Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο 73 ...και καλά γεννητούρια!


Recommended Posts

Θούλη είδες τι συμπεθέρες κάνω? :D;):lol::lol::lol:

ρε συ ήρθε η ώρα να το σταματήσεις αυτό, έτσι νομίζω....σε λίγο θα δευτεροχρονήσει και εσύ δίνεις στήθος για να κοιμηθεί? :o:o:o:o:o

έχω και τον άντρα μου που με έχει τρελάνει στα what's ups, μου λέει τι να κάνω :twisted::twisted::twisted: δλες και εγώ δεν ξέρω!!! :twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ξύπνησε ο πάνος, περπατάει λίγο ....παραπατάει οχι περισσότερο απο το κανονικό, το δάχτυλο δεν έχει μελανιάσει καν έχει ενα γδάρσιμο μόνο ......μακάρι να μην έχει τιποτα.

αργυρώ εύχομαι να είναι πια απλή γρίπη και τίποτε περισσότερο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Καλά;;;;;Τωρα ήρθα δουλειά... 8-)8-)8-) Είχα υπέρηχο... :mrgreen::mrgreen:

Το μωρό μας είναι καλά... :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Και έχει ένα τσουτσούνια ΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑ με το συμπάθειο.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Αφού το είδα κι εγώ... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Καλέ έχω σιγουρα γιο...Το πιστεύετε;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Θα μυρίζουν τα πόδια του, θα ρεύεται, θα κλάνει, θα πιάνει τα αυτά του, θα βγάλει σπυρούκλες και θα μου "βάφει" το σπίτι... :lol::lol::lol::lol: Γκρεμίζεται η κυριαρχια των γυναικών στο σπίτι.... :?:?:? Το ροζ πριγκιπικό μας συννεφάκι... :roll::roll::roll: Ο Γιώργος αποκτά σύμμαχο.... :lol::lol::lol::lol::lol:

Που λυσσάξατε όλες ότι θα κάνω κόρη πάλι... :evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ήρθε και ο Μ ,μέχρι τωρα είμαστε μεσα άστα φιλία και τις αγκαλιές, τραλαθηκε απο την χαρα του με το πλυντήριο (το ειχε βάλει στο μάτι εδω και 3 -4 μήνες και καθε φορά κολλούσε στο σούπερ μάρκετ) ακούσαμε 3 -4 φορές και το πουλάκι τσιου (αστείο τραγουδάκι στο γιου τιουμπ) και σκάσαμε στα γέλια ....του έβαλα να φαει οτι ήθελε (κλασικά φετα μερεντα και γιαουρτάκι) δεν είχα μαγειρέψει καν με το σοκ που έπαθα με τον Π .....εύχομαι ολα καλά να πάνε να μην ξανά μαλώσουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροοο..ελεος με το Πουλακι Τσιου...

το μισω το μισω το μισω!!!!!!!!!!!

:-t:-t:-t:-t:-t:-t [smilie=violent5.gif] [smilie=violent5.gif] [smilie=violent5.gif] [smilie=violent5.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif]

Γωγω τελεια ρε που θα κανεις αγορι...χεσε μας..θα το ερωτευεις..ξερω τι σου λεω..ειναι αλη φαση τα αγορια..εντελως μπουνταλαδες...χαχαχαχαχ

Αφρο απλα παρακολουθ ατο..δε νομιζω να εσπασε..δεν ξερω κατα ποσο μαλακα ειναι ακομα τα κοκκαλα τους για να σπασουν..απλα παρακολουθα το ρε παιδι μου...

Αργυρω ο φοφος επαθε 2 φορεσ στρεπτοκωκκικη αμυγδαλιτιδα...μανικι ηταν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το λατρεψαμε το πουλάκι!! Βάζουμε και εκείνο που το πατάει το τρακτερ και την βερσιον που γυμνάζεται και χτυπάει το τρακτερ ...τωρα το βρήκαμε πριν μισή ωρα το πολύ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγωωωωωωωωωωωωωωωωωωω :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: αχ πολυ χαρηκα ρεεεεεε...εχεις αυτο που παντα ηθελα..2+1..αλλα εγω ηθελα σα κ σενα :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ρε παιδια ξερατε οτι ο αντρας τηε βικυ απολυθηκε? :o:o:o:o δε μας το χε πει κ εμεινα :o:o:o:o:o

επισης..ακουσον ακουσον στη πολη μου κ με κερασε :twisted::twisted: επειδη λεει γιορταζε χθες :roll:

ευχαριστω ρε βικυ κ παλι ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θούλη σοβαρά μιλάς ρε;;;;; :o:o:o:o:(:(:(:(:(:(

Δεν είναι γαμάτη η Βίκυ;;;;; :mrgreen::mrgreen: Μέγα σούργελο και πολύ σεξουλιάρα.... :lol::lol::lol: Έπρεπε να την δει μόνη...Θα έδινε ρεσιτάλ... :lol::lol::lol:

Καλά ο μπέμπης της όντως δεν υπάρχει..... :x:x:x:x:x:x:x Τόοοοοοσο ήσυχος...Σαν την Ιωάννα μου... :x:x:x:x Ας ελπίσουμε να βγει έτσι και ο μικρός.... 8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}

Θου, εγώ έλεγα πάντα κόρες.... :?:?:? Αλλά τώρα που έκανα 2, ας έχω και ένα τσουτσούνι... :lol::lol::lol:

Χρύσα :twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

na μαστε και εμεις!

γνωρισα Τη Μαρθα ...τελεια....

αν και εκατσε λιγο...!

καλε ειμαι σοβαρη...δεν το εχετε παρει χαμπαρι?

αφηστε τη ΓΩγω να λεει!

Μαρθα εχεις αντιρηση?

καλε γιατι :(:(:(:(:( τετοιες γκριματσες για τον π.?

ολακαλα...εφτασε στα ορια του ...ξεσπασε...εγω ισως να το ειχα κανει νωριτερα....τωρα μπηκε η ζωη μας ...σε ια σειρα...αι σιχτιρ πια...2 μηνες απληρωτοι...και να παιρνουν ενανατι και εναντι...και τα ολοημερα ολοημερα...ολα καλα!

νομιζα το ειχα πει...το ειχα πει σε ολους ...συγνωμη παραλψη!

τωρα θα παει στο ιεκ για την αδεια 1ου επιπεδου για σεκιουριτυ...και απο τη νεα χρονια ξεκινα δουλεια!

αυριο ποιες θα δω?

καλε ελατε...

δεν θα εχω συζηγο!

χαχαχχα θα ειμαι σοβαρη..

θα εχω παιε στο μοανστηρι πρωτα!

θα αναψω και ενα κερακι για εσας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια γεια σας

Μόλις γυρίσαμε από μπαλέτο.

Αυρίο έχουμε κατάληψη και μεθαύριο και δεν ξέρω για πόσο και τι θα αποφασιστεί. Τα πράγματα έσφιξαν πολύ.

Η απόλυση κρέμεται απειλητικά πάνω από τους δημ. υπαλλήλους.. Είχανε συνέλευση σήμερα και άκουσα το θεϊκο

"οκ όλοι οι παλιοί με μέσο μπήκαμε εδώ και 30 χρόνια ΔΕ γιατί να μας διώξουν τώρα??" :-o:-o

Αφήστε τα ο χαμός..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχω κατι καούρες άλλο πράμα... :twisted:

Δεν έχω πολύ όρεξη σήμερα... Τελικά έκανα όλες τις δουλειες που σας είπα... σιγά μη δεν τις έκανα... εκτός απο το σιδέρωμα, όχι γιατι δεν πήγα να σιδερώσω, αλλά γιατί όταν πήγα να αναψω το σιδερο συνειδητοποίησα οτι ήταν σπασμένο! :twisted::twisted::twisted::twisted: Το έσππασε ο κύριος χθες το βράδυ και δεν είπε τίποτα!!! :twisted::twisted::twisted::(

Τωρα τί θα κάνω... :(

Έχω πολλά νεύρα σημερα έχω φωνάξει ήδη τρεις φορες στο παιδι, χωρίς να φταίει... :oops::oops::oops::(:(:( και τώρα της έβαλα τιβι για να απασχοληθεί και να μην της ξαναφωνάξω... :roll::(:(:(

Μαρακι δεν ξέρω τίποτα... απέχω απο τα εργασιακά. Η δική μου σύμβαση όμως είναι με μοριοδότηση ΑΣΕΠ. Έχω περάσει ΑΣΕΠ δηλαδη για να γίνω ΣΑΧ. Δεν ξέρω με τι καθεστως έχουν προσληφθει οι υπάλληλοι στο ΤΕΙ. :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι αυτοί

ήταν με συμβασιούχοι και άλλοι με διαταγμα Παυλόπουλου άλλοι με μοριοδότηση ΑΣΕΠ

βασικά και οι μόνιμοι και οι αορίστου έχουν χεστεί πάνω τους..

Ακούστηκε ότι ζητήθηκαν 25 ονόματα :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι τί να πω... δεν ξέρω. Ποιο είναι το διαταγμα του Παυλόπουλου; :oops:

Δεν ασχολούμαι. Ας γίνει ό,τι θέλει... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε βικυ με συστησες κ μαρθα κ τα παιξα.μα μαρθα? :roll: πως σου ηρθε...

καλε αυριο γτ χωρις συζηγο/ε?ε?εΕ?

να πας μοναστηρι ρεεεεε..τεεεεεεεεεεεεελεια..

καλε εγω στεναχωρεθηκα που απολυθηκε..αληθεια :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tzaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

ναι κ γω

τι κανετε τσουπρες;

εμεις καλααααα πηγα ντοκτορ μου λεει ολα καλα βρε ζωη

δν βλεπω τπτ τα ειπαμε αναλυτικα

μου λεει αν ειχα την παραμικρη αμφιβολια θα σταματαγαμε αλλα ολα καλα

κριμα να παει χαμενη η προετοιμασια

κ τεταρτη με ξαναβλεπει κ προχωραμε κανονικοτατα ολεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε :D

νιωθω πολυ πολυ καλα!θαρθει κ η μαμα μου να βοηθησει τις πρωτες μερες ερχεται μαλλον παρασκευη! :D

ασχετο η μικρη σημερα ειναι εντελως απυρετη μα εντελως κ δν εχει ουτε μυξα,μπουκωμα,βηχα τπτ τπτ απολυτως

ειναι οκ να ερθουμε αυριο ;;;;επειδη εκανε εκεινο τον ασχετο πυρετο χθες το βραδυ :?

τι λετε;εγω νομιζω θαναι οκ αλλα αν εχει καποια προβλημα πειτε το δν παρεξηγουμε οκ;

μαρακι αντε παραδωσε την εργασια κ ολα να πανε καλα!που θα πανε δλδ!μπορει εσυ να εχεις παραπανω αγχος γιατι ειναι ενα θεμα που δν το κατεχεις τοσο καλα αλλα παρολαυτα να ειναι μια καλη εργασια αντικειμενικα!

φιλια στα κοριτσια σου!

γωγουλα αντε με το καλο να ελθει το αντρακι σας!καλα καλε κ οι κοπελες στην εφηβεια εχουν κ αυτες τα θεματακια τους....η μαρτινα καλα;

καλα μιλησα με χρυσα σημερις...μα τι φωνη επρεπε να κανεις ραδιοφωνο,τι βραχναδα....

επισης το θεμα με τα τσαγια μου φαινεται εντελως τζαινιζ 8-} ειμαι πολυ βλαχακι τελικα 8-):lol:

φραν περαστικα σου καλε!ελπιζω συντομα να τελειωσει η ταλαιπωρια σου!με το καλο να ερθετε ελλαδα!

αφροδιτουλα ελααααααα!ολοι εχουμε τις κακες μας μερες!ολοι χανουμε τον ελεγχο,κ εννοειται κανουμε ολοι οι γονεις λαθη....ειμαστε ανθρωποι οχι ζομπι,δν καταπινουμε λεξοτανιλ.....

προσπαθηστε να μιλατε στις καλες σας φασεις,αν αναγνωριζεις οτι καπου εκανες λαθος μν παιρνεις δωρο ζητα συγνωμη εξηγησε του το λαθος σου,φιλικα τα λεω ετσι κ με ολη την καλη διαθεση!

δν ειναι μωρο ουτε κ ενηλικος σιγουρα καταλαβαινει τα παντα ,αλλα δν βλεπει τον κοσμο οπως εμεις οι ενηλικες....

σου τα λεω να τα ακουω κ γω ετσι;ποιος ειπε πως ειναι ευκολο να μεγαλωνεις παιδια;

ο πανουλης τι κανει;το δαχτυλακι;αχ το πουλακι μου περαστικα του

σισσιω ιιιιιιιιιιιιι εσπασε το σιδερο;;;;;;;;; :twisted:

τιμωρια τωρα χοροπηδητο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol:8-)8-)

φιλια σε ολες>!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα δεν σας διαβασα....θα σας διαβασω αργοτερα...

εγω χαλια...την κυριακη μολις αναρτησα το μηνυμα μου ημουν ετοιμη να παμε στα γενεθλια της αδλεφη μου....κ μπαμ με επιασαν οι ιλιγγοι....με επιασαν 6 η ωρα κ μεχρι της 8 ξερνουσα...δεν μπορουσα να περπατησω αφου εχανα την ισσοροπια μου...κατεληξα στο νοσοκομειο κ στις 10 αρχισα να αισθανομαι καλυτερα...ξεφτιλα με καροτσακι με πηγαν στα επειγοντα...ντρεπομουν παρα πολυ....αφου ημουν ξαπλωμενη κ δεν μπορουσα να σηκωσω το κεφαλι γιατι ζαλιζομουν πολυ...ο αντρας μου με εντυσε κ χαλασα κ ταγενεθλια γιατι ολοι ηρθαν σπιτι....ο γιατρος που με ειδε την κυριακη το βραδυ μου ειπε λαβυρινθο κ χτες πηγα κ σε αλλον κ μου ειπε οτι ο οργανισμος μου κατερευσε λογω κουρασης κ δεν εχω τιποτε να ξεκουραζομαι κθα ειναι πιο ηπια τα συμπτωματα,κ αν ειμαι μονη κ μου συμβει τι θα κανω?επισης μου ειπε οτι ειναι ορμονικο λογω οτι ημουν αδιαθετη κισως φταιειεκ αυτο,αν ειναι ετσι να μεινω εγκυος λεω να μου φυγει....εδωσα μεσα σε 10 ωρες 300ευρω για ννα ακουσω βλακειες....την αλλη εβδομαδα θα παω στο ιπποκρατειο να δω κ εκει κ μετα λεω για μαγνητικη απο μονη μου....ελπιζω να μην εχω τιποτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

Χρυσάνθη, όχι ρε, δεν έχεις τίποτα μην ανησυχείς :x

και γιατί ντρεπόσουν? για αυτό υπάρχουν τα καροτσάκια, αφού δεν μπορούσες να περπατήσεις!!! ;)

τώρα για την μαγνητική που λες, δεν ξέρω....αλλά αν είναι να σου φύγει η ιδέα....ακτινοβολία δεν έχει....

εύχομαι όλα καλά να πάνε :x

τον άντρα μου τον πιάνει μερικές φορές μεγάλη ζάλη....δλδ όλα γυρίζουν και νομίζει ότι θα πέσει και τον πιάνω για να νομίζει ότι δεν θα πέσει.....έχει καιρό να τον πιάσει τώρα.....

μήπως ευθύνεται και το στρες? :?

Ζωή :D:D αυτά είναι πολύ εύχάριστα νέα :D:x

χαίρομαι, άντε με το καλό :x

αν δεν έχει πυρετό να πας, γιατί όχι? :roll:

Σισσιώ μεγάαααλη στεναχώρια ε? το χάλασμα του σίδερου :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ευκαιρία για ξεκούραση ;)

Συμπεθέρα αυτό που είπες είχε πει και ένα Ιάπωνας δημοσιογράφος που είχε έρθει Αθήνα για να γράψει για την κρίση....είχε αναρρωτηθεί "γιατί κάποιος στην Ελλάδα ενώ δεν πληρώνεται συνεχίζει να εργάζεται εκεί? κανονικά θα έπρεπε να φύγει και να βρει αλλού δουλειά!!! :!: στην Ιαπωνία δεν θα γινόταν ποτέ αυτό!!! όπως επίσης και τόσοι να πίνουν καφέ στις καφετέριες, ενώ δεν έχουν δουλειά!!!"

καλά να περάσετε και σήμερα :)

εμείς.....πήγε ο άντρας μου τον Λ. στον γιατρό και τελικά - ευτυχώς :ympray: - δεν έχει στρεπτόκκοκο γιατί μας είπε ότι αν κάποιος έχει 4 φορές μετά πρέπει να κάνει εξετάσεις για να δει τι συμβαίνει γιατί δεν είναι φυσιολογικό! :?

έχει, λοιπόν, κόκκινο λαιμό, που πιθανότατα θα αρχίσει να του πονάει σήμερα.....δεν έδωσε τίποτα, μόνο το αντιπυρετικό για τον πυρετό.....αλλά κατά τις 4.00 του πονούσε η κοιλίτσα του, πότε του πονούσε πότε όχι....τελικά κοιμήθηκε και ακόμη κοιμάται :| νομίζω δεν έχει πυρετό......

ο γιατρός είπε να μην πάει σχολείο μέχρι και την Πέμπτη και ο Λ. θύμωσε και στεναχωρήθηκε :o:o:lol::lol::lol: και λέει ο γιατρός πρωτη φορά βλέπω παιδί να θέλει να πάει σχολείο!!! ;):lol::lol::lol:

μας είπε όμως να βγαίνει μια φορά την ημέρα έξω για βολτίτσα :|

αυτά τα νέα μας......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...