Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο 73 ...και καλά γεννητούρια!


Recommended Posts

Μα καλά; Έτσι θα κάνω όταν γεννησω;;; :o:o:o:? Ρεζίλι θα γίνω! ήταν σα να αανοιξαν οι κάνουλες κορίτσια, αλλά χωρίς να το θέλω! :roll::roll::roll::|

χα! αυτά και άλλα πολλά κοριτσάκι μου /:)/:)/:)/:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εγώ κορίτσια τις φωνές τις περιορίσει κατά 90% :|

δεν βγάζεις άκρη....τις προάλλες η Ρ. κλασικά, πήγα να την πάρω από το σχολείο και να μου λέει "δεν μπορώ να παερπατήσω, μου πονάνε τα πόδια μου, πάρε με αγκαλιά" :? ..... της λέω δεν πειράζει θα περιμένουμε εδώ στο δρόμο και όποτε μπορέσεις θα συνεχίσουμε :mrgreen::mrgreen: ε σε λίγο άρχισε το περπάτημα :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

γενικώς δεν φωνάζω, ρωτάω "τι θέλεις, πού είναι το πρόβλημά σου?" :lol::lol::lol::lol: και μου απαντάνε και αν είναι μέσα στα πλαίσια της λογικής, ικανοποιώ αυτό που θέλουν αν δεν είναι ........ τότε δίνω τελεσίγραφο ή έτσι ή αλλιώς και τέλος!!! :mrgreen::mrgreen:

Φρανίτα θα νοσηλευτείς ή απλά θα πας για εξέταση? :?:

περαστικά και εύχομαι να φύγουν γρήγορα τα παλιοπαράσιτα! :x

Σισσιώωωωωω :lol::lol::lol: πρόσεξε μην γεννήσεις στον δρόμο :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μα καλά μωρη Άφρο είσαι ντιπ χαζη;; Τι είναι αυτα που λες;;; Εγωκεντρικη και αηδίες! Αν δεν προστατέψεις τον εαυτό σου πώς θα μεγαλώσεις τα παιδιά σου;

Είχα συζητηση καποια στιγμη με συναδελφο η οποια εχει τελειώσει και παιδαγωγικα μαζι με άλλα και λέγαμε και συμφωνούσαμε οτι ωραια όλα αυτα τα θεωρητικά για αυτοσυγκρατηση και μπούρδες, αλλά στην πράξη είναι όλα πολύ διαφορετικά.

Τρια χρόνια τώρα τα ίδια δε σου λεω οτι τραβάω καθε πρωι; Και τώρα να φανταστείς είμαι και χαλαρή, γιατί δεν έχω να αγχωθω για το πότε θα φτάσω στη δουλειά μετά.

Και φωνάζω και βάζω τιμωρίες και ρίχνω και καμιά στον πισινό (και μετά έχω και τύψεις), αλλά όχι δε θα κάτσω να σκάσω. Ίσως άλλες να τα καταφέρνουν καλύτερα ΟΚ δεν αντιλέγω, προκειμένου όμως να αποτρελαθώ, το αποδέχομαι οτι αυτή είμαι και περιμένω να μεγαλώσει η Χ και να κρίνει αν τελικά της φέρθηκα καλά η όχι.

Χαλαρωσε λίγι και άσε τα δώρα, δεν είναι ανάγκη να επιβραβευσεις την λανθασμένη συμπεριφορά του Μ μονο και μόνο επειδή έχεις τύψεις! Κάνε την καρδιά σου πέτρα!

Μαρακι καλή επιτυχία με την εργασία! Και μη μασάς! Είμαι σίγουρη οτι τα παραλές, γιατί σε έχω κολλήσει φυτουκλίαση! ;):mrgreen: Μια ομορφιά και σεις το πρωί ε; :mrgreen: Χριστούλη μου! όλες τα ίδια τραβάμε!

Χρυσα ωστε τα πάτε καλά με την Βικάρα μας έ;; :D Βικάκι χρονια πολλά για την γιορτούλα σου ρε κουκλα! Να χαίρεσαι την οικογένεια σου! :x:x:x

Χρύσα κανόνισε να μας κάνει παράπονα η Βίκυ για τις Σαλονικιές! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Χαιρομαι που περνάτε τέλεια!

Φραγκίσκα περααστικά ρε συ! Τι στο καλό έπαθες; Απο που τα κόλλησες αυτά ρε;; Τι σκατα τρώτε εκει πέρα;;; :oops::oops::oops:

Επίσης δεν σχολίασες τα ασφαλιστικά-συνταξιοδοτικά μου! Δε συμφωνείς ή δε διάβασες τί έγραψα; :roll:

Τελικά θα συμμετέχεις στον Μαραθώνιο; :mrgreen:

Αργυρούλα περαστικά στον Λουκάκο ρε! Μακάρι να είναι κάτι που θα περάσει χαλαρά! :x

Ζωϊτσα ρε συ δεν ξέρω πώς μπορεί να νιώθεις, αλλά σιγουρα ξέρω οτι το άγχος δεν είναι καλός σύμβουλος. Νομίζω οτι το προσεγγίζεις σωστά. Ασε λίγο χώρο σον εαυτό σου, ασχολήσου με άλλα πράγματα! Είμαι πολύ αισιοδοξη οτι θα σου πάνε όλα καλά! :D

Ελενα κινέζικο ακούω μπουφέδες ακούω, ρομαντικές εξόδους ακούω η γκαστρωμένη και ζηλεύω! :twisted::lol::lol::lol: Πλακιτσα κάνω! Να περνάτε τέλεια! :x

Ποστάρω και ξανα μανα! :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα γλυκες μανουλες... :x:x:x:x

κλασικα περασα ενα σκ μεσα στις δουλειες και στο σιδερο...κουραστηκα....

τα μαμουνια καλα ειναι...λιγες μυξες εχει ο ιασονακος.....

αφρο ολες οι μανουλες φωναζουνε,αγανακτουνε...ειναι φυσιολογικο....ανθρωποι ειμαστε...αλλωτε κουρασμενοι ποτε στεναχωρεμενοι...δε μπορουμε να ειμαστε με το σεις και με το σας συνεχεια......

δε δικαιολογουμαι...αλλα υπαρχουν στιγμες οπως λεει και η φραν που δε θελω να τα βλεπω....που φωναζω....αλλα με φτανουν στα ορια μου....

ναι γεμιζω μετα τυψεις....ναι βριζω τον εαυτο μου...λεω η τελευταια φορα...αλλα παλι τα ιδια κανω....

απλα πλεον οταν φερομαι ετσι ζηταω συγνωμη και τα γεμιζω φιλια.....θα μου πεις και τι;;;;;απλα προσπαθω να εξειλεωθω.....τεσπα......

αργυρω προσωπικα συμφωνω με την αποψη σου περι την τουρκαλα.....

σισιω αντε καλε να γεννησεις..ξεμεινες :lol::lol::lol::lol: καλε αυτο που ειπες το επαθα και εγω στη μικρη....εφευγαν μονα τους τα δακρυα...ακομα πιστευω οτι δεν ηταν γιατι ποναγα.... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσυυυυ..πεθανα μαριιι..και εγω ελεγα τωρα ηρθε η ωρα του ΦΤΜΚ...χαχαχαχ....

παιδια..εγω παντως εχω απενοχοποιθει..εντελως...

απλα τον αγνοω...ας μιρλιζει οσο θελει...

πχ χτες βαρεσε ιστερια οσο ηταν και η Βικυ σε μας...

τον αφισα να τσιροκοπαει..μετα απο ακριβως 2 λετα ηρθε ηρεμισε...

δεν ξερω..ειχα κουραστει τοσο πολυ νε νευριαζω να συγχιζομαι...που απλα ασρχισα να τον "γραφω"..θες να τσιροκοπας..ε τσιροκοπα..βγαλτο απο μεσα σου..

εχει παει στο σχολειο με τρυπιες καλτσες, με πιζαμες...χωρις βρακι απο μεσα....με τις παντοφλες...

τι να κανω...δεν μπορω να αργω στη δουλεια μου...δεν πορω να ουρλιαζω και να μ'ακουει ολο το τετραγωνο..

Στα Σμ ειναι σουζα..Κυριος..εννωειται οπως οτι το ραφι με τα παιχνιδι ατο περναμε στο γυρω γυρω...

2 φορες βαρεσε ιστερια στη μεση του δρομου και στο ΜΣ...τον παρατησα και εφυγα..ηρθε τρεχοντας πισω μου..τον πηρα αγκαλια τον χαιδεψα τον φιλισα του μιλημα ηρεμα..

επιασε...

δεν ξερω...πιστευω πως για καθε παιδι υπαρχει ενα κουμπι που να το κανει λιγο πιο συνεργασιμο...

ιστεριες νευρα κλπ..εχει η συντριπτικη πλειοψιφια..

και οχι..δε θα κατσω να σκασω..αη στο καλο του..

εγω ειμαι η μαμα..και αυτος το παιδι και ειτε του αρεσει ειτε οχι ειναι σε μια ηλικια που πρεπει να ακολουθει τον δρομο που εγω χαραζω γι'αυτον...πριν ηταν πολυ μικρος...μετα θα ειναι μεγαλος και θα ακολουθησει τη δικη του ζωη..τωρα ομως...αυτα ειναι..και αμα θελει..

Εχει ποσο καιρο που πλεων κοιμαται μονος του...τον κανουμ εμπανιο- εννιωτε μας ακουσει ολη η μενεμενη- βαζουμε πιζαμες..παιρνουμε αγκαλια τον Μπαρμπα και τον Μακ σφαιρα..κανουμε αγκαλια..φιλακι..σκεπαζομαστε..και η μαμα φευγει..παιε να μαγειρεψει ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρούλα έγραψες και για την Τουρκαλα και εξέφρασες και ποιους φόβους που έχεις ήέχετε στην Δυτικη Ευρώπη για την εξάπλωση των Μουσουλμάνων και για την επικείμενη "επικυριαρχία" τους.

Από σκόρπιες γνώσεις που απέκτησα στην Θεολογική και κάνοντας φέτος Θρησκειολογία (Μωαμεθανισμό, ινδουϊσμό) σου λέω οτι κάτι τέτοιο δεν πρόκειται να συμβει. Είναι τόσο μεγάλες οι διαφορές τους, κυρίως εθνοφυλετικές, ου δεν υπάρχει περίπτωση να συνεννοηθούν μεταξύ τους. ΟΚ αν βρισκόταν μια φορμουλα για να τα "βρουν" ίσως αυτό αποτελούσε πρόβλημα... ως τότε όμως μη στεναχωριέσαι για τέτοια πράγματα. :|

Όσο για τη ΡεΑ είναι στο χέριι σου να την μιλήσεις για την διαφορετικότητα των ανθρώπων.

Αυτό που ΕΣΥ θεωρείς υποτίμηση του γυναικείου φύλου, γι' αυτήν είναι ύψιστο δικαίωμα και μεγάλο προνόμιο.

Η δική σου αλήθεια δε συμβαδίζει απαραιτήτως με την αλήθεια την δική τους.

Εχω να σου πω επισης οτι ο Μωάμεθ συνέβαλλε (επηρεασμένος απο την κατα πολύ μεγαλύτερη σε ηλικία συζυγό του) πάρα πολυ στο να έχουν οι γυναίκες δικαιώματα και να αποκτήσει αξία η ζωή τους.

Και κάτι άλλο άσχετο, Ο Μωαμεθανισμός θεωρείται και είναι χριστιανική αίρεση. ;)

Γωγούλα πως τα πάτε ρε συ με τις αρρώστιες;;;

Σαυρογιωτίνι με έστειλες! :shock: Η Νίνα Αγγλικά;; Και μάλιστα με 10 € το μήνα;;; Ουάααααου!!! Αν έβρισκα και γω τέτοια τιμή θα την έστελνα την Χ! Όλο με ρωτάει πώς λέγονται διάφορες λέξεις στα αγγλικά ή όταν ακουει μια αγγλικη λέξη μου ζητάει μετάφραση. Εγω όμως δε θέλω να της μιλάω αγγλικά για να μην τα "κουτσομάθει"... :roll:

ΝΑτάσακι υπομονή ρε με το τζάκι! Λίγο ακόμα έμεινε! Θα πέσει η θερμοκραασία! :lol:

Θουλάκι τι κάνεις κοριτσάρα; Τι θα κάνεις τελικά με το γυμναστηριο; :?:

Αχ άλλα δε θυμάμαι...

Πάω να πλύνω τα πιάτα μου. Ήθελα να σκουπίσω και να ξεσκονίσω και μετά να σφουγγαρίσω και την κουζίνα και το μπάνιο μου και μετά να μαζεψω τα ρούχα και να τα σιδερώσω μαζί με τα χθεσινά που άφησα, αλλα με έχει πιάσει μία νύστα που θα τα αφήσω όλα!

Δενέχω και φαγητό και η μανα μου δε θα μαγειρέψει σήμερα. Τι θα ταϊσω την οικογένεια μου λέτε;;; Μηπως να βάλω καμιά φακη;; Βαριέμαι... νυστάζω...

Πφφφφφ τωρα που θα πλύνω τα πιάτα θα βάλω και φακές να βραζουν... άι στο καλό!! Μα γιατί πρέπει να τρώμε κάθε μέρα;;; :twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωρη Αναστασί τώρα που το θυμήθηκα!!! Σιγα μη σου στείλω και ειδική πρόσκληση να μάθεις οτι γεννάω!!! :twisted::twisted::twisted:

Να μπαίνεις στα σοσιαλ μιντια να πληροφορηθείς για το συναρπαστικό και τεραστιο γεγονός του τοκετου μου! :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χΑΧΑΧΑΧΑ..Σισσυ νοικοκυρα μου!!!

Παντως σε αυτο που λες..γι ατον Μοαμεθανισμο..

εχω να προσθερω το εξης..

οι πραγματικοι γνωστε ςτης Θρησκεις..γνωριζουν πολυ καλα τις διδαχες..οι οποιος μακραν απεχουν απο το πως ερμινενονται οι διδαχες αυτες απο τους συγχρονους Μουσουλμανους

Ολα αυτα που βλεπετε..διαβαζετε κλπ...εχουν να κανουν με ανθρωπινες ρμηνιες..ειναι περιπου το πως και εμεις οι Χριστιανοι ερμηνευπουμε με διαφορετικους τροπους τις διδαχες του Χριστου και των προφυτων...

Δε θα επεκταθω αλλου..

εχω γνωρισει μουσουλμανους πολυ φωτισμενους..και πολυ στενομυαλους..οπως εχω γνωριζει Χριστιανους το ιδιο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάνε ομελέτες Σισσιω.

Συμφωνώ με την Σισσιω για τον Μωαμεθανισμο, αυτα και αλλα πολλά τα μάθαμε απο το γυμνάσιο ,αλλα καταλαβαίνω και την Αργυρώ.

Κορίτσια αφήστε το δεν θέλω να επεκταθω στο θέμα Μ .....δεν είναι λάθος συμπεριφορά του αλλα δική μου λάθος συμπεριφορά ......εγω τον κάνω ετσι με όλους είναι άψογος με μένα έχει το θέμα ...... του πήρα το πλυντήριο που ήθελε ....καλά να πάθω ας μην χάνω τον ελενχο τόσο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν αντιλέγω, αλλά και να διαδηλώνουν στο κέντρο της πόλης και να λένε "θάνατο στους χριστιανούς ή σε όσους δεν τους ακολουθούν" νομίζω ότι αυτό είναι πολύ τραβηγμένο......και αποτελούν μειονότητα οι φωτισμένοι μουσουλμάνοι......βέβαια ίσως να έχει να κάνει και με την κουλτούρα της κάθε χώρας....πάντως οι εδώ Τούρκοι μόνο φωτισμένοι ΔΕΝ είναι!!!.....ένα μικρό παράδειγμα : στην γειτονιά που μένει ένας φίλος μας, δίπλα μένει και μία γιαγιά περί 80 ετών και μια οικ. τούρκων, και μια μέρα η γιαγιά ήταν έξω στην αυλή του σπιτιού της και έρχονται οι τούρκοι και της λένε να μπει μέσα γιατί δεν θέλουν να δει τι κουβαλάνε στο σπίτι τους :o:o:o:o εκείνη είπε όχι είμαι στο σπίτι μου και θα κάνω ό,τι θέλω....ε τότε οι πολιτισμένοι τούρκοι την έσπρωξαν και με βία την έβαλαν στο σπίτι της!!! :twisted::twisted::twisted::twisted:

εμένα δεν με ενοχλούν να πιστεύουν σ ό,τι θέλουν και να κυκλοφορούν όπως θέλουν, αρκεί να το κάνουν στην χώρα τους, από την στιγμή που βρίσκονται σε άλλη χώρα καλό θα είναι να συμβαδίζουν με τους νόμους της χώρας στην οποία βρίσκονται!!! :!::!:

μετά άλλο το τι μαθαίνουμε από τα βιβλία και άλλο τι γίνεται στην πράξη.....πολλές φορές μεταφράζουμε διαφορετικά, και όπως μας βολεύει εμάς, τα γραφόμενα μιας θρησκείας!!!

η Ελλάδα δεν έχει πρόβλημα ακόμη, αλλά πολλοί αντέδρασαν στην δημιουργία τέμενους στην Αθήνα στην γειτονιά τους......είναι πολύ διαφορετικά να τα βλε΄πεις από μακρυά και διαφορετικά να τα ζεις!!!

Αφρο καλά πλυσίματα τώρα :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α! εγώ έχω καροτόσουπα :D

αλλά μου λείπουν μερικά καρότα :lol::lol::lol: και θα βάλω κάποιες πατατούλες.....μου λείπει και σέλινο που ήθελα.....αλλά δεν μπορώ να πάω να αγοράσω τώρα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε με κοροϊδεύετε;;; :twisted::lol::lol::lol: Για ποια νοικοκυροσυνη μιλάτε; Αφού είπα δε θα κάνω τίποτα! :oops::mrgreen:

Ομελέτες αν κάνω, μόνη μου θα τις φάω! :D Δεν παίζουν τέτοια φαγητα στο σπιτι μας... διοτι τον αντρα μου τον πήρα κατευθείαν απο τις Βερσσαλίες! :|:|:|

Ρε Άφρο εννοείται οτι τα παιδιά επηρεάζονται απο την δική μας συμπεριφορά. Και η δική μου έχει μετατραπεί σε μια αντιδραστικη σκατούλα... ακριβώς σαν την μάνα της!

Ωστόσο νομίζω οτι δοκιμάζουν και τις αντοχές μας. Δηλαδη θεωρω οτι κάτι βρίσκει και στα κάνει... :roll:

Χρύσακι αυτό ισχύει γενικά και όχι μόνο στα δόγματα και τις θρησκείες! Γι' αυτό λέμε οτι τα μυαλά είναι σαν τα αλεξιπτωτα, λειτουργούν καλύτερα όταν είναι ανοιχτά! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρω το κακο με τη Γερμανια ειναι πως λογω του Ναζιστικου παρελθοντως της και στο βωμο της ελευθεριας...πλησιαζει πολυ τα ορια ...

Αφρο..μη κατηγορεις τον εαυτο σου..

σε καταλαβαινω...ειναι στιγμε ςπου εγω εχω πει χειροτερα...

απλα..ετσι ειναι..τελος....

να με συγχωρεις..αλλα φταινε και τα παιδια...δοκιμαζουν τις αντοχες μας...δεν ειναι μωρο..ειναι σχεδωνν 4

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά ρε Χρύσα 4 ετών είναι μεγάλο παιδί? μωρό είναι ακόμη, απλά καταλαβαίνει περισσότερα από ένα 1 έτους!! :roll::roll:

ούτε εγώ κάνω ομελέτες γιατί θα τις φάω όλες εγώ!!! :mrgreen: ούσα αυγουλού!!! =p~=p~=p~=p~

Χρύσα εξαιτίας του παρελθόν της εδώ τους χαϊδεύουν τα αυτιά ...... κοίτα τι γίνεται σε άλλες χώρες π.χ Γαλλία ή Ιταλία....

το τι σκόνη έχουμε δεν λέγεται.... #:-s#:-s#:-s

α! δεν σας είπα ότι έχουμε και ζωήφια στο σπίτι μας, θα σας βάλω φωτό.....έχω βαρεθεί να ψάχνω και να τα σκοτώνω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιδού και την φορά αφήνουν γύρω στα 60 αυγά :twisted::twisted::twisted::twisted:

έχουμε βάλει σε κάθε δωμάτιο ένα κουτάκι που υποτίθεται τα προσελκύει και τα σκοτώνει, μα βρίσκω και στα δωμάτια των παιδιών....γενικά υπάρχουν παντού :twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχ...ακου αυγουλου...

Ακριβως..4 χρονων καταλαβαινουν πολυ περισσοτερα...και πρεπει να αρζισουν σε καποιες περιστασεις να φερονται πιο καλα..κυριως απεναντι στου ςγονεις τους...

ναι μπορει να ακουστει σκληρο αλλα εχω πλεων απαιτησεις απο τον ΧΡιστοφορο..

εγω του προσφερω απλοζερα ολη τη φροντιδ απου μπορω- για αγαπη δε μιλαμε..αυτο ειναι δεδομενο- και φυσικα πλεων απαιτω να κανει και αυτος καποια πραγματα..κυριως να μη με εκνευριζει..

γι'αυτο και σταματησα να νευριαζω..θες παιδι μου να τσιροκοπας..ε τσιροκοπα..

τις προαλες βαρεσ εμια ιστερια αλλο πραμα στην πεθερα μου - αργησε ο Ο να γυρισει..καθοταν τωρα η καημενη η γυναικα να προσπαθησει να ικανοποιησει τα καπριτσια του φοφο...

ε οχι ..να σε συγχορειτε...

τετοια δεν δεχομαι..δεν ειναι πια φοβησμενο ανασφαλες μωρο...

οτι κανει το κανει επιτιδες..και δεν θα υποκυψω για να περασει το δικο του...

οταν θα μεγαλωσει αρκετα και θα μπορει να παιρνει καποιες αποφασεις μονος του..να...ας παει να τις παιρνει και να υποστει και τις συνεπιες τους..

δεν θα γινω η κλασσικη μανα που θα μαζευει τα απλυτα του γιου τους..

πρεπει σιγα σιγα να μαθει πως εχει πολλα δικαιοματα..αλλα και υποχρεωσεις...

Μπλιαξξξξ..αργυρω..ανατριχιασαααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια έχω φρικρει ...μπορεί να έσπασα ενα δαχτυλάκι του Π ;!!! Ήταν κοντά στην καρέκλα μου και ταταλαθος έκατσα πάνω στο ποδι του, κι δεν το κατάλαβα κιόλας και έλεγα γιατι κλαίει.

το ενα δαχτυλάκι έχει χτυπισει πολύ, σταμάτησε να κλαίει και κοιμήθηκε.

Τι να κάνω τι να δω όταν ξυπνήσει? Γμωτο 66 κιλα εκατσαν πάνω σε ενα τριφερο δαχτυλάκι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο κουνα το λιγακι..εαν ειναι σπασμενο θα ποναει πολυ..εκατσε εσυ πανω στο δαχτηλο..η η καρεκλα μαζι με σενα...

γιατι εαν εκατσες εσυ..αποκλειετε να εσπασε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η καρέκλα καλέ!!

και εγω νόμιζα οτι ήθελε καπρις γιαυτό εκλεγε .....πω πω τι πόνος μετα πλάνταξε.

Κοίτα τωρα που τον έβαζα για ύπνο το έπιασε μόνος του το ποδι του και δεν είδα να ξανά κλαίει απο πόνο .....δεν ξέρω θα δω όταν ξυπνήσει που θα χει κρυώσει κιόλας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα ρε ΟΚ..ηρεμισε..σημβαινει...αυτο..οταν θα εχει κρυωσει..

παντος εαν ειναισ πασμενο..θα τονδ ει ςν αμη μπορει να περπατησει σωστα η να το πατησει..οχι τοσο οτιθα ποναει-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έχω την εντύπωση ότι ο Λ. έχει στρεπτόκοκο πάλι!! :(:(

γιατί ο πυρετός πέφτει μέχρι το 37 και μετά πάλι ανεβαίνει :?

και κάθε χρόνο το έχει μια φορά!!! :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βένη σε βλέπω τι κάνεις? ο Φιλιππάκος? :)

Χρύσα δεν ξέρω αν έχει, πρέπει να τον πάμε στον γιατρό.....βασικά αν συνεχίσει να έχει πυρετό τότε θα τον πάμε....μα κάθε χρόνο την ίδια εποχή :o:o:o:o το θυμάμαι περίπου τον Νοε!!! :o:o:o:o

και ο γιατρ΄ςο μας είχε πει ότι αν έχεις μια φορά πάντα θα έχεις....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε?εμεις καλα..ασχημο πρωινο ειχα..σε φαση να λεω θα τα χαστουκισω...

με μια μιρλα ο παντελης..

μα σιχαθηκα να δινω μεμε για να κοιμηθει..

ακομα γωγω κ γω με μεμε το κοιμιζω..μεσιμερι βραδυ :twisted: πως θα το κοψω? :twisted:

κ κοιμομαστε απο της 2 κ μετα ολοι μαζι στο κρεβατι..κ να δω κ αυτο πως θα το κοψω..με το που αλλαζω πλευρο ξυπναει κ θελει μεμε..ε δε μπορωωωωωωωωωωωωω :twisted::twisted::twisted::twisted:

κ δε το εδωσα το πρωι κ να κλαμα..κ κλαμαααα.//..κ μεχρι να φυγω απο το σπιτι(κανα 2ωρο)να κλαει κ να γκρινιαζει...ε στο αμαξι κοιμηθηκε..

πηγα στο πατρικο να αφησω τα παιδια για να πιω καφε εμ τη βικυ..αμ δεεε

δε με αφηνε ο παντελης..κλαμααααααααααααααα..τελικα κατεβηκαμε οιλοι μαζι(συν αδερφη μου)με λεωφορειο κ η αδερφη πηρε το θοδωρη κ πηγαν για δουλειες κ εγω αγκαλια με το παντελη να βρω τη βικυ..

τη γνωρισα :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

πολυυυυυυυυυυυυ συμπαθητικη...λες κ τη ηξερα χρονια 8-)8-)8-)8-)

καλα ο μικρος παιδια κουκλακι..μα ειναι πανεμορφος :oops:

η μικρη γλωσσου δε ανοιξε πολυ το στομα της.

ο αντρας της να ναι καλα που τα πηγε στα περιστερια κ ετσι ηπια λιγο καφε με τη ησυχια μου..

εχω ενα κεφαλι ναααα..απο κλαμα κ απο ποδοπερπατημα με αγκαλια το παντελη..πφφφφφφφφφφφφ

αφρο ρε πονεσα κ μονο που το εγραψες :cry::cry::cry::cry::cry:

σισσακι ποτε πας γιατρο?αντε καλε σε εχω στο μυαλο μου :D:D:D

σργι περαστικα ρε..βρε το καημενο...

ζωηηηηηη ελα ανεβααα..το πες κ μονη σου..αστο πραμα ελευθεροοο...αν κ γω τα ιδια θα εκανα..ολα τα θελω στη εντελεια :roll::roll::roll::roll:

φρα σε παραδεχομαι σε πολλα..κ γω πολλες φορες θελω να το κατσω μια σφαλιαραααα :lol::lol::lol:

αλλα γενικως εχω ηρεμησει πααααααααααααρα πολυ..πλεον φωναζω να δε αντεχω αλλο το κλαμα τους..οπως σημερα..δε αντεχα..νομιζα οτι θα σπασει το κεφαλι μου..δε τους αντεχα

σας φιλω..δε μπορω αλλα να γραψω..θελω καφεεεεεεεεεεεεεεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ναι ναι...έχω κάτι μικρές ενοχλήσεις πολύ χαμηλά από το κεφαλάκι θεωρώ και πιο πάνω γίνεται πάρτυ με τα ποδαράκια να χτυπάνε όπου βρουν 😁😁🧿🧿
    • Μακάρι μακάρι μακάρι...αν κ δύσκολο!! Είχαμε δύο επαφές μόνο 😭 που να φανταστώ ότι αποφάσισε να κάνει στην ώρα του ωορρηξία 🤣🤣🤣 ήταν κ λίγο άκυρες!! Δλδ  φαντάσου 8η και 11η ημέρα κύκλου...πφφφφ
    • Ναι μακάρι γτ όντως είναι πολύ δύσκολο... Χμμμμμ δεν ξέρω κατά πόσο ήταν καλές οι επαφές γτ λόγω δουλειάς καταφέραμε μόνο δύο και ίσως άκυρες μέρες!! Με λίγη βοήθεια όμως 🙏🏼 και ελπίδα....αυτή πεθαίνει τελευταία δεν λένε;; Χαχα  Μου είπε η γυναικολόγος πως λογικά σε 10 με 12 ημέρες θα πρέπει να έρθω περίοδο αν όντως έγινε η ωορρηξία!!   Για να δούμε;;!!!!
    • Αγαπη μου καλη επιτυχια ευχομαι κ το μικρακι σας να φωλιασει στην κοιλιτσα σου για 9 μηνες!!! 🙏🙏 Εγω δν ειχα καθολου συμπτωματα... ισως μια καποια συχνοουρια αλλα δν ξερω αν ηταν απ την εμφυτευση ή λογω του νερου π επινα... λιγο τα φατμακα, λιγο υο οτι πινω αρκετο νερο κ με τοση ζεστη επινα τλχ 2-3 λιτρα νερο τη μερα. Κ νομιζω καπου ειχα διαβασει οτι συστηνεται μετα την ετ αρκετο νερο γ να ενυδατωνεται η μητρα... Αλλα ουτε στηθος, ουτε κτ αλλο... α! Κι 1-2 βραδια ειχα εξαψεις.. εκει κοντα στη χοριακη... αλλα ισως φταινε κ τα φαρμακα.. μ τοση προγεστερονη.. Κι εγω προτεινω ν μεινεις σπιτι ν ξεκουραστεις!! Κι εγω πηρα την αδεια ειδικου σκοπου κ ξρκουραστηκα!! Βεβαια ολο ξυπνητηρια ειχα το πρωι γ τα φαρμακα αλλα τλχ ημουν ηρεμη...
    • Κοίτα η μπανάνα μυρίζει και "περίεργα". Η δικιά μου τους πρώτους μήνες της σιχαινόταν 😅 Νομίζω το ψωμί και τα μπισκότα τα λατρεύουν. Τουλάχιστον η δικιά μου τρελένεται. Οπότε αν θες άσε της ένα κομμάτι ψωμί κόρα ή ένα μπισκότο και άσε να δεις αν θα το φάει. Επίσης φροντίσε να πεινάει λίγο όταν θα της τα δώσεις. Να δεις αν θες δείξει περισσότερο ενδιαφέρον ετσι.  Μπράβο για την υπομονή και την ψυχραιμία 💪💪💪 Έτσι θέλει! Το χεις μανούλα!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...