Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια 6ου-7ου-8ου '12.Ο πρώτος μας χειμώνας!!! Νο12


Recommended Posts

ελενη εγω της εδωσα το σανιλακ κ καποια στιγμη της εδωσα κ το φριζολακ..αναλογως πιο θα δεχτει ο οργανισμος της!!με το φριζολακ ολο ξινιλες ηταν,ενω με το σανιλακ παμε πολυ καλα!ρωτησα τον φαρμακοπιο μου κ μου ειπε οτι το σανιλακ ειναι πιο καλο κ απο το αλμυρον..

λια πρωτη φορα περιοδος?μια χαρα!!!στις 11 του μηνος θα ειναι η τριτη μου φορα.. εγω την εβαλα στην μεση μαζι μας μπας κ κοιμηθω,αλλα τζιφος..γυρνουσε απο την μερια του μπαμπα της κ με το χερακι επαιζε στα μουτρα του κ τον ξυπνησε!!!!(εχει νυχακια παρεπιπτοντως χιχι)

ανθη πως ειναι η φραουλιτσα?>

σταυρουλα μπραβο στον αντρα σου!!!χουβαρντας!!! :) εγω αν τον ελεγα ποσο καναν θα με εβριζε!καλα να περασετε το βραδυ!!!!πιες κ για μας καμια μπυρα!!! \:D/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ελα ντε!!

Αντε τυχερη,εκανε και την απλοχερια ο συζυξ,μη και την παρει πισω!!!

Να περασετε τεεεεεελειααα!!!

Α και θελω στυλιστικο ρεπορταζ οταν μπορεσεις παρακαλω.Να μου πεις τι θα φορεθει απο μποτες φετος.Να ξερω τι να παρω..

Τωρα εγω τι μερα να σημειωσω πως μου ηρθαν?Απο προχτες εβλεπα κατι μπεζουλια,χτες ηταν πολυ σκουρο καφε αλλα με σερβιετακι.Και σημερα χαμος! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax κοριτσακια απο το πρωι δουλειες..σκουπισμα σφουγγαρισμα μαγειρεμα πλυνηρια καλλιτεχνιες τα μωρα..ουφ κ εαν δεν μου τελειωνε η κορδελα θα συνεχιζα :lol::lol: εχω αρχισει να πιστευω κ εγω οτι ειμαι φαικ :lol::lol:

εστε εμενα θα μου τις επαιρνε για να μου τις ριξει στο κεφαλι :lol::lol:

εγω εχω παρει απο ολα τα γαλατα γιατι τα παιρναμε απο σουπερ κ παιρναμε οτι βρισκαμε.απλα το μονο που μπορω να σου πω αποψη ειναι οτι το s26 ενω λενε οτι ειναι το καλυτερο εκανε κ στα δυο δυσκλιοτητα.κ εμενα το sanilac τους αρεσε παρα πολυ.κ το humana epishw einai pολυ καλο.

τον παιδοτοπο τον εκλεισα απο τωρα για να μη με προλαβει αλλος..

τα πιατα μου τα εφεραν σε 2 μερες αλλιως σιγουρα θα τα ακυρωνα!μη μου το θυμιζεις τους μαλακες!!

παω να δοκιμασω το σουφλε που εφτιαξα για να δω εαν θα το κανω στα γενεθλια..δεν το χα ξανακανει με μπεσαμελ το εκανα παντα με κρεμα γαλακτος..κοστιζει κ με μπεσαμελ λιγοτερο :lol::lol:

εγω που ακομα να ξανααδιαθετισω τι σας λεει;;;;;;;;;;;;;;;εχει περασει πανω απο μηνας νομιζω κ εγω αδιαθετουσα στις 26 μερες... :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μου απαντησαν απο την εταιρια οτι ειναι μια μικρη οικ.επιχειρηση κ οτι δεν μπορουν να ανταγωνιστουν το carfour κ οτι το γνωριζουν κ οτι επειδη γνωριζουν σε τι εποχη ζουμε κ οτι δεν θελουν οι πελατες της να νοιωθουν ετσι να γυρισω τα πραγματα κ να παρω πισω τα λεφτα..δεν ξερω τι να κανω γιατι μπορω να σας πω οτι καταλαβαινω οτι κατι τετοιοι κολοσαιοι εχουν καταστρεψει απειρες οικ.επιχειρησεις..κ εαν δεν υπηρχαν αυτα τα καταστηματα ο αντρας μου ο πατερας μου κ ολοι θα ειχαν περισσοτερη δουλεια..δεν ξερω τι να κανω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ Λέλα την πρώτη φορά δεν σημείωσα την μέρα. Την 2η (τώρα δηλαδή) την σημείωσα γιατί μου ήρθε και κατευθείαν κόκκινο αίμα (και μου έκανε εντύπωση συνήθως είχα στην αρχή καφέ).

Από μπότες τα biker boots ειναι πολύ στην μόδα όπως και πέρσι. Από ψηλές μπότες εμένα μου αρέσουν οι τύπου ιππασίας θα σου δείξω ποιες έχω να πάρεις μάτι.

http://www.designerclothing.com/images/ ... 918600.jpg

αυτές σε ταμπά http://www.shoe-outlets.com/images/Chlo ... _02_02.jpg

http://www.yoox.com/gr/44223761WD/item? ... s=orders80

Μαράκι δεν πειράζει να ξυπνήσει και λίγο ο μπαμπάς όχι μόνο η μαμά.

Σας είπα που με βρήκε ο παιδίατρος πολύ χλωμή? :lol::lol:

Θα πάμε την Δευτέρα με τον σύζυξ στον γιατρό να μου γράψει εξετάσεις. Θα του πω και για την τριχόπτωση μήπως πρέπει να κάνω και καμιά άλλη σχετική εξέταση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια!

Σταυρούλα, είδες ο σύζυγος!!!Πολλά πολλά μπράβο!!Αυτα θα λέω στον άντρα μου αν εμφανιστεί χωρις δώρο την άλλη βδομάδα!Καλά να περάσετε σήμερα!

Ελένη εμένα στην κλινική της είχαν δώσει το sanilac και της το συνεχισα και γω τις πρώτες μέρες που είχα θέμα με το θηλασμό και πριν ανακαλύψω το νοσοκομειακό θήλαστρο.Η παιδίατρος της κλινικής με είχε ρωτήσει αν θα δίνω μόνο ξένο γιατί απ΄ότι κατάλαβα είχε σκοπό να μου προτείνει κάποιο άλλο.Δεν μου είπε ποτέ όμως.Εχω σκοπό όμως να ρωτήσω την παιδίατρο που έχουμε τώρα ,την άλλη βδομάδα που θα πάμε.

Μαράκι μην μου λες τέτοια για τη μπέμπα σου...Και γω αυτό φοβάμαι ότι έχω καλομάθει και μπορει να μου κάνει καμια έκπληξη η μπέμπα :evil:

Κατερινάκι αυτό που έβαλες είναι θεικό!Το διαβάσαμε με τον άντρα μου και σκεφτήκαμε ότι είναι φοβερά πετυχημένο!

Εμένα ήρθε ο άντρας μου αλλά άρχισε να βρέχει, μα είναι ή δεν είναι γκαντέμης?!

Πήγαμε λοιπον σε ενα μίνι εμπορικό που έχει εδώ στην Πάτρα και ήπιαμε έναν καφέ και μετά jumbo(σιγά μην δεν πήγαινα,χαχαχα)και πήρα στη μπέμπα κάτι φοβερά μποτάκια αγκαλιας,είχαν πολύ φάση!Α!Σταυρούλα είδα φόρμες εξόδου στο τζάμπο με 15 ευρώ μπεζ-γαλάζιες και ροζ. Πραγματικά δεν είχαν σχεδόν καμία διαφόρα απο αυτές που είχα δει στο Λητω, έτσι λίγο που τις κοίταξα.

Τώρα σε λίγο θα πάω στο μαιευτήριο που γέννησε μία φίλη μου γιατί το βράδυ έχουμε έξοδο όπως φαίνεται, θα κρατήσει το μπισκότο η μαμά μου, τελικά δεν γκρεμίστηκε φούρνος αλλά γι αυτό άρχισε να βρέχει!!!χαχαχα

Θα τα πουμε και μετά,φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

stavroyla mou,xronia sou polla kai kala,poluxronh,na ta ekatosthseis na xairesai ton gioka soy,ton antroulh sou kai se ligo kairo na exei to agoraki sou parea ena adelfoulako.........

Thee mou,ti dwro htan ayto.emena tha me evrize....

Eides ,einai dwro pou kaluptei kai to dwro ths gennas.......Perimene na nai ena kai kalo!!!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! Σήμερα η μικρούλα μου είναι χειρότερα και έτσι την πήγαμε στον παιδίατρο να τη δει. Δεν έχει ακροαστικά, τα πνευμπνάκια της είναι σε αριστη κατάσταση, έκανε 30 ανάσες το λεπτό (όσες πρέπει) και γενικώς τη βρήκε καλά παρά την ίωση. Μας είπε ότι δε χρειάζεται μάσκα και σε περίπτωση που βήχει και δεν σταματά (δεν έχει συμβεί ακόμα κάτι τέτοιο) να της δώσουμε 15 σταγόνες soldesanil. Μας είπε επίσης ότι από τη στιγμή που βήχει ήδη 3 μέρες κατά 90 % δεν θα υπάρξει επιδείνωση αλλά βελτίωση. Νιώθω πολύ καλύτερα αν και στεναχωριέμαι που την βλέπω να παιδεύεται τόσο :(:(:( Της βάζουμε και πολύ φυσιολογικό ορό και κάπως βελτιώνεται η κατάσταση..

Σας ευχαριστώ ΟΛΕΣ για τα περαστικά και για το ενδιαφέρον σας!

Σταυρούλα μου εύχομαι ολόψυχα ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!! Να είσαι πάτα ευτυχισμένη και να χαίρεσαι το όμορφο παιδάκι σου!

Μαράκι θα επανέλθει η κορούλα σου και θα ξανακοιμάται καλά. Φάση θα περνά.

Κορίτσια πόση ώρα θηλάζετε τα μωράκια σας;; Η δικιά μου τρώει μέσα σε 10 λεπτά..Είναι φυσιολογικό;; Αν την αφήσω παραπάνω δυσανασχετεί -παρολο που συνεχίζει να τρώει- και μετά βγάζει συνεχεια γάλα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανθουλα μου καλα τα νεα σας!Οπότε τα ''περαστικα'' εχουν ήδη ξεκινησει να ισχυουν!! :D:D

Κι εμενα σε 10 λεπτα εχει χορτασει,και αν τον πιεσω να μεινει γκρινιαζει και τεντωνεται!!

Αυτο εξυπηρετει σε φασεις που τον ταιζω εξω! :lol:

Βουλαρα μου θεά μου,κοκόνα μου!!Α λαθος η κοκονα ειναι αλλη!! :lol::lol::lol::lol:

Ευχαριστω!!Δηλαδη αυτες που εχω ,που ειναι μπεζ ,μεχρι το γονατο ψηλες ,και φλατ,φοριουνται παλι ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι φυσιολογικό επομένως! Μπορεί να είναι μικρούλα η φραουλίτσα άλλά είναι και η πρώτη ρουφήχτρα :lol::lol::lol::lol: Να είσαι καλά Λιάκι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas koritsia! Ti kanete? Egw oli mera kati kanw kai twra mono diabazw ta nea sas!

Anthouli mou perastikoulia sti fraoulitsa...krima pou kollise alla min stenaxwriesai tha to perasei twra kai tha exei antiswmata na min arrwstisei olo to xeimwna! E tha itan polu duskolo na min kollisei mwre afou isoun kai esu kai o gios sou arrwstoi...euxomai na mas peis aurio methaurio oti einai mia xara! Filakia sti mikroula!

Kagouraki fusika kai den sas exoume ksexasei esas...apla de thelame na sas kanoume prwtes tin protasi gia na min mas poune teknatzoudes :lol::lol: Einai kai sti moda na einai o antras pio mikros! ;)

A diabasa to link...polu plaka :lol:

Kala re Pasxalitsaki pws kaneis etsi gia enan antra tha xalasoume tis kardies mas?? ;)

Ontws Kokona me ta sumpetheria ta exoume mpleksei kai mipws exoume arxisei na feromaste san stafidomoures?? :lol::lol:

Lelaki kai sena sourthane?? Les na ta perimenw kai gw suntoma? Afou exoun erthei kai se esas pou gennisate prin apo mena...

Anthi kai mena den kanei sunithws polu wra na faei...ektos kai an tin parei o upnos sto stithos pou etsi trwei alla pio arga kai tote kanei kai misawro...alla otan einai ksupnia pou trwei sunidita kanei mono 5-10 lepta.

Boulaki xronia polla kai apo edw! Na se xairontai o antras sou kai o gios sou!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σταυρουλα μου χρονια σου πολλα να εισαι γερη κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!καλα να περασετε σημερα!

ανθη μου περαστικα στη φραουλιτσα κριμα που ταλαιπωρειται..

νανσυ ποιο παιδοτοπο κλεισατε;πολυ γελασα με το φεικ! :lol::lol:

εκανα τα κουλουρακια της μαριας κ βγηκαν τελεια!!ο γιος ειδικα κοντευει να τα φαει ολα!

αριαδνη μαλλον πηραμε τα ιδια μποτακια,δε ξερω αν ειδες που τοεγραψα σκαιπ.δε μπηκα σημερα!κατι ροζ με λουρακι σαν δερματινο κ γουνακι ειναι;παντως ηταν φοβερα,πολυ γελιο.

αχ κλαιει σας αφηνω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anthi :-*

Bikaki kai egw ta ekana ta koulourakia tis Marias polu wraia den bgikan?? Kai emeis ta fagame ola!! Tha ta ksanakanw giati einai wraio na uparxei kati almiro na tsimpas an den peinas kai polu, egw olo kritsinia etrwga alla auta einai teleia!

Ax thelw kai gw mpotakiaaaa mallon kainouria einai giati otan eixa paei egw den ta eixe...tis eixa parei kati alla rozoulia alla re paidia piga na tis ta balw simera kai den mpainoun....sa na einai stena :shock: O antras mou me koroideue...

Re Nansouita ti einai kai auto me ta piata...toulaxiston oi anthrwpoi itan eilikrinis kai sou egrapsan oti to kseroun kai oti den mporoun na antagwnistoun to super market....ti na pw...egw isws an ta eixa parageilei idi na ta kratousa...

Aurio ti tha kanete?? Emeis mono gia kanena kafedaki tha pame kai auto an den brexei.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βικακι σε εναν στην θεμιστοκλεους μη φανταστεις τιποτα το φοβερο αλλα οι τιμες του δεν υπαρχουν.οταν πασ πληρωνεις το παιδακι 2,5 ευρω κ στον αλλον που πηγαιναμε διναμε 6!μεγαλη διαφορα..

ανθη μου τελικα δε θα τα γυρισω οτι εγινε εγινε..μια χαρα η μικρη σου!

κ εγω αδιαθετησα..επιδημια επεσε :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kι εσυ Νανσυ?Με τις υγειες σου!!

Ειναι αυτο που λενε πως στις γυναικες που κανουν πολυ παρεα συγχρονιζεται η περιοδος!Πιανει και διαδικτυακια!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σταυρουλακι μου χρονια πολλα και καλα με υγεια. Να εισαι πολυχρονη, να χαιρεσαι τον γιοκα σου και την ομορφη οικογενεια σου και οτι καλυτερο στη ζωη σου. :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μανουλες

Σταυρουλα καλα να περάσετε σήμερα, μπράβο στον αντρουλη σου που θέλει να σου κάνει τόσο ακριβό δώρο.

Ελενακι καλύτερα να ρωτήσεις την παιδιατρο, για το γάλα.

Αριαδνη και εσείς να περάσετε όμορφα σήμερα αφου α σου κρατήσει η μαμα την μικρούλα.

Ανθη θα δεις ότι μέρα με τη μέρα θα βηχει λιγότερο η φραουλιτσα, αργει λίγο να περασει ο βήχας αλλα περνάει. Τις σταγόνες αυτες μου τις έγραψε και μένα απλα για να τις έχω στο σπίτι μην τυχόν τις χρειαστεί. Και μένα μου είπε μονο αν τον δω να βηχει πολυ και να μην σταματά και σε συνεννόηση μαζι της να τις δώσω και τελικα δεν χρειάστηκαν. Και ο Νικόλας μου θηλαζει το πολυ10 λεπτα πλέον.

Έλενα όχι καλε και τεκνατζου η μικρη ένα μήνα μας περνατε :lol::lol:

Τι έγινε βρε κορίτσια όλες μαζι αδιαθετησατε.....

Σαββατοβραδο λέω να μείνουμε λίγο ακόμα ανοιχτα :P να κλειδωσω ή θα έρθει καμία άλλη αργότερα

Φιλακια σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ.ΧΕΙΜΩΝΙΑΣΕ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΕΔΩ ΣΗΜΕΡΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΒΡΕΧΕΙ ΚΑΙ Η ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΕΠΕΣΕ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ.9 ΒΑΘΜΟΥς ΕΧΟΥΜΕ ΤΩΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΔΛΔ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ 4 ΒΑΘΜΟΥς.ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΓΙΝΕΙ ΠΑΡΕΛΑΣΗ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΨΥΧΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΘΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΕΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΠΑΡΕΛΑΣΗ ΕΝΩ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΜΗ ΣΑς ΠΩ ΟΤΙ ΧΑΙΡΕΤΑΙ ΚΙΟΛΑς ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΠΑΡΕΛΑΣΗ.ΚΑΠΟΙΑ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕ ΠΩς ΤΗΝ ΠΕΡΝΑΜΕ ΤΗΝ ΕΦΗΒΕΙΑ ΔΥΣΤΗΧΩς ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ ΤΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΕΧΩ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΙΚΑΝΗ ΝΑ ΜΟΥ ΒΓΑΛΕΙ ΤΟ ΜΑΛΛΙ ΤΡΙΧΑ ΤΡΙΧΑ ΑΝ ΠΩ ΚΑΤΙ ΟΠΟΤΕ ΑΣΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ :lol::lol::lol: ΑΝΘΟΥΛΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΗΝ ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΛΑ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ. Α ΞΕΧΑΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΗΝ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΜΑς .ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙς ΝΑ ΕΧΕΙς ΣΤΗ ΖΩΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟΝ ΓΙΟΚΑ ΣΟΥ .ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟς ΑΥΡΙΟ ΔΛΔ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΕΙ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΞΕΧΝΑΩ ΤΩΡΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗς .ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΚΑΙ ΕΠΕΤΕΙΟ ΝΟΜΙΖΩ. ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ.ΛΟΙΠΟΝ ΣΑς ΚΑΛΗΝΥΧΤΩ ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΕΤΕ ΝΑ ΑΛΑΞΕΤΕ ΤΑ ΡΟΛΟΓΙΑ .ΦΙΛΑΚΙΑ :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! Κάθομαι μαζί με το κοριτσάκι μου που έχει κόκκινα ματάκια, φτερνίζεται και βήχει :(:(:( Είναι τόσο μικρούλα....

Σκατζοχειρούλα πού μένεις και κάνει τόσο πολύ κρύο;;;;;; Σ' ευχαριστώ πάρα πολύ για τα περαστικά!

Βικάκι σ'ευχαριστώ κι εσένα πολύ! Τι κάνει η μπεμπούλα σου; Είναι ησυχούλα;

Κατερινάκι αυτές οι σταγόνες είναι για μένα σωτήριες. Όποτε ο Πάνος έκανε λαρυγγίτιδα και σχεδόν του κοβόταν η ανάσα αυτές μας έσωζαν και γλιτώναμε το νοσοκομείο. Soldesanil και καθαρός αέρας και η λαρυγγίτιδα υποχωρούσε. Aν ξαναμπεί ίωση στο σπίτι στολή διαστημάνθρωπου θα βάλω :roll::roll::roll:

Νανσούλα τέλεια η τιμή του παιδότοπου. Δεν υπάρχουν πια τέτοιες τιμές.Στη γειτονιά μου ένας παιδοτοπος χρεώνει 8 ευρώ το παιδί και δεν είναι και τίποτα το φοβερό.

Ρε κορίτσια νόμιζα ότι πήρατε για εσάς ροζ μποτάκια με γουνάκι και μέχρι να καταλάβω ότι τα πήρατε για τα κοριτσάκια σας κόλλησα :lol::lol::lol::lol::lol:

Αύριο αν έχει καλό καιρό μπορεί να πάμε στην παρέλαση να δούμε την ανιψιά μου. Αν η μικρή έχει τα ίδια χάλια θα πάει μόνο ο άντρας μου με τον Πάνο.

Το άλλο σας το είπα;; Η φραουλίτσα λατρεύει πιπίλα :lol::lol::lol::lol: Σωτήρια η πιπίλα!

Φιλάκια από μένα και τη φραουλίτσα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΘΟΥΛΑ ΠΟΣΟ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΝΑ ΗΞΕΡΕς.ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΚΕ ΣΕ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΣΕ ΗΛΙΚΙΑ 2 ΜΗΝΩΝ ΜΕ ΒΡΟΓΧΙΟΛΙΤΙΔΑ ΚΑΙ ΚΑΘΗΣΑΜΕ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΗΤΑΝ ΝΑ ΒΓΟΥΜΕ ΚΟΛΗΣΑΜΕ ΓΑΣΤΡΕΝΤΕΡΙΤΙΔΑ.ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΩΡΟΥΛΙΝΙ ΜΟΥ ΜΟΥ ΑΡΩΣΤΗΣΕ ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΑΛΛΑ ΕΥΤΥΧΩς ΕΛΑΦΡΑ ΚΑΙ ΣΕ 3-4 ΜΕΡΕς ΓΙΝΑΜΕ ΚΑΛΑ.ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΞΥΠΝΗΣΑ ΣΤΙς 12 ΚΑΙ ΜΙΣΙ .ΓΟΥΜΑΡΑ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΛΑΞΩ ΤΑΚΤΙΚΗ ΑΛΛΑ ΝΙΩΘΩ ΤΟΣΟ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ.Ο ΚΑΙΡΟς ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΕΛΑΓΧΟΛΙΚΟς ΑΛΛΑ ΣΚΕΥΤΟΜΑΙ ΟΤΙ ΠΛΗΣΙΑΖΟΥΝ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΚΑΙ ΧΑΙΡΟΜΑΙ.ΣΑς ΦΙΛΩ ΓΛΥΚΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΞΑΝΑΛΕΜΕ

:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Αυτό πολύ φοβάμαι ότι θα γίνει και θα γελάσουμε!! Θα γίνουν ξεκαθάρισματα 😀   Τραγικό που δεν κάθεται κάποιος να επιβλέπει και να βοηθήσει.. αχ σε νιώθω..κι εμένα έτσι μου παρατάνε τα ανίψια.. έρχονται επίσκεψη και ξαφνικά 'να πεταχτώ λίγο θυμήθηκα μια δουλειά' και επιστρέφουν όταν είναι να φύγουν 😀 πες ξεκάθαρα ότι θέλεις να στα κρατήσω και αν μπορώ πολύ ευχαρίστως!!
    • Καλησπέρα κορίτσια. Μόλις γυρίσαμε σπίτι από απογευματινό μπανιο με την μικρή και είδα στο εσώρουχο μου καφέ αίμα. Όχι όπως τις προηγούμενες ημέρες που ήταν ένα σκούρο μπεζ σε απειροελάχιστη ποσότητα. Τώρα ήταν σαν αίμα περιόδου. Εννοείται με έπιασαν τα κλάματα. Είπα στον άντρα μου ότι αν χάσω το μωρό, δεν θα το συγχωρήσω ποτέ στους γονείς του για την κούραση που τράβηξα 1 εβδομάδα τώρα. Ίσως να μην φταίνε αυτοί αλλά αυτή η κακή τους ενέργεια και η αδιαφορία τους είναι σαν να επιδείνωσαν την κατάσταση. Τους ανέφερα ότι ο γιατρός είπε να μην σηκώνω το μωρό όσο γίνεται, και η απάντηση τους (όχι σε εμένα απευθείας, αλλά στον άντρα μου), ήταν ότι η μάνα του έκανε μετακόμιση έγκυος. Εμένα αυτό μόνο κακία μου βγάζει. Ίσως είμαι απλά ταραγμένη και ψάχνω κάπου να αποδώσω ευθύνες.. ίσως μιλάει ο φόβος μου... Αλλά ειλικρινά έχω πανικοβληθεί και ταυτόχρονα έχω θυμώσει τόσο πολυ. Δεν ξέρω πως θα περιμένω μέχρι την Τρίτη που έχω την αυχενική. 
    • Κοίτα έχεις όλα τα δίκια του κόσμου όταν βλέπεις ομως ότι ο αλλος δεν καταλαβαίνει την κατάσταση σου με ωραίο τρόπο εξήγησε τους πως δε μπορείς πλέον...εν τω μεταξύ ζω κάτι αντίστοιχο..έχω έναν γείτονα Μ ένα κοριτσάκι κι αυτό θέλει συνέχεια να έρχεται να παίζει με τον δικό μου..ε το αφήνουν το παιδί και φεύγουν..δεν κάθονται ..κι εγώ αναγκάζομαι κάνω το διαιτητή μαζεύω το χάος μετά παιχνίδια δωμάτιο..άσε που πρέπει να έχω συνέχεια το νου μου μην πέσει κάπου μη χτυπήσει ...τελοσπαντων απ' τη μια δεν τους ήθελα και μέσ' τα πόδια μου γιατί τι να πεις και συνέχεια πρέπει να κάτσεις κι εκεί μαζί τους  ενώ τώρα κάνω και καμιά δουλειά η κάθομαι ...αλλά τώρα δε μπορώ να τρέχω πίσω να μαζεύω η να γίνει τίποτα και να βρω κάνα μπελα
    • Σ'ευχαριστώ πολύ! Άρα μέχρι τη Πέμπτη περιμένω κανονικά και βλέπουμε..
    • Προσπάθησε να βάλεις λίγο τα όρια σου από εδώ και πέρα γιατί όταν θα γεννήσεις και θα θες μια βοήθεια κατά 90% θα είναι άφαντοι 😕 Και σκέψου αν για εσενα όταν θα θες να αφήσεις κάπου το μωρο για να πας με τον αντρα σου για ενα φαγητό, θα έκαναν κάτι αντίστοιχο ;🤷‍♀️ ειναι ωραία να προσφέρεις βοήθεια αλλά αν είναι μονόπλευρο τότε θα πρέπει να κοιτάξεις και εσυ τον εαυτό σου ειδικά από εδώ και πέρα που θα έχεις και ένα μωρο  εγω το βλέπω με της κουμπαράς μου το παιδί κανονίζουμε όλοι το πρόγραμμα μας ανάλογα με το δικό της το παιδί ποτε  τρώει ποτε κοιμάται, να πάμε εμείς στο σπίτι τους να μην αλλάξει περιβάλλον η μικρή και γενικα ότι βολεύει σε εκείνους λες και εγω δεν έχω παιδί.. που αντικειμενικά έχω πιο δύσκολο παιδί εγω από το δικό της… θα δεις πολλά μετά την γεννά και από ανθρώπους που δεν το περιμένεις 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...