Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο 73 ...και καλά γεννητούρια!


Recommended Posts

Καλημέρα δεν σας είπα!!!

χαχαχα Αργυρούλα η Σίσσυ δεν έχει αδερφό!!!

Μαρία για κλιματιστικά δεν το σκέφτεστε;

Χρύσα γιατί να φωνάζετε καλέ;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Να εκτοωθουμε...χαχαχα...

Γιατι εαν φωναζαμε..θα καταλαβαινα τον λογο που ανεβηκε οπ πεθερος..αλλιως κρυφακουγανε..και αυτο μου τη δινει ακομα περισσοτερο...

Αρα δεν ειναι μονο δικη μου φανταστικη στατιστικη..ειναι κανονικοτατη εμπειρηστατομενη στατιστικη..πως στα αγορια εχει μικροτερο ποσοστο..

βρε τα σκασμενα..μεχρι και εκει τζαναμπετηκα ειναι.....

Παντως εσυ τι πιστευεις;;;..θα την περιμενει;;;;

εαν δενε χει σπασμενα νερα και ειναι καλα μαμα και μωρο..εγω πιστευω οτι θα περιμενει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι...εγω θυμαμαι τον παπ σε καποια φαση που μιλουσ εμε τη μαια στοτηλ...αυτη του ελεγε πως δενπροχωραει η διαστολη..και αυτο ςτην ειχε πει πως οσο δενε χω σπασμενα νερα και ειμαι καλα εγω και μονο..να περιμενουν..και οσο παει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ούτε σε μένα

αλλά ξέρω κοπέλες που πήγαν να γεννησουν κι επειδή η διαδικασία δεν προχωρούσε ικανοποιητικά τις έβαζαν ορούς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κι επίσημα... :lol::lol::lol:

Έχω πολλή δουλειά και ταυτόχρονα έχω και τρελό αγχος για το Σισσάκι... :?:?:?:?

Θα εχει μπορεσει να κάνει επισκληρίδιο;;;;;Μου είχε πει ότι αν είχε κανει ένεση ηπαρίνης δεν επιτρέπεται... :?:?:?:?:? Τις είχε σταματήσει τις ηπαρίνες;;;; :roll::roll::roll::roll:

Τζούλια δεν ξέρω τι να σου πω.... :?:?:? Ειλικρινά..Αφού θέλει κι άλλο παιδί γιατί δεν το προσπαθεί λίγο πιο εντατικά;;;; :roll::roll::roll: Τι θα πει να "τύχει";;;; :twisted::twisted::twisted: Οκ, εγώ δεν ήξερα πότε είναι οι γόνιμες αλλά έκανα συχνότερα σεξ απ'ότι συνήθως... :roll::roll::roll::lol::lol::lol::lol:

Κορίτσια όσο σκέφτομαι τι έχω να πληρώσω κι εγώ το Δεκέμβριο... :twisted::twisted::twisted: Τέλη κυκλοφορίας και για τα δυο 540 ευρώ...Ασφάλειες και για τα δυο κανα 600... :twisted::twisted::twisted: Και πετρέλαιο σκέφτομαι αν θα βάλουμε... :?:?:?:? Ουφ!!!!

Ζωή μου 4 ε;;;; :mrgreen::mrgreen: Αντε ρε κοριτσάκι μου..Μακάρι σύντομα να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: Αλήθεια η διαδικασία ποια είναι;;; :roll::roll::roll::oops::oops::oops: Επίσης, αν γονιμοποιηθούν και τα 4 μετά λογικά θα κάνεις μειωτική;;;ε;;; :roll::roll::roll::roll:

Χρύσα τι να πω ρε...Όλα εσύ τα πληρώνεις...Λες και έχεις λίγες υποχρεώσεις... :twisted::twisted::twisted: Απαίτησε κι εσύ...Μην απαιτούν μόνο οι άλλοι... :twisted::twisted::twisted:

Μαράκι δυσκολο ρε να δώσεις τόσα λεφτά ντουκου.... :roll::roll::roll: Έχει γενέθλια ο Γ σου;;;; :roll::roll: Να τον χαίρεσαι... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Νατάσα κανένα νεο;;;; :roll::roll::roll::roll:

Λενάκι αντε καλά τρεξίματα με τον Δημητράκη... :mrgreen::mrgreen:Φιλιά στον Αναστάση... :x:x

Λενάκι εκ Γερμανίας σε διάβασα χθες βράδυ και δεν πολυθυμάμαι τι έγραφες...Για κούρεμα του Γιώργη....Με 'γεια.. :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχει γενέθλια ο Γ σου;;;; :roll::roll: Να τον χαίρεσαι... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

όχι ρε γιορτάζουν οι ένοπλες δυνάμεις σήμερα :lol:

δε βάλατε καθόλου πετρέλαιο? τι έχετε για θέρμανση?

post-6812-13873939822026_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κουκλες!!!!!!!!!!!!

δλδ το σισσακι ποναει τωρα;αχ κοπελια ολα να πανε τελεια οπως επιθυμεις!

ενα μωρακι σε λιγο θα σκασει μυτη ψυχουλα μου!

δλδ σε vbac δν κανουν επισκληρ.; :?

εμεις καλα εδω ησυχα διαβαζουμε ζωγραφιζουμε,ευτυχως εχω τη μικρη ...

χθες τραγουδαγαν με τη γιαγια της σκοπια/σκοπια κ με τη χαρακτηριστικη κινηση κεφαλιου χεριου κ

γελαγα μεχρι δακρυων :lol::lol:

θουλη μου τι εχεις κοπελια;ευχομαι ολα καλα απο υγεια

μν πελαγωνεις αν μπορεις ολα φτιαχνουν ,ευχομαι συντομα να νιωσεις καλυτερα :-*

λενακι τι κανεις;με το ταξιδι τι κανατες ξεκινησες αποθηλασμο με το γ;φιλια

βικυ πιπιλα καδενα;αυτο θα πει ολα τα μωρα στην πιστα :lol::lol:

μαρακι αυτο που ειπε η ιουλια για την καρτα εχει δικιο,κοιτα κλιμα για ολο το χειμωνα δν θα αντεχα,

ξηραινει πολυ την ατμοσφαιρα για μενα ,αλλλα αν δν γινεται κ αλλιως...

αφροδιτη σε καναπε,κανα ντουλαπι,εμενα τα βαζει συνηθως σε ενα ποδηλατακι που στο καθισμα εχει κενο μεσα

οτι λειπει βρισκεται εκει!ηθελα να σε ρωτησω ο μανωλιος τρωει στο σχολειο πλεον;

νατασσου κοιτα τα 4 ηταν πολυ καλης ποιοτητας μας ειπαν απλα τα 2 ηταν πιο μπροστα στις διαιρεσεις σε σχεση με τα αλλα ,ο γιατρος δν πολυηθελε ολα ,αλλα για μενα το θεμα ηταν ηθικο,δν μπορουσα να διαλεξω,στην τελικη δν μπορω να ξερω ποιο εμβρυο θα καταληξει σε εγκυμοσυνη,επισης σκεφτομουν πως να στειλω πισω ενα εμβρυακι που αν το κρατουσα θα μπορουσε να γινει μια χαριτωμενια σαν τη μικρη μου;μπορει να ακουγεται χαζο

αλλα ετσι νιωθω κ τοχα ειχα πει απο την αρχη οσα επανελθουν θα μπουν στη μαμα τους.......

ασε που ο γιατρος μου ειπε οτι τα κατεψυγμενα δν ειναι τοσο δυνατα να το πω σαν τα φρεσκα γιατι απο την επαναφορα δεχονται μεγαλο σοκ :? αλλα εγω πιστευω κ ελπιζω .....

αν ηταν δλδ φρεσκα δν θα με αφηνε με τπτ :? αλλα τοτε θα ειχα την επιλογη να τα καταψυξω οχι να τα πεταξω

θουλη στην μεβρυομεταφορα ξαπλωνεις κ βαζουν κολποδιαστολεα σαν το τεστ παπ κ μετα αφου με υπερυχο βρει ο γιατρος τη θεση που θεωρει ιδανικοτερη τα βαζεις με τη βοηθεια μιας μεγαλης βελονας,στο σχημα να φανταστεις αλλα χωρις ναρκωση αλλα δν πονας καθολου,δν νιωθεις τπτ...

αυτα επανερχομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α καλά Μαρία... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Όχι, δεν έχουμε σταγόνα πετρέλαιο και δεν έχουμε βάλει.... :roll::roll::roll:

Κοίτα γενικά σαν σπίτι είναι ζεστό...Το υπόγειο που είναι το καθιστικό μας είναι πολύ ζεστός χώρος και αν κάνει λίγο κρύο ανάβουμε τζάκι... ;););)

Τα υπνοδωμάτια που είναι στον πρώτο όροφο είναι λίγο κρύα επειδή έρχεται όλο το κρύο από τη σοφίτα, η οποία δεν έχει καλή μόνωση... :evil::evil::evil: Αλλά σε αυτόν τον όροφο έχουμε ένα air condition στην κρεβατοκάμαρα μας και το ανάβουμε και σπάει το κρύο... :roll::roll::roll: Και στα δωμάτια των κοριτσιών πριν κοιμηθούν βάζω λίγο ένα αερόθερμο, να σπάει και η υγρασία... ;);) Προς το παρόν βολευόμαστε...

Λέμε όμως για τα δωμάτια των κοριτσιών να αγοράσουμε θερμοπομπούς που απ'όσο το έχει ψάξει ο Γιώργος είναι και αποτελεσματικοί και καίνε ελάχιστο ρεύμα...Θα δούμε... :roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγουλα οχι δν νομιζω να εκανα μειωση δν θα το αντεχα ψυχικα :?

οτι δν ειναι το ιδιο δυνατα το ειπα εννοωντας στο να πιασουν κ τα 4

βεβαια δν το θεωρουν κ απιθανο ...τι να πω κ γω

μακαρι να μεινω εγκυος κ ας ειναι κ τα 4,ναρθουν γερα στην αγκαλια μμου

ηταν κ τα 4 παγωμενα μαζι ,αν δν τα χρησιμοποιουσα θα καταστρεφονταν

κ μονο στη σκεψη...... :?

βεβαια κ στη μικρη μου με 3 ξεκινησαμε και γεννησα τη μαριευη μου οποτε ποτε δν ξερεις......

ολα καλα παντως ολα ζαχαρενια :D

τωρα το ειδα γωγουλα ναι αν μεινω κ στα 4 προχωραμε ετσι κ βλεπουμε!

ιουλια μου βρε μπορω να φανταστω πως κ τι σκεφτεσαι .....

κοιτα στο θαυμαστο κοσμο του σωματος δν ξερεις ποτε τι μπορει να συμβει

ποια μερα θα ειναι εκεινη,ποτε θα ειναι η καταλληλη στιγμη,εμεις νομιζουμε οτι πετυχαμε την μερα ωρα κτλ

αλλα δν νομιζω οτι μπορουμε να ρυθμισουμε πολλα :?

νομιζω καταλαβαινω κ τον χ ,αν μπειτε κ οι 2 σε αυτην τη διαδικασια στο τελος η συνευρεση σας θα γινει μηχανικη,η περιοδος βασσανο κ για τους 2,το αγχος υθα σας παει πισω....

το παΡΤΟ ΧΑΛΑΡΑ ειναι η πιο σοφη συμβουλη που μπορω να σου δωσω αληθεια :YMHUG:

εισαι υγιης,νεοτατη 32 κ εχεις ηδη ενα γιο 3,5 χρονων,απολαυσε το ,δεσ το σαν μια γιορτη,

απολαυσε τον χ,τις στιγμες μαζι του,το μωρο σας θα ειναι αποτελεσμα ενος απολαυστικου ερωτα,να το πιστευεις οτι το μωρο σας ερχεται,γιατι ερχεται ειμαι σιγουρη,μεχρι τοτε βολτουλες με το χ,χρονο με τον γ γιατι οταν ερθει το αλλο μωρο,δν θα ειστε ποτε πια οι 2 σας....

φιλη μου στο νησι με μεγαλο προβλημα στο σπερμα εκαναν εξωσωμ. διδυμα κ μετα απο 2 χρονια εμεινε φυσιολογικα,κοντεψαν να χωρισουν με τον αντρα της,δν πιστευε οτι ειναι δικο του :?

του ειπε ασε με να γεννησω κ καντου τεστ dna :lol:

να το πιστευεις νασαι σιγουρη για αυτο,αλλα να μν αγχωνεσαι κ ξερεις γιατι ;;;γιατι το μωρο σου ερχεται κ το ξερεις αρα δν χρειαζεται αγχος ;) απολαυσε την οικογενεια σου κ το σεξ κ ολα θα πανε καλα!

ελπιζω να σε βοηθησα :x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυσα καλε μα τι να πω;;;

δλδ αν δν εβγαινε με τιποτα ο παιδικος του ζαν τι θα κανατε;

υθα τον αφηνανε στο δρομο;

μονο ο ζαν θαχει μικροβια;;;

κοπελες φευγω τα λεμε αργοτερα θελει να ζωγραφιδουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε συ Ζωούλα είναι επικίνδυνη τετράδυμη κύηση... :?:?:?:oops::oops::oops::oops:

Δε θέλω να σε αγχώσω, αλλά έχω ζήσει άσχημο σκηνικό σε φιλικό μας ζευγάρι.... :roll::roll::roll:

Έκαναν εξωσωματική, έμεινε η κοπέλα έγκυος σε τρίδυμα, ο γιατρός τους είπε να κάνουν μείωση...Να ρίξουν τουλάχιστον το ένα και εκείνοι επειδή ακριβώς λειτουργούσαν συναισθηματικά σαν εσένα, τα κράτησαν όλα....

Και στην 20η εβδομάδα έσπασαν τα νερά της κοπέλας, γεννήθηκαν τρία προωράκια μέγιστου βάρους 500 γρ...Τα δύο πέθαναν με διαφορά λίγων ωρών... :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Το άλλο έζησε με πολλά χειρουργεία, το πήραν σπίτι 6-7 μηνών και έχει πολλά προβλήματα... :(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζωιτσα...τι να πω..η αλη λυση..θα ηταν να γινει το παιδ μπαλακι...μια εδω μια εκει...

δεν καταλαβαινουν παιδια..δεν υπαρχει κατανοηση...δενκαταλαβαινουν ποσ μας δυσκολευουν...

εγω απο τη μερι αμου εχω τρομερη κατανοηση..

ναι καταλαβαινω οτι ειναι γονεις του και οφειλει να του ςβοηθησει...

αλλα οταν του λεω πως στην οικογεννια σου υπαρχουν διακρησεις μου λεει πω ακανω λαθος..

ναι δουλεψε πχ 5 χρονια και μαζεψε λευτα για ολοκληρο οροφοδιαμερισμα ..

οχι..τα λουσα τα εξοδα, αξιδια... με μετρανε..οχιι..οι σπουδες στην Πατρα ηταν δωρεαν..ευγενικη χοριγια...

οχι

τεσπα..

να μη λεω παλη τα ιδια..

καταλαβαινω επισης πως ναι πρπεει να δουλεψει γιατι ειναι μονη της και δεν υπαρχει οικονομικη βοηθεια απο τον πατερα ...αλλα αυτη θα δουλευει και θα μαζευει λεφτα..και εγω θα δουλευω και θα μετραω και τη δεκαρα..

εκει ειναι η αδικια...

και εκει τα παιρνω...δηλαδω θελουν και την πητα ολοκληρη..και το σκυλο χορτατο;;;;

ειπα του Ο πως απλα δε βγαινουμε..η θα σταματησει να πληρωνει το στεγαστικο..χεστηκα ειλικρινα..δεν ειναι δικο μου το σπιτι..πληρωνω δανεια χαρατσια κλπ για νεα σπιτι το οποιο μισω και δεν εχω και δεν ειχα 5 χρονοα τωρα καμια παολυτως φορολογικη ελεφρυνσηη θα βαλει τη μανουλα του να γινει βεγγος...

εαν θα παει παιδικο ο Ζαν..να βρει λεφτα...ηθελε 2ο παιδι...λυσσαξε για δευτερο παιδι;;;;..επρπε να συνυπολογισει καιτο κοστος του...

δεν αλλαζω τον Ζανουλι μου με τιποτα και με κανενα παιδι..ηταν δικο μου παιδι..και βγηκε ακριβως οπως τον ονειρευομουν..με εξαιρεση τον τοκετο....

γι'αυτο και δε γουσταρω να γινει το μωρο μου μπαλακι Ευοσμος- μενεμενη..

να βρουν λεφτα..εγω πως βρισκω;;;;...κανω το κουμαντο μου..να κανει και ο Ο το κουμαντο του..

και επειδη και εγω την εχω δει καποια..γουσταρω και εγω την πητα ολοκληρη...δε θελω αυτο να εχει κανενα απολυτωσ αντικτηπο στην οικογεννιακη μας κατασταση και ανεση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Χρύσα έχεις δίκιο ρε γαμώτο... :(:(:(:(:(:(:(

Πληρώνεις ένα σπίτι, τρέχεις για όλους και το παιδί σου να γίνει μπαλάκι για να μη χάσει η άλλη τη βολή της... :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Έμπαινε γιούτσο, έμπαινε.... :lol::lol::lol::lol::lol:

Τώρα που είσαι φορτσατη δεν παίρνεις εσύ τον αδερφό της Σίσσυς;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα..εγω θα παρω τον γιατρο της Σισσυ... :lol::lol::lol:

ε μα ναι ρε συ..

λες και δεν μπορει να τα εχει κα τα δυο..ειναι ισυχα παιδακια..ο Ζαν μονο στο σπιτι κανει αταξιες..ειναι πολυ βολικο μωρο...

εχει και βοηθεια απο τον πεθερο..που τουλαχιστων μπορει να παει ενα τη φορα βολτα..ελεος γμτ

λες και μονο το δικο της θα αρρωσταινει..

και τα δικα μου αρρωσταιναν..ο Ζαν ηταν δεν ηταν 3 μηνων οταν πηρ ετα πρωτα του φαρμακα..

τι να εκανα..να εξοριζα τον φοφο απο το σπιτι;;;;;

ενταξη,...σε γιαλα θα το εχει;;;;;...το καημενο..ξερετε τι καλο που ειναι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρτζι τη Σίσσυ στο κινητό της την πήρες;;;; :roll::roll::roll::roll::roll:

όχι ρε δεν το ξέρω το κινητό της! στο νοσοκομείο πήρα και ζήτησα πληροφορίες και μου έδωσαν έναν συγγενή, έναν αδελφό!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ρε Σισσιώ τι λέμε ρε?!!! :lol::lol::lol::lol:

να το διευκρινίσεις παρακαλώ!!! L-)L-)L-)L-)

πάω να πάρω τον Λουκάκο :D

σας φιλώ!

αλήθεια ποιός είναι ο γιατρός της? γιατί με ρώτησαν και δεν ήξερα!!! :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα πάτα πόδι ρε..... :twisted::twisted: Πες δε με ενδιαφέρει, δεν ΕΧΩ να πληρώσω...Η στεγαστικό ή παιδικό... :twisted::twisted::twisted: Απείλησέ τους...:roll::roll::roll::oops::oops::oops:

Αρτζι δε θυμάμαι όνομα... :roll::roll::roll::roll::roll: Η Νατάσα ίσως θυμάται... :?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απειλω..μεχρι και με διαζυγιο απειλω...

ηρθε χτες ο πεθερος που μας ?(κρυφ)ακουσε να συζηταμε εχμ..καπως δυνατα...δηλαδη εγω τσιροκοπαγα..

γι ανα βρουμε λυση..

ακου λυσεις που μου προτεινουν...

- να ειναι ο Ζαν καποιες μερες στη μαμα μου καποιες μερες εκει..κουτσα στραβα

- Να παιρνει ο Ο αδεια απο τη δουλεια του σαναδεια εναντι χρωστουμενων μισθων

και τελος..

δηλαδη και οι δυο...λυσεις..και γαμω τις λυσεις..

σκεψη σκεψη ..δεν υπαρχει..

ειπα του Ο να συζητησει με το αφεντικο του..να του δινει εκτος απο τα αλλα εναντι που του δινει..και αλλα εξτρα 200-250..

να του μιλισει ειλικρινα και να του πει οτι δεν βγαινει...

ναι κατανοω και τη δικη του οικονομικη στενοτητα..αλλα ο Ο δουλευει ευσυνειδητα, εχει παρασχει απειρες φορες δωρεαν τεχνικη υποστιριξη..εχει παει απογευματα και ΣΚ σε εργα χωρις να πληρωνετε,..και στην τελεικη...7 μηνες του χροσταει..

απο εκει που του δινει 3-4 κατοσταρικα..ασ του δωσει 5-6..ε μα πια νυσαφι...

ασε που τα λεφτα..με εναν πλαγιο τροπο..θα επσιτρεψουν στην οικογεννια του..

αφου η δασκαλα στον παιδικο τους..ειναι η αραβωνιαστηκα του γιου του

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα δηλαδή τις μισές μέρες που λογικά θα κρατάνε και τα δυο τα πεθερικά σου, δεν υπάρχει κίνδυνος να κολλήσει ο Ζαν το μωρό;;; :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Η είναι λύση να ρισκάρει ο Οδυσσέας τη δουλειά του;;;;;; :?:?:?:?:?:?:?:?:?:?

Δεν ξέρω τι να πω.... :(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπόν ακούστε κουτσομπολιό για την δικιά μου. :lol::lol:

τη νεά νύφη-επειδή μας είναι και λίγο τροφαντούλα- την έβαλε σε πρόγραμμα δίαιτας με πληρωμένο διατροφολόγο από αυτή.

Αλλά έπιασε τη νύφη να τρώει και της τον έκοψε.

Σου λέει εγώ θα πληρώνω κι εσύ θα τρως? Κομμένη :-$

:lol::lol::lol::lol:

κι όσο δε θέλω να τα γράφω αυτά δημόσια αλλά δεν κρατιέμαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...