Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια 6ου-7ου-8ου '12.Ο πρώτος μας χειμώνας!!! Νο12


Recommended Posts

Τι κάνετε φιλενάδες μου;; Σήμερα πήγε ο Πάνος να κοιμηθεί στην μαμά μου και έτσι καταφέρνω να μπω και να σας πω τα νεάκια μου. Λοιπόν, ο Πάνος μου είναι ένα πολυ ζωηρό παιδάκι που συχνά με βγάζει εκτός εαυτού και πραγματικά δεν ξερω πώς να το χειριστώ γιατί κάνει και συγκρίσεις και λέει ότι την μπέμπα δεν την μαλώνω ποτέ :?:?:? Άντε να καταλάβει..Η φραουλίτσα μου πάλι έχει ηρεμήσει πάρα πολύ. Ευτυχώς γιατί αν είχα και τα δύο αγριμάκια θα τα είχα δει όλα. Μεχρι να φύγω για τη δουλειά δεν κάθομαι λεπτό και όταν γυρνάω πάλι δεν κάθομαι..Συν τοις άλλοις έχω και τη διόρθωση..Κατά τα άλλα είμαστε όλοι μια χαρούλα! Σήμερα γιόρταζε και ο άντρας μου και έφερε γλυκά. Επίσης γλυκά έφεραν και όσοι ήρθαν να του ευχηθούν. Το θέμα είναι ότι από προχθες ξεκίνησα δίαιτα και όταν κάνω δίαιτα είμαι σκυλί. Δεν έφαγα κορίτσια..Ούτε λίγο..ΟΥΦ..Δεν υπολογισα τη γιορτη για να αρχίσω τη διαιτα λίγο αργότερα...

Κατερινάκι μου καλό χρόνια σου πολλά!!! Να είσαι πάντα πολύ πολύ ευτυχισμένη κοντά στην όμορφη οικογένειά σου!!!!

Ελενάκι μου και σε μένα λείπετε πάρα πολύ!!! Μπορεί να μην μπαίνω με την ίδια συχνότητα αλλά πάντα σας έχω στο μυαλό μου. Η κορούλα σου είναι ΚΟΥΚΛΑΡΑ!!!

Λία δεν έχω λόγια και για το δικό σου το αντράκι! Σωστό αντράκι! Δεν υπάρχει περίπτωση να μην καταλάβει κάποιος πως είναι αγοράκι! Τι αγοράκι δηλαδή, αγόραρος!!!!

Ναταλάκι καλώς ήρθες! Σου έλειψε το αγοράκι σου ε;; Να μας πεις τα νέα σου!

Αντωνία μου πώς τα πάτε εσείς; Έστρωσε ο μικρούλης με τον ύπνο; Η Δεσποινα καλύτερα με τη ζήλια;

Μαράκι τι έπαθε η κορούλα σου και σε ξενυχτάει;;; Έυχομαι γρήγορα να επανέλθετε ;););)

Σταυρούλα μου πολύ σπαστικό αυτό με το πουλί :evil::evil::evil: Όσο για τους άντρες είναι φυγόπονοι..Τι να πει κανείς για δαύτους :lol::lol::lol: ;;;;;

Αριάδνη τι κάνει η δικιά σου πεντάγλυκη κορούλα;; Σωστή πριγκίπισσα!

Ελένη μου (nene) είστε καλά; Η κόρη σου έχει πολύυυυυ μαλλί!!! Την είδα σε μια φωτό και τρελάθηκα! Κουκλίτσα είναι!

Κορίτσια έχω βαρεθεί να προσπαθώ να βάλω φωτό στην ομάδα..Δεν μπορώ με τίποτα :(:(:( Έστειλα μάλιστα τις φωτογραφιες μου στην Κατερίνα για να προσπαθήσει να μου τις βάλει και δεν τα κατάφερε :(:(:( Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί δε γίνεται. Στο fb μια χαρά τις ανεβάζω...Από την ψηφιακή μηχανή τις περνώ στον υπολογιστή και μετά προσπαθώ να τις βάλω στην ομάδα και τίποτα :(:(:( Ήθελα τόσο πολύ να γνωρίσετε και την φραουλίτσα μου...Στο fb δεν πολυθέλω να την βάλω ακόμα..Εδώ είναι πιο συμμαζεμένα τα πράγματα.

Φιλάκια πολλά σε όλες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα τσουπριτσες...

κοιμηθηκα 5 ωρες συνεχομενα :-o:-o:-o δεν ξερω μετα απο ποσο καιρο κοιμηθηκε 5 ωρες συνεχομενα μετα εφαγε παιξαμε λιγο κ ξανακοιμηθηκε για αλλες 2 ωρες..παλικαλα κατι ηταν κ αυτο..

Σταυρουλα πολυ ωραια φαινεται η συνταγη...θα την κανω κ γω καποια στιγμη...

Ανθη ποσο χαιρομαι που ηρεμησε η φραουλιτσα σου..ο πανουλης απτην ζηλεια του τα κανει μωρε..κ μενα η Δεσποινα αν κ ειναι πολυ καλυτερα με το μωρο..ειναι πολυ ατιθαση κ ωρες ωρες φρικαρω κ γω πολυ..

Νανσυ εγω σε ειχα ρωτησει για τις συνταγες σου...γεμιστα μανιταρια μμμμ ωραια πρεπει να ειναι κ αυτα..μεχρι τοτε θα το βρεις το μενου σιγουρα..

τα λεμε μετα κοριτσακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhmeroudia koritsakia mou,

Maraki mou thn exw kanei sth proswpikh ths selida,perimenw na me kanei add....Perimene me!!!!

Anthoulitsa mou,pws lene to syzygo pou giortazei???ennoeis tou ag.dhmhtrioy???kaneis diaita??ki egw thelw alla mou eipan oti twra pou thilazw den epitrepetai dioti tha mou kopei to gala......Mhpws mou lene saxlamares????An den isxyei ksekinw ki egw.....Ki egw etsi eimai Anthoula mou,otan vazw kati stoxo eimai megalo skyli......Nansoula thumise mou th diaita sou,eixe polla ospria e??????Ki emeis etsi tha kanoyme me th diafora oti o fwtis tha paei dipla stoys goneis tou kai egw edw....Exeis dikio ekeinh h mera otan exeis kai paidi einai sketh trela!!!!Fantazomai meta to spiti sou....

Re koritsia vlepw ta ksenuxtia sas kai aporw pws antexete!!!!!(antwnitsaktl),emena pote kamia mera,monaxa egw thn ksypnw gia na faei kai amesws ksanakoimatai.....

Elena mou,pragmati einai polu shmantiko na sou taizei pou kai pou o antras sou,apodesmeyesai estw gia mera wra re paidi mou na ksekourasteis....

To Savvato tha pame se party(enhlikwn)sth kollhth mou,sto diplano spiti menei h mama the opou tha parw ti mpempa kai tha tin afhsw ekei.Tha thn parw apo to spiti koimismenh,tha pame kata tis 11.00 to vrady,thn epomenh mera vevaia skeftomai pou tha eimaste kommatia!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελένη μου οι γυναίκες στην Αφρική θηλάζουν τα παιδιά τους αποκλειστικά και δεν έχουν να φάνε...Δεν κάνω εξαντλητική δίαιτα. Μέχρι το μεσημέρι τρώω κανονικότατα και το βραδάκι ή ένα τοστ ή ένα γιαούρτι. Την πρώτη μέρα έχασα 1,5 κιλό. Τις επόμενες δύο τίποτα :cry::cry::cry::cry: Όχι τίποτα άλλο αλλά δεν έφαγα και το γλυκάκι μου. Δεν πειράζει..Συνεχίζω. Είσαι κι εσύ πεισματάρα ε;;

Αν μπορείς Ελένη μου ρώτα τον αντρούλη σου πώς ανεβάζει τις φωτογραφίες γιατί θέλω κι εγώ πολύ να σας βάλω.

Τον άντρα μου τον λένε Κοσμά. Χτες ήταν των αγίων Αναργύρων, δηλαδή Κοσμά και Δαμιανού.

Αντωνία μου μια χαρούλα κοιμήθηκε το ζουζούνι σου. Ξεκουράστηξες κι εσύ λίγο :(:(:( Όσο για τα μεγάλα μας παιδάκια στεναχωριέμαι απίστευτα αλλά δεν γινεται και αλλιώς. Δεν μπορώ να βλέπω τον Πάνο μου να ζηλέυει και να νομίζει ότι αγαπάω περισσότερο το μωρό..Ευτυχώς δεν τη βγάζει τη ζηλια προς το μωρό. Όλο αυτό του έχει βγει με ζωηράδα και φοβερή αντίδραση. Με ένα όχι στο στόμα είναι. Για να κάνει κάτι πρέπει να τον απειλήσω :?:?:?

Κατά τη μία θα πάω στο κομμωτήριο με την φραουλίτσα! Μήπως να της κάνω καμιά μπούκλα :lol::lol::lol: ;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera tsoupres mou.. kokona ti kala pou koimithike ksekourastikes ligo makari na sunexisei etsi...

anthoula mou na xairesai ton antra sou...

eleni kala na perasete sto party, megia ta pouxalakia gemise polla i mpoumpou sou...

elenaki perastika ston antra sou...

este wraia i suntagi tin ligoureuomai tha tin kanw k egw....

ariadni megia i formoula polu wraia einai...

den thimamai alla exw xasei k episodeia k kapoia den ta katalavenw...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερααα!!!

12 η ωρα και που ειστε οι περισσοτερες???

Ανθουλα να χαιρεσαι τον Κοσμά σου!!Να φας κι ενα γλυκακι,δεν παχαινει ενα μονο!!

Ελενη η κορη σου φαινεται πολυ τσαχπινουλα!!!Και ο μπαμπας τρυφερος!Φωτη λενε και τον αδερφουλη μου,απο Πελοποννησο ειναι?

Δεν κοβεται το γαλα απο τη διαιτα,απλα δεν αναπληρωνεις ενεργεια για σενα.

Ναταλι αστα,αν δεν μπεις δυο μερες εδω μετα χανεις τη μπαλα.

Εγω δεν προλαβα να διαβασω και δεν καταλαβα τι λετε βρε κοριτσια για μια με νυφικα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια!!!!!!!!!!!

αντωνια σε φανταζομαι ..5ωρο υπνο?αααααληλουια!!!!!!μακαρι να στρωσει κ να συνεχισει ετσι!

ανθη να χαιρεσαι τον αντρα σου!!πολυχρονος..χαιρομαι που ειστε ολοι καλα!!οντως οταν μια γυναικα δουλευει δεν ειναι κ οτι καλυτερο οταν υπαρχουν μικρα παιδια..

ναταλια ασε..μια μερα αν δεν μπεις κουλουβαχατα γινετε!! :lol::lol: καλα εδω τουλαχιστον αν εχεις λιγο χρονο,κατι γινετε!!στο σκυπε αστα να πανε..

κοριτσια την εδωσα ξενο χτες..τελικα ενα 80% πιστευω οτι ηταν το λαχανο με κρεας που ειχα φαει..ειναι βαρυ φαγητο..κ το χειροτερο ηταν που εφαγα κ κουνουπιδι..ολο εμετο με κανει κ ξινιλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas koritsia! Ti kanete...egw oxi kala...pira eksetaseis kai den einai kales :(

Oi ormonikes basika den einai polu kales kai exw kati xamiles times...mou eipe na paw se endokrinologo kai

an den ftaiei o thiroidis tote na paw kai se reumatologo :shock: Twra autos pou kollaei den kserw...telos pantwn...apo bdomada tha paw. Niwthw kai polu kourasmeni sunexeia kai mporei na ftaine auta pou einai xamila...

Anthouli s'euxaristw gia ta kala sou logia!!

Na xairesai ton antra sou!

Ti krima pou den mporeis na baleis fwto!

O mikros mallon ta kanei auta giati einai polu mikrouli mwre kai auto kai epidi den katalabainei zileuei :(

Pisteuw na strwsei megalwnontas.

Anthouli tha sxoliasw auto pou eipes gia tis gunaikes stin afriki...safos den exoun na fane kai thilazoun mia xara! Kai to mwro pernei ola osa xreiazetai apo to gala tous...kai autes meta mia xara einai....apla peftoun ta dontia tous kai ta mallia tous! :lol::lol: Auto akribws mou eixe pei h maia tou gunaikologou mou otan ti rwtisa gia sidiro kai asbestio tin prwti fora!!

Stauroula mou anoikses tin oreksi...kati paromoio ftiaxnw kai gw!! Einai teleio!

Antwonia gioupi!!! Koimithikes?? Ksekourastikes ligaki??

Nene kala na perasete sto party!!! Oute pou thumamai pote eixa paei se party teleutaia fora!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντωνία άντε μακάρι να στρώσει τώρα να ξεκουραστείς και λίγο.

Ανθή μου ναι η γυναίκες στην Αφρική έτσι κάνουν αλλά τις έχεις δει και αυτές και τα μωρά πως είναι? :lol:

Εγώ τότε που είχα πάθει γαστρεντερίτιδα μέχρι που έχασε βάρος ο μικρός.

Δεν είναι να παίζεις με αυτά γιατί τα μωρά επηρεάζονται αλλά και ο δικός μας οργανισμός.

Ναταλία απ'ότι φαίνεται απο δω και στο εξής θα καταλαβαίνεις γιατί δεν βλέπω κίνηση ούτε στο skype ούτε στο mammy. Φαίνεται τα καλύψαμε όλα τα θέματα. :lol:

Μαράκι σίγουρα η διατροφή σου επηρεάζει πολύ.

Λέλα δοκίμασα σήμερα το μει ται όντως πολύ καλό και δεν αισθάνομαι καθόλου το βάρος του μωρού αλλά είναι λίγο μανίκι να το φορέσεις. Αν το συνηθίσω ίσως είναι καλύτερα. Επίσης, μου ξέβαψε το τζιν στο ύφασμα του υμάντα και το είχα βάλει στα ευαίσθητα στους 30 :roll: Περίεργο. Εσύ το έχεις πάθει αυτό?

Σήμερα ήρθε για λίγο η μαμά μου και ευτυχώς κοιμήθηκα ένα 2ωρο και στάνιαρα.

Ελενάκι μην ανησυχείς μπορεί να είναι έτσι οι τιμές γιατί θηλάζεις κανονικά πρέπει να τις επαναλάβεις μου είπε μία φίλη μου που θήλαζε και εκείνη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα απο την αρχη ενδοκρινολογο επρεπε να πας,στο ειχα πει κιολας,τι σχεση εχει ο δερματολογος απο τη στιγμη που εχει να κανει με τη γεννα και τις ορμονες,αρμοδιος ειναι ο ενδοκρινολογος.

Ρευματολογο σου ειπε για την περιπτωση που ειναι κανενα αυτοανοσο νοσημα,αλλα δεν το νομιζω.Θα παρεις τα τονωτικα σου και θα εισαι ενταξει.

Εγω να δω ποτε θα παω να κανω εξετασεις που θα ειναι ολα στον πατο.Χτενιζομαι πανω απο τη λεκανη της τουαλετας και γεμιζει οοοοοολη τριχες.Πολλες φορες δεν φευγουν ολες με το καζανακι.Σε καθε χτενισμα αυτο.Και ολη μερα τριχες τριχες τριχες παντου.Ειναι φοβερο αυτο το πραγμα.

Σταυρουλα σου ξεβαψε?Εγω δεν μπορω να καταλαβω γιατι εχω μαυρους ιμαντες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσάκια, είστε καλά?

Ανθή μου, πήγες κομμωτήριο?Μπούκλες έκανε η φραουλίτσα? ;) Μπράβο που έστρωσε το προγραμματάκι της!Να χαίρεσαι τον άντρα σου!Όσον αφορά τη δίαιτα, η διαιτολόγος μου είχε πει να συνεχίσω τη διατροφή που έκανα στην εγκυμοσύνη (που στην ουσία ήταν πρόγραμμα συντήρησης και όχι απώλειας)όσο δίνω μητρικό.

Ελένη μου, όντως είσαι πολύ τυχερή με τα ρουχαλάκια!Μου αρέσουν πολύ αυτής της εταιρείας! Θα πάτε και σε πάρτυ??Τι ωραία!Καλά να περάσετε!

Έλενα, ελπίζω τώρα να διορθωθούν τα πράγματα με την κατάλληλη θεραπεία!

Σταυρούλα, πολύ ωραία η συνταγή που έβαλες!

Εμείς πήγαμε παιδίατρο σήμερα, κάναμε το εμβόλιο και δεν κλάψαμε σχεδόν καθόλου!Το μπισκότο είναι 5700, στην αρχή η παιδίατρος μου είπε ότι θα ήταν καλό να είχε βάλει λίγο παραπάνω(750 γρ έβαλε) αλλά είναι οκ, μέσα στις καμπύλες.Μετά όμως που μέτρησε το ύψος και ήταν 63 εκατοστά(6 πόντους είχε πάρει), μου είπε ότι όλα οκ, μάλλον το πήρε σε ύψος!!Και ότι κάθε παιδί έχει διαφορετικούς ρυθμούς. Της είπα και ότι την τελευταία βδομάδα θέλει να τρώει κάθε 2 ώρες και απο λίγο και μου έιπε οπωσδήποτε να το κάνω τουλάχιστον κάθε τρεις ώρες για να τρώει την κανονική ποσότητα και γιατί είναι πιο καλό για το στομαχάκι της.

Κατά τ΄άλλα το δόντι μου αρχίζει και με ενοχλει όλο και πιο πολύ, ευτυχώς θα πάω οδοντίατρο αύριο!Και το αποκορύφωμα, είχα βάλει πλυντήριο το πρωί πριν φύγω και βρήκα το πλυντήριο σταματημένο και να μην έχει στίψει.Τελικά άνοιξα το φίλτρο για να βγουν τα νερά, πλυμμήρισε το μπάνιο και ξέρετε τί βρήκα, 3 μονόευρα και 1 2ευρω!Γι αυτό είχες βουλώσει!Και η πιο σημαντική λεπτομέρεια!Το προηγούμενο πλυντήριο το είχε βάλει ο άντρας μου :twisted::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια επειδή εγώ είμαι ελαφρώς πιο μπροστά από εσάς έχω να σας πω ότι θα δείτε σε λίγο διαφορά στην τριχόπτωση. Εμένα ακόμα πέφτουν αλλά όχι τόσο όσο πρώτα. Πρώτα πέφτανε όπως ακριβώς το περιγράφετε δράμα η κατάσταση. Τώρα πέφτουν όσα περίπου μου έπεφταν τέτοια εποχή πριν την εγκυμοσύνη.

Κι εγώ δεν πήγα να κάνω εξετάσεις. Θα πήγαινα σήμερα αλλά επειδή ήμουνα λιώμα λέω όλες οι τιμές θα είναι χαμηλές οπότε άστο. Ίσως πάω την Δευτέρα. Κι από την άλλη έχω τον ψυχάκια τον σύζυγο να λέει ότι έχει καρκίνο επειδή έχει φαγούρα. :evil::evil: Ε ρε τι τραβάμε και δεν το μαρτυράμε. :evil::evil:

Αριάδνη χαχαχαχααααα για το πλυντήριο. Αυτοί οι άντρες ζούνε για να μας ταλαιπωρούν. :lol::lol:

Μπράβο στο μπισκοτίνι σου μια χαρά και σε ύψος και σε βάρος.

Εγώ πάλι όλο έλεγα θα κάνω δίαιτα αλλά δεν μπορώ. Πάντως δεν παίρνω βάρος και χάνω αλλά σε μεγάλο χρονικό διάστημα. Μου είχαν μείνει 5 κιλά μετά την γέννα και έχω χάσει τα 2 ελπίζω μέχρι την βάφτιση να έχω χάσει τα άλλα 3.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια μου,

Ευχαριστώ πολύ και πάλι και τις υπόλοιπες για τις ευχές σας να μου είστε ολες καλά!

Χριστινακι μπράβο που σε βοήθησε ο άντρας σου και εσύ όμως δεν τον αφησες παραπονεμενο ;)

Βικακι μαστορεματα και σεις στο σπίτι, ένα δωμάτιο έχεις και για τα δυο ή δεν βόλευε η διαμόρφωση.

Ανθουλι και πάλι να χαίρεσαι τον άντρα σου, ούτε ένα γλυκάκι δεν εφαγες πως κρατηθηκες βρε θηρίο? Ζωηρεψε ο Πανουλης αχ μωρε του βγαίνει η ζήλια έτσι ελπίζω να ηρεμήσει σύντομα.

Αντωνία κοιμηθηκες κοριτσάκι μου μπράβο!!! Μακάρι να στρώσει ο Αναστάσης και να κοιμάσαι και εσύ περισσότερες ώρες τα βραδια!

Ελενακι να δεις τι θα σου πει και ο ενδοκρινολογος, όλα θα ρυθμιστούν μην ανησυχείς.

Αχ βρε Αριαδνη τι επαθες με το πλυντήριο, άντρες τι να πεις.....το μπισκοτακι τέλεια πήρε περισσότερο ύψος αυτό το μήνα μια χαρά ειναι.

Σταυρουλα σίγουρα θα φύγουν και τα υπόλοιπα κιλά λίγα έμειναν.

Εμείς ευτυχώς κοιμηθηκαμε καλά το βράδυ ξύπνησε κατευθείαν στις 7 βέβαια ήμασταν έξω το βράδυ και αργησα να τον κοιμησω ίσως γι αυτό θα δω πάλι σήμερα τι κόλπα θα μου κάνει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξεφόρτισε το λάπτοπ πριν και δεν πρόλαβα να δω και να σχολιάσω τις φώτο της μπεμπούλας Ελένη!Τί κοπελάρα είναι αυτή!Τί εκφραστική!!Και τρελλαίνομαι για το μαλλί, μπροστα της η δικιά μου είναι φαλακρή!!Να σε ρωτήσω, η φορμούλα απο τα benetton εσένα τί νούμερο είναι, γιατί εμένα μου φαίνεται πολύ στενή!

Αντωνία μου, τί καλά που σε άφησε να κοιμηθείς λίγο καλύτερα ο Αναστάσης!!

Περιττό να σας πω ότι ακόμα το μπάνιο δεν έχει στεγνώσει απόλυτα,τα νεύρα μου :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxaxaxaxa!!!! Stauroula pragmatika gelaw moni mou mprosta sto laptop!!!!!!!!!!!! :lol: To kserw oti den einai asteio kati tetoio alla etsi opws to perigrafeis einai komikogragiko !! akoma gelaw!

Ari :lol::lol::lol: gia to pluntirio...entaksei auto einai asteio!!

Kati koula kanei kai o dikos mou kai me pianoun ta diaolia mou....

Simera pou feugame pira egw agkalia ti mpempa giati twra einai koulos apto ena xeri...kai tou lew pare TIS TSANTES pou einai sto trapezi (itan 2, i dikia mou kai tis mpempas) ftanoume lipon sto giatro parkarw kai bazw ti mpempa sto karotsi, tin tranta tis tin kremaw, psaxnw ti dikia mou pouthena...pou einai h tsanta mou? Poia tsanta sou? Den sou eipa TIS TSANTES??? A den to katalaba.

Katalabenete ta neura mou!

Ax Stauroula apti mia niwthw kalitera gia auto pou les...oti argotera diladi stamataei...giati resu to malli mou exei meiwthei tragika! Poso kairo peripou sou kratise h polu trixoptwsi??

To na xaneis baros toso arga einai to kalitero...afou den se epigei na ta xaseis twra amesa kalitera etsi...meta den tha ta baleis eukola kai einai o pio ugieinos tropos.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα έτσι τα παρουσιάζω κωμικοτραγικά για να μην τρελαθώ τελείως. :)

Δεν θυμάμαι πότε είχε ξεκινήσει η τριχόπτωση. Κι εμένα έχουν μειωθεί πολύ και πετάνε οι φύτρες δεξιά κι αριστερά σαν κάτι τρελές που βλέπεις στο δρόμο είμαι. Αφού λέω μέχρι να μου μακρύνουν να πάρω καμιά περούκα να βολευτώ :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια

οπως καταλαβατε σημερα ετρεχα ολη μερα ικα πηγα πηρα ενα δωρο για τα αυριαβα γενεθλια παππουτσια στη σαντυ κ μετα το σπιτι μπαλκονια σκουπισμα σφουγγαρισμα το μπανιο μαγειρεμα κτλ κτλ..ωσπου με επιασε πονοκεφαλος..με πηρε να φανταστειτε ο υπνος στο κρεβατι της σαντυς που παιζαμε :lol::lol:

κ τωρα περιμενω να κοιμηθουν..

βρε κοριτσια εμενα ενω στη σαντυ μετα τη γεννα εχανα πολυ μαλλι τωρα τιποτα..εκανα κ δυο :lol::lol: λετε να παιζει ρολο κ ο θηλασμος;

αριαδνη τουλαχιστον κρατησες τα κερματα ή του τα εδωσες; :lol::lol:

νενε κ εγω θα παω σε παρτυ αυριο αλλα παιδικο :lol::lol:

την τεταρτη θα παω πρωτη φορα σινεμα με την κορη μου!!ελπιζω να κατσει!αν κατσει θα δω οτι παιδικο υπαρχει ας βγαινω εγω κ ας βλεπω barbie :lol::lol: κ την πεμπτη κανονισα με τη μαμα να κρατησει τα παιδια να παμε για φαγητο με τον αντρα μου :ymparty::ymparty:

αυτα κοριτσακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανθή μου!!!!Αργήσαμε αλλά την είδαμε την φραουλίτσα!!Είναι μια σκέτη γλύκα, πολύ ψηλή και όμορφη!Να σας ζήσει!!!

Νάνσυ, ανεβασμένη σε ακούω!Μπράβο και που κανόνισες και για το σινεμά και για το φαγητό με το συζυγο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουκλιτσα ανθη..σου μοιαζει ή μου φαινεται;

νενε;;;;καλε τι μαλλι ειναι αυτο;;εσυ θες κανονικη βουρτσα για να την χτενισεις :lol::lol: φτου φτου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φιλενάδες μου! Γύρισα από τη δουλίτσα, αρμέχτηκα, έκανα μπανάκι τη φραουλίτσα, τη θήλασα και τώρα χαλαρώνω λίγο μέχρι να διορθώσω 4 εκθέσεις που μου έμειναν για αύριο. Πλέον αρμέγομαι μόνο μια φορά την ημέρα και η άντληση διαρκεί μόλις 7 λεπτά και όλα είναι πολύ πιο εύκολα που το πρωί δεν πρέπει να αντλώ ;);) Επίσης η μικρούλα μου τρώει κάθε 3 ώρες (μπορεί και λίγο παραπάνω). Με φρίκη θυμάμαι τις πρώτες 40 μέρες :?:?:?:?:?:?:?

Γέλασα πολύ με αυτά που μου γράψατε για τις γυναίκες στην Αφρική :lol::lol::lol: Λέτε να μου πέσουν μαλλιά και δόντια :lol::lol::lol::lol: ;;;;;;;Πέρα από την πλάκα κάνω δίαιτα αλλά πολύ προσεκτικά. Δεν στερούμαι φαγητά που πρέπει να τρώω.Απλά έκοψα τα γλυκά και το βράδυ τρώω μόνο ένα γιαούρτι ή ένα τοστάκι.Στην παραγωγή μου και στις αντοχές μου δεν είδα διαφορά.

Ελενάκι σε άφησε χωρίς τσάντα ο άντρας σου :lol::lol::lol::lol: Τελικά μια κοψιά είναι οι άντρες :lol::lol:

Εμένα ο γυναικολόγος μου είπε να κάνω ορμονολογικές όταν σταματήσω το θηλασμό. Μήπως φταίει λοιπόν που θηλάζεις για τις τιμές;;;;

Αριάδνη περαστκά για το δόντι..Έπλυνες και τα μονόευρα :lol::lol::lol::lol: Εσύ μόνο να βάζεις πλυντήριο από εδώ και στο εξής.

Κατερινάκι εύχομαι το κουνελάκι σου να κοιμηθεί τέλεια και αυτό το βράδυ και κάθε βράδυ ;););)

Εγώ παραδόξως δεν εχω φοβερή τριχόπτωση. Δεν βλέπω δηλαδή διαφορά σε σχέση με πριν.

Αυτά προς το παρόν. Πάω να διορθώσω :?:?:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σταυρούλα μου ευχαριστώ πάααααρα πολύ!!!!! Τώρα θα σε πρήζω κάθε φορά που θα θέλω να ανεβάσω φωτογραφία!!!!Πώς τα κατάφερες βρε σαΐνι;;;;;;;

Σας ευχαριστώ πολύ για τα καλά σας λόγια!!!Νανσούλα σε λατρεύω που είπες πως μου μοιάζει!!!!

Ξεχασα να σας ευχαριστησω και για τις ευχες σας για τον αντρα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα τσουπρες

Ειδαμε επιτελους την φραουλιτσα....Ανθη ειναι πολυ ομορφη κ γω νομιζω πως σου μοιαζει... ;)

Σταυρουλα πως τα καταφερες γιατι κ γω το ιδιο προβλημα εχω δεν μπορω νανεβασω φωτογραφιες στην ομαδα παρα μονο εδω που γραφουμε.δεν ξερω τι κανω λαθος.

Νανσυ τι καλα που θα βγειτε γιαφαγητο με τον αντρα σου..να περασετε ομορφα..

Αριαδνη ενταξει με το πλυντηριο..???στεγνωσε το μπανιο???ρε αυτοι οι αντρες λες κ το κανουν επιτηδες..

Ελενη κ η δικη σου κορη ειναι σκετη γλυκα σαν κυρια καθεται..κ το μαλλι φοβερο!!!!!!!!!!!

εμενα παλι τα βραδυ μου ηταν μια απ τα ιδια επανηλθαμε στο δυωρο αλλα οσο κ να γκρινιαζω δεν θαλλαξει κατι..οποτε το μονο που εχω να κανω ειναι υπομονη κ να σταματησω την γκρινια... :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...