Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο 73 ...και καλά γεννητούρια!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γιωτακι καλημερα..

Αφρο καλημερα...

Αργυρω καλημερα...

Γιωτακι περαστηκα...χαιρομαι που ειστε καλυτερα...

Ποσο μου αρεσουν αγορακια με τετοιο μαλι...τρελαινομαι..

εμενα εχουν σγουρο μαλλι...δεν του παει..

καλα ο φοφος τωρα ειναι σχεδων γουλι λογω τφν χειρων που κολλανε στο σχολειο...αλλα ΟΚ...

Αργυρω ναι..τοσο κανουν..αλλα σκεψου οτι ουσιαστηκα χρειαζεσε πολυ μικρη ποσοτητα τσαγιου και εχουν διαρκεια..

φυσικα πρεπει παντα να ξερεις να το φτιαχνεις..πχ σημερα ετο γραφειο..εφτιαξε μια συναδελφος...βομβα το εκανε..δεν πινετε αυτο το πραγμα..χαχαχαχ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο Λουκάκος θα πάει αύριο για κούρεμα με τον μπαμπά του! :|

η Ρ. κουρεύεται και μόνη της :lol::lol::lol::lol:

πήρε το ψαλίδι τις προάλλες και έκοψε λίγο τα διπλανα και από δυό μεριές :o:o:o ...δεν ήταν και άσχημα μπορώ να πω!!! :roll::roll::roll::roll:

ρε γωγώ όλο βλέπω καοι κοινοποιείς στο φέις το "ποιός βλέπει το προφίλ σου" γιατί το κάνεις αυτο πάντα? και ισχύει? καλά δεν με νοιάζει ποιός το βλέπει, αλλά ισχύει? :roll::roll::roll:

δείτε και αυτό το βιντεάκι να γελάσετε :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αργυρω κουκλος ο γιος σου.....φτου..φτου...

σες και του ιασονακου του μαλλι ειναι πολυ σγουρο..μπουκλες εχει...χαχαχα.....αλλα ειναι πολυ ωραιο...επισης του εκανε η κομμωτρια μαθηματα χθες...του ελεγε σε σγουρο μαλλι βαζουμε πυλο αντι για ζελε γιατι με το ζελε σγουραινει περισσοτερο...και ελεγε...ναι..ενταξει μονο πυλο θα βαζω στο μαλλι μου...χαχαχα.....και σημερα το πρωι μου ζηταγε πυλο το σκατουλι... :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα..ειδες καλε..απο τωρα σου ζηταει πυλο...χαχα...μουριιιιι...

Αργυρω...κουκλος ο Λουκας...

αχ..μας δωσανε νερο-= δενε ιχαμε απο το πρωι..τελειαααααα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!!!

Τί κάνετε;;;; Εμείς μια χαρά! Αράζουμε οικογενειακώς σήμερα. Ανάψαμε το τζάκι και σκάω από τη ζέστη!!!! :lol::lol::lol:

Ζωή σε ποιόν γιατρό πας; Μακάρι να σου κάτσει με την πρώτη και τον Αύγουστο να έχεις ένα νέο μωράκι στο σπίτι. ΓΙα το Σάββατο δεν ξέρω να σου πω με βεβαιότητα. :?:?:?

Χρύσα-Βίκυ δευτέρα πρωί μου προέκυψε ένα ραντεβού... Μάλλον δεν θα τα καταφέρω.

Θούλη νομίζω οτι πρέπει να τον πας στοι κολυμβητήριο. Συμφωνώμε την Αργυρο'υλα.

Αργυρούλα γιόρταζες;;; :oops::oops: Δεν πήρα χαμπάρι... Χρόνια σου πολλά!!!! Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου και να είσαι καλά.

Γωγώ συμφωνώ με Σίσσυ. Επιπλεόν να σου πω πως αυτά που περνάνε τα 2 πρώτα χρόνια της ζωής του τα κουβαλάνε συνήθως. Δλδ αν πέρυσι περασε πνευμονία σημαίνει πως θα έχει ευαισθησία στο αναπνευστικό. Γιαυτό και έχει βήχα κλπ. :(

Γιώτα με γεια το κούρεμα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρούλα γιόρταζες;;; :oops::oops: Δεν πήρα χαμπάρι...

Καλέ γιορτάζω 1 Ιουλίου και 1 Νοεμβρίου.....αφού σας έχω πει να το βάλετε στο ημερολόγιό σας!!! :P:P:lol::lol::lol::lol::lol:

α και μην ξεχνάτε και την 17η Ιούνη ;):P:P:lol::lol::lol::lol:

το πυλό τι είναι? :roll::roll:

ευχαριστώ καλούλης είναι ο σκατούλης μου :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα....Τι κάνετε;;;Εμείς καλύτερα... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Αλλά έχω κάτι νεύρα ρε κορίτσια... :twisted::twisted::twisted:

Πρώτον το ταμείο μας έχει συμβαση με ιδιωτικά νοσοκομεία (προχθες που χρειάστηκε να πάμε τη μικρή πήραμε τηλ και μας είπαν ότι αφορά μόνο σε νοσηλεία κι όχι σε εξετάσεις, αλλά αν θέλουμε μπροούμε να κάνουμε εισαγωγή και να της κάνουν εξετάσεις... :o:o:o:o:o )...Ιασω που είναι ο γιατρός μας δε θέλαμε γιατί και πανάκριβο είναι και δυο φορές που έχουμε πάει μας έχουν πει να κάνουμε εισαγωγή κι έτσι αποφασίσαμε να πάμε στο Αγλαία Κυριακού..Πάμε λοιπόν, εξετάζουν τη μικρή, μας γράφουν τις εξετασεις και την ακτινογραφία και μας λένε να πάμε να τις σφραγίσουμε....Και πάει ο Γιώργος και μας τις χρέωσαν...52 ευρώ! :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock: Πλήρωσα σε δημόσιο νοσοκομείο ενω είμαι ασφαλισμένη 52 ευρώ... :evil::evil::evil: Και πήρα χθες στο ταμείο μου και τους έκανα.... :evil::evil::evil: Μου λένε "για να μην πληρώσεις χρειάζεται παραπεμπτικό", λέω εγώ "σε έκτακτο περιστατικό, στις 11 η ώρα το βράδυ που να το βρω;;;; αλλά έπρεπε να πάω σε ιδιωτικό να κάνω και μια εισαγωγή να σας χρεώσω κανα 3000 ευρω για να μάθετε..." :evil::evil::evil::evil::evil:

Δευτερο σκηνικό!

Σήμερα το πρωί είχα ραντεβού στο ταμείο μου για υπέρηχο κυήσεως...Και με παίρνουν χθες το βράδυ να μου το ακυρώσουν γιατί χάλασε το μηχάνημα.... :evil::evil::evil: Και μου λένε θέλετε να κλεισουμε νέο ραντεβού;;;Λέω εγώ βεβαίως....Και μου λέει "26 Νοεμβρίου μπορείτε;;;;" :o:o:o:o Και της απαντάω "όχι...καλύτερα να τον κάνουμε αφού γεννήσω...." :evil::evil::evil::evil::evil: Έχετε καταλάβει ότι θέλω υπέρηχο εγκυμοσύνης που πρέπει να γίνει ΤΩΡΑ;;;;; :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Εν ολίγοις μου είπε να πάρω παραπεμπτικό και να πάω έξω να τον κάνω... :evil::evil: ΜΕ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 20% βεβαίως..Ευτυχώς είναι φθηνός!!Κι έκλεισα στη Βιοιατρική για Δευτέρα....Μπουρδέλα όλα.... :evil::evil:

Νατασάκι κι εγώ φανταζόμουν ότι είναι πιο ευαίσθητη λ'όγω της πνευμονίας που είχε περάσει, αλλά ο γιατρός στο Παίδων μου είπε ότι δεν έχει σχέση... :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Καλέ, ναι, θα αρρωστήσει, αλλά με το θηλασμό περίμενα να αρρωσταίνει λιγότερο.. :(:(

Βικάκι αντε καλά να περάσετε ρε!!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Τι καλά..Ζηλεύω... :x:x Πότε γιορτάζεις;;Πώς σε λένε;;;; :oops::oops::oops:

Αρτζι κούκλος ο Λουκάς... :x:x:x Και η Ιωάννα έτσι κάνει με τον γιατρό και τα εμβόλια.. :shock::shock: Δε φοβάται καθόλου.... :lol::lol: Την προηγούμενη φορά που είχαμε πάει για τη Μαρτίνα, έκλαιγε μετά γιατί αυτήν δεν την εξέτασε ο γιατρός και ξαναμπηκαμε μεσα και έκανε πως την ακροάζεται... :lol::lol::lol::lol:

Επίσης, μια φορά έχω κάνει αυτό με το προφίλ... :shock::shock::shock: Βγαίνει κάθε μέρα;;;;;;; :?:?:?:?:? Ειλικρινά έχω να το κάνω αιώνες... :twisted::twisted::twisted::twisted:

Γιωτάκι πολύ μου αρέσουν τα μοικάνα μαλλάκια στα αγοράκια... :mrgreen::mrgreen: Αχ μωρέ που έμαθε και τον πυλό... :lol::lol::lol:

Θου μάλλον σου ΄ρχεται και σενα το τρίτο... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σισσάκι χοροπήδα μωρή... ;);););););) Αλλιώς βρες άλλον να χοροπηδήσεις... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αφρο περαστικά στον Μανωλάκη... :x:x Όσο για τον Πανούλη και τα τυροπιτάκια, έτσι είναι και η Μαρτίνα... :lol::lol::lol::lol::lol:

Νατασούλα χρόνια πολλά για τον Μιχαλάκη.. :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Ζωή ρε ακόμα εσύ την κοιμίζεις;;;;; :o:o:o:o:o:o Δε θα σου πω τις δημοκρατικές μεθόδους μου... :?:?:?:?:lol::lol::lol::lol: Αλλά είναι too much ρε 2 χρονών και το παιδί να το κοιμίζεις ακόμα εσύ.... :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops: Όταν θα έρθουν τα δίδυμα τι θα κάνεις;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω μου...wellcome to the club!!

Αυτα τραβανε ολοι ..η πλεμπα...του ΕΟΠΥΥ ...τωρα βλεπετε και εσεις τα "χαιδεμενα" πως ειναι να χρυσοπληρωνεις ενα συστημα υγειας το οποιο σου παρεχει το απολυτο τιποτα..

Υποτιθετε πως εαν υπηρχαν σοβαροι δημοσιογραφοι σε αυτη τη χωρα θα εγραφαν ενα ωραιοτατο αρθρο για μια παρομοια περιπετεις..

μη το παιρνεις προσωπικα..ξερω τι γινετε στα ΜΜΕ..απλα πλων δεν υπαρχουν σωστοι και εγκρητοι δημοσιογραφοι...

Και προς τιμη σου να σου πω...εισαι η μοναδικη που συμπαθω πραγματικα...χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα :lol::lol::lol::lol::-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p

Αχ..θα ερθει η κουμπαρα μου και θα σας θαψουμεμε την ισυχια μας,...αχ..ποσο μ'αρεσει..

τσακισου ρε βαλε τον κοκκαλιαρικο πισινο σου σε ενα τρενο και ελα να στα ψαλλω...

Ρεεε..και εγω τον Χ τον θηλαζω...λογικα δεν θα επρεπε να εχει αλλεργιες..αλλα μας εχει πηδηξει κανονικοτατα εκ γεννητης..τι να κανω τωρα..δεν τον θηλαζω γι'αυτο..τον θηλαζω γιατι πρεπει να τραφει.. ε αυτη ειναι η τοφη των ανθρωπινων μωρων....

εαν δεν ειχα τη δυναντοτητα και το πεισμα να το κανω..ε θα ετρωγε σκονη...big deal...

αμα λαχει..θα ετρωγε και κανενα πητογυρο..πφφφ...χαχαχα...

νατασα ελα να παμε Τριτη καφε..

καλε αντα οργανωθειτε..τσακ μπαμ..τι ειναι αυτα..κανονιστε Αθηναιεςσ..στη βαφτηση να μην ερθετε..δε σας ξαναμιλαωωωω...πλακα κανω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κούκλες! :D

Τι κάνετε;

Γιωτάκι με γεια το μαλλάκι σας! ;)

Γωγωωωωω καλα μωρη που ζεις;;;; :shock: Εγω τα πληρωνω όλα για να εχω την ψυχικη μου υγεια και ηρεμία. Βεβαια απο δω και περα απλως θα προσευχομαι να ειμαστε καλα και να μη χρειαζομαστε εξετάσεις! Μετά τον τοκετο (αμοιβη γιατρου, νοσηλεια και εξετάσεις) θα ειμαστε κυριολοεκτικά επι ξύλου κρεμάμενοι. :roll::oops:

Χρυσα Αργυρούλα εγω τσάγια πίνω μόνο οταν είμαι άρρωστη! :mrgreen: Τί μανία σας έχει πιάσει; :geek:

Ζωίτσα τι ωραια που μου τα είπες ρε συυυυυ... :x:x:x Σε ευχαριστώ πολύ :D Βεβαια η μαμα και η αδερφη μου δουλεύουν, οποτε δεν ειναι τοσο ιδανικα τα πραγματα. ;)

Αφρο περαστικά σας! ;)

Βίκυ να μας φιλησεις τις Σαλονικιές! :D

Χρυσα θα ερθουμε μωρη αν μας καλέσετε!! Να κατεβασεις πουλμανακι με τις Σαλονικιές να γίνει η συνάντηση του αιώνα! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα εισαι σοβαρη..εννωειται πως ειστε καλασμενες...

για λεπτομεριες να απευθυνθεις στη κουμπαρα..ουτε εγω τις ξερω ακομα... 8-)8-)8-)8-)

καλα και εγω τα περισσοτερα πληρωνω μονη μου...απλα απο τη στιγμη που η παιδιατρος μας εχει τη δυνατοτητα μου γραφει εξετασεις και συνταγες...

αλλα πληρωνα και πληρωνω..

α..εντομεταξη..

μου λεει χτες η κουνιαδα μου πωςη δηκηγορος της - για να αποδειξει οτι το παιδι εχει εξοδα- της ειπε να της φερει αποδειξεις απο παιδιατρο...

ΑΛΛΑ αυτη δε παιρνει...

100 ευρω καθε μηνα χωρις αποδειξη...

και λεει πως η δηκηγορος μονο που δε τη φασκελωσε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε?αντε σισσακι ακομα καλε???????????

σημερα με ειπε ο θοδωρης οτι θελει να παει κολυμβητηριο..οτι να ναι..απο βδομαδα θα το παω..μαλλον...

κ γω γιωτα περισι το ειχα μοικανα..

σημερα ερχεται η αδερφη μου..αν μπορεσει θα κρατησει τα μωρα κ θα ερθω να σας βρω βικυ κ χρυσα..αλλα για κεντρο κανονιστε...

αυριο θα κανουμε αποπειρα να μαζεψουμε ελιες ..αν εχει δηλ..

εχω το θοδωρη κ δε κοιμαται..παρακοιμηθηκε γιαυτο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τσαι εγω επινα μονο οταν ημουν αρρωστοι..κλασικοι ελληνες..αλλα εμ το σοι του αντρα μου που εμπλεξα μπηκα στο κλαμπ..

του λιντλ μ αρεσουν πιο πολυ απ τα λιπτον :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι και εγω!

μολις γυρισα απο δουλεια...πτωμα ειμαι!

απο το πρωι χτυπουσαν τα τηλ....ολα χαλουσαν και ειχα και να δινω οδηγιες για 2 που ειχαμε εκτος δομης...

τελικα σχολασα στις 3:15!

καλα που εχω μειωμενο και σχολω στις 1!

σημερα διαπιστωσα οτι εχω πολυ υπομονη... και οτι ξερωτι θα γινει πριν γινει!

χαχαχχα!

συμπεθερα κουκλος ο γαμπρος μου....

να τον φιλησεις!

Γωγω....τα ιδια περναμε ολοι οι υπολοιποι στον εοππυ...

εξοπλισου με υπομονη!

επησις εισαι απαραδεκτη που δεν ξερεις ποτε γιορταζω...αχχαχ!

την κυριακη 11/11 ΒΙΚΤΩΡΙΑ

καλε ενοειται οτι ειστε καλεσμενες ολες στην βαφτηση!

θα το οργανωσουμε!

θεσ. θα ειμαι απο κυριακη πρωι πρωι εως τριτη μεσημερι...

διαθεσημη ..παντα...

και ο συζηξ μαζι και τα τεκνα

ο Π. υποψιαζεται...αλλα δεν μιλα...μονο με ρωτησε αν θα μεινουμε καθολου σαν οικογενεια....χαχαχχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερες! :):)

τί κανετε;

ρε κοριτσια..δεν καταλαβα..

σε δημοσιο νοσοκομειο πληρωνουμε εξετασεις;;εννοω εν ωρα εφημεριας;; :shock::shock::shock:

δεν εχει χρειαστει για το παιδι ποτε..αλλα τοτε που καναμε ραμματα κ εγω οταν ετρεχα με την η1ν1 κ εκανα αιματολογικες εκει..δεν πληρωσα τιποτα..γιατι να πληρωσω;αφου το παραπεμπτικο στο δινει ο γιατρος που σε εξεταζει στα εφημερευοντα..κ ακτινογραφια ειχα κανει εγω εκει,πνευμονα,για να δουν αν ειχα πνευμονια κ παλι δεν πληρωσα :roll:

για τον μικρο,ο.κ.κανω εξω τις αιματολογικες,παραπεμπτικο παιρνωα πο τον παιδιατρο του,κ πληρωνω συμμετοχη..

εσυ ρε γωγω γιατι πληρωσες;επειδη εισαι σε αλλο ταμειο;

ειμαι πολυ χαρουμενη..αλλαξε επιτελους το προγραμμα στο σχολειο κ δευτερα κ παρασκευη θα προλαβαινω να παιρνω εγω τον γιωργο απο τον παιδικο :D:D

θα ξεκουρασω ετσι την πεθερα μου που θα μπορει να φευγει απο πεμπτη για χωριο κ να επιστρεφει τριτη! :D:D αντε γιατι αγχος το ειχα που κ φετος ειχε δεν ειχε η γυναικα εφαγε ενα ψιλοχωσιμο με το να παιρνει καθε μερα το παιδι απο το σχολειο..

δευτερα τί ωρα θα βρεθειτε;χωρις παιδια;εγω αδεια δεν μπορω να ζητησω..ντρεπομαι γιατι εχω παρει αρκετες :oops: αλλα 2 θα ειμαι πισω..για πειτε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά, νομίζω ότι έχουμε δύο ακόμα χρονάκια μέχρι να μπούμε στον ΕΟΠΥΥ, αλλά μου την έχει σβουρήξει.... :evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Μα να πληρώνω σε εφημερεύον νοσοκομείο για έκτακτο περιστατικό επειδή δεν είμαι στον ΕΟΠΥΥ;;;;;; :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil: Κορίτσια, δεν πλήρωσα απλώς συμμετοχή....Πλήρωσα 100% εγώ...Μου είπαν να πάω με την απόδειξη και γνωμάτευση (που δεν πήρα) να πάρω το ποσό που μου αντιστοιχεί πίσω.... :evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Καλά τους έκανα πέρυσι με την πνευμονία που πήγα Ιατρικό (συμβεβλημένο τότε) και ηρθε το μπουγιουρντί 5.000 ευρώ και δεν πλήρωσα τίποτα... :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Μωρή Χρύσα, όπως λέει και η Παναγιώτα, αντί να λέτε να είχατε την περίθαλψη τη δική μας, λέτε να "πέσουμε" εμείς στη δική σας για να είμαστε όλοι ίσοι;;;;; :evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Κορίτσια εγώ από μισθολογικές καταστάσεις δημοσίων υπαλλήλων που έχω δει, δεν έχουν ούτε στο ελάχιστο τις κρατήσεις τις δικές μας.... :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Ιουλίαααα μια χαρά με το πρόγραμμα... 8-)8-)8-)8-)8-)

Βικάκι το έχει πιάσει το νόημα ο Παναγιώτης, ε;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Έχεις να ακούσεις γκρίνια.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγω τυχαια βρηκα μια μισθολογικη μου του μαιου που την ειχα ζητησει για να κανω αιτηση στον παιδικο..

εχω κρατησεις 350ε με βαση αυτην..λίγα τα λες; :roll:

περαστικα στο μαρτινακι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επισης στα δημοσια νοσοκομεια,οι του εοππυ δεν πληρωνουμε ουτε συμμετοχη..συμμετοχη μονο σε ιδιωτικα συμβεβλημενα,εκει πηγαινω τον γιωργο οποτε,ευτυχως σχεδον ποτε,χρειαστει..

σημερα του εκανα γενικη ουρων κ καλλιεργεια..δευτερα τα αποτελεσματα..εχει συχνοουρια,χωρις αλλο συμπτωμα..αλλα μου μπηκε η ιδεα :roll:

επισης..εννοειται πως το μπαχαλο του εοππυ κανεις δε το θελει..κ εμεις ,οταν ημασταν οπαδ,μια χαρα,σε γενικες γραμμες ημασταν..μετα που μπηκαμε ολοι μαζι στον εοππυ....ουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ.... :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω...Π. = πετρος!

χαχαχαχ!

επησις ....εγω εχω 383,86 κρατησεις...καθ οτι ειμαι και στα βαε

λιγα δεν τα λες...!

εχω απιστευτο σιδερο...

ειμαι σε διλλημα...

βαλιτσα η σακο?....

το σκεφτομαι λες και θα το κουβαλαω εγω...!

πρωτη φορα θα ταξιδεψω με τρενο (εκτος προαστιακου)...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα.

Καλέ γιατι μας λέτε περαστικά? Τιποτα δεν έχει, δεν ξέρω γιατι ήταν ζεστός το βραδυ. Ολη μέρα σκαρί απο υγεία και τα δικά μου νεύρα χαχαχαχα αχ ακόμα δυο μέρες για να ξανά πάει παιδικό!!! Μα οτι δει Στις διαφημίσεις το θέλει!!! Ακόμα και σετ μανικιουρ για κοριτσκια!!!!! Χαχαχαχαχα

Κορίτσια η Γωγω ειπαι πιο πίσω οτι ο Γ τηςβεχει 600 εύρω κρατισεις!!

ούτε εμείς.θέλω να μπούμε στο μπαχλο τον εοππυ καλά είμαστε εδω ....θα μας γαμησουν τον μησθο τουλάχιστον να έχουμε οτι έχουμε απο την ασφλεια .......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφρο εγω δε σας ειπα περαστικα ;)8-)8-)8-)

να μην πω,ε;;;;;;;;;;;;;;;;; ;);)

σε εμας τουλ. οι κρατησεις πηγαινουν αναλογικα με τον βασικο μισθο..εγω δηλ.καθαρα παιρνω τωρα περιπου 860-880..κ εχω κρατησεις 350ε..

ενας με μεγαλυτερη προυπηρεσια,κ αρα μεγαλυτερο μισθο,εχει περισσοτερες κρατησεις..

ενας,εκπαιδευτικος παντα,δεν ξερω για αλλους κλαδους,αλλα υποθετω κ εκει καπως ετσι θα ειναι,με μικροτερη προυπηρεσια,κ αρα χαμηλοτερο μισθο,εχει λιγοτερες κρατησεις..

τεσπα,εμεις να ειμαστε καλα κ ολα τα αλλα λυνονται!

ο γιωργος βηχει..εχει κ λιγα φλεμματα..ελπιζω να μην εξελιχθει σε κατι..ως τωρα καλα μας πηγε.. :roll:

ζωη δε σου ευχηθηκα;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

να τα πιασεις με τη μία τα διδυμακια!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

ολα καλα θα πανε,μην αγχωνεσαι κ να μας ενημερωνεις! ;) εγω για σαββατο δεν μπορω..θα παω αυριο βραδυ στο μεγαρο με συναδελφους,εχει παρασταση μια συναδελφος,κ μετα για ποτο..το πρωι ο μικρος θα παει βολτα με τους γονεις μου κ εγω θα στρωσω χαλιά..καιρος ειναι πια..

σας φιλω ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμπεθέρα βαλίτσα βρε τι σάκο λες? ποιός ταξιδεύει με σάκο την σήμερον ημέρα? :lol::lol::lol::lol:

στον σάκο τα πράγματα δεν τακτοποιούνται όμορφα ενώ στην βαλίτσα μια χαρά!!! ;)

Γωγώ και περίμενε να έρθει και το 25ευρο που λένα αν κάποιος νοσηλευτεί σε νοσοκομείο :twisted::twisted::twisted::twisted:

τα πήρα λίγο σήμερα με τον παιδικό διότι στο γκρουπ της Ρ. κάθε Παρασκευή από τις 8.30 μέχρι τις 15.00 θα είναι μια έξτρα βοηθός η οποία ΔΕΝ είναι γερμανίδα (ε εντάξει, δεν έχω και πρόβλημα σε αυτό), αλλά είναι μουσουλμάνα και φορά μπούρκα :o:o:o:o:o:o:o:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

ε όχι και σε παιδικό με μπούρκα :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

είπαμε......πείτε με ρατσίστρια δεν με νοιάζει, αλλά αρνούμε κάτι τέτοιο....θα της πω αυτή είναι η κόρη μου και δεν θέλω να την αγγίξεις!!! [-([-([-([-([-([-([-([-(

επίσης στον παιδικό στέλνεις το παιδί σου για να μάθει καλά την γλώσσα και θα είναι κάποια η οποία έχει προφορά? και κοίταξε ο άντρας μου και το σημείωμα που έγραψε ήταν λάθος γραμματικά :twisted::twisted::twisted::twisted:

άρα ούτε σωστά γερμανικά μιλάει!!! :twisted::twisted::twisted::twisted:

άστα κομμάτια με τους μ@@@@ς όλους!!! :twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σισσιώ και εγώ όταν ήμουν άρρωστη έπινα τσάι, μην σου πω ότι ούτε και τότε :roll::roll::roll:

αλλά αυτά δεν είναι φασκόμηλα :roll::roll:

έχουν πολύ ωραία γεύση :)

κάθε μέρα μαγειρεύω και κάθε μέρα δεν τρώνε τα παιδιά, μιλάμε λιγότερο από μισό!!! :twisted::twisted::twisted:

σήμερα να δεν φάνε, που δεν έχουν φάει ακόμη όλο, δεν έχει ούτε γιαουρτάκι το βράδυ.....!!!!

η Ρ. δεν θέλει κοτόπουλο, δεν θέλει λαχανικά, δεν θέλει όσπρια....ε τι στα κομμάτια να φτιάξω???? :?::?:

βαρέθηκα και δεν μπορώ να φτιάξω και κάτι καινούργιο γιατί δεν το τρώνε :(:(:(:(:(

Μαρία κάθε μέρα σε βλέπω ονλάιν και δεν μας λες ένα γεια.....μην μου πεις ότι μπήκες στην κατάψυξη!!! :o:o:o:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!

Σημερα ολη μερα στη δουλεια εκλεικα εισιτηρια...θΑ ΕΘΡΩ ΕΛΛΑΔΑ για τις γιορτες! ΠΟλυ χαρηκα! Θα ερθω με τη μανα μου στις 15 δεκεμβριου και θα κατσω ενα μηνα!! Μετα θα γυτισω Μπανγκοκ και θα περιμενω να ερθει η τοποτεθητηση μου σε αλλη χωρα...Αποφασισα να περιμενω στην Μπανγκοκ για να μην κοψω τον Σεμπ απο τον παιδικο..

Αχ σκεφτομαι μολις ερθω το σαββατο το βραδυ θα φησω Σεμπ στη μαμα κ θα εξαφανιστω!!! 8-):D:mrgreen:

Θα ερθει κ ο Κ για τις γιορτες αλλα αυτος θα φυγιε στις 2 γεναρη...

Ειχαμε συναντηση στο σχολειο σημερα, μου ειπαν πως ο Σεμπ τα παει καλα, τα αγγλικα του ειναι οπως πρεπει, δεν εχει κανενα προβλημα, ειναι πολυ εξωστρεφης κ κοινωνικος,κ γενικα δειχνει μεγαλο ενδιαφερον για τους αλλους ανθρωπους..Τον ειδα που παιζανε κ μπασκετ! Μα ειμαι πολυ ευχαριστημενη με αυτο το σχολειο, φτου φτου!

Παιδια για τις κρατησεις ειναι οπως τα λεει η Ιουλια..Σε μεαγλο μισθο 1500 κ 2000 θα εχεις 600-500 ευρω κρατηση..Εγω πχ ειχα κοντα στα 450 ευρω κρατηση στο Πανεπιστημιο κ τοτε καθαρα επαιρνα 1140...

Ζωη καλα ειμστε για την ωρα! Εγω δηλαδη επαθα παρασιτα απο μολυσμενο φαγητο κ δενημουν καλα , οποτε πηρα κτι πολυ ισχυρα φαρμακα να τα σκοτωσω (μου ειπαν δηλαδη πως ειναι δυσκολο να τα σκοτωσουμε διοτι κανουν αποικιες στο συκωτι κ.α., ομως με τοση μεγαλη δοση αντιβιωτικου λογικα θα τα ξεφορτωθω..Θα κανψ ελεγχο την αλλη εβδομαδα κ θα δουμε..

Αργυρω εγω δνε καταλαβα γιατι δεν θελεις την μπουρκα? δινει λαθος προτυπο στην Ρεα? τι ακριβως σε ανησυχει? για τα γερμανικα μην ανησυχεις, αφου ζει σε γαρμανοφωνο περιβαλλον, τα ακουει παντου, ειναι η γλωσσα του σχολειου, πως θα ητν επηρεασει μια βοηθος που δεν μιλαει καλα?

Σισσυ ποτε γεννας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...