Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια 6ου-7ου-8ου '12.Ο πρώτος μας χειμώνας!!! Νο12


Recommended Posts

Kalimera koritsia...ti kanete?

Egw eixa mia polu kourastiki nuxta...kai epidi itan etsi h nuxta den eixa antoxes na paw oute boltoula simera :(

Afou h mikri koimithike xtes nwris gia ta dika mas dedomena, 10:00. Ksupnise stis 2. Mexri na tin allaksw kai na faei pige sxedon 3.

Ksanaksupnise 6. Kai meta ksana 8. Ti talaipwria.

Re Delphine ti upnosako exeis? Auton pou einai sa saki h auton pou exei xeria podia ?

Kala egw pisteuw oti esena kai na min eixes upnosako pali tha koimotan.

Antwnia einai polu glukos o mikros kai polu gelastos.

Anthouli mou exeis pei oti katebaineis Kriti kathe kalokairi sxedon...an erthete to kalokairi na kanonisoume na brethoume!!

Beboula s'euxaristoume polu! Kai sena oi dikoi sou koukloi einai! Twra gia gampro ti na sou pw...ena pipini mas tin peftei (tis Kagouro) alla den kserw an tairiazoume omadika...enw me ta dika sou bazelakia exoume tin omada sigouri :lol:

Re koritsia eimai h moni pou den exw adiathetisei akoma??? Skeftomoun mipws paizei kai auto rolo sta ormonika mou kai einai xalia h eksetaseis??

Nansouita etsi akribws einai, edw emeis zalizomaste se megalous paidotopous, fantasou ta mikra! Kai gw protimw ta pio mikra magazakia.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ελενα ειναι κουβερτουλα βελουδινη με φερμουαρ στην μεση κ γινετε κουκουλα μεγαλη για το κεφαλι που κλεινει στα χερια κ γινετε σαν μανικια..παντως ειναι πολυ ζεστη οταν της το βγαζω το πρωι..θα βαλω πιο μετα φωτο γιατι ειμαι στον μεγαλο υπολογιστη.ακομα δεν σου εχει ερθει η περιοδος ακομη?κ στην αδερφη οταν θηλαζε μετα απο 6 μηνες της ηρθε η περιοδος..

αντωνια ειναι κουκλος!!!! :) δεν το συζηταμε!! :)

αχ νανσυ κ εγω δεν μπορω τους μεγαλους παιδοτοπος..δεν ευχαριστιεμαι καφε..συνεχεια θελει να παρακολουθεις το παιδι για να μη στο βουτηξει κανενας..

χριστινακι σου τα αλλαξε ο αντρας σου?αυτο για το εμβολιο τι χρειαζεται?πας στο φαρμακειο κ το ζητας κ μετα?

πασχαλιτσακι καλως ηρθατε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινακι καλωσηρθες...πως περασατε στην Βεροια :?::?::?: τι κανουν τα παιδακια σου :?::?:

Μαρακι κ γω εχω την ιδια κουβερτουλα κ ειναι πολυ ζεστη..παρολα αυτα εμενα ουτε μαυτο κοιμαται.

τελικα αυριο θα παω παιδιατρο για εμβολιο γιατι θελει κ η νονα μας να παει το γιοκα της που εχει τρελο βηχα κ ειπα να παω κ γω μαζι για να μην ταλαιπωρηθω απο βδομαδα.

Ελενα ειναι στο παιδι πρεπει να το παρουμε αποφαση...δεν ξερω ποτε κ αν θα στρωσουν το προγραμματκι τους κ με ποιον τροπο.ουτε εμενα μου εχει ερθει περιοδος ακομα κ περιμενω να δω ποτε θα εμφανιστει..

πραγματι μπορει αυτο να παιζει ρολο με τα αποτελεσματα στις εξετασεις σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον....ξεκιναω και μη με κοροιδεψετε αν σας κανω μπαγιατικα σχολια, ξεκιναω να σχολιαζω απο τις 29/10 και ετσι ισως ειμαι λιγο ετεροχρονισμενη!!!!!

ΚΑταρχην ειδα τις φωτο. Αχ τι να πρωτοσχολιασω....

Γαμπρουλη μου ομορφε, ποσο πολυ μεγαλωσες πουλακι μου.....Λιουμπακι εκει με το σκουφι ειναι τελειος ο καλος μου. Φτου φτου ο παιδαρας μας! Πωπω κιλα και υψος!!!!!! Ουαου καλα λεω εγω ειναι μπρατσαρας..... :) Με γεια το νεο σας "ρυζακι"!!!

ΜΕ τα κακακια πως ειστε???? Διαβασε και αυτο http://www.mitrikosthilasmos.com/2012/1 ... %82.com%29

Ελενακι το ψυχουλακι ειναι σκετη γλυκα:) Εκει που την κρατας αγκαλια και εχει σκασει απο τα γελια ειναι πανεμορφη. Την φωτο στο μανιο οτι και να πω ειναι λιγο...φανταζομαι οτι ολες την σχολιασαμε, κουκλα και ο κομμωτης αξιζει τα ευσημα!!!!!ΜΑταρες.....!!!! ΠΕραστικα στον αντρα σου :)

Αυτο που εκανες στον δερματολογο θα το θυμαται!!! ΚΑλα εκανες γιατι ετσι ειδε το μεγεθος του προβληματος. Ουτε εγω αδιαθετησα και γι αυτο δεν κανω ακομη καμια εξεταση.

Ναταλακι μου φανταζομαι οτι ακομη δεν χορτασες τον πριγκιπα σου...... το ονειρικο μερος αυτο που πηγατε.....σαν πλανα απο ταινια και εσυ σκετη κουκλα και κορμαρα, μπραβο σου :))). Καλα κανατε και πηγατε και ανανεωθηκατε και σαν ζευγαρι. Εμεις κοντευουμε να γινουμε αδερφακια :lol::lol::lol::lol: Ειδα και τις φωτο το φεις και ζηλεψα.....! Θελω και εγω θαλασσα, μαυρισμα και ξεκουραση ;)

Φρασουλιτσα τζαναμπετα επιτελους σε γνωρισαμε. Τι καληηηηηηηηηη και πολυ μακρια ποδια εχει, ψηλη θα γινει η κουκλιτσα σας. Πολυ ομορφη και γλυκουλα, σαν φραουλιτσα :D:D

Ρε Ελενακο νενε δωσε και σε εμας λιγο μαλλι :shock::shock::shock::shock: . Εμενα ειναι σαν τον αντρα της τον λοκατζη :lol::lol::lol::lol::lol: Πω πω λες και ειναι ψευτικο, αλλα πολυ σοβαρη βρε παιδι μου η δικια σου....Δεν μπορω να θυμηθω ποια ηθοποιο μου θυμιζει το μωρο σου...... ετσι με αυτο το βλεμμα και το υφος....θα θυμηθω που θα παει ;););) Πολυ γλυκουλα η μπεμπουλα, σκετο μπιμπελο :D:D:D Μπραβο και σε εσας μια χαρα τα κιλα σας και το μποι σας :D:D:D Εμενα αν ξεχνουσε την τσαντα θα τον ειχα σκυλοβρισει!!!!

Λιλακι χρονια πολλα και καλα και ευτυχισμενα:)))Να χαιρεσαι τον πασακο σας και οτι καλυτερο στην οικογενεια σου, υγεια πανω απο ολα :D:D Η τουρτα πολυ πολυ ωραια και πρωτοτυπη, σαν ψευτικη ειναι!!

Σταυρουλα και εγω ετσι ειμαι, οχι σε τοσο υπερβολικο βαθμο αλλα εχω την δοση μου (αρρωστοφοβια!!!). Φοβαμαι να παω στον γιατρο γιατι ειμαι σιγουρη οτι κατι θα μου βρει (εκτος απο Πιεση χαχαχχαχχχαχαχαα :lol::lol::lol::lol::lol: )αλλλα γενικα οταν κατι με πιανει νομιζω οτι θα χειροτερεψω και θα ειναι κατι σοβαρο. ευτυχως που εκανα οικογενεια και παιδια και σκαω με αλλα πραγματα, ετσι μπορω και ελεγχω τη φοβια μου. Και ο μπεμπακος ο δικος σας πολυ καλο βαρος εχει, μια χαρα το πουλακι μου μπραβο σας:)))Με το σπυρι πως εισαι?

Μαρακι με τα στεφανα και τις βερες δεν μπορω να πω οτι ξετρελαθηκα, γουστα ειναι αυτα, αλλα τα βαφτιστικα ειναι ΤΕΛΕΙΑ!!!!!! Παιρνω και εγω ιδεες για τη νεραιδοβαφτιση ;);););) ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ ΤΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΤΟΥ SITE ΠΛΙΖ :D:D

Χριστινουλα και εσεις πολυ καλα κιλα εχετε, ο μανωλης ειναι παρα πολυ καλος, αρα και εγω καπου εκει να υπολογιζω για κιλα ε????? Ελπιζω να περασαμε τα 6κιλα και τους 60 ποντους!!!

Νανσουμπα η σαντυ περασε τον υπολογιστη για κουμπαρα :lol::lol::lol::lol::lol::lol: ??? Εσυ πολυ ζεστα τις πηρες τις ετοιμασιες!!!! μπραβο σου που τα κανεις ολα αυτα, εγω να πω την αληθεια ενω μου αρεσει παρα πολυ το να ασχολουμαι με μαγειρεματα και κουζινα βαριεμαι να κανω κατασκευες..... :x Μπραβο η σαντυ που εκατσε ησυχη στον γιατρο η γλυκια μου:)

Αντωνια εχεις ημικρανιες? Οταν σε πιανουν παιρνεις κανενα παυσιπονο???? Αχ εγω υποφερω...... :cry::cry::cry: O Αναστασης ειναι πολυ ομορφος και χαμογελαστος, χαρουμενο παιδακι:)) και ειπαμε σου μοιαζει πολυ!

Κατερινουλα χαιρομαι που ολοι ειστε καλα:))Αντε να μη σας ξαναπιασει φετος τιποτα, ουτε μυξουλα!!!! Στα ορη στ' αργια βουνα, εκει που ηλιος δεν πιανει να πανε οι παλιοιωσεις!!!!!

Ο Νικολας αρχισε τα τραγουδια βλεπω ε???? ο καλος μου....

Χρονια πολλα και καλα με υγεια ευχομαι:)))

Αρια μια χαρα ειναι το μπισκοτο. Οντως πηρε πολυ υψος, γι αυτο και δεν εβαλε τοσα πολλα γραμμαρια. Τον επομενο μηνα θα δεις που θα παρει πιο πολυ αν δεν βαλει τοοοοοσους ποντους. Ολα μια χαρα ειναι :))Ο αντρουλης σου βλεπω ειναι σαν τον δικο μου εεεε??? ΚΑι εμενα ετσι κανει, υποτιθεται οτι παει να κανει μια δουλεια και μου βγαζει δεκα :evil::evil::evil::evil:

Ανθουλι να χαιρεσαι τον αντρα σου, να ναι γερος και ευτυχισμενος:). Χαιρομαι που η μικρη αναρρωσε η γλυκια μου :)

****************************************************************************************************************************

Και εγω κοριτσια για την τριχοπτωση πιστευω οτι φταιει ο θηλασμος. Και ο δικος μου γιατρος ειχε πει οτι οσο θηλαζω οι ορμονες ειναι ανω κατω και δεν πρεπει να κανω εξετασεις , γιατι θα βγουνε λαθος. επισης ειχε πει οτι μεχρι να μας ερθει περιοδος δεν πρεπει να κανουμε τεστ παπ γιατι ο κολπος ειναι σαν να εχουμε εμμηνοπαυση και δεν θα βγουνε καλα τα αποτελεσματα.

ΚΑι εγω εχω τριχοπτωση οχι οπως στο πριγκιπα αλλα αρκετη, ειδικα τον τελευταιο καιρο, ειναι και η εποχη βλεπετε....

ΘΥΜΙΣΤΕ ΜΟΥ ΠΟΙΑ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΠΡΕΣΣΑ ΑΤΜΟΥ ΣΙΔΕΡΩΜΑΤΟΣ? ΣΑς ειχα πει οτι σκεφτομαι να αγορασω αλλα δεν ξερω αν αξιζει τα λεφτα της και ποια να παρω....

***************************************************************************************************************************

Στη Βέροια περασαμε καλα, δεν μπορω να πω οτι ξεκουραστηκα ολο επισκεψεις ειμασταν και εμεις ειχαμε και κανουμε με τον στρατηγο δουλειες στην αγορα. γυρισα και ειμαι πιο κομματια απο πριν να φυγω μιας και επρεπε να βαλω πλυντηρια και φαγητα να κανω και σιδερο ουφ!!!!

Ολοι επαθαν πλακα με τη μπεμπαρα μου, μου ελεγαν τι πολυ που μεγαλωσε και οτι ειναι σαν εκεινα τα κουκλακια που εχουν τα μαγαζια στις βιτρινες και εγω καμαρωνα σαν τον γαλο :lol::lol::lol::lol::lol:

Ουφ τελειωσα. Αν αφησα και τιποτα ασχολιαστο συγχωρεστε με. Ηταν πολλα αυτα που γραψατε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια καλησπέρα.

Αντωνία και Ανθή οι φωτογραφίες από υψηλής ανάλυσης φωτογραφική είναι πολύ μεγάλες και δεν τις σηκώνουν κάποια site. Είναι δηλαδή πολύ καλής ποιότητας. Πχ. αυτές που ανεβάζω από το κινητό ανεβαίνουν μέσα σε δευτερόλεπτα ενώ αυτές από την φωτογραφική μου κάνουν κανά 2λεπτο να ανέβουν. Α! ξέχασα να σας πω ότι δεν πρέπει να τις ανεβάζετε όλες μαζί. Κάθε φορά να ανεβάζεται μία μία τις φωτογραφίες γιατί πάει και ανεβάζει μόνο την πρώτη στο άλμπουμ. Τώρα δεν ξέρω τι άλλο να φταίει.

Αντωνία αν δεν το αφήνει δεν χορταίνει δεν νανουρίζεται μόνο με το στήθος. Αυτό δεν γίνεται. Απλά τυχαίνει όταν τρώει να κοιμάται κιόλας γιατί κάνει πιπίλα. Εγώ πάντως πιστεύω ότι όταν θα αρχίσει να τρώει θα χορταίνει και θα κοιμάται πιο πολύ. Εσύ προσπάθησε τώρα να τον κοιμίσεις και με άλλο τρόπο. Πχ. βγάλτον πριν κοιμηθεί στο στήθος και βάλτον στο καρότσι και κούνα τον τραγουδώντας του ή βάλτου μία μουσίκουλα χαλαρωτική. Εμένα η κούνια έχει και ροδάκια και καμιά φορά τον βάζω και κοιμάται εκεί και κουνάω την κούνια βάζοντας τον πινγκουίνο του με την μουσική που του έβαζα όταν τον νανούριζα από νεογέννητο. Αλλά καλό είναι να ακούει και την φωνή σου για να χαλαρώνει. Ο Αναστάσης είναι ένας κούκλος και είναι χαρούμενο παιδάκι γιατί έχει το βυζάκι της μαμάς του :D:D . Μα πως βγήκαν όλα τα μωράκια όμορφα? Μάλλον επειδή και οι μαμάδες είναι μοντελάκια :lol: .

Έλενα έχεις δίκιο της Μαρίας θα κοιμόταν έτσι κι αλλιώς δεν φταίει ο υπνόσακος ;) Μαράκι κι εγώ έχω έναν τέτοιο υπνόσακο τώρα που το λες μου τον είχαν δώσει αλλά είναι για πιο πολύ κρύο θα σκάσει ο μικρός.

Κατερινάκι welcome back. Το σπυρί το ξέχασα ότι υπήρχε. Σταμάτησε να με πονάει και το άφησα. Δεν προλαβαίνω λέμε.

Σήμερα το πρωί ξύπνησα πολύ στενοχωρημένη. Ο λόγος? Χτες ο μικρός κοιμήθηκε στις 9μιση αλλά πρέπει να χέστηκε και κατά τις 10 με 10μιση ξύπνησε κι εγώ νόμιζα πως μου έκανε τα προχθεσινά. Το ψυχουλάκι μου κοιμόταν και ξυπνούσε συνέχεια μέχρι τι 1 όπου δεν άντεξα άλλο τον πήρα και στο κρεβάτι μου του έδινα στήθος και ηρεμούσε για λίγο και μετά πάλι τα ίδια αλλά εγώ από την νύστα και την κούραση που είχα δεν σκέφτηκα η χαζή να κοιτάξω αν έχει λερωθεί παρά του έδωσα 2μισηml ντεπον. :shock::shock::cry::cry::cry:

Τελικά όμως κατά τις 2 ηρέμησε και κοιμήθηκε μέχρι 7 το πρωί όπου το πρωί άνοιξα την πάνα και ήταν γεμάτη τσίσα και κακά. Μα πως το έκανα εγώ αυτό μου λέτε? Εγώ που έλεγα ότι πάντα καταλαβαίνω τι έχει το παιδάκι μου :cry::cry: Δεν το πιστεύω. Και θύμωσα και με τον σύζυγο που δεν μου είπε να τον τσεκάρω και ότι όλα εγώ πρέπει να τα σκέφτομαι κι εκείνος καθόταν με το λαπτοπ ενώ ο μικρός είχε πρόβλημα και το τραβούσα μόνη μου.

Τεσπα το ξεπέρασα τελικά ήρθαν και οι γονείς μου και πήγαμε όλοι έξω για φαγητό μαζί με τον μικρό. Σήμερα 2η συνεχόμενη μέρα με σεξάκι. Καλά το πάμε :lol::lol::lol: Έχει αρχίσει και μου αρέσει αν δεν πονούσε και τόσο το κορμί μου θα ήμουν πιο φανατική.

Αυτά τα ολίγα νέα μου.

Κι εγώ πιστεύω ότι τα ορμονικά σου εφόσον δεν έχεις αδιαθετίσει ακόμα γιάυτό είναι έτσι.

Κατερίνα αν δεν τα καταφέρεις στείλτες μου :lol: .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια, είστε καλά?

Σήμερα δεν πρόλαβα να μπω καθόλου :( Το πρωι είχα επισκέψεις και μετά στρώσαμε τα χαλιά με τον άντρα μου και καθάρισε το πατάρι και γενικώς γινόταν ένας πανικός.Τουλάχιστον τα τελειώσαμε!

Το μπισκοτάκι σήμερα είχε πάθει παράκρουση με τα παιχνίδια που κρέμονται στο ρηλαξ και σερνόταν προς τα κάτω για να τα χτυπήσει με τα πόδια της!Καλά τη λέω και σαλιγκαράκι μερικές φορές! Ευτυχώς πάντως που την κράτησε και την απασχόλησε αρκετά ο άντρας μου σήμερα γιατί αλλιώς ήταν αδύνατον να κάνω καμία δουλειά γιατί εκτός απο 2 μισάωρα,δεν κοιμήθηκε καθόλου, ωσ συνήθως δηλαδή αφού ξεπατώνεται στον ύπνο το βράδυ.

Κατερινούλα καλωσήρθες!Και γω κάπως έτσι περνάω στην Πάτρα, δεν ξεκουράζομαι γιατί έχω ένα σωρό άτομα να δω.Τουλάχιστον γλυτώνω το μαγείρεμα και την καθαριότητα ;) Μα πως να μην καμαρώνεις για την νεραιδούλα!!! :D

Σταυρούλα, απο την κούραση κολλάει το μυαλό, μην στενοχωριέσαι, δεν έχουμε το αλάθητο!Εμένα σήμερα μου έκανε το άλλο!Αφου της κάναμε μπάνιο, έφαγε και χέστηκε, πάω να την αλλάξω και αυτή συνέχιζε και γίναμε κυριολεκτικά σκ... :lol::lol:

Αντωνία μου ,ο Αναστάσης είναι κουκλί ζωγραφιστό και τόσο χαρούμενος!!!Μα πως μια τόσο γλυκια φατσούλα ταλαιπωρεί τη μαμά του? :roll::roll::roll:

Πάντως και γω πιστεύω ότι κάθε παιδί είναι διαφορετικό και κόλπα που πιάνουν σε κάποιο, σε άλλα μπορεί να μην πιάνουν καθόλου...Σίγουρα η φιλοσοφία του μπιμπερό είτε με μητρικό, είτε με ξένο είναι πιο εύκολη απο ότι ο θηλασμός.Όμως εγώ έχω ακούσει για μωράκια που παρότι θηλάζουν, παίρνουν και πιπίλα και μπιμπερό...Να ας πουμε της Ανθής, της Μαρίας.Γι αυτό πιστεύω ότι κάθε παιδί έχει τα "χουγια"του.Απλά δεν έχω καταλήξει μέχρι ποιο βαθμό μπορούμε να τα διαμορφώσουμε και μεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηρθα κ παλι!!!μολις εκανα μπανιο κ εκατσα να σας διαβασω!!εχω απιστευτη κουραση..προσπαθω εδω κ καιρο να τελειωσω τα υπνοδωματια στο τριτο οροφο..ανεβηκα κατεβηκα τουλαχιστον 20 φορες τις σκαλες..ολο ελεγα να μετρησω ποσες ειναι,αλλα με το μωρο στο μυαλο μου ξεχνουσα.. :?

σταυρουλα εμεις εχουμε κρυο..αναβουμε καπου καπου το βραδυ το καλοριφερ για να σπασει το κρυο..γι'αυτο της βαζω την κλειστη κουβερτα..αυτο με τα κακακια κ εγω μια φορα το εκανα,αλλα ηταν μεσημερι..ειχε γκρινια κ ηταν να κοιμηθη..φαγωμενη κ ελεγα τι στο καλο επαθε κ εχει γκρινια..μετα απο κανα 3ωρο το καταλαβα,οταν την πηρα αγκαλια..η καημενη κοιμοταν 10 λεπτα κ ξυπνουσε απο τα κακα της..οταν ανοιξα την πανα ειχαν στεγνωση κιολας στο ποπο της :o !! συνεχομενο σεξ ε?καλα κανετε!εμενα με το ζορι ερχετε..οποτε του κραταω μουτρα τοτες καταλαβαινει οτι κατι με πειραζει κ ψιλοσκαλιζει..αλλα εχω σπαστει κ ειμαι κρυα απο τα νευρα μου..πως λενε ενα,οπως,παρακαλητο μ....ι ξινο γ...ι?!!ετσι ακριβως ειναι..

αντωνια τελικα αυριο θα πατε ε?..ε ναι καλυτερα ετσι για να μην ταλαιπωριστε..εμεις πρεπει να κλεισουμε καποιες μερες..μας ειχε πει μετα της 7 του μηνως..θα την παρω τηλ να κλεισουμε ραντεβου..

κατερινακι ολα καλα στην βεροια ε?λογικο να εχετε κοσμο..φανταζομαι πως χαιροντουσαν με τα μωρα!!

αριαδνη κ εσεις καθαριοτητα σημερα?αυτο που λες για τα μωρα ετσι ειναι..το καθε ενα εχει τα χουγια του κ τον δικο του χαρακτηρα.. π.χ σημερα (η δικια μου παιρνει τα παντα)τωρα το κατα της 8μιση αρχισε να γκρινιαζει κ μετα ξεσπασε σε κλαμα..μιλαμε απιστευτο νευρικο κλαμα κ να τρεμει η γλωσσιτσα της..την θηλασα κανονικα μετ δεν ηθελε..την βαζω στο κρεβατι της παλι κλαμα κ κακο..την κοιταω αν σκατωθηκε,τιποτα!τελικα με το που κανω ενα μπουκαλι ξενο,το ηπιε μονορουφι κ κοιμηθηκε σε δευτερολεπτα..απο την κουραση που ειχε δεν ηθελε να ζοριστη με το βυζι κ μαλλον πεινουσε τελικα πολυ κ γι'αυτο το τοσο σπαστικο κλαμα..

σας φιλω ολες κοριτσια...καληνυχτα!!!!!!!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! Σήμερα πήγαμε εκδρομούλα στην Εύβοια.Πήγαμε για προσκύνημα στον Αγιο Γιάννη το Ρώσο, φάγαμε σε μια ταβερνούλα και μετα πήγαμε για βαφλα στη Χαλκίδα. Ναι λοιπόν, την τσακισα τη βαφλα μου γιατι τα εχω παρει με τη διαιτα (θα σας πω μετα). Η φραουλιτσα μου ηταν παρα πολυ καλη και ησυχη. Της αρεσε η εκδρομουλα, όπως και του Πανούλη μου!

Μπεμπούλα και Πασχαλιτσακι σας ευχαριστω πολυ για τα καλα σας λογια για τη ζουζουνίτσα μου!!!!

Πασχαλιτσακι σε θαυμάζω που τα διαβασες και τα σχολιασες οοοολα αυτα.

Ελενακι ούτε εγω εχω αδιαθετησει ακομα και νιωθω πολυ πρησμενη.......Θελω πολυ να αδιαθετησω...

Περασες δυσκολη νύχτα......Αχ αυτο το Εβελινακι το κουκλί.

Αντωνια όταν βλεπω φωτογραφιες με τον Ανασταση να χαμογελα μου φτιαχνει η διαθεση! Είναι γλυκας!!!!

Αριαδνη καποτε θεωρουσα κι εγω πιο ευκολο το τάισμα με μπιμπερο. Τις πρωτες 40-50 μερες ο θηλασμος ειναι πραγματι εφιαλτικος.Μετα όμως ολα ειναι πανευκολα. Καθε παιδι εχει οντως τα χουγια του αλλα πιστευω οτι μεχρι ενα βαθμο μπορουμε καπως να τα διαμορφωσουμε αυτα τα χουγια.

Νανσυ κι εγω σιχαινομαι τους μεγαλους παιδοτοπους.Καλα εκανες και επελεξες μικρο.

Ελενη χρονια σου πολλά!!!Να τα χιλιάσεις!!!!

Σταυρουλα τις φωτογραφιες μία μία προσπαθούσα να τις βαλω αλλα δεν...

2η μερα σεξακι;;;;;;Καλόοοοοοο ;);););););) Τα δικα μου τα παιδακια κοιμουνται λίιιγο αργα και μεχρι να κοιμηθούν και τα δυο ο αντρας μου ροχαλιζει :evil::evil::evil::evil: Τωρα για παραδειγμα ειναι 2 και η φραουλα ακομα ξυπνια ειναι :?:?:?:?:?:?

Κοριτσια εκανα διαιτα μια εβδομαδα και δεν εχασα τιποτα....Εγω ποτε δεν ειχα τετοιο θεμα...Φταιει που δεν εχω περιοδο;;;;;;;; :evil::evil::evil::evil::evil: Σημερα λοιπον απο τα νευρα μου ξεσκιστηκα στο φαγητο.Αι στο καλό :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil: Από αύριο θα αρχισω ξανα και βλεπουμε. Παντως η κολλητη μου μού είχε πει οτι οσο θηλαζε δεν εχανε τιποτα. Ολα τα εχασε μετα. Εκτος απο την Ελενα οι υπολοιπες εχετε αδιαθετησει ολες;;;;;;;;

Η μικρη αποκοιμηθηκε στην αγκαλια μου.Παω να την αφησω στο πορτ μπεμπε για να την πεσω.Φιλάκια πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κοριτσακια

Ελενη χρονια πολλα να εισαι πολυχρονη κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion13.gif]

Μαρακι ακομα να τελειωσεις το σπιτι :?::?::?::?: η κουζινα κατω τελειωσε :?::?:

Ανθη καλα εκανες κ εφαγες λες να μην χανουμε βαρος επειδη δεν μας ηρθε περιοδος :?::?::?:

Σταυρουλα μου αυτο που λεω ειναι πως αφου φαει ο μικρος καθεται κ ενα μισαωρο 20λεπτα για να κοιμηθει,εγω φταιω γιατι ετσι εχει μαθει..τωρα τι να πω να φταιει οτι δεν χορταινει :?::?::?: με τοσο θηλασμο μου φαινεται περιεργο...

ενα μυαλο τοχουμε Σταυρουλα κ με τοση κουραση το χουμε χασει εντελως,μην στεναχωριεσαισε ολες μασ συμβαινει...

Αριαδνη τι καλα που τελειωσες κ συ τις δουλειες σου...

Ελενα εσυ πως εισαι σημερα :?::?::YMHUG::YMHUG:

εμεις σημερα θα παμε παιδιατρο για να δουμε τι θα μας πει..

σαφηνω για τωρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα κορίτσια,είστε καλά?Καλή εβδομάδα να έχουμε!

Ελένη, χρόνια πολλά, να τα εκατοστήσεις!!!Να είσαι ευτυχισμένη με τον άντρα σου και την μπεμπούλα σας!

Εμεις ξυπνήσαμε νωρίς νωρίς σήμερα, 7 για φαι και μετά ύπνο κανένα μισάωρο,οπότε έχω ελπίδες να κοιμηθεί λίγο μέσα στη μέρα!Μπας και μαγειρέψω δηλαδη με ησυχία.

Αντωνία περιμένουμε τα νέα απο την παιδίατρο!

Ανθή, τί καλά που πήγατε εκδρομούλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera tsoupres mou...

ta neura mou xthes sas egrapsa ena katevato to prwik den dimosieutike... :twisted::twisted:

tha grapsw oti thimammai twra

katarxin na euxithw xronia polla sto elenaki oti epithimeis kouklitsa mou na xairese tin oikogeneia sou...

i mpoumpoou sou einai mia trela ti malli einai auto k sovari sovari...

anthi mou i fraoulitsa sketi gluka einai na tin fas k ontws sou moiazei...

ta alla ta mwrakia den thimamai ama ta sxoliasa pantws ola einai trela zouzounakia alloste to exoume oti exoume ta pio wraia mwrakia tis pareas....

katerinaki kalws irthes dikaios kamarwneis gia ta mwra sou...

anthi polu wraia i ekdromoula sas, kala ekanes k efages vafla thelw k egw....

antwnia mou ti gluko xamogelw einai auto sou ftiaxnei tin diathesi emena kathe fora pou paw na ton vgalw fwto me xamogelo mou moutronei molis vlepei tin fwtografiki ton karagkiozi kanw gia na gelasei k na ton vgalw

perimenoume nea apo ton giatrouli....

ari pws paei to donti teleiwses i aponeurwsi einia thanatos thimamai eixa kanei prin tin egkumosini k pedeuomoun ena mina...

stauroula mou k deuteri mera eee mpravo kala kanete... egw prepei na pigainw taksidia mou fainete gia na kanw :lol::lol: oxi oti me xalei kiolas....xixixi

xristinaki sou alllakse to programma?

twra me to embolio prosexe mporei na sou kanei mpoukwma to ekane o antras mou proxthes k einai duo meres mpoukwmenos...

exw duo erwtiseis eseis pou thilazete posi wra trwne ta mwra k kathe posi wra?

emena trwei polu ligo k me anusuxei auto

k exw k enan provlimatismo den mou exei erthei ksana periodos meta ta kafe ugra pou sas elega oti eixa k exw arxisei na anusixw eixa kanei test k vgike arnitiko, lete na eimai egkuos k na min to exw parei xampari?

aaa sas euxaristw gia ta kala sas logia gia tis fwto pragmmatika itan uperoxo meros....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναταλάκι δεν κάνεις άλλο ένα τεστ να είσαι σίγουρη?Η αλλιώς πάρε το γιατρό σου..

Με το δόντι, αύριο θα πάω που μπορεί να κρατήσει το παιδί η κουμπάρα μου.Ένα μήνα?Τόσο πολύ σε πήρε?Γιατί?Εμένα μου το καθάρισε και μου το έκλεισε πρόχειρα και μου είπε όταν ξαναπάω (αύριο δηλαδή)θα μου κάνει την απονεύρωση.Νόμιζα ότι θα ξεμπερδέψω... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mou to eixe katharisei k emena alla otan evgaze ta neura akoma ponousa k den mou to ekleine evaze prosorino k ksanapigaine eixe k mia mikri molinsi mporei gia auto na mou eixe parei toso den thimamai k kala

oso gia to allo lew apo vdomada na paw sti giatro na kannw k test pap k na doume ax den thelw twra einai polu nwris akoma den kanei kiolas gia tin tomi.. arxizw na anxwnomai

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωχ κατάλαβα, μπορεί και μένα λοιπόν να με ταλαιπωρήσει.Θα δούμε αύριο :(

Ναταλάκι, να πας στο γιατρό αυτή τη βδομάδα καλύτερα γιατί έτσι κι αλλιώς πρέπει να κάνεις το τέστ παπ και για να μην αγχώνεσαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elενη χρονια πολλα!!!να τα εκατοστησεις!!!οτι επιθυμεις!!!

κοριτσια ποια περιμενω να ερθει για καφε σε λιγο;;;;;;;;το βικακι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia!! Ti kanete? Kali ebdomada!!

Elenaki Xronia sou polla!!! Poluxroni kai na xairesai tin oikogeneia sou!!

Pasxalitsaki s'euxaristoume gia ta kala sou logia!! Pws kataferes kai ta diabases ola kai ta sxoliases kiolas!! Posi wra sou pire?? :shock:

Anthouli epitelous se eida! Eisai koukla kai o Panoulis sou moiazei...gia ti fraoula den kserw prepei na ksanadw fwto :D

Kala ti adunati pou isouna stin egkumosini??? Kala ekanes kai efages! Emena den mou exoun meinei koilia alla kai na mou eixan meinei twra me to thilasmo den tha ekana diaita mono meta. Twra ksereis ti ginetai? O organismos sou krataei to lipos pio polu giati to exei apothikeusei gia to thilasmo, etsi oso pio polu trws (den lew na trws mono lipara) toso pio polu xaneis to lipos to apothikeumeno...oso pio ligo trws...toso pio gera to krataei o organismos. Auto einai amina tou organismou.

Antwnia na mas peis nea apo paidiatro! Egw ti na pw...den thelw na eimai kai axaristi giati skeftomai esena pou pernas pio duskola...o upnos tis itan kalo an eksereseis oti emeine ksupnia 2 wres 4-6 :lol:

Giauto kai gw opws kai h Anthi den thelw na tin koimizw polu nwris giati niwthw oti xanw wres upnou etsi.

Natalia les na kaneis aderfaki sto stratouli sou?? Kala egw twra an emena egkuos tha peftan kai ta upoloipa mallia kai mono apo tin eidisi :lol: Den paizei an den arxisw na koimamai ta bradua ma skeftw kai deutero.

Ari kai emena polu kairo mou pire, nomizw eixa paei 4 episkepseis gia tin aponeurwsi...kai ton eixa rwtisei kiolas posses episkepseis prepei na kanw kai mou leei oti o kanonismos leei to ligotero 4-5 gia na katharisei kala asxetos pou merikoi bariountai kai sou kanoun to sfragisma amesws.

An prolabw tha paw kai gw se giatro simera na deiksw tis eksetaseis mou.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το γεγονος εμενα το οτι τα μωρα κοιμουνται ολο το βραδυ σερι κ η σαντυ που ειναι 3 χρονων κ ακομα ξυπναει για γαλα πως σας φαινεται;;;;;κ κανει λες κ ξερενεται ο λαιμος της βηχει κ μονο με το γαλα της περναει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα να δεις Έλενα τί θα μου έπεφτε αν έμενα τώρα έγκυος!Μαλλιά και δόντια μαζι,χαχαχα :lol:

Νάνσυ καλά να περάσετε με τη ΄Βάσω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhmera koritsakia mou.......

Eyxaristw polu gia tis eyxes kai antapodidw ,na einai ta mwrakia ygih...........

Exw xasei epeisodia,phgame to Savvato sto party opote thn Kyriakh hmastan ligo xalia...gi ayto den mphka......

Eyxaristw gia ta kala logia gia to Marizaki mou....Pragmatika exoume yperboliko malli....to pianw kai kotsaki.....Sto maieythrio mas elegan exoume dei kai exoume dei polu malli ayto to pragma omws.....Elpizw na mhn moy bgei trixwth....

Ariadnoula mou perastika,pragmatika polu dyskoles katastaseis,kai pou na eimaste akomh...Ta xeirotera epontai...

Natalaki mou,eisai mia koykla,kale esu gennhses prin apo 4 mhnes????ftoy ftoy...

Re Maraki mou mporei na exei ta agxh tou o antroulhs soy,mh dineis shmasia.....

Ariadnh kai Bikaku kalo kafedaki...................Balte fwto......polemos tha ginei sto spiti...... :lol::lol::lol:

Xthes phga kai parhggeila mia toyrta pou na grafei mama mpama xronia sas polla(exei kai o antras mou shmera genethlia))),tha paw na th parw shmera,tha valei ta kalamata o Fwtikos mou........

Katerinaki-Pasxalitsaki mou ki emas mas eleipse polu polu...

Lia mou upomonh,fash einai tha perasei....meta ta mwrakia mas tha vroun toys rythmous mas.....

A Ariadnh mou,ayta pou perasate eseis me to faghto liges meres prin to perasame xthes,gkrinia,.......petama gala,eytyxws pou itan Kyriakh kai itan o antras mou edw...efage mono 720 ml.....To royxalaki htan 9-12 mhnwn,dwro mas to eixan ferei.Esas????

Tha diavasw kai ta alla paw na faw to abgo mou....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοπελαρες μου :))).

Ελενακι μου ΝΕΝΕ Χρονια πολλα και καλα με υγεια πανω απο ολα. Ευχομαι ολα τα καλα του θεου στο σπιτι σου και στη ζωη σου και να καμαρωσεις την κορακλα σου οπως ονειρευεσαι :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Χρονια πολλα και στον αντρουλι σου, να ειναι γερος και να σας καμαρωνει :D

Αρια αυτο που λες για τα μωρα και τα χουγια ειναι αληθεια. Εγω ας πουμε.....ο πριγκιπας ηταν οοοοοοοοοολη μερα στο στηθος στην κυριολεξια. Εκανε καθε 2ωρο θηλασμο και κρατουσε σιγουρα ενα μισαωρο ο καθενας, αλλα πιπιλα πηρε αμεσως και ακομη την θελει. Μπιμπερο δεν επαιρνε. η νεραιδουλα δεν θελει καθολου την πιπιλα αλλα οποτε χρειαστηκε να της δωσεουν μπιμπερο οι παππουδες μου ειπαν οτι το πηρε σχετικα ευκολα, απο εμενα ομως καθολου......

ΜΑρακι καλο κουραγιο με τις δουλειες. Φανταζομαι ταλαιπωρια......! Αλλα οταν θα τελειωσεις θα σε αποζημιωσει το αποτελεσμα ;););) Για το παρακαλητο και το ξινο, ετσι ειναι οπως τα λες. Αν δεν ειναι αυθορμητο και με ορεξη ειναι μαπα :x:x:x

Ανθουλι τι καλα που κανατε εκδρομη :):):):) ΞΕσκασατε! Βοηθεια σας που προσκηνησατε τον Αγιο. Τα διαβασα ολα γιατι ειλικρινα σας νοιαζομαι πολυ και θελω να μαθαινω τα νεα σας, πιο πολυ και απο τις φιλες μου στη βεροια. ΠΕριμενα χθες πως και πως να κοιμηθουνε τα μωρα το μεσημερι και να παρω το κακαο μου να σας διαβασω με την ησυχια μου :D .

Εγω δεν θελω ακομη να αδιαθετησω, μια χαρα ειμαι ετσι :lol::lol::lol:

Αντωνιτσα περιμενουμε τα νεα σας απο τον παιδιατρο :)

ΝΑταλιτσα εμενα τρωει το πολυ 10 λεπτα, συνηθως στο πενταλεπτο χορταινει. Οσο για το ποσο συχνα, αναλογα...μπορει να κανει και τριωρο, αλλα μπορει να φαει μεσα σε 2 ωρες 3 φορες. Λες να εχουμε τιποτα αλλο στην κοιλιτσα???? Κανε μια εξεταση να εισαι σιγουρη ;)

ΝΑνσουμπα και Βικακι καλα να περασετε. Ζηλευω....... :)

Ελενακο μου πηρε κανενα 2ωρο να σας διαβασω και να σας σχολιασω, τουτεστιν εχασα για την παρτη σας τον μεσημεριανο μου υπνακο αλλα χαλαλι σας τσουπριτσες μου γλυκες :):):):)

********************************************************************************************************************************

Αυριο εχουμε ραντεβου στον παιδιατρο. Θα κανουμε το PREVENAR 13 KAI TO Meningitec.

ΤΑ ΚΑΝΑΤΕ ΚΑΜΙΑ ΑΠΟ ΕΣΑΣ?

ΕΙΧΑΤΕ ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΣΗ ΩΡΑ ΜΕΤΑ ΤΑ ΕΜΒΟΛΙΑ????

Ανυπομονω να δω ποσο μεγαλωσε το βλασταρακι μου..... :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινάκι, εμείς κάναμε την Παρασκευή μόνο το prevenar 13 και δεν είχαμε απολύτως καμία παρενέργεια, ούτε πυρετό, ούτε γκρίνια κλπ.

Ελένη να χαίρεσαι και τον άντρα σου!Ίδια μέρα γενέθλια?Τι ωραία!!Τέλεια η ιδέα με την τούρτα!Εμάς το φορμάκι είναι 3-6 :shock: γι αυτό μου φαίνεται πολύ στενό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα αγαπημενες μου!!!

Ακομα δεν μας εχου φερει το ρουτερ και εχω προβλημα με τη συνδεση γι αυτο και δεν πολυμπαινω... :oops::oops:

Ελενακι πολυχρονοι και οι δυο να τα εκατοστησετε και να χαιρεστε την κουκλιτσα σας!!!!!!Σας στελνουμε τις ευχες μας για υγεια ,και χρονια καλα γεματα ευτυχια!!!!!! [smilie=love7.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Κατερινακι μου πολυχρονη και εσυ γλυκια μου, να τα εκατοστησεις να χαιρεσαι την οικογενεια με υγεια και οτι αλλο επιθυμεις!!!!!Θα σου στειλω και αφιερωση οπως και στην Ελενη :ymparty::ymparty::ymparty: [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif]

Σταυρουλα και εσυ σκορπινα , ποτε???

Ναταλακι τι κορμαρα! Πολυ ωραιες οι φωτογραφιες! Ωραιο ζευγαρακι ειστε. Αχ ενα τετοιο διαλλημα θελω και εγω!

Ελενη , Σταυρουλα, Λιακι , Ελενα, Κοκονα να χαιρεστε τα μωρακια σας ειναι πανεμορφα!!!!

Ο δικος μου εχει γινει πολυ γκρινιας και μαμακιας μου φαινεται με εχει ξεπατωσει :roll: Περασαμε και κολικους και ειναι καλυτερα η κοιλιτσα του....

Πασχαλιτσακι μου σε ευχαριστω γλυκια μου!

Ανθη μου πηγατε εκδρομουλα, τι καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας τσουπακια.

Ελενακι μας ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Πολυχρονη,ευτυχισμενη και ξεκουραστη να εισαι! :lol:

Αντωνια τι παιδαρος ο Αναστασουκος!!Τι γλυκο χαμογελο!!

Συμπεθερα μου!Μου ελειψες!!Σε σκεφτομουν το σκ και δεν εχω και το τηλ σου!Ο γαμπρος σου εχει 2 δοντακια!!

Με τα κακα οκ ρυθμισα τη υπερπαραγωγη και στρωσαν την επομενη μερα.Δεν ηταν αλλεργεια.

Ρε κοριτσια δεν μπορω αλλο,με εχει κουρασει πολυ,τα βραδια ειναι σκοτωμα και ολη τη μερα δεν μπορω να κανω τιποτα,ουτε τουαλετα!Κατω δεν θελει και στην αγκαλια τεντωνει το σωμα του.Θελει μονο παιχνιδια και βυζι και βολτα.Δεν καθεται μονος του στιγμη.Και το σπαστικο ειναι οτι ακουγεται πολυ στους διπλανους και δεν γουσταρω καθολου.Γιατι εχουν πεταξει 2 μπηχτες.Και το κεφαλι του κρεβατιου τους ειναι κολλητα στο δωματιο του μικρου,το βραδυ θα τους ενοχλει σιγουρα.Τα νευρα μου,ποτε θα στρωσει.

Οταν νυσταζει κλαιει παρα πολυ,γινομαι κουρελι,και γκρινιαζει με ολα εκεινη την ωρα,που για να κοιμηθει θελει να τον ξαπλωσω και να του δωσω βυζι.Ε μολις τον ξαπλωνω τον πιανει υστερια,μολις του δωσω βυζι χτυπιεται και τελικα σε 1 λεπτο κοιμαται!Θα με τρελανει!!

Πρεπει να εχω κανει πολλα λαθη δεν εξηγειται αλλιως.

Αλλα τον λατρευω!!!Και οταν γελαει και με κοιταζει τα ξεχναω ολα!!!

Βουλι κι εγω παραλιγο να κανω δευτερη συνεχομενη χτες αλλα ο μικρος ειχε αλλα σχεδια,και τελικα ο μεγαλος ροχαλιζε κι εγω κοιμηθηκα στου μικρου... :) Οχι λογω του ροχαλητου αλλα επειδη ο μικρος γκρινιαζε καθε τρεις και λιγο και κοντευω να ανοιξω τρυπα στο διαδρομο απο τα περα δωθε.

Αρκετα γκρινιαξα... :lol: Τουλαχιστον εχω εσας να τα λεω γιατι κανενας αλλος δεν καταλαβαινει.

Χτες πηγαμε στας εξοχας στην πεθερα...αμε...!Καναμε μια μεγαααλη βολτα οι 3 μας στη θαλασσα,θα σας βαλω και φωτο.

Ελενα ευχομαι να ειναι οκ τα νεα απο το γιατρο.

Νανσυ θα πιειτε καφεδακι???Πολλα φιλια και στις δυο σας!!Και στα κουτσουβελα σας!!!

Και φυσικα...Ζηλευωωω!!! :D:D

Ναταλιιιι?????Κι εμενα σε5 λεπτα εχει τελειωσει με το φαι.Αφου με ρωταει ο αντρας μου,''τωρα εφαγε''?? :lol:

Και μπορει να ξαναφαει σε 3 ωρες,σε 4,ή και πιο συχνα.Αναλογως.Αν πχ ειμαστε εξω βολτα μπορει να φαει σε 3 -4 ωρες.Αν ειμαστε σπιτι θα το ζητησει νωριτερα.Απο βαρεμαρα ισως!!

Πριν ποσο καιρο σου ηρθε περιοδος??Είναι πανω απο 50 μερες??

Πωπω σκεφτομαι οτι ενω θελω κι αλλο παιδι,δεν την παλευω να ξαναπερασω ολο αυτο το ξενυχτι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...