Μετάβαση σε περιεχόμενο

Tανι-Τανι CHRISTMAS EDITION+ΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 111
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπερα κοριτσακια :D τι κανετε?καλε δε σας ειπα τα νεα...Δευτερα πηγαμε στο γιατρο,ειναι ολα καλα μεγαλωνει γρηγορα ειναι 1 βδομαδα μεγαλυτερο :x αλλα δυστυχώς φυλλο δεν....ηταν αναποδα με το κεφαλι κατω και μονο κουνιοταν δε γυρνουσε η μαιμου!!μια απο αυτες τις μερες θα παρω να κλεισω ραντεβου για ιανουαριο για β-επιπεδου!!ειμαι πολυ χαρουμενη που ειναι ολα τελεια :x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια!!!τι κανετε?εμεις επιτελους στολισαμε το σπιτακι μας και ειναι ολα τοσο ομορφα!!γεμισε το σπιτι βρε παιδι μου :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!! Maimouditsa και του χρόνου με το καλό να στολίσετε με το μπεμπάκι σας παρέα!! Θα σου φαίνεται ακόμα πιο γεμάτο το σπίτι σου!!! Φιλάκια σε όλες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια!και εγω αυτο το μηνα εχω περισσοτερες επαφες...6η, 7η, 10η κ 11η μερα οι επαφες...κ συνεχιζουμε αυριο παλι 13η ...κτλ. τουλαχιστον θα πω οτι ειναι ο μηνας που προσπαθησα περισσοτερο:) τανι τανι ολο το μηνα!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!μπραβο νυχτεριδουλα μου!!τι τελεια νεα ειναι αυτα?? :D:D:D συνεχισε ετσι και ευχομαι να σας το φερει το νινακι ο αγιος βασιλης :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νυχτεριδακι μου σου ευχομαι μεσα απο τη καρδια μου ανημερα Χριστουγεννων(μιας και ξερω πανω-κατω τον κυκλο σου ;) )να μας ανακοινωσεις οτι εισαι εγκυουλα!!!!!!!!!!!

Μακαρι Παναγιτσα μου μακαρι!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να'μαι και εγωω!!Καιρο εχω να γραψω εδω ε???Εχω ψιλοχαθει απο εδω γιατι η αληθεια ειναι στο facebook τα λεμε λιγο πιο ανετα....Εμεις εχουμε βγει εκτος "τανοαρενας" :lol::lol::lol::lol: για λιγους μηνες λογω διαφορων περιστατικων που μας αναγκαζουν να το κανουμε.....Ελπιζω εκει καπου κοντα στο καλοκαιρακι να ερθει και για μενα το πολυποθητο μωρακι και να μεινει αυτη τη φορα!!!!!

Ως τοτε ευχομαι να ειμαι η τελευταια που θα μεινει εγκυουλα και ολη η λιστουλα μας να εχει γινει πολυχρωμη!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια,

νομίζω έχω να μπω εδώ αρκετούς μήνες και μου είχατε λείψει αφάνταστα πολύ η αλήθεια είναι. Μου είχε λείψει το να διαβάσω τις κουβέντες μας και τα νέα σας και να σκάσει το χειλάκι μου με ευχάριστα νέα εγκυμοσύνης.. Και έχουν συμβεί τόσα μα τόσα πολλά στη ζωή μου τους τελευταίους 3 μήνες... Παντρεύτηκα, απολύθηκα, έκανα επέμβαση για το άνοιγμα των σαλπίγγων με λαπαροσκόπηση, αλλά δυστυχώς ακόμα και τώρα δεν έχω μείνει έγκυος. Μάλλον εμένα δεν με θέλει το σπορ και όσο και να προσπαθούμε δεν βγαίνουν οι προσπάθειές μας θετικές. Μάλλον ο Θεούλης δεν θα ήθελε να γίνω μαμά, ίσως να μην γίνω καλή μαμά, γιαυτό... Εύχομαι όλες σας να είστε πάνω από όλα καλά, υγιείς και ευτυχισμένες ό,τι και αν κάνετε, όπου και αν είστε. Και εύχομαι οι εγκυμονούσες φίλες να έχουν όλη την ευτυχία που επιθυμούν με το μωράκι τους... Φιλιά πολλά σε όλες σας και σας ευχαριστώ που στα δύσκολα ήσασταν δίπλα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!!!!

η αλήθεια είναι ότι έχω χαθεί και εγώ γιατί δεν προλαβαίνω και πολύ. Δουλειά και απίτι μετά δεν κάθομαι καθόλου. Μου λείψατε όμως. Κορίτσια και εγώ περιμένω κοριτσάκι, έτσι πρώτα ο θεός να έρθει με το καλό θα έχω 1+1. Εύχομαι σε όλες να έχετε σύντομα καλά αποτελέσματα.

Νυχτερίδα μου μακάρι αρχές γενάρη να μας πεις τα ευχάριστα και το 2013 να είναι η χρονιά σου.

Das Kind μη σκέφτεσαι έτσι καρδιά μου. Ολες οι άλλες εμεις είμαστε καλές γα μάνες και εσύ όχι? μην ακούω βλακείες και μη σκέφτεσαι έτσι. Το ξέρω είναι δύσκολο και σε παίρνει από κάτω καμιά φορά αλλά πολέμησε το.

Άλλωστε δεν πέρασε και πολύς καιρός που έκανες την επέμβαση για τις σάλπιγγες, δώσε λίγο χρόνο στο σώμα σου και μην έχεις τόσο άγχος. Και εγώ το έχω ξαναπεί είχα εξωμήτρια κύηση την πρώτη φορά, έκανα αφαίρεση σάλπιγγας και έμεινα κανονικά 2 φορές έγκυος μετά έχοντας μόνο τη μια. Γίνεται...έτσι θα γίνει και σε σένα. Φιλιά και καλές γιορτές σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσοπουλα!!!τι μου κανετε?εγω ειμαι καλα και απο προχθες αισθανομαι κατι σαν φτερουγισμα αλλα κυριως σαν τικ τικ, μεσα στη κοιλια μου... :x:x:x:x:x πιστευω πως ειναι το νινακι!!!μωρε λετε να κανω λαθος και να ειναι κανα εντερο? :lol::lol::lol::lol::P:P

κοννα μου μπραβο που τελικα ειναι κοριτσακιιιι!!!τελεια 1+1 ;);) καλο υπολοιπο να εχεις σου ευχομαι!!

Das Kind μου υπομονη και ολα θα γινουν!!!αρκει να το πιστεψεις ;) να μη στεναχωριεσαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειστε τοσο γλυκες!!!!!Σας ευχαριστω για τις ευχες σας...ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ 24/12......eugenia θα προσθεσω το κοριτσακι σου στη λιστα μολις μπορεσω να μπω απο ΗΥ...γιατι απο κινητο δεν γινεται :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κορίτσια κάποιος με κοιτάει κ γελάει με τα χάλια μου. Έχω 2 ημέρες καθυστέρηση κ φυσικά πριν την καθυστέρηση (παρακαλώ όχι γέλια) έκανα τεστ εγκυμοσύνης το οποίο υποτίθεται ότι δείχνει 5 μέρες μετά τη σύλληψη. Φυσικά βγήκε αρνητικό για εγκυμοσύνη... Τί άλλο θα μπορούσε να βγει, άλλωστε; Σημείωση, ότι το προηγούμενο Σκ είχα αναγούλες και ζαλάδες τις οποίες τις απέδωσα μάλλον σε ίωση. (με τον άντρα μου προσπαθούμε εδώ και 2 χρόνια για παιδάκι). Τώρα έχω καθυστέρηση 2 ημερών στον κύκλο μου και πάνω που είπα, λες να είμαι έγκυος, αρρώστησα σήμερα με λαιμό και συνάχι. Άρα τώρα ξέρω ότι η καθυστέρηση οφείλεται προφανώς στην αρρώστια. Κρίμα και προς στιγμή οι ελπίδες αναπτερώθηκαν. Πάντως ξέρω ότι είμαι γελία και τα γράφω αυτά για να γελάσετε μαζί μου με τα χάλια μου, γιατί ακόμα μέσα μου ίσως Πιστεύω ότι εάν συνεχίσω να έχω καθυστέρηση, ίσως όντως τελικά είναι εγκυμοσύνη καιη καθυστέρηση δεν οφείλεται στο κρύωμα- ίωση (δεν ξέρω τι έχω).... Παρακαλώ γελάστε ελεύθερα με τα χάλια μου, δεν θα παρεξηγηθώ, αλήθεια!!!! :D:D:lol::idea:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι το να σου πω!!! γελάω μαζί σου τόση ώρα!!! (μεταφορικά το λέω)

Νομίζεις ότι είσαι η μόνη που κάθε μήνα ελπίζεις? και εγώ είχα κάνει αρνητικά τεστ νωρίτερα όλο με την ελπίδα και πέταγα τα λεφτά μου αλλά μια του κλέφτη δυο του κλέφτη τα τσακώσαμε!!!

Περίμενε 2 μερούλες ακόμα και ξανακάνε τεστάκι, η ίωση δεν έχει σχέση με καθυστέρηση πιστεύω.

Ευχομαι να είσαι, αλλά ακόμα και αν όχι θα έρθει αρκεί να μην πεφτει το ηθικό και όχι άγχος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Das Kind μου μακαρι!!!ευχομαι να μη σου ερθει για τους επομενους 9 μηνες ;);) κι εγω οπως λεει η κοννα δε νομιζω οτι η ιωση εχει και τοσο σχεση με την καθυστερηση!!!παρε λιγο γκαστροσκονη απο μενα και ευχομαι σε 2-3 μερουλες να μας ανακοινωσεις τα ευχαριστα :Dφουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυφουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ρε κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ!! Ακόμα έχω καθυστέρηση και λέω να μην πάρω ούτε τεστ ούτε τίποτα ακόμα, αλλά να περιμένω... Για να δούμε πόσο θα αντέξω... Μακάρι να είμαι!!! Θα είναι το ωραιότερο Χριστουγεννιάτικο δώρο της ζωής μας και ίσως έτσι επαληθευτεί το "όραμα", "ανάγκη", "ψευδαίσθηση", να μείνω έγκυος στο τέλος του 2012. Θα σας ενημερώσω πάραυτα για ο,τι νεότερο και ειλικρινά χαίρομαι που δεν είμαι η μόνη "τρελή" εδώ μέσα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Das Kind μακάρι να είναι σποράκι!! Πάρε και από εμένα μια γερή δόση γκαστρόσκονης!!!! φοοοοοοοοοοοοουυυυυυυυυυυυυ!!!! Και εγώ έτσι ήμουν..κάθε μήνα ήλπιζα μέχρι που ένα μήνα είπα πως δεν υπάρχει περίπτωση..και τελικά ήμουν έγκυος εκείνο τον μήνα!! Το αρνητικό τεστ δεν σημαίνει τπτ..περίμενε μερικές ημέρες και μετά ξανακάνεις..

Χριστινάκι :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:[smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob7.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια,

Δυστυχώς ήρθε και αυτό το μήνα η ακατσνόμαστη!!! Δεν πειράζει όμως... Έχω μια περίεργη αισιοδοξία.. Ο,τι είναι να γίνει ας γίνει... Ελπίζω όλες όσες περιμένουν να αδιαθετήσουν και δεν θέλουν να μην αδιαθετήσουν ΠΟΤΈ και να είναι ένα όμορφο μωρό!!!!! Φιλιά πολλά σε όλες σας και σας ευχαριστώ που είσασταν δίπλα μου!!!! :D:lol:

Αααααα και καλά Χριστούγεννα σε όλες μας με ατελείωτη ευτυχία και αγάπη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ....ΛΟΓΩ ΔΟΥΛΕΙΑΣ ΧΑΝΟΜΑΙ..ΠΟΛΛΕΣ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ...ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΣΕ ΟΛΕΣ Κ ΦΥΣΙΚΑ ΘΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΓΙΑ Ο͵ ΤΙΔΗΠΟΤΕ ΝΕΟΤΕΡΟ!! ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΣΥΝΤΟΜΑ .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...