Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια 6ου-7ου-8ου '12.Ο πρώτος μας χειμώνας!!! Νο12


Recommended Posts

xaxa nai Boula kai mena mas ti bgazei edw kai kairo...alla mono otan tis ti bgazoume emeis mas mimite...exei polu plaka!

A nai esena h sumpethera sou exei kai pisina auto pou to pas! :lol:

Egw telika brika apo auta pou mou efere h mama mou apo to ekswteriko 3 formes tetoies pou einai san paplwma opote den tha parw...oi 2 exoun kai kalima sta xeria...tha skaei ekei mesa...mallon brika ti lusi kai gia ta xeria diladi pou einai sunexeia krua...apla den kserw poso tha tin boleuoun auta ston upno einai polu xontra...einai polu wraia aporw pws ta eixa ksexasmena...tha sas balw fwto!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλησπερα κοριτσια!

εστε διαβασα και στο σκαιπ, μια χαρα η βολτουλα στο μολ ε?!τι καλα!

ακουστε τα νεα μας!εχουμε μια ζυγαρια σπίτι και που κ που ζυγιζω τη βαλερια να ξερω που βρισκομαστε!την ειχα ζυγισει πριν καμια 10ρια μερες κ χθες παλι κια ηταν στα ιδια!οποτε αποφασισα και την πηγα στη γιατρο μας για να της πω και για τοσυναχακι που χε προχθες!με το συναχι κ το κρυωμα ολα οκ!οσο για τα κιλακια δικιο ειχα.εχει παρει σε 2 βδομαδες μονο 160 γραμμαρια οποτε αυτο που μας προτεινε ειναι να ξεκινησουμε ρυζαλευρο το απογευμα.ειμαστε ακριβως 4μισι μηνων σημερα και ξεκινησαμε!γουρλωσε ματι και γελουσε!της αρεσε!!!!!!!!!!για δυο βδομαδες θα τρωμε λοιπον ενα γευμα ριζαλευρο κ ακριβως στους 5 μηνες θα βαλουμε κ φρουτακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια καλησπέρα, είστε καλά?

Τελικά μετά απο πολλή μελέτη γύρω απο το θέμα υπνόσακος, ούτε γω θα παραγγείλω απο το dreambag που σας έλεγα. Πήγα mothercare και είδα το φορμάκι υπνόσακο που έχει και η Σταυρούλα και είναι πολύ καλύτερο απο τον υπνόσακο 2,5tog (που είναι υποτίθεται ο πιο χοντρός). Επίσης πήγα και Λητώ και έχει κάποιες ολοσωμες φόρμες-υπνόσακους σαν πάπλωμα περίπου το ύφασμά τους-και αυτό πολύ ωραίο.Θα καταλήξω αύριο, θα πάω με το σύζυγο.

Δεν άντεξα όμως και της πήρα 3 μάλλινα καλσονάκια φοβερά και κοτλέ σόρτς...είναι τρέλλα ;)

Α!Σταυρούλα στα Λητω έχουν 25%εκπτωση στα ρουχα chicco και είχε κάτι ωραίες φόρμες εξόδου(ολοσωμα μπουφάν)απο 70 ευρω, 52,5 ευρω.

Κικίτσα, καλή αρχη με το ρυζαλευρο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσακια μου.

Σας ευχαριστω ολες για τα λογια σας....ελπιζω να εχει καλο παραδεισο ο θειος μου και να εφυγε ηρεμα η ψυχουλα του. Ευτυχως ο μπαμπας μου μεχρι στιγμης το πηρε αρκετα καλα, δεν τον εριξε πολυ ισως επειδη ειναι περναει και την "κατασταση" με τη μαμα μου και πρεπει να ειναι καλα και οι 2 ψυχολογικα, μιας και η μαμα δεν πρεπει να πεφτει η ψυχολογια της.....

Νανσουλι μονο για σενα θα μιλησω μιας και επειδη δεν μπηκα 2 μερες εχετε πει πολλα και τι να πρωτοσχολιασω η ερμη!!!! ΕΙΣΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΟΛΥ ΑΞΙΑ, ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ . Ενω μπορεις οταν τα μωρα ειναι ηρεμα να χαλαρωσεις και να μην κανεις τιποτα εσυ κανεις τοσα πολλα για να ευχαριστησεις την σαντουλα. Ειναι προς τιμην σου αυτο. Μου αρεσει πολυ και το θεμα που επελεξες και ολα αυτα που ετοιμασες, ειμαι σιγουρη οτι ολοι θα μεινουν καταπληκτοι και καταευχαριστημενοι :)))))))))

Ρε Ελενα πως την ειδες δηλαδη? ΘΑ μας παρεις τον γαμπρο???? Βαλθηκες να ξεκινησεις βεντετα μου φαινεται :evil::evil::evil::evil::evil::evil: . Η κορη μου εχει αιμα σουρδικο, γρεβενιωτικο και ποντιακο και ολα αυτα μαζι κανουν συνδυασμο ετοιμο για φονικο :shock::shock::shock::shock::shock: Λια παρε θεση :o:o:o:o και ξεκαθαρισε τα πραγματα :twisted:

Λιακι και εγω ξερω οτι οι στρατηδες γιορταζουν των ταξιαρχων 8 νοεμβριου. ΠΑω σκαιπ, εχω να διαβασω καμια 1000αρα μυνηματα.

Καλο βραδυ σε ολες σας και καλο ΣΚ να εχουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πριν ερθει λοιπον να σκουπισει το καγκουρο ας γραψω κ εγω τιποτα..

πηγαμε με τη μικρη παιδοτοπο κ τελικα τον εκλεισα μου πε 4 ευρω τα παιδακια οτι πιουν οι μεγαλη κ 20 ευρω η αιθουσα για να μην ειναι κανεις!σκεφτηκα μανι μανι η καθαριστηρια για πριν κ μετα τα γενεθλια στο σπιτι θα μου πηγαινει 50 ευρω κ εγω μεχρι τελευταια στιγμη θα κανα δουλειες κ ειπα δεν αξιζει τον κοπο.θα μαγειρεψω εγω βεβαια.. ειδα τα μενου ετσι απο περιεργεια ειχε τα κλασσικα τυροπιτακια κτλ 12,5 το κιλο αλλα επαθα σοκ στο παστιτσιο που χε το ταψι 55 ευρω κ μουσακα 65 καλα δεν σκεφτομουν για δικο τους φαγητο γιατι σπανια τρωγονται στους παιδοτοπους κ ειναι αρκετα τα λεφτα.μου επιτρεπει κ να διακοσμησω οπως θελω να αλλαξω οτι θελω κ να της πηγαινω οτι ψωνιζω να μην τα εχω σπιτι.ειχα πλακα κοιταζα τον χωρο κ δουλευε το μυαλο μου σαν μοτερακι για το πως θα τον φτιαξω.. :lol::lol: εχει κ επανω χωρο οπου θα βαλω τον μπουφε ,πιο μεσα θα κατσουμε κ οποιος θελει θα καθεται κ κατω .βεβεαια για να κανω εναν παιδοτοπο μινι θα φυγουν ενα καρο λεφτα αλλα για το σαντακι μου χαλαλι!θα παιξει βεβαια πολυ τζαμπο.θα παρω κοκκινα τραπεζομαντηλα ναιλον κ επειδη ειναι μεγαλα θα τα κοψω μικρα τετραγωνα για να βαλω στα τραπεζακια κ πανω σε καθε τραπεζι αυτη εχει κατι σαν μανταλακι ορθιο που βαζει τον τιμοκαταλογο εγω σε αυτα θα βαλω την μινι (αυτα που βαζουμε στους τοιχους με στικ)

να σας πω κ ποσο την πατησα να ξερετε κ εσεις το σαιτ που σας ειχα βαλει να δειτε τα πιατα τα πηρα λοιπον νομιζοντας οτι εχει πολυ καλες τιμες κ πως τα συγκεκριμενα δεν υπαρχουν πουθενα ειχα βρει μονο σε φουξια που δεν ηθελα..τα πηρα λοιπον χαρα εγω κ πηγε ο αντρας μου σημερα carfour κ τα βρηκε ακριβως τα ιδια στην μιση τιμη!!!θα εδινα 25..κ εδωσα με τα μεταφορικα 65!!!οπως ειπε κ ο αντρας μου μαλακα σου πιασανε τον κωλο!!! :lol::lol: φυσικα δε το αφησα ετσι!!τους εστειλα εμαιλ!!!κ τους τα εχωσα γερα για να δω θα μου απαντησουν;;;μα δεν λεμε για 20 λεπτα διαφορα αλλα 6 πχ τα πιατα 3 στο carfour.afoy den eixa parei kaραμουζες γιατι ειπα πεταμενα λεφτα 6 ευρω οι εξι κ τις πηρε ο αντρας μου τελικα με 3!αν δεν κοιμωταν ακομα θα με κοροιδευε αυτο εχω να σας πω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κοριτσακια μου

Χρόνια πολλα σε όποιον δικο σας έχετε και γιορτάζει σήμερα!

Εγω όλο το πρωι το έφαγα στους δρόμους με τον μπεμπακο μου μαζι, τον ταλαιπώρησα λίγο αλλα δεν γινόταν να μην τον έχω μαζι μου. Μετα το απογευμα βγήκαμε πάλι βόλτα και ψωνισα δυο φόρμες για την Αγγελικουλα για το σχολείο γιατι έχει πάρει πολυ υψος η μαϊμού και δεν της έκανε τίποτα απο τα περσινά.

Οι προσπάθειες με την πιπιλα συνεχίζονται έχω την εντυπωση ότι την κρατάει λίγο περισσότερο ή μάλλον θέλω να το πιστεύω, την φτυνει του την βάζω την κραταει λιγο και όλο αυτη η δουλεια γινεται.

Νανσυ όμορφη και αυτη η τούρτα, απο γεύση θα έλεγα και εγω kinder αφου προορίζεται και για παιδάκια. Αλήθεια τη γεύση πως θα την κανεις?

Σταυρουλα δεν δείχνει αγοραστικος ο πιγκουινος ισα ισα που το θεωρω πολυ ουδετερο σχεδιακι, άνετα θα έβαζα και κοριτσάκι μέσα. Εγω τον μπεμπη τον κυκλοφορω με φουξια μαρσιπο τον οποιο μαρσιπο τον έχει φορέσει και ο άντρας μου.

Αντωνία τι ωραία πράγματα που μαγειρεψες σήμερα!!!

Έλενα εύχομαι το σημερινό βράδυ να μην είναι σαν το χθεσινό, σίγουρα κάτι την ενοχλούσε την μικρούλα, λες να είναι δοντακια και σένα απο τόσο νωρίς?

Άννα και Κικιτσα πολυ νωρίς ξεκινήσατε κρεμουλες....καλη αρχη πάντως.

Νανσυ μια χαρα θα σας βγει στον παιδοτοπο και η μικρη θα ευχαριστηθει πολυ!

Για μας καμία νύφη ελεύθερη έχει μείνει, Έλενα τι λες :lol::D δεν σας έχω βάλει και φωτογραφιες τόσο καιρο θα σας τις βάλω μαζεμένες απο βδομάδα.

Νυσταζω σήμερα δεν κάνω καμία δουλεια .....καλο βράδυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καγκουρο κανεις την κλασσικη σαντυγη σοκολατας κ χτυπας τις σοκολατες ή σοκοκολατακια κ τα προσθετεις .ετσι παιρνουν την γευση.ειμαι κ σε αλλο διλλημα να κανω παντεσπανι μαυρο ή σοκολατοπιτα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοιτα εγω ξερω οτι οι τουρτες γινονται με παντεσπανι που ναι πιο μαλακο αλλα εφαγα απο την φιλη μου τουρτα με σοκολατοπιτα κ ητα πιο σοκολατενιο αλλα πιο σκληρο.δηλαδη μου αρεσε γευστικα περισσοτερο απλα δεν ειχε αυτο που λεμε ολοφρεσκια που λιωνει στο στομα.αλλα πιστευω κιολας οτι με σοκολατοπιτα θα σταθει καλυτερα η διοροφη τουρτα.περυσι θυμαμαι ο μπομπ δεν στεκοταν πολυ καλα ηταν πολυ μαλακο το παντεσπανι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑς ΜΑΝΟΥΛΕς ΚΑΙ ΜΠΕΜΠΟΝΙΑ.ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ;ΕΜΕΙς ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ.ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΚΑΙ ΑΡΧΙΖΕΙ Η ΩΡΑ Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ.ΣΗΜΕΡΑ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΑΝΑΨΑ ΚΑΛΟΡΙΦΕΡ ΚΑΛΟ ΧΕΙΜΩΝΑ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΜΑ.ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟΝ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟ ΘΑ ΔΙΑΛΕΓΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟς .ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΑΙ ΜΑΡΣΙΠΟ ΚΑΙ ΣΛΙΓΚ ΑΛΛΑ ΤΟ ΣΛΙΓΚ ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟς ΕΝΩ Ο ΜΑΡΣΙΠΟς ΤΣΟΥΠ ΤΣΟΥΠ ΤΟ ΒΑΖΕΙς ΤΟ ΜΩΡΟ.ΜΕΙ ΤΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΛΛΑ ΙΣΩς ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ.Η ΜΕΓΑΛΗ ΜΟΥ Η ΚΟΡΗ ΕΙΝΑΙ 11,5 ΧΡΟΝΩΝ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΣΗΜΑ ΣΤΗΝ ΕΦΗΒΕΙΑ ΠΛΕΟΝ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΑΛΑΞΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ Η ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΗς ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΜΑΛΩΝΟΥΜΕ ΣΥΝΕΧΩς.ΕΝΑ ΣΑς ΛΕΩ ΜΩΡΟΜΑΝΕς ΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΜΩΡΟΥΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ΟΤΑΝ ΜΕΓΑΛΩΣΟΥΝ ΚΑΙ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΤΑ ΣΧΟΛΕΙΑ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΤΑ ΔΥΣΚΟΛΑ.ΗΤΑΝ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΕΙΠΕ ΕΝΑ ΠΕΤΥΧΗΜΕΝΟ. Η ΕΓΓΟΝΗ ΣΤΗΝ ΕΦΗΒΕΙΑ ,Η ΜΑΜΑ ΣΤΗΝ ΓΑΛΟΥΧΙΑ ,ΚΑΙ Η ΓΙΑΓΙΑ ΣΤΗΝ ΕΜΗΝΟΠΑΥΣΗ ΔΛΔ ΟΛΕς ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕς ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ ΕΧΟΥΝ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΙς ΟΡΜΟΝΕς ΤΟΥς.ΜΗ ΤΟΛΜΗΣΕΙ ΚΑΙ ΜΑς ΠΕΙ ΚΑΝΕΙς ΤΙΠΟΤΑ ΤΟΝ ΤΡΩΜΕ ΖΩΝΤΑΝΟ :lol: .ΑΥΤΑ ΑΑΑΑΑΑ ΝΑΝΣΟΥΛΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΠΟΥΕΝΟ ΨΗΦΙΖΩ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΤΗΝ ΔΙΑΙΤΑ ΑΠΟ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΑΛΛΟ.ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΑΛΛΑ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΣΩ ΦΙΛΑΚΙΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΑΥΡΙΟ (-|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου σας γραφω πολυ βιαστικα γιατι εχω τη μικρουλα μου αγκαλιτσα.Δυστυχως κολλησε :(:(:(:( Σημερα βηχει αρκετα και αν συνεχιστει αυτο και αυριο θα ενημερωσω τον παιδιατρο για την εξελιξη.Εχω πολυ αγχος και ψυχολογία σκατα.Ειναι πολυ μικρουλα :(:(:(:(:(:(:(

Θα σας ενημερωσω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΑΝΘΗ .Ο ΔΙΚΟς ΜΟΥ 3 ΜΕΡΕς ΠΡΙΝ ΚΛΕΙΣΕΙ ΤΟΥς 2 ΜΗΝΕς ΚΟΛΗΣΕ ΙΩΣΗ ΚΑΙ ΚΑΝΜΕ ΜΑΣΚΕς ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΔΩΣΑ ΚΑΙ SOLDESANIL ΣΤΑΓΟΝΕς ΑΛΛΑ ΣΕ 3 ΜΕΡΕς ΗΤΑΝ ΠΕΡΔΙΚΙ.ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΜΕ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΓΙΝΟΝΤΑΙ.ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ.ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ

:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια

ανθη μου περαστικα για την μικρουλα σου!δυστυχως οταν υπαρχουν μεγαλυτερα παιδακια στο σπιτι αυτα συμβαινουν μην ανχωνεσαι!περιμενουμε να μας πεις πως ειναι σημερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εστε μου εχεις γενεθλια σημερα;;;;;;;;να τα εκατοστησεις κοριτσαρα μου!!!!οτι επιθυμεις να το εχεις!υγεια ευτυχια σε σενα κ την οικογενεια σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια.

Ανθή μου περαστικά στην φραουλίτσα σου, πάρε τον παιδίατρο αν συνεχιστεί, μπορεί να σου δώσει μασκα όπως στην Κατερίνα.Ενημερωσέ μας!

Σταυρούλα!!!!Χτες το βράδυ, μου ήρθε μήνυμα στο skype ότι έχεις γενέθλια!!!Σου στέλνω και τις ευχές μου απο δω!Να είσαι πολύχρονη, γερή και χαμογελαστή με την οικογένειά σου και όλα σου τα όνειρα να γίνουν πραγματικότητα απο δω και πέρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!

σταυρουλα εκατοχρονηηηηηηηηηηηηη!!!!!!!!!

εδω ξυπνησαμε με βροχη κ κρυο!ελατε!κερναω τζακι!

ανθη μου μην αγχωνεσαι, και μενα μπουκωσε η μικρη κ το αντιμετωπισα μονο με ορο!ειναι περδικι τωρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλήμερα!!!!!σταυρουλα χρονια σου πολλαααααααααα!!! :ymparty: να τα χιλιασεις κ οτι επιθυμεις!!

κικιτσα μακαρι να ειμασταν κοντα ναερχομασταν για ενα πρωινο καφεδακι στ τζακι!!αχ μου ελειψε αυτη η μυρωδια!!!

ανθη περαστικα!!μην στεναχωριεσαι..θα γινει γρηγορα καλα.. ;)

σκατζοχειρουλα κ εσυ εχεις κορη 11,5 χρονων?εγω εχω γιο..ποτε εχει γενεθλια?ο δικος μου 24/1/2001 γεννηθηκε!!

κ εγω εχω θεμα με την εφηβεια κ στο αγορι ειαι πολυ δυσκολα..στο κοριτσι?

κατερινα συλλυπητηρια κ απο δω..το θετικο ειναι οτι δεν επεσαν πολυ ψυχολογικα..

νανσυ πολλα συγχαρητηρια!!!τελεια ολα!!!μπραβο σου!

εμεις πολυ ξενυχτι...τι σκ...α επαθε?με ξυπνησε στις 3 παρα κ κοιμηθηκε στης 5 το πρωι,6:30 ξυπνησε 7 νανι κ 9 παλι ντουρασελ!!!καλομαθα ολους αυτους τους μηνες που κοιμοταν σερι ολη νυχτα! :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κοριτσακια!

Χρονια πολλα Σταυρουλακι και απο εδωω!!!

Να σε χαιρεται η οικογενεια σου,να εισαι γερή και παντα φρεσκαδουρα!! :D

Ανθουλα μου περαστικα στο μικρο σου κοριτσακι!!Ολα αντιμετωπιζονται μη φοβασαι?Ειναι λογικο να φρικαρεις,το πρωτο κρυωματακι του!Τωρα θα ειναι πιο ανθεκτικη,θα εχει κι αλλα αντισωματα ;)

Νανσυ να σε ρωτησω,τωρα που θα την κανει με bueno πως θα τη κανεις τη σοκολατα?θα την σπασεις σε κομματια?ή θα την βαλεις σε multi?Επειδη εχει αυτο το ρευστο μεσα αναρωτιεμαι.Μου ανοιξες την ορεξη παλιοκοριτσο!!

Εμενα μου ηρθε τελικα περιοδος.Πλημμυρισαμε...Ευτυχως δεν ποναω.Ασε και πρεπει να προλαβω σημερα να παρω σερβιετες.Και της ειχε προσφορα τοσες μερες κι ελεγα ''τι να τις κανω??'ΠΑΡΤΑ ΤΩΡΑ!!

Τον μικρο τον κρατησα στο κρεβατι μας χτες βραδυ,για να ειναι ζεστος,και γιατι πραγματικα χρειαζομαι υπνο,δεν θα αντεχα αλλο περα δωθε.Βεβαια τον σκεπασα με τη δικη του κουβερτουλα κι οχι με το παπλωμα μας.Μια χαρα ηταν το πουλακι μου,αντε να νιαουρισε λιγακι 2 φορες για πορδιτσα.Στην ουσια δενν ξυπνησε για φαι.Οταν του εδωσα ζιζακι δεν ανοιγε το στομα.λιγο πιπιλισε.Πωπω δηλ.ολο το χειμωνα αν κοιμαται μονος μεσα,θα τρεχω??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λια μου στο μουλτι κ θα την ενωσω με την σαντυγη σοκολατα.κανω καινουργια δημιουργια για να γλιτωσω λεφτα οταν τελειωσω θα σας βαλω φωτο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια!!!!! Καλο σαββατοκύριακο!!!!!

Σταυρουλα χρόνια πολλα. Να τα εκατοστησεις και να είσαι πάντα ευτυχισμένη με την οικογένεια σου!

Ανθουλι μου περαστικα στην φραουλιτσα μας. Όπως και εμείς την πάθατε κρίμα, πάρε τον παιδιατρο ίσως σου πει για μάσκα και ανακουφιστεί, εμείς είμαστε πολυ καλύτερα. Μην το αφήσεις όμως αν το προλαβεις νωρίς δεν θα ταλαιπωρηθει καθόλου η μικρη.

Εμείς θα ετοιμαστουμε για βολτουλα σε λίγο :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια....

Βουλα Χρονια πολλα...να εισαι πολυχρονη κ παντα γερη να δεις κ τον Στρατουλη σου γαμπρο... [smilie=occasion13.gif]

Μεγεια τα πραγματακια σας...οσο για την γλωσσα συνεχεια εξω την εχει ο μικρος...ελπιζω να μην του μεινει κανενα τικ κ την κραταει ολο εξω..παντως εχει πολυ πλακα.

Ελενα ευχαριστουμε για τα καλα σου λογια..χαρα μου να συμπεθεριασουμε.....γιατι η Εβελινα ειναι σκετη γλυκα...κ ειδες αφησε την μανουλα κ κοιμηθηκε χθες...(με τα συμπεθερια εχουμε μπλεξει τα μπουτια μας μου φαινεται :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: )

Ανθη περαστικα στην μικρη..περιμενουμε νεα σου..ελπιζω να της περασει γρηγορα.

Νανσυ εκλεισες κ τον παιδοτοπο :?::?::?: καλα εκανες τωρα θα εισαι πιο ησυχη..καλα εκανες κ του ξεχεσες τους απατεωνες..δεν μπορεις να ακυρωσεις την παραγγελια αν δεν στην εστειλαν :?::?::?::?:

Κικιτσα ξεκινησατε κρεμουλα ε :?::?: θηλαζεις αν θυμαμαι καλα :?::?:

Κατερινακι μεγεια κ τα δικα σας πραγματακια :?::?: πως ειναι ο Νικολας :?::?: θα συμφωνησω μαζι σου σημερα μην κανεις τιποτα ξεκουρασου..το χρειαζεσαι.

Μαρακι τι σου κανει η Αννουλα :?::?::?: τσαχπινιες :?::?::?: να δεις τι τραβαμε τοσο καιρο κ μεις :!::!::D:D

Λιακι εγω κ στο κρεβατι το δικο μου που τον βαζω το βραδυ μετα απο καποια φαση παλι ξυπναει :roll::roll::roll: περιοδος σου ηρθε τελικα, ευτυχως που δεν πονας.

Κεμενα χθες ηρθε η μανουλα μου κ περασαμε ομορφα...μακαρι κοριτσακια μου να ειμασταν ολες κοντα να σας εκανα το τραπεζι...

σας φιλω για τωρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι θηλαζω αποκλειστικα, δεν εχω δωσει καθολου ξένο αποταν βγηκαμε απο το νοσοκομειο!!κ απο χθες το απογευμα τρωμε ρυζαλευρακι λιγες κουταλιτσες κ συνεχιζουμε θηλασμο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhmera koritsakia moy,

thelw na sas kanw mia erwthsh....oses dinete kseno gala,thelw na to exw sto ntoulapi kai kahe endexomeno....Poio pairnete????prepei na rwthsw th paidiatro gia na parw ena sygkekrimeno h epitrepontai ola????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μουυυ.

Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές και ανταποδίδω.

Ανθή πολύ στεναχωρήθηκα για την μικρή σου. Γρήγορα εύχομαι να το ξεπεράσει.

Κατερινάκι καλή βολτούλα. Εμείς πήγαμε για καφέ το πρωί Κηφισιά με τον αντρούλη τα δυο μας και τσίμπισα και τις κρεμουλες μου από Hondo. Μου δώσανε δώρο και μία μικρή μάσκαρα. Μετά περάσαμε από Luisa και είδαμε κάτι γόβες manolo blahnik και μου λέει ο καλός μου πάρε όποια σου αρέσει. Και του λέω δεν πας καλά ξέρεις πόσο έχουν αυτές οι γόβες? Πόσο μου λέει από 700 ευρώ και πάνω. Δεν πειράζει μου λέει να τα φάμε για να μην μας τα φάνε. :lol::lol: Άστο του λέω θα τα φάω σε Louboutin. Μόλις φέρει το outnet θα τις τσιμπήσω σίγουρα.

Το απόγευμα θα πάω στο πατρικό μου να κρατήσει η μάνα μου τον μικρό το βράδυ και θα πάμε σε μία μπυραρία με φίλους να γιορτάσουμε τα γενέθλια.

Ελένη την παιδίατρο πρέπει να ρωτήσεις. Εμείς παίρναμε το frisolac στην αρχή που είχε ίκτερο.

Λέλα έπρεπε να την πάρεις την προσφορά με τις σερβιέτες. Αμάν κι εσύ λες και δεν θα σου ξαναερχόταν ποτέ η περίοδος έκανες :lol: Λες και μπήκες στην εμμηνόπαυση :lol::lol::lol:

Πάω να κάνω ένα μπανάκι να ξεβρομίσω :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...