Μετάβαση σε περιεχόμενο

Tανι-Τανι CHRISTMAS EDITION+ΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ!!


Recommended Posts

Καλησπερα κοριτσουδια μου...τι κανετε???εγω ειμαι πολυ καλα...ολα πανε καλα με την εγκυμοσυνη...ο μπεμπης μας εχει ξετρελανει...αυριο παμε για τις καθιερωμενες εξετασεις...κατα τ αλλα ολα καλα...αχ τι ωραια που πλησιαζουν οι γιορτες...μακαρι η παναγιτσα να μας βοηθησει ολες...εμας που καταφεραμε να μεινουμε να καταφερουμε να κρατησουμε τα μωρακια μας αγκαλια και ολες οσες προσπαθουν ακομα να εχουν συντομα τα πιο ευχαριστα αποτελεσματα...σας φιλω ολες και σας ευχομαι τα καλυτερα...φιλακια πολλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 111
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα και καλή εβδομάδα!! Να χαίρεστε τους Στέλιους και τις Στέλλες σας!! Εγώ να χαίρομαι τον μπαμπά μου, τον ανιψιό μου και τον ξάδερφό μου..

Εγώ είχα περίεργο ΣΚ - από το Σάββατο ξυπνάω και κοιμάμαι με την εικόνα του παιδιού που έφυγε και έχω μια θλίψη. Από την άλλη γιορτάσαμε χθες τα γενέθλια του γιου μου που έγινε δυο και περάσαμε όμορφα. Το κάναμε σε παιδότοπο και πάλι είμαι κομμάτια σήμερα..δεν θα την πάλευα πραγματικά να το κάνω σπίτι μου. Βέβαια και όλο το ΣΚ ήμουν μόνη μου χωρίς τον άντρα μου γιατί είχε συνέχεια αγώνες και δεν μπορούσε να με βοηθήσει ούτε στις δουλειές του σπιτιού, ούτε στην ετοιμασία των πραγμάτων για το πάρτυ. Έφτιαξα και εγώ μερικά σφολιατοειδή για να πάω στο πάρτυ και τελικά έφαγα όλη την ημέρα στην κουζίνα.. Ο γιος μου χάρηκε πάρα πολύ που έσβησε κεράκια...μέρες κάναμε προπόνηση για το πότε θα πρέπει να φυσήξει και τελικά ήταν άψογος!!

Το σποράκι μου την Παρασκευή που το είδαμε ήταν 2,5 εκατοστά και προχωράμε κανονικά. Ή 10/12 ή 17/12 θα κάνω και την αυχενική! Περνάει γρήγορα ο καιρός...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ eugeniafrapa!!!!!να χαιρεσαι κ το μπαμπα σου...εγω κοριτσια σημερα ειχα μια πολυ κουραστικη μερα στη δουλεια..μολις εφαγα κ ξαπλωνω..ειμαι στην 27η μερα του κυκλου μου...σημερα το πολυ αυριο την περιμενω την κυρια:) σχεδον παντα στη μερα της:) Φυσικα θα σας ενημερωσω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλες!!! Βινούλα, μπράβο που όλα πάνε τέλεια με την εγκυμοσύνη σου!! Όλα θα πάνε super!!! Eugeniafrapa να τους χαίρεσαι απ'όλους μα πάνω απ' όλα το παληκαράκι σου!! Να τα εκατοστήσει και με το καλό το δεύτερο!!! Nyxterida καλή ξεκούραση! Μακάρι να μη σου έρθει αυτό το μήνα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νυχτεριδουλα μου καθε ποτε εχετε επαφες??κανετε μερα παρα μερα ή ακομα και καθε μερα???αντε πρεπει να πιαστει το νινι ;););) ευχομαι ο επομενος να ειναι πολυ τυχερος μηνας και να αλλαξετε χρονο τρεις και οχι δυο ;):x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ειναι συχνες...:( δεν εχω κ fb...πρεπει να μπω απο ΗΥ να κανω ανακτηση...γι αυτο χαθηκα....τις γονιμες ομως εχουμε 2 επαφες...σιγουρα.τι να πω...ευχαριστω για τις ευχες!!!!!δωσε πολλα φιλια κ στις αλλες!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ειναι συχνες...:( δεν εχω κ fb...πρεπει να μπω απο ΗΥ να κανω ανακτηση...γι αυτο χαθηκα....τις γονιμες ομως εχουμε 2 επαφες...σιγουρα.τι να πω...ευχαριστω για τις ευχες!!!!!δωσε πολλα φιλια κ στις αλλες!!! ;)

ΝΥΧΤΕΡΙΔΟΥΛΑ ΜΟΥ :( :( μηπως να παρεις παλι τεστακια;;;Δεν ξερω...κανατε ολες τις εξετασουλες που επρεπε και οι δυο τελικα;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ θα έλεγα για αρχή να αρχίσουν τα πιο συχνά τάνια...και εγώ την περίοδο που προσπαθούσαμε για παιδί (που τελικά ήρθε και το σποράκι) ήμασταν τσακωμένοι, κουρασμένοι, γενικά δεν είχαμε όρεξη για σεξ...δεν το άφηνα όμως...μέρα παρά μέρα τανάκια...θυμάμαι ένα βράδυ του τα έχωσα άσχημα, ήμουν :twisted::twisted::twisted: αλλά λέω όχι δεν θα αφήσω και αυτός ο μηνας να πάει ετσι...και τανιαστήκαμε είχαμε δεν είχαμε όρεξη...και τσουπ τα καταφέραμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο ευγενακι μου καλα εκανες ;);) και τσουπ τσουπ ηρθε και το νινι :Dνυχτεριδουλα μου κι εγω αυτο λεω να κανετε πιο συχνα μερα παρσ μερα και οχι ολο το μηνα μετα τη περιοδο και μεχρι λιγο μετα το τελος της ωορρηξιας ;) και να δεις που θα το τσακωσετε με τη μια :):) παρε και τεστακια οπως λεει και η γεωργιτσα μας αν πιστευεις οτι δε θα σε αγχωσουν!!φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυφουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυφουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ για πολυ τυχη και πολυ γουρι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ τι ομορφο που εδειξε το τικερακι μου με το ροζακι :x:x:x:x:x ελπιζω μονο να ειναι οντως κοριτσακι για να μη το αλλαζω ολη την ωρα :P γερο πανω απ'ολα παναγιτσα μου :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x και πολυ συντομα να εχουμε πολλες ανακοινωσουλες :):):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια μου καλα!!!!

Καταρχην...μαρηηηηη Μαιμου......Θελω να σου σκασει κανας γιος τσιφτης και καραμπουζουκλης :)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)) και να σε δω μαρη τι θα το κανεις μετα το ροζουλι φοντακι....... :)):)):)):)):)):)):))

Νυχτεριδακι μου,δεν πειραζει,θα ερθει το μωρακι συντομα κοριτσακι μου....αντε,φτιαξε το κομπιουτερακι σου γιατι απο το facebook χανεις "συλλεκτικες" πληροφοριες :)):)):)):)) καταλαβαινεις......... ;););)

Επισης βρε τρελες τι της λετε να τανιαζει πιο συχνα??Αφου δεν ειναι συνεχεια με τον αντρουλη της,πως θα το κανει αυτο,απο αποσταση????? :lol::lol::lol:

Αντε παω να γραψω μυνηματακι στο νυχτεριδοπουλακι μας,για οσα διαδραματιζονται στο facebook να μη το αφηνω ανενημερωτο και παραπονεμενο :):) !!

Φιλακια και........

[smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif] και χοπ χοπ χοπ που λεει και το KoYiotακι μας [smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif]

coming soon,I hope!!!!!!!!! ;););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο ευγενακι μου καλα εκανες ;);) και τσουπ τσουπ ηρθε και το νινι :Dνυχτεριδουλα μου κι εγω αυτο λεω να κανετε πιο συχνα μερα παρσ μερα και οχι ολο το μηνα μετα τη περιοδο και μεχρι λιγο μετα το τελος της ωορρηξιας ;) και να δεις που θα το τσακωσετε με τη μια :):) παρε και τεστακια οπως λεει και η γεωργιτσα μας αν πιστευεις οτι δε θα σε αγχωσουν!!φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυφουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυφουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ για πολυ τυχη και πολυ γουρι!!

Ρε κοριτσακια μου...Η νυχτεριδουλα εχει προβλημα αποστασης απο οτι καταλαβα!!!Δεν ειναι οτι δεν θελουν η δεν μπορουν..ειναι οτι δεν βρισκονται συχνα απο οτι καταλαβα τα παιδια!!!!Κανω λαθος Νυχτεριδακι;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια μου καλα!!!!

Καταρχην...μαρηηηηη Μαιμου......Θελω να σου σκασει κανας γιος τσιφτης και καραμπουζουκλης :)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)) και να σε δω μαρη τι θα το κανεις μετα το ροζουλι φοντακι....... :)):)):)):)):)):)):))

Νυχτεριδακι μου,δεν πειραζει,θα ερθει το μωρακι συντομα κοριτσακι μου....αντε,φτιαξε το κομπιουτερακι σου γιατι απο το facebook χανεις "συλλεκτικες" πληροφοριες :)):)):)):)) καταλαβαινεις......... ;););)

Επισης βρε τρελες τι της λετε να τανιαζει πιο συχνα??Αφου δεν ειναι συνεχεια με τον αντρουλη της,πως θα το κανει αυτο,απο αποσταση????? :lol::lol::lol:

Αντε παω να γραψω μυνηματακι στο νυχτεριδοπουλακι μας,για οσα διαδραματιζονται στο facebook να μη το αφηνω ανενημερωτο και παραπονεμενο :):) !!

Φιλακια και........

[smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif] και χοπ χοπ χοπ που λεει και το KoYiotακι μας [smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif]

coming soon,I hope!!!!!!!!! ;););););)

Χαχαχαχχα!!!!Τονια μου συμφωνω απολυτα μαζι σου!!!!!Μαιμουδιτσα...εκει που θα περιμενεις την Μπαρμπι θα σου σκασει κανενας Spiderman και θα γελαει μωρη τρελοκαμπερο μαζι σου ολο Το τανι τανι γκρουπ!!!!!χαχαχα!!!!Οσο για το Νυχτεριδακι οπως εγραψα και παραπανω ειναι η αποσταση τελικα!!!Τι να κανει δηλαδη η κοπελα;;;Τηλεφωνικα παιδι δεν γινετε!!!!Μην στενοχωριεσαι Νυχτεριδουλα μου!!!!Μολις φτιαξει το λαπτοπ σου θα κανουμε ενα συμβουλιο να βρουμε μια λυση ρε παιδι μου!!!!!!! :) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια μου...τι κανετε???εγω εχω νεακια και ειπα να κατσω να σας τα γραψω....δευτερα εκανα εξετασεις...ολες καλες μονο ενα μικροβιο τσιμπισα και δεν ξερω απο που...κατα τ αλλα αιματοκριτης λιγο χαμηλος και ολα τ αλλα...πιεση 6-8..πηρα και δυο κιλακια μανι μανι...χτες πηγαμε στον γιατρο..ο μπεμπης μας ειναι μια χαρα σχεδον 900 γραμμαρια...επαιζε ολη την ωρα...μερα κοριτσια μου ο σπυρος μου,το μωρο μου...μου εκανε εκπληξη...με πηγε στα τζαμπο να ψωνισουμε για τα χριστουγεννα και για τον μπεμπη μας....εκανα σαν παιδακι...πηγαινοερχομουν με τον πανικο μην ξεχασω κατι απ ολα οσα θελω...περασα τελεια...μετα φαγαμε και γυρισαμε αργαμιση στο σπιτακι μας...ημασταν κομματια και τα πραγματα τα ανεβασαμε σημερα...ξυπνησα απο τις 6 το πρωι και περιμενα να ξυπνησει για να πιουμε καφεδακι παρεα και να παρουμε τα πραγματα...στρωσαμε το σπιτι σημερα και επειδη τον κοιταγα σαν κουταβακι με βοηθεισε και με το στρωσιμο(ολα μονος του τα εκανε....η αγαπουλα μου)και στολισαμε και το δεντρο μας....τα πρωτα μας χριστουγεννα παντρεμενοι και μαλλον θα περασουμε τελεια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!!!!!!!!!!

πως πάει το τάνι τάνι? εγώ το έχω ξεχάσει :oops::oops::lol::lol: αλλά δεν πειράζει ο σκοπός αγιάζει τα μέσα δεν λένε? χεχεχε

μαιμουδίτσα θέλεις κόρη? έχεις κάνει αυχενική?

εγώ έχω κοριτσάκι τελικά, μου είχαν πει μάλλον στην αυχενική και τώρα το επιβεβαιώσαμε. Οπότε μαιμουδίτσα σε λίγο θα ξέρεις υπομονή....

οι υπόλοιπες καλά περνάτε? εύχομαι να έρθουν καλά αποτελέσματα και σύντομα!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KONNA μου ναι θελω λιγο παραπανω κορη!!!αυχενικη εκανα και μου ειπαν κι εμενα μαλλον κοριτσακι αλλα οτι δεν ηταν σιγουρο :roll: ελπιζω τωρα που θα παω γιατρο να μας πει τι ειναι τελικα ;;);;);;) εσενα σε ποια εβδομαδα στο επιβεβαιωσε ο γιατρος?τονακι φανταζεσαι??μωρε γερο να ειναι αλλαελπιζω να ειναι κοριτσακι :P:P:x:xBinoula μου πολυ χαρηκα με τα νεακια σου!!!του χρονου ομως θα στολισετε με τον μπεμπουλη σας και θα ειναι πιο ωραια ;);):D:D εγω Δευτερα απογευμα παω γιατρο και ανυπομονω να δω το νινακι μου να κανει τουμπιτσες και να μας πει τι ειναι επιτελους :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, καλησπέρα!! Maimouditsa, άμα θες κόρη, κόρη θα σου έρθει με το καλό!! Βινούλα, το μικρόβιο δεν θα είναι και κάτι φοβερό φαντάζομαι!!! Να τα περάσετε τέλεια με τον αντρούλη σου τα Χριστούγεννα!!! ΚΟΝΝΑ με το καλό η κόρη!!! Άντε και στα δικά μας!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσάκια! είπα να κάνω κ εγώ το πέρασμά μου, μας έχει φάει το φατσοβιβλιο.... άντε, με το καλό να μας έρθουν τα Χριστούγεννα καθώς και τα Χριστουγεννοσποράκια!!! περιμένω κ την ακατανόμαστη κατά Σάββατο με Κυριακή, αμάν πια! θα συμφωνήσω με την eugenia ότι θέλει συχνές επαφές το θέμα! εμείς λόγω δουλειάς κ εξάντλησης κάνουμε σε χάση κ φέξη, οπότε πώς να μας φέξει;;; :lol::lol::lol:

καθε μήνα λέω "εδώ είμαστε!" θα προσπαθούμε μέρα παρά μέρα, αλλά τζίφος... τεσπα... όποτε είναι, θα έρθει το σποράκι κι ας το κάνουμε κ σπάνια το άθλημα... φιλουράκια κ να μου είστε πολύ πολύ πολύ καλά!

maimouditsa άντε καλό γιατρό κ με την κόρη! θα σου πω κ εγώ τι προαίσθημα έχω, θα το επεξεργαστώ πρώτα! bye!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

demie μου σ'ευχαριστω πολυ πολυ!!ανυπομονω τοσο πολυ να ερθει η δευτερα :x:x:x και σενα σου ευχομαι να μην ερθει και παλι..αντε γιατι το εχει παραχεσει :lol::lol::lol: εχεις συμπτωματα?νιωθεις οτι θα σου ερθει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσοπουλα θελω να κανω μια ερωτηση η οποια ισως ειναι και χαζη :P λοιπον,σκεφτoμουν....εφοσον εγινε νωριτερα η συλληψη και ειναι μεγαλυτερο το μωρο για την εβδομαδα που ειμαι,παιζει αυτο να σημαινει οτι θα το νιωσω και νωριτερα ή λεω λαλακιτσες??? :D περιμενω απαντησειιιιιιιςςς!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαιμου έτσι και αλλιώς δεν υπάρχει σταθερή εβδομάδα που το νιώθουμε το παιδί - στην πρώτη εγκυμοσύνη περίπου 18-21 εβδομάδα το νιώθεις νομιζω. Εγώ τον Νωντα τον κατάλαβα στην 20η εβδομάδα - τώρα στο δεύτερο λένε ότι το καταλαβαίνεις πολύ πιο νωρίς. Θα δείξει σε μερικές εβδομάδες αν ισχύει..εμείς καλά είμαστε. Έχω ψιλοκαούρες αλλά είναι ελεγχόμενες. Με ένα χαμομήλι ηρεμώ αρκετά. Τελικά με τσακίζουν τα γλυκά. Έστω και λίγο να φάω με πιάνει καούρα και έχω την συνήθεια να τρώω ένα μικρό σοκολατάκι την ημέρα..μάλλον πρέπει να κοπεί και αυτό..θέλω να τρώω ήπιες γεύσεις αλλά περισσότερο αλμυρές και όχι γλυκές..

Αυχενική έχω στις 10/12 - πότε περάσανε οι ημέρες? Σε μια εβδομάδα περίπου...άντε να δούμε τι θα δείξει...όχι για το φύλο - δεν με απασχολεί αλλά να είναι γερό το μωράκι μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευγενακι μου δικαιο εχεις..περιμενουμε λοιπον με ανυπομονησια για την πρωτη κινηση :D:D:D οντως ο καιρος περναει πολυ γρηγορα ρε συ..ολα θα ειναι σουπερ στην αυχενικη να μην αγχωνεσε και γιατι οχι να δειτε και φυλλο..λες τελικα να βγει η προβλεψη μου?? :P:P εγω παλι δωσε μου ολη μερα γλυκα δε θα πω οχι :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσοπουλααααα!!!τι κανετε?εγω πινω το χαμομηλακι μου και μετα θα βγω μια βολτιτσα στα μαγαζια :) και το βραδυυυυυυ...επιτελους γιατροοοοοοοοο :x:x:x:x:x:x:x μου ελειψε τοσο πολυ το νινακι μου!!!! και για να μην ξεχνιομαστε πολλα φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυφουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυφουυυυυυυυυυυυυυυυυ για πολλα χριστουγεννιατικα-πρωτοχρονιατικα μωρακια ;);) [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_rendeer.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα, καλή εβδομάδα και καλό μήνα!!

Εγώ σήμερα ήρθα στην δουλειά και πρωι πρωί με έκαναν :twisted::twisted::twisted: . Δεν πάει καλά ο κόσμος - μόνο αυτό έχω να σχολιάσω...

Τι ωραία που ήταν σπίτι μου, χωρίς άγχος, χωρίς νεύρα...άντε να περάσουν οι μήνες να κάτσω σπιτάκι μου να βρω πάλι την υγειά μου!! 8-)8-)8-). Στον Νώντα έκατσα συνολικά 11 μήνες περίπου ;););)

Εγω σήμερα πήρα τις απαντήσεις από τον προγεννητικό - όλα μια χαρά εκτός από αιματοκρίτη που ήταν 35,6 και τα ερυθρά που ήταν και αυτά λίγο πιο κάτω από τα φυσιολογικά. Είναι αναμενόμενο όμως γιατί έχω στίγμα και πάντα είχα ολίγη αναιμία. Θα πάρω τον γιατρό να δω αν μου πει να ξεκινήσω άμεσα σίδηρο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...