Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια 6ου-7ου-8ου '12.Ο πρώτος μας χειμώνας!!! Νο12


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Sxoliazw fwto!

Lioumpa o gios sou einai kouklos kai ta dontakia tou teleia!!! Kala exei akoma kai to xamogelo sou!

Bikaki ta mwra sou einai panemorfa...ti wraia sximatismena xeilakia pou exei h kori sou? Kala kai auti ksanthia galanomata tha ginei?

Stauroula ti matia!!! Kala poso entona matia exei o Stratoulis?? Emena tis dikias mou exoun skourinei...alla akoma mple einai...alla tou dikou sou einai katagalana!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπέρα κορίτσια!

Νάνσυ η συνταγή που σου αντέγραψαν και μοιράστηκες μαζί μας, μου φαίνεται πολύ εύκολη και θα την δοκιμάσω προσεχώς! ;)

Αντωνίτσα μου περαστικά...Όσο για τις ζημιές, τί να πω?Εμας εκτός απο τον αποστειρωτή, μας χάλασε και το ηχοσύστημα και ο εκτυπωτής.Τέλεια,ε?

Έλενα, εγώ τα μποτάκια που είχα πάρει απο τζάμπο είχαν σαν κάλτσα απο μέσα και κουμπώνουν με φερμουάρ και είναι τα μόνα που κρατάει η μπέμπα.Είναι σαν μποτάκια του σκι. Σε καμία περίπτωση δεν έδινα παραπάνω λεφτά για τώρα που δεν περπατάει!!

Ελένη μου, έτσι έχω διαβάσει για το τζάκι, τώρα τί να σου πω και γω? :roll:

Μαράκι, τέλειο το κουνελάκι,χαχα,βλέπω να το παίρνω και γω που δεν είμαι διδυμομανούλα :oops::lol:

Και τελευταίο...ο Στρατούλης είναι απλά ΘΕΟΣ!Εχω ερωτευτεί τα μάτια του!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κούκλες

Εχετε γράψει πάλι πολλα να δω μέχρι το βραδυ που θα φτάσουμε που θα βρω χρόνο να σας διαβάσω.

Εγω πήγα κομμωτήριο το πρωί τα έκοψα λιγάκι τα έβαψα και σουλουπωθηκαν λίγο γιατι τις τελευταίες μερες δεν βλεποντουσαν. Τον μικρο τον κράτησε η μαμα μου, βγήκε λίγο εκτός προγράμματος και μου κοιμήθηκε πιο αργά για μεσημέρι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ariadni k nansy 10e eixe apo to babysity..pantos praktiko fainetai!!!ayrio tha moy erthei..

oso gia ta mora ola einai ena k ena!!!!to eixa pei k thn alli fora!!!ta xomogela,ta dontakia,tis malloyres k ths stayroylas k ths nene,ta panemorfa matia tis ari,ola ola...ti na protopo!!! :)

kata tis 5 tha moy erthoyn kati theies toy antra moy gia to moro..i mia einai asta na pane..kathe fora poy blepei thn mikri thn zoylaei,thn koynaei thn sikonei psila,ospoy (eftixos grigora to kanei i mpempa) arxizei k klaiei k ante na tin iremiso,giati molis tin blepei klaiei!!!

katerina megeia to malli!!!!!!!!!!!!!!!! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elena moy den exw diavasei tipota....Teleytaio vivlio leukh orxidea,edw mou exei dwsei h koumpara mou to neo ths vivlio kai den exw diavasei tipota....

Antwnitsa mpaninoume thn Tetarth pou mas erxetai dhladh se mia evdomada....Dsyskolh einai ligo h anarrwsh epeidh tha ginei sto stoma opote tha yparxei dyskolia sto na faei(tha xasoume varos anamenomeno).....Exw milhsei kairo me mamades omoiopathouses....

Na sas pw thn alhtheia mou thelw polu na ginei...Eksaitias aytou h mpempoula kathusterei polu na faei....kai otan tha mpoun oi sterees trofes akomh perissotero,gi ayto prepei na ginei twra...Plastikos xeirourgos tha to kanei....Aste pou an den to kanei sto mellon tha exei provlima me omilia.......Eimai polu syneidhtopoihmenh,den mou exei erthei ksafniko.....Akouw oti ta mwrakia trwne sto dekalepto kai emeis kanoume mish wra me mia wra........ .O logos pou den thilasa itan aytos , krataw akomh to apokleistiko mhtriko gala mesw thilastrou epeidh mou eipe o giatros oti meta tha piasei th thili kai tha thilasw.....Einai pepeismenoi.

Maraki polu wraio ayto,mono 10 eyrw????....Twra pou tha to pareis pes mou an tha einai kalo gia na to parw ki egw....

Lew na parw ki egw ayto to mai tei,pws legetai...opote Stavroulitsa kai Lia peste to site....

Katerinaki megeia to malli......

Ela re koritsia akou 70 80 eyrw gia mpotakia ayths ths hlikias.Pou zoun aytoi???Ariadnh mou poso ta pires esy??

H ksadelfh mou exei ena mwraki 3,5 mhnes kai ths eipe leei i paidiatros na mhn agorazei rouxa apo ta jumbo giati exoun thn xeiroterh pioothta kai mporei na dhmioyrghsoun allergies....Paparies den ths leei???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου τι κανετε :?::?::?:

εγω εξακολουθω να ειμαι χαλια κ θελω να ξαπλωσω αλλα δεν μπορω με τα παιδια...πηρα την γιατρο για τα κακα του μωρου που ειναι ακομα τα ιδια κ μου ειπε οπωσδηποτε αποχη απο τα γαλακτομικα,οτιδηποτε εχει γαλα μεσα να το αποφυγω μεχρι να δουμε τι φταιει..

Μαρακι τελειο το κουνεεεεεεεεεεεεελι......................

Κατερινακι μεγεια το μαλλι.........

Ελενα πολυ ακριβα τα μποτακια ρε συ..δεν αξιζει τοσα λεφτα για κατι που δεν θα φορεσει για πολυ κ ουτε καν θα τα περπατησει....

Ελενη σου ευχομαι ολοψυχα καλη επιτυχια.....ολα θα πανε τελεια....εισαι φοβερη....να το ξερεις αυτο..μπραβο σου!!!!!!

Νανσυ...εισαι απεχτη...μπραβο σου...ωραια ακουγεται κ η συνταγη που σου εκλεψαν....αλλα αυτη που εκανες ακομα καλυτερη...

Αρι ασεεεεεεεεεεεεε..σαν να μας μουτζωσαν....

Σταυρουλα τι εγινε με το εμβολιο????????????????

τα λεμε μετα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νενε δεν εχω καταλαβει ακριβως τι ειναι αυτο που εχει στο στομα.να υποθεσω κατι σαν εξωγκωμα;το βλεπεις εσυ;φυσικα κ να το κανεις κ καλα κανεις κ το χεις ψαξει καλα.μακαρι να σου πιασει τη θηλη μετα!

εγω στο αυτοματο ταισμα βαζω κουβερτα κ η πλακα εχουν μαθει ετσι κ δεν θελουν να τα ταιζεις δεν βολευονται..να φανταστειται πιανουν κ το μπιμπερο!!!κ το κρατανε κ πινουν μονα τους!!

πειτε καμια δοκιμασμενη ιδεα για γεμιση κρεπας εκτος απο ζαμπον τυρι;περυσι εκανα με σπανακι κρεμα γαλακτος μπεικον τυρι κ ηταν τελειες.αυτο εμεινε να αποφασισω κ να δοκιμασω τα γαριδομπουρεκακια κ μην παει το μυαλο σας εκει που πηγε της νυφης μου κ επεσα κατω απο τα γελια!!!με γαριδες οχι με γαριδακια!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katerinoula i zumi ginetai afrati. otan eftiaksa edosa tou kouniadou mou na dokimasei xoris na tou po oti tin eftiaksa ego kai ekei pou etroge mou leei: gamati einai apo pou ti pires na pairno kai ego ;)

tony mou euxaristoume polu polu :D kale ola mazi tuxane!!! perastika kai stous duo :) aima sta kaka? telika einai polu duskolo na thilazeis, den ksereis ti prepei na tros, ti prepei na kaneis alla einai oti kalutero :) gia menou den ksero akoma :? den ksero an tha einai o manolis isixos gia na mporeso na mageirepso! panta apogeuma exei polu gkrinia! kai thelo na einai etoima mexri na erthei apo ti douleia... nai exoume iremisei para polu ;) otan miliso me tin theia kai mou pei to onoma tou giatrou tha sas to po mipos kai exete akousei kati ;)

maraki teleio to arkoudaki thelo kai ego ;)

kangouraki megeia to mallaki ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν κούκλες

Καταρχήν ο Στρατουλης της Σταυρούλας ειναι κουκλι, δεν υπάρχει αυτο το χρώμα στα ματιά ουρές θα κάνουν απο πίσω τα κορίτσι!!!!!

Αχ Κατερίνα μου τι πάθατε χειμωνιάτικα, το πως σε καταλαβαίνω δε λέγεται, ελπίζω να γίνουν όλα πολυ γρήγορα. Συμφωνώ με την Έλενα ότι θυμίζει τη ζωή κάποιας τραγουδίστριας το βιβλίο!

Μαρακι πολυ όμορφο το νυφικό και εγω πιστεύω θα σου πηγαίνει πολυ πολυ. Τωρα για την περίοδο μπορεί να ειναι καμία μικρο διαταραχή μέχρι να σταθεροποιηθεί πλήρως ο κύκλος γιατι όντως οι μερες ειναι πολυ κοντά. Αχ η εικόνα με τον Αι Βασίλη και το μελομακαρονο τι γλυκιά.....

Για το τζάκι και εγω έτσι έχω ακούσει ότι δεν κάνει τον πρώτο χρόνο :roll::roll:

Αντωνία μου περαστικα σας ειναι η χειρότερη εποχή όλο ιώσεις κυκλοφορούν. Τι σας βρήκε και σας με το ταβάνι άντε να το φτιάξετε να ηρεμησετε, η αναστάτωση αυτή σε τρελαίνει το ξέρω καλα.

Έλενα πανάκριβα τα μπουτακια ειδικά αφου ειναι παπουτσακια αγκαλιας και όχι κανονικά, δεν αξίζει.

Ελενακι όλα καλα να πανε με την επέμβαση της μικρουλας σου.

Νανσυ όλα ωραία μου ακούγονται όσα ετοιμαζεις, σου έχω και ερώτηση εσυ που ασχολείσαι πολυ με την κουζίνα θα ξέρεις θέλω να φτιάξω ένα γλυκό και στη συνταγή στα υλικά λεει πάστα φουντουκιου, που τη βρίσκω αυτή?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απο που να αρχίσω και που να τελειώσω? :lol:

Καταρχίν Αντωνία περαστικά σε όλους σας. Πολύ δύσκολα περνάτε αλλά κουράγιο κοπελίτσα μου γιατί θα περάσει γρήγορα. Κι εγώ φοβάμαι πολύ μην κολλήσω τίποτα.

Θα πάω σε παθολόγο σε λίγο να δει τις εξετάσεις μου. Μετά από τόσο καιρό τα κατάφερα να το κανονίσω.

Ευχαριστώ κοριτσάκια για τον Στρατούλη μου. Όντως αυτή την φωτογραφία σκέφτομαι να την κάνω σε μεγέθυνση.

Νάνσυ πολύ εύκολα τα σοκολατάκια σου αλλά δυστυχώς εμένα δεν μου αρέσει ούτε η καρύδα ούτε το αμαρέτο. Θα προτιμούσα σοκολατάκια τύπου φερερο αλλά αυτά είναι πολύ δύσκολα.

Ρώτα για τον Αι Βασίλη την παιδοψυχολόγο με ενδιαφέρει κι εμένα να δω τι θα κάνω.

Κατερινάκι μεγειά το μαλλί.

Ελένη αν καταφέρεις μετά να θηλάσεις θα είναι η ανταμοιβή σου. Θα συγκινηθείς πάρα πολύ και εύχομαι έτσι να γίνει. Να το πάρεις το μει ται το site είναι www.babywearing.gr

Μαράκι λες το κουνέλι να πείσει τον Στρατούλι να φάει απ'το μπουκάλι ? :lol::lol:

Αριάδνη δεν το ήξερα αυτό για το τζάκι αλλά εμάς τραβάει πολύ και ναι είναι ενεργιακό αλλά δεν το έχουμε συνέχεια κλειστό το τζάμι γιατί μετά μυρίζει η μόνωση που του έχουμε βάλει γιατί το φουντώνουμε πολύ.

Πάντως δεν μυρίζει καθόλου δεν είναι όπως τα παλιά τζάκια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξέχασα να σας γράψω για το εμβόλιο. Μια χαρά τα πήγε μόνο που τον ξύπνησε ο γιατρός και άρχισε να ουρλίαζει την ώρα που τον εξέταζε. Μέχρι να του κάνουμε το εμβόλιο είχε ηρεμήσει ευτυχώς και μετά κοιμήθηκε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ela nte...siga min edina kai gw tosa...alla fantazomai oti uparxoun kapoies pou ta dinoun! Ari otan piga sto jumbo den eixe auta pou les alliws tha ta eperna...eixe kati alla pou fainontousan duskola sto bale bgale kai epidi eixa parei kai kati papoutsakia kai giauto to logo den ta forese katholou den ta pira oute auta.

Kagouraki megeia to malli!! Ax ti wraia na ananewnese...kai gw thelw na to bapsw alla kanw ligo upomoni na stamatisei h trixoptwsi giati fobamai twra na tou balw ximika...tha perimenw mexri to dekembri pou na einai kai souloupwmena stis giortes.

Nene sou arese h leuki orxidea? Exei ena allo pou sunexizetai kata kapoion tropo...sundeei auto kai allo ena tis alla den thumamai to allo pws to lene, sto eixa ksanapei...alla logiko na min exeis kai polu oreksi...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου γεια σας!!

εχετε γραψει πολλα,διαβαζα ποση ωρα κ σιγουρα κατι θα ξεχασω να σχολιασω!

να σας πω καταρχας οτι ευχαριστω πολυ για τα καλα σας λογια για τα παιδακια μου,ανταποδιδω τα κοπλιμαν κ οχι τυπικα,αλλα πραγματικα τα εννοω,ολα μας τα μωρακια ειναι κουκλακια!το καθενα με τη χαρη του.καλα βουλα ο στρατος ειναι θεος...θελω κ εγω να τον κανω γαμπρο μου. :D σε περιπτωση φυσικα που δε μας θελει ο γιος της συμπεθερας μου νανσυς! :lol:

στο εμβολιο καλα πηγαμε,η μπεμπα ειναι 5900 κ 63 ποντους,πολυ καλα ειπε η γιατρος.οσο για τον αντωνη θα τον παω παιδοορθοπεδικο.απλα να μας πει μια γνωμη.

νανσυ μου κ εγω δε καταλαβα τελικα τι εγινε με τη νονα..δεν ηθελε τελικα;κ καλα τι θελει να σκεφτει;αν θα μπορει να κανει δωρα τα χριστουγεννα;θα ειχα ξενερωσει με ολο αυτο.αλλα ετσι οπως δυσκολευομαστε να βρουμε νονους κ εγω θα εκανα λιγο πισω.

μαρακι μου τελειο το φορεμα,θα εισαι μια θεα!κ εγω πιστευω οτι δεν εισαι εγκυος.καλο κουραγιο με τις θειες!

αντωνια μου κ εγω για το αιματακι στα κακακια πιστευω αλεργεια.αλλα να ξερεις εχουν πολλες τροφες γαλα,ακομα κ παριζα ας πουμε,τοτε με τον αντωνη το μονο που ετρωγα ηταν κοτοπουλο,πατατες κ εκοβα κ λιγο αγγουρακι ετσι για κατι πιο ζουμερο.ακομα κ οι πιτες απο σουβλακια μπορει να περιειχαν ιχνη γαλακτος.γι'αυτο εκοψα τον θηλασμο γιατι δεν ηξερα τι αλλο να φαω..αχ μπηκατε σε μπελαδες,αμαν ολα μαζι σας βρηκανε κ εσας!περαστικα κοπελα μου..ασε οσο για αυτα που εγραφα σκαιπ..μεγαλο αδιεξοδο.. :cry:

ελεναρα μου κ εγω τα πηρα αυτα τα μποτακια που λεει η αριαδνη απο τζαμπο,αν κ δεν τα εβαλα ακομα στη μπεμπα νομιζω δε θα της βγαινουν κ οτι θα ειναι οκ.μη δωσεις λεφτα για κατι που θα το βαλει πολυ λιγο.καλα 80 κ 90 ευρω δεν εδινα ουτε για αστειο.

κατερινακι μου με γεια το μαλλι!ειναι ωραια ανανεωση κ εγω θα παω αλλα αρχες δεκεμβρη.

χριστινακι μου πολυ σκεφτομαι να κανω κ εγω τη ζυμη σου.απλα μαλλον παρασκευη που θα παμε μαρκετ να παρω κ τα υλικα.ωραια που βρηκες νονους,μεγαλο βασανο κ αυτο,εγω εχω αγχωθει πολυ.

πασχαλιτσακι μου πολλα φιλακια κ σε σενα,δε διαβασα δικο σου μηνυμα κ καποιες σε σχολιασαν,εγω δεν ειδα δικο σου μηνυμα! :roll:

αριαδνη μου ωραια που θα ξεκινησεις χορο,θα ξεδινεις κ εσυ,οσο για τα πραγματα που χαλανε ειναι παρατηρημενο κ απο εμενα οτι οταν αρχισει κατι δε τελειωνει στο ενα,γι'αυτο ελεγαν οι αρχαιοι ενος κακου μυρια επονται.. :(:)

ναταλακι περαστικα στο μωρακι σου,κριμα μωρε τοσο μικρουλη,αχ πως φοβαμαι κ εγω μην αρρωστησουν τα δικα μου.ειδικα απο σημερα που λενε πιανει πολυ κρυο δε θα παω πουθενα.

ξυπνησε ο τονι μου,αρχιζει η κατασχεση του λαπτοπ! :lol:

α κατι τελευταιο,πολυ μου αρεσε η περιγραφη της μαριας για τον αη βασιλη κ εγω αυτο θα κανω κ ας με κοροιδευουν μετα τα παλιοπαιδα! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καγκουρο παστα φουντουκιου αυτο ξερ οτι ειναι αλλα δεν ξερω τι ακριβως σου λεει η συνταγη..μηπως εννοει παστα ολο το γλυκο κ το κοβεις σε κομματια :lol::lol:

αν την εχεις απο το ιντερνετ στειλε μου να την δω να καταλαβω

βικακι θελει να δει αν κοψουν του αντρα της οι δικοι του τα δωρα χριστουγεννων κτλ ο κακομοιρης δεν μιλαει κ τον κανουν οτι θελουν οι γονεις του στο θεμα πληρωμων..το καλοκαιρι τον αφησαν να κανει διακοπες με το βδομαδιατικο..θα με πειραζε αλλα η κριση εχει τσακισει πολλους εαν ειχαν οικονομικη ανεση κ τα εκαναν αυτα φυσικα κ θα τα επαιρνα στο κρανιο..αλλα τωρα κατανοω για αυτο κ εγινε κ ολη η συζητηση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικάκι μου ευχαριστούμε για τα καλά σου λόγια. Μας έχει καπαρο η μπέμπα της Νάνσυ από καιρό. :D:D

Έλενα τέτοια ψάχνεις? http://www.nextdirect.com/gr/en/shoppin ... girls/35/5

http://www.nextdirect.com/gr/en/shoppin ... girls/43/6

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια...είστε καλά?

Απλα μπηκα να πω μια καληνύχτα. Τελικά η ζούμπα είναι φοβερη γυμναστική και χορός μαζί.Άδειασε το κεφάλι μου απ΄όλα.

Ωραιά αυτά που έβαλες Σταυρούλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσια τα εχω φτυσει!!8 ατομα ηρθαν!μεχρι να πλυνω πιατα,πιατακια,μεγαλα μικρα φλυτζανια,να ταισω το μωρο,να ξαναπλενω,να φαμε εμεις ουφ κουραστικα..απο της 5 το πρωι ειμαι,ισως γι'αυτο..

αντωνια τελικα ολα τα γαλακτομικα ε?κανε λιγη υπομονη κ θα δειξει αν ειναι απο αυτα..τα πρασινα κακα ειναι κακο που κανουν?γιατι κ σε μενα κανει πρασινα,αλλα δεν το εδωσα κ πολυ σημασια..κ απο τι μπορει να γινουν ετσι?

αριαδνη φανταζομαι ξανανιωσες!!!μ'αρεσει κ εμενα παρα πολυ ο χορος..μου λειπει πολυ!

για να πω την αληθεια αυτα που ειδα στα τζαμπο πιο πολυ μου αρεσαν..αυτα κανουν 70-80ε που εβαλες σταυρουλα?

ελενη ευχομαι να πανε ολα καλα κ να ερθει η ωρα που θα την θηλασεις κανονικα πλεον..η παναγια μαζι σας να ειναι!!!

επρεπε νανσυ να κανεις λιγα με γαριδακια κ να παθει σοκ!!! :lol::lol:

ναταλια πως βγηκαν τα αποτελεσματα?

αχ κοριτσια τι επαθε σημερα το μπατζανακι μου..το απογευμα κατεβηκε θεσσαλονικη να παει στα κτελ που δουλευει η κουνιαδα μου..μολις παρκαρε τον σταματαει ενας κ προσπαθουσε να του πασαρει το i phone 4..του το εδειξε,ολα καλα εικονα τελεια,το μενου επισης, κ κανουν παζαρια απο 150ε τελικα κατεληξαν στα 50εαλλα..............δεν ειχε λεφτα πανω του κ του λεει περιμενε λιγο να παω να βρω ενα φιλο να μου δωσει δανεικα.μες την τρελη χαρα παει στην κουνιαδα παιρνει το 50νταρικο του το δινει το βλεπει το κινητο αλλα εδειχνε κ καλα οτι δεν εχει μπαταρια..

εδω ειναι το γελιο :lol::lol::lol::lol: λοιπον...παει μεσα στα εκδοτηρια καθεται κ παει να το βαλει να φορτισει..δεν φορτιζει..λεει στο διπλανο παλικαρι δες το λιγο ρε γιατι δεν φορτιζει..το βλεπει ο αλλος κ εκει του πεταει κ του λεει φιλε πατατα πηρες!!! :lol: ειναι ψευτικο!!!!!!!ο καημενος ερχετε κατευθειαν σε μας κ τον βλεπω δεν ειναι καλα..τι επαθες βρε γιαννη?κ αρχιζει να μας λεει ολα αυτα!!στην αρχη εμεινα,αλλα μετα δεν αντεξα..μου εχοταν να γελαω συνεχεια!!κοριτσια αν το βλεπατε ειναι απιστευτα σαν αληθινο κ η οθονη φωτιζοταν κ εδειχνε το μηλο κ ελεγε low batery.. ο ανδρεας το ανοιξε κ ειχε ενα απλο φωτακι απο μεσα...ο γυφτος ειχε το καλο στα χερια του κ οταν εφυγε ο γιαννης προλαβε να το αλλαξει με το ψευτικο..μεχρι κ τα ακουστικα τα εξτρα ηταν ψευτικα..

γι'αυτο προσοχη στους πλανοδιους!!!

σας καληνυχτω...φιλια πολλα σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια!

μαρακι βλεπω εκανε φοβερη επενδυση το μπατζανακι σου :lol::lol::lol: περα απο την πλακα ομως οι καιροι εχουν γινει τοσο επικινδυνοι που δεν πρεπει να ανοιγεις κουβεντα με τιποτα κ κανεναν..παλι καλα να λες που του εδωσε ψευτικο κ δεν του εβαλε κανενα μαχαιρι στο λαιμο να παρει το 50ρικο..

δεν θυμαστε τον αλλο στο κεντρο με την φωτογραφικοι μηχανη που χε στον λαιμο κ πηγε να φερει το αμαξι να παει την γυναικα του στο νοσοκομειο να γεννησει κ τον εφαγαν για μια φωτογραφικη μηχανη;;;;τι δραμα κ αυτο..

εμενα ο αντρας μου θελει να παει ενα ταξιδι για δουλεια μακρινο κ ολο βλεπει οτι δεν τον παει κ ολο εμποδια βρισκει μπροστα του κ εκεινος εκει το πιεζει κ με εχει πιασει κατι..του το λεω κ δεν καταλαβαινει..

κ εδω εχω διαβασει την ορχιδεα κ το αλλο της το θφινοπωρο της μαγισσας κ μου αρεσαν παρα πολυ..το χω παρατησει ομως το θεμα..αλλα οι μπαταριες μου πεφτουν απο τις 10..εκει που κοιμωμασταν 12-1 κοιμουνται ολα στις 10 κ παω κ εγω.. βεβαια ετσι μου ξυπνανε χαραματα για φαγητο..αυτα ξανακοιμουνται κ εγω σηκωνομαι..

το σαντακι μου να σας πω οτι εχει μεγαλη προοδο!να την ακουσετε να λεει το νου σου!τι γελιο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ναι είναι μικρόβια που δεν εντοπίζονται εύκολα είναι η αλήθεια με μια απλη καλλιέργεια ούτε έχουν κάποιο σύμπτωμα ώστε να το ψάξουμε  Εμείς το βρήκαμε όταν αντρας μου έκανε καλλιέργεια σπέρματος.. εγω δεν έκανα εξέταση αλλα όπως και να είχε έπρεπε η θεραπεία να γίνει ταυτόχρονα.. πηραμε αντιβίωση για ένα μήνα και οι δυο αλλά μας είπαν επαφες να έχουμε κανονικά άσχετα που παίρναμε την αντιβίωση και έτσι κάναμε εγω έμεινα εγκυος τότε στο πρώτο μου παιδί  υπάρχουν πολλές αντιβιωσεις που επιτρέπονται στην εγκυμοσύνη   Το θετικό είναι ότι έμεινες εύκολα εγκυος όποτε κρατησε αυτό κορίτσι μου εμένα με πηρε 1,5 χρόνο να έχω σύλληψη στο πρώτο παιδάκι μου, το δεύτερο το έπιασα πολύ εύκολα  ζορικη δουλειά έχει ο αντρας σου υπομονή τώρα μέχρι να ξανά έρθει 😊
    • @Antonia2Τι υπέροχο νέο βρε Αντωνία μου, χάρκα πάρα πολύ!!Συγχαρητήρια κι εύχομαι όλα να συνεχίσουν πολύ καλά!!!💗💗
    • Κοίταξε δε θέλω να παιρνω άδικα χαρά.... θα δούμε αύριο αλλά δε έχω ελπίδες!!! Και δεν σας είπα κ το καλύτερο!!!! Ο Γιώργος μου είναι ναυτικός!! Χαχαχα  Είχε τώρα 2 μήνες άδεια έγινε ότι έγινε τώρα άμα ξανά μπει στην επόμενη άδεια...δλδ μέσα στην ατυχία μας κρατάμε ότι έγινε αμέσως αλλά δε κάθονται οπότε μακάρι να κάτσει μια κ καλή!!!
    • Αν και δεν πίστευα πως θα άνοιγα ποτέ εγώ τέτοιο θέμα, να τελικά που γίνονται ακ΄όμη θαύματα.❤️  Εγώ και η @Xrisa95 κάνουμε την αρχή!!! Εύχομαι να μαζευτούμε πολλεεεςςς και να φτάσουμε μαζί στο τέλος αυτού του όμορφου ταξιδιού🙏
    • @annie! @Katiana1987 @Xrisa95 @Elk @Antonia2 σας ευχαριστώ πολύ για τις όμορφες ευχές σας!!❤️ @Mpourmpoulo κορίτσι μου εύχομαι αυτή τη φορά να πάνε όλα τέλεια και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου το θαύμα που τόσο λαχταράς❤️🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...