος ξυπναει μονος του.χθες εφαγε στις 19.30 κ κοιμηθηκε μεχρι τις 2.30!!βεβσια μετα εκανε παλι 3ωρα.το μεσημερι βγηκαμε βολτα οικογενειακως κ κκιμιταν 4 ωρες στκ καροτσι.τωρα χαλαρωνουμε στον καναπε κ θα δουμε dancing. ειναι η πρωτη μερα που χαλαρωνουμε.το σπιτι εχει τακτοποιηθει.μενει να κρεμασιυμε τα καδρα κ τα ρολογια!ουφφφ!

σημερα εφυγε κ η μανοτλα μκγ..τωρα αρχιχουν τα δυσκιλαααα

με ψθλοπαιρνει ο τονος...δε. νε βλσπω να προλαβαιν το dancing...φιλακια!καληνυζτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera!!!!

Kali evdomada Gewrgianna mou k ennoeitai k se OLES tis kopeles :D

Pigame paidiatro, ir8ame 8ilasa, ana4a to keri na zesta8ei k paw na faw kati k na kanw apotrixwsi tin mama mou!!!

Valame 270gr se 1 evdomada k xarika poli giati auti tin evdomada me xilia zoria etrwge, tin "nikouse" o ipnos k elega pws den 8a eixe valei varos alla eutixws ola kala :)

Eseis ti kanete? Eisaste oloi kala? Ta zouzounia sas?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα σε ολες σας κ καλο μηνα να εχουμε....

Πανε 3 βδομαδες που εφυγε ο Νικος και τη βγαζω δε τη βγαζω καθαρη...Ειμαι στα ορια της υπερκοπωσης...Δευτερη βδομαδα αρρωστο το παιδι με 39,5 πυρετο,τη περασμενη βδομαδα με κολλησε κι εμενα κ ειχα 39....Δουλεια καθημερινα,βρεφικο τον αλεξη,ο οποιος εχει γινει πολυ κακομαθημενο....Δεν τρωει τιποτα,ολο κλαιει,θελει αγκαλιες,ξυπναει το βραδυ κ κλαιει να τον παρω μαζι μου να κοιμηθει,συν το οτι ολη μερα δεν κλεινει τα ματια του εστω μιση ωρα να ηρεμησει το μυαλο μου λιγο....Απο τις 0630 το πρωι μεχρι το βραδυ στις 2330 δεν στεκεται πουθενα....κ αναρωτιεμαι ειμαι μονο στην αρχη...ποσο θα αντεξω???ο Νικος θα λειπει για 8 μηνες....

Απ τη δουλεια δε δεχτηκαν να μην κανω υπηρεσιες για οσο θα λειπει ο νικος κ νομιζω οτι καποιος μου κανει πλακα...Ολα μαζι τα σκατα....Θεε μου βλεπεις οτι ειμαι τελειως μονη μου κ παιδευομαι βοηθησε λ εσυ λιγο τη κατασταση....Πολλες φορες με πιανει το παραπονο για την ολη κατασταση κ τη μουτζα που εχω φαει σε πολλα θεμματα,απ τη αλλη λεω δοξα τω θεω αλλα υπαρχουν φορες που σιχτιριαζω τη μοιρα μου....

Δεν εχω προλαβει ουτε να ευχηθω στην αντρια....Να σου ζησει το κοριτσακι σου και να ειναι γερο και καλοτυχο στη ζωη του....Κ εσυ καλη λοχεια να εχεις...ελπιζω να ειστε καλα διαβασα παρα μονο τη πρωτη σελιδα δημοσιευσεων....

Περαστικα στην γεωργια κ την αναστασια...

Σας φιλω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιουλη μου,ζορικη κατασταση!ο αλεξης αρρωσται.ει απο τον παιδικο;δεν εχεις κανεναν στην σθηνα να σε βοηθησει λιγο;καλα,τοσο ανσισθητοι ειναι στη δουλεια;;κουραγιο...δεν μπιρει να ερθει καθολου η μαμα σου για λιγο νσ βοηθησει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Goulaki mou euxaristw gia tis euxes sou..Oso gia tin katastasi pou eisai ti na pw? Poli diskola ta pragmata..8a simfwnisw me tin Danae den exei kapoio na er8ei ligo na se voi8isei i na steileis esi ton Ale3ako stin mama sou gia ligo na pareis dinameis, fisika den 3erw an einai kala na stamatisei apo ton paidiko mipws vgei apo ton programma tou k mperdeutei :?

Den mporeis na pas na miliseis me kanena allo anwtero stin douleia sou na vre8ei mia lisi?

Den voi8a k o kairos gmt na ton perneis kanena parko,volta na kourazete k na koimate pio nwris..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!

Ξεχασα να σχολιασω για τον υπνο των μικρων μας. και ο δικος μου κοιματε ολη νυχτα, μονο τις τεευταιες μερες δεν ξερω τι εχει παθει- μαλλον αλμα αναπτυξης- και ξυπναει μες στην νυχτα 2-5 φορες. στην αρχη πηγαινα τον επαιρνα αγκαλια και τον εβαζα για υπνο, τωρα πια του φωναζω να κοιμηθει και δεν ξανακουγετε. οσο του φωναζω να κοιμηθει τοσο εχει αρχισει να το κοβει αυτο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια!!

εν ταχει τα νεα μας : ηρθε ο γιωργος το σκ αλλα επειδη προεκυψε υπερεπειγουσα δουλεια στον υπολογιστη δεν εφυγε την κυριακη αλλα θα φυγει αυριο!!! απλα, δουλευε μερα νυχτα για να τελειωσει την μεταφραση και δεν τον ευχαριστηθηκαμε, αλλα το οτι ηταν εδω ΣΩΜΑΤΙΚΑ εκανε παρα πολυ καλο στην αθηνουλα, η οποια ηταν το πιο ηρεμο παιδακι του κοσμου!!

το επισημαινω, για να πω κυριως στη γιουλη οτι η απομακρυνση ενος γονιου μπορει να επιφερει ανασφαλεια στο παιδι και επομενως μεγαλη αναστατωση!!! σε συνδυασμο, δε, με την κουραση της μαμας που κανει και τη δουλεια του μπαμπα ( συν το οτι της λειπει και της ιδιας ο αντρας της) φερνουν την κατασταση στα ορια..... :(:(

γιουλη, ενα θα σου πω : ΠΑΡΑΤΑ ΤΑ ΟΛΑ, ΚΑΙ ΕΠΙΚΕΝΤΡΩΣΟΥ ΣΤΟΝ ΑΛΕΞΑΚΟ!!! τιποτε αλλο δε μετραει, σπιτι, δουλεια, παρατα τα και δειξε στο παιδι σου οτι θα εισαι παντα πλαι του!!!! και με λογια και με πραξεις!!! μη νευριαζεις με τα καμωματα του, να του μιλας ηρεμα για να αποτελεις εσυ την σταθερα που τοσο χρειαζεται!! ειναι μια δυσκολη περιοδος, αλλα θα περασει!! ειμαι στη θεση σου και σε νιωθω :( απο την πρωτη στιγμη που ειπες οτι θα εφευγε ο νικος, καταλαβα ποσο δυσκολο θα γινει, γιατι τοο εχω περασει!!! ξερω ομως, οτι δεν θα ειναι ετσι για παντα, φτανει να βαλεις κι εσυ προτεραιοτητες!!! επισης, αν μπορει να ερθει λιγο η μαμα σου για να κανεις ενα διαλειμμα η να πας εσυ στο χωριο θα βοηθουσε.... και μην πανικοβαλλεσαι,ολα διορθωνονται :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalispera!

Eimai xalia, to aristero mou sti8os einai gemato grompalakia einai skliro k den mporw na sikwsw to xeri mou ponaw apisteuta, 3ekinane apo tin masxali k pane pros tin 8ilaia alw ekana ta panta zestes kompreses prin k kries meta, zesta mpania, pinw antiflegmonwdes, masaz, 8ilasmo apo ekeino to sti8os, vazw 8ilastro alla TIPOTA!!! Ponaw k ta kokkala mou.. Simera eimai poli xeirotera apo x8es, mou erxete na klaiw.. Milisa k me tin simvoulo k 3ekinaw antiviwsi k vlepoume!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντρια περαστικά! Πρέπει να πονάς πολύ καημένη - ελπίζω να νιωσεις καλύτερα σύντομα.

Γιούλη περαστικά και σε σένα. Πραγματικά βιώνεις πολύ ζόρικη κατάσταση και δεν είναι κακό να ζητησεις βοήθεια από όπου μπορείς. Ελπίζω με κάποιο τρόπο να βελτιωθεί σύντομα η κατάσταση και όπως σου είπε και η Αφροδίτη, είναι φυσιολογικό να έχει αναστατωθεί και ο Αλέξης με όλο αυτό. Προσπάθησε να είσαι δίπλα του όσο μπορείς.

Αφροδίτη τον χάρηκες καλά τον αντρούλη σου ε?

Δανάη καλορίζικο και πάλι το σπιτάκι σας. Μόνο χαρές να ζήσετε εκεί μέσα. Χαρά στο κουράγιο σου που έκανες μετακόμιση λεχώνα γυναίκα.

Αναστασία πως ειναι η Γεωργία?

Σαμάνθα με το καλό η βάπτιση και συγχαρητήρια για το διδακτορικό!

Εμείς καλά, λίγο κούραση παραπάνω αλλά την παλεύουμε.

Σας φιλώ όλες όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ανδρια μου,περαστικα!πως εισαι;τελικα τι επσθες;τι αντιβιωση σου εδωσε ο γιστρος;

δεσποινσ,τι κανετε οικογενειακως;ευχαριστουμε για τις ευχες.κουραστηκσμε αλλα χαλαλι.αισθανομαστε πολυ καλυτερα στο νεο μας σπιτακι!κ η μικρη το συνηθισε αμεσως!

πο μικρος εχει μεγαλωσει απιστευτα!!τα φορμσκια 1-3 μηνων δεν του κσνουν!προχθες τον πηρα σγκσλια κ ζυγιστηκα στην ηλεκτρονικη μου ζυγαρισ κ τον δειχνει 5,5 κιλα!!ζωη να 'χει το ζουζουνι μου :-)

πολλα φιλακια σε ολρς κ καλη ξεκουραση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!

αντρια, περαστικα!! μαλλον μαστιτιδα επαθες :( λογικα, αφου ξεκινησες αντιβιωση θα εισαι καλυτερα! κι εγω ειχα παθει στην αρχη, πηρα αντιβιωση και συνηλθα πολυ γρηγορα!

δαναη, φτου φτου το μωρουλι σου , το τρωει το γαλατακι του!!! τελικα , τα αγορακια εχουν μεγαλυτερη αναπτυξη!! χαιρομαι που προσαρμοστηκατε στο νεο σας σπιτακι :D

δεσποινα, τον χαρηκαμε το μπαμπα μας, ηταν πολυ ομορφα να ειμαστε οι 3 μας :D:D εσεις, τι κανετε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΑΝΟΥΛΕς ,ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ.....

ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΘΗΚΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΕΡΘΩ ΣΤΗΝ ΓΕΩΡΓΙΑΝΝΑ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΓΚΑΝΤΕΜΙΚΗ ΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΟΧΙ Η ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΜΟΥ.....ΤΟ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΚΡΥΩΣΕ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΜΕΡΑ ΚΙ ΕΠΑΘΕ ΒΡΟΧΙΤΙΔΑ,Η ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ ΗΤΑΝ ΔΥΣΚΟΛΗ ΕΨΑΧΝΑ ΓΙΑΤΡΟ ΕΥΤΥΧΩς ΚΑΤΑ ΤΙς 11 ΒΡΗΚΑ ΚΑΙ ΜΕ ΗΣΥΧΑΣΕ.....ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΤΕΛΙΚΑ!

ΑΝΤΡΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΚΙ ΑΠΟ ΕΔΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΗ ΚΑΛΟΤΥΧΗ ΚΙ ΕΣΕΙς ΓΕΡΟΙ ΝΑ ΤΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕΤΕ ΜΕ ΑΓΑΠΗ!

ΠΩς ΕΙΝΑΙ Η ΝΕΑ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΠΟΙΑ ΘΑ ΧΑΡΙΣΕΙ ΕΝΑ ΑΚΟΜΑ ΘΑΥΜΑΤΑΚΙ ;;;;;;;;;;ΣΕ ΟΠΟΙΑ ΤΟ ΠΟΘΕΙ ΕΓΩ ΤΗΣ ΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ!!!!!!!!!!!!!!!ΘΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ....ΣΑΣ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΦΒ ΤΟ ΕΧΩ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΟ!ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Σ ευχαριστώ πολύ.Εχω μέρες ακόμα μπροστά μου πρέπει να βρω τρόπο να ηρεμήσω όσο γίνεται αυτό δηλαδή.Ναι τα συναισθήματα είναι πολλά.Δεν ξέρω αν είμαι έτοιμη να δεχθώ μια αποτυχία.Ευχομαι απλά σε πρώτο βήμα να υπάρξει η εμφύτευση.
    • Αχ.... Όσες φορές κι αν διαβάσω αναρτήσεις από κοπέλες σε αναμονή από έμβρυομεταφορά μου έρχονται όλα εκείνα τα συναισθήματα, φόβος, αγωνία, προσμονή, άγχος, ελπίδα.... Από τη μια να παίρνεις κουράγιο κι από την άλλη να γεμίζει αρνητικές σκέψεις το μυαλό...   Υπομονή κορίτσι μου! Λίγη υπομονή ακόμα.... Δεν είσαι μόνη σου...  Εύχομαι να έχεις μόνο ευχάριστα νέα σύντομα! 🍀☺️🙏🏼
    • Δεν έχω κάτι στα υπ' όψιν να βοηθήσω. Έχετε απευθυνθεί και για κρατική υιοθεσία ή ψάχνετε αποκλειστικά ιδιωτική για υιοθεσία βρέφους; Για κρατική υιοθεσία αν δεν έχετε πρόβλημα με την ηλικία θα μπορέσετε πιο εύκολα να μεγαλώσετε την οικογένεια σας!  Εμείς με τον σύζυγο είχαμε κάνει όλες τις ενέργειες για κρατική υιοθεσία και είχαμε εγκριθεί.. ήταν σχετικά απλό σαν διαδικασία και μας είχαν ενημερώσει ότι σε 1 το πολύ 1,5 χρόνο θα γινόταν αντιστοιχία με παιδάκι αλλά είχαμε επιλέξει έως 8 ετών , δηλ δε ψάχναμε αποκλειστικά βρέφος γιατί έτσι θα ήταν πολύ δύσκολο.  Ο,τι κι αν αποφασίσετε εύχομαι ολόψυχα να σας έρθουν όλα όπως τα θέλετε και να μεγαλώσει η οικογένεια σας! Θεάρεστη πράξη η υιοθεσία.... Να είστε πάντα καλά! ❤️
    • Διαβασα διάφορα για το vback....είμαι προβληματισμένη σχετικά... Είναι γενικά λίγο risky και ο γιατρός πρέπει να είναι απόλυτα καταρτισμένος σε αυτό. Ο δικός μου δε το υποστηρίζει..  Ο άντρας μου ξυπνάει 4:30 το πρωί και φεύγει στις 5:15 από το σπίτι... Επιστρέφει κάθε μέρα σχεδόν γύρω στις 18:30... Δουλεύει και τα Σάββατα, ευτυχώς όμως λιγότερες ωρες... Οπότε καταλαβαίνετε όλη μέρα σχεδόν μόνη είμαι!  Έχει ξεκινήσει κι εμένα ο "μεθυσμένος" 🤣🤣🤣 να προσπαθεί να σταθεί μόνος του χωρίς να κρατιέται... Από τις πιο δύσκολες φάσεις θεωρώ όλο αυτό, θέλει μεγάλη προσοχή να μη χτυπήσουν.  Κάνει κι εσένα αρκετές αφυπνίσεις.... Ζητάει γάλα κάθε φορά;  Χθες άπλωσε τα χεράκια του και είπε μα-μα.... Δε ξέρω αν ήταν συνειδητο ή τυχαίο.... Εγώ πάντως έλιωσα στο κλαμμα από συγκίνηση... 💙☺️ 
    • Εγω εχτές πήρα τηλ μου είπαν πως θα μου δώσουν αυτοί από το μικροβιολογικό ενώ την προηγούμενη φορά που πήγα σε άλλο μικροβιολογικό το πήρα εγω  αν και την πρώτη φορά έκανα με 75γρ γλυκόζη τώρα ο καινούργιος γιατρός μου έδωσε τα 100 γρ 😕
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...