Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο 73 ...και καλά γεννητούρια!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Χρυσάνθη :o:o:o:o:o καλά τι προπονήτρια τύχατε? :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

δλδ αν βάλω στο γκουγκλ "πώς να μισήσετε το κολύμπι" θα μου βγάλει το όνομά της!!! :twisted::twisted::twisted:

Λενάκι τι καλά :D

δεν τα αφήνετε συχνά ε? τους έδωσαν σοκολατοειδή? :roll::roll:

και μένα μου αρέσουν τα ρούχα του promod και έχει καλές τιμές!!! :roll::roll:

Χρυσάνθη να πας στον γιατρό βρε, τι σκέφτεσαι δλδ??? :?

Ο Λ. έκανε λίγο εμετό :?:(:( δεν ξέρω γιατί και του πονούσε και το κεφαλάκι.....λέγαμε να πάμε καμμιά βόλτα γιατί ο καιρός είναι καλός, έχουμε 11 βαθμούς με ήλιο (ζεστούλα δλδ), αλλά έκανε εμετό και έτσι δεν πάμε πουθενά! τώρα είναι ξαπλωμένος και χαλαρώνει!!! :|

και μένα μου αρέσουν οι σούπες, αλλά οι άλλοι δεν τρώνε :(:(

ρε Μαρία εσένα τι τρώεν οι δικές σου? για πες.....όλο τα ίδια και τα ίδια? :roll::roll:

εγώ έχω βαρεθεί να κάνω τα ίδια φαγητά.....κάτι διαφορετικό να κάνω δεν το τρώνε :(:(

επίσης Μαρία μην κοιτάξεις σήμερα την ημερομηνία :lol::lol::lol::lol:

σήμερα εδώ γιορτάζουν την αρχή του καρναβαλιού :roll::roll: στις 11.11 πάνε όλοι στα μπαρ ντυμένοι καρναβάλια και συνήθως οι γυναίκες κόβουν τις γραβάτες των ανδρών (σημάδι απελευθέρωσης, σήμερα οι άνδρες μένουν σπίτι και οι γυναίκες βγαίνουν έξω!!!) :roll::roll::roll:

επίσης δεν πιστεύουμε στον ίδιο Θεό, όχι ..... εγώ πιστεύω στον Θεό που πιστεύει και το Μιτσάκη ενώ οι άλλοι στον Αλλάχ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερααααααααααααααααα

τι κανετε;

εμεις καλα ησυχα

θα σας πω τα νεα μου λιγο κ σχολιαζω αργοτερα

πηγα παραασκευη να με δει ο γιατρος μου λεει ολα καλα καναμε υπερυχο

μου λεει ολα τελεια αυξησαμε δοσολογια γαρμακων κ μου λεει μαλλον παρασκευη παμε για εμβρομεταφορα

κ ελα τριτη να σε ξαναδω...

ξημερωνει σαββατο παω μπανιο για πιπι βλεπω αιματακι πιο πολυ ροζ δν αγχωθηκα

λεω οκ μπορει να ειναι απο την εξεταση,παμε λαικη,γυριζω σπιτι δουλιτσες κ λοιπα συνεχιζεται

καποια στιγμη λεω δν παιρνω τηλ ον ντοκτορ να ον ρωτησω τι γινεται μηπως πρεπει

να κανω κατι;στο χαλαρα τελειως αφου σκεφτομουν να μν τον παρω σαββατιατικα

κ μου λεει ωπ γιατι εγινε αυτο ;δν επρεπε ,δν ειναι καλο σημαδι αυτο,σημαινει οτι το συστημα δν ανταποκρινεται,οτι ψιλοκαταρρεει οτι παμε να φτιαξουμε στο ενδομητριο

κοπελες παγωσε το αιμα μου αληθεια,μου λεει πολυ;λεω οχι αλλα υπαρχει

μου λεει παρακολουθησε το κ δευτερα ξαναμιλαμε ναρθεις να σε δω

κοιτα μου λεει ηρεμησε ,το χειροτερο σεναριο ειναι να το αφησουμε λιγο κ να ξεκινησουμε λιγο αργοτερα την προετοιμασια απο την αρχη,δν φταις εσυ,αστο να δουμε πως θα παει....

ε καλα τι να σας πω;απο τη μια στιγμη στην αλλη χαλασε η διαθεση μου ,ηθελα να κλαψω,επαθα ψιλοσοκ

δν το περιμενα...

περιμενω πως κ τι αυριο να βρεθουμε να με δει....τι στο καλο στραβωσε ....

σημερα μετα απο πολυ σκεψη και κουβεντα,εχω ηρεμησει θαλεγα....

δν μπορω να σας το εξηγησω ενιωσα οτι κατι εγινε κ με αυτο που εγινε το σωμα μου εστειλε ενα μνμ

απο αυγουστο που γυρισαμε ασχολουμαι συνεχεια με αυτο ολη μου η ενεργεια επικεντρωνεται σε αυτο

κατι το οποιο δν ειναι κακο αλλα με τοον τροπο που το εκανα εγω βγηκε σε κακο

μεσα σε λιγο διαστημα εχω κανει τοσα πραγματα απο ταξιδια εγχειριση,δουλειες κτλ με στοχο οταν ερθει εκεινη η ωρα να ειναι ολα τελεια που κουραστικα τοσο ψυχολογικα οσο κ σωματικα

με αλλα λογια νομιζω εφερα λιγο τον εαυτο μου στα ορια του

εχει ποσο καιρο που δν μπορω να κοιμηθω απο ονειρα εφιαλτες σκεψεις που αφορουν αυτο το θεμα

ειμαι μονιμα σε αγχος να προλαβω,πραγματικα πιστευω οτι ηταν ενα καμπανακι απο το σωμα μου

του στυλ χαλαρωσε ,ηρεμησε ,κατι εχεις πιασει λαθος,κατι να με σταματησει για να συνελθω λιγο.....

τεσπα θα παω αυριο κ λογικα αυριο θα μου πει τι θα γινει

ειμαι προετοιμασμενη για ολα μεχρι και να μου πει οκ σταματαμε και ξεκιναμε απο την αρχη

πρεπει να αλλαξω τροπο σκεψης ,ειμαστε 3 ο αντρας μου εγω κ η μικρη μας

μακαρι να γινουμε 4,5,6 και ολοι οι καλοι χωρανε :lol: αλλα μεχρι τοτε

δν μπορω να ζω μιζερα περιμενωντας ποτε θα ερθει το επομενο μωρο και να μιζεριαζω κ την οικογενεια μου

πιστευω πως θα ερθει κ αλλο μωρο,προσευχομαι και προσπαθω με καθε τροπο

αλλα οκ θελω να ζω τη ζωη μου στο τωρα ,ναμαστε ευτυχισμενοι οι 3 μας κ ολα τα αλλα οποτε ερθουν με το καλο!

σορυ για το τεραστιο ποστ αλλα ειχα αναγκη να τα πω,κατι σαν ημερολογιο,να τα διαβασω γραμμενα ....

θα μου πεις γραφτα σε χαρτι τι μας πρηζεις; :lol::lol:

οχι καλες μου κοπελες εγω εσας θελω :D:D

σισσακι που εισαι καλε;;;;;;;;;γεννας;;;;;;;;;;

φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ τωρα ναι ηρθε η ωρα να σχολιασω!

βρε αργυρουλα μα τι ομορφοοικογενεια ειστε καλη μου!φτου φτου!

οσο για το θεμα της δασκαλας δν μενω εκει,δν μπορω να καταλαβω την κατασταση οπως την περιγραφεις ,εννοω το προβλημα με τους μουσουλμανους οπως το αναφερεις,

αλλα νομιζω θα επικεντρωνομουν στην ελευθερια του καθενος να εκφραζεται *θρησκεια,πολιτικη,επιλογη συντροφου,τροπου ζωης οτιδηποτε αλλο εφοσον βεβαια δν προκαλει κακο η πονο σε καποιον αλλο ....

επισης ναι θεωρω ο θεος ειναι ενας,ο καθενας μας ας τον ονομαζει οπως θελει...προσωπικη αποψη εκφραζω

χρυσα θα σε στειλω το κιν μου για να κανονισουμε,αυριο το πρωι δυσκολα μας προλαβαν οι εξελιξεις :lol:8-)

αλλα απογευμα η τριτη πρωι ευχομαι ναι θελω πολυ να σας δω α θα εχω κ τη μικρη μαζι...

καλα να περασετε σημερα με την κουμπαρα σου!

βικυ χρονια πολλα κ ευτυχισμενα καλα να περασετε στην πολη μας,να σας θαμπωσει η ομορφια της κ να ξεκουραστειτε....

γωγουλα πως ειναι η μικρη σου ;ευχομαι καλυτερα!κ γω εχω βρει συμβεβλημενους πληρωνω μικρη συμμετοχη

κ δν ταλαιπωριεμαι,το προβλημα ειναι να παιρνεις παντα παραπεμπτικο,αν και νομιζω οι περισσοτεροι τωρα μπορουν να γραψουν η κανω λαθος;

χρυσανθη περαστικα σου!ειναι ωραιο να κανουν δραστηριοτητες τα παιδακια κ ειδικα οταν δν πανε παιδικο χρειαζεται νομιζω...

αναστασια μου οντως !το τηλ μου αργησε μια μερα! :oops::lol: ευχομαι να περασατε ομορφο σκ!

φιλια!

εμ τι αλλο;δν θυμαμαι κορες σορυ!τα λεμε αργοτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγραψα κ μου αρπαξε η μπεμπα το ποντικι κ δεν ξερω τι εγινε.....

αργυρω μου φοβαμαι για τιποτις κακο....κ ο αντρας μου με κοροιδευει...του λεω οτι θα αφησω ορφανα τα παιδια μου..βασικα εχει δικιο αφου ανταποκριθηκε μια φορα στην θεραπεια το αυτι μου κ μετα φωναξε ο ακης μεσα στο αυτι μου δυνατα αθελα του κ ξανα τα ιδια.....αυριο θα δουμε

λενα ειχα κανει αξονικη πριν 5 χρονια για τις ημικρανιες κ ολα καλα ηταν

θουλι καλε 20αρα εσυ χριστε μου ο δικος μου βλεπει την 10αρα κ γινεται μαχη για να του την κανω....

για το κολυμβητηριο ναι ηταν πολυ ασχημα....εντωμεταξυ οι αλλοι γονεις καμαρωναν που τα παιδια τους ακουγαν κ καναν οτι τους ελεγε η προπονητρια κ μου λεγαν οτι ο τροπος της ειναι σωστος γιατι ετσι κανουν στις ομαδες....προσπαθουσα να εξηγησω οτι δεν ηταν σωστος γιατι εγω δεν τον εστελνα για να γινει αθληταρας αλλα για να περναει ευχαριστα κ για λογους υγειας(νους υγειεις εν σωματι υγιει αν το γραφω σωστα)...συγκρινω τωρα με το ποδοσφαιρο κ βλεπω οτι ειχα δικιο...οι προπονητες ειναι τελειοι κ τους ακουνε τα παιδακια εχουν τροπους..δεν χρειαζεται να μιλας ειρωνικα ειναι ασχημο,....θυμαιμαι συγκεκριμενα οτι ηταν κριτσακι 6-7 ετων κ δεν εκαν γρηγορα κολυμπι στην πισινα κ καθυστερουσε τα αλλα παιδακια κ ελεγε περαστε την ταδε δεν καταλαβαινει ή οταν της εδινε το μακαρονι κ δεν θυμοταν να το βαλει σωστα την χτυπησε στο κεφαλι κ κατι της ειπε ειρωνικα (δεν την πονεσε απλα ηταν ασχημο) μου ηρθε να κατεβω να την αρπαξω....εμενα πηγε 4 φορες τις δυο τελευταιες εκλαιγε κ δεν ηθελε να μπει με τιποτα κ τον σταματησα φυσικα...

γερανι ξεκινησες θεραπεια?μην στεναχωριεσαι για ολους εχει ο θεος θα τα καταφερεις εχε πιστη κ θα γινει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι χρυσανθη ξεκινησα κ μαλλον θα την ξαναξεκινησω για να την εμπεδωσω :lol:

καλα αμα φεροταν ετσαι κανεις στη μικρη θα γινοταν της ποπυς

η μαμα του κοριτσιου δν ηταν εκει;

καλα εκανες κ τον πηρες το θεμα ειναι να κανουν πραγματα να περνουν καλα

οχι να τα πηγαινουμε κ ο καθε αναγωγος να τα κανει να τρεμει η ψυχουλα τους!

αντε την κπαναω φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεράνι δεν σε ξέρω δενξέρω τι περνας και τι περασες για να αποκτησεις το παιδι σου αλλα δοξα το θεο το απεκτησες..και αλλο να μην κανεις δεν χαθηκε ο κοσμος ..υγεια να εχετε οι 3 σας..

Αλλάχ σημαίνει Θεός ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

Ζωή σε ευχαριστώ :x

ρε συ ηρέμησε, χαλάρωσε......δεν ξέρω πώς γίνεται η διαδικασία, αλλά εύχομαι σήμερα να έχεις καλά νέα :-*

όντως έτσι όπως τα λες, έφτασες τον εαυτό σου στα όριά του......τώρα κάτσε κάτω και ...... τίποτα μην κάνεις.....χαλαρά και όλα θα έρθουν όπως τα θέλεις, αρκεί να μην αγχώνεσαι ;):x

χθες τελικά ο Λ. έκανε 38,5 :( και του έδωσα σιροπάκι για να κοιμηθεί καλά :?

την Πέμπτη έκανε το εμβόλιο, λέτε να είναι από αυτό? :? αν και δεν νομίζω μετά από τόσες μέρες? :?

τώρα το πρωί, δεν ξέρω ακόμη αν έχει......

ναι ξέρω τι σημαίνει.....αλλά άλλο εννοώ ......τέλος πάντων....

Ζωή και εγώ στη ελευθερία του ανθρώπου πιστεύω όταν όμως αυτή δεν ενοχλεί την ελευθερία του άλλου, όταν όμως αποτελεί βία και κίνδυνο τότε......

αυτά από μας τους βόρειους.....

Σισσιώ μήπως γέννησες? :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικά ο Λ. έχεις πάλι 38,5 :(:(

δεν πάει σχολείο....ελπίζω να μην έχει στρεπτόκοκο πάλι!!! :(:(

Χρύσα πώς περάσατε με την συμπεθέρα μου? :)

για πες......της έκανες τσάι να πιεί? :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας!

Αργυρώ μπορεί να είναι και από το εμβόλιο. Και 2 εβδομάδες μετά μπορεί να έχει επίδραση :?

Περαστικά σας!

Εγώ είμαι στη δουλειά.

Ζωή εύχομαι όλα να πάνε κατ'ευχήν και να έρθουν όλα όπως επιθυμείτε ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα

πρωινη σημερα κοιμουνται οι υπολοιποι κ ειπα να μπω να σας δω

πινω καφεδακι κ περιμενω να περασει η ωρα

εκτος των αλλων σημερα περιμενω κ μαστορια για καλοριφερ και για την καμιναδα του τζακιου

και παραλαβη το τραπεζι της κουζινας που το περιμενουμε απο το σεμπεμβρη

ευτυχως θαναι ο αντρας μου κοντα και θα πηγαινοερχεται για βοηθεια

αργυουλα περαστικα του

ελπιζω να μν ειναι τπτ ,να πουντιασε απο τη βολτα,κανα ζεστο σουπα,ξεκουραση και αυριο ναναι περδικι

κ μενα η μικρη εκανε χθες 38,1 στο ασχετο κ ολο το βραδυ ειχε αλλα δν εφτασε 38,5

το πρωι την επιασε δν εχει πολυ περιμενω να ξυπνησει να δουμε

το ξερω αργυρουλα ειπα χαλαρα κ οτι γινει...

μαρακι σευχαριστω καλε!τα κοριτσια ολα καλα;η εργασια σου πως παει;ποτε παραδιδεις;

σαυριοπιγκουινε ειμαι η ζωη κ εχω ενα κοριτσακι 2 ετων..

καλως ηρθες σαλονικα

εχεις δικιο κ το λεω κιολας δοξα τω θεω που εκανα τη μικρη μου,καθε μερα τον ευχαριστω,

απλα δν εχω συμβιβαστει με το ενδεχομενο να μν κανω αλλο παιδι

μαρεσουν πολυ τα παιδια...

ευχομαι να μν χρειαστει κ να συμβιβαστω με αυτην την ιδεα

τεσπα υγεια ναχουμε κ ολα θα γινουν πρωτα ο θεος

σισσιω που εισαι καλη μου;συσπασουλες εχουμε;πονακια;για πες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βίκυ Χρόνια Πολλά για χτες! :D:D:D

Μα να σε λένε Βικτώρια και να σε φωνάζουν Βίκυ? :o:o:o Για όνομα!!!

Ζωή ελπίζω να τη στείλω αυτη την εβδομάδα. Μέχρι 18/11 είναι αλλα θέλω να τη στείω λίγο νωρίτερα. Η εργασία μου είναι για τα πανυγήρια. Οι απαντήσεις μου και όσα γράφω είναι β+α=βα. Γράφω σαν καθυστερημένη. Αλλά τι να κάνω που έχω όλο άγνωστες λέξεις και φυσικά δε μπορώ να εκφραστώ :lol::lol::lol:

Τα κορίτσια καλά, σχολείο. Η Φ κλασικά δε θέλει (θέλει να πάει στην τάξη της Ι γιατί είναι μεγάλη λέει :lol: ) αλλά οκ ξεχνιέται στο 5λεπτο. Σήμερα έχουμε και μπαλέτο ;;)

Χρύσα καλημέρα.. Πες νέα. Πώς περνάτε με τη Βικτώρια? :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααα

τι κανετε;;;...

Ζωιτσα σου εστειλα το κιν μου και θα σ επαρω σε λιγο να συνεννοηθουμε...

Κοιτα..καταλαβαινω απολυτα τον προβληματισμο σου...και τη στεναχωρια σου..αλλα ολα θα πανε καλα...απεβαλε το αγχος οσο μπορεις..και θα δεις πως θα ερθει και το δευτερο πολυποθητο νινανκι... ;);););););)

Ειμαι...κομματια...

Αχ περασαμε τελεια..εγω τουλαχιστων...χαχαχ...

αλλα τα χαλασαμε με την κουμπαρα..ρε αυτοι δεν τρωνε τιποτα...τοσα μαγειρεψα..ολα εμειναν...χαχαχ..ΟΚ ο κουμπαρος ηταν λιγο αρρωστος...

παιδια...το βαφτιστιρι μου..ειναι ενα παιδι μαλαμα...τι καλος..τι μουτρο..τι ομορφος..τι ισυχος..τι καλοβολος...ενα τοσο τελειθο μωρακι..αχ..τον ερωτευτηκα....

φυσικα τα δικ αμου ζηλευαν..

ο φοφος..εντελως αφιλοξενο πλασμα..απαπαπαπ..

αφου ειμε τη Μαρια Ιωαννα..εσυ δενε ισαι αγορι..εισαι κοριτσι και δ εθα κατσεις στο καρεκλακι μου...χαχαχαχαχ

εννωειτε οτι τους ποτησα τσαι..δυο διαφορετικα φρουτενια

της Βικυ ςτηα αρεσε..ο κουμπαρος με βουλομενη μυτι..δεν μπορεσε να τα εκτημισει σωστα :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα.

η μερα άρχισε σκατά ......όσο και να προσπαθώ και να λέω απο μεσα μου "μην εκραγείς φερσου καλά " δεν ...την ίδια στιγμή το κάνω ......πήγε με κλαματα σχολείο .....δεν ήθελε ....ε που να θέλει αφού τσακωνομαστε δεν θέλει να φύγει μετα απο ανασφαλεια ......εγω δεν ήθελα να μείνει σπίτι γιατι 3 μέρες τωρα που είναι είμαστε χάλια ....ήρθα πάνω και μου κοπικαν τα πόδια απο την στεναχώρια.

δεν δεν ήμουν για παιδιά ...οχι τουλάχιστον να τα μεγαλωνω μόνη μου δεν έχω υπομονή .....δεν έχω την αυτοθησια που πρέπει να έχει μια μανα, είμαι πολύ εγωκεντρικη .....ούτε για σχέσεις είμαι καλύτερα θα ήμουν μόνη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μα να σε λένε Βικτώρια και να σε φωνάζουν Βίκυ? :o:o:o Για όνομα!!!

αχ αυτό είχα πει και εγώ όταν είχα μάθει το όνομά της!!! :o:o:o:o

το Βικτωρία είναι πολύ ωραίο όνομα, αρχοντικό!!! :);)

καλή επιτυχία με την εργασία σου :D

Χρύσααααα τι κουμπάρο θα κάνεις βρε?!!! να μην εκτιμάει το καλό τσάι :lol::lol::lol::lol:

τα meßmer τα έχεις δοκιμάσει? αγόρασε ο άντρας μου με άρωμα δυόσμο, ένα άλλο με κεράσι και ένα άλλο που ήπια χθες με άρωμα αμύγδαλο και βανίλια! :D πολύ ωραίο ήταν....αλλά αυτά σε φακελάκια...δεν έχω πάρει ακόμη τα άλλα!! :|

πήγα το μπουμπούκι στο σχολείο της, ήρθε ο άντρας μου και κάθισε με τον Λ. :|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι λες ρε Αφρο???? :twisted::twisted::twisted::twisted:

εγώ νομίζω ότι τα μεγαλώνεις μια χαρά τα παιδιά ;)

βλέπω πόσο ευγενικό παιδάκι και συνεσταλμένο είναι ο Μανωλάκης και ο Πανούλης μέσα στην καλή χαρά.....εμένα μου φαίνονται ευτυχισμένα παιδάκια ;):x:x

αλλά όλοι οι άνθρωποι εχουν τα όριά τους, εσύ δλδ γιατί να μην έχεις? :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΕΚΔΟΤΟ:

ένας Ιταλός, ένας Γάλλος και ένας Έλληνας:

Ο Ιταλός της παρέας:

-Χθες βράδυ όταν κάναμε έρωτα με τη γυναίκα μου, της έτριψα το κορμί με αρωματικό λάδι πρώτα. Μετά κάναμε παθιασμένο σεξ!

Φώναζε για πέντε λεπτά όταν τελείωνε...

-Εμείς, όταν κάναμε έρωτα, είπε ο Γάλλος, έτριψα το κορμί της ολόκληρο με αρωματικό βούτυρο...

Μετά κάναμε παθιασμένο σεξ κι όταν τελείωνε φώναζε για δεκαπέντε λεπτά...

Και ο Έλληνας της παρέας:

-Εμείς όταν κάναμε έρωτα χθες, άλειψα όλο της το κορμί με τριμμένη σοκολάτα .... Μετά το τέλος του παθιασμένου σεξ μας, φώναζε για τρεις ώρες!!

Οι άλλοι δυο απόρησαν:

-Καλά, τι μπορεί να έκανες και φώναζε για τρεις ώρες;

-Σκούπισα τα χέρια μου στις κουρτίνες!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδίτη μη λες βλακείες παιδί μου

Έλα να δεις πώς φεύγουμε εμείς από το σπίτι :oops:

Έχω και το άγχος να φτάσω εγκαίρως στη δουλειά! Και η Φ να λέει δε θέλω.

Λοιπόν εγώ παίρνω βαθιές ανάσες, δεν της απαντώ και συνεχίζω να την ντύνω, να την ετοιμάζω χωρίς πολλά πολλά.

Έλα ρε δύσκολες μέρες έχουμε όλοι..

Εσύ ειδικά μόνη με 2 παιδιά και τον μπαμπά τους μακρυά είναι πολύ δύσκολα και φυσικό είναι να έχεις εκρήξεις.

Βάστα γερά Αφροδίτη :YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροοο...κοιτα...

παρε το τρενο..και ελα μια βολτα...

αλλα οχι το καρβουνιαρικο..τα τελευταια βαγονια ηταν τιγκα στοςυ πακιστανους...χαχαχα....

Σοβαρα σου λεω..ελα..θα σε φιλοξενισω..και θα δεις πως πλεων χειριζομαι τετοιες καταστασεις..το ειδε και η ΒΒυκη χτεσ

τα meßmer εινει τελεια ρεεεεε....τα φακελακια τους ειναι απο τα πιο ποιοτηκα τσαγια σε φακελαι...

για μενα βεβαια ειναι λιγο υποδιαιστερα του tee gschwender...αλλα τα κοριφαια του ειδους τους ειναι ο οικος Haas & Haas...

παντως μου κανει εντυπωση..εκει που η Βρετανια ειχα μακρα παραδωσε σε ποιοτηκα Ινδικα τσαγια..εχει χαλασει πολυ η ποιοτητα τους

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας!!!

Περαστικα σε ολους!

Κ η Α συνεχιζει μυξες κ βηχα...μου εβγαλε το λαδι για

3 ωρες τη νυχτα οπου ζητουσε οτι να'ναι...

απο τσισα(δις) νερο(τρις!),σκουπισμα μυξας κλπ...μεχρι που μου ζητησε να παει στο δωματιο της! :o

Δλδ ειχε ερθει νωριτερα στο δικο μου κ αφου με βασανισε ενα 2ωρο,ζητησε να παει στο δικο της!

Πηγε....και μετα με ειχε στα πηγαινελα για 1 ωρα ωσπου ηρθε παλι μεσα και κοιμηθηκαμε!!!αμην!!!

Ζωουλα μου συ στελνω ολη την θετικη μου ενεργεια και μια τεραστια αγκαλια!!!Ηρεμισε αγαπη μου!Να πανε ολα οπως τα θελεις!!!

Σισσυ αν γεννας τηλ μου! :P:P:P:lol:

Βικτωρια χρονια σου πολλα!!!Σου ευχομαι να καταφερεις να με δεις αυριο! :lol::lol::P:P

Χρυσουλα τι σχεδιο εχετε για αυριο?τι ωρα φευγουν?πες ρε συ γτ εγω πρεπει να το κανονισω απο τωρα!

Εστω για 1 ωρα να καταφερω να σας δω!

Αφροδιτακι νομιζω οτι χρειαζεσαι αποσυμπιεση...1-2 μερες μονη ισως...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα..ειμαι δουλεια, νυσταζω..με πηρε ο υπνος μπροστα απο το πι-σι. i-)i-)

Αργυρω τι εμβολιο εκανε ο Λουκας? μπορει να εχει κρυωσει λιγο η και το εμβολιο...περαστικα!

Εγω κουρεψα τον Σεμπ το σαββατο, την κυριακη δεν καναμε τιποτα βαρεθηκα τη ζωη μου..ουφ!

Αφρο κοιτα δεν θα σου πω τα τετριμμενα μια χαρα μανουλα εισαι κλπ κλπ αλλα θα σου δωσω παραδειγμα απο μενα..Στο εχω πει και απο κοντα, ουτε εγω αντεχω να εχω τον Σεμπ ολη μερα σπιτι, τον παραδιδω στο σχολικο με χαρα!! Δεν κλαιει βεβαια, αλλα εχουν τυχει στιγμες παλαιοτερα που γκρινιαζει. Ιδιως αν μενω στο σπιτι για να τον ετοιμασω, καθυστερει, με εκνευριζει, εγω βιαζομαι, καταληγουμε να φωναζουμε (εγω δηλαδη), νομιζω αυτα συμβαινουν σε ολους...Και ειναι αυτη η ηλικια δυσκολη, εμενα ο δικος μου με εχει πρηξει, ειναι στιγμες που σχεδον τον αντιπαθω, τι να σου λεω τωρα, οταν τον πιανουν τα πεισματα και εγω ειμαι κουρασμενη..Ερχομαι στη δουλεια και δεν θελω να γυρισω σπιτι γιατι εδω εχω ησυχια!!

Και δεν ξερω οσες ρωτησεις θα σου πουνε ναι και μενα τα κανει, αλλα εγω δεν φωναζω, κρατιεμαι, το συζηταω κλπ κλπ..Ωραια μπραβο, εγω φωναζω και εχω δωσει και καμια σβουριχτη οταν με φερνει στα ορια..Ειδικα οταν κουβαλαω τον Σεμπ, ψωνια, ζεσταινομαι, ειμαι κουρασμενη και τον πιανουν και υστεριες, ε ναι φωναζω και μας ακουνε απεναντι..Οταν παω να μιλησω με ανθρωπο και μου κλεινει το στομα γιατι δεν θελει να μιλαω για να μιλαει αυτος, διαολιζομαι αφανταστα..Πω πω πως με νευριαζει οταν μου κλεινει το στομα..

Και ειναι δραμα να μεγαλωνεις μονη σου ενα παιδι, ποσο μαλλον δυο...Εγω εχω κουραστει Αφροδιτη και λεω να τον παρει ο πατερας του 2 εβδομαδες διακοπες και εγω δεν παω μαζι!! Δεν αντεχω, ειναι μεγαλη ευθυνη και κουραση και ο Σεμπ δεν ειναι ευκολο παιδι..Οταν αρρωσταινει και τρωω τις φρικες μονη μου, οταν πρεπει να ετοιμασω τα παντα, οταν δεν μπορω να παω πουθενα χωρις τον Σεμπ...Φαντασου να γυρναω απο ταξιδι 10 ωρων με το αεροπλανο με τον Σεμπ να ξερναει σε ολη την πτηση και να φτανουμε σε αδειο σπιτι, οπου εγω χωρις υπνο ο Σεμπ αρρωστος να πρεπει να τον κουβαλαω να ψωνισουμε και να κουβαλαω και τα 10λιτρα νερο..Ενα παραδειγμα λεω...αν τα πω ολα, θα με λυπηθειτε..

Κια φυσικα και εχω πει, αμαν τι ηθελα τη μητροτητα, καλα να παθω! Το λεω αλλα αυτο δεν εχει καμια σχεση με την λατρεια που εχω στον Σεμπ..Τον λατρευω, τον θαυμαζω και γινομαι χαλι να με πατησει (και το ξερει και το εκμεταλλευεται), οταν αρρωσταινει πεφτω να πεθανω απο τη στεναχωρια μου..

Το ξερω πως ετσι εισαι και εσυ με τα παιδια σου, και δεν στο λεω για παρηγορια..

Οποτε μην στεναχωριεσαι, θα ερθει ο Μανωλης απο το σχολειο, θα αγαπηθειτε παλι, θα ξαναμαλωσετε, θα φωναξεις, μετα θα σου δωσει φιλακι, θα λιωσεις και ετσι θα πηγαινει...

Αντε θα τα πουμε και απο κοντα...

Κοριτσια δεν ειμαι καλα...Δεν ξεφορτωθηκα τα παρασιτα, την τεταρτη θα μπω στο νοσοκομειο ουφ :o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσι ευχαριστώ αλλα ....καλή είμαι να δεινω σημβουλες και να σκευτωμαι τι πρέπει να κάνω πως να αντιδράσω .....στην θεωρία καλή είμαι αλλα εκείνη την στιγμή αν και φωνάζω στον εαυτό μού απο μεσα μου κάνω τα ίδια και τα ίδια λάθη .....πάω να του πάρω ενα δωρακι να με αγαπήσει ξανά ....ναι ναι τύψεις πολλές τύψεις .....

Φραν θα σε διαβάσω μικρά, ο μικρός ψάχνει τα παπούτσια του και γκρινιάζει να φύγουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για να τον ετοιμασω, καθυστερει, με εκνευριζει, εγω βιαζομαι, καταληγουμε να φωναζουμε (εγω δηλαδη), νομιζω αυτα συμβαινουν σε ολους...

:lol::lol::lol::lol::lol: μα όλες τα ίδια κάνουμε πια?

Τι είναι αυτά τα παράσιτα? Τι έχασα? :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! :D Είμαι ακόμα εδώ! :mrgreen:

Σας διάβαζα, αλλά είχα ένα γεμάτο ΣΚ και δεν μπορούσα να γράψω!

Το Σάββατο ήμασταν έξω απο το πρωί στο αγαπημένο μου κέντρο και γυρίσαμε απογευματάκι. Εβαλα τραπέζι να φάμε, (Πλουτισαμε τα ντιλίβερι αυτο το ΣΚ) και μετα ήρθε η αδερφη μου να φτιάξουμε πίτσα και να δούμε ταινία.

Την Κυριακή πήγα εκκλησία να κοινωνήσω (ο Π μου είπε: "μολόγα μωρη! γιατι πας στην εκκλησία;;; Δεν είναι δικό μου το παιδί;; Θα σε σφαξω στο γόνατο"! :shock::lol: ) και μετά πήγαμε στο Καλλιμάρμαρο να υποδεχτούμε τον Μαραθωνοδρόμο παρακαλώ κουνιάδο μου!! :D

Τον φιλοξενούμε μια βδομάδα τωρα! Έχει άδεια και έχω και γω παρεούλα! :D

Έτρεξε ο άτιμος 42 χλμ απο τον Μαραθώνα! 8-) και μπήκε στο στάδιο πολύ άνετος σε 4 σχεδόν ωρίτσες! ;)

Στο στάδιο ήταν παρα πολυ ωραία! Η Χ το χάρηκε πάρα πολύ, χειροκροτούσε και χόρευε το μωρό μου και όταν είδε τον θείο της να μπαίνει στο στάδιο άρχισε να τον φωνάζει και να χειροκροτάει! :x:x:x:x:x

Το κλίμα ήταν ζεστό και ευχάριστο και ξεφύγαμε λίγο απο την μιζέρια της "ελληνικής" κρίσης.

Το απογευμα ήρθαμε όλοι (κουνιάδοι και συνυφάδες) στο σπίτι και παραγγείλαμε σουβλάκια. Φυγανε αργά το βράδυ. ;)

Κορίτσια όπως πηγαίναμε απο την στάση του Ευαγγελισμού στο Καλλιμαρμαρο με έπιασαν κάτι πόνοι χαμηλά που δεν μπορούσα να σταθώ! Φοβήθηκα οτι θα γεννούσα στην ύπαιθρο. Όλοι οι δρόμοι ήταν κλειστοί και εμείς είχαμε παρκάρει στην Κατεχάκη. Σε καποια φάση εκει στις κερκίδες, πόναγα και έτρεχαν δάκρυα απο τα μάτια μου, χωρις όμως να το θέλω! :shock::geek: Μα καλά; Έτσι θα κάνω όταν γεννησω;;; :o:o:o:? Ρεζίλι θα γίνω! ήταν σα να ανοιξαν οι κάνουλες κορίτσια, αλλά χωρίς να το θέλω! :roll::roll::roll::|

Ποστάρω γιατί έγραψα πολλά :oops::oops::oops: και επανέρχομαι με δεύτερο ποστ "δια τον σχολιασμόν"! :geek::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Προχτες ήρθε το πρωί ο μπαμπάς μου να μου φέρει κάτι στο σπίτι και όσο εγώ τις ετοίμαζα αυτός κοιτούσε :shock:

Μου λέει "καλά ρε κορίτσι μου αυτά τραβάς κάθε πρωί?" :lol::lol::lol:

Και η Φ έκανε χειρότερα που τον είδε γιατί ήθελε να πάει μαζί του και όχι στο σχολείο.

Και οι γονείς μου είναι υπερυπομονετικοί, δε τις χαλάνε χατήρια και πάλι ο μπαμπάς λαχτάρησε :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ναι ναι...έχω κάτι μικρές ενοχλήσεις πολύ χαμηλά από το κεφαλάκι θεωρώ και πιο πάνω γίνεται πάρτυ με τα ποδαράκια να χτυπάνε όπου βρουν 😁😁🧿🧿
    • Μακάρι μακάρι μακάρι...αν κ δύσκολο!! Είχαμε δύο επαφές μόνο 😭 που να φανταστώ ότι αποφάσισε να κάνει στην ώρα του ωορρηξία 🤣🤣🤣 ήταν κ λίγο άκυρες!! Δλδ  φαντάσου 8η και 11η ημέρα κύκλου...πφφφφ
    • Ναι μακάρι γτ όντως είναι πολύ δύσκολο... Χμμμμμ δεν ξέρω κατά πόσο ήταν καλές οι επαφές γτ λόγω δουλειάς καταφέραμε μόνο δύο και ίσως άκυρες μέρες!! Με λίγη βοήθεια όμως 🙏🏼 και ελπίδα....αυτή πεθαίνει τελευταία δεν λένε;; Χαχα  Μου είπε η γυναικολόγος πως λογικά σε 10 με 12 ημέρες θα πρέπει να έρθω περίοδο αν όντως έγινε η ωορρηξία!!   Για να δούμε;;!!!!
    • Αγαπη μου καλη επιτυχια ευχομαι κ το μικρακι σας να φωλιασει στην κοιλιτσα σου για 9 μηνες!!! 🙏🙏 Εγω δν ειχα καθολου συμπτωματα... ισως μια καποια συχνοουρια αλλα δν ξερω αν ηταν απ την εμφυτευση ή λογω του νερου π επινα... λιγο τα φατμακα, λιγο υο οτι πινω αρκετο νερο κ με τοση ζεστη επινα τλχ 2-3 λιτρα νερο τη μερα. Κ νομιζω καπου ειχα διαβασει οτι συστηνεται μετα την ετ αρκετο νερο γ να ενυδατωνεται η μητρα... Αλλα ουτε στηθος, ουτε κτ αλλο... α! Κι 1-2 βραδια ειχα εξαψεις.. εκει κοντα στη χοριακη... αλλα ισως φταινε κ τα φαρμακα.. μ τοση προγεστερονη.. Κι εγω προτεινω ν μεινεις σπιτι ν ξεκουραστεις!! Κι εγω πηρα την αδεια ειδικου σκοπου κ ξρκουραστηκα!! Βεβαια ολο ξυπνητηρια ειχα το πρωι γ τα φαρμακα αλλα τλχ ημουν ηρεμη...
    • Κοίτα η μπανάνα μυρίζει και "περίεργα". Η δικιά μου τους πρώτους μήνες της σιχαινόταν 😅 Νομίζω το ψωμί και τα μπισκότα τα λατρεύουν. Τουλάχιστον η δικιά μου τρελένεται. Οπότε αν θες άσε της ένα κομμάτι ψωμί κόρα ή ένα μπισκότο και άσε να δεις αν θα το φάει. Επίσης φροντίσε να πεινάει λίγο όταν θα της τα δώσεις. Να δεις αν θες δείξει περισσότερο ενδιαφέρον ετσι.  Μπράβο για την υπομονή και την ψυχραιμία 💪💪💪 Έτσι θέλει! Το χεις μανούλα!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...