Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΕΣ-ΜΑΜΑΔΕΣ FASHIONISTAS 6ου-7ου-8ου΄12 νο11


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερουδια

Αλεκακι σε περιμενουμε...ο μικρος ειναι ιδιος εσυ....κουκλος.

Νανσυ θα φυγει τελικα ο αντρας σου..τι κριμα δεν θα του κανεις εκπληξη τελικα :?::?:

Κ εμεις σημερα εχουμε εμβολιο κ δεν θελω καθολου..τον λυπαμαι..

Καλη φαση το skype την εχουμε καταβρει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεκάκι όντως ο γιος σου είναι φτυστός εσύ!Κουκλί!

Αντωνία και γω έχω πάθει ψυχολογικό με τα εμβόλια!!Αντε όλα καλά θα πάνε, το μονο είναι που θα πάτε βράδυ..

Οποιες κοπέλες έχετε πάρκο, μπορείτε να μου πείτε τί στρώμα έχετε πάρει?Έχουμε ενα παρκοκρέββατο στην πεθερά μου απο την ανηψιά μου και θέλω να πάρω ένα στρώμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia!

Tha paw boltoula sta magazia pali.

Genika otan den exw douleies thelw na ti bgazw boltoula twra pou einai akoma kalos o kairos.

Re Maximaki giati emeis pou den exoume skype sto pigadi katourisame? Thelw kai gw na akousw ti egine giauto grapsta!! :D

Nansouita eutuxws na les pou einai etsi ta mwrakia sou giati tha ta eixes paiksei entelws an den itan!

Alekooo pou eisai! Kala o mikros einai glukas...sou moiazei polu! Eisai tuxeri pou irthan oi goneis sou kai se boithane!

Stauroula kai egw tin ekana xtes ntolmadaki kai den kseskepastike alla pali xerakia magoulakia itan krua giati mono apo ti mesi kai katw mporw na tin tuliksw. kai pali prospathouse na to bgalei apla den ta katafere.

Ariadni emena einai tis Disney to parko kai exoume parei strwmataki tis disney alla oxi apo to internet apo to magazi pou pirame kai to parko. Nomizw omws oti opoio kai na pareis tha kanei, ola idia prepei na einai apla na exoun alli zwgrafia ap'eksw.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αριαδνη εχει στα τζαμπο στρωματα για παρκοκρεβατα.εγω απο εκει εχω παρει κ κλεινει κιολας σαν πακετο κ το μεταφερεις στα ταξιδια.δεν εχει σχεδια αλλα ετσι κ αλλιως εμεις βαζουμε σεντονι.

θελω να φτιαξω ντουλαπες κ βαριεμαι...για αρχη πρεπει να μαζεψω της εγκυμοσυνης..ευτυχως δεν χρησιμ.το λικνο πια κ θα τα βαλω εκει μεσα μεχρι να γινει η αποθηκευση στο παταρι με τα καλοκαιρινα..ευτυχως εχω φτιαξει της σαντυς..αλλα μου στελνει σημερα η ξαδερφη μου ρουχα απο τις κορες της κ θα βγει κ αλλο πλυσιμο κ σιδερο..να ναι καλα παντως γιατι ετσι θα αυξηθει κ αλλο η γκαρνταρομπα της..γιατι μου ναι βρωμιαρα κ ολο την αλλαζω..καλα ηταν το καλοκαιρι που ηθελε να ναι ολο με την πανα..πρεπει να αρχισω να της μαθαινω κ το γιογιο απο την στιγμη που δεν μου εβγαλε ζηλιες με τα διδυμα..βεβαια σιγα σιγα γιατι δεν ειναι η καταλληλη περιοδος να μαζευω κατουρα..

εγω κοριτσια εχω βολευτει τρελα με την συσκευη που φτιαχνει το γαλα κ λεω να παρω κ τον ατμομαγειρα αυτης της σειρας μου παν οτι φτιαχνει φαγητο σε χρονο ντετε κ με τα διδυμα θα μου λυσει τα χερια..μαζεψα κ λεφτα απο την γιαγια κ θα τα επενδυσω σε αυτο.ρουχα δεν παιρνω αλλα.

αχ κοριτσια πως εχει αλλαξει ετσι η ζωη μου..καποτε ξαπλωνα κ σκεφτομουν οτι να ναι κ τωρα η μονη σκεψη ειναι τα παιδια το μεγαλωμα τους η ανατροφη τους κτλ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Αλεκοοο πολυ φατσα ο γιος σου!!Μεγαλωσε!!

Χτες γυρισαμε μια παρα ,κι εγω κοιμηθηκα 2 μεχρι να παρει ο υπνος το μικρο.

Κρυωνω ρεεε!!!Το βραδυ τον σκεπασα τον μικρο με φλισακι,και του φορουσα μακρυμανικο εσωρουχο απο μεσα και ολοσωμο κορμακι απ'εξω.Αλλα παλι κρυος ηταν στα χερια και τα μαγουλα.Και οταν πιανω τα μπουτακια του απο μεσα παλι δροσερα ειναι.Τι να κανω πια???Εχω κι εγω υπνοσακο παπλωματενιο με τα χερακια εξω,και την κλασικη φορμα εξοδου που ειναι πιο χοντρο παπλωμα.Μαλλον θα του βαλω αποψε το πρωτο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lia kai mena etsi akribws einai...egw xtes bradu tin tuliksa san ntolmadaki opws ekana otan itan pio mwro me ena flisenio koubertaki lepto kai tis forousa oloswmo formaki kai pali xeria kai magoula krua! Alla auto to paplwmatenio mou fainetai uperboli apo twra resu...kai to Genari diladi ti tha tous forame?

Kai egw kruwnw omws kai mallon mou emiase h mpempa dustixws...ton antra mou ton lew thermastra giati bgazei polu thermotita kai einai polu zestos, to xeimwna ton agaliazw kai paw konta tou to kalokairi ton diwxnw kai paw oso pio makrua ginetai giati me skaei :lol:

Nancy to kanei auto h Sandy epidi den kserei akoma na se brizei :lol::lol:

Ariadni to strwma auto den einai apo auta ta bolika pou koimountai sta krebatia, einai opws leei kai h Nancy apo auta pou diplwnoun...opote katalabaineis oti den einai gia na koimatai ekei gia polu...gia kanena taksidakia h gia kanena mesimeriano upnako...egw tin koimiza ekei mexri 2 minwn alla itan mikroula kai ti boleue...to eixa enisxisei apo omws, apo katw gia na min bouliazei o antras mou eixe balei ena kommati orthogwnio ksulo gia na min bouliazei giati den exei kai tin treli stiriksi to parko kai egw meta panw sto strwma ebala xontri petseta kai apo panw sentonaki giati to strwma einai mousamadenio kai oxi ufasmatino.

Esu gia ti to thes? Gia taksidia h gia kanena power nap (etsi lew ston antra mou tous upnakous tous grigorous :lol: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Telika den piga gia pswnia giati h upoloipoi tis oikogeneias mou tin ekanan kai koimithikan :lol: ...isws paw to apogeuma. Thelw na paw kai jumbo...thelw kai gw papakia!

Re koritsia eseis pou ta kanete mpanio mones xwris boitheia pws ta kanete?? Exei kapoia stiriksi kai menoun kathista sto mpanaki? Egw prospathisa xtes giati o husband itan nuxterinos kai den prolabame prin fugei kai h mpempa olo mou glustrouse...exei ena pragma to mpanaki pou ti bazw kai einai kapws ksaplwtokathisti, alla meta den exei stiriksi gia na min glustraei pros ta katw...kai einai polu duskolo na tin krataw me to ena xeri na min glustraei kai me to allo na tin kanw mpanio!

Ariadni to diko sou mpanaki to thumamai kai exei auti ti stiriksi pou leei, opote fainetai pio eukolo...auto einai meros apo to mpanaki h ksexwrista to exeis balei ekei mesa?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!!!!!!!!μολις γυρισαμε κ καναμε εμβολιο το πνευμονιοκοκο..πολυ κλαμα στο φαρμακο.. :(

αριαδνη μολις πηρα στρωμα για το παρκο μου απο τα λητω..το παρκο απο αλλο το ειχα παρει..ειναι απλα γυρω στους7 ποντους πιο μικρο στο υψος..ειναι κανονικο για υπνο απλα κλεινει στην μεση..

ελενα εγω την κανω μονη μου πολλες φορες κ την βαζω στο καρεκλαι ελαφρως ξαπλωτο που ειναι αλλα εχει στηριγμα στο κολο για να μην γλιστραει..μετα την παιρνω μπρουμητα στο αριστερο χερι για να την ξεπλενω απο πισω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου αλεκαααααααααα!!!!!!!!!!!ειναι γλυκας ο γιοκας σου!!!οντως σου μοιαζει πολυ!!αντε καλως να μας ερθεις παλι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Delphinaki eklaige h mikri e? :( Ta kaimena kai auta ti pernane...

Emena to mpanaki exei imiksaplwti thesi alla den exei stirigma kai glustraei...anarwtiemai an uparxei kati pou mporw na balw egw alliws den tha mporw na tin kanw moni mou mpanio...xtes eida kai epatha na tin kanw :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Μαράκι!Κάνατε το εμβόλιό σας?Έκλαψε η μικρή?

Έλενα το θέλω αν την αφήσω καμια φορά στην πεθερά μου αλλα και για κανένα ταξίδι.Για την Πατρα έχω κούνια, μου έχουν δώσει.

Το μπανάκι είχε αυτό το εξτρά,σαν χοντρο δίχτυ είναι και την κάνω πανεύκολα μόνη μου που είναι και μικρότερη.Και την πιάνω μετά με το δεξί χέρι(γιατί είμαι αριστερόχειρας!)μπρούμυτα και την ξεβγάζω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!

εμεις σημερα κοτοπουλο ψητο με λαχανικα ψητα.

δεν ειδατε αυτα που σας ρωτησα για το σκαιπ;

ναταλακι,μαρακι σας εχω κανω αιτημα,εσυ λια το πηρες;μου βγαινει μια κοπελα στη φωτο μαλλον λαθος εστειλα;κ εσενα πασχαλιτσακι κατι σε ρωτησα,το ειδες;;αν βγαινει η φραση γης κ πατρις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η ζωη ειναι αδικη.....Εγραφα και σβηστηκαν ολα.....Αυτος ο υπολογιστης ειναι για πεταμα....Μου ερχεται να κλαψω..... :cry::cry:

Αλεκακι μου,ο μπεμπης ειναι ομοιωμα σου.Καλως να μας ερθεις...

Μαρακι αυτο το εμβολιο το καναμε την προηγουμενη φορα.Προχθες καναμε για μηνιγγιτιδα και για ηπατιτιδα.

Ελενα μου,εγω γινει πρωτη,επειδη δεν εχω βοηθεια και οαντρας μου ερχεται 9.00 το βραδυ,εμαθα και την κανω εγω στο αψε σβησε.Εμεις εχουμε το κλασσικο μπανακι το τετραποδο που εχει μεσα το πλαστικο μπανακι.Το ειχε παρει ο αντρας μου απο τα bebejou..

Se katalavainw gis to pws aisuanesai enoxika gia to idiatero.An h mpempa htan megalyterh tha mporoysan na erxontai sto spiti soy...alla twra asto einai kai oi iwseis,einai polu mikara akomh....

Nansoula,ti dwro tha kaneis ston antra soy???Na pate kapou gia dyo,gia massage...... :):)

Xoirino me saltsa lemoniou kai moystardas,an to kanw pote.giati olo kati symvainei...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Bικακι το εχω παρει το αιτημα!Ενα κοριτσακι ειναι στη φωτο.(εγω!)

Κι εγω μονη τον κανω μπανιο,τωρα πια οχι στο χερι,αλλα εχω εκεινο το βαμβακερο στρωματακι απο τα τζαμπο,που εχει μεσα κατι μπαλακια.Αυτο το βαζω στο νηπτηρα,ή και στην πισω μερια της μπανιερας η οποια εχει κουρμπα και ειναι πιο ψηλα το κεφαλακι του.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΩΠΩ ΚΟΛΛΗΜΑ Μς ΣΤΟ ΣΚΑΙΠ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αλεκακι σε περιμενουμε :D:D:D:D:D . Κουκλος ο βασανιαρης σου.....και ιδιος εσυ ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βικακι ναι ..το μεσημερι που μιλουσαμε δεν ησουν μεσα..κλειστο ηταν..μπορεις να αφηνεις το skype ανοιχτο,για να μην ανοιγεις παντα με κωδικο..κ οταν κανουμε γραπτη συζητηση θα μπορεις να τα βλεπεις χωρις να μιλαμε με βιντεο..

αριαδνη πλανταξε στο κλαμα οταν μπηκε το φαρμακο..κ μετα στο αμαξι κανα μισαωρο μεχρι να βγουμε περιφερειακο κ μετα κοιμηθηκε..δεν μπορουσα να την παρω γιατι οδηγουσα..εβαλα λιγο δυνατα την μουσικη για να ηρεμησει κ κατι εκανε...την επομενη φορα θα κανουμε παλι το hexa κ το μινιγκηδιοκοκο καπως ετσι λεγεται!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νενε ας μου παρει πρωτα το δωρο της γεννας κ μετα θα του παρω κ εγω με τη σειρα μιυ :lol::lol::lol::lol: γιατι βλεπω να το καιει σιγα σιγα :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol: παρτο μονη σου!!!εγω ετσι θα κανω εαν δε μου το παρει!! :lol::lol::lol: γιατι πολυ απλα ειμαι ολη μερα μονη μου με τρια παιδια κ το αξιζω!!η ζωη μου απο εδω κ περα θα ναι ενας αγωνας για να τα μεγαλωσω οσο καλυτερα μπορω!!!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...