Μετάβαση σε περιεχόμενο

Tανι-Τανι CHRISTMAS EDITION+ΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ!!


Recommended Posts

καλησπερα και απο μενα!!!!!ευγενια μου καλα θα κανεις ;) κι εγω τελος του μηνα λεω να στολισω!!! :D:Dφουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυφουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 111
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ!!!!Μπηκα και εγω να ριξω λιγο γκαστροχριστουγεννόσκονη!!!!Σε λιγες μερες το σπιτι θα ειναι ετοιμο επιτελους γιατι κουραστικα παρα πολυ με την μετακομιση και το πρωτο σκ του Δεκεμβριου θα στολισω και εγω!!!!Αχ πολυ χαιρομαι που ερχονται οι γιορτες!Να ειμαστε καλα κοριτσακια μου και να πανε καλυτερα τα πραγματα με την Ελλαδα μας γιατι τα πραγματα ειναι πολυ δυσκολα και δεν πρεπει να το ξεχναμε...Ας ευχηθουμε ολες μαζι να σταματησει πλεον καποια στιγμη αυτο το χαλι που υπαρχει και σιγα σιγα να ερθει ανθιση στη χωρα μας!!!!Ελπιζω να μην χειροτερεψουνε και αλλο τα πραγματα...αυτο να ευχηθουμε μονο!!!!Φιλια πολλα!!!! :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κ απο μενα!!!!!!!ευχομαι τα φετινα χριστουγεννα να γεμισουν οι κοιλιτσες σπορακια!!!!κ τα κοριτσια που περιμενουν ηδη να υποδεχτουν τα μωρακια,καλη τελειομηνη εγκυμοσυνη να εχετε!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι μου Delphinaki μου :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG: σ'ευχαριστουμε παααρα πολυ!!!!!Και εσυ να χαιρεσαι την υπεροχη οικογενεια σου!!!!!!Σ'ευχαριστω πολυ και για το μυνημα σου ;) σου απαντησα ;) !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια...σημερα το λαπτοπ μου τα παιξε....δεν ανοιγει..γραφω απο κινητο..απλα θελω να ενημερωσω την παρεα του fb. οτι δεν θα μπορω να μπαινω απο αλλου...γιατι δεν θυμαμαι το password..(το ειχα στον αυτοματο πιλοτο)... ελπιζω να γινει γρηγορα το λαπτοπ γιατι απο το κινητο ειναι ζορι..φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσιαααα!!!! [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυφουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπερα κοριτσακια!!Μπηκα και εγω μια βολτιτσα,μονο και μονο για να πω ενα "γεια" και για να κανω κατι που εχω να κανω πολυ καιρο μπας και φερει κανα γουρι

[smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_santa.gif][smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_santa.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσοπουλαααααααααα!!!τι μου κανετε?εμεις μπηκαμε επιτελους στον 4ο και περιμενουμε πως και πως να ξεκινησουν οι κλωτσιες :x:x:x:x:x:x:x:x:x νυχτεριδουλι μου γιατι μαρη να αρχισει ο επομενος??για ξουτ ξουτ απ'δω!!!παρτε λιγο φυσημα γιατι λιγο λασκα σας κοβω να ειστε :lol::lol::lol:φουυυυυυυφυυυυυυυυυυυυυυυυυυφουυυυυυυυυφυυυυυυυυυυυυυυ αντε πρεπει να γεμισει η λιστουλα μας λεμεεεε...ο αη βασιλης να φερει πολλα νινακια χριστουγεννιατικα [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_rendeer.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!!Ευχομαι καλο σαββατοκυριακο σε ολες μας και συντομα να εχουμε πολλες χαρουμενες Χριστουγεννιατικες ανακοινωσουλες!!!! ΦΟΥΦΟΥΦΟΥΦΟΥΦΟΥΦΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥ!!!!!!Φιλακια πολλα σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια μου κι απο μενα...τι κανετε??Εγω καλα ειμαι σπιτι χαλαρα και ηρεμα....νιωθω λιγο εξαντλημενη σημερα...κατα τ αλλα καλα...χαλαρα και ηρεμα...

Μαιμουδιτσα μου μπραβο που εφτασες στον 4ο...καλο υπολοιπο να εχεις...

Αντε και μεχρι τα Χριστουγεννα να εχουμε πολλα φρεσκομωρακια και να ειναι γερα και τυχερα πανω απο ολα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστουγεννιάτικη έκδοση! ΓΙΟΥΠΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!

You'd better watch out, you'd better not cry, you'd better not pout... I'm telling you why... SANTA CLAUS is coming to town!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_rendeer.gif]

:D Καλέ μου Άγιε Βασίλη, φανέρωσέ μας ένα χριστουγεννοσποράκι... :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλο ΣΚ κοριτσια!Δεν εχω υπνο....ευτυχως αυριο δουλευω μεσημερι :D Αλλαξα φωτο για γουρι!!!!Για πάμε!!!ολες να βάλουμε τα Χριστουγενιάτικά μας!!! [smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν και έχω εξαφανιστεί από εδώ ήρθα και εγώ για το γούρι!Μακάρι Παναγίτσα μου να μας χαρίσεις ένα μωράκι σύντομα! Και να έχεις όλα τα κορίτσια που περιμένουν το δικό τους καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν και έχω εξαφανιστεί από εδώ ήρθα και εγώ για το γούρι!Μακάρι Παναγίτσα μου να μας χαρίσεις ένα μωράκι σύντομα! Και να έχεις όλα τα κορίτσια που περιμένουν το δικό τους καλά!

:x:x:x:x:x:x:x:ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray: παναγίτσα μου!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια να ρωτησω κατι,εφοσον εκλεισα το 1ο τριμηνο και μπηκα πλεον στον 4ο,μπορω να χρησιμοποιω το viakal και γενικα απορρυπαντικα εκτος χλωρινης???θα ρωτησω βεβαια και τον γιατρο μου αλλα ηθελα να δω τι κανετε οι αλλες εγκυουλες :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!! Maimouditsa μου γλυκιά, εμένα ο γιατρός μου από τον 4ο μήνα και μετά (στην 1η μου εγκυμοσύνη, τώρα προσπαθώ πάλι), μου είχε πει ότι μπορώ να τα χρησιμοποιώ όλα... Ρώτα τον βέβαια γιατί ο κάθε γιατρός έχει και τα δικά του... Φιλάκια ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καινουριο ποστακι,πρεπει να "σκασει μυτη" και καινουριο σπορακι!!!Χριστουγεννοσπορακι!!!Αντε μακαρι να εχουμε τη πρωτη ανακοινωσουλα πολυυυυυυυυ πολυυυυυυ συντομα!!!!!! :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray: Ολα τα Αγιοβασιλακια στη πιστα!!!!!!!

:)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)) [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_rendeer.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...