Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο 73 ...και καλά γεννητούρια!


Recommended Posts

Καλημέρα.

Σήμερα ολα καλά με τον Μ και το σχολείο.

Μα τι τα πιάνει και τα δυο και έρχονται για ύπνο στο κρεβάτι μου!!! Τον Μ δεν τον θυμάμαι ποτέ ήρθε μόνο τον Π κατάλαβα Στις 5 το πρωί ...και ο Μ ήταν ίδη δίπλα μου ......σαντουιτσ με κάνανε κολλημένα και τα δυο το ενα στα πλευρά μου και το άλλο στο στήθος μου!!!

Ζωη ολα θα πάνε καλά με την προσπάθεια, μην διαβάζω χάχα οτι φοβάσαι οτι δεν θα ξανά γίνεις μανούλα!! Είναι πιο εύκολο την δεύτερη φορά.

ξέρω την διαδικασία ...είναι χάλια αλλα θα τα καταφέρεις ....αν οχι την πρώτη που σου το εύχομαι, την δεύτερη.

Αργυρώ είδες που δεν είναι στρεπτ.!!!

Πρέπει να πάω στην βιβλιοθήκη σήμερα τα βιβλία πίσω και βαριέμαι .....πόσο να είναι το πρόστιμο αν δεν τα πάω στηνωρα τούς?

την παρασκευή το πρωί έχω γυναικολογο στο ΝΝΑ ......εύχομαι να μην είναι τιποτα σοβαρό .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αφρο γιατι θα πας γυναικ.?

εμάς μας είπε ο γιατρός να πάμε την Ρ. στον οφθαλμίατρο, βέβαια δεν επείγει.....στο τεστ τις προάλλες δεν είδε καλά την τελευταία σειρά :? , αλλά εγώ νομίζω ότι δεν την είδε γιατί ήταν το χέρι της γυναίακς που έκανε το τεστ! :?

γιατί σε κάποια φάση από το ένα μάτι είπε την τελευταία σειρά και δεν είπε την προτελευταία :o:?

Λενάκι χάρηκα με τα αποτελέσματα της Ε. :D , είδες τελικά που η εμφάνιση δεν σημαίνει και τίποτα? ;)

με τον παιδικό πώς τα πάει? :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξέρω λέω να τον πάρω μαζι μου, έλεος κανένας δεν παίρνει το μωρό στο γυναικολογο!! Στο καρότσι θα είναι ....μπορεί και να κοιμάται .....ο Κ λέει να πει την νονά του Μανώλη να τον κρατήσει ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο μην το λες, εγώ πάντα με τον Λ. πήγαινα :?

μετά αφού άρχισε παιδικό, δλδ 2 μήνες πριν γεννήσω, έβαζα τα ραντεβού το πρωί.....αφού γέννησα πήγαινα με την Ρ. :roll::roll:

και τώρα πια τα ραντεβού μου είναι πρωινές ώρες!!! :!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ τώρα αν σας πω ότι πρέπει να ξαναματακαλλιτεχνίσω? :o:o8-)8-)8-)

πρέπει ν αφτιάξω την μπότα για τον Αγ. Νικολάου, που έρχεται ο Άγιος και φέρνει σοκολάτες στα παιδιά 8-)

κανονικά έπρεπε να πάω στον παιδικό στις 19.30 μαζί με τους άλλους τους γονείς να φτιάξουμε τις μπότες!....αλλά επειδή δεν μπορώ θα την κάνω στο σπίτι!! :-B:-B:-B:-B:-BB-)B-)B-)B-)B-)B-)B-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/s ... PEEP%20TOE

πήρα αυτά σήμερα

υπερπροσφορά :D

Είχα στείλει τον Γ να μου τα πάρει πριν κανα μήνα που είχαν 40 ευρώ αλλά δε βρήκε νούμερο.

Πήγα σήμερα και βρήκα και νούμερο και 16 ευρώ!! Σας αρέσουν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα!!χασατε που δεν ήρθατε εχθες!μαζευτηκαμε 4 μαμαδες με πιτσιρικια!παιδοτοπος εγινε το σπιτι!απόλαυση!!!!! Σισιώ πως πάμε? τα φιλια μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία πολύ ωραία :D:D:D

τώρα δεν ξέρω στο περπάτημα αν είναι βολικά! :?

όχι εξαιτίας του τακουνιού αλλά για το μπροστά :?

μεγειά :D

θέλω να πάρω και εγώ, μου είπε ο άντρας μου ότι τα τακούνια μου κάνουν ωραία οπίσθια :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδώ ειμαι... :? Εχω αρχίσει και ψιλοαγχώνομαι! :roll::roll::roll:

Με παιρνουν και οι φιλοι μου και με ρωτανε και εγω νιωθω καλα αντι να πονάω... :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα.....

πως πατε;;;;εμεις καλα δοξα το θεο.....

σισιω γιατι να πονας καλε;;;;;;μην αγχωνεσαι κουκλα....ολα καλα θα πανε... :)

τι κανετε οι υπολοιπες;;;;;

αργυρω θα δημιουργησεις παλι;;;;χαχαχα!!!!!!!φιλιααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααα...

τι κανετε;;;

εμεις καλα...

ειδα χτες τις κουκλες...γνωρισα και τη Ζωη...μα τι καλη..πολυ μου αρεσε..πολυ...Κυρια..καλοαναθρεμενη...εντυπωσιαστηκα...

η Μαριευη..δενε χω λογια...κουκλιτσαααααααα...με ενα μονημο χαμογελο...

Για την Τασια εχω να πω ενα πραγμα..ο συγκατηκος της ειναι γκει...

γιατι με τετοια γυναικαρα...μονο ενας γκει μπορει απλα να συγκατοικει..οποιοσδηποτε αλλος δε θα ξεκολουσε τα χερια του απο πανω της..

βεβαια..ειναι πολυ αδυνατη..πρεπει να την φιλοξενισω κανα μηνα σπιτι μου...χαχαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα! Τι κανετε?

Εμεις καλα, εγω χαλια..ψυχολογια στα πατωματα..πεσανε πολλα μαζεμενα παλι... :cry: δεν εχω ορεξη να γραψω σορρυ, μολις συνελθω θα επανελθω.

Βενακι να χαιρεσαι τον Φιλιππακο! Χρονια του πολλα!

Ζωη τελεια νεα!! Προχωρα με το κεφαλι ψηλα! Ολα θα πανε τελεια!

Φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα;;;;..τι εγινε παλη;;;..κατι με τα παιδια;;;...κατι με τις εξετασεις;;;;

πολυ στεναχωρηθηκα :(:(:(:(:(

καλε Αργυρω..την εχω ξαναγνωρισει τη Βικυ..την εχω ξαναδει απο κοντα...

τον αντρα της πρωτη φορα εβλεπα...

ΟΙ καλυτερες εντυπωσεις..πολυ τηχ αρηκα..χαρικα βεβαια περισσοτερο τον λεωνιδα..ειναι τελειο μωρο...

τον αλλαξα..του δαγκωσα τα μπουτια- οταν δεν εβλεπε η Βικυχ.χαχαχα....τον ειχα αγκαλια- και καθοταν-γεννικα πολυ τον χαρηκα..

ειναι μαγουλαρας..εχει δερματακι και μαλακια για χαιδεμα...

κριμα που ειμαι μακρια...

θα τον ρουφαγα τα μαγουλα σε καθιμερινη βαση..

κουκλι..κουκλι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα.

Χρονια πολλά στον Φιλλιπακο!!!

τι άλλο είπατε

Ελενα γιατι πουλάκι μου? Σαν και μένα και εσύ μια πάνω μια κάτω .....ελα ανέβαινε λίγο, σκέψου υπάρχουν και χειρότερα ...Βαλε μουσικουλα και σκέψου μόνο τα θετικά και οτι σου αρέσει.

Χρυσα είδες παίδαρος!!!

Τελικά την παρασκευή θα έρθει η νονά του Μ για να κρατήσει τον μικρό. Μιλούσαμε τωρα μια ωρα στο τηλ ....καιρό είχαμε να τα πούμε.

Αργυρώ μου είσαι καλυτεχνης το έχεις το θέμα!! Άντε καλό νέο προτζεκτ χαχαχαχα

ου βρομάνε σκατουλακια φεύγω ....κποιος τα ένανε (οχι εγω) χαχαχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα...

χρονια πολλα να τον χαιρεσε βενι

εγω τα ιδια με ξαναπιασαν οχι τοσο χαλια αλλα εχω φοβηθει πολυ....τωρα θα δω αλλον εναν ω.ρ.λ. κ την αλλη εβδομαδα αρχιζω απο νευρολογο κ γενικα οτι υπαρχει, κ ο θεος βοηθος.....ελπιζω να μην ειναι κατι

εχω καποιον σπιτι συνεχεια μην με πιασει...κ αν οδηγω λεω τι θα γινει?αν κ με ατομα που μιλησα που το εχουν λενε οτι δεν τους βρισκουν τιποτα κ εχουν μαθει να ζουν με τους ιλιγγους....φεξε μου κ γλυστρισε....ειχα θεμα καθε μηνα που αδιαθετουσα ειχα ημικρανιες σε βαθμο να μην μπορω να κουνηθω απο το κρεβατι κ να ξερναω....επερνα φαρμακο μου περνουσε οταν ημουν εγκυος ή θηλαζα ηξερα οτι καθε μηνα θα με πιασει αλλα θα ξαπλωσω για μια μερα κ θα μου περασει....

μαλλον αγιασμο πρεπει να κανουμε ολοι μαζεμενοι

οταν κανονισετε καμια συναντηση θελω κ εγω να σας γνωρισω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...