Μετάβαση σε περιεχόμενο

gennameeeeeeee


Recommended Posts

koritsia gia sas,

efchome les na iste oles kalla...emis deftera prota o theos genname!!!! chtes icha ginekologo kaname ipericho kolpiki eksetasi ktlp..ke apo kato echi malakosi poli o trachilos, i mikri katewike ke ta kila tis ine konta 3500kg..vevea vriskome stin 38 vdomada tora arkivos...alla tha pame me proklisi toketou (efoson den mas prolavi i mikri)..tin deftera to proi..efchome ola na pane kalla, anchonome, fowame niotho genika polla ke diafora tora teleftea

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλο να ερθει το μωρακι σου ομως εφοσον δεν υπαρχει καποιο προβλημα δεν υπαρχει λογος να μπεις για προκληση τοσο γρηγορα....σπανια στον πρωτο τοκετο ερχεται το μωρακι τοσο γρηγορα...καλο ειναι να περιμενεις μεχρι να αποφασισει το μωρακι σου να βγει...

Οπως κ να εχει, με το καλο κ να εχεις εναν ευκολο φυσιολογικο τοκετο...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ πάλι δε καταλαβαίνω καθόλου γιατί πας με πρόκληση. Υπάρχει κάποιο πρόβλημα? Με ποιο σκεπτικό στο πρότεινε ο γιατρός? Σε ενημέρωσε για τις πιθανότητες αποτυχίας της πρόκλησης και τη μεγάλη πιθανότητα καισαρικής? Μόνη σου ρωτάς αν οι βδομάδες είναι οκ. Γιατί δεν αφήνεις το μωράκι σου να βγει όταν εκείνο είναι έτοιμο?

Όπως και να'χει, εύχομαι με το καλό να το πάρεις αγκαλίτσα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με συγχωρείς αν ακούστηκα κάπως σκληρή με τις ερωτήσεις μου, πραγματικά όμως θα ήθελα να μου τις είχε κάνει κάποιος εμένα όταν αποδέχτηκα την πρόταση του δικού μου γιατρού για πρόκληση που οδήγησε σε μια παντελώς αναίτια καισαρική! Το ποσοστό πρόκλησης τοκετών και καισαρικών στην Ελλάδα είναι απαράδεκτο.

Και πάλι εύχομαι με το καλό το μωράκι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε κοπελα μου..με το καλο και εναν πονο..περιμενουμε μετα να ακουσουμε την εμπειρια σου..τη δευτερη βεβαια!!

ολα να πανε κατ' ευχην..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

όλα να πάνε πολύ καλά κ να κρατήσεις και την 2η μπεμπούλα σου αγκαλίτσα!!! την καταλαβαίνω την samarcande.. όταν έχεις περάσει διαδικασία αναίτιας καισαρικής, το νιώθεις στο πετσί σου για τα καλά! τι να πω! εσύ ξέρεις καλύτερα τον γιατρό σου κ την πρότασή του για πρόκληση. με το καλό κ πάλι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλό να κρατήσεις την κορούλα σου στην αγκαλιτσα σου! Εγώ πάλι είμαι υπέρ την πρόκλησης αν φυσικά έχει κρίνει ο γιατρός ότι οι συνθήκες (τράχηλος, θέση παιδιού κλπ) το επιτρέπουν και αν δε γίνεται νωρίτερα από την 38η εβδομάδα. Όλα θα πάνε τέλεια ;);););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λογικα τωρα θα κρατας το αγγελουδι σου αγκαλια...να σου ζησει και το δευτερο λοιπον...γεροι και δυνατοι να ειστε...καλη λοχεια!!!!!! φιλικα, ευα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...