Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο 73 ...και καλά γεννητούρια!


Recommended Posts

Φραν Θεσσαλονικη;;;;..κατα προτιμιση Κυριακη...να εχω πιθανοτητες να σε δω...

γιατι και με τι Βικυ..ευτυχως ηταν εδω Κυριακη..

ε το πολυ πολυ να παρω παλη αδεια... :lol::lol:

Μια χαρα σε βρισκω με τη σουπα...

αν και εμενα δ εμου πολυαρσει η μισο..αλλα ΟΚ...

Μαρι γωγω..τι υπερπαραγωγη θες;;;..

θα παω να δω κατι ομορφο καλοκαιρινο και μουρατο..

αλλα θα ειναι ρουχο..οχι φασον βαφτηστικο...

και μετα θα παρω ενα απλο κουτι που θα μου το στολισουν

απο σταυρους εχω δει μερικου ςπολυ ωραιους

http://www.kosmima.gr/product_info.php? ... s_id=15837

http://www.kosmima.gr/product_info.php?products_id=9362

http://www.kosmima.gr/product_info.php? ... s_id=16666

http://www.kosmima.gr/product_info.php? ... s_id=16748

http://www.kosmima.gr/product_info.php? ... s_id=16541

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εννοείται μαρή Χρύσα όχι φασόν βασφτιστικό....

Ο τρίτος σταυρός μου άρεσε πολύ...Λιτός και απέριττος...

Και ο τελευταίος θεϊκός..Υπερπαραγωγή...Αλλά πιο δύσκολα θα τον φορέσει αγοράκι... :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με πηραν σημερα τηλ απο το δημοτικο σταθμο(απεναντι απ το σπιτι μου)να με πουν (δηλ απο το εεταα)οτι αδειασε μια θεση κ ειναι η σειρα μου..αυριο θα απαντησω..

τι να κανω?να το παω ε?

εγω δε θελω :oops::oops::oops::oops::oops:

συνηθισα ρε παιδια..αν κ εχει 3 μερες παλι σα να ζηλευει..παλι..

κ αντε ξανα μανα να ξυπναω να το παω αν κ ειναι απεναντι..

καλα αν μας περναν απ το περσινο δε υπηρχε περιπτωση να το πηγαινα...

πφφφφφφφφφφφφ

ξερω τη απαντηση της αργυς :lol::lol::lol::lol::lol::x:x:x:x

καλά ρε πας καλά? :o:o:o:o:o:o:o

που αναρρωτιέσαι κιόλας....τι αύριο θα απαντήσεις? δεν απάντησες κιόλας? :shock::shock::shock::shock:

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ με τα 1000 ΝΑ ΠΑΕΙ

και το κολυμβητήριο είναι άλλο πράμα, άσχετο με τον παιδικό....να τον πας και εκεί αν μπορείς!!! ;)

μη σου πω να πάρεις τώρα τηλέφωνο και να πεις ότι δέχεσαι την θέση!!!...ακούς? :-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w

Ρε μην τον φέρεις τον Κάσπερ.... :oops: :oops: :oops: Είμαι τούβλο στα αγγλικά και δε θέλω να γίνω ρόμπα.... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: Τι θα πει ο άνθρωπος;;;Ούτε αγγλικά δεν ξέρει η φίλη σου η αμόρφωτη;;;;; :oops: :oops: :oops: :oops: :? :? :?:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Χρύσα εμένα μου άρεσε μόνο ο 3ος ο λευκόχρυσος και λίγο ο τελευταίος!!! :roll:

αλλά 600ε για έναν σταυρό???? :o:o:o:o:o

καλά πού το έγραψε η συμπεθέρα και δεν το είδα??? :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

-"μωλογα πως μπηκες εκει μεσα" και καλα ηρθες,...δεν εβαζες και κανα 500 ευρω?"

"

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ρε μπας και κανένα παιδί δλδ η νυφούλα μου έβαλε την εικόνα μέσα? :roll::roll::roll:

αλλιώς δεν ξέρω..... :roll::roll:

είδες, είδες συμπεθέρα το τσάι? 8-}8-}8-}8-}

τέλειο δεν είναι?

εγώ πάντα κάνω το απογευματάκι, μου αρέσει ;):D

επεξ. α! πήγα την μπότα στον παιδικό, περιττό να πω ότι ήταν η ομορφότερη και καλύτερη φτιαγμένη!!! :D:D;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω δεν θα παρω αθυτον ακριβως..

θα παρω τη φωτο και θα παω στον φιλο μου τον χρισοχωο και θα του πω..θελω κατι τετοιο..φτιαξτο μου..

θα βγει πιο φτινος...πολύ πιο φτινος...

αλλα μπορει πρωτα βνα παω απο εκει και αν βρω κατι καλυτερο...

που να μου αρεσιε περισσοτερο

Αργυρω...χαχαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DΕΝ ΠΑΙΖΕΙ Ν ΑΜΠΗΚΕ ΜΕ ΑΛΛΟΝ Τροπο στο μπουφαν του!ουτε ν απρουπαρχει...εγω ειχα μον μια εικονιτσα στο πορτοφολι μου...η οποια και αυτη ειναι εκει!

οταν εφυγε το φορουσε...το αμαξι το ειχαμε νοικιασει...και εγω οτι ψωνισα το εχω επ ακριβωως!

κανεις δεν ηξερε τι ψωνισα...

ουτε ο Π. μονη ψωνισα!

τα κομποσκοινια στα παιδια τα φορεσα στο σταθμο!

αλλα να βρεθει στηναριστερη τσεπη επανω? απο την μερια τς καρδιας?

ακομα και ο Π. εχει μεινει αφωνος!

κουμπαρα ειπαμε λιτα πολυυ λιτα!

καλε εμεις κανουμε τις μπομπο!

ολο θελω να σε ρωτησω κατι σχετικα με την κυριακη του θωμα και ολο το ξεχνω!

ισχυει αυτο που εχω ακουσει με τα μνηματα?

δηλ οτι τρωτε εκει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι Βικακι...

τρωμε πινουμε..μιλαμε..γελαμε..κλαιμε..ολα αυτα μαζι..

φετος και για αλλον λογο..

θα ειναι εκει η ξαδελφουλα μου...

Ειναι η μερα των γονιων..ετσι τη λεμε..οποτε μαζευομαστε στα μνηματα..καθαριζουμε φροντιζουμε..θυμομαστε..

απο αλλες περιοχεςπανε την Πεντικοστη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επισης..τι λιτα μαρι..

να παρω τοτεσ ρουχα απο το γιουσουρου και σταυρο απο τους μαυρος..

ε μα θα με σκασεις..

μονο αυτα τα 2 θελω να ειναι καλα..ολα τα υπολοιπα θα ειναι ακρβς οικονομικα..αλλα και ποιοτητα να τα ξαναχρισημοποισεις..πχ το κουτι τετραγωνο για να αποθυκευεις ρουχα- λεω να παρω πλαστικο..θα δουμε..τις πετσετες τις ξαναχρισημοποιεις..το σεντονακι επισης...το σετ λαδικου ε καλα...φτιαξε αρωματικο ελαιολαδο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρω είχα γκαρδιαση, εντάξει ειναι τωρα, τα δείγματα ηταν καθαρά....Στην Κίνα το ψωνισα γιατι στην ταιλανδη δεν ειναι πολυ συνηθισμένο, εχουν αλλα εδω :shock: Ειναι απο μολυσμένο λαχανικά η φρούτο, υποπτευομαι ενα χυμό που μου έφτιαξαν με φρέσκα φρούτα...τεσπα, τωρα ειμαστε οκ μεχρι την επόμενη φορα..

Βίκυ μου που να μείνω? στο πατρικό μου θα μείνω στην αθηνα, που αλλου? ενας μήνας ειναι θα χωρέσουμε, ο Κ θα κάτσει δυο εβδομάδες μονο :)

Χρύσα δεν ανεβαίνω Θεσσαλονίκη, δεν έχω χρονο, έχω δουλιτσες στην αθηνα!

Αντε βρε γωγω για τα αγγλικα, γιατι ποιος θα μιλάει αγγλικα, σιγά...ασε που αν πάμε σε καποιο καφε εγω θα τον έφεραν μονο αν έπαιρνα κ το Σεμπ μαζι, για να κυνηγάει αυτος το μικρο, κ οχι εγω..

Η ιουλια που ειναι? θυμήθηκα και το καρολινακι ρε παιδια, που χάθηκε?

Έχω μοα βαρεμαρα σημερα....

Θουλη γιατι να μη το στείλεις παιδικο? εγω ειμαι ενθουσιασμένη με το σχολείο του μικρού...και αυτος το ιδιο..αφου ζητάει να πηγαίνει και τα ΣΚ, κ σημερα το απόγευμα μου λεει θέλω να παω πισω στο σχολείο! Κ μολις ειχε ερθει! Περνάει πολυ ωραία κ εχω δει τεραστια πρόοδο σε όλα...παει απο τον Ιούλιο κ χαίρομαι αφάνταστα που τον έχω στείλει...οκ, Σεπτέμβριος κ Οκτώβριος μας ταραξαν οι ιωσεις, πιστεύω θα εχουμε κ δευτερο γύρο ιώσεων, αλλα αυτο ειναι το μονο μείον...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μολις ειδα το βιντεο με το "πουλακι τσιου"....ενα θα πω ΗΡΩΑΣ ο οδηγος του τρακτερ που πατησε το πουλακι!

Χρυσα...αυτο ειχα ακουσει...εμενα μου ακουγεται ομορφο και οχι μακαβριο...οπως θα μπορπυσε κανεις να σκεφτει!

οποτε Φραν θα τα πουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα!!!! δεν τις ξερετε τις κοπελες ,ειναι απο μια ομαδα στο φεις που ειμαι!!! εμείς πότε θα βρεθούμε? έχετε χρόνο?εσεις εχετε 2 ,εγώ με ένα την παλευω πιο εύκολα!!!!Παρασκευή ειμαι νύχτα ,σας βολευει καθημερινή ή ΣΚ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φρανίτα αυτό το "γκαρδίαση" το έχουν στον παιδικό εδώ :o:o:o:o:o

έψαχνα να βρω τι ασθένεια είναι αυτή, το έκανα μετάφραση αλλά δεν μου καθόταν κάτι καλά! :?

τώρα που το λες, λοιπόν, το συνδύασα :?:o:o:o:o:shock::shock::shock::shock:

για πες τι συμπτώματα έχει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α! Χρύσα σιγά την συνταγή, προσωπικά δεν μου πολυάρεσε....οκ οι πατάτες καλές βγήκαν, αλλά τα μπιφτέκια....ρε συ δεν βάζει καθόλου μυρωδικά πλην της ρίγανης....δεν βάζει αυγό, δεν βάζει μυαντανό, δυόσμο, κορίανδο....τίποτα!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλε Βικυ ανατριχιασα μεχρι κ εγω η αθεη!!!

Βρε γιαααα ρωτα τον Π αν του την επεσε καμια κυρια.... :lol:

Γεια σας λοιπον!!!

Να σας πω κ εγω οτι πολυυυυ χαρηκα που καταφερα να δω την Βικυ απο κοντα για να τη συμπαθησω επιτελους! :P:P:lol::oops: Γαματο κοριτσι!!!!Κ καλα το επαιζε σοβαρη αλλα οταν λεγαμε τα πικαντικα ηταν ετοιμη με το στρινγκακι για σημαια!!! :P

Ο Λεο ειναι υπεροχος!!!Τρελαθηκα με το στυλ που θηλαζε(αν κ παιδευοταν ο δολιος ο κουτσομπολης!)

2 ρουφηξιες κ μετα σμουτς και μετα μας κοιτουσε και ελεγε τα δικα του"ντα-ντα-ντα!" κ ξανα μεμε!!! :lol::lol:

Κ η ΜΙ γυναικαρα κανονικη!!!! :D:D

Χρυσουλα ντιαρ χαρηκα κοριτσαρα που σε ειδα μετα απο 1 χρονο!Κουκλα ησουν κ το μαλλι σου μου αρεσει πολυ!!

Για τη Ζωη κ τηΜΕ τι να πω...τις εχω αδυναμια ετσι κ αλλιως!! :D

Σισσακι ακομα εδω εε?μπραβο κοριτσαρα μου!!!!Υπομονη και ολα θα πανε καλα!

Φρανιτακι εχουμε κ εδω "δουλειες" να κανεις!!!εεεεελα,εεεελα κ δε θα το μετανιωσεις! ;):lol:

Η Αννυ εχει μελανια κατω απο το ματι :(:(:( Χτυπησε στο τραπεζακι σαλονιου μια μερα που ηταν με την πεθερα μου....γμτ σαν κακοποιημενο ειναι... :(:(

Α!!!ΒΕΝΗ να χαιρεσαι τον Φιλιππακο!!!!Οτι επιθυμεις για το αντρακι σου!!!

Παλι σοκολατα στο σταθμο....μα ολες οι μαμαδες σε γιορτες-γενεθλια στελνουν σοκοφρετες-σοκολατες μερικες κ χυμο... :o:o:o

μονο εγω κ η μαμα ενος κοριτσιου ειμαστε σπασικλακια!Κ εκεινη τυροπιτακια εφτιαξε κ εγω κατι θα φτιαξω....και μας νοιαζει κ ο συνδιασμος σιδηρου-ασβεστιου! :P:P:lol::lol::lol:8-)

Δε σας γραφω αλλα...μη με βαρεθειτε :P

Α!Θουλακι συνταγη για ψωμακια δεν εχω....δεν την ξερει ακριβως η μαμα μου ασε που ενα απο τα μυστικα

ειναι οτι βαζουν αλευρι για μπυγατσα...τρεχα γυρευε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!!!

ευχαριστω για τις ευχες σας!!!

καλε ποτε βρεθηκατε καλε??????εχω χασει επεισοδια..καλε γιατι δεν ειπε καμια τιποτα??? :roll:

μαρθα εννοειεται να τον πας ρε πλακα εχεις..θα πηγαινει μεχρι τις 1 και μετα σπιτι και θα περναει καλα! ;) αντε το σκεφτεσαι κιολας!!!!! :evil::evil::evil::evil::evil:

αχ χρυσα αυτο που ειπες με στεναχωρησε ρε..δεν θα μπορουσα να το κανω.. :cry::cry::cry:

φευγω παω σπιτι σας φιλω!!!!

ααα αναστασια εκανα πακετα απο μπισκοτα εγω!! βουτυρου βανιλια και κανελλας.. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε σας ειπα ειμαι σοβαρη!

μη μου χαλας την εικονα.... !

οχι τιποτα αλλο δεν θα μου μιλα η θουλη! :lol::lol:

που εχει την καλυτερη εικονα !

οσο κι αν η Γωγω θελει να σας πεισει για το αντιθετο!

ενοειται οτι τον ρωτησα αν τον πλησιασε καμια μοναχη....και αφου μου απαντησε "ξερω οτι κολαζω και αγια " αλλα οχι δεν τον πλησιασε καμια...!

αγια και μη!

ολοι τον Λεο κοιτουσαν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Βυκη είναι σίγουρα το μπουφαν του? Μήπως το μπέρδεψε με κανένα άλλο?!! :lol:

Μήπως καμοια μαμά σας την έχωσε εκει για το ταξίδι?

Εμένα μου αρέσει πολύ οβσταυρος του Π λευκοχρισος λιος και λεπτός, τον φοράω και εγω συχνά ...του Μ που έχει ενα σχεδιακι δεν μου αρέσει τόσο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησέρα κουκλάρες! :D

Νέα από γιατρό: Η μικρη 3260 γρ., αμνιακά καλά, εγκυμονούσα καλα, μπεμπα ακόμα ψηλά, το χερι δεν "είδε" τιποτα. ΔΕΝ ΓΕΝΝΑΩ σίγουρα μέχρι την Παρασκευή. :? Το Σάββατο θα κάνω NST και την Δευτέρα θα με δει και πάλι.

Μου είπε οτι αν δεν δει την Δευτέρα αυτά που θέλει θα κάνουμε άλλη συζυτηση, προφανως για καισαρική :roll: ,

Εγω δεν μιλησα καθόλου παρα μόνο όταν με ρώτησε τί σκέφτομαι. Εκει του είπα οτι θα ήθελα σίγουρα να πάρω παράταση Παρασκευή με Παρασκευή με στενή παρακολούθηση και μου είπε οτι το τραβαω πολύ και οτι μου το λέει χωρις διάθεση να με τρομάξει. Το αφήσαμε για την Δευτέρα, γιατί συμφωνήσαμε οτι μέχρι τότε μεσολαβούν πέντε μέρες που είναι μεγάλο χρονικό περιθώριο έτσι κι αλλιώς.

Και ενω σας είπα οτι δε θα αγχωνομαι, τελικά αγχώνομαι... :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...