Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο 73 ...και καλά γεννητούρια!


Recommended Posts

Νατάσα εννοείς γιαούρτι όχι;;;; :?:?:?:?

Τζούλια thanks... :x:x:x:x:x:x

Ρε κοριτσια με αγχώνει πολύ ο εμετός γενικά... :(:(:(:(:(:( Μην πνιγεί, μην πάθει εισρόφηση...Ειδικά αν κοιμάται... :roll::roll::roll::(:(:(:(:(:(:( Προτιμώ διάρροιες.. :?:?:?:?:? Ουφ!!!!!Ελπίζω να ήταν τυχαίο...Γενικά μου είπε η μαμά μου ότι το πρωί νύσταζε, ήταν συνέχεια αγκαλίτσα κλπ..Από την ώρα που γύρισε η Ιω από σχολείο παίζει ασταμάτητα και είναι ευδιάθετη...Μακάρι να μην ξανακάνει... :(:(:(

Το Σαββατο ρε γμτ της σταμάτησα αντιβίωση και εισπνεόμενα... :?:?:?:? Πάλι στο καπάκι ίωση;;;; :?:?:?:?:?:(:(:(

Σισσάκι ηρέμησε μωρό μου..Όλα καλά θα πάνε... :x:x:x Περιμένουμε νέα!!! :mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλέ τι μου είπε ο άντρας μου για έναν συνάδελφό του: ανακάλυψε ότι στο σχολείο του γιου του δεν του βάζουν εργασία για το σπίτι, γυμνάσιο αντίστοιχο, και έχει βιβλίο εργασιών και μόνος του έβαζε εργασίες για να μην τον ενοχλεί ο πατέρας του :o:o:o:o ......οπότε πάει και ο πατέρας να ρωτήσει σε ιδιωτικό πόσο κοστίζει και του είπαν 950ε τον μήνα!!! :o:o:o:o:shock::shock::shock::shock:

οπότε τώρα έχει ραντεβού με τον καθηγητή και μετά με τον διευθυντή!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ αργυρω...

κοιτα...και εδω στο γυμνασιο κ λυκειο,η φιλοσοφια ειναι,στα δικα μου,τα φιλολογικα δηλαδη.και οχι για γ λυκειου βεβαια,η περισσοτερη δουλεια να γινεται στο σχολειο..το πολυ 1 εργασια σπιτι..

εμενα στο επαλ ΠΟΤΕ κανεις δεν εφερε εργασια.

το συζητησαμε τη συμβουλο μου κ μου ειπε"ωραια,συνεχιζεις να αναθετεις μια καθε φορα για τα ματια του κοσμου,μη γυρισει κ σου την πει καποιος γονεας,κ αρχιζεις να βαζεις περισσοτερες εργασιες την ωρα του μαθηματος"

οποτε..το εχω κανει..εργαστηρι μαθησης!

αλλαξα διαταξη θρανιων,σα τα νηπιαγωγεια τα εβαλα,χωρισα ομαδε,πηρα χρωματιστους μαρκαδορους,φωτοτυπιες,μολυβια,αυτοκολλητα,χαμος!κ τα δουλευουμε ολα σαν project!χαμος στο ισιωμα!οποτε εχω μαθημα,κ εχω πολλες φορες,ακους ηχους μετακομισης! :o:o

μεε χουν μαθει κ οποτε ακουγονται ηχοι απο θρανια λενε οι αλλοι"α!δεν ειναι τιποτα!η κ....... μετακομιζει τις ταξεις παλι"! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλία ...πρέπει να φύγει η μυστήριο η με τα χάπια η με επέμβαση άμεσα ....δεν είναι μεσα στην μήτρα αλλα έξω στα χείλια ...δεν μπορώ ούτε επαφες να έχω και σε λίγο θα πονάω τρομερά .....

Κοιμήθηκα λίγο λαγοκοιμηθηκα οχι κανονικά, τα παιδιά γκρεμίζουν το σαλόνι .....

Γωγω εύχομαι να είναι τύχεις ο εμετός.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ γιαούρτι οπωσδήποτε να της δώσεις. Είναι φουλ στα προιοτικά που χρειάζεται μετά τον εμμετό. Υπ'όψιν γιαούρτι ζωντανό Πρόβειο με πέτσα .Όχι στραγγιστό ή advance. :D:D:D

Ιουλία τώωωωωωωρα κατάλαβα!!!! Διαδραστική μαθηση δλδ!!!! :lol::lol:

Αργυρούλα δεν κατάλαβα τί ήθελες να πεις... :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα αγοράσω πρόβειο επομένως γιατί σπίτι έχω μόνο επιδόρπια... :roll::roll::roll::roll::oops::oops::oops:

Εμετό δεν ξαναέκανε, αλλά έχει δεκατάκια 37,1-37,3... :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( Υπάρχει περίπτωση να ειναι από τα δοντάκια της;;;;; :roll::roll::roll::roll::roll:

Αργυρώ :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Ιουλία είσαι γαμάτη ρε... ;););)8-)8-)8-)8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα

ειμαι του κωστα παω σε λιγο στο bowling :D:D:D

αχ σισακι αντε με το καλο και χαλαραααααα ειδες η νατασσα ποσο καιρο πηρε παραπανω?? :):):x

γωγω περαστικα της ρε..δωστης οτι μπορει να φαει..οσον αφορα για τον παιδικο..ολοι τα δικια μας εχουμε μωρε με την κωλοκατασταση..και εγω προχθες κοντεψα να πλακωθω με την λενα :lol::lol: για την 17 νοεμβρη ποπυ το κανανε αργια κτλ....για αυτο μπηκε και εγραψε αυτα που εγραψε μαλλον :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: εγω την ειχα φτιαξει :lol::lol::lol::-p:-p:x

εργυρω και εγω δεν καταλαβα ντιπ! :?

ιουλια καλη δασκαλα φαινεσαι βρε.. :lol::lol::lol::x

αχ ρε αφρο ελπιζω να μην χρειαστει και εγω φοβαμαι πολυ.. :?:?:?:oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρούλα δεν κατάλαβα τί ήθελες να πεις... :oops::oops::oops:

Aργυρω και εγω δεν καταλαβα ντιπ! :?

:o:o:o:o:o:o:o:shock::shock::shock::shock:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

γιατί βρε αφού μιλάω πολύ ξεκάθαρα!!! B-)B-)B-)B-)B-)B-):lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Βένη περίμενε να πάω να δω πόσο μπόι έχει το δεντράκι μας!!! ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπόν είναι 1,80!!!....αλλά το σπίτι είναι χαμηλοτάβανο και μέσα στο σαλόνι έχουμε 3 μεγάλες γλάστρες και μία μεγάλη στην τραπεζαρία.....οπότε αν βάλουμε και μεγαλύτερο δέντρο καταλαβαίνεις πώς θα είναι!!! :roll::roll:

ρε κορίτσια η Παναγιώτα τι κάνει? τι κάνουν τα βλαστάρια της? :?:

τους χαιρετισμούς μου αν της μιλήσετε! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία η μπυραρία ART DECO στην Παλαιστίνης στο κέντρο υπάρχει ακόμη? είχα ακούσει ότι είχε πάρει φωτιά :?

τι απέγεινε?

Ιουλία πολύ σωστή σε βρίσκω σαν καθηγήτρια, άσε τους άλλους να λένε!!! 8-)8-)

είμαι σίγουροι ότι οι μαθητές σου σε "πάνε" πολύ!!! ;):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!

αη μωρη βενη, αλλα νταλλων λεγαμε... αφου σου ελεγα οτι κανονικα δε θεωρειται αργια η 17 νοεμβρη, ποσο μαλλον η προηγουμενη! εγω με αλλο αρπαχτηκα :lol::lol::lol:

αργυρω ευχομαι κ ελπιζω να εχω ταξη.. δε θελω καθολου γραφειο.. αν κ ετσι οπως ταχουν κανει σιγα μη με πανε γραφειο!! καπου θα με χωσουν.. για να δουμε

γωγω ελπιζω να μην εχει τιποτα το ψυχακι.... καλα λεει η νατασα, τετοια δωστης

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε δεν ειναι αργια η 17 νοεμβρη!απλα κανουμε γιορτη στα σχολεια τοτε..

αργυρω οντως,λιγα στολιδια ακομη θα ηταν σουπερ! ;):D:D

βενη οπως το ειπες..καλη δασκαλα!αν ειχα να κανω κ με 7χρονα-10χρονα ..τωρα με 15χρονα-17χρονα..ουυυυυυυυυυυ..τί να σου πω..φοβερη μεθοδος! :lol::lol::lol:

σουργελακι με λες ομως!μια μερα που ειχα κεφια,ηθελα να διδαξω αναπτυξη παραγραφου με παραδειγμα..κ κλασικα κανεις δεν ηθελε να γραψει τιποτα..μια ομαδα κοριτσιων συνηθιζει να σχολιαζει τί φοραμε οι καθηγητες..μας περναει ακτινογραφια!εεε...κ σχολιαζαν ενα πρασινο φορεμα μου κ μου ελεγαν οτι ντυθηκα γρασιδι! :o:o:lol::lol:

εεε...κ εγω βαζω θεματικη προταση..οι καθηγητες μου ντυνονται περιεργα.. αναπτυξτε με παραδειγμα..

εκει να δεις οιστρος!!!20 παραγραφους πηρα με σχολιασμο του ντυσιματος ΜΟΥ! :o:o:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: παντως..καταλαβαν τί ηθελα να πω! 8-)8-)8-)8-):lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

σημερα,που κανεις παλι δεν ηθελε να κανει μαθημα,βρηκα ενα κειμενο στη λογοτεχνια,με ερωτικο τετραγωνο! :shock::shock::shock:

εκει να δειτε προσηλωση!! :lol::lol::lol:

στο τελος,θα ξεχασω κ αυτα που ηξερα!

αυτα τις μερες που ειμαι καλα..γιατι οταν εχω νευρα......δεν αντεχω ουτε εγω τον εαυτο μου.. :roll:

καλο σας βραδυ!!φιλια σε ολες! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρώ επειδή δεν προλαβαίνω τώρα για λεπτομέρειες αλλά ο ιδιοκτήτης του αρτ ντεκο αυτοκτόνησε :(

δεν το ήξερες? εδώ και καιρό. Νομίζω με τη φωτιά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κόρες καλησπέρα! :)

Τα νεα απο τον γιατρό έτσι και έτσι. Η μικρη δεν έχει εμπεδωθεί ο τράχηλος είναι ψηλά και θα με περιμένει μέχρι την Παρασκευή. Όπως τον ψυχολόγησα τον έχω και μέχρι την Δευτέρα, αλλά κάπου εκεί χάνω τον Π ο οποίος μου είπε δεν θέλει να το διακινδυνέψει άλλο και οτι δε θα αισθάνεται καθόλου καλά με τις αποφάσεις μου απο εκεί και πέρα.

Είπε βέβαια την φραση κλειδί οτι μάλλον ο γιατρός μέχρι εκεί φτάνει (τα όρια του εννοούσε) που μου δίνει την ευκαιρία να του προτείνω αύριο (μην του πέσουν και όλα μαζεμένα :roll: ) να πάρουμε και μια δεύτερη γνώμη... :?

Απο την άλλη δε θέλω να χάσω τον Π. Με κρατάει χαλαρή μέσα στα νεύρα μου να ξέρω οτι είναι μαζί μου. :?

Τώρα πήγε να κοιμηθεί... νομίζει πως θα γλιτώσει ΚΑΙ σήμερα!!! :twisted::twisted::twisted::twisted: Δεν ξερω τι να κάνω... πώς να του την πέσω ρε κορίτσια;;; :lol::lol::lol::lol::lol: Έχω ξεμάθει κιόλας... :oops::oops::oops::mrgreen:

Γωγώ είναι καλύτερα η μικρή;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσάκι ξέπαθες ε;;;;;;;

Βίκυυυυυυυυυυυυ!!!! :lol::lol::lol:

Θα σου έλεγα τωρα αλλά είναι δημόσιο το φόρουμ και ντρέπομαι... :oops::oops::oops:

Αυριο κιόλλας παίρνεις τη 2η γνώμη. Σου τα είπα και από το τηλ ο Π χάνεται γιατί δεν βρίσκει τον γιατρο σίγουρο και άνετο. Αν ο γιατρός του ενέπνεε σιγουριά δεν θα το σκεφτόταν καν. Χέσε με δλδ με την Παρασκευή. Και το σενάριο με τα σπασμένα νερά που λές είναι η χειρότερη έναρξη τοκετού. Να το ξέρεις αυτό. Και μη μασας ε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασακι μασησα λίγο... δε θα στο κρύψω :oops::oops::oops: , αλλά θα δω αύριο τι θα γίνει και θα επανεκτιμήσω... Έχω και ΝΣΤ αύριο.

Δεν ξέρω το ένστικτό μου μου λεεί οτι θα γεννησω το επομενο ΠΣΚ έτσι κι άλλιώς, οπότε ίσως να μην έχει νόημα να το συζητάω. :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α όσο για τα σπασμένα νερά ναι και αυτός δεν το πρότεινε με άνεση...σαν ύστατη λύση το είπε και οχι οτι θέλει να το επιχειρήσει σίγουρα.. Ετσι κι αλλιως η Αποφαση είναι δική μου, όπως είπε και ο γιατρός.

Είναι καλός μωρε... θα τον πρότεινα σίγουρα σε πρωτότοκη. Για ΦΤΜΚΤ όμως.... :?:roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

Σισσιώ τι να σου πω δεν ξέρω, ειλικρινά :? ......μήπως να ανέβαινες Θεσσ. να γεννούσες εκεί που γέννησε και η Νατάσα? :mrgreen::mrgreen:

ελπίζω αύριο το πρωί που θα ανοίξω το φόρουμ να διαβάσω καλά, ευχάριστα νέα!!! :D

"ξέμαθες"? :o:o:o:o αυτά δεν ξεχνιούνται βρε :lol::lol::lol::lol::lol:

το σεξ και το ποδήλατο και η οδήγηση δεν ξεχνιούνται!!! ;)

τώρα που είπα οδήγηση :P Λενάκι οδηγείς καθόλου? πώς τα πας, καλά? :)

Μαρία μου είχε πει η αδελφή μου για την φωτιά αλλά δεν θυμάμαι αν μου ανέφερε για αυτοκτονία, ο γαμπρός μου ήξερε τον ιδιοκτήτη......εμείς όταν είμασταν Λάρισα μία φορά την εβδομάδα πηγαίναμε εκεί.....μας άρεσε πολύ ;)

αφού να φανταστείς όταν περνούσαμε τα πρωινά από έξω και ήταν κάποιος από το μπαρ έξω χαιρετιόμασταν και μιλούσαμε.....είμασταν καλοί πελάτες δλδ. 8-) .....στεναχωρήθηκα :(:(

χθες έμαθα ότι σε ένα φιλικό μας ζευγάρι η γυναίκα, 37 ετών, θα κάνει επέμβαση στην καρδιά :(:( οι αρτηρίες είναι στενές και εμποδίζουν την κυκλοφορία του αίματος και θα πρέπει να βάλουν κάτι για να τις ανοίξουν λίγο!!! :?

και ο άντρας της, ο φίλος μας, στονκόσμο του....τον ρωτά ο άντρας μου θα πάρεις άδεια ε? και εκείνος λέει "όχι μωρέ σιγά, θα πάω την ημέρα της επέμβασης το βραδυ"!!! :o:o:o:o:o:o:twisted::twisted::twisted::twisted:

σαν φίλος, στην κοινωνική του ζωή είναι πολύ καλός, αλλά στην προσωπική του χάλια, με τον εγωισμός του.....έτσι όπως φαίρεται θα την χάσει την οικογένειά του!!! :!:

τέλος πάντων.....

Χρύσα πώς πας με την δίαιτα? :roll::roll:

χθες πήγε ο άντρας μου να ρωτήσει την δασκάλα για τον Λ., όλα καλά μας είπε και τον ρωτώ "την ρώτησες περίπου που κυμαίνεται? είναι στους πρώτους, στους μεσαίους ή στους τελευταίους μαθητές?" και μου λέει "φυσικά και δεν ρώτησα, δεν ρωτάς τέτοια πράγματα" :o:o:o:o:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

άντε τώρα να βγάλεις άκρη με τους άντρες, εγώ θα ρωτούσα!!!

της είπαμε να τον αλλάξει τον διπλανό του γιατί τον αποσπά και μας είπε ότι το πρόσεξε και εκείνη, ο διπλανός δεν κάνει τίποτα και όλο αντιγράφει από τον Λ. :twisted::twisted::roll::roll:

αυτάααααα......

πάω να ξυπνήσω τα παιδιά!!! :|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα

Ναι πνιγομαι στη δουλεια αλλα ακομα εδω! Λοιπον σημερα εχω μια μικρη συνεντευκη στο διαδικτυακο amagi radio η εκπομπη λεγεται Ελευθερες πτωσεις ειναι 10-12 ωρα ελλαδος και εγω θα μιλησω με τη Μαρια στις 11 ωρα ελλαδος..Δεν εχω λινκ δεν ξερω τιποτα αλλα νομιζω αν το γκουγκλαρετε κατι θα βρειτε..χεχε..οποιος θελει να με ακουσει...

Αργυρω αυτο που λες για τον φιλο σου δεν με εντυπωσιαζε διοτι ειναι η νοοτροπια των βορειων..Περσι ο Κ εκανε χειρουργειο οχι κατι που απειλουταν η ζωη του, αλλα ενα χειρουργιο που κρατησε 3 ωρες με πληρη αναισθησια κ παραμονη μεσα..Το χειρουργιο εγινε Δανια κανενας απο τους δικους του δεν πηγε να τον δει..Του εστειλαν μονο σμσ αν ποναει...

Δεν ειναι απαραιτητο οτι δεν ενδιαφερονται αλλα ετσι εχουν μαθει.

ΕΓω ημουν Δανια με τον Σεμπ αλλα δεν πηγα στο νοσοκομειο διοτι δεν ειχα τροπο να παω κ να αφησω το μωρο κ απλα πηγα να τον παρω οταν βγηκε, τον εφερα στο εξοχικο (δεν μπορουσε να οδηγησει) και τον βοηθησα στο μετεχειρητικο σταδιο...Αλλα και παλι κανεις δεν ηρθε να βοηθησει και να μας δει..Ομως δεν χρειαστηκα κ βοηθεια βεβαια..

Σισσυ μην αγχωνεσαι! Αν και δεν μπροω να καταλαβω το θεμα του ΦΤΜΚ ουτε γιατι ειναι τοσο σημαντικο, το σεβομαι απολυτως και θα ελεγα να παρεις δευτερη γνωμη ΣΗΜΕΡΑ...

Αυτα, θα τα πουμε αργοτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα σας!! :D:D:D

Φραν εγώ αν και στη δουλειά θα προσπαθήσω να σε ακούσω!!! 8-)

Σίσσυ μη μασάς ρε..θα βγει. Ο Π λογικό είναι να φρικάρει. Και ο Γ θα είχε μάλλον :roll:

Αντε ΣΚ γεννάς :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα.

Σισσακι μου μην μασάς!!! Ολα καλά θα πάνε.

πρέπει να κάνω καμοια δουλειά και βαριέμαι ....αύριο έρχεται ο κύρης του σπιτιού χαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κοίτα έχεις όλα τα δίκια του κόσμου όταν βλέπεις ομως ότι ο αλλος δεν καταλαβαίνει την κατάσταση σου με ωραίο τρόπο εξήγησε τους πως δε μπορείς πλέον...εν τω μεταξύ ζω κάτι αντίστοιχο..έχω έναν γείτονα Μ ένα κοριτσάκι κι αυτό θέλει συνέχεια να έρχεται να παίζει με τον δικό μου..ε το αφήνουν το παιδί και φεύγουν..δεν κάθονται ..κι εγώ αναγκάζομαι κάνω το διαιτητή μαζεύω το χάος μετά παιχνίδια δωμάτιο..άσε που πρέπει να έχω συνέχεια το νου μου μην πέσει κάπου μη χτυπήσει ...τελοσπαντων απ' τη μια δεν τους ήθελα και μέσ' τα πόδια μου γιατί τι να πεις και συνέχεια πρέπει να κάτσεις κι εκεί μαζί τους  ενώ τώρα κάνω και καμιά δουλειά η κάθομαι ...αλλά τώρα δε μπορώ να τρέχω πίσω να μαζεύω η να γίνει τίποτα και να βρω κάνα μπελα
    • Σ'ευχαριστώ πολύ! Άρα μέχρι τη Πέμπτη περιμένω κανονικά και βλέπουμε..
    • Προσπάθησε να βάλεις λίγο τα όρια σου από εδώ και πέρα γιατί όταν θα γεννήσεις και θα θες μια βοήθεια κατά 90% θα είναι άφαντοι 😕 Και σκέψου αν για εσενα όταν θα θες να αφήσεις κάπου το μωρο για να πας με τον αντρα σου για ενα φαγητό, θα έκαναν κάτι αντίστοιχο ;🤷‍♀️ ειναι ωραία να προσφέρεις βοήθεια αλλά αν είναι μονόπλευρο τότε θα πρέπει να κοιτάξεις και εσυ τον εαυτό σου ειδικά από εδώ και πέρα που θα έχεις και ένα μωρο  εγω το βλέπω με της κουμπαράς μου το παιδί κανονίζουμε όλοι το πρόγραμμα μας ανάλογα με το δικό της το παιδί ποτε  τρώει ποτε κοιμάται, να πάμε εμείς στο σπίτι τους να μην αλλάξει περιβάλλον η μικρή και γενικα ότι βολεύει σε εκείνους λες και εγω δεν έχω παιδί.. που αντικειμενικά έχω πιο δύσκολο παιδί εγω από το δικό της… θα δεις πολλά μετά την γεννά και από ανθρώπους που δεν το περιμένεις 
    • Τωρα σχετικα με τους γιατρους ψαχτηκα πολυ διαβασα για το Ελενα κ πηγα μονη οταν ημουν ακομη στον προηγουμενο γιατρο..ο νεος γιατρος ηθελε να παω σε αιματολογο με βαση το ιστορικό πριν τον ενημερώσω οτι το εχω ηδη κανει.. για θρομβοφιλια ειχα κανει τις βασικές εξετασεις πριν καταληξουμε στην εξωσωματικη γτ ειχαν αποβολες τοσο η μαμα μου οσο κ η γιαγια μου μετα το πρωτο παιδι..αν κ δεν οφειλονταν μαλλον σε κατι τετοιο..η μαμα μ μετα τη γεννα τ αδερφου μ ειχε υπερθυροειδισμο κ ο γιατρος δε της εδινε αγωγη στην εγκυμοσύνη οποτε μαλλον γι αυτο εχασε 2 παιδια πριν απο εμενα (μας εκανε στα 22 και 24)..κ η γιαγια μ αφου επεμεινα κ την ρωτουσα μ ειπε πως ισως δεν προσεξε αρκετα στις επομενες κ τα εχασε γτ ηταν μικρη (18 εκανε τη μαμα μ) κ δουλευε κομμώτρια οποτε ειχε πολυ ορθοστασια κουραση κ δουλευε κ πολλες ωρες.. Νομιζω πως ο προεμφυτευτικος ειναι μονοδρομος κ μετα περεταιρω εξετασεις σε μενα..
    • Τι μ' ευχαριστείς βρε;;; Σιγά. Η καθεμία άλλωστε εδώ λέει τη δική της εμπειρία. Γενικά όμως τα αντισυλληπτικά κατά κύριο λόγο είναι ορμόνες που ρυθμίζουν τον κύκλο και όχι που τον χαλάνε.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...