Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο 73 ...και καλά γεννητούρια!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Kαλημερα!!!

Να πω κ στη Δημητρουλα περαστικα!!!Αλλα εσυ κορτσουδι μου χωρας στην κατηγορια των μωρων για τα οποια ευχηθηκα ηδη! :D

Πως ειστε σημερα αρρωστουλες κ αρρωστουλια?

Κανει παγωνια!!!Κατω απο 10 βαθμους! :o

Μια πορτα κοπανιεται αλλα βαριεμαι να παω να τη κλεισω!Αλλα να σας το γραψω δεν βαρεθηκα! :lol::P

Αφροδιτακι να σε ρωτησω κατι?Βασικα πολλα θα ηθελα αν ειμασταν κοντα...

Απλα στενοχωρεθηκα ρε συ μ'αυτα που ελεγε ο Μανωλακης αλλα και που ζηταει διαρκως συγνωμη... :? Νομιζω πως με το συγκεκριμενο θεμα πρεπει να ασχοληθεις με πολυ υπομονη και καθαρο μυαλο...Τωρα που σχηματιζουν χαρακτηρα...Εσυ βεβαια ξερεις το παιδι σου και ποσο σημαντικο ή ασημαντο ειναι αυτο...δλδ αν πληγωνεται ευκολα κ θελει με ενα συγνωμη να τα σβησει ολα,αν δεν εχει καταλαβει τι σημαινει συγνωμη κλπ...τεσπα...μια αγκαλια κ στους 3 σας!

Ζωουλα μου!!!Αντε μεινε εγκυος,να περασουν οι πρωτες βδ και μετα να τα λεμε συχνα γιατι μετα τη γεννα των διδυμων....μπααααα!Δε θα παρω! :P:P:oops::oops::lol::lol::lol:

Θεμα υπνος!Ισως ξεχναω αλλα θα σου πω τι θυμαμαι πως εκανα.

Κοιμοταν στην αγκαλια με το βυζι.Μετα προσπαθησα σιγα σιγα χωρις μεμε(μετρουσα χρονο).

Μετα την εβαζα ΣΧΕΔΟΝ κοιμισμενη στο κρεβατι και την χαιδευα μεχρι να κοιμηθει.Μετα την χαιδευα λιγο κ επειτα απλα καθομουν εκει,αν ξυπνουσε την ξαναχαιδευα και της ελεγα να κοιμηθει να ξεκουραστει.καποιες φορες ξαναηθελε αγκαλια.την επαιρνα για λιγο,παλι χαδι,παλι νανι!

Μετα την αφηνα σχεδον ξυππνια,την χαιδευα,της ελεγα πχ πως παω στην τουαλετα κ θα ξαναρθω.Στην αρχη με περιμενε ξυπνια.καποιες φορες την επαιρνε ο υπνος.ξανα δικαιολογια,πχ πλενω τα πιατα,εσυ ξαπλωσε κ θα ερθω αμεσως!

Ολα αυτα πηραν απο λιγες ή πολλες μερες...!

Τωρα την αγκαλιαζω,διαβαζουμε ενα παραμυθι ή καποιες σελ απο ενα βιβλιο,στο ενδιαμεσο μου ζηταει μονη της κρεβατι και επειτα την φιλαω ,την χαιδευω,καληνυχτα ονειρα γλυκα(με λουναπαρκ,φιλους,παρτυ,παραλιες κλπ :lol: ) και σ'αγαπω μωρο μου-γεια σας!!!! :D:D:D

Ουφ!Κουρατσηκα κ που τα εγραψα!!!

Υπομονη λοιπον!2 χρ ειναι ακομη!Μεχρι να γεννησεις θα κοιμαται μονη της!!!

Βρε Γωγουλι αυτα τα σιροπια νομιζω αυτη τη δουλεια κανουν...ρευστοποιουν κ προκαλουν βηχα ωστε να βγουν μυξες κλπ... :?:?:? Περαστικα της...κριμα το νινακι να ζοριζεται τοσο...

Παω να κλεισω την ατιμη την πορτα!μας επρηξε! :P:P:oops::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχει γενεθλια ο Μιχαλης?!

Να τον χαιρεστε τον κουκλο σας Νατασα!!!Οτι επιθυμει!!! :D:D:D

Αργυ η Μαριευη εχει γενεθλια 27 αυγουστου!Δεν αλλαξε τικερ η μανα της! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

νατασα να χαιρεσαι τυον Μιχαλη σου,...

να ειναι παντα..μα παντα υγυης..και χαρουμενος!!!

Ζωητσαααα...εγω την Τριτη εχω αδεια..οποτε κανονιστε..

απλα δευτερα δουλευω και θαλω καποιος να απασχολησει τη κουμπαρουλα μου!!!!

Δε λειτουγω....

παω να φτιαξω τσαγακι..

οπως σας ειπα η Βικυ θα διαμενει στο mediterranean palace....

Τασια...σημερα ειναι των ταξιαρχων!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://adams.co.uk/boys-clothing#&pagPa ... Brand=nike

Για τους λατρεις του Ε σοπινγκ...

εχει -40% και δωρεαν μεταφορικα

Μιτσακι μου...καλο χειμωνα..χωρις αρρωστιες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασακι μου ευχαριστώ για το ενδιαφέρον και που το θυμήθηκες αυτο που έγραψα.

Ναι το ξέρω οτι έχει θέμα εκει και ξέρω πως έχω φταίξει ....προσπαθώ .....αλλα και οι καταστάσεις που ζούμε δεν είναι πάντα τέτοιες που να μας βοηθάνε.

Αν είμασταν κοντά θα τα λέγαμε καλύτερα .....δεν γίνεται να πω πολλά σε δημόσιο φορουμ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επισης οσες παιρνετε παμπερσ..να γραφτειτε στις επιθυμιες..εχουν κουπονια 4 ευρω...

πλεων τα κουπονια τα εκτυπωσεις ονομαστηκα απο το σαιτ τους

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έκανα μια αρχη!!! Κατέβασα τα χειμερινά μου .....τωρα πρέπει να τα ανοίξω κιόλας!! Χαχαχαχα

Γιορτάζει ο Μηχαλης?!! Χρονια πολλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχ..Αφρο σοβαρα;;..εγω σημερα ανευηκα στην ντουλαπα της ταρατσας και καρεβσα το χοντρο μπουφαν του φοφο..ψωφο ειχε...

ευτυχως αυτο ειναι σε 3 επιπεδα..ΟΚ τη πολυ ζεστη φοδρα την εβγαλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! :D

Σημερα δεν πήγα την Χ σχολείο και το έχω σκυλομετανιώσει! Με έχει πρήξει!!! Πήρε τις κούκλες της να παίξει και έχει την απαίτηση να της κάνω την αμπιγιέζ! Αυτην την στιγμη κλαψουρίζει πάνω απο το πονεμένο και μυξιασμένο κεφάλι μου.

Έχω και τους πόνους μου χαμηλά και δεν την παλεύω! Εχθες είχα και 4 καλές συσπάσεις, αλλά μέχρι εκεί... :roll:

Δεν την πήγα σχολείο, γιατί βρέχει και φοβήθηκα μη φαω καμια σαβούρα στις ανηφοροκατηφορες της γειτονιάς. :roll:

Εχθες είχα γιατρό. Ευτυχώς ειχα ραντεβού μετά τις 7:30, γιατί τα προηγούμενα ραντεβου του τα ακύρωσε, είχε τοκετό. Είναι ψιλοσούργελο ο γιατρός! :D

Του λέω γιατρούλη τι έχεις και μου λέει τι να έχω απο τις 7:00 π.μ. γένναγα! :shock: Και του λέω και τι ώρα τελειώσατε; μου λεει στις 4:30 Έ, εντάξει γιατρέ τι θέλατε να γεννησετε σε 4 ώρες;; Και μου λέει δυο μέρες σχεδόν κοιλοπόναγα! Τι να κάνω;; Κάνω ο,τι μπορώ να πάνε όλα φυσιολογικά για να μην έρχονται μετά μερικές μερικές και μου ζητάνε VBAC! :lol::lol::lol::mrgreen:

Την μικρη την βρήκε 3150! :ymparty::ymparty: κανονικα με το κεφάλι κάτω, με εξέτασε και μένα, αλλά δεν μου έκανε τίποτα γιατί δεν έφτανε τράχηλο, η μικρή ξαναανέβηκε ψηλά. Παρόλα αυτά δηλώνει αισιοδοξος!

Και εγώ αισιοδοξώ! :D Θα με δει την άλλη Τετάρτη που θα είμαι 39 και 5.

Μου είπε οτι απο την επόμενη εβδομάδα στενεύουν τα περιθώρια και του λέω ουουουου καλα γιατρέ μέχρι την άλλη εβδομάδα βλέπουμε! :mrgreen:

Μου παρήγγειλε την επόμενη που θα με δει να περπατάω σαν ετοιμόγεννη, δλδ σαν πάπια και όχι σα να κάνω πασαρέλλα! ;;)8-}

Τον ρωτησα τί να κάνω για να ξεκινησει ο τοκετός και μου είπε να χοροπηδησω! (Συνθηματικο για το Σεξ, ήταν και η Χ μαζί μας στο γραφείο) Τι να κάνω για να τον αποπλανήσω ρε κορίτσια;.... Ούτε και εγω αισθάνομαι σέξυ τελευταίως για να είμαι ειλικρινής... :roll::roll::roll:

Α και όταν λέμε νερό με κανέλλα. Θα ρίχνω κανελα μεσα στο νερό και θα την πίνω η θα την βράζω σαν ρόφημα;;; :?

Αααααα!!! Και μόλις βγηκαμε απο το ιατρείο και αφού μου είχε πει ο γιατρός αυτα περι πάπιας- πασαρέλλας μου λέει η Χ: "Μαμα την επομενη φορα να του πεις ψεμματα του γιατρού οτι περπατάς πάπια"! :shock::shock::shock::shock::o:o:o

Και μετά απο λίγο μου λέει: "μαμα να σε βοηθάει ο μπαμπάνς να χοροπηδάς! Να χοροπηδάτε μαζί'!! :shock::shock::shock::shock::shock:

Νομιζω οτι μεγαλώνω τον Αλ Καπόνε! :?

Σόρι που δεν σχολιάζω ρε κορίτσια, αλλά είμαι στην τσίτα και μονίμως ποτε θα γεννησω σκέφτομαι... :?:?:?

Χρυσακι με το καλο να υποδεχτείς την Βικάρα μας στην Θεσ/νίκη!! Να περάσετε τέλεια!! :x:D

Νατασσούλα να χαιρεσαι τον Μιχάλη σου! :x

Αργυρούλα πολύ ωραίο και το φαναράκι του Λ! Και γιατι ρε έπρεπε να έχει χέσει η Ρ ντε και καλά;;;; :lol::lol::lol:

Μιτσάκι μου περαστικούλια ρε κοριτσάκι! :x

Γωγούλα, αν σε παρηγορεί αυτό, και γω πνιγομαι στις μυξες μου. :mrgreen: Υπομονη ρεεε... περαστικά στο Μαρτινάκι! :x

Λενακι τι έκανες τελικά με τα σεμιναρια που έλεγες να αρχίσεις;

Ζωη εύχομαι να πάνε όλα καλά ρε συ!! Αισιοδοξία και χαρά! Ν ανοίξεις το επομενο τρενάκι, να σου στέλνουμε την θετική μας ενέργεια καθημερινά! :D:mrgreen:

Αφρο και μενα ρε συ η Χ όλο συγγνώμη ζητάει, αλλά τωρα της έχω απαγορέψει να μου ζητάει συγγνώμη και τώρα απαιτεί απο μένα να της ζητάω συγγνωμη για το ο,τιδήποτε! :shock:

Αναστασι τρελογγα κουράστηκα και μόνο που τα διάβασα! Τζιζους τί με περιμένει!

Τί άλλα; :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol: Σισσιώ :lol::lol::lol::lol:

τέλεια η Χ :lol::lol::lol::lol::x

δλδ δεν είχες καθόλου διαστολή? :roll::roll:

κοίτα αν δεν μπορείς να χοροπηδήσεις περπάτησε 4χλμ!!! :mrgreen:

εγώ περπάτησα την πρώτη φορά - χωρίς να επιδιώξω γέννα, πήγαμε σε ένα μπαράκι - και την επόμενη εβδομάδα γέννησα!!! 8-)

έτσι όπως μου τα περιέγραψαν οι δασκάλες νόμιζα ότι υπαίτια ήταν η δικιά μου :lol::lol::lol::lol: η καρδούλα μου :x:x , χθες της έδωσα μια στον πωπό και ήρθε και με αγκάλιασε :(:(:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα...Δε σας διάβασα..Δεν προλαβαίνω...Ίσως αργότερα... :roll::roll::roll::roll:

Ένα θα σας πω..Χθες περάσαμε το βράδυ μας στο Παίδων Αγλαϊα Κυριακού.... :(:(:( Η μικρή όλη μέρα ήταν κοτόπουλο, με το ζόρι άνοιγε τα μάτια και συνεχίστηκαν τα δέκατά της για 4η μέρα..Η υποτονικότητα και η νοθρώτητα προβληματισαν τον παιδιατρο μας (τηλεφωνικώς του τα είπα) και έκρινε απαραιτητο να κάνει εξετάσεις...10.30-1.30 ήμασταν Παίδων.... :?:?:?:?

Ιωση είναι, δεν έδειξαν κατι οι εξετάσεις, στα πνευμονάκια της έχουν κατέβει λίγες μιξούλες έδειξε η ακτινογραφία....Αρχίσαμε αντιβιωση και αερολιν...Κόψαμε το Μουκοσολβάν.... :roll::roll::roll:

Είμαι κομμάτια...

Τη θηλάζω 18,5 μήνες...Γιατί ρε γαμωτο αρρωσταίνει τόσο εύκολα;;;; :cry::cry::cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ μωρέ Γωγώ να κοίτα και η νυφούλα μου, Μ-Ι, έχει του κόσμου τις αλλεργίες.....ο θηλασμός απλά βοηθάει λίγο.....έχει να κάνει με το ανοσοποιητικό του κάθε ανθρώπου! :!: από την άλλη ξέρεις αν ΔΕΝ θήλαζε πόσο συχνά θα αρρώσταινε? όχι .... λοιπόν?

περαστικά της όμως, κρίμα η καημενούλα :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμείς σε λίγο θα φύγουμε να πάμε στον παιδίατρο για το τεστ ανάπτυξης της Ρ. και για εμβόλιο του Λ., ο οποίος δεν θέλει να κάνει μου είπε!!! :o:o:o:o:o:o

πωπω τι με περιμένει δλδ!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε ομορφες?

εγω τρεχωωωωωω...σημερα..εχω ρεπο και δεν ξερω τι να πρωτοπρολαβω...!

τι κανονισατε για θεσαλονικη?

τι καιρος κανει?

τι να φοραμε?

θα σας δω και να με δειτε?

ποσο σκεφτομαι το ταξιδι!

αχ πως θα περασουν τοσες ωρες?

επησις ολοι με ρωτουν ...γιατι την ημερα της γιορτης μου δεν θα ειμαι σπιτι...χαχαχχαχ...δεν μπορουν να καταλαβουν οτι ειναι δωρο για εμενα αυτο!

Γωγω...αρχικα να σου πω περαστικα...

2ο μπορει αν δεν θηλαζε να τα περνουσε πιο βαρια!

επησις ...προστατευει ο θηλασμος...δεν κανει θαυματα...

ααααα και να θυμασαι....το παιδων πεντελης εφημερευει καθημερινα εως τις 2

καθως και δευτερα και πεμπτη 24ωρο και καθε 2η κυριακη..

αυτα σου τα λεω...γι ανα γλιτωνεις την ταλαιπωρια στα υπολοιπα παιδων!

Σισσι ...πολυ γελασα με Χ. και χοροπηδηχτουλη γιατρο/...

ολα καλα να πανε...!

ξεκινα σεξ...ευχομαι να σου κατσει...αχχαχχα!

Νατασουλα...να χαιρεσαι τον Μιχαλακη σου!

συμπεθερα/..πιστεψες οτι εκανε κατι τετοιο η ΡεΑ?

να την κανει μια αγκαλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμείς γυρίσαμε, η Ρ. απάντησε σε όλες τις ερωτήσεις, την επόμενη εβδομάδα θα πάω πάλι στον παιδίατρο ν απάρω το βιβλιάριό της και αν έχει κάτι να μας πει!!! :|

τι φοβιτσιάρης ο Λ. κλασικός άντρας :lol::lol::lol::lol::lol:

ενώ η Ρ. αφού τέλειωσε με το τεστ και περιμέναμε σε άλλη αίθουσα για το εμβόλιο, ανεβαίνει πάνω στο κρεβάτι-εξεταστήριο, της λέω δεν είναι για σένα, "οχι θέλω και εγώ, έβγαλα τα παπούτσια μου" :o:o:o:o:o

μα να θέλει να την εξετάσει ο γιατρός :o:o:o:shock::shock::shock: και να της κάνει και εμβόλιο :o:o:o:o μέσα στην καλή χαρά ήταν η κυρία 8-)

τους έδωσ εκαι μπαλόνια στο τέλος!!! :roll::roll:

έπρεπε η Ρ. να δώσει και ούρα, αλλά δεν τα κατάφερε τελικά και πρέπει να τα πάω αύριο!! :roll::roll:

συμπεθέρα πότε ανεβαίνετε πάνω? να σου πω από τώρα Χρόνια Πολλά ή θα μπεις και την Κυριακή? :roll::roll::roll:

α! Γωγώ εμένα μου αρέσει πολύ να ταξιδεύω με τραίνο.....έχω κάνει πολλά ταξίδια....θυμάμαι και φλερτ :lol::lol::lol: πήγαινα Αθήνα και γνώρισα έναν τύπο στο τραίνο και αφού φτάσαμε πήγαμε για καφεδάκι :roll::roll:8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πινω το απογευματινο μου τσαι! :D

η Ρ. βλεπει τιβι, ο Λ. με τον μπαμπα του ειναι εξω με το φαναρακι :)

και μολις διαβασα μια σελιδα που μου ελειπε!!! :?

Αφρο τωρα το διαβασα :(:(:(:( και θα συμφωνησω με την Αναστ.!

να σου πω βεβαια οτι το ιδιο κανει και ο αντρας μου και του εχω πει πολλες φορες να μην ειναι αυστηρος με τα παιδια γιατι στην τελικη τον φοβουνται!!! :? και ειναι οτι χειροτερο -για μενα- τα παιδια να φοβουνται τους γονεις!!! :!: βεβαια οταν εισαι και μονος σου με 2 παιδια καπως πρεπει να επιβαλεις και την ταξη.....

Νατασα εδω επιδομα παιδιου παιρνουν οι υπαλληλοι που εργαζονται για την κυβερνηση δλδ οι δημοσιοι υπαλληλοι και για το ενα παιδι ειναι νομιζω 200ε!! :!:

Παναγιωτα ασε να μεγαλωσει λιγο ο Ν. και μετα τον πας σε δραστηριοτητες, αφου δεν εχετε και χρονο τωρα!!!

η αδελφη μου παει τον γιο της, 6 χρονων, σε ζωγραφικη και αγγλικα και την κορη, 3 ετων, κολυμβητηριο και ειναι ολη την εβδομαδα στο τρεξιμο....πολυ κουραση!!! γιατι γυριζει απο την δουλεια κατα τις 4 το απογευμα και απο εκει και περα ειναι στο τρεξιμο!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και γω που νόμιζα οτι θα μπω στο τρενακι και θα έχω να διαβασω 2-3 σελίδες τουλάχιστον πώς θα μου περάσει η ώρα μέχρι να κάμνω την ένεση, μου λετε;;; :|:(

Θερίο η Ρ Αργυρούλα! Μπράβο της! :D

Γωγω μην στεναχωριέσαι ρε συ... ξέρω είναι δύσκολο, αλλά θα περάσει και αυτο. :x:x:x όσο για τον θηλασμό δεν πιστεύω ρε οτι είναι πανάκεια, αλλά οτι είναι το φυσιολογικό. Άλλο να δίνεις τεχνητη τροφη στο παιδί σου και αλλο αυτο που προοριζει η φυση γι' αυτό! ;) όλα τα άλλα τα ακούω βερεσέ. :oops::oops::oops:

Πάω να σιδερώσω ενα πουκάμισο του αντρού μου που τον ξέχασα. Ειχα σίδερο σήμερα αλλα βαρέθηκα... θα το κανω αυριο. :roll:

Σας φιλώ κοριτσούδια μου! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε?

εμεις καλα..κοιμουνται...

νατασουλα μου αν χαιρεσαι το γιοκα σου..να ειναι ΠΑΝΤΑ τοσο καλο παιδακι ...

η μικρη καλα?

σισσακι ουυυ τεεελειο το βαρος ρεεεε...περπατα αρκετα...περιμενουμε τη γεννα σου ντεεεε

γωγωκα :?:cry::cry::cry::cry::cry::cry: το κοριτσακι μου ...αχου μωρεεεε

σε θυμηθηκα στο ονειρο μου...ειδα οτι εμεινα 3 φορα εγκυος κ αυτο θα το γεννουσα κ γω φεβρουαριο..κ λεω κ αυτο?κ τα 3?αχ λεω σα τη γωγω :lol::lol::lol::lol:

αργυ τελεια με τη ρεα..ησουν παρον?

χρυσα κ βικυ χλωμο απο μενα..να παρω το αμαξι κ να ερθω σπιτι σου χρυσα κοματακι δυσκολο..κολλαω :roll:

νατασουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ που εισαι?ποτε θα σε δω...

ζωηηηη σου ευχομαι κοπελα μου ολα καλα...συντομα να μας ανακοινωσεις νεα σου...

αναστασια πως παει το διαβασμα?περιμενω μια συνταγη ε?θυμασαι? :roll:

νυσταξα..αυτα θυμαμαι..η φρα χαθηκε...

καλο ξημερωμα

α εγω προς το παρον δε το παω δραστηριοτητα..δε θελει κολυμβητηριο..οκ το σεβομαι..δε ξερω τι να κανω :roll:

κ αυτον δε το απασχολει. :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xalooooooooooooooooooooooooo

τι κανετε;

σημερα το βραδυ η μικρη 3 φορες πηγα να την βαλω κουνια μισοκοιμισμενη κ τις 3

ξθπνησε κλαιγοντας κ ελεγε μαμα οχι κουνια γκαλια μου νανι....και την πηρα μαζι μας....

α και αποκοιμηθηκε 11.15 απο τις 9.15 που ημασταν στο δωματιο της.....

ωραια ε;κοπελες ευχαριστω για τις απαντησεις σας

σκεφτομουν να φερουμε απο χαλκιδικη το φοιτητοκρεβατο μου και να κοιμαται εκει

τουλαχιστον θα ξαπλωνω διπλα της οχι στο πατωμα,θα πιανομαστε σφιχτα αγκαλια κ ισως αποοιμιεται γρηγοροτερα τι να πω....παντως δν την παλευω αλλο καταχαμα και μιση στην κουνια μιση αποξω.....

τεσπα.....

αργυρουλα μπραβο στη ρεα μας ολα καλα λοιπον!μα καλα κακα στο πατωμα το κοριτσι μας πως θα μπορουσε ;)

αλλα ατρομητη ε;πολυ τυπακι η ρεα παντως!ο λουκακος το εκανε το εμβολιο με μιση καρδια ε;αχ μωρε η ψυχουλα μου!επισης αρφυρουλα οντως η μαριευη γενεθλιαζει 27 αυγουστου πρεπει να αλλαξω τικερ

ευχαριστω για ις ευχες παντως!κ εσυ ειχες γιορτη ε 1η νοεμβρη;σορυ που σου ευχηθηκα!

παντα γελαστη με αγαπη μεσα σου και γυρω σου!με υγεια οτι επιθυμεις!μακαρι καποια στιγμη να γνωριστουμε :D

φραν που εισαι καλε;ολα καλα;για προσδιορισε συντεταγμενες..που εισαι ΒΚ ακομα;ο σεμπ καλα;φιλια!

θουλη καλως ηρθες βρε δν σε ειπα!σου λειπουν ηδη ε;ποτε σκεφτεσαι να ξαναπας;τα μικρα καλα;

μιτσακι γλυκο περαστικα σου βρε!γρηγορα να συνελθεις!χαρουμενη επετειο παντα αγαπημενοι και τα παιδια σας να ειναι παντα χαρουμενα κ αγαπημενα!

σισσακι δν με προλαβες καλε να διαβασεις το κατεβατο μου! :lol::lol: ευχαριστω για το νεο τρενο αλλα σειρα εχεις εσυ κατσε να σκασει μυτη η τσουπρα με το καλο πρωτα! :) ωραιο πραγμα να σε χαλαρωνει ο γιατρος σου

να τον νιωθεις πλαι σου!

καλε μν αγχωνεσαι για τα ξενυχτια ολα με τη σειρα τους

αα!και απολαυσε τα και τα ξενυχτια κ τη χαριλινα με τις οποιες αντιδρασεις της κ την κουραση κ τους θηλασμους!εχεις κοντα μαμα κ αδερφη ετσι δν ειναι;θα ειναι διπλα για οτι χρειαστεις.....

οπως το βλεπω εγω εχεις χιλιους δυο λογους νασαι χαρουμενη κ αισιοδοξη σε περιμενουν τοσο πολλα ομορφα πραγματα να ζησεις συντομα!φιλια!

γωγουλα περαστικα στη μικρη!οπως ειπαν κ τα κοριτσια αν δεν θηλαζε θα τα περναγε πιο δυσκολα....ευχομαι γρηγορα να συνελθει!

σαλονικιες τι θα κανουμε τελικα δευτερα;θα μιλησουμε στο τηλ;ποσες ωρες κανει ο καρβουνιαρης; :?

φανταζομαι θαναι κ ο αντρας σου μαζι;για να σε βοηθησει στο ταξιδι..τελειαααααααααα

αχ αυριο θα με δει ο ντοκτορ να μου πει περιπου ποτε θα προχωρησουμε.......εχω λιιιγο αγωνια 8-)

α επισης σαλονικιες θελετε να κανουμε τπτ το σαββατο;πηαμε την προηγουμενη κυριακη ματζικ παρκ και το καταφχαριστηθηκαμε κ οι 2 εχετε ορεξη;η για κατι αλλο;κανα παρκο;για πειτε...

αναστασιια τι θα κανετε εσεις ;καλα θα σε τηλ κιολας αυριο μαλλον!

πολλα πρεπει να ειπα ε;

αντε καληνυχτα καλο ξημερωμα ναχουμε!

α νατασουλα παραλιγο να το ξεχασω...να χαιρεσαι το μιχαλακη παντα γερος κ δυνατος!να τον καμαρωνετε παντα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα ομορφοκοριτσα../

Τι κανετε;;;…εγω καλα…

Θου τρελοκομειο…ελα κεντρο ρε…δευτερα τριτη θα βολταρουμε…

Τριτη απογευμα θα φυγει η Βικυ…

Κυριακη πουρνο πουρνο να ερθει σε μας…

Θα την παρω από τον σταθμο..θα φαμε σπεσιαλ προινο στο σπιτι μας..μετα θα την παω στο ξενοδοχειο να ξεκουραστουν και να χαλαρωσουν..και το απογευμα θα φαμε παλη σε μας…θα την κανω τραπεζι..πωπω..ποσο μου ελειψε…εχω να κανω πολύ καιρο ένα σωστο τραπεζι σε καποιον…

Δευτερα επειδη δυσκολα να παρω αδεια..θελω να την απασχολησετε./.με βολτες ..με καφε…

Την τριτη θα εχω αδεια..οποτε θα ειμαστε παλη μαζι…

Ζωη να το φερεις το κρεβατι..και να τη βαλεις εκει τη Μαριευη…εγω βολευτηκα πολύ που ο Χ πηγε στο δικο του κρεβατι οσο ημουν εγγυος στον ΖΑΝ…

Γωγουλι..στο θεμα θηλασμος συμφωνω με τη Σισσυ…

Είναι η τροφη του παιδιου σου…δενειναι αντιβιωση …

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια...

τι μου κανετε;;;

χρονια πολλα για χθες σε οσους γιορταζανε....να σας χαιρομαστε.....

γωγουλα οτι θηλαζει δεν σημαινει οτι δεν αρρωσταινει....εμενα ο ιασονακος που αρρωσταινε συνεχεια μου ειχε πει ενα παιδιατρος-ομοιοπαθητικος οτι αν δεν τον θηλαζα απλα θα τα περναγε ολα πιο βαρια...βεβαια οταν του εδωσε μια θεραπεια εκανε να αρρωστησει ενα ολοκληρο χρονο....τυχαιο;;;....δεν νομιζω....παντως ο ιασονας που εχει θηλασει τα περναει πολυ πιο ελαφρια ολα σε σχεση με το γιωργακη που θηλασε πολυ λιγο.....

μη στεναχωριεσαι....

σισιω περπατημα και χοροπηδητο...χαχαχαχα!!!!!!!

ευχομαι γρηγορα να γεννησεις.....

τι καλα που θα πατε για καφεδακι...θελω και εγωωωωω

εμεις καλα ειμαστε....ο γιωργακης καλυτερα...ακομα πρισμενος αλλα καλυτερα.....

χθες τα πηγα και τα 2 να κουρευτουν,....πολυ γελιο....τον ιασονα το κουρεψαμε σε στιλι μοικανας...χαχαχα...και μου λεει μετα...ωραια μου τα εκανε η κυρια δημητρα...μου αρεσουν....χαχαχαχαχα!!!!!!

φιλιαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα.

Έχω τον Μ σήμερα σπίτι, το βραδυ έκανε πυρετό και τον κράτησα σπίτι ...απο το πρωί είναι καλά αλλα είναι πεσμένος κάπως και έχει ξαπλώσει και βλεπει παιδικά. Θέλω να πάω και σούπερ και που να τον τρέχω .....

Έκανα τυροπιτακια (τα έψησα μην φανταστίτε τιποτα!! Χαχαχα) και ο Π έπεσε με τα μούτρα και ας καίνε ακόμα!!!! Χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

και :o:o:o:o:o:o:o:o μόνο η Χρύσα? :roll::roll::roll:

Χρύσα ρε συ τα 100γρ τσάι κάνουν 4ε!!! :o:o:o ....θα αγοράσω όμως 8-) σκέφτομαι να πάρω με γεύση πορτοκάλι....έχει και με γεύση κανέλα 8-)

χθες τελικά όλα τα σχολεία συναντήθηκαν και περνούν έξω από το σπίτι μας (με τα φαναράκια), οπότε ρωτώ την Ρ. αν θέλει να πάμε και αεμείς με το δικό της φαναράκι να συναντήσουμε τον μπαμπά και τον Λ. και είπε ναι, και τσουπ κυρίες έξω αμέσως :lol::lol::lol::lol: ευκαιρία δεν χάνουμε για βόλτα εμείς 8-) ......και η διευθύντρια του δημοτικού είχε πει ότι τα παιδιά μπορούν να πάνε σήμερα το πρωί και πιο αργά στο σχολείο αλλά δλδ μέχρι τις 8.45 και αυτό γιατί χθες το βράδυ μετά την περιφορά του φαναριού τα παιδιά πάνε στα σπίτια και τραγουδάνε και τους οι νοικοκυραίοι τους δίνουν γλυκίσματα.....άυτό σημαίνει ότι θα πάνε για ύπνο αργότερα, άρα μπορούν να πάνε σχολείο λίγο πιο αργά!!! :roll::roll::roll::roll:

τα δικά μου τα παιδιά, οκ δεν τραγούδησαν, αλλά ξύπνησαν από τις 7.00 :twisted::twisted::twisted: πότε και πήγαμε κανονικα.....μιλάμε στο τμήμα του Λ. 5 παιδιά .... σε ένα τμήμα της 3ης κανένα παιδί :o:o:o

τι άλλα? :roll::roll:

Θούλη ένα θα σου πω: ότι οι γονείς πρέπει να συστήνουν δραστηριότητες στα παιδιά, τα παιδιά από μόνα τους δνε ξέρουν και αν συνηθίσουν να μην κάνουν τίποτα και να μένουν στο σπίτι δεν τους πειράζει αφού δεν ξέρουν τι θα πει δραστηριότητα!!! :roll::roll::roll: μην περιμένεις δλδ από τον Ντόντο να σου πει ότι θέλει να κάνει κάτι......αν αρχίσει να πηγαίνει κάπου τότε θα θέλει και από μόνος του.....φιλικά σου τα λέω αυτά γιατί είναι σε μια ηλικία που έχει και άλλες ανησυχίες.... :x

Ζωή να το φέρεις το κρεβάτι, έτσι αν θέλει να σηκωθεί και να έρθει σε σας θα μπορεί.....μετά θα αισθάνεται ότι μεγάλωσε κιόλας ;) .....και αυτό που λες ότι θ αμπορείς να ξαπλώνεις και εσύ πολύ σημαντικό ειδικά αν είσαι και έγκυος!!! ;)

Λενάκι ρώτησα και τον άντρα μου, μου είπε ότι δεν υπάρχει κάτι σχετικό στο νετ.....έψαξα και δεν βρήκα, αλλά μου είπε ότι υπάρχει η ιστοσελίδα της ένωσης γιατρών και εκεί ύπάρχει μια λίστα ή μπορείς να γράψεις το όνομα του γιατρού σου και αν δεν είναι στην λίστα των γιατρών που εμπλέκονται στο σκάνδαλο τότε θα σου βγάλει NEIN, αν έμπλέκεται τότε θα σου βγάλει ότι δεν υπάρχει πληροφορία!!! ;):!::!:

αυτά.....

μέχρι να γράψω και να ποστάρω να σου και η Αφρο με την Γιώτα....καλημέρα, θα σας διαβάσω μετά!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...