Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο 73 ...και καλά γεννητούρια!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γωγω σου ειπα μαρι..

οτι στη δευτερη εγκυμοσυνη δεν πηρα ασβεστιο καθολου...

Θα τον νιωσει ςκαλε..περιμενε..νωρις ειναι ακομα..πωπω..αγορακι ειναι..στανταρ πιο κοιμησμενο..τι περιμενεις..χαχαχαχα

Κοιτα...στοχος μου ειναι φτασω εστω τα 55 κιλα αλλα..

αμα δεν σταματισω να τροω το βραδυ και δεν ξεκινησω να κινουμαι...θα κολισω στα 64 που ειμαι τωρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα Γωγω δεν ξερεις τα τερλικια?\

http://pleximata.blogspot.gr/2012/10/blog-post_10.html

αλλα η Χρυσα φορουσαν κατι υοεροχα...ζεστα/...αφου τα ζηλεψαμε ολοι!

οσο για την λαικη...εδω ειναι μονοπωλειο...

και το μαναβηκο επησις ...1 μονο

επησις εφτασες σχεδον στη μεση!

εγω ατη Μ-Ι στον 5ο και στον μπεμπη απο τον 2ο σχεδον

αλλα στο μπεμπη οι εξετασεις ηταν πολυ πιο χαλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

A Βίκυ, κατάλαβα ποια είναι τα τερλίκια...Εμείς δεν ξέρω πως τα λέμε.... :?:?:?:lol::lol::lol::lol:

Κάτσε και πλέξε μωρη.... :twisted::twisted::twisted::lol::lol::lol: Πότε θα τα πούμε ρε γμτ;;;; :(:( Μου εχετε λείψει...Πότε θα πιούμε ένα καφεδάκι;;;; :(:(:(

Χρύσα μωρή σιγά μην πας και 40 κιλά...64 μια χαρά είσαι.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Αντε να πας 60.... 8-)8-)8-)8-) Μόνο εσύ μου απάντησες χθες για ασβέστιο....Αλλά δεν σε έλαβα υπόψιν.. :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σισσυ αργείς... :|:|:geek::geek::geek::lol::lol::lol::lol:

Βίκυ ναι ρε....19 εβδομάδων!!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε συ Χρύσα από την κοιλιά μουρόχαβλα τα αγόρια;;;; :twisted::twisted::twisted::twisted::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Χθες μου λέει η μάνα μου..."Μήπως δεν είσαι έγκυος;;;Δε φαίνεσαι..." :shock::shock::shock::shock::shock::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Της λέω την κοιλάρα μου δεν την βλέπεις;;;Μου λέει, δεν είναι κοιλιά εγκυμοσύνης αυτή.... :?:?:?:? Είναι λες και έχεις παχύνει.... :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φτου σου γαηδουρα...δε σου ξαναπανταω να μαθεις να μου δινεις σημασια... :lol::lol::lol:

Καλ εναι..παιδι μου χαιβανια..μπουνταλαδες..αλαλ τοσο τελειοι...ειναι χαζουλικα μωρεεε..και αυτο τα κανει πολυ χαριτωμενα..

τα μαναρακια μου..τα λατρευω!!!

Ρε πλακ αμου κανεις;;;..ξες ποσο χαλια νιοθω..

καταχας πρεπει να ντινομαι τελειως διαφορετικα απόσο συνηθιζω- γιατι δε μου στρωνουν τα ρουχα..κατα δευτερον..εχω τοσα ρουχα..που ειναι κριμα να μη τα φοραω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επέστρεψα 8-)

εγώ τον Λ. τον ένιωθα κάθε μέρα όλη μέρα, κουνιόταν διαρκώς...ενώ η Ρ. όχι όλη τη ημέρα!!! :?

Φρανίτα ποιοί ψήφιζαν? αναγνώστες? γιατί αν ήταν αναγνώστες θα σε ψηφίζαμε και εμείς και θα έβγαινες πρώτη!!! ;););)

εγώ μια χαρά την άκουσα πάντως ;) ....είπε όλα όσα ξέραμε ήδη χεχε ;);)

αλλά δεν μπορώ να ακούσω ξανά την εκφωνήτρια με τίποτα, τόοοοοοοσο αργά που μιλάει :roll::roll:

Χρύσα φαντασου να συναντηθείτε εσείς οι δύο :lol::lol::lol::lol::lol: εκείνη δεν θα μιλήσει καθόλου!!! :P8-)8-):-*

και εγώ του γύφτους δεν τους πάω γιατί όταν ο αδελφός μου ήταν μικρός τον είχαν δείρει :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

δλδ πλεκτές καλτσούλες ρε κορίτσια ή πλεκτά παπουτσάκια!!! :roll::roll:

ΞΑΝΑ ματά ΡΩΤΩ: η βροχήτις είναι κολλητική?

κανένας δεν μου απάντησε :twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρτζι αν είναι ίωση ναι...Είναι κολλητική....

Αν προέρχεται από κρύωμα, όχι... :roll::roll::roll::roll:

Καλά, έχω κάτι νεύρα τώρα.... :evil::evil::evil::evil::evil::evil: Μου ζήτησαν να βοηθήσω σε ένα θέμα που κάνει μια κοπέλα για το Κυριακάτικο και αν σας πω το θέμα θα πέσετε κάτω να γελάτε.... :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil: Αντι να ασχολούμαστε με τα πραγματικά προβλήματα, ασχολούμαστε με παπαριές.... :evil::evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω εγω ασβεστιο επαιρνα απο την αρχη γιατι ειναι απαραιτητο οταν κανεις ηπαρινες. Τωρα βεβαια πινω δυο ποτηρια γαλα ημερησίως.

Εχω κανα 45λεπτο με πονους χαμηλα στην κοιλιά και σκληραινει και η κοιλια μου. :roll:

Φραγκισκα κριμα ρε γμτ δε σε προλαβα...

Αφρο πως πας με την κυστη;;;

Εχθες ενιωσα σαν το αλογακι της Παναγίας, μονο που δεν τον αποκεφαλισα στο τελος για να παρω και τις υπόλοιπες πρωτεϊνες του! :oops::lol::lol::lol: Χαλια κορίτσια ενιωσα, αλλαααααα αυτο που ηθελα το πήρα! :lol::lol::lol::lol::oops::oops::oops:

Τι αλλο ηθελα να πω... Α ναι! Αποφασισα (προς το παρον δλδ και μεχρι να ξαναλλαξω γνωμη :mrgreen: ), για λόγους που θα σας αναλυσω αν τελικά συμβεί αυτο το σεναριο (πραγμα το οποιο απεύχομαι), να γεννησω την Δευτερα. Αν και πιστευω οτι μεσα στο ΠΣΚ θα εχω γεννησει. :mrgreen::mrgreen:

Τι άλλα ηθελα να πω;;; Διεκοψα γιατι με καλεσε η κολλητή μου! :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσάκι =))=))=))=))=))=))=))=)):)):)):)):)):)):)):)):)) Μα αλογάκι της Παναγίας;;;;;;; 8-}8-}8-}8-}8-}=))=))=))=))=))=)) Μωρλη σου είπα...Τώρα δεν το κάνεις για να το ευχαριστηθείς... :?:?:? Το κάνεις επειδή πρέπει.... :oops::oops::oops::oops::oops: Θα το ευχαριστηθείς μετά.... :lol::lol::lol::lol: Αν μπορούσες να είχες βέβαια το "τερπνόν μετά του ωφελίμου...." :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Επίσης, μακάρι να γεννήσεις το ΣΚ.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: Να μη χρειαστεί να κάνεις καισαρική ρε γμτ... :(:(:( Αντε να δούμε την μπουμπού...Θα σου μοιάζει μωρή ή πάλι στον ύπνο σε έπιασε ο "βλάχος";;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιώ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::-bd

ό,τι απόφαση και να πήρες είμαι σίγουρη ότι είναι η σωστή, βασικά σωστή θα είναι αφού σε καλύπτει και είσαι οκ με αυτήν!!! ;)

ο διπλανός του Λ. έχει βροχήτιδα και πάει σχολείο....για αυτό ανησυχώ :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρτζι πας καλά;;;;;; :shock::shock::shock::shock::shock::shock: Δεν ξέρω σε γλυκύτητα, αλλά σε χαρακτηριστικά είναι ίδια ο Παναγιώτης.... 8-)8-)8-)8-)8-) Λες και την έφτυσε και βγήκε... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το σύνολο κοιτάζεις και όχι μεμονομένα τα χαρακτηριστικα!!!! ;)

πάω να πάρω την κοπελίτσα μου :x , η οποία στάνταρ δεν θα μπορεί να περπατήσει γιατί θα της πονάει το πόδι της :twisted::twisted::twisted::lol::lol::lol::lol::lol:

ουφφφφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας πω σκηνικό:

Οταν καναμε υπερηχο στην Χ την είδε ο Παν και λέει: "Μωρό μου είναι ίδια εσύ"! (ερωτευμένος γαρ! :lol::geek: ) και γω του είπα: "βρίσκεις; και εγω έτσι νομιζω"! :P

Και το παιδί γεννηθηκε και ήταν σα να το είχε φτύσει!

Όταν κάναμε τρισδιαστατο σ' αυτην εδω μου λέει: "Ρε μώρο σου μοιάζει η μπουμπου": Και γω του είπα: "Παναγιώτη χέσε μας"!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Επισης το τρενακι κατοσταρησε τι να κάνουμε;;; Να το τρεναρουμε μια δυο μέρες μέχρι να γεννησω ή να ανοίξω άλλο μήπως είναι πιο γουρλίδικο;;;; :mrgreen: Πρόβλημα και αυτό ε;;; :lol::lol::lol:

Κορίτσια οι συσπάσει πόσο πρέπει να πονάνε;;; και που ακριβως; :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εμείς σήμερα θα πάμε να δούμε για πάνελ υπέρυθρης ;)

έχει καμιά υπόψη της κάτι?

δεν προλαβάινω να γράψω άλλα έχω δουλειά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σίσσυ φαντάζομαι τον Παναγιώτη να σου λέει "Ρε μωρό σου μοιάζει" και σβήνω από τα γέλια.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Σαν να τον βλέπω μπροστά μου να το λέει.... :lol::lol::lol::lol: Με αυτό το βαριεστημένο, αλλά χαριτωμένο ύφος του... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Κι εγώ πιστεύω θα σου μοιάζει αυτό...... ;);););););););););)

Αρτζι πραγματικά αν δεις τον άντρα της, θα καταλάβεις ότι είναι ίδιοι με τη Χαριλίνα... :lol::lol::lol: Οκ, έχει το φυζίκ της Σίσσυς... :lol::lol::lol:

Μαρία τι είναι αυτό ρε;;;;; :roll::roll::roll::roll:

Α, Σίσσυ εγώ δε θυμάμαι να ειχα ποτέ συσπασεις... :?:?:? Μόνο πόνους...Εκεί κατάλαβα ότι γεννάω τη Μαρτίνα... :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω στην Χ δεν το είπε βαριεστημένα το είπε με μεγάλο ενθουσιασμό και με εκανε να το πιστεψω ο αλητης!!! :twisted::lol::lol::lol::lol:

Τωρα το είπε πιο χαλαρά, αλλά πάλι το πιστεύει. Θα ήθελα αυτή να πάρει το χρωμα των ματιών του! :x:x:x:x

Πανω απ' όλα θέλω να είναι ένα γερό μωρό!! :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

Καλέ έχω πόνους... αλλα δεν ξέρω σε τι ένταση να τους περιμένω... :roll::roll::roll::roll::roll::geek:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσυ..χαλαρα...χαλαρα...εισπνοη..εκπνοη..χρονομετρα τους πονους..

αν δεις οτι γινονται τακτηκοι..ανα τακτα χρονιακ διαστηματα και αν αυξανωνται σε ενταση..ΤΟΤΕ παρ ετηλ το γιατρο..

αχ..μακαρη κουκλιτσ αμου..

ολα καλα να πανε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Βενακι ξέχασα να σου πω μπραβο για τα κιλά!! Κράτα γερά!

Και επίσης άσε το παιδί να φάει και καμιά κρεμούλα! :P:)

Α! Σήμερα ζυγίστηκα 69 κιλά! Η μικρή είναι 3360 άλλα 3500 είναι τα υγρά και τα υπόλοιπα 7-8 κιλά θα τα χάσω στην γέννα, άραααααααα θα είμαι γυρω στα 62 κιλά! :D:D:D Με τον θηλασμό παίρνεις κιλά;;; Αν είναι να μη θηλάσω! :mrgreen::lol::lol::lol::lol: Θα θέλω λοιπόν να χάσω 3 βαριά 4 κιλάκια!!!

Αχ μακάρι!!! :roll:

Χρύσα ναι αλλά πόσο πρέπει να πονάω;;; Γιατί ακατάστατα πονάκια τα έχω απο την προηγούμενη εβδομάδα... :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το ποσο θα πονας ειναι σχετικο...

ειναι και ποσο πονο αντεχει ο ακθ'ενασ..

εγω πχ δεν ενιωθα και τοςυ τρομερους πονους...μεχρι οσο ειχα διαστολη τελοσπαντων...

εχω ακουσει γυναικες να ουρλιαζουν απο πονους..μια εκει η καημενη ποναγε και ειχε ξεσηκωσει ολο το νοσοκομειο..ουρλαχτα μιλαμε...

τι να σου πω...ειναι εαν δεις πως η ενταση κλιμακωνετε..δηλαδη ειναι τακτικη ανα τακτα χρονικα διαστηματα..και οσο παει δυναμωνει..ε ειναι η ωρα να πρεις τον γιατρο..κατι ψιλοπονακια ειανι σχετικα..

αλλα παο τι στιγμη που σκληραινει η κοιλια..δενξερω..

δεν ξερω καινα σου πω να παρει τον γιατρο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πονακια διαβαζω...μακαρι ολα καλα!

καλε στον Π. μοιαζει η Χ.

εχει το στυλ της μαμας!

οΠ. λεει σε ολους οτι ο Λεο του μοιαζει ...οχι απλα το λεει ...το πιστευει κι ολας! :lol::lol::lol::lol::lol:

εγω στα ματια του Λεο βλεπω τα ματια του συγχωρεμενου του θειου μου (αδελφος της μαμας μου) :cry: και δεν τα βλεπω μονοι εγω, ολοι οσοι τον ηεξραν...εκτος απο τη μαμα μου...!

βασικα μοιαζει στο σοι της μαμας μου παρ ολο που εγω ειμαι καπου στη μεση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία έχω τον αδερφό μου υποψην μου χαχαχα πλάκα στην πλάκα οτι καλύτερο είναι, πρόσεξε ποία θα δείτε ααι θα επιλεξετε (ποία εταιρία) ρεντγουελ είναι η καλύτερη και με πιστοποιηση

post-9830-13873939819867_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ρένα μου κ η μεγάλη μου η κόρη από τη μια στιγμή στην άλλη άλλαξε από αλεσμένα σε κομμάτια! Οπότε μην ανησυχείς! Λίγο προσοχή μόνο, μην την αφήνεις μόνη της να τρώει! Κάποιος να είναι συνέχεια μαζί της!    Εμείς τρώμε και φρουρά κ μεσημεριανό σαν μεγαλύτερες 😂😂😂😂😂  Τώρα που πάμε κούνιες η δικιά μου είναι από τις μεγαλύτερες! Ενώ πριν 1 χρόνο ήταν από τα μικρότερα κ φοβόμουν μην την πάρει κανένας αμπαριζα καθώς έτρεχε 😂😂 πως αλλάζουν οι καιροί 😂😂
    • Πόσο γλυκιά κίνηση αυτή που έκανες κορίτσι μου..... Δεν θα ξεχάσω όσο ακόμα πενθουσα το μωρό μου και ανάρρωνα από την αποξεση, σε μια βόλτα με τον καλό μου είδα ένα μικρό κοριτσάκι με την μαμά του. Το κοίταξα στιγμιαία, γιατί με πονούσε πολύ η εικόνα, ήταν σαν να μου έστριβαν το μαχαίρι στην πληγή, αλλά ο άντρας μου το κατάλαβε. Μην στεναχωριέσαι μου είπε, σύντομα θα έχεις και εσύ το παιδάκι μας. Μου φάνηκαν τόσο κενά λόγια, λόγια παρηγοριάς, αλλά είχε δίκιο. Η υπέροχη κορούλα μου ήταν πολύ κοντά, το μόνο που χρειάστηκε ήταν να μην το βάλω κάτω 🫶🌈🌈
    • Μόλις γύρισα από ένα γάμο εγώ που πήγα για να ξεχαστώ περισσότερο. Ήταν μία κοπέλα έγκυος με την κοιλίτσα αρκετά φουσκωμένη και ήταν ένα γλυκόπικρο συναίσθημα που ένιωσα. Το πρωί πήγαμε μια βόλτα στη φύση με τον σύντροφο και έβαλα λίγα λουλούδια σε ένα σημείο στο έδαφος και ευχαρίστησα το μωρό μου για όσο ήταν μαζί μου ώστε να κλείσω κάπως τον κύκλο αυτό.. το σώμα μου είναι ακόμα στην προηγούμενη κατάσταση, το στήθος πρησμένο, το στομάχι περίεργα κι ύστερα θυμάμαι πως δεν είμαι πια έγκυος. Αχ.. πόση δύναμη να βρούμε πια μέσα μας. Κι όμως τη βρίσκουμε..  
    • Rena μου, εμένα η μικρή δεν έφαγε ουτε μια μέρα αλεσμένα. Τα απεχθανόταν.  Μου πήρε 3-4 μέρες να καταλάβω τι ακριβώς ηθελε.. Φοβόμουν και εγώ πολύ οπότε στην αρχή της τα έδινα πατημένα με το πιρούνι, και πλέον τρελενεται να δαγκώνει μόνη της από κομμάτια ολόκληρα. Είναι απίστευτο το πόσο καλα διαχειρίζεται τις μπουκιες της και πόσο καλά μασάει με τα ούλα!! Να πω την αλήθεια, δεν της τα δίνω στο χεράκι της γιατί δεν έχω την πολυτέλεια του χρόνου, συν του ότι όσες φορές το έχουμε επιχειρήσει καταλήγει να τα ζουλαει και να τα πετάει κάτω. Οπότε έχουμε συμβιβαστεί προς ώρας να της τα προσφέρω εγώ με το δικό μου χέρι και εκείνη τα πιάνει μαζί μου.  Εμένα η παιδίατρος ήταν πολύ θετική στο να δίνω κομμάτια πάντως (εντάξει όχι μήλο ας πούμε που είναι σκληρό), και μου είπε ακόμα καλύτερα που δεν τα θέλει αλεσμένα, δεν θα έχουμε θέμα με την μετάβαση στα κομμάτια μελλοντικά που έχουν πολλά μωράκια. 
    • Καλό μήνα κορίτσια μου!!  Εμείς σήμερα είχαμε πάει σε βάφτιση του γιου μιας φίλης και πραγματικά συγκινήθηκα πολύ. Δεν ξέρω γιατί, πάντα κλαίω στις βαφτίσεις μόλις ακούσω το κλάμα του μωρού 🥹🥹 Πιο πολύ όμως συγκινήθηκα γιατί για πρώτη φορά σε ένα τέτοιο μυστήριο κρατούσα την κόρη μου αγκαλιά 🌈🌈 Το δικό μου μωράκι, και άλλο ένα μέσα στην κοιλίτσα!! Τι άλλο να ζητήσω, εκτός από το να μου τα προσέχει η Παναγία; Ήταν γενικά έντονη μέρα και την χάρηκα πολύ ♥️ Και τον Σεπτέμβρη θα κάνουμε και εμείς τα βαφτίσια και ανυπομονώ 🥹🥹 Εύχομαι μέσα από τα βάθη της καρδιάς μου όλες να νιωσετε αυτήν την συγκίνηση και ευτυχία που ένιωσα εγώ ειδικά σήμερα, να γεμίσουν οι αγκαλιές σας υγιή μωράκια και να κλείσουν όλες οι πληγές. Όλα τα δάκρυα να είναι μόνο από χαρά 🙏🙏🙏 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...