Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια 6ου-7ου-8ου '12.Ο πρώτος μας χειμώνας!!! Νο12


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ase kai gw pou efaga xtes fakes h mikri ksupnage apo ton pono tis pou eixe tosa aeria :shock:

den perimena toso na tin piraksoun....kai gw h eksupni anti na kanw kati gia allagi ekana fasolakia simera :o

tha tin ksekanw tin kaimenoula mou.

Stauroula den einai mono auto pou les, oti einai zesta giati exei kruo....alla epidi exei tosa mall ekei h agora einai polu ftini...mou legane oti mpainoun sta magazia kai exei xiliaaaades paixnidia kai poso ftina....kai edw gia na pareis ena skatopaixnidaki dineis 20 eurw.

Nansouita me ti manta eisai files...emena den mou esteiles na me kaneis add??? :( Den me theleis gia fili?? :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εστε τωρα ειδα την φωτο του γιου σου!!!καλα κουκλος!!!!!!!!πρεπει να σου βαλω κ εγω της αριαδνης να κλεισουμε το προξενιο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα σταυρουλα εισαι θεα :lol::lol: γελασα πολυ με τις πορδες με τη φασολαδα της κατερινουλας κ το μπροκολο!αληθεια σου λεω γελαω μονη μου :lol::lol::lol::lol: α ξεχασα να σου πω πριν επειδη εχουμε τα ιδια ζωακια στον τοιχο εγω εχω χαλι forever friends,σε κιτρινο κ πρασινο σε χρωματα,αλλα ηταν λιγο βιαστικη επιλογη.γιατι το ειχα αφησει το χαλι για το τελος γιατι σαν προληπτικη επειδη ειχα παθει αυτο που επαθα με το πρωτο παιδακι τα αφησα ολα για το τελος.κ ετσι το χαλι ηταν απο τα τελευταια.ε κ απο ψαξιμο που καναμε καταληξαμε σε αυτο που σου ειπα,ειναι ομορφο αλλα ηθελα κατι πιο διακριτικο γιατι ειναι ηδη λιγο εντονα τα ζωακια κ το δωματιο δε μου ειναι κ πολυ μεγαλο.\

νασνουλα οταν ξαναβρεθουμε αν εχεις φερε μου κανενα καλο βιβλιο,της μαντα ας πουμε μου αρεσουν,η η λευκη ορχιδεα πολυ ωραια,τετοιο στυλ θελω,αλλα δε ξερω μηπως δε θες να μου δωσεις βιβλιο,καποιοι δε δινουν γιατι δε θελουν να τα χανουν κ δε το παρεξηγω καθολου αυτο.ειχα μια στη δουλεια που ειχε τρελα κ δεν εδινε ευκολα.μου ειχε δωσει δυο τρεις φορες κ επειδη ηξερα τη τρελα της της τα επεστρεφα πολυ γρηγορα,αλλωστε αν μου αρεσει το βιβλιο οσο μεγαλο κ αν ειναι το διαβαζω σε 3 μερες.καλα αυτο πριν τα παιδια. :lol: α οσο για τον αη βασιλη εγω λεω να κανουμε αυτο που εκανε η μαρια.δεν εχουν πολλα χρονια στη διαθεση τους για παραμυθια.παρολο που κ εγω ειμαι πολυ της αληθειας κ τετοια αλλα σε αυτο ας το κανουμε οπως σου ειπε η ιωαννα.

ελεναρα ωραια που θα σου στειλει μποτακια ο μπραδερ φανταζομαι εκει τι θα γινεται απο τετοια πραγματακια.ξεκινησες κ εσυ καθαρητιοτητα;αχ εμενα αρχιζει το σαββατο ο γολγοθας,εμεις μεχρι κ τοιχους καθαριζουμε.σημερα ο αντρας μου καθαριζε τα φωτιστικα,αλλα εγω νευριασα γιατι θελω να γινουν εκεινη την ωρα ολα μαζι,αλλα αν του μπει να κανει μια δουλεια ας ειναι κ 12 τη νυχτα θα το κανει.το χειροτερο του ελαττωμα. :twisted:

α ασχετο αλλα οσες διβαζετε εχετε διβασει το η νυφη φορουσε μαυρα;τελειο αλλα δε θυμαμαι ποιανης κ το ερωτας σαν βροχη ειναι τελειο.α κ το τελευταιο τσιγαρο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια

Σταυρουλα μου η παιδιατρος μου ειπε οτι πολλα μωρα παρουσιαζουν αλεργια στον 4 κ 5 μηνα της ζωης του.την πηρα τηλ παλι σημερα κ μου ειπε οτι αυτα πισω απο το αυτακι του ειναι αλλο ενα δειγμα πιθανον της αλεργιας μπορει κ οχι..θα δουμε πως θα παει μου εδωσε αλοιφη για ταυτακια του.

Αχ ειμαι πολυ καλυτερα μονο ο λαιμος μου ποναει..

Νανσυ θελουμε φωτο απτα μωρα σου!!!!!!!!!!!!!!!!

Ελενα στρατιωτακη τον εχεις τον αντρα σου μπραβο ρε συ :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικάκι θα πάω από κοντά να τα δω και αν δεν μου αρέσουν ή μου φαίνονται έντονα δεν θα πάρω με σχέδιο.

Κάτι τέτοιο ας πούμε είναι πολύ έντονο και φορτωμένο http://www.halia.gr/components/com_virt ... keta-4.jpg

αλλά αυτό που έβαλα έχει πολύ αραιά τα σχέδια και αρκετό χώρο μονόχρωμο

http://www.halia.gr/components/com_virt ... eta-29.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

na ksekiniso me tis fotos!

bikaki mou i mpempoula sou einai KOUKLARAAAAAAAA telos!!! ta xeilakia tis fobera kai o tonis kouklos ftou ftou

stauriko an eixa kori sigoura tha sas kaname ta gluka matakia :lol::lol: teleios einai, me trelainei to mallaki tou kai to daxtulaki sto stoma ola ta lefta :lol::lol:

kale pote prolabainete kai diabazete kai biblio???? ego sti proti selida tha me parei o upnos :lol::lol: ego pantos thelo na diabaso ena biblio to oneireutika to thanato sou ;) i nikolouli to exei grapsei ;)

simera exoume epeteio. 4 xronia pantremenoi!!! pos perasan ta xronia??? maloname bebaia to proi alla entaksi kati tha tou etoimaso ;) garidomakaronada tha kano ;);) kai gia doraki kserete :lol::lol::oops::oops:

bikaki i mpoumpou sou megalose, teleia einai ta kilakia tis kai esena psili tha ginei nomizo ;)

oxxx irthe i pethera :evil::evil::evil::evil: ta upoloipa meta

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντωνιτσα μου ειδες που στο ειπα;εμενα ετσι ηταν ο αντρας μου.ολα αυτα ειναι σημαδια αλεργειας.κ εμενα ο τονι πισω απο το αυτακι του εχει ενα σκασιματακι,αλλα δε περναει με τιποτα.βεβαια δεν ειναι εντονο αλλα υπαρχει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντωνία έλα ρε πωπω πρέπει να προσέχεις και τώρα τι τρως αλλά και μετά τι θα του δίνεις να τρώει. :(

Εγώ τρώω τα πάντα δεν έχω παρατηρήσει καμία αλλεργία (ελπίζω να έχει πάρει από μένα γιατί ο πατέρας του όλο αλλεργίες είναι).

kale pote prolabainete kai diabazete kai biblio???? Χριστίνα το ίδιο σκεφτόμουν κι εγώ.

Κι εγώ έβλεπα που το παρουσίαζε στην Τατιάνα και ήθελα κι εγώ να το διαβάσω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Stauro den se eixa?? Nomiza oti sas eixa oles kai esena Nansoumpa den se epsaksa giati nomiza pws den eixes kan face...mexri twra pou eipes oti exeis ti Manda! Oxi oti asxoloumai kai idiaitera min fantasteis. Eixa logariasmo alla perisi ton ekleisa kai twra ton ksananoiksa pio polu gia na doun kapioi filoi/sugeneis makrinoi tin mpempa giati de mporw na stelnw se olous ksexwrista fwto.

Nai Bikaki ase...to miso spiti exw kataferei ws twra...alla ti wraio na murizei kathariotita! Kai mena an tou mpei tou dikou mou kati tha to kanei kai sunithws se asxeti wra!

Ola ta books pou anaferes ta exw diabasei ektos to h nufi forouse maura. Tha to parw. Kai egw exw trella me ta biblia kai exw terastia sullogi, exw ftiaksei kai mia terastia bibliothiki gia na fainetai h trella mou :lol: alla eimai to antitheto apo auti ti gnwsti sou pou les...egw molis erxete fili pou thelei biblio, pernei opoio thelei kai gw tis fortwnw alla 2-3 kai tis lew pare kai auto einai teleio kai auto polu kalo! :lol:

Tony mprabo pou eisai kalitera!!

Kala min orkizesai gia to oti ton exw stratiwtaki....to kanei twra...kai meta apo 1-2 ebdomades ta ksexnaei kai pali opws prin tha ginoun ola!

Beboula, egw ena biblio an mou arese to diabaza se 2-3 meres opws leei kai h Biki....twra kai gw diabazw 1-2 selides kai me pernei o upnos...auto pou diabazw twra to exw arxisei edw kai 2 ebdomades kai eimai akoma stin arxi...kai einai kai daniko, alla twra ama danistw biblio tous lew min to perimenete pisw suntoma giati den prolabainw na ta diabazw opws palia!

Xronia polla! Mmmmm eksupnoula...oi garides einai afrodisiakes! Kala na perasete! ;):lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Σταυρουλα αν ειναι οντως αλλεργια ασ τα να πανε..την βαψαμε..θα δουμε ρε συ..ελπιζω να μην ειναι..θα δειξει τωρα με την αποχη αν θα εχουμε βελτιωση..σε περιπου 15-20 μερες θα δειξει θα εχει αποτοξινωθει οοργανισμος...

ναι βιακη μου τα λεγες εσυ,,πω πω κ ακομα εχει αλεργια ομικρος???τι ετρωγε...δεν θελω καθολου..

Χριστινουλα καλα να περασετε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντωνια μου δεν εχει σε τροφες τωρα πια.τουλαχιστον αν κατι τον πειραζει,δεν τον πειραζει πολυ δηλ να βγει κατι στο σωματακι του εντονα.μπορει να τον πειραζει κ το κρυο η η ζεστη,γενικα οι κλιματικες αλλαγες αλλα κ κατι που δε μπορω να φανταστω,ας πουμε η σκονη.απλα το καλο με τη δικη μας περιπτωση ειναι οτι φανηκε πολυ νωρις(ηταν 10 ημερων περιπου οταν εμφανιστηκε αιμα στα κακα κ φυσικα ως ανιδεη που ημουν τοτε τα παιξα)κ το καταπολεμησαμε με ειδικο γαλα το νεοκειτ το οποιο στο γραφουν στο νοσοκομειο γιατι στοιχιζει 60 ευρω το κουτι κ τοτε φυσικα επινε μονο γαλα.κ οσο για μενα προσπαθουσα να μη τρωω τροφες ππου να περιεχουν γαλα αλλα το κακο ειναι οτι δε μπορεις να φας κ οσπρια κ λαχανικα κ τετοια μην του φερουν αερια.καλα τωρα στη μπεμπα τρωω αλλα τοτε σαν πρωτομανα ημουν πιο ψαρωμενη.με αποτελεσμα να τρωω οπως σου ειπα μονο κοτοπουλο κ πατατες.κ γαλοπουλα.ακομα κ το τοστ εχει γαλα.πρεπει να προσεχεις τι τρως.επειδη με ρωτησες τι ετρωγε ο τονι,μεχρι 6 μηνων φυσικαμονο το ειδικο γαλα,μετα πηγαμε σε υποαλεργικο γαλα μια βαθμιδα πανω απο το πρωτο που πιναμε.δηλ σιγα σιγα του βαζαμε στον οργανισμο του το γαλα να δουμε πως θα αντιδραει για αυτο σου αναφερω βαθμιδες.κ με τις τροφες ολες μπηκαν σιγα σιγα ακομα κ τα φρουτα,μας καθοδηγησε ειδικη αλεργιολογος καλη της ωρα,τελεια γιατρος.κ ολα πηγαν καλα απλα εκοψα τον θηλασμο γρηγορα(στις 40 περιπου μερες)γιατι δε ξερω τι διαολο ετρωγα κ τον πειραζε ωσπου εφτασα μονο σε κοτοπουλο κ ειχα πεσει πολυ ψυχολογικα.πιστευω μη κουρασα τα κοριτσια με ολα αυτα.

ελενα μκου κ εγω δεν εχω κολημα με τα βιβλια,αχ να μεναμε κοντα κ να ερχομουν σπιτι σου! :lol: να το παρεις η νυφη φορουσε μαυρα,νομιζω θα σου αρεσει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια το τί τράβηξα απο τον πόνο μέχρι να πάω οδοντίατρο δεν λέγεται.Δηλαδή μου ερχόταν να χτυπάω το κεφάλι μου στον τοίχο.Τελικά δεν είχε απονευρωθεί πλήρως και κάθισα 1μιση ώρα εκεί.Μου είπε ότι την άλλη φορά θα το κείσουμε και θα είναι η τελευταία φορα.Μακάρι :( Αφού ούτε να οδηγήσω δεν μπορούσα και ανέβαλλε ο άντρας μου τα μαθήματα και με πήγε και πήραμε μαζί και την μπέμπα.

Αντωνίτσα μου ελπίζω να πάνε όλα καλά με τον Αναστάση.

Δεν θυμάμαι τίποτα άλλο να σχολιάσω, είμαι πολύ ταλαιπωρημένη και πεινασμένη :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eixa grapsei ena mnm prin kai den dimosieutike :shock:

Ari sou egrafa prin oti mipws exei afisei kamia riza mesa kai den exei ginei aponeurwsi se ola! Telika auto itan! pwpw...eutuxws pou to katalabes prin sto kleisei giati meta na deis pono pou tha trabages!

Mari Boula e tote dikio eixa! Afou autoi ekei stous oikous modas einai oligon kounistotetioi! :lol:

Tony an einai ontws allergia mporei na einai mono twra kai meta megalwnontas na min exei tipota...makari na min einai kati...

Emena re koritsia exei ninida h mikri kai olo tis bazw ladaki sto simeio kai meta apo liges meres ti blepw se allo simeio...de mporw na tin ksefortwthw! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xριστινακι μου γλυκο να τα εκατοστησετε,να περασετε πολυ ομορφα κ καλη σας ορεξη!!! ;) να χαιρεστε κ τα αγορακια σας!

αριαδνη μου ποσο σε νιωθω..το καλοκαιρι με τον πονο που ειχα τραβηξει κ ημουν κ εγκυος καποια στιγμη ημουν στο μπανιο κ πλενομουν για να παω για υπνο κ ψιλοεκλαιγα ξερεις κ ερχεται ο μπιλυ κατι μου λεει κ επαθα κριση απο τα νευρα κ ουρλιαζα..το πιστευεις;ειχα τρελαθει,με χτυπαγε ο πονος στο κεφαλι.δε μου ειπε κατι να νευριασω,καμια σχεση,αλλα ξεσπασα.κ τελευταια με ενοχλει παλι κ οπως ειπα κ νωριτερα θα κανονισω να παω γιατι αν με πιασει παλι θα αυτοκτονησω.

καναμε οικογενειακως το μπανακι μας,εφαγε κ ο τονι μου,τωρα θα φαω εγω κ μετα ξαπλα στο κρεβατι ολοι μαζι να χαζεψουμε τηλεοραση κ να περιμενουμε τον μπαμπα.

αα πρινν λιγο(δε ξερω τι φλας εφαγε)ερχεται ο τονι κ μου λεει ''ρε συ μαμα θελω μπυλαα(μπυρα>)δε ξερω πως του ηρθε :lol: !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικάκι, μην το αμελήσεις και συ το δόντι, και γω έτσι όπως περιγράφεις ήμουν απο χτες το βράδυ. Αφου έκλαιγε η μπέμπα και νόμιζα ότι θα λιποθυμήσω απο τον πονοδοντο-πονοκέφαλο.

Εγω τη θέλω τη συνταγή όποτε μπορέσεις.

Έλενα ναι αυτό ήταν τελικά, πω πω καλά λες, ευτυχώς που δεν μου το είχε κλείσει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για σας φίλες μου

Να δω τι θα πρωτοθυμηθώ πάλι

Βικακι μια χαρα τα νέα της μπεμπας και τα κιλά της και το ύψος της.

Ναταλια ευτυχώς που βγήκε καθαρή η καλλιέργεια, το κρυωματακι θα περάσει πολυ γρήγορα.

Μαρακι βρε τι έπαθε ο άνθρωπος καλα και εγω ουτε που θα σταματαγα εννοείται! Με την περίοδο τι έγινε έκανες τεστακι ή σου ήρθε?

Σταυρουλα ή μονοχρωμη μακέτα να βάλεις όπως σου ειπε η Αριαδνη ή αυτη με τον winnie οι άλλες δεν μου άρεσαν και τόσο.

Αντωνία να γίνεται και εσυ και ο άντρας σου γρήγορα καλα, μάλλον απο την αλλεργία μπορει να ειναι αυτο στο αυτακι, καμία κατάλληλη ενυδατική ίσως τον βοηθήσει, ρωτά την παιδιατρο.

Κατερίνα με το κρύο που έχετε εκεί πάνω σας έτυχε τωρα και αυτη η αναστάτωση, άντε να ξεμπερδεψετε γρήγορα.

Χριστίνα να ζήσετε ευτυχισμένοι και να χαίρεστε τα αγοράκια σας.

Αριαδνη σε πέθανε το δοντακι άντε άλλη μια και τέλος.

Αντωνία αν εχει αλλεργία θα ταλαιπωρηθεί λίγο με τις τροφές ειναι η αλήθεια αλλα συνήθως τους περνάνε. Αν εχει στο αγελαδινο γάλα συνήθως στον χρόνο πάνω περνάει και μονο αν εχει πολυ άντε μέχρι τα δυο. Οι αλλεργιολογοι τους κάνουν τεστακια και βλέπουν σε τι ειναι αλλεργικα. Η κόρη μου ειχε αλλεργία στο αγελαδινο γάλα και σε κάποιες πρωτεΐνες του γάλακτος αλλα όχι σε μεγάλο βαθμό και όταν χρονισε και ξανά κάναμε εξετάσεις είχαν όλα μηδενιστεί. Ειχε σε μικρο βαθμό γιατι δεν είχα παρατηρήσει τίποτα όσο θηλαζα τους πρώτους έξι μήνες όπως εσυ και το Βικακι αλλα μόλις δοκίμασε ρυζαλευρο πρώτη φορα γέμισε το σώμα της κοκκινιλες.

Κατάφερα και τα διάβασα όλα αλλα :D

Καλο βραδυ γλωσσουδες μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Γενικά ναι. Αλλά φέτος που είναι σε έξαρση είναι επικίνδυνο για τα νεογέννητα.
    • υπάρχει συγκεκριμένο χρόνος που σου λέει μέχρι ποτε πρέπει να ανακτήσει το βαρος γεννήσεις του αλλά δεν θυμάμαι ποσο χρόνο σου λένε 2-3  βδομάδες ; Δεν θυμάμαι τώρα 😅
    • Κορίτσι μου ούτε εμένα μου είπαν να το κάνω και δεν το έκανα ούτε στην πρώτη εγκυμοσύνη ούτε τώρα όλοι οι γιατροί δεν έχουν κοινή γραμμή σε αυτά, για αυτό σου είπε και όχι.. τώρα αν εσυ θέλεις να το κανείς πες του ότι θα το κανείς με δικιά σου ευθύνη και λογικά θα στο δώσει παιδιατρος δεν νομίζω ότι μπορεί να το συνταγογράφηση στην φάση που είσαι τώρα 🤷‍♀️
    • Καλημέρα κορίτσι μου! Καταρχάς χαίρομαι που νιώθεις πιο ήρεμη με την εγκυμοσύνη σου σήμερα ✨✨🌈🌈❤️❤️ Απ' αυτά που μας περιγράφεις ίσως αυτή η στάση των πεθερικών σου να σ έκανε κι εσένα υποσυνείδητα να αμφιβάλλεις για το μωράκι σου. Η απουσία της χαράς και της ενθάρρυνσης από την μεριά τους είναι δικό τους θέμα, σημασία έχει εσύ κι ο άντρας σου πως νιώθετε με το γεγονός ότι μεγαλώνει η οικογένεια σας και ποιο είναι το δικό σας πλάνο. Η απόκτηση ή μη παιδιών είναι μια απόφαση που αυστηρά αφορά εσάς και κανέναν άλλο. Μη στέκεσαι και αφήσεις να σε βασανίζει το ότι χάρηκαν λιγότερο ή περισσότερο, αν σε προβληματίζει τόσο πολύ κάνε μια κουβέντα με τον άντρα σου για να δεις και να τσεκαρεις ποια είναι η δική του στάση. Όχι να του πεις ευθέως αν συμφωνεί ή όχι με τον πατέρα του, απλά να τσεκαρεις μαζί του ότι εξακολουθείτε να είστε σύμφωνοι ότι θέλετε τα ίδια πράγματα (γεγονός που πιστεύω ήδη το ξέρεις, μιας κι αν είχε ο ίδιος ενδοιασμούς για το δεύτερο παιδί, θα σου το είχε πει). Σε κάθε περίπτωση, άσε τα πεθερικά εκεί που είναι, η αντίδραση τους είναι σεβαστή οποία κι αν ειναι, δε μπορείς να την αλλάξεις, αλλά εσύ να είσαι αφοσιωμένη στο στόχο και το πλάνο που έχεις δημιουργήσει με το σύντροφό σου για την οικογένεια ΣΑΣ.
    • ναι το έχω πάθει και εγω ειχα θετικο τεστ εγκυμοσυνης αλλά μετά από 2 μερες μου ήρθε περιοδος όπως και σε εσενα η χοριακη την μέρα που μου ήρθε το αίμα ήταν 8  δυστηχως λογικά είναι βιοχιμικη και συμβαίνει συχνα  😕 κρατησε το θετικό ότι υπήρχε σύλληψη αλλά για κάποιο λόγο δεν προχώρησε η φύση ξέρει και καλύτερα που έγινε νωρίς γιατί αργότερα είναι ακόμα χειρότερο  Παρε το χρόνο σου και όταν είσαι έτοιμη σήκωσε τα μανίκια και προχωρά δυνατά  εγω σκέψου περσυ τον Αύγουστο είχα παλινδρόμηση 8 εβδομάδων και έπρεπε να κάνω αποξεση άσχημη εμπηρια αλλά τον επόμενο μήνα με το που ήρθε η πρώτη περιοδος άρχισα αμέσως προσπάθειες και ξανά μενω εγκυος τώρα είμαι 7,5 μηνών τον Αύγουστο γεννάω   Σου εύχομαι σύντομα ένα θετικό αποτέλεσμα 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...