Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΚΤΩΒΡΙΑΝΕΣ 2009 με κοιλιά,τόλμη και γοητεία!!!Επ.36


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 927
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αλο απαπα πολυ κουραση και πολυ φαι ριχνω

χεσε μεσα δεν πειραζει

νανα δε λεω προωρα ρε συ

για κανονικα λεω και εγω :lol::lol:

δεν θα χαλουσε να παει και 42 βδομαδες - δεν εχω αγωνια να το δω πως θα ειναι - θα ειναι σουρπριζ :lol::lol:

παντως απο τον υπερηχο φαινεται ομορφουλι και δε το κουκουβιαστηκα -μεχρ και ο γιατρος μου το ειπε οτι οι αναλογιες του ειναι παρα πολυ ακλες ειδικα του προσωπο

οσο μπορουν να φανουν δλδ :lol::lol:

κουκουβα

τον ΑΔΩΝΗ θα βγαλω :lol::lol::lol:

Καρπενησι ωραια πολυ γραφικα αλλα δεν εχει πραγματα να κανεις - ετσι μου φανηκε τουλαχιστον εμενα αν και μια μερα ειχαμε παει μονο.

Μακαρι νανα να πληρωθει να παμε - οικονομια χρειαζομαστε βεβαια αλλα και ενα σκ δε νομιζω πια οτι θα πεσουν τα καραβια αμς εξω

ερχεται η μαν μο σε λιγο.

α κατι ειπες για τη μηνη νανα πριν -υπαρχει εξταση που κανεις και βλεπεις ενα σου λειπει κατι αποτ ον οργανισμο σου ή εχει μειωθει - νομιζω οτι ειναι το φιλικο

το ειχε φιλεναδα μου και κοντευε να σκασει - πιστευε οτι ειχε αλτζχαιμερ απο την πολυ εμνησια που παθαινε και το εψαξε παρα πολυ- θα τη ρωτησω σιγπυρα πια εξεταση ειναι και θα σου πω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιατι ρε νανα δεν μποριες να τις κατεβασεις;;πατας στο νταουν λοουντ;;

η πατας στην εικονα;;γιατι εγω μπορω να τις κατεβασω..τεσπα!!πες μου αν μπορεις..

http://rapidshare.com/files/3082398267/-leftsax32-.rar

αυτο ειναι το λινκ!!

εγω σε λιγο θα της ετοιμασω..θα παρτω μετρα δλδ για να της κανω στολη καλικατζαρου..

μας δωσανε στολη αι βασιλη!για τη μπεμπα..και ηθελα να ντυσω και κατι τη μαρθα..αλαλα λεφτα δεν δινω..

εχω 1 πρασινη φλις και ειπα να την ντυσω καλικατζαρο..μη φανταστειτε ραπτομηχανη..στο χερι ολα και γρηγορα..να μοιρασει τα δωρα τη 1χρονια!!

ελπιζω να μου πετυχει..και να φτανει η φλις!!

παιδια η ςγκυμοσυνη νομιζω οτι ειναι ψιλοβαρετη στο δευτερο!!

ελενη πλησιαζει ο καιρος καλο μου..και εχεις αγωνια και λογικο..και ολες σας;

πηγαμε παιδιατρο..ολα καλα..η μικρη περνει βαρος..

θα παμε και σε λιγες μερες να μας ξανα ζυγισει στην ιδια ζυγαρια..

πολυ καλη παιδιατρος..10 λεπτα με τα ποδια απο τ σπιτι..

ειδε και τη μεγαλη που ειναι μπουκωμενη φουλ..ακροαστικα αυτια καθαρα!

μονο μπουκωμα..μονο υπερτονο και φυσιολογικο ορι..τιποτε αλλο..

να φανταστειτε απο τ φυσα φυσα ετρεξε αιμα απο τη μυτη με τον ορο!!

μετα πηγε η μαρθα σοτ παιδικο για φωτογραφια!

ευτηχως τον πετυχαμε πανω στην ωρα!

μαντριο ποσο χρ εισαι;;

εχεις ακομα να τον ψησεις...

εσυ βαγκ με τιποτα;;

ξερετε ποιος ειναι εγκυος;;;;η θουλη σοτ τριτο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ντοιγκ!!ντοιγκ!!

νανα εκανα την ελιοπιτα..θα τη βαλω και στο μπλογκ1!

πολυ νοστιμη σου λεω..

παρα πολυ νοστιμη..

μαρκερ εχεις θεμα με το φαγητο ,ε;;σε θυμαμαι απο το σπιτι..χαχαχ..

ε δε πειραζει..

εμενα παντως σηκωνεται ανα 5ωρο και τρωει..δεν τη ξυπναει..δρακουλιαζει λιγο το βραδυ αλλα οκ!!

αφου κοιμαται ολη μερα!!

γραψατε πολλα ρε κοριτσια..δε θυμαμαι!!

αυριο λεω το απογ να παρω το αυτοκ να παω 1 βολτα με τη μαρθα να αλλαξω κατι δωρα!!

ψαροσουπα σημερα απο 1 φιλη!!

1 χαρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πηραμε κουνια και αλλαξιερα απο μια φιλη... δεν χορταινω να τα κοιταζω...

να ναι καλα η κοπελα μου τα αφησε σε καλη τιμη...200 ευρω και κουνια και αλλαξιερα και στρωμα και προικα..

γεωργια πλακα κανεις??????

ποσο μηνων ειναι????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ.. τι καλα με τις ςγκυμοσυνες!!!!!!

με το καλο και στη Θουλη κοιπον!!!! να την ευχηθεις και απο μενα και με το καλο να την ακολουθησεις σοτ 3ο!!!

παντως εγω οταν ημουν εγκυος ελεγα τι καλα που ειναι εκει μεσα... να κρατουσε ποιο πολυ η εγκυμοσυνη γινοταν;;; 1 χρονο;;; 1,5;;;;; :mrgreen: και ευχομουν να ειναι συνεργασημα! ολοι γελανε ακομα που το θυμουνται...

Σωσω για νεα εξωσωματικη δεν παιζει με τιποτα... αν τυχον κατσει απο μονο του.... φυσικα και με το καλο να ορισει...

Μαρντιο το ονομα μου ειναι Ευαγγελια και με φωναζουν Ευη απο τα 20μου και μετα... ειμαι η γρια κοτα της παρεας, μιας και η Αλεκα η καρντασινα εχει καιρο να μπει.... γενηθηκα 17 Αυγουστου 1975. αλλα, οχι να το παινευτω.... δε μου φαινεται!!!! :lol:8-) και αμα λαχει βαζω κατω και 20αρες!!!!! :lol::lol::lol:

Χρυσουλα πρεπει να ειναι τελειο το σπιτι σας ετσι που το περιγραφεις με τα δοκαρια κλπ.... να ειστε καλα να το χαιρεστε!

εμεις ειχαμε περασει απο Αραχωβα, οχι το χιονοδρομικο, μονο το χωριο καπου το 2008 οταν γυρνουσαμε απο Πατρα που ειχαμε παει για το καρναβαλι μια και τοτε ηταν εκει με μεταθεση μια ξαδερφη μου με τον αντρα της... μου φανηκε δυσκολο να το περασεις με αυτοκινητο, θυμαμαι εναν πλακοστρωτο πολυ στενο δρομο για κεντρικο και γελασαμε με μια "κυρια" που βρηκα σε μαγαζι που αγορασα χυλοπιτες, η οποια ειχε παει να παρει την κορουλα της απο το σχολειο φοροντας μια ασπρη κολητη φορμα σκι!!!!! το σχολιασαμε δεοντως με τον αντρα μου για ωρα!!!! πολυ ψωνιο!

Ελενη μακαρι να θηλασεις και τα διδυμα και να μη χρειαστεις ουτε μπουκαλια ουτε θερμαντηρες ουτε τιποτα....

οσο για τα γλυκα.... πακετο για Θεσσαλονικη στελνεις;;;;;

Μαρκερ μην κολας με το φαγητο!!!!! αφου τα εβγαλες περα με τα αντρακια σου θα κωλωσεις με το 1;;;;;

Νανα προλαβες να αναψεις κανενα κερακι για τη γιορτη της μαμας σου;;;; να εισαι καλα να θυμασαι τις ωραιες στιγμες μαζι της...

εμενα ο μπαμπας μου λεγοταν Νικος. αυριο πριν παω στη δουλεια θα περασω απο την εκκλησια εδω στα Λαγυνα να αναψω κερακι... ειναι και του Αγιου Νικολαου αλλα επειδη ειναι χειμωνας δεν κανουν πανηγυρι... και ας αργησω κα λιγο στη δουλεια.... παλι.... :oops:

εμεις... καλα.... τα πηγε ΠΑΛΙ ο αντρας στη γιατρο για ελεγχο... :o .... εχει καταντισει γελοιο, ετσι;;;;

ο Σπυρος λιγο κοκκινα αυτια γιατι εχει λιγες μυξες..

η ΜΑριαννα αυτια οκ με την αντιβιωση, αλλα κοκκινα λαιμα....

ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΟΚΑΙΡΑΚΙ !!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!

ρε βακγ... δεν παίζεται ο άνδρας σου!

αν ήμουν παιδίατρός σας... θα τον έδιωχνα... χαχαχα!!!

5 λετπά από τη δουλειά μας έχουμε ένα εκλησσάκι που είναι ανοιχτό από νωρίς το πρωί.

πήγα με μία συνάδελφο.

Σωσώ τέλεια νέα!

εύχομαι να κάνει την κόρη!!!

έτσι, για να παίρονυμε κι εμείς κουράγιο!!!

χαχαχα!!!

χαίρομαι που σου άρεσε η ελιόπιτα.

όσο για τα σχέδια... έκανα down load.

περίμενα πάνω από μισάωρο αλλά δεν κατέβηκαν ποτέ...

Μάρκερ είσαι τρελή;

42 βδομάδες;

δε θα άντεχα με τίποτα!

χαχαχα!!!

να σας πω...

νιώθω χαμηλά το μωρό...

όταν κλωτσάει... συνήθως είναι κάτω χαμηλά.

και γενικά νιώθω ένα βάρος ...

νομίζω ότι ο Α μου ήταν πολύ ψηλά!

εσείς θυμάστε;

αύριο θα μου λυθεί η απορία βέβαια...

την Πέμπτη θα δεί τον μπαμπά μου στην Τατιάνα Στεφανίδου.

πήγαν ονειρούπολη και τον τράβηξαν την ώρα που ετοιμάζει τους λουκουμάδες και σερβίρει τον ηχονολήπτη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

Vag και γω σαν εσένα δεν ήθελα να τελειώσει η εγκυμοσύνη και ας ήμουν στο τέλος και 2 μήνες ξάπλα με αιμοραγίες.Ηταν ωραία περίοδος,όλοι με πρόσεχαν,αγόραζα μωρουδιακά που τόσο λαχταρούσα,βάφαμε δωμάτιο,στήναμε κούνιες,γλυκιά η αναμονή.Είχα και εύκολο φυσιολογικό τοκετό,όλα μια χαρά.Τα έζησα στο φουλ.

Σωσω θα γίνω 32 τον άλλο μήνα.Στα 30 μου έκανα τα κορίτσια μετά από 2 χρόνια προσπαθειών.Στα 28 παντρεύτηκα και ναι ήθελα αμέσως παιδί.Με το καλό στην αδερφούλα σου να κάνει και την κόρη και γιατί όχι αν έχεις αντοχές να ακολουθήσεις και συ.

Χρυσούλα και μεις έχουμε έρθει Αράχωβα και φάγαμε και στο χιονοδρομικό και το τυρί αυτό που είναι μέσα στο κερί το καπνιστό και χυλοπίτες και λουκάνικα και ένα σωρό είχαμε αγοράσει από το χωριό.Εμένα αν και δεν κάνω σκι και τα σχετικά μου άρεσε πολύ η περιοχή τα σπιτάκια τα ξύλινα.Στην επιστροφή είχε ρίξει χιόνι και μεις χωρις αντιολισθητικές σταματήσαμε στη μέση και προσπαθούσαμε πρωτάρηδες γαρ με κάτι φίλους να τις βάλουμε...χα χα

Marker να χαίρεσαι τον Νικόλα σου και κορίτσια όσες άλλες έχετε Νικολάκια να τα χαίρεστε.

Νανούκα τηλεοπτικό αστέρι ο μπαμπάς...Μπράβο!Στην Ονειρούπολη μένει;Δεν είναι μαζί σας Κύπρο;Αν και από οτι έχω καταλάβει ούτε εσύ είσαι από Κύπρο ε;Απλά βρέθηκες εκεί με τη δουλειά;Αλήθεια τι δουλειά κάνεις;Διαβαζά για δημοσιεύσεις και παρουσιάσεις.

Ελένη εγώ τις κόρες μου τις θήλασα 40 μέρες.Γεννήθηκαν μικρές 2300 η καθεμια και ο γιατρός επέμενε να πάρουν βάρος,δεν πιάναν θηλή οπότε ήμουν με ένα θήλαστρο στο χέρι.Ώσπου έφτασα να βγάζω μεν ικανοποιητική ποσότητα γύρω στα 300ml το γεύμα αλλά ήταν διάφανο σαν νερό όχι γαλακτερό.Και όταν τους το δινα το έπιναν και μετά στο καπάκι έπιναν άλλο τόσο ξένο.Σαν να μην είχαν φάει δηλαδή οπότε σταμάτησα και γω να βγάζω,ούτε χάπια χρειάστηκε να πάρω ούτε πρηζόταν το στήθος πια.Σίγουρα κάτι έκανα λάθος.ελπίζω να χω μια δεύτερη ευκαιρία στο μέλλον να απολαύσω ήρεμους θηλασμούς.Πάντως και με το θηλασμό χρειάστηκα το θερμαντήρα.Γιατί έβαζα το γάλα μου μπιμπερό και το διατηρούσε ζεστό μέχρι να ρθει η ώρα του γεύματος.Μακάρι να τα θηλάσεις όσο μπορέσεις.Θα θελα να χα συνεχίσει μέχρι 6 μηνών τουλάχιστον.Θα δεις πως θα ρθουν τα πράγματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα...

Μπραβο στη Θουλη!!!να εχει μια υπεροχη και καλη εγκυμοσυνη!

Μαρια να χαιρεσαι τον Νικολα σου και εγω τον αντρα μου!!!!

και χρονια πολλασε ολους που γιορταζουν!!!

Μαριακαιεγω τρωω πολυ και με αμφισβητησει η Σωσω.. :mrgreen:

Μαδριο μικρη εισαι...εχεις περιθωρο για 3ο!!!και εμενα ετσι νερουλο το γαλα μου αλλα τον κρατησα 5 μηνες μαζι με ξενο...αλλωστε ξεκινησα και νωρις τη δουλεια, στις 20 μερες...θηλαστρο δεν μπορουσα να χρησιμοποιησω λογω μιας παλιας μαστιτιδας εντονης που ειχα περασει οποτε...

τωρα μαλλον προσανατολιζομαι πιο πολυ στο ξενο γιατι θα αρχισω δουλεια στις 10 μερες λογω πανελληνιων..απο την αλλη ειμαιαρκετα νευρικη και νομιζω οτι δεν τα παω καλα με το θηλασμο σαν διαδικασια....

φορμαελλα το λενε το τυρι :lol::lol::lol:

Βαγκ ειπα να μην το γραψω ετσι ξεκαθαρα αλλα επικρατει μια ταση σνομπισμου...

η παιδιατρος τι λεει για τις συχνες σας επισκεψεις???/

η αληθεια ειναι οτι δεν μπορει να αλλαξει τον τροπο σκεψης του...απλως πρεπει να περιορισει το αγχος του για το δκο του καλο...τι θα γινει οταν τα παιδια μεγαλωσουν???

Νανα τι καλα!!!πρεπει να εξαιρετικα στην ονειρουπολη...εχω ακουσει να εκθειαζουν τη Δραμα τα Χριστουγεννα δεοντως...

Σωσω ειναι πολυ εξυπηρετικες αυτες οι χρωμοσελιδες...απο το να αγοραζουμε συνεχεια βιβλια με σχεδιαπρος ζωγραφικη μεσα καλυτερα..το σαβ/κυρ του εκτυπωνα χριστουγεννιατικα δεντρα και ελαφακια καθως εχουμε μια προτιμηση :lol::lol:

εδω τα ιδια..εδω εχει ηλιο χωρις βροχη χωρις κρυο...

τραπεζι θα κανω το Σαββατο..να ερθει και η κοπελα να με βοηθησει αυριο στο σπιτι...

ο αντρας μου κρεμασε τις κουρτινες χθες...

Ο Θ ξυπνησε σημερα ξημερωματα στις 5 και ξανακομηθηκε 7..ελεος...!!!!ουτε στο κρεβατι ηθελε να ξαπλωσει....δε νυσταζε...ηπιες δυο μπουκλαια γαλα..απορω γιατι δεν πρεπει να πεινουσε..ειχε φαει παρα πολυ καλα ολη μερα...δεν ξερω τι επαθε...

τον ξυπνησα στις 9 , οριακα πηγαμε παιδικο στις 9.20 μολις τα αλλα τελειωναν το πρωϊνο τους...στις 9.30 αρχιζουν..μεσα στην γκρινια!!!

μακαρονια με κιμα για σημερα, κατι ψιλοδουλιτσες και μετα δουλεια...διορθωμα δε θα κανω σημερα...εχω μια αρνηση :?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες μου τι κάνετε; Δεν έχω διαβάσει πράμα αλλά πρόκαμα να δω νέο μέλος στο παρεάκι!

ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΕΣ είμαι σιγουρη οτι η Σωσώ ανέλαβε να σε ξεσκονίσει στις ερωτήσεις χαχαχαχαχαχαχαχαχα

Είδα έχεις δυο παιδάκια κοριτσάκι Να σου ζήσουν

Εγώ είμαι η Μαρία η καλλιτέχνης χαχαχαχαχαχαχαχχα

Μπήκα σφήνα να σας πω ένα γεια. Οποιες θέλετε δώρα και δεν έχετε facebook μπείτε κι εδώ https://plus.google.com/photos/10702937 ... banner=pwa

ή οι φίλες του facebook στο www.facebook.com/fairydrop.eu

Φέτος τα χριστούγεννα προσφέρουμε το 10% των αγορών σε ανθρώπους που το έχουν απόλυτη ανάγκη (ένα μέρος θα μετατραπεί σε είδη πρώτης ανάγκης και θα δοθεί κατευθείαν σε οικογένειες με πολύ σοβαρά οικονομικά προβλήματα και άλλο μέρος θα πάει στην Ενορία Ασωμάτων Θησείο που προσφέρουν σησίτιο και όλα τα απαραίτητα σε όλους τους νεοάστεγους.

Η συμβολή σας θα είναι καταλητική και όπως θυμάστε οι τιμές μας είναι πολύ πολύ χαμηλές.

Φιλιά και θα επανέλθω με νέα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο μας!!

ζζζ....τι ακριβως ειναι αυτο μαρια;;μας στελνεις δωρακι ας πουμε οτι ναναι η το γουρι ...;;;που ειναι για καλο σκοπο;;

ζζζ τι κανετε ρε;;πες τα νεα σου!!

παιδια η μικρη χθες...εκανα μαλακια..την μπουκωσα με γιαυορτι και γαλα..και μου τραβαει 1 ξερασμα..παιδια δεν εχω ξανα δει τετοιο ξερασμα!!αληθεια σας λεω1!!

νανα να μας βαλεις το λινκ αν ειναι μεθαυριο να δουμε το μπαμπα..και οτυς λουκουμαδες..

παιδια απο σημερα μπορειτε να κατεβαζετε τις ζωγραφιες..υπηρχε οριο κατεβασματος αλλα ο λευτ το αλλαξε για να περετε ολοι!!

παντως και μενα βολευεται με αυτες τις χζωγραφιες!!

η μικρη κοιμαται 4-5 ωρες σερι..δεν τη ξυπναμε για φαγητο..απλα αυξησαμε τη πσοοστητα..απο 90 στα 120!!

ε αφου δε ξυπναει..τι να την κανω;;

το ματακι;;τσιμπλα κιτρινη και δεν ανοιγει..οτι ειχε και η μαρθα!!

κακα 1 φορα την ημερα!!

ηρθνα κατι θηκες για σοκολατακια απο το ιμπει!

θα τα κανω σοκολατακια να κερασω στο παιδικο για το νεο μελος!

και να κερασω και γενικα!!

γιατι δε συμφεριε να αγορασω!!

η θουλη ειναι ...μολις το εμαθε βασικα!!

αυγουστο με το καλο γενναει..

και λεμε αν ολα πανε καλα να κανουμ βαφτιση μαζι..εγω και η θουλη..

με 1 σμπαρο 2 τριγωνια..

νανα μην ανυσηχεις αν ειναι προς τα κατω..καθε παιδι...ειναι διαφορετικο..

χρυσουλα..μη τρελαινεσαι ..οσο μπορεις να θηλασεις παντως..καλο θα ειναι..εγω αντλω καθε 3 ωρες και βγαζω 10 μλ! τη φορα!

και συνολικα τη μερα βγαινει 80-100 μλ!!

αλλα θα το κανω μεχρι να 40ησω σιγουρο..

εστω και αυτο το λιγο!!

μαρκερ που εισια;;

βαγκ οχι και γρια..ετσι να ειναι ολες οι γριες..

κοπελαρα!!

βελονακια νανα πηρα τα 12 ξυλινα 3,5 ετρω ολα μαζι σε διαφορα μεγεθη..και 2 ευρω τα 12 πλαστρικα..ιμπει σου λεω!!

παω να την ξυπνησω..γιατι κοιμαται 5 ωρες!!

τη μαρθα καμια φορα τη μαλωνω παραπανω αλλα οκ..θα τη βρω την ακρη..

εχει ξεχειλωσει ολουε τους λαιμουςε απο μπλουζες..στη προσπαθεια να βαλει τα μανικια!!

εχει αχρηστευσει ολα τα ρουχα σας λεω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσώ μια χαρά σου κοιμάται η μικρή. φτου φτου. Ξέρω και τον εκνευρισμό που έχεις με την μεγάλη. Προσπάθησε όμως όσο μπορείς τώρα να την μαλώνεις λιγότερο ακόμη και για πράγματα που θα την μάλωνες πριν το μωρό. Με συζήτηση και υπομονη (! ξέρω δεν είναι εύκολο) αλλά θα δεις που θα ηρεμήσει με αυτό τον τρόπο

Ναι με οποιαδήποτε αγορά απο τα πράγματα μας το 10% θα δοθεί για καλό σκοπό. Σε ανθρώπους που έχουν πολύ σοβαρά οικονομικά προβλήματα, άνεργους χωρίς πόρους χρημάτων και όλων των ειδών τα προβλήματα. Γι αυτό και η παραμικρή αγορά θα είναι πολύ σημαντική.

Να πω σε όλα τα κορίτσια οτι σε πολλά προιόντα η αποστολή είναι ΔΩΡΕΑΝ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσούλα μ' αρέσει το φαγητό σου!!!

Μάρκερ και Χρυσούλα να χαίρεστε τα αντράκια σας!

Μαρντ, είμαι από Δράμα.

σπούδαζα Καβάλα και γνώρισα τον Κύπριο άνδρα μου... χαχαχα!!!

δουλεύω στην Κυβέρνηση, σε ένα Υπουργείο.

αλλά δεν ξέρω για πόσο ακόμη... χαχαχα!!!

η Τρόικα μιλάει για 5000 απολύσεις μέχρι το 2016.

είμαι αορίστου αλλά ποτέ δεν ξέρεις...

από τον άλλο μήνα ξεκινάει η εφαρμογή των μέτρων της Τρόικα...

δε με ενοχλούν τόσο οι περικοπές στο μισθό όσο το ωράριο εργασίας.

από τον Ιανουάριο θα είναι 7:30- 8:30 προσέλευση και 3:00- 4:000 αποχώρηση.

αυτό είναι καλό γιατί γλιτώνουμε το απόγευμα.

από τον Σεπτέμβρη του 10 το ωράριο θα αλλάξει... 8:00- 9:00 μέχρι 3:30- 4:30...

και από τον Σεπτέμβρη του 14 θα γίνςι 9:00- 5:00.

τι να πω... υγεία να έχουμε...

γεια σου ζζζ!!!

πολλή γλυκιά η κίνησή σου!

μπράβο!

σωσώ θα ξαναπροσπαθήσω...

άντε ρε... μόνο τόσο τα βελονάκια;

ξέρεις τι βελονάκι θέλω εγώ;

τα σιδερένια που έχουν έξτρα πλαστικό πιάσιμο.

είναι πολύ εύχρηστα!

αλλά δεν το κατέχω το ιμπει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα....

να χαιρεστε τους νικους σας....

εμεις σημερα σκατα... εγω δεν κοιμηθηκα καθολου.. πηγα 13 φορες τουαλετα και πονουσαν και τα πλευρα μου... οποτε υπνος γιοκ...

το πρωι η ειρηνη ηπιε το γαλα της και το ξερασε γιατι ειχε μυξες.... συνηθως τρεχει και παει και ξερναει στην λεκανη... σημερα τα εκανε στο διαδρομο... ημουν μεσα στα νευρα και ερχοταν το σκ@τοπαιδο και μου φιλουσε την κοιλια και μου ελεγε: τα αγαπω τα αδερφακια μου.... θελω να τους φιλησω τα πατουσακια.... :mrgreen:

χθες μου ειπε οτι θελει κι αυτη αδερφακι οπως εχει η μαρθα... :D

εγω κατα τα αλλα ποναω πολυ.....

θα φαω και θα παω σπιτι να ξαπλωσω....

γεωργια τρωει πολυ... μπραβο της... φτου φτου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελένη πονάς ξεπονάς προσπάθησε ξάπλα πολλές ώρες.Άσε τα γλυκά για τις επισκέψεις και ξάπλωνε.Προχωράς πάρα πολύ καλά.Λογικό να πονάς.

Νανούκα άμα σου πω τι έπαθα με την Ονειρούπολη.Νόμιζα Ουρανούπολη γι αυτο σε ρώτησα αν μένει εκεί.χα χα...Και συ δε μου πες ναι βρε κοπελιά έχει στήσει περίπτερο στην Ονειρούπολη και μένει εκεί.χα χα

Έχω πάει 4 φορές Ξάνθη στο καρναβάλι φοιτήτρια στη Θεσσαλονίκη γαρ.Φανταστικά...Με τα λουκούμια-σουτζούκια σας τις καρυόκες ε;χα χα

Η ημέρα του εμετού ήταν χθες.Και η δικιά μου έβγαλε στο αμάξι ένα πιάτο φασολάκια!!!!Μπλιάχ...Στο villabaxo ακόμα τρίβουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα του εμμετου ητανε;;;χαχα

ρε ζ.. να σε ρωτησω..δλδ οτι παρουμε το 10% θα παει για καλο σκοπο;;και το κουριερ που κολαει;;

τα ελτα εννοω!!

για πες μας!

χαχα.χμαντριο..μπερδευτηκες,ε;

πηρα το αυτοκ σημερακ ια βγηκα βολτα με τη μικρη..εριχνε τουλουμια αλλαοκ..

νανα πες μου νουμερα σε παρακαλω που θελεις...

να ριξω 1 ματια..

μηπως θελεις ολη τη συλλογη;;δλδ καμαι 10αρια;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσώ σωστό το πρώτο σκέλος για το 10% το κατάλαβες :D η Ελτά είναι άλλο πράγμα. Στέλνουμε για όποια μανούλα θέλει απάντηση του Αγιου Βασίλη σε πάπυρο με την Ελτά κούριερ :)

Ωχ μέρα εμετού ακούω......μπλιαχ μπλιάχ το χειρότερό μου μαζί με την ευκοίλια :?:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα

μπηκα στα γρηγορα

πολυ δουλεια το ξαναλεω -τι να πω ολα σκανε διαφορα

ενι γουει ετυχως ομως περναει η ωρα τελεια το πρωι

ευχαριστω για τις ευχολες να χαιρομαστε τους Νικους μας Χρυσουλα

εμεις σημερα τιποτα δεν θα κανουμε γιορτη

κατα τα αλλα νσταζω αλλα δεν θελω να κοιμαμαι γιατι χανω τη μερα μο κα δεν μου αρεσει

σωσωκα κοιμαται καλα γιατι τρωει και καλα

εαν τη θυλαζες μονο δεν πηρχε περιπτωση με τα 10-20γρ που βγαζεις τη φορα να την κρατουσαν 5 ωρες

και ετσι ηταν και η κουμπαρα μου που εδωσε μονο ξενο -ειναι ηρεμοτατο και κοιμαται φουλ το μωρο της

η φιλεναδα μου η αλλη που θυλαζει αποκλειστηκα της εχει φυγει το κλαπετ -το μωρα νευρα τσιτα

ειναι 2 μηνων και τρωει ανα 1,5 ωρα - δεν γεμιζει το βυζι με τιποτα

ουρλιαζει συνεχεια και δεν αντεχει θελει αν το θυλασει απκλειστηκα ενα 6μηνο αλλα δεν την κοβω τα εχει παιξει

γενικα εγω ειμαι ΤΕΛΕΙΑ δεν ποναω -δεν νιωθω περιεργα

στο ασετο κανα γκντουπ το μωρο μερα παρα μερα μην φανταστειτε

ολα τελεια

α βρε ζζζ μου ολα ειναι παρα πολυ ωραια αλλα σε λιγο θα πρεπει να αρχισεις να μαζευεις και για μενα :lol::lol::lol:

μπραβο γισ την προσπαθεια σου

περαστικα σας βρε παιδια

γιατι τοσος εμμετος μακαρι να μην ειναι καμια ιτιδα

μια χαρα ειναι η ηλικιες σας

πωπω κριση σας επιασε;με το καλο και η θουλη της ευχες για μια πολυ καλη εγκυμοσυνη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε να χαιρεστε τους νικους σας!!απαπαπ!!ντροπη η λεχωνα!!χαχα...

χροναι τους πολλα!!

εμενα εφυγε ο αντρας πηγε να δει αγωνα!@@

εδω με τα υπολοιπα..τα εβαλα για υπνο@@

1 χαρα!!

θελω να κανω πολλα αλλα ...δεν προλαβαινω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσω κατ'αρχην φανταζομαι οτι οταν ειπες οτι μπουκωσες τη μικρη με γιαουρτι και γαλα ενοουσες τη μεγαλη και οχι τη μικρη!

μπραβο τη μικρη που τρωει και κοιμαται τοσο πολυ!!! αλλα γιατι την ξυπνας;;;

ελπιζω να τελειωσατε ολες με τους εμετους! τι τα επιασε ολα ρε παιδακι μου!

περαστηκα!

μαρκερ να χαιρεσαι το αγορι σου και Χρυσουλα το στεφανι σου!

καλα να ειναι και οι δυο και του χρονου με υγεια!

Νανα οντως να μας δωσεις το λινγκ να δουμε τον μπαμπα σου! λουκουμαδες!!!! μιαμ μιαμ!!!!

αντε να μεγαλωσουν λιγο τα παιδια να παμε και εμεις Ονειρουπολη...

οσο για τη γιατρο... τι να πει η δολια;;; προφανως δεν ειναι ο μονος παρανοηκος που εχει συναντησει....

ΜΑρντιο μεσα στο αμαξι εμετος!!!!!! θα μυριζει αιωνια νομιζω!!!!!

ζζζζ αυτα τα πραγματακια φανταζομαι θα ειναι και στο σάιτ σου... θα τα δω με την ησυχια μου γιατι μολις ηρθε ο αντρας... μετα τη δουλεια ηθρε εκανε ντουζακι και πηγε απεναντυ στο γειτονα που γιορταζει....

εμεις τα ιδια... μονη το απογευμα με τα θερια... καλα περασαμε, δε λεω, μια χαρα... με αφησαν και να μαγειρεψω για αυριο. αρακα. παιζανε γιατρο. ασθενης η Μαριαννα, γιατρος ο Σπυρος... πριν παιζαμε ολοι μαζι στο πατωμα, απο τη μια ο ΣΠυρος εστησε τις φαρμες με τα ζωα και τα τρακτερ κλπ και απο την αλλη η Μαριαννα με το καστρο και τις πριγκιπισσες κτλ...

τι καλα... ο αντρας πλενει τα πιατα... χιχιχι... χωρις να τον πω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!

πανάθεμά σας!!!!

με τους εμετούς και τις διάρροιες πρωί πρωί...

όχι τίποτε άλλο, αλλά έτρωγα και το τοστάκι μου...

αλλά όχι ότι πτοήθηκα... μια χαρά το καταβρόχθησα... χαχαχα!!!

Μαρντ και μία συνάδελφος μπερδεύτηκε με την Ουρανούπολη... χαχαχα!!!

δεν τον είδα τον μπαμπά.

έχασα μόνο την αρχή.

λέτε να τον έδειξε τότε;

πώς τα βρίσκω από το ίντερνετ;

Σωσώ αν είναι μέχρι 10 ευρώ όλο το σετ, το θέλω ολόκληρο!

αν είναι ακριβά, θέλω από 2- 3,5.

θα με υποχρέωνες αν το έψαχνες για μένα!!!

χθες τηλεφώνησα τη γιατρό μου και μόλις άκουσε τα συμπτώματα μου είπε "ωχ".

μπορεί να μικραίνει ο τράχηλος.

έχω και τον ιστορικό από τον Α...

σήμερα που θα πάω για τη Β' επιπέδου θα πω στον γιατρό να μετρήσει τον τράχηλο.

θα σας ενημερώσω!

εν τω μεταξύ έχω και τους κολικούς...

έχω καμιά 10αριά μέρες αναρρωτική και λέω να την εξαντλήσω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερούδιααααα τι μου κάνετε; Ξέχασα εχθές απαράδεκτη.......Χρονια πολλά στα εορταζούμενα καμάρια μας :)

Εμείς καλά. Τελειώσαμε προς το παρόν με τις αρρώστιες. Ο μικρός έχει ακομη το ελαφρύ πρήξιμο απο την λοιμώδη μονοπυρήνωση σε έναν αδένα του λαιμού και σιγά σιγά (αλλά πολυυυυυ σιγά ) υποχωρεί.

Αυριο οργανώσα ένα μπαζάρ στο Γαλάτσι σε σπίτι. Τρέχω για τις προετοιμασίες.

Ευχαριστώ ολες για τα καλά σας λόγια. Εύχομαι να βοηθηθούν αρκετές οικογένειες που ζουν κάτω απο τα όρια της εξαθλίωσης........

Τι ακούω πληθαίνουν οι εγκυούλες;;; Με το καλό Θου !!!!!

Σωσώ δεν θα είναι κάπως μεγάλη η δική σου να περιμένεις να την βαφτίσεις με την Θου; (θα έχει πάει 1,5 μέχρι να ξεπεταχτεί κι εκείνης)

Μάρκερ άστα, χάλια τα πράγματα για πολλές οικογένειες. Ευχομαι να μην βρεθεί κανείς απο τους δυο σας άνεργος γιατί ΔΕΝ υπάρχει ΤΙΠΟΤΑ έξω........η κατάσταση είναι δραματική. Εχω ένα σωρό γνωστούς που ψάχνουν και συγγενείς και άστα βράστα.....

Βαγκ Θεός ο άντρας. Αν πλένει και πιάτα χωρίς να του πεις, τέλειος!!!!!

Νανά μου περιμένουμε νέα σου για τον τράχηλο :)

Ελένη Σκ μου πως είσαι; Είσαι καλύτερα;

Καλά το μωρό Σωσώ είναι φωτοτυπία κορίτσι μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Τον ναρκώνεις τον Λευτέρη;;;;;;;;;; χαχαχαχαχαχαχαχα αν ήθελα και τρίτο παιδί θα σε ρώταγα πως το κάνεις γιατί εμένα δεν μου μοιάζει κανένα χαχαχαχαχαχαχχαχα

Σας φιλώ όλες Πάω να συνεχίσω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα

εχω μια νυστα χεσε μεσα

ο Βρυκολακας βρικαλακιασε χθες απαπα - 1 τελειωσε και ευτυχως δεν δουλευω σημερα

τους ετοιμασε και τους πηγε ο κωσ και με αφησε να κοιμηθω χαμπαρι δεν πηρα

ευχαριστω και παλι για τις ευχες

Κατσε βρε σωσω

εγω θα την εβγαζα στο κρεβατι αραχτη και μοο για να ταισω και να αλλαξω το μωρο θα σηκωνομουν παλι

δεν εχει πολλα πολλα

φρν καταλαβα γιατι να πας γλυκα στο σταθμο αφου δε θα ξαναπαει η Μαρθα

στειλε παλι φτο δεν τις εχω παρει ρε συ

Πολυ ομορφα τα πραγματακια σου ζζζ

αντε να περασει τελειως η λοιμο σας ταλαιπωρηθηκε το μωρο ρε γμτ

Γεια σο βρε βαγκ

κοιτα να δεις αφου τα παει μονος του και δεν σε σερνει μαζι αστον να τα πηγαινει :lol::lol:

θελω να αρχισει αν του παιρνει χρηματα καθε φορα η παιδιατρος να δω τι θα κανει τοτε :lol::lol::lol:

εμας εχουν ψιλογκρινιτσα δεν με αφηνουν σε ηρεμια το απογεμα ρε γμτ μου

τα καταλαβαινω να παιξουν θελουν και πλακωνοντια σε αθλιο σημειο ομως για να παω να παιξουμε αλλα δεν μπορω ολη την ωρα αληθεια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!!!!!

χθες δεν κοιμηθηκα καθολου... τετοιους πονους παιδια δεν εχω ζησει ειλικρινα....

αν ειναι ησυχια ακουγεται το κλακ-κλακ των πλευρων μου.... και ειναι αλλοι δυο μηνες ετσι??????

σημερα τελευταια μερα στην δουλεια.. παραδιδω τα σκηπτρα μου...

πολλοι θα στεναχωρηθουν αλλα τι να κανουμε.... να μην γεννησω και καμοια ωρα εδω....

τωρα θα βγαλω προγραμμα της πεθερας για το τι πρεπει να τρωει ο ανδρας... πιστευω οτι θα το πεταξει αλλα δεν πειραζει... ας κανουμε μια προσπαθεια....

ααα και της κουνιαδας αγορι ειναι.... παιδια απο χθες που το εμαθε η μυτη ειναι εκει πανω... δεν μπορω να καταλαβω αναλογα με το φυλο κανεις και κατορθωμα????????? :mrgreen:

μαρακι χαιρομαι που τελειωσαν οι αρωστιες για σας....

νανα ευχομαι καλη β επιπεδου.... εμενα παντως ο τραχηλος παει καλυτερα απο οτι πηγαινε στην ειρηνη... να φανταστεις στην εβδομαδα που ειμαι τωρα οταν ημουν στην ειρηνη ηταν παρα πολυ χαμηλα ετοιμη για να βγει....

βαγκ και μενα μου κανει δουλειες πολλες... δεν εχω παραπονο... απο δευτερα δεν θα πηγαινει εξι η ωρα στην δουλεια.. θα πηγαινει 8 για να ντυνει την ειρηνη να την πηγαινει σχολειο... φοβηθηκε ετσι που με ειδε χθες να ποναω...

παιδια ασχετο... τι εχουν ζητησει τα παιδια σας απο τον αγιο βασιλη?? εμενα θελει αυτοκολλητα της hello kitty..(1 ευρω)... :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Αχ κατάλαβα τι εχουμε να τραβήξουμε 🤣
    • Ναι δοκιμασε το να μας πεις την γνωμη σου εγω κύριος αυτό επαιρνα να σου πω την αλήθεια  αλλα κορίτσια όταν αρχίσαμε τις τροφες και λερωνόταν εεεε δεν καθαρίζουν με τίποτα τα ρούχα τους τι να πω έχω τρελαθεί.. αυτήν η μπανάνα και ντομάτα δεν βγαίνουν με ΤΙΠΟΤΑ 
    • Πήρα κι εγω πριν λιγο το  baby planet πριν λιγο που πηγα σούπερ να το δοκιμασω κι αυτο! Απο όσα μύρισα εκεί  μου αρεσε αυτο πιο πολύ! Θα δείξει!
    • Ααα πχ εμείς το ευρηκα το βρεφικό δεν το έχει στο σούπερ 
    • σε μαλακτικό έχω δοκιμάσει το proderm και Αρκάδι.. το Αρκάδι μου αρέσει πιο πολύ αλλά μου θυμίζει πιο πολύ σαπούνι εμένα η μυρωδιά  και απορρυπαντικό δοκιμασα Αρκάδι σκόνη αλλά δεν λιώνει πολύ καλά στους 30-40 βαθμούς και το υγρό το planet αυτά τα δυο έχω πάρει γενικα δεν έχει μεγάλη ποικιλία στο σούπερ  Η πεθερά μου είχε πάρει υγρό Αρκάδι ωραιο είναι και αυτό έχει πλύνει μερικά ρούχα της μικρης εγω δεν το έχω αγοράσει  γενικα μην περιμένεις να μυρίζουν και πολύ όμως.. μυρίζουν τόσο όσο δηλαδή .. και σκέψου βάζω και πιο πολύ από αυτά που λένε στην δοσολογία εκτός αν τα συνήθισα και δεν το καταλαβαίνω 🤷‍♀️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...