Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο 73 ...και καλά γεννητούρια!


Recommended Posts

Φρανίτα τον ακούω τον σταθμό τώρα :D

www.amagiradio.com

όλοι οι βόρειοι δεν είναι το ίδιο, υπάρχουν και βόρειοι που θα τρέξουν πολύ για σένα, αλλά εδώ μιλάμε για την οικογένειά σου, μου κάνει πολύ εντύπωση αυτό.....οκ μην ενδιαφερθείς για τον γείτονα μα για το ίδιο σου το παιδί? :shock::shock::shock::shock::shock::shock: για τον Κ. λέω και τους γονείς του....εκείνον δεν τον πείταξε? μάλλον όχι ε? :?

Αφρο πότε θα είσαι ονλάιν ρε? :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα

σισακι υπομονηηηηηηηηηηηη :):):):):):):):)

ααα φρανιτα δνε μπορω να σε ακουσω ειμαι δουλεια :(

και μιας που ειπατε για διαιτα...εχω χασει 3 κιλααααααααααααα :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

μου εχει κοπει και η βουλιμια..τελεια!!!!!!!!

αργυρω και εγω ειχα μια στο ιδιο θρανιο που αντεγραφα συνεχεια αλλα συνεχιζε και ητανε απουσιολογος και αριστη μαθητρια ολο το λυκειο..μην μασας.. :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααα

τι κανετε;;;..

βενη κονγρατσσσσσ....εισαι αστερι...

εγω κολλσηα με τη διαιτα..

τη χαλασα οταν ηταν εδω η Βικυ....ε αφου δενε τρωγαν..καποιος επρεπε να τα φαει :lol::lol::lol:

και την ξαναξεκινησα..αλλα επειδη δενκανω γυμναστικη..

βασικα..εχω ακομα δρομο..

τελευταια βεβαια η ψυχολογια μου δεν ειναι καλα...

Σισσυ...υπομονηη...ρε..εχεις ενθρωπο της τελευταιασ στιγμης...

να εχεις πιστη..πρωτα στο μωρο σου- ξερει τι κανει-και μετα στον εαυτο σου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kai egv exv alla ειναι μια αρχη..θελω να παω 59 και ειμαι τωρα 73...θα τα καταφερω ειμαι ενθουσιασμενη πλεον.. :D:D:D:D:D:D:D

σας ειπα που οι φιλιππος θελει τωρα μονο την κρεμουλα της γιαγιακας του..την λρεμουλα με το γαλατακι και το καστερ παουντερ που λεγαμε... :evil::evil::evil::evil: μα να μην εχει φαει μεχρι τα 4 και να τρωει τωρα..τεσπα..να του δινω λετε αφου την τρωει????????????????????? :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε Βένη δώστου βρε συ, σιγά πια πόσο κακή είναι?....αν δεν έχει πρόβλημα αλλεργικό κλπ!! ;)

δεν θα τρώει από το πρωί μέχρι το βράδυ, ούτε και κάθε μέρα!!! ;)

σαν απογευματινό!!!

μπορείς να του πεις "αν θα φας το φαγητό σου θα σου δώσω" ;):lol::lol::lol::lol:

έτσι λέω εγώ στην Ρ. και τρώει!!! :mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωραια, πολυ ωραια :D

βεβαια λιγο η παρουσιαστρια με "εκνευρισε" διοτι μιλαει πολυ αργα και δεν μπορω να παρακολουθησω `ετσι....μεχρι να ρωτησει την Φρανιτα, περασε ο χρονος!!! :?

Φρανιτα σπιτι ησουν και απο μεσα ακουγοταν το Σεμπινι? :D

`η ιδεα μου ηταν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα είπα κ ήρθα! Καλα δεν είπα κ τιποτα ουσιαστικο...

Η μουσική εμένα μου άρεσε πάντως!

Βγήκε τρίτο σε ψήφους κ δεν κέρδισε....κ αυτο μετα το έμαθα, χαχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν λέω οτι δεν τα είπα εγω καλα, απλα πως δεν είπαμε κατι ουσιαστικό ετσι κ αλλιώς!!! Μια ευχαριστη κουβέντα , καλα ειναι...

Παω να κανω κ καμια δουλεια τωρα...τα 15 λεπτά δημοσιότητας τελείωσαν...

Αααα και δεν ειναι ή φωνή μου σαν κοριτσάκι...ΕΙΜΑΙ κοριτσάκι κ έχω κ γενέθλια την Πέμπτη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχ...κοριτσακι μουυυυ...χαχα..

παντως νομιζω οτι το δικο σου μικροφωνο δενε ιχε καλη ακουστικη...

δεν ξερω..δυσκολευομουν να ακουσω εσενα..την παρουσιαστρια παλη..δε δυσκολευομουν καθολου...χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα...Τι κάνετε;;;;Εμείς ευτυχώς δεν είχαμ τίποτα... :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:[smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif]

Το Μαρτινάκι μου δεν έκανε πάλι εμετό και ήταν μια χαρά... :mrgreen::mrgreen: Έφαγε, ήπιε νερό, θήλασε, μια χαρα... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Η μάνα μου τώρα λέει ότι έβγαλε απλώς ρουκέτα... :?:? Και στον πανικό της, καθότι και τέρας ψυχραιμίας, μου είπε εμετό... :twisted::twisted::twisted: Αλλά το παιδί είχε σκάσει από το φαγητό.... :roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Έκανε κάτι δεκατάκια 37,1-37,3 αλλά τα αποδίδω στα δόντια... :roll::roll::roll: Υποφέρει το πουλάκι μου... :(:(:(

Φραν δε σε άκουσα... :oops::oops::oops: Μολις μπήκα, αλλά είμαι σίγουρη ότι τα είπες τέλεια... :mrgreen::mrgreen: Αλήθεια γιατί μιλήσατε;;;; :roll::roll::roll:

Σισσάκι εμείς τα είπαμε και τηλεφωνικώς...Κάνε λίγη υπομονή, πάρε το χρόνο σου, άσε να περάσει και το ΣΚ και μετά ό,τι αποφασίσεις... 8-)8-)8-)8-)8-) Εγώ αν και δε θα επιχειρούσα VBAC νομίζω, αν έφτανα μέχρι εδώ, μαλλον θα έκανα πίσω... :oops::oops::oops::oops::oops::oops: Και είπαμε....ΑΦΥΔΑΤΩΣΕ ΤΟΝ Π..... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: Α, να ξέρεις όποτε και να γεννήσεις, εγώ πρωί θα έρθω να σε δω... 8-)8-)8-)8-) Πριν τη δουλειά....Αχ πόσο μου έχουν λείψει τα μπεμπάκια... :x:x:x:x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επίσης, Σίσσυ ήθελα να σε ρωτήσω τι έκανες με τις ενέσεις.... :?:?:?:? Σταμάτησες;;;;; :roll::roll::roll:

Μήπως αν του πεις του γιατρού ότι δεν έχεις σταματήσει ενέσεις και χρειάζεσαι 2-3 μέρες χωρίς ένεση;;;; :roll::roll::roll::oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!

αχ ουτε εγω ακουσα τη Φραν..τι θεμα συζητησατε?

πηγα εκανα παπ και hpv...αναμονη αποτελεσματων!

οσο κυκλοφορω εξω διαπιστωνω ...οτι αν οι τροικανοι ερθουν στις περιοχες μας...βασικα στα γυφτικα.. θα μας επιβαλουν κι αλλα μετρα...κρεμουν την πιπιλα των παιδιων του με χοντρη χρυση αλυσιδα... και οχι αλυσιδιτσα..αλυσιδα βαρια...και το αντιστοιχο σετ το φορουν στο χερι...και ολα αυτα στα μωρα!

ε[ησις θα πιβαλουν κι αλλους φορους με τα παιδια αν σκεφτει κανει οτι εδω ξεκινουν να κανουν παιδια απο 12!

πηγα λαικη...αυτο το μονοπωλειο της περιοχης να μην υπηρχε θα ειμασταν μια χαρα.....μα οι πατατες 0.99 το κιλο...!

βασικα πηγα μηπως εβρισκα τερλικια αλλα δεν βρhκα τιποτα!

θα ψαξω ... kai sτις γυρω περιοχες!

Γωγω....αδικα πανικοβληθηκες!

ολα καλ το Μαρτινακι!

την χθεσινη βαρεμαρα την εχω και σημερα...δεν εχω ορεξη για τιποτα...απο αυριο πρωι και ο Π. απογευμα μαθηματα....κατι πρεπει αν κανουμε!

επησις μην ακουτε την Χρυσα που λεει δεν φαγαμε...σκασαμε στο φαγητο....αλλα που να τελειωσουν τοσα που ειχε φτιαξει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικυυυυ..αφου σε ειπα ρε θα σε παρω,...

θε ςπλεκτα τερλικια η αυτα που φορουσε ο φο που ουσιαστικα ειναι καλτσες τερλικια;;;

αμα θες πλεκτα θα σου παρω το Σαββατο...αν σαν του Φο..εστειλα σημερ ατην πεθερα..δεν ξερω αν βρηκε...θα σου πω...

Κοιτα..αυτη τη βαρεμαρα..την εχω και εγω..και πρεπει να βαλω τα σηδερωμενα στη θεση τους...να σηδερωσω κατι λιγα..και να απλοσω ολυντηριο..επισης..να φτιαξω - ξανα- την ντουλαπα του Ζαν καθοτι το σκατιαρικο την κατεβασ εολη κατω οσο εκανα μπανιο τον Χ..

Α..δε σας ειπα..ο Χ ξυπνησε τη νυχτα και ζητησε τσισα..χαχαχα...

εχω επσιςη τρομερο πονοκεφαλο...

για την Β Κορεα μιλουσε και ελεγε με λιγ αλογια το ποση προκαταληψη υπαρχει και παραπληροφοριση γυρω απο το θεμα..

οσα προλαβα να ακουσω δηλαδη..γιατι σε αυτο το γραφειο..

ρε..αυτα γι'αυτους ειναι τροπος ζωησ..η χρυση αλισιδα..

μη τους βλεπεις πως ζουν...εχουν τρομερο αποθεμα σε χρυσο...

αγοραζουν πολυκατοικια στη γλυφαδα αν πουλισουν το σακουλι τους'

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε θα ψαξω...καπου θα βρω...μην βαζεις σε κοπο την πεθερα!

καλε πολυ χρυσο....μα την πιπιλα με αλυσιδα χρυση....δεν το ειχα ξαναδει!

αλλα το τσαντιρι τσαντιρι

και αυτα τα κοριτσσακια 12 -13 χρονων κουκλες...!

φτιαχνω σουφλε....κοπιαστε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βίκυ τι είναι ρε τα τερλίκια;;;;; :?:?:?:?:?:?:?:?

Επίσης πατάτε 0,99 το κιλό;;;;;; :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Εγώ από μαναβικο μεγάλο της γειτονιάς, ωραιοτετες πατάτες, ξέρεις πόσο τις παίρνω;;;;;

0,37 το κιλό... 8-)8-)8-)8-) Και οι πιο ακριβές του έχουν 0,65.... :?:?:?:?:?

Μα έλεος...

Καλά για τους γύφτους δεν θα πω τίποτα....Τους μισώ θανάσιμα...Είναι όλοι για φυλακή...

Τον αδερφό μου τον έχουν κατακλέψει στα χωραφια...Ζημιές πολλών χιλιάδων ευρώ έχουν κάνει στα χωράφια.... :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: Και η αστυνομία δεν μπορεί να κάνει τίποτα γιατί φοβάται... :o:o:o:o:o

Χρυσουλίνιιιιιι πόσα κιλά θες να χάσεις μαρή;;;Εγώ με το που γεννήσω θα ξεκινήσω αμέσως δίαιτα και γυμναστήριο... 8-)8-)8-)8-) Στόχος είναι τα 58-60... :roll::roll::roll::roll::roll:

Βενάκι καλή αρχή ρε στη διαιτα... 8-)8-)8-) Σύντομα κορμάρα... :mrgreen::mrgreen:

Αρτζι ξέχασα ρε να σου πω...Τοσο μικρό δέντρο στολιζεις;;;; :o:o:o:o Γλυκούλι είναι, αλλά θέλει λίγα περισσότερα στολίδια... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Ρε κοπέλες δεν μου είπατε χθες...Ασβέστιο πότε αρχίζουμε στην εγκυμοσύνη;;;;; :?:?:?:?:?

Επίσης, δεν έχω νιώσει το μωρό....Υπάρχουν κάποιες φορές που νομίζω ότι το "νιώθω" αλλά μάλλον ιδέα μου είναι...Την Ιωάννα την είχα καταλάβει στην 19η εβδομάδα και τη Μαρτίνα στην 20η... :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Αυτό πολύ φοβάμαι ότι θα γίνει και θα γελάσουμε!! Θα γίνουν ξεκαθάρισματα 😀   Τραγικό που δεν κάθεται κάποιος να επιβλέπει και να βοηθήσει.. αχ σε νιώθω..κι εμένα έτσι μου παρατάνε τα ανίψια.. έρχονται επίσκεψη και ξαφνικά 'να πεταχτώ λίγο θυμήθηκα μια δουλειά' και επιστρέφουν όταν είναι να φύγουν 😀 πες ξεκάθαρα ότι θέλεις να στα κρατήσω και αν μπορώ πολύ ευχαρίστως!!
    • Καλησπέρα κορίτσια. Μόλις γυρίσαμε σπίτι από απογευματινό μπανιο με την μικρή και είδα στο εσώρουχο μου καφέ αίμα. Όχι όπως τις προηγούμενες ημέρες που ήταν ένα σκούρο μπεζ σε απειροελάχιστη ποσότητα. Τώρα ήταν σαν αίμα περιόδου. Εννοείται με έπιασαν τα κλάματα. Είπα στον άντρα μου ότι αν χάσω το μωρό, δεν θα το συγχωρήσω ποτέ στους γονείς του για την κούραση που τράβηξα 1 εβδομάδα τώρα. Ίσως να μην φταίνε αυτοί αλλά αυτή η κακή τους ενέργεια και η αδιαφορία τους είναι σαν να επιδείνωσαν την κατάσταση. Τους ανέφερα ότι ο γιατρός είπε να μην σηκώνω το μωρό όσο γίνεται, και η απάντηση τους (όχι σε εμένα απευθείας, αλλά στον άντρα μου), ήταν ότι η μάνα του έκανε μετακόμιση έγκυος. Εμένα αυτό μόνο κακία μου βγάζει. Ίσως είμαι απλά ταραγμένη και ψάχνω κάπου να αποδώσω ευθύνες.. ίσως μιλάει ο φόβος μου... Αλλά ειλικρινά έχω πανικοβληθεί και ταυτόχρονα έχω θυμώσει τόσο πολυ. Δεν ξέρω πως θα περιμένω μέχρι την Τρίτη που έχω την αυχενική. 
    • Κοίτα έχεις όλα τα δίκια του κόσμου όταν βλέπεις ομως ότι ο αλλος δεν καταλαβαίνει την κατάσταση σου με ωραίο τρόπο εξήγησε τους πως δε μπορείς πλέον...εν τω μεταξύ ζω κάτι αντίστοιχο..έχω έναν γείτονα Μ ένα κοριτσάκι κι αυτό θέλει συνέχεια να έρχεται να παίζει με τον δικό μου..ε το αφήνουν το παιδί και φεύγουν..δεν κάθονται ..κι εγώ αναγκάζομαι κάνω το διαιτητή μαζεύω το χάος μετά παιχνίδια δωμάτιο..άσε που πρέπει να έχω συνέχεια το νου μου μην πέσει κάπου μη χτυπήσει ...τελοσπαντων απ' τη μια δεν τους ήθελα και μέσ' τα πόδια μου γιατί τι να πεις και συνέχεια πρέπει να κάτσεις κι εκεί μαζί τους  ενώ τώρα κάνω και καμιά δουλειά η κάθομαι ...αλλά τώρα δε μπορώ να τρέχω πίσω να μαζεύω η να γίνει τίποτα και να βρω κάνα μπελα
    • Σ'ευχαριστώ πολύ! Άρα μέχρι τη Πέμπτη περιμένω κανονικά και βλέπουμε..
    • Προσπάθησε να βάλεις λίγο τα όρια σου από εδώ και πέρα γιατί όταν θα γεννήσεις και θα θες μια βοήθεια κατά 90% θα είναι άφαντοι 😕 Και σκέψου αν για εσενα όταν θα θες να αφήσεις κάπου το μωρο για να πας με τον αντρα σου για ενα φαγητό, θα έκαναν κάτι αντίστοιχο ;🤷‍♀️ ειναι ωραία να προσφέρεις βοήθεια αλλά αν είναι μονόπλευρο τότε θα πρέπει να κοιτάξεις και εσυ τον εαυτό σου ειδικά από εδώ και πέρα που θα έχεις και ένα μωρο  εγω το βλέπω με της κουμπαράς μου το παιδί κανονίζουμε όλοι το πρόγραμμα μας ανάλογα με το δικό της το παιδί ποτε  τρώει ποτε κοιμάται, να πάμε εμείς στο σπίτι τους να μην αλλάξει περιβάλλον η μικρή και γενικα ότι βολεύει σε εκείνους λες και εγω δεν έχω παιδί.. που αντικειμενικά έχω πιο δύσκολο παιδί εγω από το δικό της… θα δεις πολλά μετά την γεννά και από ανθρώπους που δεν το περιμένεις 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...