Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο 73 ...και καλά γεννητούρια!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημεραααα

Αφρο ποιος εχει πηρετο;;;..ο Πανος;;;

Τι κανετε;;;...

Ζωη βαλε στο youtube το πουλακι τσιου και θα σου βγαλει τα βιντεακια...

πως τα πας;;;..τελικα ειπαμε τριτη η εμβρυομεταφορα;;;

Ρε παιδια..εγω παλη αυτο δεν το καταλαβαινω...

ακομα και εαν ειχα παρα πολλα λεφτα..παλη για προσφορες θα εψαχνα..κυριως στα ρουχα..και φυσικα θα φορουσα και τα ρουχα του μεγαλου στον μικρο..

νομιζω οτι τα τελευταια χρονοα ειχαμε ολοι μπει σε εναν χωρο απιστευτης σπαταλης...

δεν ξερω..

εγω ανετα ζουσα οταν ημουν παιδι και ζουσαμε στη Ρωσσια..

μετα τα πραγματα παντα ηταν ζωρισμενα για μας..εκτος απο 3 χρονια περιπου οταν δουλευα ημουν ανυπαντρη και ζουσα με τους γονεις μου οπου επιδωθηκα και εγω με τη σειρα μου σε ενα οργιο σπαταλης..και επενδυσης της γκαρνταρομπας μου..

οτι της προκοπης εχω..απο τοτε ειναι..

αλλα ειναι θεμα προτεραιοτητον γι ατον καθ'ενα νομιζω..

εγω προτιμουσ ανα ξοδευω τα λεφτα μου σε "καλο" φαγητο, ταξιδια..βιβλια..μουσεια..συναυλιες, καποτε πηγαινα στο μεγαρο μουσικης τα Χριστουγεννα...

κοινως ζουσα τη ζωη μου..

Αλλα ακομα και οταν γεννησα τον Χ και ειμασταν σχετικα καλα..οποιος γνωστος μου μου εδινε πραγματ αγια το παιδι...εννωειται οτι τα επαιρνα..

η κουμπαρα μου απο Βολο μου ειχε δωσει ενα καρο ρουχα που φορεσε ο μεγαλος ΚΑΙ ο μικρος της...τα φορεσαν τα δικα μου παιδια..τα παιδια μας συναδελφου..και τωρα τα φοραει το παιδακι της κουνιαδας μου..

και πιστεψτε με τα φορανε αλλα 3-4 παιδκια..αθικτα ειναι...

Κατερινα και τασια ελατε οποτε θελετε;;;...αυτο το ΣΚ ειπαμε θα παμε για καφε με τη Σαυρογιωτα ( κοπελα θα σε τηλ να το κανονισουμε...) το εππομενο;;;..τι λετε;;;..θελετε να ερθετε σπιτι μου να φτιαξω μερικα μεζεδακια και να ποιουμε λιγο κρασακι;;; να κατσουμε..να πουμε καμια βλακεια..να θαψουμε τον συγκατοικο της Τασιας;;;;

το μεθεπομενο δεν δυναμαι..εχει γεννεθλει η μανουλα μου...

Αρζτ εννωειται οτι πινω..στο σπιτι πινω καφε πλεων μονο προι..

και στο γραφειο τους εχω κολισει..φτιαχνω μια μεγαλη τσαγιερα..και πινουν ολοι...

χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για το θεμα θερμανση που λετε...

εμεις εχουμε παρει ενα αεροθερμο για το μπανιο οταν κανουμε μπανιο τα παιδια

εχουμε αναψει 2-3 φορες τα καλοριφερ..για λιγο...

post-14553-13873939816064_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερίνα σήμερα έχουμε 3 βαθμούς έξω!!!! :roll::roll:

αλλά εμένα δεν μου φαίνεται και πολύ κρύο :roll::roll::roll:

κορίτσια ο αδελφός μου ξέρετε τι έκανε? συνέδεσε στο τζάκι κάτι σαν αερόθερμο και ζεσταίνεται όλο το σαλόνι και σκέφτεται να το επεκτείνει και στο υπόλοιπο σπίτι....δλδ η ζέστη θα έρχεται μόνο από το τζάκι :);)

μου είπε ότι υπάρχει και στο you tube, το πώς θα το κάνεις!!! :|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρω μπορεις να κανεις ενεργιακο τζακι..ειναι ευκολο κυριως σε νεοκτηστα σπιτια

θελει ομως να περαστουν ειδικοι σολινες..γηψοσανιδες...

και δυστιχως τα περισσοτερα διαμερισματα ειανι χαμιλοταβανα

το ειχαμε συζητησει με τον καποια στιγμη πως οταν βαζαμε τζακι..να το καναμε καπως ετσι..

αλλα θα πρεπει να γινουν πολλες αλλες εργασιες στο σπιτι..πριν γινει αυτο...

και φυσικα..δεν υπαρχουν για την ωρα τα απαραιτητα χρημματα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο πάνος ναι.

Δεν φτάνει 38, το καταλαβαίνω με το χερι! Χαχαχα

του έδωσα όμως σιρόπι γιατι θα φύγω.

Περιμένω την κουμπάρα

αργυρώ δεν ξέρω πόσο θα αργήσω ....νοσοκομείο είναι και είναι και μακριά ....λέω ν πάρω ταξακι και ας πληρώσω για να μην φύγω νωρίς και μην αργήσω ....οχι τίποτε άλλο δεν θα με πηραζε ν κνωσού βόλτα με λεωφορια ηλεκτρικό και μετρο (ναι και τα 3) αλλα σκευτωμι τον μικρό .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα...

καλε ποσα γραψατε...

νομιζω οτι δεν θυμαμαι τιποτα....

εμεις απο θερμανση εχουμε τζακακι ενεργειακο......αεροθερμο ομως.....μια χαρα μας εκατσε βαζει ο κουμπαρος μας που θα βαφτισει το ευακι και μας πηγε πολυ οικονομικα...περιπου στα 1800ευρω......αλλα εχουμε ζεστη....επειδη το σπιτι ηταν σε φαση εξοχικου δεν εχει καλοριφερ οποτε φτιαξαμε το τζακι μας....

ρε σορυ δε θυμαμαι κατι αλλο......τι εχω παθει......τοση ωρα διαβαζα και τα ξεχασα ολα.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα....τι κανετε?εγω λιγο κουφη ειμαι αλλα τουκαχιστον εχω καλη ψυχολογικα :lol:ετοιμαζομαι για τα χριστουγεννα....

αφροδιτη περαστικα στο μικρο..

αργυρω εγω προσεχω με την διατροφη του μικρου....δεν λεω οτι δεν φτιαχνω τοστ αλλα γενικα προσεχω πολυ...ευτυχως κ ο συζηγος ειναι της υγιεινης διατροφης οποτε δεν εχουμε θεματα...κ οταν εγω λειπω παντα προσεχει τι θα δωσει στο μικρο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα δεν ξέρω το τζάκι το έχει κάνει πολλά χρόνια πριν και το σπίτι δεν είναι καινούργιο!!! :?

αχ τι μου είπε ο άντρας μου χθες, μια γυναίκα, πριν 18 χρόνια, ήταν έγκυος και πάει στον γιατρό όλα καλά, μί ακαρδιά....όλοι οι υπέρηχοι έδειξαν ένα παιδί.....ήρθε η ώρα του τοκετού, γεννάει φυσιολογικά και λέει στον αγιατρό ότι κάτι συμβαίνει γιατί αντιλαμβάνεται μία κίνηση και ο γιατρός - νέος και άπειρος - της λέει όχι είναι ο πλακούντας!!! :!: .... εκείνη επέμενε, οπότε η μαία αναλαμβάνει δράση και της λέει σπρώξε πάλι και ξανά από την αρχή το σπρώξιμο και τσουπ να σου και το άλλο παιδάκι :D:D:D:D

ήταν από το ίδιο ωάριο και καθόλη τη διάρκεια της κύησης η μία καρδιά ταυτίζονταν με την άλλη!!! :roll::roll:

εδώ πάντως να ξέρετε ότι η μαία ξεγεννά και όχι ο γιατρός, όπως στην Ελλάδα!!!

και η κόρη ενός συναδέφλου του είναι έγκυος 2η φορά και πάει στον γιατρό και κάνει υπέρηχο και την ίδια μέρα την μία φορά ακούνε 3 καρδιές, την άλλη 1 και την επόμενη 2 :o:o:o:o:o:lol::lol::lol::lol:

και της είπε να πάει και σε άλλον γιατρό μήπως και το μηχάνημά του τα έπαιξε!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Αφρο καλή τύχη με τον γιατρό! εύχομαι όλ ακαλά να είναι :):x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρωωωω...απαπαπ..δενε ιμναι μονο εδω οι γιατροι γκαου τελικα :lol::lol:

Γιωτα μια χαρα το ενεργιακο τζακι..μια χαρα σας εκατσε...

Χρυσανθι τωρα που ειναι η μαμα σου εκει..να ξεκουραστεις λιγακι..μπορει να μην εχεις λλους ιλιγγους...

Αχ ασε αυτο με τα Χριστουγεννα..

απο χτες βαζουν Χριστουγεννιατηκα...

λετε να αλλαξω τη φωτο προφιλ μου...μπουχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!

είμαι στο γραφείο και περιμένω κούριερ να ξαποστείλω την εργασία ;)

Αργυρώ αν λες αυτό που κατάλαβα (όχι το ενεργειακό τζάκι) αλλά αυτό με το οποίο παίρνει τη ζέστη από το τζάκι και την πετάει έξω (πως να σας δώσω να καταλάβετε :roll: ) έχω ακούσει ότι δεν κάνει δουλειά

Εμείς ΔΕΝ θα ανάψουμε καθόλου καλοριφέρ. Θα πηγαίνουμε κάτω στα ξαδερφάκια μας που έβαλαν σόμπα πελετ :mrgreen:

Κορίτσια αύριο θα πάω σε επίδειξη νυφικών του Pronovias στο Imperial 8-)8-)8-)8-)

Παντρέυονται τα ξαδερφάκια μου και είμαστε υπ'ατμών. 2 Ιούνη αλλά επειδή ο γάμος θα γίνει στη Σκιάθο κι επειδή θα φτιάξουμε πολλά πράγματα μόνοι μας έχουμε ξεκινήσει να ψαχνόμαστε από τώρα :geek:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι Μαρία αυτό είναι που λες, εμένα μου είπε ότι δουλεύει μια χαρά....τώρα δεν ξέρω το μέλλον θα δείξει!!! :roll::roll:

ξέχασα να πάρω χρήματα μαζί μου το πρωί, η χαζή, και έτσι δεν πήρα τις φωτό της Ρ. από τον παιδικό....ελπίζω το μεσημέρι να είναι ακόμη εκεί η μία δασκάλα για να μου τις δώσει!!! :roll::roll:

και ενώ η Ρ. στην πραγματικότητα είναι ομορφούλα, στις φωτό δεν φαίνεται ακι τόσο καλά!!! :roll::roll::roll:

Σισσιώ και εγώ έχω μυωπία, αλλά δεν το είπα σε κανέναν γιατρό :?:roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σες οντως μια χαρα μας εκατσε...και ειναι του ομιλου φραγκου...και τα ξυλα εδω καμοια σχεση...περα οτι εχουμε δικα μας και να θες να αγορασεις ειναι πολυ φτηνα σε σχεση με αθηνα και θεσσαλονικη...

χρυσανθη χαιρομαι που εισαι καλυτερα...εχεις και την μανουλα τωρα...τυχερουλα...τωρα αυτο που λες για το αγχος πρεπει να το προσεξεις...οντως μπορει να οφειλονται εκει οι ιλλιγγοι..

αργυρω η κορη σου ειναι πολυ ομορφη.......

ασχετο....απο οσα μου εχει πει ο κουμπαρος μου δεν παιζει ρολο η παλαιοτητα του σπιτιου για τα ενεργειακα τζακια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτα ενοω πως σε παλιο σπιτι..εχει πολυ περισσοτερη δουλεια..περασμα γηψοσανιδων κλπ κλπ..για να παηξαινει η θερμανστη και στα δοματια.,..

σε νεο απλα περνας τις σωλινωσεις μεσα στους τοιχους..και εχεις μονο τους αεραγωγους..εννοω να βαλεις τζακι ενεργιακο..οταν το χτιζεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χθες δίνουν στον Λ. από το σχολείο ένα ημερολόγιο τοίχου 2012-13 και έχρεται και μου λέει να του το κρεμάσω στον τοίχο και βρίσκει και η Ρ. το ίδιο αλλά του 2012 σε ροζ (το είχαμε στο σπίτι) και θέλει και εκείνη να το κρεμάσω στον δικό της τοίχο και λέει στον μπαμπά της "μπαμπά εδώ θα γράφω όλα τα ραντεβού μου!" :D:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: πέθανα στα γέλια με τον τρόπο που το είπε....θα έχει και εκείνη ραντεβού!!! :lol::lol::lol::lol:

σκατούλα :P:P:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχα!!!!!!!!πολυ γελιο η μικρη σου αργυ....

εμενα ο γιωργακης ηταν θλιμμενος 2 μερες γιατι ελειπε το κοριτσι του απο το σχολειο...χαχαχα....και χθες βρηκε αλλο κοριτσακι για να περασει η θλιψη του.....χαχαχαχα......αντρες απο τα γεννοφασκια τους.... :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kaλημερα κοπελιες! :D

Ξυπνησα ψιλοαρρωστη γμτ...μυξες,πονολαιμος κλπ!Αλλα δεεεεν θα με παρει απο κατω!Ερχεται κ ΣΚ! :D

Αργυ γελασα πολυ με την Ρεα!!!Ρε συ και στις φωτο φαινεται κουκλα!!!Για φαγωμα ειναι ειδικα οταν γελαει!!!Ασε που μου θυμιζει λιγο την Α οποτε αυτο την ομορφαινει κ αλλο! :lol::oops:

Γιωτακι σημερα λες "πφφφ!αντρες"...στο μελλον θα λες "καλα εκανε ο κανακαρης μου!σιγα μην περιμενει το καθε τσουλακι!" :lol::P:P

Η Α προχθες απογευμα θα πηγαινε στη μανα μου...ηρθε ομως ο Α νωρις οποτε της ειπε πως θα μεινει μαζι του!

Λεει κ η Α "Βρε μπαμπα,εχω δυο γιαγιαδες(δειχνοντας 2 δαχτυλακια κ ονομαζοντας τα),την Ελενη κ την Αννα.Σημερα διαλεξα να παω στην Ελενη μου!ΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΡΕ ΦΙΛΕ????Πωωωωωω!(κ χτυπαει το μετωπο της)" :lol::lol::lol::lol::lol: Θεα????? :lol::lol::lol::lol:

Μετα της λεω "αντε Αννυ,φευγουμε!Παμε στο μπανιο να αλλαξουμε" κ απανταει "ρε μαμα κανεις λαθος.οταν λεμε "φευγουμε" εννοουμε πως παμε καπου εξω,οχι στο μπανιο!" :?:lol::lol:

Αυτα τα ωραια!Βασικα κ αλλα εχω! :P:oops: Που με ξυπναει χαραματα κ λεει "μαμα-μαμαααα ξυπναααα!ΠΡΕΠΕΙ να αγκαλιαστουμε!"? :lol: να μην το πω,που λιωνω η δολια?

Ουφ! :D:D:D Τι αλλα?

Βαριεμαι!!!!

Εγραφα εκθεση τοση ωρα...παλι θα κοκκινησει το συμπαν με τα λαθακια μου?!! :lol:8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!! :D

Σημερα κλείνω 40 εβδομάδες κύησης ΚΑΙ 6 χρόνια γάμου! Άντε να τα εκατοστήσω μου εύχομαι! :mrgreen::lol::lol::lol::D

Πάω να ντυθώ να περπατήσω καμια ώρίτσα πριν πάω να πάρω την Χ απο το σχολείο και θα σας δω το μεσημεράκι! :x

Αναστασί και πόσα θα ακούς απο δω και πέρα! :D:x

Τις υπόλοιπες θα σας διαβάσω αργότερα! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να τα εκατοστησεις Σισσυ μου!!!Κ να ειναι ευτυχισμενα και συναρπαστικα....τωρα δεν ξερω ποσο πιθανο ειναι αυτο με 1 αντρα αλλα τεσπα! :lol:

Επισης με εναν ποσο σε μια μερα!!!! ;):D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα όμορφες!!!!Τι κάνετε;;;;;Πήγα για εξετάσεις θυορειδούς και τοξοπλάσματος... :roll::roll::roll:

Αναστασία ΘΕΑ η Άννυ...Δεν υπάρχει.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αρτζι :lol::lol::lol::lol::lol: και η ΡΕΑ άπαιχτη....

Χθες η Ιωάννα ξεφτίλισε τη μαμά μιας συμμαθήτριας της... :?:?:?:lol::lol::lol: Βασικά μόνη της η κόρη της την ξεφτίλισε, αλλά εμένα μου τα μετέφερε η Ιωάννα.... 8-)8-)8-)8-)8-)

Ακουστε.....Μου λέει χθες η Ιωάννα ότι "τις ελιές τις πάνε στο ελαιοτριβείο και βγάζουν το κουκούτσι και φτιάχνουν λάδι, αλλά αν θέλουμε τις κρατάμε κιόλας, τους βάζουμε αλάτι και τις τρώμε... Και τα σταφύλια τα πάμε στο οινοποιείο, κάνουν μούστο, βάζουν σε βαρέλια και γίνεται το κρασί..." Και ενώ μου λέει όλα αυτά, εγώ να θέλω να κλάψω από συγκίνηση που το κοριτσάκι μου ξέρει τόσα πράγματα, μου πετάει την εξής θεϊκή ατάκα....

"Μαμά εσύ να μην πεις κρασί, γιατί της τάδε η μαμά ήπιε κρασί και μετά έκανε τρέλες!!!!!!!!" =))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=)):)):)):)):)):)):)):)):)):)) Μιλάμε, έπεσα κάτω από τα γέλια......

Προφανώς είχε πιει λίγο παραπάνω η γυναίκα και η κόρη της το είπε μεσα στην τάξη.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

post-8307-13873939816957_thumb.jpg

post-8307-13873939817036_thumb.jpg

post-8307-13873939817104_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κι εμένα το πρωινό δεν είναι καθόλου το αγαπημένο μου;, απλά είπαμε να το δοκιμάσουμε σ εκείνους τους κύκλους, γιατί κιόλας έπεφταν βολικά οι μέρες σκ ή όταν δουλεύαμε απ' το σπίτι. Φυσικά είναι και θέμα τύχης ότι είχαμε συλλήψεις και στους δύο κύκλους. Καλά σίγουρα κι η πρόκληση έπαιξε το ρόλο της στον κύκλο του Απριλίου, απλά το συνειδητοποίησα σήμερα κι είπα να το αναφέρω.  Όσον αφορά για το μωράκι που χάθηκε, σε καταλαβαίνω απόλυτα 😞 έτσι κι εγώ τον περασμένο Οκτώβριο την ημέρα της ΠΗΤ, νομίζω μου βγήκε όλος ο πόνος κάπως μαζεμένος... Δε ξέρω αν το νιώθετε, εμείς πάντως με το σύντροφό μου κάπως "το γιορτάσαμε", όχι βέβαια με την έννοια της χαρούμενης γιορτής, απλά μαγείρεψαμε σπίτι και ήπιαμε στη μνήμη του μωρου μας γιατί δε θέλαμε κάπως να ξεχαστεί αυτή η ψυχούλα σα να μην υπήρξε ποτέ. Να σου πω την αλήθεια, εγώ ίσως το χρειαζομουν αυτό περισσότερο απ' ότι ο σύντροφός μου, και μπορώ να πω ότι με βοήθησε να βάλω ένα κλείσιμο σ εκείνο το κεφάλαιο. Από τότε κάπως πήρα τα πάνω μου και ήμουν πιο χαλαρή με τις προσπάθειες, με την έννοια ότι όταν έβλεπα αρνητικό δεν απογοητευομουν όσο πριν τον Οκτώβρη. Νομίζω ότι πιο πρίν ήμουν σε άρνηση διότι στο μυαλό μου είχα ότι θα έπρεπε "να ήμουν έγκυος" κι ίσως αυτό να μη με άφηνε να ευχαριστηθω και τη διαδικασία.
    • Λίγο έμεινε μέχρι να μάθεις κορίτσι μου... Μπράβο σας που είστε καλά και οι 2!!!
    • Υπομονή και επιμονή και θα έρθει το θετικό, θα φουσκώσει η κοιλίτα! Πάντως κι εμένα το πρωινό, το χειρότερό μου. Άσε που υπάρχει και χρονική πίεση και αυτά τα πράγματα θέλουν τον χρόνο τους.
    • Σ'ευχαριστώ για την αναλυτική σου απάντηση!!! Δεν το περίμενα πως στη 4η εγκυμοσύνη μου θα ειχα τόσο άγχος. Σε ολες ειχα ειναι η αλήθεια, απλά επειδή στις προηγούμενες ειχα πολυ έντονα συμπτώματα (μετα τις 5μιση προς 6 βδομάδες βέβαια) ίσως αυτο με ανακούφιζε οτι όλα πάνε καλα.  Απλα με θυμάμαι στις αλλες που ειχα τόσο έντονα το αίσθημα πως θα αδιαθετησω , παρ'ολο που ηξερα ότι ειμαι έγκυος , που πηγαινα κάθε λιγο στο μπάνιο να τσεκαρω αν έχω αίμα. Τώρα τίποτα. Και απο συμπτώματα , αυτα τα λιγα που εχω, μια έρχονται μια φεύγουν. Το μεσημέρι για παράδειγμα ειχα λιγο το στομάχι κάπως... Μετά έφυγε. Τωρα πηγα τα παιδια στις κουνιες και μονο λιγη ζαλη ένιωθα που και που. Αλλα ειμαι μολις 5+1 Πφφφφ οπότε μακαρι να ερθουν οι αναγουλες μπας και ηρεμήσω γιατι έχω αρχίσει να μην με αντέχω χαχαχα
    • Καλό μήνα κορίτσια!!! Εύχομαι πολλά θετικά τεστακια!!!!     εγω σήμερα είχα β επιπέδου όλα καλά ευτυχως πάει κ αυτό!!!  Εχουμε  Κ κάτι φωτός π εκεί που νόμιζα ήταν κορίτσι αρχισα να πιστεύω είναι αγόρι, είναι ίδιο ο γιος μου 😂
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...