Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο 73 ...και καλά γεννητούρια!


Recommended Posts

τι επαθες βρε λενακι;;;;ελπιζω να μην ειναι κατι σοβαρο........φιλια πολλα κουκλα μου και μια ζεστη αγκαλιτσα απο μενα :x:x:x:x

χρυσανθη περαστικα κοπελα μου....

βενι να χαιρεσαι το αντρακι σου......να γερο και καλοτυχο.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

βρε Χρυσάνθη θα πιάσεις όλους τους γιατρούς? :o:o:o:o

Λενάκι :(:(:( ελπίζω να μην έχει να κάνει με την υγεία :x:x

πάρε το αμάξι και πήγαινε μια βόλτα ;) θα ανέβεις....πήγαινε στα μαγαζιά, ακόμη και αν δεν αγοράσεις τίποτα ή αγόρασε κάτι μικρό, κάτι π.χ. διακοσμητικό για το σπίτι!! ;) ..... αν έχεις ποδήλατο, άφησε τα παιδιά στην πεθερά και πήγαινε βόλτα, θα νιώσεις πολύ πολύ καλύτερα!!! ;):)

να και η μπότα μας! :D;) :

πολύ απλή ήταν ;):lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσω...γεννας ρε οπου να ναι;;;;..

ασε τα καλυτερα μωρομαντηλα ειναι βαμβακερο απαλο πανακι βουτιγμενο σε νερακι με αμυγδαλελαιο...τελος...

Αφρο γιγανς!!!!

Χρυσανθη...εχει και η μαμα μου μια φιλη που εχει ιλιγγους..ε εχει μαθει να ζει με αυτο...εχει ενα χαρτακι στην τσαντ ατης..

δεν της βρικαν ουτε αυτινης απο τι ειναι

Α βενακο να τον χαιρεσαι τον Φιλιππακο..και απο εδω

Μια χαρα ειναι καλε...αφαιρετηκοτατη..κομψη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο αθηνα!

να σας πω οτι χαρηκα που γυρισα....θα σας πω ψεματα!

φτασαμε σπιτι 12:30 και ολη νυχτα μας μαμησαν κατι γυφτοι με τα τραγουδια στη διαπασον!

εκει δεν ακουσα τιποτα!

γνωρισα Ζωη και Αναστασια....ΚΟΥΚΛΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!

σα να τις ηξερα χρονια!

και ναι και εκει ημουν σοβαρη!

οχι για να μην λετε!

Η Μαριευη....κουκλι...ξανθο ξανθο ...τι τελεια!

αχ μακαρι να καθομασταν κι αλλο!

εγω ημουν χαλια...απεριποιητη εντελως...

γυρισαμε ολοι με βηχα και καταροη!

αλλα χαλαλι ...ηταν ολα τελεια!

Βενη να χαιρεσαι τον Φιλιππακο σου!

να τον καμαρωσεις οπως θες!

Αφρο μου...τι επαθες?

Σισσακι...ακοαμ σπτι εισαι?

θελω να σας πω κατι που μας συνεβη μετα την επισκεψη στο μοναστηρη του γ. Παισιου...

αλλα ξερω οτι καποιες θα γελασετε!

αλλα εχεουμε μεινει... :shock::shock::shock:

δεν μπορπυμε να δωσουμε εξηγηση σε τιποτα...

καλα εγω ...αλλα και ο Π. που του συνεβη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα...Τι κάνετε;;;; :mrgreen::mrgreen: Όλα καλά;;;; :roll::roll:

Βικάκι welcome back!!!Τέλεια περάσατε ε;;;;;; :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Ζηλευω....Μωρέ λες να κάνω κι εγώ ένα ταξιδάκι στα κορίτσια μου;;;; :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Χρύσααα είδες πόοοσο τέλειο βαφτιστήρι έχεις;;; :mrgreen::mrgreen::mrgreen::x:x:x:x:x:x:x:x Απόλαυση είναι το μαναράκι...Τα ζιζάνια σου τι κάνουν;;;; 8-)8-)

Λενάκι ελπίζω να μην είναι τίποτα το σοβαρό και να περνάς απλώς μια φάση... :roll::roll: Χαμογέλα!! :mrgreen::mrgreen:

Αρτζι χαίρομαι που τελικά δεν εχει στρεπτόκοκο ο Λουκάκος... :D:D:D:D Και η μπότα τέλεια ρε!!! :mrgreen::mrgreen: Είσαι ταλεντάρα... 8-)8-)

Μαράκι πολύ μου άρεσε το παπουτσάκι σου.... ;););) Too sexy....Πως πάει η εργασία;;;; :roll::roll:

Ζωούλα όλα θα πάνε καλά και σύντομα θα μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα.... :mrgreen::mrgreen:

Σισσάκι χαλάρωσε...Τα είπαμε και στο τηλ!!!!!Θα γεννήσεις και όοοολα θα πάνε τέλεια....Αχ αντε ανυπομονώ να σε επισκεφθώ στη σουίτα σου στο Λητώ.... :lol::lol::lol::lol: Πλάκα πλάκα ποτέ δεν έχω πάει στο Λητώ... :o:o:o:o:lol::lol::lol:

Σάβρα ποιες βρεθηκατε καλέ;;;;; :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Τα παιδιά μου είναι σπίτι...Η Ιωάννα δεν είχε παιδικό σήμερα...Είχαν απεργία.... :roll::roll::roll: Κορίτσια τελικα είμαι πολύ ευχαριστημένη από τον παιδικό...Μαθαίνουν τόοοοσα πολλ'ά πράγματα...Χθες γύρισα σπίτι και τι ρώτησα τι έκαναν στο σχολείο και μου είπε.."Μας είπε η κυρία Σούλα για τους φοιτητές που ήταν μέσα σε ένα μεγάλο σχολείο, το Πολυτεχνείο και φώναζαν ΨΩΜΙ, ΠΑΙΔΕΙΑ, ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ...." Της λέω εγώ γιατί;;;; "Γιατί ήταν ένας πολύ κακός άνθρωπος που τον έλεγαν Παπαδόπουλο και δεν τους άφηνε να πηγαίνουν σχολείο τους φοιτητές....Και φώναξε την αστυνομία για να γκρεμίσουν την πύλη του Πολυτεχνείου..." :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock: Πολύ συγκινήθηκα μωρέ.... :cry::cry::cry::cry: Η μικρούλα μου.... :x:x:x:x:x:x:x Και ζωγράφισαν και λουλουδάκια για τους φοιτητές... :x:x:x:x:x:x:x:x

Εγώ της είπα ότι τα τανκς πήγαν να ρίξουν την πύλη....Όταν την έβαζα για ύπνο μου λέει "Μαμά τι είναι τα τανκς;;;" :?:?:? Της λέω "είναι αυτοκίνητα του στρατού που έχουν όπλα...." :oops::oops::oops: Και το έλεγα στο Γιώργο και μου λεει "της εξήγησες τι είναι ο στρατός;;;;" Του λέω "όχι"... :oops::oops::oops::roll::roll::roll::roll::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Η μικρή καλά....Πολύ καλύτερα...Κόψαμε τα βραδινά ξυπνήματα... :mrgreen::mrgreen: Χθες κοιμήθηκε 9-9... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: Μη με πείτε ανώμαλη αλλά τώρα που δεν ξυπνάει μου λείπει... :?:?:?:?:?:oops::oops::oops::oops::oops::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ τι σου λείπει ρε? αφού έρχεται το νέο μέλος ;) κάτσε λίγο να ξεκουραστείς μέχρι να αρχίσουν τα επόμενα ξενύχτια :lol::lol::lol:

πάντως η δασκάλα έβαλε την ταμπέλα της, δλδ πιστεύω ότι θα μπορούσε να πει "ότι ο Πρωθυπουργός ή αυτός που κυβερνιύσ ετην χώρα δεν επέτρεπε το ένα ή το άλλο..." όχι ο κακός....άσχετα τι πιστεύουμε εμείς προσωπικά, ο δάσκαλος πρέπει να είναι αντικειμενικός! και ας κρίνουν τα παιδιά μόνα τους!!! :|

επίσης για να μην παίρνω και τα εύσημα τσάμπα και βερεσέ, να εξηγήσω ότι τα υλικά ήταν έτοιμα :lol::lol::lol:

δλδ η μπότα και τα αστερια ήδη κομμένα, εγω απλά την έραψα και έβαλα τα αστέρια πάνω και κόλλησα και το όνομα :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα! :|

Σημερα έχω γιατρό να με δει και να συζητησουμε. Αποφασισα να σταματησω να αγχώνομαι. ;) Θα σας πω τα νέα μου το βραδάκι! :|

Αργυρούλα είσαι ταλέντο! Θα σου στέλνω και τις δικές μας χειροτεχνίες! :mrgreen:

Για ανεβείτε λίγο οι υπόλοιπες! :x

Βικάκι γυρίσατε; :) Πες μας κι άλλα!

Βενη να χαιρεσαι τον Φιλιπάκο! :D

Μωρή Γωγω μη μου στιγματίζεις το επώνυμο ρε και με βλέπει μετά το παιδι σου με μισό μάτι!! :mrgreen:

Η Χ μου είπε οτι η Ιω είναι η καλύτερη της φίλη ρεεεε...! Να τις ανταμώνουμε πιο συχνα! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτάκι μου ξέχασα να σε καλημερίσω.... :oops::oops::oops: Πως είναι τα αστεράκια σου;;;; :mrgreen::mrgreen: Ρε 11 μηνών και η δικιά μου ξύπναγε 3-4 φορές...Το είχε σταματήσει εδώ και κανα 2μηνο και τώρα που ήταν άρρωστη ξύπναγε επίσης συνέχεια, αλλά τώρα έστρωσε πάλι.. :x:x:x:x Αλλά μου λείπει... :oops::oops::oops: Χρειάζομαι ψυχίατρο;;;; :lol::lol::lol::lol:

Βενάκι χρόνια πολλά!!!!!!!Να χαίρεσαι τον Φιλιππάκο σου!!! :x:x:x:x:x Το αντράκι σου το όμορφο!!! :x:x:x

Αρτζι α ναι!!!Μου είπε ότι ήταν πρωθυπουργός!!!! δεν ξέρω αν η δασκάλα τους είπε ότι ο Παπαδόπουλος ηταν κακός...Μπορεί από όσα τους είπε η Ιωάννα να έβγαλε το συμπέρασμα ότι είναι κακός.... :roll::roll::roll::roll::roll: Λογικά τους εξήγησε για τη στέρηση ελευθεριών γιατί η Ιωάννα μου είπε ότι δεν άφηνε τους φοιτητές να πάνε στο σχολείο τους... :roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Εντωμεταξύ όταν η Ιωάννα μου έλεγε ότι ο Παπαδόπουλος ήταν κακός, πετάγεται η μάνα μου και λέει "πολύ καλός ήταν Ιωάννα μου..... :o:o:o:o Έφερε την ανάπτυξη στην Ελλάδα, χάρισε δάνεια...Αλλά είχε λαθος τρόπο....":shock: :shock::shock: Και εγώ της φώναζα "βουλωστο"!!!! :evil::evil::evil::evil:

Σισσάκι και η Ιωάννα τη θεωρεί την καλύτερη της φίλη και συνέχεια μου μιλάει για αυτήν...Και στο σχολείο που πάει μιλάει για το Χαριλινάκι.... :x:x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγουλινι ειπαμε..τσακισου και ελα...

σε αναμενω με ανοιχτες αγκαλες...αδειο ψυγειο..και μια στοιβα ασιδερωτα..

θα σε στροσω εγω...

εδω εχωσα τη Βικυ,..

εμαθε να φτιαχνει τζατζικι...τυροκαυτερη...να τυλιγει μελιτζανεα για ψισημο..να πινει τσαι...

αυτα ...

την επομενη θα τη βαλω να ζυμωσει...και κοψει πλυνει λαχανικα..να φτιαχνει ζωμο..σαλτσες...χαχαχαχαχα

Επισης μαρι..θα συμφωνισω με τη Αργυ...πφφ.ο κακος λυκος κλπ κλπ κλπ..

Και με τη μανα σου μαρι θα συφωνιζω...λυσσαξατε..εχουμε δημοκρατια και;ς;;;.η πολυ ελευθερια μας μαρανε...

χλατσ,...το μαστηγιο....

πλακιτσα ηταν ναι;;;;;...μην αρζιχεις τις Χριστοπαναγιες

Σισσυ..καλα εκανες που αποφασισες να ξεαγχωθεις..οτι ειναι να γινει..θα γινει...ολα θα πανε καλα...

μια τεραααασσστιιια αγκαλια...και φιλακια

Γιωτααααα...ολα καλα ρε εσεις;;;

η Σαυρογιωτα ειναι δουλεια;;;

ποτε θα ερθεις για καφε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχχαχχαχ το λαστιχο!

κατι εχεις κανει εσυ και μας το κρυβεις!

στο μανστηρι ηθελα εγω να παω...ο Π. δεν ειναι πολυ της εκκλησιας...

αλλα κατα περιεργο τροπο δεν εφερε αντιδρασεις...(ισως πιστευε οτι δεν θα βρω τροπο)

τελικα βρηκαμε τροπο να παμε....

αφου πηγαμε δευτερα και ηταν κλειστα...

λεμε οκ θα παμε τριτη πρωι ...δεν φερνει αντιρησεις..

ξειναμε ..παμε...!

στην εκκλησια ΔΕΝ μπηκε να αναψει κερακι...αλλα στον ταφο ...περιμενε να προσκυνησει..

προσκυνουμε πρωτα εγω και η Μ-Ι ..και μετα ο Π.

οπου του λεω...να παρει λιγο χωμα,,,!

ολα οκ ως εκει...

κατεβαζουμε το καροτσι να φυγουμε///

λιγο πριν την εξοδο...βλεπω την αιθουσα που πουλουν εικονες και διαφορα αναμηνηστικα...του λεω να παει προς το αμαξι και οτι δεν θα αργουσα....οπως και εγινε!

ενω διαλεγω 10 εικονιτσες μικρες , 2 μεγαλες και 4 κομποσκοινια παω προς το ταμειο...ενω ετοιμαζομαι να πληρωσω...ερχεται μια κυρια μαυροφορεμενη...δεν θυμαμαι καθολου προσωπο και με ρωατ ποσο εχουν οι μικρες εικονιτσες...απαντω 0.30 να παρω 1 με ρωτα ..ναι λεω μιας και δεν τις ειχα για καπου συγκεκριμενα/...

αφηνει 0.30 και φευγει...πληρωνω κανονικα μου βαζουν τα πραγματα σε τσαντουλα και φευγω...ο Π. ειχε ηδη μπει στο αμαξι καθως και τα παιδια!

σημ.ΔΕΝ φορα μπουφαν (το εχει στο πισω καθισμα) βγαζω το ενα κομποσκοινι και τον ρωτω αν θα το φορεσει... και λεει ΝΑΙ(ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ)..το φορα...και εγω το δικο μου!βαζω τα υπολοιπα πραγματα στην τσαντα μου

παμε αφηνουμε το αμαξι ...εγω φευγω με χρυσα και παιδια...ο Π. προς το ξενοδοχειο...

στον σταθμο και ενω καθισαμε για φαγητο...με ρωτα...αν αγορασα εικονιτσες...λεω ναι και ποτε του την εβαλ μεσα στο μπουφαν του ? :?::?::?:

μενω αφωνη... :shock::shock::shock::shock:

του λεω οτι δεν του εδωσα τιποτα και οτι τιποτα δεν του εβαλα...και οτι εχω αγορασει ειναι μεσα τσην τσαντα μου...ητοι 2 μεγαλες, 9ν μικρες και 2 απο τα 4 κομποσκοινια (των παιδων)

ανοιγει την τσαντα μου ...εκει ολα αυτα...

αλλα ο Π. ειχε μια εικονιτσα ΤΟΥ στην αριστερη τσεπη του μπουφαν του....

για καν μισαωρο δεν μιλουσε....

καποια στιγμη βγαζει την εικονιτσα...και λεει

-"μωλογα πως μπηκες εκει μεσα" και καλα ηρθες,...δεν εβαζες και κανα 500 ευρω?"

"τωρα ηρθες...και θα μεινεις...(την εβαλε στο πορτοφολι του ) σε ολο το ταξιδι και σημερα την κοιτα αν ειναι εκει!....\

ΚΑΛΕ βλακειες λεει./..εκιενη τα εκανε...εγω της ελεγα πως ολα τα αγοραζω...

το τσαι θεικο....ηπια 2 φλιτζανια...

συμπεθερα θελωωωωωωωωωωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδω εχωσα τη Βικυ,..

εμαθε να φτιαχνει τζατζικι...τυροκαυτερη...να τυλιγει μελιτζανα για ψισημο..να πινει τσαι...

αυτα ...

την επομενη θα τη βαλω να ζυμωσει...και κοψει πλυνει λαχανικα..να φτιαχνει ζωμο..σαλτσες...χαχαχαχαχα

:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o

καλέεεεεε για βόλτα ήρθε η γυναίκα, όχι για μάθημα μαγειρικής :o:o:o:lol::lol::lol::lol::lol:

μη και χειρότερα δλδ :mrgreen:

συμπεθέρα για πες για το μοναστήρι :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όοοοοοοχι κυρία μου.... [-x[-x[-x[-x[-x Δεν έρχομαι σπίτι σου και Θεσσαλονικη να ανέβω...Τι με πέρασες;;; :o:o:o:o Και αν έρθω μπορείς ΕΣΥ να φτιάχνεις τυροκαυτερή και τζατζίκια και εγώ να τα δοκιμάζω να σου λέω αν τα έκανες καλά.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Βίκυ :o:o:o:o:o:o:o:o Κι εμενα μου είχε συμβεί παλιά κάτι κουλό.... :roll::roll::roll::roll: Άραγε είναι θαύματα;;;; :?:?:?:?:?:? Πωπω...Φαντάζομαι σοκ ο Πέτρος... :lol::lol::lol:

Για τη βάφτιση συζητήσατε τίποτα;;;; :roll::roll::roll: Θα ειναι υπερπαραγωγή;;;Σε τι ημερομηνία καταλήξατε;;;;; :roll::roll::roll::roll::roll: Μόνο να μην είναι 11 Μαίου..... :roll::roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kale αυτο εκανα και εγω!

η Χρυσα εφτιαχνε και εγω μετα δοκιμασα!

τελεια τα εκανε!

εχουμε χρονο ως τοτε...

υπερπαραγωγη θα ειναι απο τις παρουσιες μας και μονο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βικυ εχω σοκαριστεριλλτη διαβασα πολλες φορες..δηλ βρηκατε εικονιτσα ενω δε ειχε το μπουφαν του????????? :o:o:o:o

κ μετα δε πιστευετε????????? :shock::shock::shock::shock::shock:

που πηγατε εχθες?για πες...

ελενακι μου γτ ετσι ρε?κριμα να ειμαστε μακρια :cry::cry::cry::cry:

περε αν θες τηλ να μιλησουμε

αργυ τελεια ρε..ευγε..το χεις καλεεεεεεεεεε :lol::lol::lol::lol:

σισσακι καλο μου μη αγχωνεσαι..περασαμε με τη βικυ εξω απο κει που ηπιαμε καφε με τις διαφορετικες μποτες που φορουσα

8-):lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

χρυσανθη μενεις σαλονικα?αληεθια?που?

μαρια ναι μ αρεσαν πολυ οι μποτες...

γωγωκααααααααααααα ανεβα ρεεεεεεεεεε..καλε σας γνωρισα ολες πλην εσενα..απιστευτο...

γιωτα τη παλευεις?

βενι δε ηξερα οτι γιορταζει ρεεεεεεεεε :oops::oops::oops: χροονια πολλαααααααααααα..θα σε τηλ

σαυρα ποιες μαζευτηκατε?

ερη νατασουλααα φρα ιουλια συμπεθερα αναστασια κατεριν κτλ χαθηκατεεεεε

ζωη ευχομαι το αλλο μηνα να μας ανακοινωσεις..ποτε θα ξερεις στο περιπου?

χρυσα απο που περνεις αυτα τα τσαγια?απο το μοσχα?

να σας πω νεα..να με πειτε..

με πηραν σημερα τηλ απο το δημοτικο σταθμο(απεναντι απ το σπιτι μου)να με πουν (δηλ απο το εεταα)οτι αδειασε μια θεση κ ειναι η σειρα μου..αυριο θα απαντησω..

τι να κανω?να το παω ε?

εγω δε θελω :oops::oops::oops::oops::oops:

συνηθισα ρε [παιδια..αν κ εχει 3 μερες παλι σα να ζηλευει..παλι..

κ αντε ξανα μανα να ξυπναω να το παω αν κ ειναι απεναντι..

καλα αν μας περναν απ το περσινο δε υπηρχε περιπτωση να το πηγαινα...

πφφφφφφφφφφφφ

ξερω τη απαντηση της αργυς :lol::lol::lol::lol::lol::x:x:x:x

α κ σημερα θα το παω δοκιμαστικα στο κολυμβητηριο..θελει :roll::mrgreen:

ρε παιδια πως θα του κοψω του μικρου το πολυ γαλα?ολο στηθος θελει..μερα νυχτα :twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι ρε Γωγουλι..11/05 δενε ιναι με την καμια...δεν μπορω εγωε κεινο το σκ

ειναι του Θωμα..

Θα ειναι μαλλων 19...

τι υπερπαραγωγη θες μαρι...

εγω δινω λεφτα μονο εκει που αξιζει να μεινουν...

στο σταυρο στα ρουχα..αντε να σας κανω και μερικες καλες μπομπο...

ολα τα αλλα ειναι φιοριτουρες..καλυτερα να παρω και δευτερο ρουχο που θα το φορεσει...η κανενα πιο βαρυ σταυρο..που θα ειναι και επενδυση για τα παιδια του

Αργυρω τελειο φαγητο..εχω καιρο να κανω...θα κανω!!!

Γιωτακι καλη ξεκουραση!!!

Θου απο γερμανια μου τα φερνουν..

ρε ποιος ειχε πει οτι ο παιδοτοπος στο Πλατεια ειναι χαλια;;;..μια χαρα ηταν..και ειμασταν και ισυχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!!

Εκατσα σπιτι σημερα γιατι πηγα στο νοσοκομειο..πω πω βαρεθηκα τη ζωη μου, χιλιες φορες στο γραφειο, σχεδον με επιασε καταθλιψη!!!

Βικυ και εγω δεν καταλαβα τι εγινε? δηλαδη θεωρεις πως η εικονα στο μπουφαν μπηκε εκει με καποιον υπερφυσικο τροπο? εγω θα πιστευα πως την εβαλα και δεν το θυμαμαι..το εχω παθει συχνα...

Αργυρω ωραια καλτσα, εγω ουτε να ραψω μπορω!!!

Αχ δεν θυμαμαι πολλα να σχολιασω, τα διαβασα ομως..

Ααα μαγειρεψα μισο σουπα την γιαπωνεζικη..Και πριν με θαυμασετε 8-) σας λεω τη συνταγη, εβρασα το νερο, εριξα μεσα την ετοιμη πολτοποιημενη ουσια, εριξα απο αλλο σακουλακι το ετοιμο τοφου, τα ανακατεψα και voila!!Αρεσε και στον Σεμπ το δημιουργημα, πλεον η μαγειρικη μου εχει περασει σε αλλα επιπεδα..

Θα τα πουμε καθολου απο κοντα για κανα καφε? Χαχα θα φερω και τον Κ, δνε θα ενοχλει, δεν μιλαει κ ελληνικα...αλλα μπορω να τον αφησω κ σπιτι...οτι προτιματε...Θα ερθει ελλαδα απο τις 18 δεκ εως 2 Ιαν..Εγω θα ερθω στις 15 δεκ κ θα κατσω μεχρι τις 20 8-)8-)

Θουλη πηγα να ποσταρω κ σε ειδα!! εδω ειμαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θούλη αει μωρή πήγαινε το παιδί που το παίζεις και δύσκολη.... :twisted::twisted::twisted: Καλώς ή κακώς ρε δεν μπορείς να τον απασχολησεις το ίδιο δημιουργικά εσύ.... :oops::oops::oops:

Και στην τελική, πήγαινε 2 χρόνια σταθμό, μπήκε σε πρόγραμμα, του χρόνου θα πάει προνήπιο και του παραχρόνου νήπιο....Πρέπει να μάθει ότι αυτό θα κάνει μέχρι τα 18 του.... :lol::lol::lol:

Επίσης, θα ηρεμήσεις κι εσύ ρε.... :?:? Ο ίδιος τι λέει;;Θέλει να πάει;;;; :roll::roll::roll:

Χρύσα τέεεεελεια...11/5 θα έχουμε το μνημόσυνο του μπαμπά μου... :(:(:(:( 3 χρόνια....Και θα πάω Θήβα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φραν εννοείται ότι θα πιούμε καφέ ρε.....Βασικά μπυρόνια να πιούμε.... :lol::lol::lol::lol::lol:

Ρε μην τον φέρεις τον Κάσπερ.... :oops::oops::oops: Είμαι τούβλο στα αγγλικά και δε θέλω να γίνω ρόμπα.... :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops: Τι θα πει ο άνθρωπος;;;Ούτε αγγλικά δεν ξέρει η φίλη σου η αμόρφωτη;;;;; :oops::oops::oops::oops::?:?:?:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Χρύσα από την άποψη ρούχων και σταυρού εννοώ μωρή υπερπαραγωγή..Επειδή σε ξέρω.... :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...